Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

padomju muļķe

27.04.2022. 09:37

šī cilvēka stulbums ir tieši proporcionāls ambīcijām. Tā ir, ja strādā tikai viena smadzeņu puslode

Atbildēt

tas ir fakts

26.04.2022. 07:43

Ja mājās vecākiem nav laika ar bērnu/jaunieti parunāt par to, kas notiek pasaulē un arī pie mums, tad šiem jauniešiem par visu to nav nekādas sajēgas. Vienīgie, kas par jauniešu prātiem ir norūpējušies, tad sanāk visādi papardes ziedi, kas vislabāk zin, kā mācīt bērnus par seksu.

Atbildēt

TYT

25.04.2022. 19:07

To ka viņa ir pastulba, tas ir labi zināms jau sen. Bet ko var teikt par Latvijas politisko sistēmu, ja atrodas partija JKP, kas šādu personu izvirza par ... izglītības ministri. Un pārējā koalīcija ar Kariņu priekšgalā šādai vājprātīgai idejai piekrita.

Atbildēt

loģika

25.04.2022. 18:04

"Turklāt demokrātijas nekad neuzbrūk savām kaimiņvalstīm un nesāk slepkavot cilvēkus — to dara tikai totalitāri okupanti. Tā tas bija antīkajos laikos (grieķu demokrātijas pret persiešu iekarotājiem), tā tas bija Venēcijas dodžu republiku laikos, tā tas bija amerikāņu Neatkarības karā un Pilsoņu karā, tā tas bija abos Pasaules karos, Somijas Republikas sekmīgajās cīņās pret PSRS, Aukstajā karā, Balkānu karos deviņdesmitajos un arī šobrīd Ukrainā."

Eu, Anderson tu šito nopietni? Tu uzskati, ka Vjetnamai, Dienvidslāvijai, Irākai, Lībijai u.c. valstīm uzbruka totalitāri režīmi?

Atbildēt

Otkats

25.04.2022. 16:41

»

Žulis

Šis nu atkal ir viens viltīgs, demagoģisks raksts, kas ideāli kalpo kremļa interesēm. Tas ir nelietīgs mēģinājums novērst tiešām vērtīga Šuplinskas priekšlikuma īstenošanu. Parunājiet ar skolniekiem par notiekošo pasaulē un redzēsiet, cik viņiem par to visu ir vājas zināšanas un miglaina saprašana. ...


Normālām skolotājām bez kādām programmām tas būtu saprotams, bet ja skolās strādā tādas, kas citur neder un niecīgais atalgojums apmierina, tad tajā profesijā savācas padibenes vai tādas kuru vīri pie siles.

Atbildēt

Žulis

25.04.2022. 16:11

Re, kā saklupa man virsū troļļi. Esmu trāpījis viņiem sāpīgā vietā. Nedrīkst taču kāds uzzināt, ka šobrīd pret Latviju, un ne tikai pret Latviju, tiek vērsts visīstākais informatīvā kara uzbrukums no Krievijas puses. Francijā un Vācijā jau tiek rīkotas demonstrācijas Krievijas agresijas atbalstam. Lai cilvēkus uz kaut ko tādu dabūtu, ir viņiem pamatīgi jāizskalo smadzenes. Taču smadziņu skalotājiem ļoti traucē jebkura pretdarbība. Un tādēļ to nedrīkst pieļaut.Tāpēc visi kremļa troļļi, tikko pamana ka valsts mērogā var notikt kaut kāds politisko notikumu skaidrojums tautai, nekavējoties sāk spiegt par "padomju stila domāšanas atraugām" un visu to pielīdzināt komunistu laika politinformācijām. Piepildās vecā patiesība - pats zaglis vienmēr visskaļāk kliedz "ķeriet zagli!".

Atbildēt

viesis

25.04.2022. 15:09

»

Žulis

Šis nu atkal ir viens viltīgs, demagoģisks raksts, kas ideāli kalpo kremļa interesēm. Tas ir nelietīgs mēģinājums novērst tiešām vērtīga Šuplinskas priekšlikuma īstenošanu. Parunājiet ar skolniekiem par notiekošo pasaulē un redzēsiet, cik viņiem par to visu ir vājas zināšanas un miglaina saprašana. ...


Putins Jums noteikti aplaudētu, jo viņš arī uzskata, ka politiskā neizglītotība grauj sabiedrību, tādēļ Krievijā tā ņemas visi tie Solovjovi u.tt., tādēļ propagandā tiek ieguldīti milzīgi līdzekļi... bet, ja nopietni, esmu ievērojis, ka lielākie "politiskās izglītošanas" piekritēji, ir cilvēki, kurus absolūti neuztrauc, ka Latvija ir viena no ES nabadzīgākajām valstīm, ka Latvijā cilvēki mirst no slimībām, kas normālajā pasaulē tiek veiksmīgi ārstētas, ka latvieši emigrē no Latvijas nabadzības dēļ u.tt. Tādi kā Jūs uzskatāt, ka šos faktus var notušēt ar politinformāciju... bet īstenībā tā ir tikai padomju un putinistu stila domāšanas atraugas, nevis patriotisms un rūpes par valsts nākotni. Un tieši šīs padomju domāšanas dēļ Latvija arī ir tik neaizsargāta pret ārējo apdraudējumu, nevis tādēļ, ka "nenotiek politinformācijas skolā..."

Atbildēt

Žulis

25.04.2022. 13:58

Šis nu atkal ir viens viltīgs, demagoģisks raksts, kas ideāli kalpo kremļa interesēm. Tas ir nelietīgs mēģinājums novērst tiešām vērtīga Šuplinskas priekšlikuma īstenošanu. Parunājiet ar skolniekiem par notiekošo pasaulē un redzēsiet, cik viņiem par to visu ir vājas zināšanas un miglaina saprašana. Tādus viegli apmulsināt ar kremļa propagandu un iestāstīt visu, ko tik vien kāds vēlas, gan par Krievijas speciālās militārās operācijas “pamatotību”, gan par to, cik ļoti “humāni” darbojas Krievijas karaspēks, gan par “briesmīgajiem nacistiem un banderoviešiem”, no kuriem vajag Ukrainu “atbrīvot”. Lai varētu “brīvi izdebatēt un izmēģināt visvisādas politiskās, ekonomiskās, sociālās utt. idejas, tajā skaitā visdīvainākās” ir jābūt pamatzināšanām un tieši tādas skolēniem var dot dažas pasaules notikumiem un politikai veltītas stundas. Pretējā gadījumā vieta skolēnu prātos paliek tukša. Un tukša vieta nekad nepaliek. Mums nav vairs atlicis tik daudz laika, lai skolēni savos prātos varētu brīvi “eksperimentēt” ar Krievijas impēriskajām idejām. Karš jau klauvē pie mūsu durvīm. Un Krievijas propaganda ir maksimāli aktivizējusi savu darbību gan virtuālajā vidē, gan ar savu ietekmes aģentu palīdzību. Pretēji rakstā apgalvotajam, tieši tautas, tai skaitā jaunatnes politiskā neizglītošana grauj sabiedrības spēju pasargāt sevi iebrukuma gadījumā. Un izskatās, ka tieši tāds ir šī raksta autora mērķis.

Atbildēt

latgalietis

25.04.2022. 13:18

Vai kāds zina, ar ko atšķiras padomju laika komjauniešu padauzas no neatkarības laikā pie siles nokļuvušajām komjauniešu darba metožu rekomendētājām?

Atbildēt

čangaļi paliek čangaļi

25.04.2022. 09:19

kā krievi, atpalicība galvās par gadsismtiem

Atbildēt

nu nu

25.04.2022. 09:15

»

Malacis!

Malacis Šuplinska! Īpaši par latgales lomas nostiprināšanu


Kakla rota jau vien ko nozīmē...

Atbildēt

Nekā jauna

25.04.2022. 08:47

Visa konservu partija ir viens liels komunistu un korumpētu mentu pārpartums.

Atbildēt

Malacis!

25.04.2022. 08:24

Malacis Šuplinska! Īpaši par latgales lomas nostiprināšanu.
Vairāk tādu Žannu d'Arku Latvijā (un mazāk veču - vaimanātāju)!

Atbildēt

Izsmiekls

25.04.2022. 07:10

Autors beigās nonāk līdz šim brīdim aktuālajai politinformācijas stundai - demokrātiskas valstis, kā izrādās nav uzbrukušas Vjetnamai, Irākai, Lībijai, Afganistānai, Dienvidslāvijai u.c. Un vispār pareizi domāt ir tā - mēs esam labi, viņi ir slikti. Praktiski šis ir tas pats Šuplinskas 1987.gada jūsmīgais idiotisms, tikai adaptēts mūsdienu politiskajai realitātei. Vēmiens nāk no tās liekulības, kas te lejas pāri malām. Nākamreiz vismaz pats nedari visu acu priekšā to, ko tu pārmet citiem.

Atbildēt

Patiesais

25.04.2022. 06:10

Pārāk dziedošs raksts. Izdomas un fantažijas.

Atbildēt

viesis

25.04.2022. 04:21

»

savādi

Dīvina bija ministre. Vai visi Latgalē šādi zinātniei


Latgalē nē, Saeimā un Valdībā gan :(

Atbildēt

savādi

25.04.2022. 00:01

Dīvina bija ministre. Vai visi Latgalē šādi zinātniei?

Atbildēt

nandirsons

24.04.2022. 23:16

»

Jaunie komunisti maina kažoku

Nelieši


Sit JKP!

Atbildēt

Pat elementārus ieteikumu apsmej

24.04.2022. 23:09

Tas ir mūsu tautas idiotisms,,, nesaprast at elementāras nepieciešamības, kāds ir šis Andersons un atsevišķi komentētāji - krievu laikā bija ti perfekti istrādātas instrukcijas, kā pāraudzināt tautu, lai mīlētu okupantu varu, lai dziedātu visi krievu dziesmas, ka: "vse žili dužņo".

Protams, labi zināms, ka tolaik varēja iztikt bez Datu aizsardzības likuma, kas šodien nabagiem liedz pieeju pie bagāto personas un komercbiznesa datiem, toties nabagu informāciju izbģērbj, datus izsmērā pa visām sētmalēm, kontrolē pat pēdējo centu, kur tu to ņēmi, bet miljonus grābj un viss Ok , visas pilsētas apbūvētas ar pilīm - vasarnīcām un kur ņēma naudu - - Datu aisardzības likums vai pasaka - kā nav kauna skaitīt naudu citu kabatā (tavu var skaitīt), kad tā ir nozagta no tautas, no valsts budžeta, nenomaksāti nodokļi.

Šuplinska kā gudrākā personība, saprot, ka bērnus vajag audczināt Latvijai, atšūy no Krievijas dezinformācija, ieviest audzināšanas stundas, NĒ, fui, tūlīt "duraki" kar birkas, apvaino, pazemo, kā slimi brūk virsū veseliem cilvēkiem, neraugoties uz augsto izglītību, grādiem un augstu kultūru un intekllektu, kāda ir Ilga Šuplinska.

Atvainojos, stulbs , tu "aNDERSON", neaudzināts.

Atbildēt

n. nieka Andersons - krievs jeb čangaļu kari

24.04.2022. 22:48

1930.-tajos gados Krievija visus tautas gudrākos prātus izkāva, pasludināja par tautas nodevējiem, nodeva Staļina troiku tiesai, vairākus desmitus miljonu. Lēš, ka bija nošauti ap 50 - 60 miljoni, jo viņi "necienīja" Kronštates matrožus, kuri daļēji bija pie varas un noteica: tu gudrāks, mani neklausi, tātad, necieni, nošaut, tautas nodevējs, jo tautas varā bija tikai nabagi un bez izglītības.

Tā šodien aizvien ceļ gaismā vēsturisko karu pret "čangaļiem", karina birkas un apvaino bez pamata,ja kāds gudrāks, proti čangals kļūst par ministru - viņu ēd nost bez maizes, apsmej, noniecina. Galvenais lamu vārds - čangals un sien klāt birkas. Tā ir "veicies" ne vienam vien ministram - čangalim. Pat "parastais latvietis", kas glups, kas glups kā augstā amatā, labs kā parastais sētnieks vai tml., neviens viņu nenorēja, kaut pensiju saņem mēnesī par 10 pensionāriem - 19 000 un 14 īpašumi. Man liekas, ka bija par mahinācijas ar Eiropas naudu privātām vajadzībām, .. ? Viss OK. bet čangaļus sit.

Laiks būtu šo čangaļu - čiuļu vēsturisko naidu pasludināt par kriminālsodāmu, kā naida kurināšanu starp latviešiem.

Bet maza piebilde - lībieši - varētu būt, tālā senatnē bija pirāti, ieradās no jūras, iznīcināja, nokāva vietējos jūrniekus un tagad viņi ir cieņā un godā.

Un cik nav bijis gadījumu, ka Saeimā apsmej čangaļu deputātus.

Kad beigsies šis naids? Čangaļu Latvijā ir vairākums, ja rēķina, ka viņiem ģimenē bija 6-8 bērni, izklīda pa Latviju peļņā, saprecējās ar kurzemniekiem un visiem citiem, bet uzvārdu nes čangalisku. Čangaļi bija tie, kuri kalpoja un cēla kurzemnieku baģātību. Kā ierauga šādu uzvārdu - kliedz pa visu pagastu - atkal čangals par ministru, kaut jau 5.- 10. paaudzē jau ir "pārčivļojies", nepazīst pat savus senčus vairs, nu nē - čangals un jāaprej.

Ne velti skan, ka "latviets latvietim labākais ēdiens". Arī ir daudzi čangaļi, ap 5 %, kuri karo par savu čangalisko vidi, grauj Latvijas vienotību, cīnās par savu valsts valodu.

Par to vēl der aizdomāties, tā ir iekšējā drošība!

Atbildēt

ko kundze rakstījusi skolas laikā, tas nav tik svarīgi

24.04.2022. 22:48

Vaidere, Veinberga un Ždanoka piekrīt!

Atbildēt

Jaunie komunisti maina kažoku

24.04.2022. 22:46

Nelieši.

Atbildēt

Hāgas tribunāls

24.04.2022. 22:23

»

ha-ha

Zvērīgais patriotisms un nacionalisms vislabāk izpaužās attieksmē pret monumentu okupantiem,kurš gaida kārtējās ziedu grēdas un pateicības valstī,kura ir pārcietusi 50 gadīgu okupāciju,kuru ASV nekad nav atzinusi un tāpēc dižajiem patriotiem un nacionālistiem nākās maksāt meslus aplaupītajiem un nogalinātajiem...


Nomierinies Šleserist, kad kopīgiem spēkiem būsim atbrīvojušies no PSRS okupantiem un sazagto būsiet pārskaitījuši valsts kasē, tad uzrīkosim subotņiku un tāpat kā toreiz ļeņinam baļķi, uzkrausim tev uz pleciem to fallu.

Atbildēt

viesis

24.04.2022. 20:59

Nu, ko kundze rakstījusi skolas laikā, tas nav tik svarīgi. Tas, ka viņa nav kļuvusi īpaši gudrāka kopš skolas laikiem, tas gan ir bēdīgi... tas pirmkārt. Otrkārt, pavisam bēdīgi ir tas, ka Latvijā visās jomās vēl joprojām dominē šāda- padomju tipa domāšana, ka galvenais ir politinformācija...... ar šo domāšanu mēs Putina Krievijai esam līdzīgāki, nekā gribētos.

Atbildēt

Ak

24.04.2022. 19:32

svétà padauza!

Atbildēt

jānoskaidro

24.04.2022. 19:26

Šitais N.Andersons ir kretīns un muļķis, vai arī uzpirkts "noderīgais idiots"

Atbildēt

to ha-ha

24.04.2022. 18:39

Viss ir pareizi, izņemot šo:
https://tezaurs.lv/holokausts

Atbildēt

ha-ha

24.04.2022. 18:11

Zvērīgais patriotisms un nacionalisms vislabāk izpaužās attieksmē pret monumentu okupantiem,kurš gaida kārtējās ziedu grēdas un pateicības valstī,kura ir pārcietusi 50 gadīgu okupāciju,kuru ASV nekad nav atzinusi un tāpēc dižajiem patriotiem un nacionālistiem nākās maksāt meslus aplaupītajiem un nogalinātajiem holakausta upuriem,bet maksajot meslus tiek apliecināts,ka holakausts ir Latvijas valsts un tās pilsoņu roku darbs un atbildība,tātad šādi holakausta noziegumu atzinušie nevar būt leģitīmi varas pārstāvji,jo ir uzkravuši holakausta noziegumu nastu citiem okupantu upuriem t.i.tautai,kura ir kārtējo reizi uzticējusies komunistu t.i.okupantpartjas biedriem,pateicoties kuriem,Uzvaras parka debesīs durās šīs partijas biedru nodevības un gļēvuma apliecinājums un arī šis raksts ir par vienu šai plejadei piederīgo.Nekā jauna!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...