Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Otrais

09.04.2021. 20:54

»

Atis

Lūk ko nozīmē ka ziloni ielaiž trauku veikalā. Tad viņam pēkšņi nedod mieru datu nesēji, grib aplikt vienu nozari ar nodokli lai finansētu citu. Tad traucē ēka, bet patiesībā pats ir traucēklis dzīvot cilvēkiem savā valstī


Puntulis ar savu partiju NA, nav tās uzmanības vērti, ne ar darbiem, ne nacionālo stāju. Viņi ir lēti šovmeņi, kuri spekulē ar tikai ar saukli, Tēvijai un Brīvībai...

Atbildēt

Ivars

07.04.2021. 18:47

Man ir priekšlikums šim ministram, ja jau viņam tik ļoti gribas kādai nozarei uzlikt jaunus nodokļus.Ievies nodokli skaļruņiem kuru jauda lielāka par 3 W,klusums ir vērtība. Bet iegūtos līdzekļus novirzi medicīnai, konkrēti LOR ārstiem.
Tas būtu tieši Jūsu garā un tā rīkojās arī komunisti, vieniem atņēma lai iedotu citiem.

Atbildēt

Tu

07.04.2021. 07:37

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


Īsts tīrasiņu Homo latviensis
Vergi nemīl savus atbrīvotājus, jo jājūtas tiem parādā. Tàpēc arī pastalas tā rīstās un gānās uz krieviem, kuri atcèla latvānijā dzimtbūšanu. Pēc dzimtbūšanas atcelšanas muižnieki vairs nevarēja izmantot pirmās nakts tiesības uz bauru līgaviņām, kā rezultātā bauru zemcilvēku sugas uzlabošanās šajā teritorijā apstājās, un sākās strauja primātveidīgo aborigēnu deģenerācija, kā sekas īpaši jūtamas komentāros

Atbildēt

Atis

07.04.2021. 05:30

Lūk ko nozīmē ka ziloni ielaiž trauku veikalā. Tad viņam pēkšņi nedod mieru datu nesēji, grib aplikt vienu nozari ar nodokli lai finansētu citu. Tad traucē ēka, bet patiesībā pats ir traucēklis dzīvot cilvēkiem savā valstī.

Atbildēt

to KKK

07.04.2021. 01:12

Tie, kas var atļauties dzīvot Klusajā Centrā, grib tādu koncertzāli, kur ik pāris vakarus var pāri ielai kājām aiziet. Pēc tam - visa Ausekļa iela, Vincents, Sjenna, Rivjera, Rossini, Lidojošā Varde utt.

Atbildēt

KKK

07.04.2021. 00:16

»

Klusais centrs to Ozēeles

1) Šī ēka bojā mūsu "apkaimi" un nesader ar apkārtējo arhitektūru


Tā var domāt tikai krievuškas, kuras uz koncertu dodas ar tramvaju, džinsos un "nočnuškā". Latvietim vajag koncertzāli, kurai ir ērti piebraukt ar savu auto, kur ir plašas autostāvvietas tuvu koncertzālei, laba kafejnīca ar labu kafiju un lieliska akustika, neatkarīgi no sēdvietas. Kur var doties balles kleitā un ar frizūru. Nekas no tā nav iespējams Rīgas centrā, Elizabetes 2. Nu, vienīgais, tramvaju var ar taksi nomainīt.

Atbildēt

Detonātors

06.04.2021. 23:55

»

aga

Mums jau ir bezjēdzīga bibliotēka, vai vajag arī bezjēdzīgu koncertzāli mazai sabiedrības daļai , kura nez kāpēc to nav uzcēlusi pa savu naudu


Mēs arī 1939.gadā uzbūvējām Ķeguma HES bet joprojām neesam to atņēmuši komunistu varzai.

Atbildēt

2+2 cik vajag?

06.04.2021. 23:11

»

Rasalo

Kārtējais piemērs, kad latvieši parāda savu nesaimnieciskumu, nojaucot funkcionējošu ēku. Bet tā var dubulti nopelnīt- 1) nojaucot un 2) būvējot. Tā būs mūžīgi, kamēr tauta netiks izglītota tautsaimnieciski


Kā var būt, ka Rīgā 19-tā gadsimta, un pat vecākas ēkas ir lietojamas, bet samērā jaunu, labu, arī modernu ēku jājauc nost? Rīgā pēkšņi vairs nav vietas kncertzālei, kura nebūt nav krīzes apstākļos jāceļ? Un to sauc par gudru valdību?

Atbildēt

Rasalo

06.04.2021. 22:31

Kārtējais piemērs, kad latvieši parāda savu nesaimnieciskumu, nojaucot funkcionējošu ēku. Bet tā var dubulti nopelnīt- 1) nojaucot un 2) būvējot. Tā būs mūžīgi, kamēr tauta netiks izglītota tautsaimnieciski

Atbildēt

Ļoti laba doma

06.04.2021. 19:20

»

laba doma

Saeimu uz CK ēku


Uz Saemas remonta vai visiem laikiem!

Atbildēt

janis

06.04.2021. 18:18

Mēris ilgi nebeigsies.

Atbildēt

viedoklis

06.04.2021. 18:04

Vistiešakais pierādījums visiem, ka ne jau lielākais ienaidnieks slēpjas aiz mūsu robežām, bet gan iedzīvojies un itin labi jūtas mūsu valsts iekšienē, izlikdamies par lielu labdari. Neviens zaglis, parazīts nav sevi par tādu atzinis. Mums katram pašam tie jāatpazīst savā valstī, viņi ir visur mums blakām.

Atbildēt

Visi ceļi ved uz Romu

06.04.2021. 18:03

Puntulis ir pilnīgi apmāts ar ideju izdemolēt Elizabetes 2! Tā viņam ir uzmācīga ideja, no kuras viņš neatkāpsies! Papildus, protams, ienesīgums - unikāli un mega dārgi projekti ir ideāli nodokļu maksātāju naudas apguvei! Kurš pēc tam varēs objektīvi novērtēt - cik tieši izmaksāja šādas ļoti unikālas celtnes demontāža!? Nu kurš??? Eldarādo!

Atbildēt

aga

06.04.2021. 17:34

Mums jau ir bezjēdzīga bibliotēka, vai vajag arī bezjēdzīgu koncertzāli mazai sabiedrības daļai , kura nez kāpēc to nav uzcēlusi pa savu naudu?

Atbildēt

zzz

06.04.2021. 16:56

Atlaist samu!

Atbildēt

Antiņš

06.04.2021. 16:17

viss 100% , kā bija ar Marsa parku , sabiedrības viedoklis tika samīts dubļos un parks izcirsts

Atbildēt

Loģiski

06.04.2021. 15:52

»

Vietējais

Ļoti daudziem jau sen ir skaidrs, ka tautas, vietējo cilvēku, nodokļu maksātāju viedoklis Saeimai un valdībā - tā ir tukša vieta, pilnīgi nekas. To ir pierādījuši Teikas parka notikumi, to pierāda arī tas kas darās ap Elizabetes ielas namu. Šī vairs nav latviešu tautas valsts, tā ir augstāko ierēdņu...


Esam parasta okupēta teritorija, kurā okupanti aprīkoti ar pilsonību, kopā ar mankurtiem dara to, ko dara visās ordas okupētajās teritorijās.
Pēc trīsdesmit gadus ilgušā marodierisma ir jālegalizē sazagtais un to viss labāk var paveikt ordas jaunā paaudze ar visādām Mitriķēm, Ciekuriem un Ļedjājeviem.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

06.04.2021. 15:03

... un ir pilnīgi pie muguras turpinājuma, ko būvēt, lai tikai atrodas gana daudz pamuļķu, kuri ir gatavi apspriest, izdiskutēt, utt., kā arī ar asarām acīs plaukšķināt plaukstiņas par to, kā Lattttvija attīstās.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

06.04.2021. 15:01

Autors neko nav sapratis. Celtniecība otkati (pabiezas aploksnes ar naudaszīmēm no būvniecības konkursa uzvaretājiem resurss gan savējo piebarošanai, gan citu korumpēšanai, gan papildinājums partiju melnajām kasēm papildinājums priekšvēlēšanu kampaņas finansēšanai papildus iespējas penzionāriem un citiem naivajiem pakrāmēt uz ausīm makaronus iespējas atkārtoti iesēsties iesildītajos krēslos .... un tālāk - no sākuma vēl un vēlreiz.

Atbildēt

eksporta prece

06.04.2021. 14:54

»

Klusais centrs to Ozēeles

1) Šī ēka bojā mūsu "apkaimi" un nesader ar apkārtējo arhitektūru


Vai tāds ir Nacionālās koncertzāles mērķis un uzdevums - ar sausām kājām, rokas stiepiena attālumā, pāri ielai... tūristiem un vēstniecību darbiniekiem. Kultūra, profesionālā māksla aizvien vairāk elitarizējas, atraujas no vietējās auditorijas, orietējas uz ārzemju tirgu, neuzticas, nenovērtē savējos.

Atbildēt

maskačka

06.04.2021. 14:54

1.Neviens negrib attistīt maskačku, kas raud pēc investīcijām.
2.Valsts ierēdņi nav un negrib izvērtēt valsts īpasumā atrodošos nekustamā īpašuma objektus.
3.Galvenais bliezt jaunus, naudas dafiga.

Atbildēt

Vietējais

06.04.2021. 14:21

Ļoti daudziem jau sen ir skaidrs, ka tautas, vietējo cilvēku, nodokļu maksātāju viedoklis Saeimai un valdībā - tā ir tukša vieta, pilnīgi nekas. To ir pierādījuši Teikas parka notikumi, to pierāda arī tas kas darās ap Elizabetes ielas namu. Šī vairs nav latviešu tautas valsts, tā ir augstāko ierēdņu , politiķu un juristu kastas valsts. Meļu valsts!

Atbildēt

arhitekts

06.04.2021. 14:03

Kongresa namam sen ir uztaisīts pārbūves projekts ar zāli 2000 vietām. Pauls to ir pozitīvi novērtējis. Puntulim gribās objektu, kur otkatus kabataas bāzt.

Atbildēt

Pilsonim

06.04.2021. 14:01

Nu jā, krievi Maskavas centrā koncertzāles dēļ var nojaukt lepnu daudzstāvu viesnīcu, bet mēs, bauru tauta, izmisīgi cenšamies saglabāt Alfrēda Rubika kabinetu.

Atbildēt

Pilsonis

06.04.2021. 13:44

»

Klusais centrs to Ozēeles

1) Šī ēka bojā mūsu "apkaimi" un nesader ar apkārtējo arhitektūru


Galvenais mērķis, lai ir ērti izklaidēties kangariem un ārzemju kaklakungiem.
Nojaukt funkcionējošu ēku, kas ir labā stāvoklī, tā ir kaitniecība, maigi sakot
Lai barauc uz Ventspili kur ir TOP koncertzāle austrumeiropā

Atbildēt

valdim

06.04.2021. 12:58

Kā nav kauna ar šādu kultūras objektu censties "uzlabot" degradētās teritorijas. Un, ja tiešām tādā vietā šādu koncertzāli uzceltu, tad pat ar 1400 vietām tā nestu tikai zaudējumus, jo klasiskās mūzikas cienītāji uz tām bieži nedotos

Atbildēt

Klusais centrs to Ozēeles

06.04.2021. 12:49

1) Šī ēka bojā mūsu "apkaimi" un nesader ar apkārtējo arhitektūru.
2) Šādai koncertzālei jābūt galvaspilsētas centrā, lai var ērti kājām aiziet. Ļoti daudz šādu koncertu apmeklātāji ir tūristi un vēstniecību darbinieki

Atbildēt

valdis

06.04.2021. 12:33

Ko var gribēt no viduvēja dziedātāja,kas iekāpis ne savās kurpēs.Nav nekāda sajēga ne no ekonomikas ne saimnieciskām lietām.Jāattīsta degradētās teritorijas nevis jājauc nost funkcionējušu ēku parkā.Lai tas dziedonis kaut datorā paskatās,kur Parīzē koncertzāle atrodas.

Atbildēt

par simboliem Ogrē

06.04.2021. 11:59

Ministra sapnis par Operetes (Muzikālā teātra) atklāšanu Ogrē - galīgi nepiemērotās telpās, arī izklausās pēc anekdotes. Kultūršoks visu pateica pareizi. Vismaz ministram vajadzēja atvēsināt priekšvēlēšanu drudzī sakarsušos domnieku prātus. Vai tad tie paši Ogres domes kundziņi un kundzītes nedeva piekrišanu Zuzāna un spēļu zāles ienākšanai Ogrē? Tagad, priekšvēlēšanu laikā pēkšņi gaušanās, sak, reiz šo namu uzcēla par tautas saziedotu naudiņu....Tagad atdāvināsim simbolu(atpirksim) tautai, lai dzied...'

Atbildēt

Demokrātija Ruskij Mir gaumē

06.04.2021. 11:56

»

vēl labāks riisinājums

Patrieksim NATO okupantus unn viss atrisināsies


Krievaprāt demokrātija ir tad, kad krievu okupantiem, pašu okupantu režīms ir izkārtojis okupētās valsts pilsonību un kad var družno to izlaupīt tukšu, tāpat kā no Vācijas izvedāt kara trofejas neskaitāmus vilcienu sastāvus un sagrābāt daļu valsts ar visiem iedzīvotājiem.
Neko citu kā nāvi neesat pelnījuši.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

06.04.2021. 11:49

Vai mazums stulbu lietu sastrādāts mūsu valstī, vai mazums stulbu - neglītu ēku ir uzbūvēts jau mūsdienās..tā kā nebūtu nekāds brīnums, ka šo gaumīgo namu, kas ir labi ieaudzis parkā, nojauktu.
Par laimi, ne viss, kas uzcelts padomju laikos, ir slikts, neglīts un nojaucams tikai tāpēc, ka ir komunisma rēgs un simbols.
Ir viena ēka Rīgā, kuru nu nekādi nevar saistīt ar komunismu un drūmajiem PSRS laikiem..tieši otrādi - celta tā ir nesen.
Un tāpēc nezinātājam var šķist, ka uzcelta ir moderna, izskatīga un gaumīgi laikmetīga būve..neaizmirstot faktu, ka izmaksas bija milzīgas.
Tas ir jaunuzceltais, briesmīgais VID nams..
Kur tad bija visi spečuki un cīnītāji par gaumīgi sakārtotu Rīgu?
Nezinu, varbūt tāds bija VID ēkas arhitektu nodoms - radīt kaut ko briesmīgu, lai pats ēkas izskats iedvestu nodokļu nemaksātājiem šausmas.
Elizabetes ielas nams, kuru apsūdz komunisma laiku atgādinājumā, man šķiet, kā gaišs saules stariņš, ja to salīdzina ar nekomunistisko , brivās Latvijas šedevru VID māju!
Ja kāds "speciālists" atvērs vēl muti un kladzinās par komunistiskajām Elizabetes ielas nama šausmām..tad viņš momentāli ir jāaizvelk uz VID ēku Mežaparkā un jāiebāž ar seju tajā brīvās, nekomunistiskās Latvijas mēslu čupā!
Padomju okupācijas simbols Skrundas lokators nekur nav pazudis - tas stāv Mežaparkā un biedē nodokļu nemaksātājus.
Rokas nost no gaumīgā Elizabetes ielas nama, kurš estētiskuma ziņā ir galvas tiesu pārāks par daudzām jaunajām ēkām, kuras uzceltas mūsdienu Latvijā!
PS
Tā vien šķiet, ka čekistu - kolaborantu sistēma ar mieru visu nojaukt, kas atgādina viņu pagātni un varu.
Tie būtu ar mieru nojaukt pat savu VDK citadeli ēku Stabu ielā..jo negrib nekādus pierādījumus par viņu pagātnes šausmu darbiem.
Nojaukt nav iespējams, toties nodot pakāpeniski aizmirstībai var Stabu ielas šausmu namu.
Tieši Stabu ielas VDK ēka bija visideālākā vieta Okupācijas muzejam - vieta, kur spīdzināti cilvēki, mocīti un turēti pagrabos.
Bet nē...sistemai, čekistiem un komunistiem nevajaga tik kliedzošu atgādinājumu par viņu pastrādātajiem noziegumiem.
Labāk to pārdot..un ar laiku arī 1.st. ekspozīciju pārvietot citur. Lai ar zāli aizaug moku kambari, kur latvieši ir spīdzināti!
Un vietā uzcelt jaunu "Nākotnes namu", kur paši okupanti - kolaboranti varētu sevi izrādīt par patriotiem.
No "nullītes", kā saka...ar nulles deklarācijām atstāsim aiz sevis, aizmirsīsim sazagtos miljonus un aizmirsīsim noziedzīgo pagātni.Atbildēt

Ozēeles

06.04.2021. 11:44

Paldies Frederikam par drosmi izteikt loģisku un argumentētu viedokli!
Koncertzāli var betonēt bij.Kongresu namā,kur ja uir stāavietas vai vēl labāk domntēt okupantu pieminekli Pārdaugavā un būvēt tur!
Elizabetes ielasēka ir arhitektūras piemineklis pēc visiemparametriem.
Ja tik labu un vēr'tigu ēku atzīst par nedrošu, tad adekvāti būtu 90% pārējo ēku Rīgā atzīt par nedrošām, slēgt un nojaukt.

Atbildēt

Ķieģelis

06.04.2021. 11:28

"Īstenajiem" latviešiem koncertzāle ir galīgi vienaldzīga - ka tik kaut kam varētu iesmērēt to uzvaras laukumu ar visu pieminekli.

Atbildēt

Jānis

06.04.2021. 11:09

Stulba ideja, bet tā gribās tam "ministram" ierakstīt "mēra dzīres laikā" sev bezatbildības ieceri. Tiešām pie okupantu pieminekļa vietas bez sava gala visam "tautas kalpiem" nepieciešamajam.

Atbildēt

Nacionālas nozīmes būve

06.04.2021. 11:04

Bagātais gals var atļauties pats celt infrastruktūras būves un vēl ziedot vispārības labā. Valsts uzdevums, rīkojoties ar publiskiem līdzekļiem, būtu izvirzīt nacionāli nozīmīgus mērķus - mazināt kultūras, izglītības, nabadzības plaisu sabiedrībā. Jautājums - vai ir definēta Koncertzāles mērķauditorija - kultūras tūrisms (GKR), mūzikas elite...Domājot par novietni šāda mēroga būvei, būtu jābūt plašākiem mērķiem, piemēram, atgriezt dzīvību no iedzīvotājiem iztukšotā pilsētas daļā, vēsturisko centru piepildīt ar kultūras saturu...

Atbildēt

kaktuss

06.04.2021. 11:03

Ko te izdar't ministram???Partiju vienošanās,partijas lēmums!!!Pildi pavēli....

Atbildēt

> Risinājums

06.04.2021. 10:56

Koncertzālei nav jābūt lielai, bet gan ar izcili labu akustiku, jo klasisko mūziku koncertzālēs spēlē bez skaņu pastiprinošām iekārtām. Vietu skaits 1400-2000. Šādus koncertus parasti apmeklē labi ģērbta publika, ierodoties kājām, ar taksometru vai sabiedrisko transportu. Koncerti parasti sākas 19.00 Tāpēc optimālā vieta šai koncertzālei ir pilsētas centra,kas viegli sasniedzams no visām pilsētas apkaimēm.

Atbildēt

Jāzeps

06.04.2021. 10:43

Šī vairs nav latviešu tautas valsts, tā ir augstāko ierēdņu , politiķu un juristu kastas valsts. Ka tik vairāk pagrābt no nodokļu maksātāju naudas, ja pietrūks -aizņemsimies. Gan jau daudzie bauri atdos.

Atbildēt

Risinājums

06.04.2021. 09:42

Tā saucamajā "uzvaras" laukumā pietiek vietas visam - gan LIELAI koncertzālei, gan lielam sporta centram - stadionam un sporta zālei, gan autostāvvietām, gan visu veidu transports pieejams, gan attālums piemērots no visiem Rīgas rajoniem.
Atlicis tikai viens darbs - nolikvidēt šo asiņaino okupantu draņķi kas joprojām stāv karātavu vietā - kā simbols staļinisma noziegumiem ES un NATO valstī.
Bet kamēr Latviju kontrolēs čekisti - turpināsies šādas cūcības. Tautai vienu dienu ir konkrēti jāsapulcējas un jāizdara tas pats kas 1991. gadā ar ļeņinekli pretī MK ēkai.
Jānosaka tikai datums un laiks šī darba paveikšanai. Ignorējot un neitralizējot jebkādu bandītisko varas struktūru iejaukšanos.

Atbildēt

laba doma

06.04.2021. 09:36

Saeimu uz CK ēku!

Atbildēt

Niknajam

06.04.2021. 09:28

Nu un tad. Baigi vajag mums UNESCO kopiju! Kas ies to skatīties un kāpēc?

Atbildēt

Klusais Centrs niknajam

06.04.2021. 09:14

Šāda ēka bojā mūsu apkaimi un labsajūtu.

Atbildēt

Niknais

06.04.2021. 09:08

Stulbais Sandras kastrētais smuksmilkstētàjs nejēdz, ka ēka IR kultūras piemineklis, jo būvēta pēc slavenā UNESCO centrālās mītnes līdzības!
Kur tādi izdzimteņi rodas???


https://en.m.wikipedia.org/wiki/World_Heritage_Centre

The design of the UNESCO Headquarters building was the combined work of three architects: Bernard Zehrfuss (France), Marcel Breuer (Hungary), and Pier Luigi Nervi (Italy). Plans were also validated by an international committee of five architects composed of Lucio Costa (Brazil), Walter Gropius (Germany/United States), Le Corbusier (France), Sven Markelius (Sweden) and Ernesto Nathan Rogers (Italy), with the collaboration of Eero Saarinen (Finland).

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

21

Nacionālais jautājums

FotoKas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro siržu, Kurām ticam piedodam?
Lasīt visu...

12

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

FotoTātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts sods. 100 eur vai 1 cents – to mēs nezinām. Sapriecājāmies? Ha.
Lasīt visu...

12

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

FotoValsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas.
Lasīt visu...

21

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

FotoPasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un citus...
Lasīt visu...

21

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

FotoPasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam, ko stāsta ziņās, kļūst ar katru dienu arvien mazāk. Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav. Svarīgākais ir, kas notiek ap to.
Lasīt visu...

21

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

FotoKanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas kustība” (Российское имперское движение). Vairums sarakstā iekļauto grupējumu tiek saistīti ar Islama valsti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....