Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

06.10.2020. 18:48

Mani mīļie tautieši, nepadosimies grūtību priekšā, saglabāsim savās sirdīs cerību. Šis laiks ir sarežģīts un pārbaudījumu pilns. Kovids (Covid-19) ir nelūgts un negaidīts viesis mūsu mīļā zemītē, tāpēc ievērosim visus ierobežojumus, lai pasargātu sevi un sev tuvos. Dzersim liepziedu tēju ar medu un domāsim labas domas. Lūgsim Dabas Mātes viedumu, lai pārvarētu šo sarežģīto laiku. Lūgsim Pērkonu, lai Kovids (Covid-19) pazūd no mūsu ielām, namiem, sētām, druvām un tīrumiem. Lūgsim Veļu Māti, lai mums būtu dots garš mūžs. Būsim saprotoši un iejūtīgi cits pret citu. Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Labu veselību no sirds vēlot, Jūsu Skolnieciņš [Latvju Skaudības Dievs] #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #SkaudībasDievs

Atbildēt

ezis

02.10.2020. 17:26

»

Žulis

Asprātīgs, dzēlīgas ironijas pilns raksts. Reti gadās kaut ko tādu lasīt. Paldies autoram


Pilnīgi piekrītu! Autoram slava! Nepievērsiet uzmanību kritizētājiem, raksts asprātīgs un tieši naglai uz galvas.

Atbildēt

un?

01.10.2020. 11:06

Droshi ka saape ir. Visu cienju ka atteicaaties dpoties uz RU peec Krimas okupaacijas.Par pabalstu sadali un Airbaltic ar var piekrist.Nesaprotu kaapeec taads naids pret zemajiem Covid skaitljiem un cilvekiem kas to menedzeeja. Un kaadu tuurisma veidu ir veelme shobriid attiistiit? Diemzeel atkriit nepirmaas nepiecieshamiibas pakalpojumi, preces un izklaides.

Atbildēt

Diversantiem pret valsts ekonomiku

01.10.2020. 07:08

»

Visi ceļi ved uz Romu

Impo ir ļoti ilgi strādājoša nacionāla kapitāla kompānija, kas ilgus gadus maksāja ļoti lielus nodokļus un lepojās ar to. Tieši tāpēc šobrīd jūtas konkrēti uzmesti...


visu mūsu labklājības pamatu ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amtatpersonas.


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1 fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.Atbildēt

Uldis

30.09.2020. 17:56

»

Ojārs

No rakstītā var saprast, ka cilvēkam sāp. Tikai kas - tas nav īsti saprotams...


Manās acīs jaunajai Rīgas domei nav mandāta. Novēlu to pašu nākamajai valdībai.

Atbildēt

dodiet naudu,vai ...

30.09.2020. 17:54

»

Lauris

Impro ceļojumi,SIA 2019 gada finansu rezultāts


Šis darbonis vēl jūt sevī varenu spēku atvest daudz jo daudz inficēto uz Latviju.

Atbildēt

Visi ceļi ved uz Romu

30.09.2020. 16:18

»

Ojārs

No rakstītā var saprast, ka cilvēkam sāp. Tikai kas - tas nav īsti saprotams...


Impo ir ļoti ilgi strādājoša nacionāla kapitāla kompānija, kas ilgus gadus maksāja ļoti lielus nodokļus un lepojās ar to. Tieši tāpēc šobrīd jūtas konkrēti uzmesti.
Ļoti saprotamas un pamatotas emocijas.
Ierobežojumi Covid-19 sakarā tiek piemēroti selektīvi. Uz sarkano sarakstu tiešo reizu nav, bet Makrons ierodas ar tiešo reisu un bez pašizolācijas! Airbaltic šobrīd tiešām pārvadā gaisu, starp citu, uz mūsu visu rēķina!

Atbildēt

Tūrists

30.09.2020. 14:48

Un cik vēl aploksnēs izsniegts un zeķēs sabāzts?

Atbildēt

...

30.09.2020. 11:16

Pakalpiņu šinī valstī nekad nav trūcis, to pierāda gan krievu, gan baronu laiki, gan padevīgo ierēdņu armija, kura lielās, ka ar ekanomiku viss ir labi un, lai cilvēki maksā visus nodokļus. Bet ideotu koncentrācija valdībā un to atbalstītāju armija pārsteidz jebkuru, kam ir smadzenes :)

Atbildēt

Lauris

30.09.2020. 10:27

Impro ceļojumi,SIA 2019 gada finansu rezultāts:
Peļņa pēc nodokļiem 507 231 EUR
Es atvainojos, kādam tomēr būtu jāpaklusē par dīkstāves pabalstiem...

Atbildēt

kaktuss

30.09.2020. 09:30

Visiem nosauktajiem šis ir peļņas laiks.Kā teikts Saduļķotā ūdenī vieglāk zvejot...

Atbildēt

ha-ha

30.09.2020. 09:19

Sociālās nevienlīdzība uzvarētāji skumst-nav kur naudu bāzt.Zaudētājiem nekas nemainās-ar kolhoznieki algām un pensijām pietiek tikai dzīvības vilkšanai un kādu reizi kādu bombongu nopirkt.

Atbildēt

VB

30.09.2020. 08:18

Skatiet biežāk youtub -ē Žigmantu Krēsliņu - viņam tas iznāk vēl labāk.

Atbildēt

Veltīga pretestība

30.09.2020. 07:31

»

roselle

lai nesagrautu savu uzņēmumu, mēs nekur neceļojām, tāpēc t!agad ļoti šķībi skatāmies uz tiem kam tomēr gribas izklaidēties.Mēs šo gadu upurējām kopējam darbam


Konkrēto vīrusu Covid 19 izgatavoja un aprobēja Uhaņā. Bet vīruss izspruka no kontroles. Tas tika gatavots kā bioloģiskais ierocis. Varbūt tāds tas arī ir. Vakcinācija ir bezjēdzīga līdzekļu izšķiešana - visi vīrusi ir mainīgi kā gripas vīruss. Katra vakcinācija sagrauj imūnsistēmu.

ASV pārmet Ķīnai melus PVO, ka vīruss nepāriet no cilvēka uz cilvēku pandēmijas sākumā. Pandēmiju izsludina globālās ekonomikas sagraušanai- faktiski ar Pasaules Bankas stratēģiju līdz 2025. gadam, slepkavojot ekonomiku, samazinot iedzīvotāju skaitu. Latvijai iedzīvotāju skaitu līdz 2025. g. uzdots samazināt uz pusi.

ASV un PB/SVF, vainojot Ķīnu, slēpj savus patiesos mērķus - slepkavot ekonomiku it kā civilizācijas interesēs saglabāt planētas Zeme ekoloģiju.

Bet vīruss pats uzvedas patstāvīgi. Jo vairāk un biežāk vīrusa taustekļu olbaltumvielas skar vairāk cilvēku vienlaicīgi, jo ātrāk izveidijas kolektīvā imunitāte. Gadās arī pa kādam cilvēku upurim - jo vīrusiem labvēlīga vide ir masku ilgstoša nēsāšana.

Ja kāds iedomājas, ka KF, ĶTR, ASV, ES vadības nestrādā uz vienu roku iedzīvotāju skaita mazināšanai, tie maldās.

Ķīnā jau ir personu sociālie reitingi zem IT kontroles, tagad ar pašizolāciju, karantizāciju un citiem pasākumiem to attīsta pie mums ES, sodot personas par nepakļaušanos. Šis ir tikai sākums ar VDD ēkas celtniecību Teikā.

Ar PB/SVF finansu politiku Latvijas Bankā, veselības, finansu, ekonomikas ministrijās pret Latvijas iedzīvotājiem tiek vērsta ekonomikas slepkavošanu, vienlaikus slepkavojot iedzīvotājus. Samazinot darbvietu skaitu, nodara būtisku kaitējumu. Lai radītu vienu darbvietu, aplēstā izmaksa ir 1 milj. €.

Latvijas ekonomikas slepkavas Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amtatpersonas.


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1 fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

Atbildēt

roselle

30.09.2020. 07:07

lai nesagrautu savu uzņēmumu, mēs nekur neceļojām, tāpēc t!agad ļoti šķībi skatāmies uz tiem kam tomēr gribas izklaidēties.Mēs šo gadu upurējām kopējam darbam

Atbildēt

paardomas

30.09.2020. 06:27

»

ceļot pa veikaliem

muļķus jau cits neinteresē, intereses var apmierināt ceļojot internetā


Laikam jau jums taisnība,ceļošana būtu lietderīga lai kaut ko mācītos,kaut ko iegūtu savai attīstībai,pārējos gadījumos ceļošana ir lieka laika un resursu tērēsana,kā arī traucēklis vietējiem iedzīvotājiem un ekosistēmai.

Atbildēt

ceļot pa veikaliem

30.09.2020. 06:02

muļķus jau cits neinteresē, intereses var apmierināt ceļojot internetā

Atbildēt

muļķiem nevar ļaut ceļot

30.09.2020. 06:01

inficējas...sportu vispār būtu jālikvidē

Atbildēt

Stapsaks

30.09.2020. 05:18

Sāpe liela. Izrādās, nē tauta, nē valdība negrib Impro pakalpojumu.
Tātad viss vienkārši. Valdība ļaunie muļķi, tauta vienkārši muļķi.

Atbildēt

Jā, bet

30.09.2020. 00:13

»

Varbūt noskaidro pats?

Piemeram...


Nu nevajag te murgot, savas muļķības aizstāvot. Jau senie latvieši pirmo sauca uzvārdu un tikai tad vārdu. Piemēram Bērziņu Jānis vai Kārkliņu Juris. Tā ir norāde ka tas Jānis nāk no Bērziņu dzimtas, bet Juris no Kārkliņu dzimtas. Citādi to Jāņu un Juru var būt vienuviet gana daudz. Un ne jau vārdu un uzvārdu kārtība nosaka cilvēktiesības.

Atbildēt

Kaatad

29.09.2020. 23:53

Tas tik sākuma ziediņi. Ja USA uzvarēs brežņeva parauga klons Baidens, tad pavisam drīz mēs lūgsimies piedošanu Trinidadai & Tobago, izmēzīsism traipu Kurzemes hercogu Jēkabu no visām grāmatām,ieviesīsism kvotu Saeimas deputātiem- 1/3 ar īpašajām vajadzībām/ tur gan nebūs problēmu- jau tagad pāri pārēm/ , tad 1/3 intīmajām minoritātēm/ kā sak, skapju druvis - saturās/ , un 1/3 vēlami etniskās minoritātes.Lībiešii tā ka varētu kvalificēties, bet ādas krāsa pievils.A ja piepervē ar bērzu ģikti, moš, iet cauri. Un tos moru tēlus kas pa muzejiem,tirgotāju vapeņos, novāciet jau laicīgi.Citādi ķurķis kā likts :)

Atbildēt

Uzņēmējs

29.09.2020. 22:58

Labi raksta, skaidra valoda, pat drosmīgi, paldies autoram! Žēl, ka tik tālu jānoved reāla darba darītāji, spēcīgi uzņēmēji, tas ir baisi, konkrēta zīme, ka tuvojas lielā depresija, saturās!

Atbildēt

Vilni

29.09.2020. 21:57

Tev ir paveicies, ka jūti, ka sirdsapziņa nemoka. Domāju, ka tie, kas nogalnājuši savus vecos radiniekus ar COVID (un tādi Latvijā ir vairāki) jūtas ne pārāk omulīgi. Protams ir arī kriminālprocesi no Stradiņu puses, par melošanu ārstiem un medicīnas personāla aplipināšanu. Tie, kas naktsdežūrās negulējuši un iespringuši cīnās par šo neapzinīgo ceļotāju dīvībām var pastāstīt patiesību. Nevēlēšanās ierobežot savas patērēšanas vēlmes, skaistie ceļojumi ar dzeršanu, baseina pievemšanu utt., ko iecienījuši mūsu "konsjūmeristi" ir tieša norāde uz masveida deģenerāciju. Nedomāju, ka ceļošanas tieksmes drīkst būt iemesls kaut viena cilvēka nāvei.

Atbildēt

Ne velti Valdis Zatlers

29.09.2020. 20:48

»

Varbūt noskaidro pats?

Piemeram...


kuram ir LR pilsoņa pase, kurā rakstīts ZATLERS VALDIS ar savu grāmatu jautā “Kas es esmu?”

Atbildēt

Varbūt noskaidro pats?

29.09.2020. 20:45

»

Jā, bet

Pirms centies publiski demonstrēte savas "gudrības", vispirms apskaties savu lietoto jēdzienu nozīmi. Tad varbūt sapratīsi kāda atšķirība ir starp juridisko un fizisko personu


Piemeram.

Kas ir fiziska persona, kas juridiska, kas cilvēks ar cilvēktiesībām.

Un kā pareizijuridiski tām raksta vārdu un uzvārdu. Kuru pirmo, ar kādiem burtiem utt.

Paskaties savā pasē. Tu neesi Nikolajs II, vai Elizabete kāda tur - tiem ir cilvēktiesības un pietiek ar vārdu vien.

Tu esi nedzīva skrūvīte bez cilvēktiesībām ar juridisku dokumentu - valsts izdotu pasi, kurā rakstīts BĒRZIŅŠ JĀNIS, bet tu domā, ka esi brīvs cilvēks Jānis un Bērziņš. Tie ir murgi. Jo esi valsts vergs- dzimtcilvēks bez jebkādām tiesībām. Tev pat īpašums nepieder, tev to dod lietošanā un var konfiscēt.

Atbildēt

niknā pensionāre

29.09.2020. 20:27

»

vienkārši

taisnība ir visam uzrakstītajām!!Ceru, ka kāds ieklausīsies, jo pašlaik tiek grauta LV ekonomika...ar dziedāšanu un dejošanu vien nebūsim paēduši


Vajag reiz sākt strādāt savā valstī, nevis tikai dejot, dziedāt un apkārt vazāties.

Atbildēt

Jā, bet

29.09.2020. 20:04

»

Ja to raksta cilvēks Vilnis Klinovičs

kā izriet no vārda un uzvārda rakstības - to var saprast- šādu ironiju un sūkstīšanos no cilvēktiesību un brīvību viedokļa...


Pirms centies publiski demonstrēte savas "gudrības", vispirms apskaties savu lietoto jēdzienu nozīmi. Tad varbūt sapratīsi kāda atšķirība ir starp juridisko un fizisko personu.

Atbildēt

Nuū

29.09.2020. 19:59

»

Austrālijā arestēja grūtnieci, divu bērnu māti

Austrālijā arestēja grūnieci, divu bērnu māti 29.09.2020. 20:46...


Tad visus karantinizēs līdz 2025.gadam ?Tad ko - bankas tagad medicīnas iestāžu vietā

Atbildēt

Nil!

29.09.2020. 19:50

»

Nils Urbanovičs

Vilnis muļķis


Tu neizcelies ar gudrību,jo smadzeņu vietā ir vecas mežģīnes.

Atbildēt

Austrālijā arestēja grūtnieci, divu bērnu māti

29.09.2020. 19:48

»

Oki

Aha. Un gudrie seero


Austrālijā arestēja grūnieci, divu bērnu māti 29.09.2020. 20:46
»
Harijs Poters
Manuprāt, ļoti spilgts piemērs tam, ka Covid-19 nav tik bīstams, kā mums cenšas iestāstīt. Tikai bizness, nekā personīga
uzliekot rokudzelžus par to, ka Facebookā ierakstīja šaubas par Covid- 19 bīstamību.

Pasaules Bankas Jaunās pasaules kārtība paredz pat ar karadarbības stāvokļiem, kas vispār atņemtu jebksdas tiesības, risināt Covid- 19 radītās problēmas Latvijas mediji par to nerunā. Pasaules bankas stratēģija paredz Covid 19 1. fāzes termiņu no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam. PB ir virusologi?

Video:

https://youtu.be/ayfU2uI3Mow

Atbildēt

vienkārši

29.09.2020. 19:46

taisnība ir visam uzrakstītajām!!Ceru, ka kāds ieklausīsies, jo pašlaik tiek grauta LV ekonomika...ar dziedāšanu un dejošanu vien nebūsim paēduši!

Atbildēt

Oki

29.09.2020. 19:37

»

Muļķi lasa

un priecājas


Aha. Un gudrie seero.

Atbildēt

Muļķi lasa

29.09.2020. 18:44

»

Oki

Precīzi


un priecājas.

Atbildēt

Ja to raksta cilvēks Vilnis Klinovičs

29.09.2020. 18:43

kā izriet no vārda un uzvārda rakstības - to var saprast- šādu ironiju un sūkstīšanos no cilvēktiesību un brīvību viedokļa.

Bet, ja to raksta pēc pases jurisdiska persona ar paša parakstītu juridisku dokumentu - pasi, tad raksts ir neadekvāts. Jo personas, par kurām ironizē autors ir tādas pat jurisdiskas personas kā KLINOVIČS VILNIS un kuras ir pakļautas LR likumdošanai un ārvalstu līgumiem, tostarp ar Pasaules banku.

Bet humoru pie malas. “Jaunā pasaules kārtība” ar Pasaules Bankas projektiem neparedz cilvēktiesību ievērošanu juridiskām personām - Latvijas pilsoņiem.

Atbildēt

plaušu ventilācija

29.09.2020. 18:40

Gribi ceļot ar Immpro?Lūdzu!Samaksā valstij Covid nodevu un joņo kur vēlies par savu naudu.Kad Impro Tevi atvedīs atpakaļ ar to vīrusu,tad samaksā vēl sodu,un pats maksā par ārstēšanu.Čikstēt Internetā vari par brīvu.

Atbildēt

pietiek lasītājs

29.09.2020. 18:36

Vai šis autors ir pats izlasījis savu garadarbu pirms publikācijas?

Atbildēt

Žulis

29.09.2020. 18:29

Asprātīgs, dzēlīgas ironijas pilns raksts. Reti gadās kaut ko tādu lasīt. Paldies autoram!

Atbildēt

Jā, bet

29.09.2020. 18:27

»

Ojārs

No rakstītā var saprast, ka cilvēkam sāp. Tikai kas - tas nav īsti saprotams...


Mēs paši tādu valdību ievēlējām? Varbūt tu biji tā aita, kas atdeva savu basi par viņiem, bet gandrīz puse balsstiesīgo šajā vēlēšanu farsā nepiedalījās!

Atbildēt

Autoram

29.09.2020. 18:18

Lūk, kas vada valsti! Pasaules Bankas stratēģija Covid -19 1. fāzē ar 2. aprīli, 2020. gadu

Dokuments latviski nav publiski pieejams, bet pieejams finanšu, ekonomikas, veselības ministriem un MP Kariņam.

The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

Atbildēt

Zuris

29.09.2020. 17:47

Drosmīgi, vai komentētāji arī ir spējīgi būt tik drosmīgi viedokļa paudēji ?

Atbildēt

Ojārs

29.09.2020. 17:38

No rakstītā var saprast, ka cilvēkam sāp. Tikai kas - tas nav īsti saprotams.
Ja kāds ir tik bezatbildīgs, tas ir, ja viņš ne par vienu nerūpējas un neviens no viņa nav atkarīgs, tad taču lai ceļo. Neviens aiz rokas netur. Pats raksta, ka airBaltic lido, turklāt ar tukšām lidmašīnām.
Ko raksta autors vēlas no valdības? To, ka tās lēmumi mēdz būt pastulbi, ar to jārēķinās. Paši arī tādi esam, jo tādu Saeimu ievēlējām. Tādu valdību arī dabūjām. Ko tagad vaimanāt?! Spogulis nav vainīgs, ja Tev netīkams vieplis no tā pretim veras.

Atbildēt

Ina

29.09.2020. 17:37

Visu cieņu Impro. Visu šo trako covid laiku ir darījuši visu iespējamo, lai klienti saņemtu naudas atgriešanu, vai pārlikuši ceļojumu galamērķus.
Klienti to novērtēs.

Atbildēt

KPV LV mēslaines ministreļi

29.09.2020. 17:34

Tūrisms atrodas Ekonomikas ministrijas pārraudzībā, tāpēc mīļi sveicinām savu bijušo kolēģi (bakalaura grāds tūrisma vadībā kā nekā, tas nekas, ka praktizējās augļu bāzē) ministru Jāni Vitenbergu.

Atbildēt

Andris

29.09.2020. 17:28

Zadalbaļi šitie kaucēji kuriem visu laiku vajag kaut kur apkārt vazāties.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....