Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

egils1

20.08.2015. 19:08

Džo Makeins atgādina, ka E.Finks ir pareģojis un teicis, ka krievi un žīdi, un ebreji atdos visu salaupīto no 1939.g-līdz šim latviešu tautai un atstās Latviju, dodoties atpakaļ uz savām mītnes zemēm. Tā mēs atjaunosim Latviju kā nacionālu valsti ar 80% pamattautu.(flag:lv)

Atbildēt

jsaa

18.08.2015. 14:46

un bildē lapsa arī izskaās pec riktīga spiega!

Atbildēt

hmm

16.08.2015. 17:28

Izskatās pēc atrakstīšanās - ir grūti spriest kas un kā, jo nav publicēts oriģinālais dokuments. Visticamāk, ka papīros ir norādes uz likumiem - pēc idejas tādām ir jābūt. Ja nav, tad tas ir bērnudārznieku sacerējums, bet arī tad ar visām norādēm uz likumiem var duļķot ūdeni. Es gan šo rakstu neuzskatu par izcilu daiļliteratūras paraugu, bet gan par parastu smadzeņu skalošanu.


Manas pretenzijas ir pret pašu pirmo teikumu, kas pauž "rūpes" par VISIEM lasītājiem:
"Pietiek lasītāji, kuriem nav bijis pa spēkam izlasīt visu apjomīgo" Kur ir saite? Man ir pa spēkam - ir gan laiks gan arī darba pieredze valsts iestādē un saprāta(tieši tāpēc vairs tur nestrādāju) lai atšķetinātu papīra jūkļus. Kaut ko vēl komentēt par šo ūdeņaino rakstu neredzu iemeslu.

Atbildēt

anonīms

13.08.2015. 10:22

25 gadus sūri grūti strādājot drošības pilicija tā arī nav noķērusi nevienu pašu ārvalstu spiegu. bet nu beidzot viņiem ir izdevies tikt kādam spiegam uz pēdām. evrika. lato lapsa veikalā pirktu lidmodeli ir palaidis gar drošības policijas žogu. dzirdot lidmodeļa motora rūkoņu, drošībnieki ar pamodušies, izskrējuši no saviem kabinetiem un, ieraugot lidmodeli lidojot gar viņu sētas žogu, viņiem ir nākusi atklāsme- re kur viņš ir, krievijas spiegs! jo neviens cits, kā spiegs tas būt nevar, jo kuram katram jau neienāks prātā laist lidmodeli gar tik slepenās drošības policijas žogu. evrika. ķeram spiegu :)

Atbildēt

tā jau ir

12.08.2015. 20:19

»

nu

Par šito fruktu runāt negribas


Tautas kalpi vairs nav kalpi ...

Atbildēt

nu

12.08.2015. 20:16

»

hellou

Drošības policijas (DP) uzskats, ka Ādažu bāzē, iekļūstot trīs Krievijas pilsoņiem, notikusi spiegošana, ir smieklīgas fantāzijas, trešdien žurnālistiem teica ekstrēmists Vladimirs Lindermans


Par šito fruktu runāt negribas.
Bet no kurienes citos rodas nihilisms?
Laikam no meliem. Mums saka - ir demokrātija, bet arvien vairāk izpaužas oligarhijas pazīmes. It kā tauta gribētu,ka visu nosaka nedaudzi naudas maisi, kas var nopirkt visu.

Atbildēt

ferdinands

12.08.2015. 20:06

»

haralds

skaidrs viens - pagaidām nezināmās personas ir analfabēti...


4.punkts vispār ir juridiskā analfabētisma kalngals

Atbildēt

abc

12.08.2015. 18:50

Es domāju , ka ārvalstu spiegi - sen jau Latvijā visu ir nofotogrāfējuši un nokopējuši.
Un katrai nopietnai valstij ir savi sateliti, pat Merkeles sarunas ir noklusītas.
Tā ka LL filmēšana ar qvadrakopreti ir reāli smieklīgs pasākums.

Atbildēt

hellou

12.08.2015. 18:46

»

harlds

Jūs esiet pagaidām nezināmās personas


Drošības policijas (DP) uzskats, ka Ādažu bāzē, iekļūstot trīs Krievijas pilsoņiem, notikusi spiegošana, ir smieklīgas fantāzijas, trešdien žurnālistiem teica ekstrēmists Vladimirs Lindermans.

Atbildēt

harlds

12.08.2015. 17:40

»

:)

vai tu esi urla


Jūs esiet pagaidām nezināmās personas.

Atbildēt

Klārs

12.08.2015. 17:15

»

:)

vai tu esi urla


Protams esmu krievs un aizstāvu savus prokremliskos draugus no DP.
Man draugs ir Putins , kas ir arī DP draugs.....
Tapēc mēs nevienu spiegu nevaram noķert hihihi

Atbildēt

jou

12.08.2015. 17:12

Vēmiens nāk no tādas droš.pol. kā mums, nevienu sliegu tā lāga nav 25 gados noķēruši, ne Ždanoku var paņemt pie dziesmas, ne citus letiņus , kas runā Krievijas TV visādus melus....

Man kauns, ka mani nodokļi aiziet šādu te tiesu dēļ, kur tukšu maļ un mēģina sevi DP slaisti attaisnot.
Atdodiet savas DP algas bērnu namiem un ejat uz parasto menteni župas vākt.

Atbildēt

:)

12.08.2015. 14:16

»

Klārs

Uz ko tu mērķē,latvāni


vai tu esi urla?

Atbildēt

Prokuraturis

12.08.2015. 12:36

Nepierādāmie varianti ir VP vadības jājamzirdziņš, protams, līdz brīdim kamēr viņus atmasko un nāk sods.

Atbildēt

burgundietis

12.08.2015. 12:33

Ja nekas cits nesanāk par ko varētu DP attaisnot savu rīcību,tad pielieto nepierādāmo variantu,lai vismaz kā atrakstītos.

Atbildēt

Viedoklis

12.08.2015. 12:33

A ko Jūs gribat ja policijā stradā visādi Grišini, Sozinovi, Stoļarovi, Kuzņecovi un citi krievvalodīgie, kuri faktiski nav īsti ne krievi ne latvieši.

Atbildēt

haralds

12.08.2015. 12:23

skaidrs viens - pagaidām nezināmās personas ir analfabēti!

1. Jautājums nav par L.Lapsas tiesībām veikt filmēšanu vai fotografēšanu publiskā (sabiedriskā) vietā - šādas tiesības nav apšaubītas, bet par L.Lapsas tiesībām tieši veikt filmēšanu, kura saistīta ar tādas informācijas, uz kuru personai nav tiesības, ieguvi un apstrādāšanu.

4. Ņemot vērā to, ka filmēšanas/fotografēšanas jautājumā nav sniegts konkrēts tiesiskais regulējums visām situācijām, valsts pienākums ir katrā konkrētā gadījumā paskaidrot personai, kādā veidā filmēšana / fotografēšana apdraud vai var apdraudēt sabiedrisko drošību vai citu personu tiesības un / vai intereses.

5. Policijas darbinieks, kurš veica likumīgās pilnvaras Drošības policijas ēkas apsardzei, konstatējot rīcību, kura traucē šo pilnvaru izpildi un rada sabiedrības drošības interešu apdraudējumu, bija tiesīgs arī pilnībā pārtraukt vai ierobežot gājēju kustību Ērgļu ielā gar Drošības policijas ēku, kas ir sabiedriska vieta un kas attiecīgi būtu būtiskāks ierobežojumos. ??? veica likumīgās pilnvaras?

Atbildēt

.....

12.08.2015. 09:36

argumentācija no DP ir так себе, lai gan nekā tāda tur nav, atrakstīšanās ar domu - metam iekšā visu а в друг.
a par spiegošanu runājot nu te var būt viss, sākot ar MOSAD beidzot ar ГРУ :)))))))
tas, ka LL čakarē DP ir skaidrs, bez pamata jau tas nav.

Atbildēt

Grieta

12.08.2015. 08:35

Nu ja šitādu tekstu ir sagatavojis DP jurists, tad tad man tiešām ir kauns. Izskatās, ka uz lekcijām nav gājis un savu diplomu ir nopircis.

Atbildēt

Guntix

12.08.2015. 08:00

Beidzot Dē pē mē dienesti ir noķēruši spiegu....:))))) un tas ir L. Lapsa :)))) Tikai interesanti, kā labā viņš spiego ?!?! Man liekas, ka L.Lapsa spiego Latviešu tautas labā lai beidzot Latvieši varētu atbrīvoties no politmafijas bandītiem kuri gadiem žņaudz tautu.

Atbildēt

nja

12.08.2015. 07:54

Būtu tiešām tas viss ļoti smieklīgi ja nebūtu tik skumji ! Līdz kam valsti ir noveduši visādi kliķes komedianti kuriem ir sadota vara un kuri valda šeit pēc komunistu principiem jo paši kādreiz ir tādi bijuši. Nu ko lai saka - turies Lato un veiksmi cīņā ar šīs nujau banānijas koruptīvajiem shēmotājiem kuri nēsā pagonus.

Atbildēt

SandrisR

12.08.2015. 07:01

»

SandrisR

Ņemot vērā to, ka nebūtu samērīgi noteikt vispārēju aizliegumu filmēt vai fotografēt visu ēku, katrs šāds gadījums Drošības policijā tiek vērtēts individuāli...


Un vēl.
Lato noteikti ir spiegs, vien, tā kā nav paskaidrots kuras valsts labā viņš spiego, atliek vienīgais loģiskais secinājums, ka tā ir Latvija(tas, ja centienus vest pie prāta sauc par spiegošanu).

Atbildēt

SandrisR

12.08.2015. 06:57

Ņemot vērā to, ka nebūtu samērīgi noteikt vispārēju aizliegumu filmēt vai fotografēt visu ēku, katrs šāds gadījums Drošības policijā tiek vērtēts individuāli...
Tas liek gaidīt pie ēkas novietotu shēmu kurus fragmentus no redzamā drīkst, kurus nedrīkst un vai tam, kura kamerā būs iesprucis neatļautais, piem, kāds mazs slepens lodziņš, no kādas, vēl slepenākas, telpiņas.

Atbildēt

Niknais

12.08.2015. 06:31

Neviens man nevar aizliegt redzēt un dzirdēt to ko atļauts redzēt, līdz ar to neviens nevar aizliegt atcerēties redzēto un izmantot ierīces kas fiksē manu atmiņu (audio un video ierīces) . Tātad filmēt var, bet cita lieta ir ar iekārtām fiksētās informācijas izplatīšanu ja tā aizskar kāda citu tiesības, tomēr šajā gadījumā ir jābūt konkrētam subjektam - aizskartajam, nevis nekonkrētam subjektam - sabiedrība

Atbildēt

vēlos atgādināt

12.08.2015. 00:36

1. Iekšējas normatīvais dokuments, kurš nav izsludināts vispārējai zināšanai nevar būt pietiekams pamats, lai noteiktu pamattiesību ierobežojumus. (Sk. 2002.gada 22.oktobrī, Satversmes Tiesas Spriedumā, Lietā nr.2002 – 04 – 03) Ja Satversmes tiesa attiecīgo tiesību normu ir interpretējusi spriedumā, iestāde un tiesa piemēro šo interpretāciju. (Sk. Administratīvā procesa likuma (APL) 17.p.5.d.);

2. Pēc APL 16.p.1.d. - Iekšējais normatīvais akts ir saistošs tam publisko tiesību subjektam, kas šo aktu izdevis, kā arī šim publisko tiesību subjektam padotajām institūcijām. Privātpersonām iekšējais normatīvais akts nav saistošs.

3. Cilvēka pamattiesības var ierobežot tikai ar likumu un likuma noteikta kartība, nevis pēc rīkojuma vai instrukcijas, skaties, piemēram, Likuma par policiju 5.p.4.d. – „Policija ar savu darbību nodrošina personu tiesību un brīvību ievērošanu. Šo tiesību un brīvību ierobežošana ir pieļaujama, tikai pamatojoties uz likumu un likumā noteiktajā kārtībā. Ikreiz, kad policijai nākas ierobežot personu tiesības un brīvības, policijas darbinieks sniedz tām paskaidrojumu, kurā pamato katru konkrēto ierobežojumu.(…)”

4. Publiskajās tiesībās darbojas princips “atļauts viss, kas ir noteikts ar likumiem”. Tas nozīmē: ja publiskās iestādes kompetences aktā ir noteikts, ka iestāde ir tiesīga ierobežot kādas privātās aktivitātes, tad iestādes rīcība ir pamatota. Ja nav noteikts, tad šāda rīcība nav pamatota, tātad ir nelikumīga. Privātajās tiesībās darbojas princips “atļauts ir viss, kas nav aizliegts”.

5. Saskaņā ar Cilvēktiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijas 7.pantu nevienu nedrīkst atzīt par vainīgu noziegumā tādas darbības vai bezdarbības dēļ, kas, saskaņā ar izdarīšanas brīdī spēkā esošajiem valsts iekšējiem tiesību aktiem vai starptautiskajām tiesībām, nebija noziegums.

6. Ar represīvu varu apveltītas amatpersonas neatļautam ar likumiem darbībām var būt stindzinošs efekts (chilling effect) uz cilvēktiesībām. Proti, pilsoniska valdības kontrole ir apgrūtināta, ja daļa no pilsoņiem baidās izmantot sava tādēļ, ka nevēlas pret sevi izsaukt, iespējams, drošības iestāžu nelikumīgu represijas. Tādēļ valsts amatpersonām ir pienākums darīt visu, lai pamattiesības būtu iespējams realizēt bez bailēm.

7. Papildinot Satversmi ar 8.nodaļu “Cilvēka pamattiesības”, likumdevējs ir noteicis valstī tādu vērtību sistēmu, kas cilvēka cieņas un brīvības aizsardzību atzīst par augstāko visu tiesību mērķi. No Satversmes 89.pantā noteiktā, ka “valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības”, izriet, ka cilvēka pamattiesības ir saistošas valsts varai jebkurā tās izpausmes formā. Pamattiesības darbojas nepastarpināti. To ierobežošana jebkādā jomā citādi kā vien Satversmē noteiktā kārtībā būtu pretrunā ar šo principu. Kā Satversmes tiesa jau ir secinājusi, (…) (2001.gada 19.decembra spriedums lietā nr.2001-05-03).

8. Vārda brīvība (tās ietvaros tiesības brīvi iegūt informāciju) ir nozīmīga un būtiska starptautiska vērtība atbilstoši minētajām Eiropas Cilvēktiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijas un Vispārējās cilvēktiesību deklarācijas normām, kā arī būtiska Satversmē garantēta nacionāla vērtība Latvijas Republikā, kas ir demokrātiska valsts.

Visbeidzot, kārtējo reizi vēlos paziņot, ka Eiropas cilvēktiesību tiesa ir atzinusi, ka valsts ar sankciju mehānismu vai citādi nedrīkst radīt cilvēkam bailes izmantot savu vārda brīvību vai citas cilvēktiesības. Eiropas cilvēktiesību tiesa vairakkārt atzinusi, ka bailes no sankcijām rada stindzinošu efektu uz cilvēktiesībām (chilling effect), kas Eiropas Cilvēktiesību tiesas praksē tiek atzīts par tiesību pārkāpumu (sk. 2009.gada 26.februāra sprieduma lietā Kudeshkina v. Russia 99.punktu).
ve

Atbildēt

:)

11.08.2015. 23:59

»

a vot

kad ietupinās pie parašas spiegs vēl šausmīgāk


nu ko ,čekā ,ilgojās pēc gaļas kā berijas laikos ...
Zini kā berija beidza?

Atbildēt

a vot

11.08.2015. 23:48

»

vista

Vai tad LL šausmīgi spiedz? Neesmu dzirdējis


kad ietupinās pie parašas spiegs vēl šausmīgāk.

Atbildēt

:)

11.08.2015. 23:05

»

Tiešām interesanti, ir Lapsa spiegs vai nav? Varbūt šis tad arī ir īstais brīdis, lai policija vai tiesa beidzot noskaidro, kāpēc Lapsa iesācis gan šo epopeju, gan vispār uzvedās un rīkojās tā kā uzvedās un rīkojās? Es domāju patiesos rīcības iemeslus, nevis to ko viņš pats sludina. Kāpēc gan beidzot...


nu kādas muļķības ! Jābūt uzrakstiem ,kuri brīdina ,ka attiecīgajā teritorijā fotografēt un filmēt aizliegts. Ir tādi tur ? Nav !
Bez tam ,šodien jebkurš ieejot gogle maps ,var to teritoriju izpētīt kā vien tīk.

Atbildēt

sociāli atstumtais

11.08.2015. 22:58

»

Tiešām interesanti, ir Lapsa spiegs vai nav? Varbūt šis tad arī ir īstais brīdis, lai policija vai tiesa beidzot noskaidro, kāpēc Lapsa iesācis gan šo epopeju, gan vispār uzvedās un rīkojās tā kā uzvedās un rīkojās? Es domāju patiesos rīcības iemeslus, nevis to ko viņš pats sludina. Kāpēc gan beidzot...


... jums -Jā- ir absolūti ,,lieliska ,, izpratne par LV Satversmi un Civillikumu . Vai Jūs esiet dzirdejis vārdu Likums , Likumpaklausība , Likumpaļāvība . Sakiet kāda valstī Jūs dzīvojiet ? Jūs stipri esiet ,, aizķēries ,, pagātnē ! Savā ,, dzīves ,, , dienesta un pienākuma pret valsti izpratnē ! Ziniet , jau pamatīgi nelabi ož no Jūsu teksta !

Atbildēt

11.08.2015. 22:39

Tiešām interesanti, ir Lapsa spiegs vai nav? Varbūt šis tad arī ir īstais brīdis, lai policija vai tiesa beidzot noskaidro, kāpēc Lapsa iesācis gan šo epopeju, gan vispār uzvedās un rīkojās tā kā uzvedās un rīkojās? Es domāju patiesos rīcības iemeslus, nevis to ko viņš pats sludina. Kāpēc gan beidzot to nenoskaidrot? Lai visiem beidzot ir skaidrība.
Vēl iesaku Lapsam aizbraukt un līdzīgi uzvesties filmējot, ierakstot sarunas , gan ar gan bez baterijām un atmiņas kartēm, kā pie mūsu kaimiņiem leišiem un igauņiem, tā arī uz ASV, Franciju, Krieviju, Vāciju. Redzēsim kādi būs rezultāti, varēsim visi salīdzināt. Un galvenai- godīgi pēc tam visu atstāstīt. Protams, ja izdosies atgriezties.

Atbildēt

FENIKSS

11.08.2015. 22:24

Pirmkārt, jāizbeidz šis no amerikāņiem aizgūtais svešvārds "klasificēta". Klasificēts ir praktiski jebkas, kaut vai piemēram gliemežu sugas ir klasificētas dzimtās un ģintīs. Pareizais vārds ir "slepena".

Otrkārt DP baidās no tā, ka filmējot pie DP ēkas izgaismosies DP stukači, kas katru brīvu brīdi skraida uz to čekas ēku, lai pienestu ziņojumus par saviem kaimiņiem, draugiem un kolēģiem. Šo morālo kropļu darbošanās no sabiedrības acīm cenšas noslēpt aiz personas privātās dzīves un citām daiļrunīgām frāzēm.

Atbildēt

Sergejs

11.08.2015. 22:24

7. Gadījumā, ja persona filmēšanu neveica, bet šādu darbību imitēja, lietā noskaidrojams personas patiesais mērķis, jo ar savu darbību L.Lapsa konkrētajā situācijā traucēja Drošības policijas, kas ir valsts drošības iestāde, pamatfunkciju izpildē.
----------------------------------------------
Аутогонистофобии — боязнь съемки на камеру.

6. Аутогонистофобия относится к группе социальных фобий. К данной группе также принадлежат:
• антропофобия — боязнь людей или компании людей;
• агорафобия — боязнь пространства, открытых мест, площадей, толп людей, рынков;
• глоссофобия (пейрафобия) — боязнь публичного выступления;
• демофобия (охлофобия) — боязнь скопления людей, толпы;
• логофобия (вербофобия) — страх говорить публично или с незнакомыми людьми;
• социофобия — боязнь общества, контактов, неловкого поведения в обществе, оценки окружающими.

7. Фобия не опасна, но ровно до того момента, пока она не станет действительно существенной помехой в жизни и работе (службе) того, кто страдает от фобии. В случае, когда страх перед чем-либо становится навязчивым, следует обратиться к специалисту, а не использовать служебное положение и мотивировать законность требования своей фобией.

8. Фобические тревожные расстройства описаны в Международной классификации болезней 10-го пересмотра (Starptautiskās Slimību Klasifikācijas 10. Redakcija) (МКБ 10). Всей данной группе, в МКБ-10 присвоен код F40. Это группа расстройств, при которых единственным или преобладающим симптомом является боязнь определенных ситуаций, не представляющих текущей опасности. В результате больной обычно избегает или страшится таких ситуаций. Социальной фобии в MKБ-10 присвоен код F40.1. Это боязнь пристального внимания со стороны других людей, ведущая к избеганию социальных ситуаций. Более глубокие социальные фобии связаны с низкой самооценкой и боязнью критики.

Atbildēt

11.08.2015. 22:10

Izcils paraugs žīdu katķisma izpausmē ir redzams faktā - Grišins Ķuža vietā pārsūdz spriedumu nefunkcionējošās fotokameras lietā, faktiski apgalvo, ka likuma vietā Latvijā jābūt DP viedoklim. Dažādās iespējās un variācijās jaucot procesus un lietas pēc būtības..

Atbildēt

Sergejs

11.08.2015. 22:09

2. Lai gan policijas darbinieka liecības (arī paskaidrojumi un dienesta ziņojumi) nav pašas par sevi uzskatāmas par absolūti ticamām un neapstrīdamām, Valsts policijas ieskatā policijas darbinieka liecinātajam par notikumiem, kas risinājušies, tam pildot savus dienesta pienākumus, ir piešķirama augsta ticamības pakāpe.
---------------------
Tas nozīmē, ka tagad policists, bez instrumentiem (tiesiskam un tehniskam) varēs konstatēt, piemēram, objekta svaru, objekta ātrumu, asinsgrupu, filmēšanu un citas. Un ar viņa dienesta ziņojumu būs pietiekams? A ko darīt ar nevainīguma prezumpciju kurā garantēta ar Konvenciju 6.p.2.d.(Ikviens, kas tiek apsūdzēts noziedzīgā nodarījumā, tiek uzskatīts par nevainīgu, kamēr viņa vaina nav pierādīta saskaņā ar likumu.) un LR Satversme 92.p.(...Ikviens uzskatāms par nevainīgu, iekams viņa vaina nav atzīta saskaņā ar likumu....)?

Kriminālprocesa likums 19.pants. Nevainīguma prezumpcija
(1) Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta šajā likumā noteiktajā kārtībā.
(2) Personai, kurai ir tiesības uz aizstāvību, nav jāpierāda savs nevainīgums.
(3) Visas saprātīgās šaubas par vainu, kuras nav iespējams novērst, jāvērtē par labu personai, kurai ir tiesības uz aizstāvību.

Kā zināms, procesuālas garantijas, personam, kuram ir tiesibas uz aizstavibu, kas ietverti KPL, attiecināmi arī uz LAPK.

Atbildēt

vista

11.08.2015. 22:06

Vai tad LL šausmīgi spiedz? Neesmu dzirdējis

Atbildēt

Berts

11.08.2015. 21:39

Ja šīs lietas būtu pienācīgi izbeigtas, pēc dažiem mēnešiem viss būtu aizmirsies un DP saglabājusi kaut kādu seju, bet izskatās ka šai iestādei baudu sagādā sava zemā IQ izrādīšana un pašrocīga savas reputācijas atlieku sabradāšana.

Atbildēt

mežabrālis

11.08.2015. 21:38

Un ar tādām sīkām kaislībām nodarbojas tik nopietna iestāde! :)))
Jeb kāda privāta varžacs sāp ?

Atbildēt

mrgs

11.08.2015. 21:09

Vienīgais, kam tiešām ir nozīme - lato lapsas mērķis un motīvs, kāpēc šis fuflo tiek ņurcīts jau otrajā instancē.
Bet tas nu ir policijas pienākums to noskaidrot un paskaidrot.
Un pie reizes paskaidrot, kāpēc policija neuzticas 1.instances tiesas tiesnesim, bet tērē resursus totālai uiņai. Tai pat laikā policija nespēj vai negrib izmeklēt reālus noziegumus. Bardaks.

Atbildēt

11.08.2015. 21:03

"Neatkarīgajā" (tāpēc, ka ne no kurienes nekarājas?) Latvijā visi, kas uzdrošinās paust savu viedokli ir vai nu spiegi vai grib gāzt pastāvošo iekārtu :D:D:D Nu jau arī policijas vadība parāda īsto seju. Līdz šim tā īpaši izcēlās tikai atsevišķi darboņi - darbonīši. Nu jau vadība demonstrē, ka nekur daudz tālāk par saviem padotajiem nav tikuši :):):)

Atbildēt

Kauns par tādu policistu

11.08.2015. 20:56

Jā ar vien vairāk tuvojamies banānu valsts līmenim

Atbildēt

tikai

11.08.2015. 20:54

»

šis

Šis ir foršs - štrunts par likumiem un tiesām, mums būtiska ir "faktiskā situācija". Citiem vārdiem, po poņaķijam dzīvojam...


kāpēc nav norād;iti tie normatīvie akti, kas to aizliedz :D:D:D Stulbuma augstākā pakāpe.

Atbildēt

reptilis

11.08.2015. 20:52

Krievijā esot ieviesuši vai taisās ieviest(baidos samuldēties),ka jebkura policista liecībai būs lielāka ticamība nekā vienkārša pilsoņa....Exo moskvi par to "cepās":)))

Atbildēt

šis

11.08.2015. 20:39

Šis ir foršs - štrunts par likumiem un tiesām, mums būtiska ir "faktiskā situācija". Citiem vārdiem, po poņaķijam dzīvojam!

3. Sprieduma secinājums, ka nepastāv neviens normatīvs akts, kas aizliegtu fiziskai personai veikt video vai audio fiksāciju sabiedriskā vietā, neatbilst faktiskajai situācijai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...