Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

06.10.2020. 18:48

Mani mīļie tautieši, nepadosimies grūtību priekšā, saglabāsim savās sirdīs cerību. Šis laiks ir sarežģīts un pārbaudījumu pilns. Kovids (Covid-19) ir nelūgts un negaidīts viesis mūsu mīļā zemītē, tāpēc ievērosim visus ierobežojumus, lai pasargātu sevi un sev tuvos. Dzersim liepziedu tēju ar medu un domāsim labas domas. Lūgsim Dabas Mātes viedumu, lai pārvarētu šo sarežģīto laiku. Lūgsim Pērkonu, lai Kovids (Covid-19) pazūd no mūsu ielām, namiem, sētām, druvām un tīrumiem. Lūgsim Veļu Māti, lai mums būtu dots garš mūžs. Būsim saprotoši un iejūtīgi cits pret citu. Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Labu veselību no sirds vēlot, Jūsu Skolnieciņš [Latvju Skaudības Dievs] #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #SkaudībasDievs

Atbildēt

ezis

02.10.2020. 17:26

»

Žulis

Asprātīgs, dzēlīgas ironijas pilns raksts. Reti gadās kaut ko tādu lasīt. Paldies autoram


Pilnīgi piekrītu! Autoram slava! Nepievērsiet uzmanību kritizētājiem, raksts asprātīgs un tieši naglai uz galvas.

Atbildēt

un?

01.10.2020. 11:06

Droshi ka saape ir. Visu cienju ka atteicaaties dpoties uz RU peec Krimas okupaacijas.Par pabalstu sadali un Airbaltic ar var piekrist.Nesaprotu kaapeec taads naids pret zemajiem Covid skaitljiem un cilvekiem kas to menedzeeja. Un kaadu tuurisma veidu ir veelme shobriid attiistiit? Diemzeel atkriit nepirmaas nepiecieshamiibas pakalpojumi, preces un izklaides.

Atbildēt

Diversantiem pret valsts ekonomiku

01.10.2020. 07:08

»

Visi ceļi ved uz Romu

Impo ir ļoti ilgi strādājoša nacionāla kapitāla kompānija, kas ilgus gadus maksāja ļoti lielus nodokļus un lepojās ar to. Tieši tāpēc šobrīd jūtas konkrēti uzmesti...


visu mūsu labklājības pamatu ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amtatpersonas.


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1 fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.Atbildēt

Uldis

30.09.2020. 17:56

»

Ojārs

No rakstītā var saprast, ka cilvēkam sāp. Tikai kas - tas nav īsti saprotams...


Manās acīs jaunajai Rīgas domei nav mandāta. Novēlu to pašu nākamajai valdībai.

Atbildēt

dodiet naudu,vai ...

30.09.2020. 17:54

»

Lauris

Impro ceļojumi,SIA 2019 gada finansu rezultāts


Šis darbonis vēl jūt sevī varenu spēku atvest daudz jo daudz inficēto uz Latviju.

Atbildēt

Visi ceļi ved uz Romu

30.09.2020. 16:18

»

Ojārs

No rakstītā var saprast, ka cilvēkam sāp. Tikai kas - tas nav īsti saprotams...


Impo ir ļoti ilgi strādājoša nacionāla kapitāla kompānija, kas ilgus gadus maksāja ļoti lielus nodokļus un lepojās ar to. Tieši tāpēc šobrīd jūtas konkrēti uzmesti.
Ļoti saprotamas un pamatotas emocijas.
Ierobežojumi Covid-19 sakarā tiek piemēroti selektīvi. Uz sarkano sarakstu tiešo reizu nav, bet Makrons ierodas ar tiešo reisu un bez pašizolācijas! Airbaltic šobrīd tiešām pārvadā gaisu, starp citu, uz mūsu visu rēķina!

Atbildēt

Tūrists

30.09.2020. 14:48

Un cik vēl aploksnēs izsniegts un zeķēs sabāzts?

Atbildēt

...

30.09.2020. 11:16

Pakalpiņu šinī valstī nekad nav trūcis, to pierāda gan krievu, gan baronu laiki, gan padevīgo ierēdņu armija, kura lielās, ka ar ekanomiku viss ir labi un, lai cilvēki maksā visus nodokļus. Bet ideotu koncentrācija valdībā un to atbalstītāju armija pārsteidz jebkuru, kam ir smadzenes :)

Atbildēt

Lauris

30.09.2020. 10:27

Impro ceļojumi,SIA 2019 gada finansu rezultāts:
Peļņa pēc nodokļiem 507 231 EUR
Es atvainojos, kādam tomēr būtu jāpaklusē par dīkstāves pabalstiem...

Atbildēt

kaktuss

30.09.2020. 09:30

Visiem nosauktajiem šis ir peļņas laiks.Kā teikts Saduļķotā ūdenī vieglāk zvejot...

Atbildēt

ha-ha

30.09.2020. 09:19

Sociālās nevienlīdzība uzvarētāji skumst-nav kur naudu bāzt.Zaudētājiem nekas nemainās-ar kolhoznieki algām un pensijām pietiek tikai dzīvības vilkšanai un kādu reizi kādu bombongu nopirkt.

Atbildēt

VB

30.09.2020. 08:18

Skatiet biežāk youtub -ē Žigmantu Krēsliņu - viņam tas iznāk vēl labāk.

Atbildēt

Veltīga pretestība

30.09.2020. 07:31

»

roselle

lai nesagrautu savu uzņēmumu, mēs nekur neceļojām, tāpēc t!agad ļoti šķībi skatāmies uz tiem kam tomēr gribas izklaidēties.Mēs šo gadu upurējām kopējam darbam


Konkrēto vīrusu Covid 19 izgatavoja un aprobēja Uhaņā. Bet vīruss izspruka no kontroles. Tas tika gatavots kā bioloģiskais ierocis. Varbūt tāds tas arī ir. Vakcinācija ir bezjēdzīga līdzekļu izšķiešana - visi vīrusi ir mainīgi kā gripas vīruss. Katra vakcinācija sagrauj imūnsistēmu.

ASV pārmet Ķīnai melus PVO, ka vīruss nepāriet no cilvēka uz cilvēku pandēmijas sākumā. Pandēmiju izsludina globālās ekonomikas sagraušanai- faktiski ar Pasaules Bankas stratēģiju līdz 2025. gadam, slepkavojot ekonomiku, samazinot iedzīvotāju skaitu. Latvijai iedzīvotāju skaitu līdz 2025. g. uzdots samazināt uz pusi.

ASV un PB/SVF, vainojot Ķīnu, slēpj savus patiesos mērķus - slepkavot ekonomiku it kā civilizācijas interesēs saglabāt planētas Zeme ekoloģiju.

Bet vīruss pats uzvedas patstāvīgi. Jo vairāk un biežāk vīrusa taustekļu olbaltumvielas skar vairāk cilvēku vienlaicīgi, jo ātrāk izveidijas kolektīvā imunitāte. Gadās arī pa kādam cilvēku upurim - jo vīrusiem labvēlīga vide ir masku ilgstoša nēsāšana.

Ja kāds iedomājas, ka KF, ĶTR, ASV, ES vadības nestrādā uz vienu roku iedzīvotāju skaita mazināšanai, tie maldās.

Ķīnā jau ir personu sociālie reitingi zem IT kontroles, tagad ar pašizolāciju, karantizāciju un citiem pasākumiem to attīsta pie mums ES, sodot personas par nepakļaušanos. Šis ir tikai sākums ar VDD ēkas celtniecību Teikā.

Ar PB/SVF finansu politiku Latvijas Bankā, veselības, finansu, ekonomikas ministrijās pret Latvijas iedzīvotājiem tiek vērsta ekonomikas slepkavošanu, vienlaikus slepkavojot iedzīvotājus. Samazinot darbvietu skaitu, nodara būtisku kaitējumu. Lai radītu vienu darbvietu, aplēstā izmaksa ir 1 milj. €.

Latvijas ekonomikas slepkavas Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amtatpersonas.


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1 fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

Atbildēt

roselle

30.09.2020. 07:07

lai nesagrautu savu uzņēmumu, mēs nekur neceļojām, tāpēc t!agad ļoti šķībi skatāmies uz tiem kam tomēr gribas izklaidēties.Mēs šo gadu upurējām kopējam darbam

Atbildēt

paardomas

30.09.2020. 06:27

»

ceļot pa veikaliem

muļķus jau cits neinteresē, intereses var apmierināt ceļojot internetā


Laikam jau jums taisnība,ceļošana būtu lietderīga lai kaut ko mācītos,kaut ko iegūtu savai attīstībai,pārējos gadījumos ceļošana ir lieka laika un resursu tērēsana,kā arī traucēklis vietējiem iedzīvotājiem un ekosistēmai.

Atbildēt

ceļot pa veikaliem

30.09.2020. 06:02

muļķus jau cits neinteresē, intereses var apmierināt ceļojot internetā

Atbildēt

muļķiem nevar ļaut ceļot

30.09.2020. 06:01

inficējas...sportu vispār būtu jālikvidē

Atbildēt

Stapsaks

30.09.2020. 05:18

Sāpe liela. Izrādās, nē tauta, nē valdība negrib Impro pakalpojumu.
Tātad viss vienkārši. Valdība ļaunie muļķi, tauta vienkārši muļķi.

Atbildēt

Jā, bet

30.09.2020. 00:13

»

Varbūt noskaidro pats?

Piemeram...


Nu nevajag te murgot, savas muļķības aizstāvot. Jau senie latvieši pirmo sauca uzvārdu un tikai tad vārdu. Piemēram Bērziņu Jānis vai Kārkliņu Juris. Tā ir norāde ka tas Jānis nāk no Bērziņu dzimtas, bet Juris no Kārkliņu dzimtas. Citādi to Jāņu un Juru var būt vienuviet gana daudz. Un ne jau vārdu un uzvārdu kārtība nosaka cilvēktiesības.

Atbildēt

Kaatad

29.09.2020. 23:53

Tas tik sākuma ziediņi. Ja USA uzvarēs brežņeva parauga klons Baidens, tad pavisam drīz mēs lūgsimies piedošanu Trinidadai & Tobago, izmēzīsism traipu Kurzemes hercogu Jēkabu no visām grāmatām,ieviesīsism kvotu Saeimas deputātiem- 1/3 ar īpašajām vajadzībām/ tur gan nebūs problēmu- jau tagad pāri pārēm/ , tad 1/3 intīmajām minoritātēm/ kā sak, skapju druvis - saturās/ , un 1/3 vēlami etniskās minoritātes.Lībiešii tā ka varētu kvalificēties, bet ādas krāsa pievils.A ja piepervē ar bērzu ģikti, moš, iet cauri. Un tos moru tēlus kas pa muzejiem,tirgotāju vapeņos, novāciet jau laicīgi.Citādi ķurķis kā likts :)

Atbildēt

Uzņēmējs

29.09.2020. 22:58

Labi raksta, skaidra valoda, pat drosmīgi, paldies autoram! Žēl, ka tik tālu jānoved reāla darba darītāji, spēcīgi uzņēmēji, tas ir baisi, konkrēta zīme, ka tuvojas lielā depresija, saturās!

Atbildēt

Vilni

29.09.2020. 21:57

Tev ir paveicies, ka jūti, ka sirdsapziņa nemoka. Domāju, ka tie, kas nogalnājuši savus vecos radiniekus ar COVID (un tādi Latvijā ir vairāki) jūtas ne pārāk omulīgi. Protams ir arī kriminālprocesi no Stradiņu puses, par melošanu ārstiem un medicīnas personāla aplipināšanu. Tie, kas naktsdežūrās negulējuši un iespringuši cīnās par šo neapzinīgo ceļotāju dīvībām var pastāstīt patiesību. Nevēlēšanās ierobežot savas patērēšanas vēlmes, skaistie ceļojumi ar dzeršanu, baseina pievemšanu utt., ko iecienījuši mūsu "konsjūmeristi" ir tieša norāde uz masveida deģenerāciju. Nedomāju, ka ceļošanas tieksmes drīkst būt iemesls kaut viena cilvēka nāvei.

Atbildēt

Ne velti Valdis Zatlers

29.09.2020. 20:48

»

Varbūt noskaidro pats?

Piemeram...


kuram ir LR pilsoņa pase, kurā rakstīts ZATLERS VALDIS ar savu grāmatu jautā “Kas es esmu?”

Atbildēt

Varbūt noskaidro pats?

29.09.2020. 20:45

»

Jā, bet

Pirms centies publiski demonstrēte savas "gudrības", vispirms apskaties savu lietoto jēdzienu nozīmi. Tad varbūt sapratīsi kāda atšķirība ir starp juridisko un fizisko personu


Piemeram.

Kas ir fiziska persona, kas juridiska, kas cilvēks ar cilvēktiesībām.

Un kā pareizijuridiski tām raksta vārdu un uzvārdu. Kuru pirmo, ar kādiem burtiem utt.

Paskaties savā pasē. Tu neesi Nikolajs II, vai Elizabete kāda tur - tiem ir cilvēktiesības un pietiek ar vārdu vien.

Tu esi nedzīva skrūvīte bez cilvēktiesībām ar juridisku dokumentu - valsts izdotu pasi, kurā rakstīts BĒRZIŅŠ JĀNIS, bet tu domā, ka esi brīvs cilvēks Jānis un Bērziņš. Tie ir murgi. Jo esi valsts vergs- dzimtcilvēks bez jebkādām tiesībām. Tev pat īpašums nepieder, tev to dod lietošanā un var konfiscēt.

Atbildēt

niknā pensionāre

29.09.2020. 20:27

»

vienkārši

taisnība ir visam uzrakstītajām!!Ceru, ka kāds ieklausīsies, jo pašlaik tiek grauta LV ekonomika...ar dziedāšanu un dejošanu vien nebūsim paēduši


Vajag reiz sākt strādāt savā valstī, nevis tikai dejot, dziedāt un apkārt vazāties.

Atbildēt

Jā, bet

29.09.2020. 20:04

»

Ja to raksta cilvēks Vilnis Klinovičs

kā izriet no vārda un uzvārda rakstības - to var saprast- šādu ironiju un sūkstīšanos no cilvēktiesību un brīvību viedokļa...


Pirms centies publiski demonstrēte savas "gudrības", vispirms apskaties savu lietoto jēdzienu nozīmi. Tad varbūt sapratīsi kāda atšķirība ir starp juridisko un fizisko personu.

Atbildēt

Nuū

29.09.2020. 19:59

»

Austrālijā arestēja grūtnieci, divu bērnu māti

Austrālijā arestēja grūnieci, divu bērnu māti 29.09.2020. 20:46...


Tad visus karantinizēs līdz 2025.gadam ?Tad ko - bankas tagad medicīnas iestāžu vietā

Atbildēt

Nil!

29.09.2020. 19:50

»

Nils Urbanovičs

Vilnis muļķis


Tu neizcelies ar gudrību,jo smadzeņu vietā ir vecas mežģīnes.

Atbildēt

Austrālijā arestēja grūtnieci, divu bērnu māti

29.09.2020. 19:48

»

Oki

Aha. Un gudrie seero


Austrālijā arestēja grūnieci, divu bērnu māti 29.09.2020. 20:46
»
Harijs Poters
Manuprāt, ļoti spilgts piemērs tam, ka Covid-19 nav tik bīstams, kā mums cenšas iestāstīt. Tikai bizness, nekā personīga
uzliekot rokudzelžus par to, ka Facebookā ierakstīja šaubas par Covid- 19 bīstamību.

Pasaules Bankas Jaunās pasaules kārtība paredz pat ar karadarbības stāvokļiem, kas vispār atņemtu jebksdas tiesības, risināt Covid- 19 radītās problēmas Latvijas mediji par to nerunā. Pasaules bankas stratēģija paredz Covid 19 1. fāzes termiņu no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam. PB ir virusologi?

Video:

https://youtu.be/ayfU2uI3Mow

Atbildēt

vienkārši

29.09.2020. 19:46

taisnība ir visam uzrakstītajām!!Ceru, ka kāds ieklausīsies, jo pašlaik tiek grauta LV ekonomika...ar dziedāšanu un dejošanu vien nebūsim paēduši!

Atbildēt

Oki

29.09.2020. 19:37

»

Muļķi lasa

un priecājas


Aha. Un gudrie seero.

Atbildēt

Muļķi lasa

29.09.2020. 18:44

»

Oki

Precīzi


un priecājas.

Atbildēt

Ja to raksta cilvēks Vilnis Klinovičs

29.09.2020. 18:43

kā izriet no vārda un uzvārda rakstības - to var saprast- šādu ironiju un sūkstīšanos no cilvēktiesību un brīvību viedokļa.

Bet, ja to raksta pēc pases jurisdiska persona ar paša parakstītu juridisku dokumentu - pasi, tad raksts ir neadekvāts. Jo personas, par kurām ironizē autors ir tādas pat jurisdiskas personas kā KLINOVIČS VILNIS un kuras ir pakļautas LR likumdošanai un ārvalstu līgumiem, tostarp ar Pasaules banku.

Bet humoru pie malas. “Jaunā pasaules kārtība” ar Pasaules Bankas projektiem neparedz cilvēktiesību ievērošanu juridiskām personām - Latvijas pilsoņiem.

Atbildēt

plaušu ventilācija

29.09.2020. 18:40

Gribi ceļot ar Immpro?Lūdzu!Samaksā valstij Covid nodevu un joņo kur vēlies par savu naudu.Kad Impro Tevi atvedīs atpakaļ ar to vīrusu,tad samaksā vēl sodu,un pats maksā par ārstēšanu.Čikstēt Internetā vari par brīvu.

Atbildēt

pietiek lasītājs

29.09.2020. 18:36

Vai šis autors ir pats izlasījis savu garadarbu pirms publikācijas?

Atbildēt

Žulis

29.09.2020. 18:29

Asprātīgs, dzēlīgas ironijas pilns raksts. Reti gadās kaut ko tādu lasīt. Paldies autoram!

Atbildēt

Jā, bet

29.09.2020. 18:27

»

Ojārs

No rakstītā var saprast, ka cilvēkam sāp. Tikai kas - tas nav īsti saprotams...


Mēs paši tādu valdību ievēlējām? Varbūt tu biji tā aita, kas atdeva savu basi par viņiem, bet gandrīz puse balsstiesīgo šajā vēlēšanu farsā nepiedalījās!

Atbildēt

Autoram

29.09.2020. 18:18

Lūk, kas vada valsti! Pasaules Bankas stratēģija Covid -19 1. fāzē ar 2. aprīli, 2020. gadu

Dokuments latviski nav publiski pieejams, bet pieejams finanšu, ekonomikas, veselības ministriem un MP Kariņam.

The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

Atbildēt

Zuris

29.09.2020. 17:47

Drosmīgi, vai komentētāji arī ir spējīgi būt tik drosmīgi viedokļa paudēji ?

Atbildēt

Ojārs

29.09.2020. 17:38

No rakstītā var saprast, ka cilvēkam sāp. Tikai kas - tas nav īsti saprotams.
Ja kāds ir tik bezatbildīgs, tas ir, ja viņš ne par vienu nerūpējas un neviens no viņa nav atkarīgs, tad taču lai ceļo. Neviens aiz rokas netur. Pats raksta, ka airBaltic lido, turklāt ar tukšām lidmašīnām.
Ko raksta autors vēlas no valdības? To, ka tās lēmumi mēdz būt pastulbi, ar to jārēķinās. Paši arī tādi esam, jo tādu Saeimu ievēlējām. Tādu valdību arī dabūjām. Ko tagad vaimanāt?! Spogulis nav vainīgs, ja Tev netīkams vieplis no tā pretim veras.

Atbildēt

Ina

29.09.2020. 17:37

Visu cieņu Impro. Visu šo trako covid laiku ir darījuši visu iespējamo, lai klienti saņemtu naudas atgriešanu, vai pārlikuši ceļojumu galamērķus.
Klienti to novērtēs.

Atbildēt

KPV LV mēslaines ministreļi

29.09.2020. 17:34

Tūrisms atrodas Ekonomikas ministrijas pārraudzībā, tāpēc mīļi sveicinām savu bijušo kolēģi (bakalaura grāds tūrisma vadībā kā nekā, tas nekas, ka praktizējās augļu bāzē) ministru Jāni Vitenbergu.

Atbildēt

Andris

29.09.2020. 17:28

Zadalbaļi šitie kaucēji kuriem visu laiku vajag kaut kur apkārt vazāties.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

FotoVakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu. Man nav žēl, ka atsevišķi sirmgalvji saņems varnešu pasviesto “ēsmu”. Vismaz kaut kas no farmagigantu “atplūdiem” tiks nevis to dienderu un troļļu rīklēs, bet pa tiešo spaidu kārtā potētajiem. Tiesa, simtnieku dos ne uzreiz, bet pa 20€ piecu mēnešu garumā. Ja vecie ļaudis uzreiz pēc potes aizies pa skuju taku, naudiņa ietaupīsies.
Lasīt visu...

21

Tāda mums sabiedrība!

FotoBērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors un vietnieks - nu, principā administrācija.
Lasīt visu...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....