Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jūsu vārds

16.01.2020. 15:50

http://www.leta.lv/photo/printpreview/1328E213-D174-DD29-2A59-2124D60E2EBA/

Atbildēt

varbūt,

16.01.2020. 09:28

ka kārtējā ministrijas klerku sabotāža ??

Atbildēt

priedīts

16.01.2020. 06:50

Tas priedīts publicē ebreju dzeltenās rases mežonības/tumsonības pieminekli augstākajā izglītībā......

Atbildēt

Kaimiņvalsts profesors

16.01.2020. 01:26

Diemžēl, man nav lemts būt par docētāju savā dzimtajā zemē, bet šo, hmm, nezinu pat kā nosaukt, maigākais- anarhistisko savārstījumu, izlasīju no sākuma līdz beigām. Nevienā no valstīm, kurās man ir tas gods vairāk vai mazāk regulāri docēt- Igaunijā, Zviedrijā, Somijā, Vācijā, Apvienotajā karalistē- nekur šādi priekšlikumi netiktu pat sākti skatīt, nemaz nerunājot par virzīšanu un izskatīšanu. Kurš ir devis pavēli iznīcināt Latvijas akadēmisko brīvību un augstskolas pārvērst par visu kaut ko, tikai ne studiju vietu? Brīnums, ka vienā atkāpē atcerējās studentus vispār pieminēt! Bet vispār drausmas, tam cilvēkam, kurš šo sacerējis ir jāanulē augstskolas diploms un ar steigu! Ļoti ceru, ka šis viss apstāsies tajā punktā, kur minēts papildus finansējuma pieprasījums, atnāks Kariņš un pateiks, ka naudas budžetā nav un nekas tālāk nenotiks!

Atbildēt

Likvidējam visu un miers

15.01.2020. 23:26

Valdībā tumsoņi.

Atbildēt

Artuss Kaimiņš

15.01.2020. 23:18

Eu paklausās veči ārprāc Latvijā. Esmu duraku partijas dibinātājs. Paldies ka balsojāt esmu intelekta spīdeklis šuplinska cīnās pret mafiju kopā ar mani

Atbildēt

perle

15.01.2020. 22:47

teksts izpluudis, idejas absurdas.

Atbildēt

ehh

15.01.2020. 21:06

savārstījums par nodokļu maksātāju naudu.

Atbildēt

Belamorkanal TV

15.01.2020. 19:49

Labdien! Labs rīts negadās! Ja esat estēts, tālāk lasīt neiesakām. Arī, ja jums nav astoņpadsmit, vai jau ir simts. Šoreiz nevarēsim jūs iepriecināt par jeb-ļu ar faņķikiem vai sūdiem pilsētas ekoloģiskajā kanalizācijā, bet stāsts būs par deokupantu. Jaungada sagaidīšana ir beigusies! Ar ko arī apsveicam, bet raķešu salūts pilsētas laukumā atgādināja priekšlaicīgu ejakulāciju. Pilsētas pašvaldības administrācija savā ceļojošā laikrakstā bija izplatījusi leģendu par septiņdesmitgadīgu deokupantu, kas bija nolēmis no Rīgas uz visiem laikiem atgriezties savā dzimtajā Čeļabinskā. Labāk nomirt varoņa nāvē, bet dzimtenē! Kad visi bija paspējuši aizmirst par to, menti viņu atrada centrālajā stacijas tualetē onanējot, bet tualete bija noformēta ar Žirinovska un Putina portretiem. Kad šī informācija nonāca astoņos valsts telekanālos, sexšopos pieauga pieprasījums pēc mākslīgiem ķīniešu hu- jiem. Kopā uzvarēsim! Tavs Belamorkanal TV.

Atbildēt

Tālis

15.01.2020. 14:45

Šausmas, šausmas - tik daudz samudzīnāta liekvārdība un nekopetnece sen nav redzāta. Uzrakstīto nav vērts komentēt, jo teksts ir judidiski nepamatoti jēddzieni, likumos nenostiprināta terminoloģija, junievedumi, kuriem nav pamatojums.

Atbildēt

Māris Spriņģis

15.01.2020. 14:31

Lūk Latvijas iedzīvotāji var pārliecināties, kuru cilvēku(necilvēku) darbība liecina par faktu ,ka viņi ir Latvijas valsts un Latvijas iedzīvotāju īstenie ļaundari un ienaidnieki. Viņu ļaunie darbi brēc pēc taisnīgas atmaksas. Šie visu ļaundaru vārdi ir jāatzīmē. -tad ,kad mainīsies šis necilvēcīgais režīms, visus viņus varētu saukt pie atbildības. Lai tad Latvijas TAUTA spriež taisnu tiesu. Godīgā sistēmā par taisnīgu un godīgu darbu pienākas darba alga.

Atbildēt

Vecā paaudze

15.01.2020. 13:28

Gribas kliegt, lai Kārlis Ulmanis ceļas augšā. Tālāk vairs nav kur iet- skolas tiek slēgtas, vidusskolas likvidē pastiprināti... iznīcina jau tā nelielo latviešu tautu. Izskatās pēc tāda aizdomīga pasūtījuma- veidot nākamo paaudzi kā sētniekus, alus tirgotājus, Īrijas sēņu lasītājus, kūtsmēslu izvedējus...

Atbildēt

A.P.

15.01.2020. 12:49

»

Arturs Priedītis

"Pietiek" publicē latviešu mežonības/tumsonības pieminekli augstākajā izglītībā. Tiek veidots šodienas latviešu populācijas degradācijas līmenim adekvāts augstskolas vadības modelis, tiek atklāta "amerika", tiek nolīdzināta ar zemi Oksfordas, Kembridžas, Sorbonas, Maskavas Valsts universitātes, vācu...


Dotajos apstākļos smieklīga ir vēlēšanās polemizēt ar šo kroplo pieminekli, kā to medijos dara jauno zinātnieku funkcionāri, augstskolu funkcionāri, atsevišķi akadēmiskie kadri. Tas taču ir tik kropls piemineklis, ka nekāda polemika nav iespējama tāpat kā nekāda racionāla saruna nav iespējama ar nenormāli stulbiem un nenormāli nekaunīgiem tipiem. Polemikas vietā ir ar sūd..u koku jāiztīra Vaļņu ielas kabineti un visi citi varas inteliģences kabineti - obskurantisma mēslu bedres.

Atbildēt

Arturs Priedītis

15.01.2020. 12:30

"Pietiek" publicē latviešu mežonības/tumsonības pieminekli augstākajā izglītībā. Tiek veidots šodienas latviešu populācijas degradācijas līmenim adekvāts augstskolas vadības modelis, tiek atklāta "amerika", tiek nolīdzināta ar zemi Oksfordas, Kembridžas, Sorbonas, Maskavas Valsts universitātes, vācu slaveno universitāšu pieredze, tiek demonstrēta unikāli aprobežota izpratne par izglītību. Tas ir tik lielā mērā kropls piemineklis, ka nav nekādas jēgas to iztirzāt. Un viss ir loģiski! Ja no zinātniskā viedokļa latviešus vairs nevar uzskatīt par tautu, tad arī izglītība ir ieguvusi jaunu statusu - obskurantisma statusu.

Atbildēt

Visu nevar

15.01.2020. 12:29

Nevarēja visu paveikt , iekļauties termiņos un ievērot procedūru, jo vajadzēja aust skolu slēgšanas tīklu un apkarot LU patreizējā redakcijā.

Atbildēt

Tiesnesis

15.01.2020. 12:15

"caurspīdīgums" kā princips ir visnotaļ atbalstāms galvenokārt jaunu meiteņu apģērba izvēlē, bet angļu "transparency" attiecībā uz politiskajiem procesiem latviski pašlaik pieņemts tulkot kā "pārredzamība".

Atbildēt

opis

15.01.2020. 12:09

Rādās ka šāda veida murgojumu lasu pirmoreiz mūžā!
Māc aizdomas ka šis sacerējums daļēji pārkopēts no kaimiņzemes eksperta A.Derivbopoļska publikācijas par izglītības sistēmu un tās iespējamajiem attīstības ceļiem....bet kaimiņzemē !!!!!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...