Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

egils1

20.08.2015. 18:08

Džo Makeins atgādina, ka E.Finks ir pareģojis un teicis, ka krievi un žīdi, un ebreji atdos visu salaupīto no 1939.g-līdz šim latviešu tautai un atstās Latviju, dodoties atpakaļ uz savām mītnes zemēm. Tā mēs atjaunosim Latviju kā nacionālu valsti ar 80% pamattautu.(flag:lv)

Atbildēt

jsaa

18.08.2015. 13:46

un bildē lapsa arī izskaās pec riktīga spiega!

Atbildēt

hmm

16.08.2015. 16:28

Izskatās pēc atrakstīšanās - ir grūti spriest kas un kā, jo nav publicēts oriģinālais dokuments. Visticamāk, ka papīros ir norādes uz likumiem - pēc idejas tādām ir jābūt. Ja nav, tad tas ir bērnudārznieku sacerējums, bet arī tad ar visām norādēm uz likumiem var duļķot ūdeni. Es gan šo rakstu neuzskatu par izcilu daiļliteratūras paraugu, bet gan par parastu smadzeņu skalošanu.


Manas pretenzijas ir pret pašu pirmo teikumu, kas pauž "rūpes" par VISIEM lasītājiem:
"Pietiek lasītāji, kuriem nav bijis pa spēkam izlasīt visu apjomīgo" Kur ir saite? Man ir pa spēkam - ir gan laiks gan arī darba pieredze valsts iestādē un saprāta(tieši tāpēc vairs tur nestrādāju) lai atšķetinātu papīra jūkļus. Kaut ko vēl komentēt par šo ūdeņaino rakstu neredzu iemeslu.

Atbildēt

anonīms

13.08.2015. 09:22

25 gadus sūri grūti strādājot drošības pilicija tā arī nav noķērusi nevienu pašu ārvalstu spiegu. bet nu beidzot viņiem ir izdevies tikt kādam spiegam uz pēdām. evrika. lato lapsa veikalā pirktu lidmodeli ir palaidis gar drošības policijas žogu. dzirdot lidmodeļa motora rūkoņu, drošībnieki ar pamodušies, izskrējuši no saviem kabinetiem un, ieraugot lidmodeli lidojot gar viņu sētas žogu, viņiem ir nākusi atklāsme- re kur viņš ir, krievijas spiegs! jo neviens cits, kā spiegs tas būt nevar, jo kuram katram jau neienāks prātā laist lidmodeli gar tik slepenās drošības policijas žogu. evrika. ķeram spiegu :)

Atbildēt

tā jau ir

12.08.2015. 19:19

»

nu

Par šito fruktu runāt negribas


Tautas kalpi vairs nav kalpi ...

Atbildēt

nu

12.08.2015. 19:16

»

hellou

Drošības policijas (DP) uzskats, ka Ādažu bāzē, iekļūstot trīs Krievijas pilsoņiem, notikusi spiegošana, ir smieklīgas fantāzijas, trešdien žurnālistiem teica ekstrēmists Vladimirs Lindermans


Par šito fruktu runāt negribas.
Bet no kurienes citos rodas nihilisms?
Laikam no meliem. Mums saka - ir demokrātija, bet arvien vairāk izpaužas oligarhijas pazīmes. It kā tauta gribētu,ka visu nosaka nedaudzi naudas maisi, kas var nopirkt visu.

Atbildēt

ferdinands

12.08.2015. 19:06

»

haralds

skaidrs viens - pagaidām nezināmās personas ir analfabēti...


4.punkts vispār ir juridiskā analfabētisma kalngals

Atbildēt

abc

12.08.2015. 17:50

Es domāju , ka ārvalstu spiegi - sen jau Latvijā visu ir nofotogrāfējuši un nokopējuši.
Un katrai nopietnai valstij ir savi sateliti, pat Merkeles sarunas ir noklusītas.
Tā ka LL filmēšana ar qvadrakopreti ir reāli smieklīgs pasākums.

Atbildēt

hellou

12.08.2015. 17:46

»

harlds

Jūs esiet pagaidām nezināmās personas


Drošības policijas (DP) uzskats, ka Ādažu bāzē, iekļūstot trīs Krievijas pilsoņiem, notikusi spiegošana, ir smieklīgas fantāzijas, trešdien žurnālistiem teica ekstrēmists Vladimirs Lindermans.

Atbildēt

harlds

12.08.2015. 16:40

»

:)

vai tu esi urla


Jūs esiet pagaidām nezināmās personas.

Atbildēt

Klārs

12.08.2015. 16:15

»

:)

vai tu esi urla


Protams esmu krievs un aizstāvu savus prokremliskos draugus no DP.
Man draugs ir Putins , kas ir arī DP draugs.....
Tapēc mēs nevienu spiegu nevaram noķert hihihi

Atbildēt

jou

12.08.2015. 16:12

Vēmiens nāk no tādas droš.pol. kā mums, nevienu sliegu tā lāga nav 25 gados noķēruši, ne Ždanoku var paņemt pie dziesmas, ne citus letiņus , kas runā Krievijas TV visādus melus....

Man kauns, ka mani nodokļi aiziet šādu te tiesu dēļ, kur tukšu maļ un mēģina sevi DP slaisti attaisnot.
Atdodiet savas DP algas bērnu namiem un ejat uz parasto menteni župas vākt.

Atbildēt

:)

12.08.2015. 13:16

»

Klārs

Uz ko tu mērķē,latvāni


vai tu esi urla?

Atbildēt

Prokuraturis

12.08.2015. 11:36

Nepierādāmie varianti ir VP vadības jājamzirdziņš, protams, līdz brīdim kamēr viņus atmasko un nāk sods.

Atbildēt

burgundietis

12.08.2015. 11:33

Ja nekas cits nesanāk par ko varētu DP attaisnot savu rīcību,tad pielieto nepierādāmo variantu,lai vismaz kā atrakstītos.

Atbildēt

Viedoklis

12.08.2015. 11:33

A ko Jūs gribat ja policijā stradā visādi Grišini, Sozinovi, Stoļarovi, Kuzņecovi un citi krievvalodīgie, kuri faktiski nav īsti ne krievi ne latvieši.

Atbildēt

haralds

12.08.2015. 11:23

skaidrs viens - pagaidām nezināmās personas ir analfabēti!

1. Jautājums nav par L.Lapsas tiesībām veikt filmēšanu vai fotografēšanu publiskā (sabiedriskā) vietā - šādas tiesības nav apšaubītas, bet par L.Lapsas tiesībām tieši veikt filmēšanu, kura saistīta ar tādas informācijas, uz kuru personai nav tiesības, ieguvi un apstrādāšanu.

4. Ņemot vērā to, ka filmēšanas/fotografēšanas jautājumā nav sniegts konkrēts tiesiskais regulējums visām situācijām, valsts pienākums ir katrā konkrētā gadījumā paskaidrot personai, kādā veidā filmēšana / fotografēšana apdraud vai var apdraudēt sabiedrisko drošību vai citu personu tiesības un / vai intereses.

5. Policijas darbinieks, kurš veica likumīgās pilnvaras Drošības policijas ēkas apsardzei, konstatējot rīcību, kura traucē šo pilnvaru izpildi un rada sabiedrības drošības interešu apdraudējumu, bija tiesīgs arī pilnībā pārtraukt vai ierobežot gājēju kustību Ērgļu ielā gar Drošības policijas ēku, kas ir sabiedriska vieta un kas attiecīgi būtu būtiskāks ierobežojumos. ??? veica likumīgās pilnvaras?

Atbildēt

.....

12.08.2015. 08:36

argumentācija no DP ir так себе, lai gan nekā tāda tur nav, atrakstīšanās ar domu - metam iekšā visu а в друг.
a par spiegošanu runājot nu te var būt viss, sākot ar MOSAD beidzot ar ГРУ :)))))))
tas, ka LL čakarē DP ir skaidrs, bez pamata jau tas nav.

Atbildēt

Grieta

12.08.2015. 07:35

Nu ja šitādu tekstu ir sagatavojis DP jurists, tad tad man tiešām ir kauns. Izskatās, ka uz lekcijām nav gājis un savu diplomu ir nopircis.

Atbildēt

Guntix

12.08.2015. 07:00

Beidzot Dē pē mē dienesti ir noķēruši spiegu....:))))) un tas ir L. Lapsa :)))) Tikai interesanti, kā labā viņš spiego ?!?! Man liekas, ka L.Lapsa spiego Latviešu tautas labā lai beidzot Latvieši varētu atbrīvoties no politmafijas bandītiem kuri gadiem žņaudz tautu.

Atbildēt

nja

12.08.2015. 06:54

Būtu tiešām tas viss ļoti smieklīgi ja nebūtu tik skumji ! Līdz kam valsti ir noveduši visādi kliķes komedianti kuriem ir sadota vara un kuri valda šeit pēc komunistu principiem jo paši kādreiz ir tādi bijuši. Nu ko lai saka - turies Lato un veiksmi cīņā ar šīs nujau banānijas koruptīvajiem shēmotājiem kuri nēsā pagonus.

Atbildēt

SandrisR

12.08.2015. 06:01

»

SandrisR

Ņemot vērā to, ka nebūtu samērīgi noteikt vispārēju aizliegumu filmēt vai fotografēt visu ēku, katrs šāds gadījums Drošības policijā tiek vērtēts individuāli...


Un vēl.
Lato noteikti ir spiegs, vien, tā kā nav paskaidrots kuras valsts labā viņš spiego, atliek vienīgais loģiskais secinājums, ka tā ir Latvija(tas, ja centienus vest pie prāta sauc par spiegošanu).

Atbildēt

SandrisR

12.08.2015. 05:57

Ņemot vērā to, ka nebūtu samērīgi noteikt vispārēju aizliegumu filmēt vai fotografēt visu ēku, katrs šāds gadījums Drošības policijā tiek vērtēts individuāli...
Tas liek gaidīt pie ēkas novietotu shēmu kurus fragmentus no redzamā drīkst, kurus nedrīkst un vai tam, kura kamerā būs iesprucis neatļautais, piem, kāds mazs slepens lodziņš, no kādas, vēl slepenākas, telpiņas.

Atbildēt

Niknais

12.08.2015. 05:31

Neviens man nevar aizliegt redzēt un dzirdēt to ko atļauts redzēt, līdz ar to neviens nevar aizliegt atcerēties redzēto un izmantot ierīces kas fiksē manu atmiņu (audio un video ierīces) . Tātad filmēt var, bet cita lieta ir ar iekārtām fiksētās informācijas izplatīšanu ja tā aizskar kāda citu tiesības, tomēr šajā gadījumā ir jābūt konkrētam subjektam - aizskartajam, nevis nekonkrētam subjektam - sabiedrība

Atbildēt

vēlos atgādināt

11.08.2015. 23:36

1. Iekšējas normatīvais dokuments, kurš nav izsludināts vispārējai zināšanai nevar būt pietiekams pamats, lai noteiktu pamattiesību ierobežojumus. (Sk. 2002.gada 22.oktobrī, Satversmes Tiesas Spriedumā, Lietā nr.2002 – 04 – 03) Ja Satversmes tiesa attiecīgo tiesību normu ir interpretējusi spriedumā, iestāde un tiesa piemēro šo interpretāciju. (Sk. Administratīvā procesa likuma (APL) 17.p.5.d.);

2. Pēc APL 16.p.1.d. - Iekšējais normatīvais akts ir saistošs tam publisko tiesību subjektam, kas šo aktu izdevis, kā arī šim publisko tiesību subjektam padotajām institūcijām. Privātpersonām iekšējais normatīvais akts nav saistošs.

3. Cilvēka pamattiesības var ierobežot tikai ar likumu un likuma noteikta kartība, nevis pēc rīkojuma vai instrukcijas, skaties, piemēram, Likuma par policiju 5.p.4.d. – „Policija ar savu darbību nodrošina personu tiesību un brīvību ievērošanu. Šo tiesību un brīvību ierobežošana ir pieļaujama, tikai pamatojoties uz likumu un likumā noteiktajā kārtībā. Ikreiz, kad policijai nākas ierobežot personu tiesības un brīvības, policijas darbinieks sniedz tām paskaidrojumu, kurā pamato katru konkrēto ierobežojumu.(…)”

4. Publiskajās tiesībās darbojas princips “atļauts viss, kas ir noteikts ar likumiem”. Tas nozīmē: ja publiskās iestādes kompetences aktā ir noteikts, ka iestāde ir tiesīga ierobežot kādas privātās aktivitātes, tad iestādes rīcība ir pamatota. Ja nav noteikts, tad šāda rīcība nav pamatota, tātad ir nelikumīga. Privātajās tiesībās darbojas princips “atļauts ir viss, kas nav aizliegts”.

5. Saskaņā ar Cilvēktiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijas 7.pantu nevienu nedrīkst atzīt par vainīgu noziegumā tādas darbības vai bezdarbības dēļ, kas, saskaņā ar izdarīšanas brīdī spēkā esošajiem valsts iekšējiem tiesību aktiem vai starptautiskajām tiesībām, nebija noziegums.

6. Ar represīvu varu apveltītas amatpersonas neatļautam ar likumiem darbībām var būt stindzinošs efekts (chilling effect) uz cilvēktiesībām. Proti, pilsoniska valdības kontrole ir apgrūtināta, ja daļa no pilsoņiem baidās izmantot sava tādēļ, ka nevēlas pret sevi izsaukt, iespējams, drošības iestāžu nelikumīgu represijas. Tādēļ valsts amatpersonām ir pienākums darīt visu, lai pamattiesības būtu iespējams realizēt bez bailēm.

7. Papildinot Satversmi ar 8.nodaļu “Cilvēka pamattiesības”, likumdevējs ir noteicis valstī tādu vērtību sistēmu, kas cilvēka cieņas un brīvības aizsardzību atzīst par augstāko visu tiesību mērķi. No Satversmes 89.pantā noteiktā, ka “valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības”, izriet, ka cilvēka pamattiesības ir saistošas valsts varai jebkurā tās izpausmes formā. Pamattiesības darbojas nepastarpināti. To ierobežošana jebkādā jomā citādi kā vien Satversmē noteiktā kārtībā būtu pretrunā ar šo principu. Kā Satversmes tiesa jau ir secinājusi, (…) (2001.gada 19.decembra spriedums lietā nr.2001-05-03).

8. Vārda brīvība (tās ietvaros tiesības brīvi iegūt informāciju) ir nozīmīga un būtiska starptautiska vērtība atbilstoši minētajām Eiropas Cilvēktiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijas un Vispārējās cilvēktiesību deklarācijas normām, kā arī būtiska Satversmē garantēta nacionāla vērtība Latvijas Republikā, kas ir demokrātiska valsts.

Visbeidzot, kārtējo reizi vēlos paziņot, ka Eiropas cilvēktiesību tiesa ir atzinusi, ka valsts ar sankciju mehānismu vai citādi nedrīkst radīt cilvēkam bailes izmantot savu vārda brīvību vai citas cilvēktiesības. Eiropas cilvēktiesību tiesa vairakkārt atzinusi, ka bailes no sankcijām rada stindzinošu efektu uz cilvēktiesībām (chilling effect), kas Eiropas Cilvēktiesību tiesas praksē tiek atzīts par tiesību pārkāpumu (sk. 2009.gada 26.februāra sprieduma lietā Kudeshkina v. Russia 99.punktu).
ve

Atbildēt

:)

11.08.2015. 22:59

»

a vot

kad ietupinās pie parašas spiegs vēl šausmīgāk


nu ko ,čekā ,ilgojās pēc gaļas kā berijas laikos ...
Zini kā berija beidza?

Atbildēt

a vot

11.08.2015. 22:48

»

vista

Vai tad LL šausmīgi spiedz? Neesmu dzirdējis


kad ietupinās pie parašas spiegs vēl šausmīgāk.

Atbildēt

:)

11.08.2015. 22:05

»

Tiešām interesanti, ir Lapsa spiegs vai nav? Varbūt šis tad arī ir īstais brīdis, lai policija vai tiesa beidzot noskaidro, kāpēc Lapsa iesācis gan šo epopeju, gan vispār uzvedās un rīkojās tā kā uzvedās un rīkojās? Es domāju patiesos rīcības iemeslus, nevis to ko viņš pats sludina. Kāpēc gan beidzot...


nu kādas muļķības ! Jābūt uzrakstiem ,kuri brīdina ,ka attiecīgajā teritorijā fotografēt un filmēt aizliegts. Ir tādi tur ? Nav !
Bez tam ,šodien jebkurš ieejot gogle maps ,var to teritoriju izpētīt kā vien tīk.

Atbildēt

sociāli atstumtais

11.08.2015. 21:58

»

Tiešām interesanti, ir Lapsa spiegs vai nav? Varbūt šis tad arī ir īstais brīdis, lai policija vai tiesa beidzot noskaidro, kāpēc Lapsa iesācis gan šo epopeju, gan vispār uzvedās un rīkojās tā kā uzvedās un rīkojās? Es domāju patiesos rīcības iemeslus, nevis to ko viņš pats sludina. Kāpēc gan beidzot...


... jums -Jā- ir absolūti ,,lieliska ,, izpratne par LV Satversmi un Civillikumu . Vai Jūs esiet dzirdejis vārdu Likums , Likumpaklausība , Likumpaļāvība . Sakiet kāda valstī Jūs dzīvojiet ? Jūs stipri esiet ,, aizķēries ,, pagātnē ! Savā ,, dzīves ,, , dienesta un pienākuma pret valsti izpratnē ! Ziniet , jau pamatīgi nelabi ož no Jūsu teksta !

Atbildēt

11.08.2015. 21:39

Tiešām interesanti, ir Lapsa spiegs vai nav? Varbūt šis tad arī ir īstais brīdis, lai policija vai tiesa beidzot noskaidro, kāpēc Lapsa iesācis gan šo epopeju, gan vispār uzvedās un rīkojās tā kā uzvedās un rīkojās? Es domāju patiesos rīcības iemeslus, nevis to ko viņš pats sludina. Kāpēc gan beidzot to nenoskaidrot? Lai visiem beidzot ir skaidrība.
Vēl iesaku Lapsam aizbraukt un līdzīgi uzvesties filmējot, ierakstot sarunas , gan ar gan bez baterijām un atmiņas kartēm, kā pie mūsu kaimiņiem leišiem un igauņiem, tā arī uz ASV, Franciju, Krieviju, Vāciju. Redzēsim kādi būs rezultāti, varēsim visi salīdzināt. Un galvenai- godīgi pēc tam visu atstāstīt. Protams, ja izdosies atgriezties.

Atbildēt

FENIKSS

11.08.2015. 21:24

Pirmkārt, jāizbeidz šis no amerikāņiem aizgūtais svešvārds "klasificēta". Klasificēts ir praktiski jebkas, kaut vai piemēram gliemežu sugas ir klasificētas dzimtās un ģintīs. Pareizais vārds ir "slepena".

Otrkārt DP baidās no tā, ka filmējot pie DP ēkas izgaismosies DP stukači, kas katru brīvu brīdi skraida uz to čekas ēku, lai pienestu ziņojumus par saviem kaimiņiem, draugiem un kolēģiem. Šo morālo kropļu darbošanās no sabiedrības acīm cenšas noslēpt aiz personas privātās dzīves un citām daiļrunīgām frāzēm.

Atbildēt

Sergejs

11.08.2015. 21:24

7. Gadījumā, ja persona filmēšanu neveica, bet šādu darbību imitēja, lietā noskaidrojams personas patiesais mērķis, jo ar savu darbību L.Lapsa konkrētajā situācijā traucēja Drošības policijas, kas ir valsts drošības iestāde, pamatfunkciju izpildē.
----------------------------------------------
Аутогонистофобии — боязнь съемки на камеру.

6. Аутогонистофобия относится к группе социальных фобий. К данной группе также принадлежат:
• антропофобия — боязнь людей или компании людей;
• агорафобия — боязнь пространства, открытых мест, площадей, толп людей, рынков;
• глоссофобия (пейрафобия) — боязнь публичного выступления;
• демофобия (охлофобия) — боязнь скопления людей, толпы;
• логофобия (вербофобия) — страх говорить публично или с незнакомыми людьми;
• социофобия — боязнь общества, контактов, неловкого поведения в обществе, оценки окружающими.

7. Фобия не опасна, но ровно до того момента, пока она не станет действительно существенной помехой в жизни и работе (службе) того, кто страдает от фобии. В случае, когда страх перед чем-либо становится навязчивым, следует обратиться к специалисту, а не использовать служебное положение и мотивировать законность требования своей фобией.

8. Фобические тревожные расстройства описаны в Международной классификации болезней 10-го пересмотра (Starptautiskās Slimību Klasifikācijas 10. Redakcija) (МКБ 10). Всей данной группе, в МКБ-10 присвоен код F40. Это группа расстройств, при которых единственным или преобладающим симптомом является боязнь определенных ситуаций, не представляющих текущей опасности. В результате больной обычно избегает или страшится таких ситуаций. Социальной фобии в MKБ-10 присвоен код F40.1. Это боязнь пристального внимания со стороны других людей, ведущая к избеганию социальных ситуаций. Более глубокие социальные фобии связаны с низкой самооценкой и боязнью критики.

Atbildēt

11.08.2015. 21:10

Izcils paraugs žīdu katķisma izpausmē ir redzams faktā - Grišins Ķuža vietā pārsūdz spriedumu nefunkcionējošās fotokameras lietā, faktiski apgalvo, ka likuma vietā Latvijā jābūt DP viedoklim. Dažādās iespējās un variācijās jaucot procesus un lietas pēc būtības..

Atbildēt

Sergejs

11.08.2015. 21:09

2. Lai gan policijas darbinieka liecības (arī paskaidrojumi un dienesta ziņojumi) nav pašas par sevi uzskatāmas par absolūti ticamām un neapstrīdamām, Valsts policijas ieskatā policijas darbinieka liecinātajam par notikumiem, kas risinājušies, tam pildot savus dienesta pienākumus, ir piešķirama augsta ticamības pakāpe.
---------------------
Tas nozīmē, ka tagad policists, bez instrumentiem (tiesiskam un tehniskam) varēs konstatēt, piemēram, objekta svaru, objekta ātrumu, asinsgrupu, filmēšanu un citas. Un ar viņa dienesta ziņojumu būs pietiekams? A ko darīt ar nevainīguma prezumpciju kurā garantēta ar Konvenciju 6.p.2.d.(Ikviens, kas tiek apsūdzēts noziedzīgā nodarījumā, tiek uzskatīts par nevainīgu, kamēr viņa vaina nav pierādīta saskaņā ar likumu.) un LR Satversme 92.p.(...Ikviens uzskatāms par nevainīgu, iekams viņa vaina nav atzīta saskaņā ar likumu....)?

Kriminālprocesa likums 19.pants. Nevainīguma prezumpcija
(1) Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta šajā likumā noteiktajā kārtībā.
(2) Personai, kurai ir tiesības uz aizstāvību, nav jāpierāda savs nevainīgums.
(3) Visas saprātīgās šaubas par vainu, kuras nav iespējams novērst, jāvērtē par labu personai, kurai ir tiesības uz aizstāvību.

Kā zināms, procesuālas garantijas, personam, kuram ir tiesibas uz aizstavibu, kas ietverti KPL, attiecināmi arī uz LAPK.

Atbildēt

vista

11.08.2015. 21:06

Vai tad LL šausmīgi spiedz? Neesmu dzirdējis

Atbildēt

Berts

11.08.2015. 20:39

Ja šīs lietas būtu pienācīgi izbeigtas, pēc dažiem mēnešiem viss būtu aizmirsies un DP saglabājusi kaut kādu seju, bet izskatās ka šai iestādei baudu sagādā sava zemā IQ izrādīšana un pašrocīga savas reputācijas atlieku sabradāšana.

Atbildēt

mežabrālis

11.08.2015. 20:38

Un ar tādām sīkām kaislībām nodarbojas tik nopietna iestāde! :)))
Jeb kāda privāta varžacs sāp ?

Atbildēt

mrgs

11.08.2015. 20:09

Vienīgais, kam tiešām ir nozīme - lato lapsas mērķis un motīvs, kāpēc šis fuflo tiek ņurcīts jau otrajā instancē.
Bet tas nu ir policijas pienākums to noskaidrot un paskaidrot.
Un pie reizes paskaidrot, kāpēc policija neuzticas 1.instances tiesas tiesnesim, bet tērē resursus totālai uiņai. Tai pat laikā policija nespēj vai negrib izmeklēt reālus noziegumus. Bardaks.

Atbildēt

11.08.2015. 20:03

"Neatkarīgajā" (tāpēc, ka ne no kurienes nekarājas?) Latvijā visi, kas uzdrošinās paust savu viedokli ir vai nu spiegi vai grib gāzt pastāvošo iekārtu :D:D:D Nu jau arī policijas vadība parāda īsto seju. Līdz šim tā īpaši izcēlās tikai atsevišķi darboņi - darbonīši. Nu jau vadība demonstrē, ka nekur daudz tālāk par saviem padotajiem nav tikuši :):):)

Atbildēt

Kauns par tādu policistu

11.08.2015. 19:56

Jā ar vien vairāk tuvojamies banānu valsts līmenim

Atbildēt

tikai

11.08.2015. 19:54

»

šis

Šis ir foršs - štrunts par likumiem un tiesām, mums būtiska ir "faktiskā situācija". Citiem vārdiem, po poņaķijam dzīvojam...


kāpēc nav norād;iti tie normatīvie akti, kas to aizliedz :D:D:D Stulbuma augstākā pakāpe.

Atbildēt

reptilis

11.08.2015. 19:52

Krievijā esot ieviesuši vai taisās ieviest(baidos samuldēties),ka jebkura policista liecībai būs lielāka ticamība nekā vienkārša pilsoņa....Exo moskvi par to "cepās":)))

Atbildēt

šis

11.08.2015. 19:39

Šis ir foršs - štrunts par likumiem un tiesām, mums būtiska ir "faktiskā situācija". Citiem vārdiem, po poņaķijam dzīvojam!

3. Sprieduma secinājums, ka nepastāv neviens normatīvs akts, kas aizliegtu fiziskai personai veikt video vai audio fiksāciju sabiedriskā vietā, neatbilst faktiskajai situācijai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

CSDD krīzes laikā gremdē autoskolas

FotoKamēr Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sevi pozicionē kā tehnoloģiski progresīvu iestādi un ievieš e-pakalpojumus, tās pārraudzībā esošās autoskolas ir vienīgās izglītības iestādes valstī, kurām "Covid-19" krīzes laikā tiek liegts izmantot mūsdienīgus risinājumus - tālmācības platformas topošo autovadītāju apmācībai. Jau tuvākajā laikā tas var rezultēties ar smagu krīzi gan autoskolu, gan arī pasažieru un kravu pārvadājumu nozarē.
Lasīt visu...

12

Ticēt, cerēt un... vilties

FotoValdība strādā vaiga sviedros, lai bez palīdzības neatstātu nevienu, lai uzreiz pēc krīzes saudzīgi ieziemotie uzņēmumi strauji atsāktu sildīt ekonomiku. Nepametīšot grūtībās nevienu.Grūti pateikt, cik daudzi noticēja šai pasakai, bet vīlās gan daudzi, pievienojoties to skeptiķu pulkam, kuri jau sākotnēji solījumu palīdzēt tulkoja kā palīdzēšanu tikai savējiem, pietuvinātiem.
Lasīt visu...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...