Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

06.10.2020. 18:48

Mani mīļie tautieši, nepadosimies grūtību priekšā, saglabāsim savās sirdīs cerību. Šis laiks ir sarežģīts un pārbaudījumu pilns. Kovids (Covid-19) ir nelūgts un negaidīts viesis mūsu mīļā zemītē, tāpēc ievērosim visus ierobežojumus, lai pasargātu sevi un sev tuvos. Dzersim liepziedu tēju ar medu un domāsim labas domas. Lūgsim Dabas Mātes viedumu, lai pārvarētu šo sarežģīto laiku. Lūgsim Pērkonu, lai Kovids (Covid-19) pazūd no mūsu ielām, namiem, sētām, druvām un tīrumiem. Lūgsim Veļu Māti, lai mums būtu dots garš mūžs. Būsim saprotoši un iejūtīgi cits pret citu. Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Labu veselību no sirds vēlot, Jūsu Skolnieciņš [Latvju Skaudības Dievs] #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #SkaudībasDievs

Atbildēt

ezis

02.10.2020. 17:26

»

Žulis

Asprātīgs, dzēlīgas ironijas pilns raksts. Reti gadās kaut ko tādu lasīt. Paldies autoram


Pilnīgi piekrītu! Autoram slava! Nepievērsiet uzmanību kritizētājiem, raksts asprātīgs un tieši naglai uz galvas.

Atbildēt

un?

01.10.2020. 11:06

Droshi ka saape ir. Visu cienju ka atteicaaties dpoties uz RU peec Krimas okupaacijas.Par pabalstu sadali un Airbaltic ar var piekrist.Nesaprotu kaapeec taads naids pret zemajiem Covid skaitljiem un cilvekiem kas to menedzeeja. Un kaadu tuurisma veidu ir veelme shobriid attiistiit? Diemzeel atkriit nepirmaas nepiecieshamiibas pakalpojumi, preces un izklaides.

Atbildēt

Diversantiem pret valsts ekonomiku

01.10.2020. 07:08

»

Visi ceļi ved uz Romu

Impo ir ļoti ilgi strādājoša nacionāla kapitāla kompānija, kas ilgus gadus maksāja ļoti lielus nodokļus un lepojās ar to. Tieši tāpēc šobrīd jūtas konkrēti uzmesti...


visu mūsu labklājības pamatu ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amtatpersonas.


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1 fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.Atbildēt

Uldis

30.09.2020. 17:56

»

Ojārs

No rakstītā var saprast, ka cilvēkam sāp. Tikai kas - tas nav īsti saprotams...


Manās acīs jaunajai Rīgas domei nav mandāta. Novēlu to pašu nākamajai valdībai.

Atbildēt

dodiet naudu,vai ...

30.09.2020. 17:54

»

Lauris

Impro ceļojumi,SIA 2019 gada finansu rezultāts


Šis darbonis vēl jūt sevī varenu spēku atvest daudz jo daudz inficēto uz Latviju.

Atbildēt

Visi ceļi ved uz Romu

30.09.2020. 16:18

»

Ojārs

No rakstītā var saprast, ka cilvēkam sāp. Tikai kas - tas nav īsti saprotams...


Impo ir ļoti ilgi strādājoša nacionāla kapitāla kompānija, kas ilgus gadus maksāja ļoti lielus nodokļus un lepojās ar to. Tieši tāpēc šobrīd jūtas konkrēti uzmesti.
Ļoti saprotamas un pamatotas emocijas.
Ierobežojumi Covid-19 sakarā tiek piemēroti selektīvi. Uz sarkano sarakstu tiešo reizu nav, bet Makrons ierodas ar tiešo reisu un bez pašizolācijas! Airbaltic šobrīd tiešām pārvadā gaisu, starp citu, uz mūsu visu rēķina!

Atbildēt

Tūrists

30.09.2020. 14:48

Un cik vēl aploksnēs izsniegts un zeķēs sabāzts?

Atbildēt

...

30.09.2020. 11:16

Pakalpiņu šinī valstī nekad nav trūcis, to pierāda gan krievu, gan baronu laiki, gan padevīgo ierēdņu armija, kura lielās, ka ar ekanomiku viss ir labi un, lai cilvēki maksā visus nodokļus. Bet ideotu koncentrācija valdībā un to atbalstītāju armija pārsteidz jebkuru, kam ir smadzenes :)

Atbildēt

Lauris

30.09.2020. 10:27

Impro ceļojumi,SIA 2019 gada finansu rezultāts:
Peļņa pēc nodokļiem 507 231 EUR
Es atvainojos, kādam tomēr būtu jāpaklusē par dīkstāves pabalstiem...

Atbildēt

kaktuss

30.09.2020. 09:30

Visiem nosauktajiem šis ir peļņas laiks.Kā teikts Saduļķotā ūdenī vieglāk zvejot...

Atbildēt

ha-ha

30.09.2020. 09:19

Sociālās nevienlīdzība uzvarētāji skumst-nav kur naudu bāzt.Zaudētājiem nekas nemainās-ar kolhoznieki algām un pensijām pietiek tikai dzīvības vilkšanai un kādu reizi kādu bombongu nopirkt.

Atbildēt

VB

30.09.2020. 08:18

Skatiet biežāk youtub -ē Žigmantu Krēsliņu - viņam tas iznāk vēl labāk.

Atbildēt

Veltīga pretestība

30.09.2020. 07:31

»

roselle

lai nesagrautu savu uzņēmumu, mēs nekur neceļojām, tāpēc t!agad ļoti šķībi skatāmies uz tiem kam tomēr gribas izklaidēties.Mēs šo gadu upurējām kopējam darbam


Konkrēto vīrusu Covid 19 izgatavoja un aprobēja Uhaņā. Bet vīruss izspruka no kontroles. Tas tika gatavots kā bioloģiskais ierocis. Varbūt tāds tas arī ir. Vakcinācija ir bezjēdzīga līdzekļu izšķiešana - visi vīrusi ir mainīgi kā gripas vīruss. Katra vakcinācija sagrauj imūnsistēmu.

ASV pārmet Ķīnai melus PVO, ka vīruss nepāriet no cilvēka uz cilvēku pandēmijas sākumā. Pandēmiju izsludina globālās ekonomikas sagraušanai- faktiski ar Pasaules Bankas stratēģiju līdz 2025. gadam, slepkavojot ekonomiku, samazinot iedzīvotāju skaitu. Latvijai iedzīvotāju skaitu līdz 2025. g. uzdots samazināt uz pusi.

ASV un PB/SVF, vainojot Ķīnu, slēpj savus patiesos mērķus - slepkavot ekonomiku it kā civilizācijas interesēs saglabāt planētas Zeme ekoloģiju.

Bet vīruss pats uzvedas patstāvīgi. Jo vairāk un biežāk vīrusa taustekļu olbaltumvielas skar vairāk cilvēku vienlaicīgi, jo ātrāk izveidijas kolektīvā imunitāte. Gadās arī pa kādam cilvēku upurim - jo vīrusiem labvēlīga vide ir masku ilgstoša nēsāšana.

Ja kāds iedomājas, ka KF, ĶTR, ASV, ES vadības nestrādā uz vienu roku iedzīvotāju skaita mazināšanai, tie maldās.

Ķīnā jau ir personu sociālie reitingi zem IT kontroles, tagad ar pašizolāciju, karantizāciju un citiem pasākumiem to attīsta pie mums ES, sodot personas par nepakļaušanos. Šis ir tikai sākums ar VDD ēkas celtniecību Teikā.

Ar PB/SVF finansu politiku Latvijas Bankā, veselības, finansu, ekonomikas ministrijās pret Latvijas iedzīvotājiem tiek vērsta ekonomikas slepkavošanu, vienlaikus slepkavojot iedzīvotājus. Samazinot darbvietu skaitu, nodara būtisku kaitējumu. Lai radītu vienu darbvietu, aplēstā izmaksa ir 1 milj. €.

Latvijas ekonomikas slepkavas Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amtatpersonas.


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1 fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

Atbildēt

roselle

30.09.2020. 07:07

lai nesagrautu savu uzņēmumu, mēs nekur neceļojām, tāpēc t!agad ļoti šķībi skatāmies uz tiem kam tomēr gribas izklaidēties.Mēs šo gadu upurējām kopējam darbam

Atbildēt

paardomas

30.09.2020. 06:27

»

ceļot pa veikaliem

muļķus jau cits neinteresē, intereses var apmierināt ceļojot internetā


Laikam jau jums taisnība,ceļošana būtu lietderīga lai kaut ko mācītos,kaut ko iegūtu savai attīstībai,pārējos gadījumos ceļošana ir lieka laika un resursu tērēsana,kā arī traucēklis vietējiem iedzīvotājiem un ekosistēmai.

Atbildēt

ceļot pa veikaliem

30.09.2020. 06:02

muļķus jau cits neinteresē, intereses var apmierināt ceļojot internetā

Atbildēt

muļķiem nevar ļaut ceļot

30.09.2020. 06:01

inficējas...sportu vispār būtu jālikvidē

Atbildēt

Stapsaks

30.09.2020. 05:18

Sāpe liela. Izrādās, nē tauta, nē valdība negrib Impro pakalpojumu.
Tātad viss vienkārši. Valdība ļaunie muļķi, tauta vienkārši muļķi.

Atbildēt

Jā, bet

30.09.2020. 00:13

»

Varbūt noskaidro pats?

Piemeram...


Nu nevajag te murgot, savas muļķības aizstāvot. Jau senie latvieši pirmo sauca uzvārdu un tikai tad vārdu. Piemēram Bērziņu Jānis vai Kārkliņu Juris. Tā ir norāde ka tas Jānis nāk no Bērziņu dzimtas, bet Juris no Kārkliņu dzimtas. Citādi to Jāņu un Juru var būt vienuviet gana daudz. Un ne jau vārdu un uzvārdu kārtība nosaka cilvēktiesības.

Atbildēt

Kaatad

29.09.2020. 23:53

Tas tik sākuma ziediņi. Ja USA uzvarēs brežņeva parauga klons Baidens, tad pavisam drīz mēs lūgsimies piedošanu Trinidadai & Tobago, izmēzīsism traipu Kurzemes hercogu Jēkabu no visām grāmatām,ieviesīsism kvotu Saeimas deputātiem- 1/3 ar īpašajām vajadzībām/ tur gan nebūs problēmu- jau tagad pāri pārēm/ , tad 1/3 intīmajām minoritātēm/ kā sak, skapju druvis - saturās/ , un 1/3 vēlami etniskās minoritātes.Lībiešii tā ka varētu kvalificēties, bet ādas krāsa pievils.A ja piepervē ar bērzu ģikti, moš, iet cauri. Un tos moru tēlus kas pa muzejiem,tirgotāju vapeņos, novāciet jau laicīgi.Citādi ķurķis kā likts :)

Atbildēt

Uzņēmējs

29.09.2020. 22:58

Labi raksta, skaidra valoda, pat drosmīgi, paldies autoram! Žēl, ka tik tālu jānoved reāla darba darītāji, spēcīgi uzņēmēji, tas ir baisi, konkrēta zīme, ka tuvojas lielā depresija, saturās!

Atbildēt

Vilni

29.09.2020. 21:57

Tev ir paveicies, ka jūti, ka sirdsapziņa nemoka. Domāju, ka tie, kas nogalnājuši savus vecos radiniekus ar COVID (un tādi Latvijā ir vairāki) jūtas ne pārāk omulīgi. Protams ir arī kriminālprocesi no Stradiņu puses, par melošanu ārstiem un medicīnas personāla aplipināšanu. Tie, kas naktsdežūrās negulējuši un iespringuši cīnās par šo neapzinīgo ceļotāju dīvībām var pastāstīt patiesību. Nevēlēšanās ierobežot savas patērēšanas vēlmes, skaistie ceļojumi ar dzeršanu, baseina pievemšanu utt., ko iecienījuši mūsu "konsjūmeristi" ir tieša norāde uz masveida deģenerāciju. Nedomāju, ka ceļošanas tieksmes drīkst būt iemesls kaut viena cilvēka nāvei.

Atbildēt

Ne velti Valdis Zatlers

29.09.2020. 20:48

»

Varbūt noskaidro pats?

Piemeram...


kuram ir LR pilsoņa pase, kurā rakstīts ZATLERS VALDIS ar savu grāmatu jautā “Kas es esmu?”

Atbildēt

Varbūt noskaidro pats?

29.09.2020. 20:45

»

Jā, bet

Pirms centies publiski demonstrēte savas "gudrības", vispirms apskaties savu lietoto jēdzienu nozīmi. Tad varbūt sapratīsi kāda atšķirība ir starp juridisko un fizisko personu


Piemeram.

Kas ir fiziska persona, kas juridiska, kas cilvēks ar cilvēktiesībām.

Un kā pareizijuridiski tām raksta vārdu un uzvārdu. Kuru pirmo, ar kādiem burtiem utt.

Paskaties savā pasē. Tu neesi Nikolajs II, vai Elizabete kāda tur - tiem ir cilvēktiesības un pietiek ar vārdu vien.

Tu esi nedzīva skrūvīte bez cilvēktiesībām ar juridisku dokumentu - valsts izdotu pasi, kurā rakstīts BĒRZIŅŠ JĀNIS, bet tu domā, ka esi brīvs cilvēks Jānis un Bērziņš. Tie ir murgi. Jo esi valsts vergs- dzimtcilvēks bez jebkādām tiesībām. Tev pat īpašums nepieder, tev to dod lietošanā un var konfiscēt.

Atbildēt

niknā pensionāre

29.09.2020. 20:27

»

vienkārši

taisnība ir visam uzrakstītajām!!Ceru, ka kāds ieklausīsies, jo pašlaik tiek grauta LV ekonomika...ar dziedāšanu un dejošanu vien nebūsim paēduši


Vajag reiz sākt strādāt savā valstī, nevis tikai dejot, dziedāt un apkārt vazāties.

Atbildēt

Jā, bet

29.09.2020. 20:04

»

Ja to raksta cilvēks Vilnis Klinovičs

kā izriet no vārda un uzvārda rakstības - to var saprast- šādu ironiju un sūkstīšanos no cilvēktiesību un brīvību viedokļa...


Pirms centies publiski demonstrēte savas "gudrības", vispirms apskaties savu lietoto jēdzienu nozīmi. Tad varbūt sapratīsi kāda atšķirība ir starp juridisko un fizisko personu.

Atbildēt

Nuū

29.09.2020. 19:59

»

Austrālijā arestēja grūtnieci, divu bērnu māti

Austrālijā arestēja grūnieci, divu bērnu māti 29.09.2020. 20:46...


Tad visus karantinizēs līdz 2025.gadam ?Tad ko - bankas tagad medicīnas iestāžu vietā

Atbildēt

Nil!

29.09.2020. 19:50

»

Nils Urbanovičs

Vilnis muļķis


Tu neizcelies ar gudrību,jo smadzeņu vietā ir vecas mežģīnes.

Atbildēt

Austrālijā arestēja grūtnieci, divu bērnu māti

29.09.2020. 19:48

»

Oki

Aha. Un gudrie seero


Austrālijā arestēja grūnieci, divu bērnu māti 29.09.2020. 20:46
»
Harijs Poters
Manuprāt, ļoti spilgts piemērs tam, ka Covid-19 nav tik bīstams, kā mums cenšas iestāstīt. Tikai bizness, nekā personīga
uzliekot rokudzelžus par to, ka Facebookā ierakstīja šaubas par Covid- 19 bīstamību.

Pasaules Bankas Jaunās pasaules kārtība paredz pat ar karadarbības stāvokļiem, kas vispār atņemtu jebksdas tiesības, risināt Covid- 19 radītās problēmas Latvijas mediji par to nerunā. Pasaules bankas stratēģija paredz Covid 19 1. fāzes termiņu no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam. PB ir virusologi?

Video:

https://youtu.be/ayfU2uI3Mow

Atbildēt

vienkārši

29.09.2020. 19:46

taisnība ir visam uzrakstītajām!!Ceru, ka kāds ieklausīsies, jo pašlaik tiek grauta LV ekonomika...ar dziedāšanu un dejošanu vien nebūsim paēduši!

Atbildēt

Oki

29.09.2020. 19:37

»

Muļķi lasa

un priecājas


Aha. Un gudrie seero.

Atbildēt

Muļķi lasa

29.09.2020. 18:44

»

Oki

Precīzi


un priecājas.

Atbildēt

Ja to raksta cilvēks Vilnis Klinovičs

29.09.2020. 18:43

kā izriet no vārda un uzvārda rakstības - to var saprast- šādu ironiju un sūkstīšanos no cilvēktiesību un brīvību viedokļa.

Bet, ja to raksta pēc pases jurisdiska persona ar paša parakstītu juridisku dokumentu - pasi, tad raksts ir neadekvāts. Jo personas, par kurām ironizē autors ir tādas pat jurisdiskas personas kā KLINOVIČS VILNIS un kuras ir pakļautas LR likumdošanai un ārvalstu līgumiem, tostarp ar Pasaules banku.

Bet humoru pie malas. “Jaunā pasaules kārtība” ar Pasaules Bankas projektiem neparedz cilvēktiesību ievērošanu juridiskām personām - Latvijas pilsoņiem.

Atbildēt

plaušu ventilācija

29.09.2020. 18:40

Gribi ceļot ar Immpro?Lūdzu!Samaksā valstij Covid nodevu un joņo kur vēlies par savu naudu.Kad Impro Tevi atvedīs atpakaļ ar to vīrusu,tad samaksā vēl sodu,un pats maksā par ārstēšanu.Čikstēt Internetā vari par brīvu.

Atbildēt

pietiek lasītājs

29.09.2020. 18:36

Vai šis autors ir pats izlasījis savu garadarbu pirms publikācijas?

Atbildēt

Žulis

29.09.2020. 18:29

Asprātīgs, dzēlīgas ironijas pilns raksts. Reti gadās kaut ko tādu lasīt. Paldies autoram!

Atbildēt

Jā, bet

29.09.2020. 18:27

»

Ojārs

No rakstītā var saprast, ka cilvēkam sāp. Tikai kas - tas nav īsti saprotams...


Mēs paši tādu valdību ievēlējām? Varbūt tu biji tā aita, kas atdeva savu basi par viņiem, bet gandrīz puse balsstiesīgo šajā vēlēšanu farsā nepiedalījās!

Atbildēt

Autoram

29.09.2020. 18:18

Lūk, kas vada valsti! Pasaules Bankas stratēģija Covid -19 1. fāzē ar 2. aprīli, 2020. gadu

Dokuments latviski nav publiski pieejams, bet pieejams finanšu, ekonomikas, veselības ministriem un MP Kariņam.

The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

Atbildēt

Zuris

29.09.2020. 17:47

Drosmīgi, vai komentētāji arī ir spējīgi būt tik drosmīgi viedokļa paudēji ?

Atbildēt

Ojārs

29.09.2020. 17:38

No rakstītā var saprast, ka cilvēkam sāp. Tikai kas - tas nav īsti saprotams.
Ja kāds ir tik bezatbildīgs, tas ir, ja viņš ne par vienu nerūpējas un neviens no viņa nav atkarīgs, tad taču lai ceļo. Neviens aiz rokas netur. Pats raksta, ka airBaltic lido, turklāt ar tukšām lidmašīnām.
Ko raksta autors vēlas no valdības? To, ka tās lēmumi mēdz būt pastulbi, ar to jārēķinās. Paši arī tādi esam, jo tādu Saeimu ievēlējām. Tādu valdību arī dabūjām. Ko tagad vaimanāt?! Spogulis nav vainīgs, ja Tev netīkams vieplis no tā pretim veras.

Atbildēt

Ina

29.09.2020. 17:37

Visu cieņu Impro. Visu šo trako covid laiku ir darījuši visu iespējamo, lai klienti saņemtu naudas atgriešanu, vai pārlikuši ceļojumu galamērķus.
Klienti to novērtēs.

Atbildēt

KPV LV mēslaines ministreļi

29.09.2020. 17:34

Tūrisms atrodas Ekonomikas ministrijas pārraudzībā, tāpēc mīļi sveicinām savu bijušo kolēģi (bakalaura grāds tūrisma vadībā kā nekā, tas nekas, ka praktizējās augļu bāzē) ministru Jāni Vitenbergu.

Atbildēt

Andris

29.09.2020. 17:28

Zadalbaļi šitie kaucēji kuriem visu laiku vajag kaut kur apkārt vazāties.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...