Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Koments

22.05.2019. 12:42

Nekās jocīga tur nav.. Tas ir pilnīgi normali un tā jābūt. Kad bērnībā nomira mana vecāmāte, arī atceros ko līdzīgu notiekam. Visu laiku gulēja un vaideja gultā, bet vienu dienu pirms nāves sasparojās un tecīņus vien devās uz virtuvi, lai uztaisītu visiem vaKariņas. Mamma teica, ka tas nav uz labu un tā arī bija, otrā dienā viņa nomira...

Atbildēt

Tereza Mendoza

18.05.2019. 08:15

Civilizācijā pirmās iet bojā visneattīstītākās tautas.

Atbildēt

LV

13.05.2019. 21:57

»

Gunča A.Priedītim

Cien. A.Priedīt...


ir valsts, no kuras vēl var noņemt mizu nost. Simtos miljonu USD. Tur tas āķis. Žīdi Meroni, Lembergs, Levits utt. kurus nezinām.

Atbildēt

Gunča A.Priedītim

13.05.2019. 21:29

Cien. A.Priedīt!
Neviens no valdošās kliķes neprasa tautai, t.i. iedzīvotājiem, viņu domas , viedokli vai pat atļauju "ražot" tādas dumjības, kā Kariņa (zicpremjera)prāta uzlidojums 583 vai cik tur darāmo darbu līmenī. Vienkārši stulbi. Es kā latviešu tautas pārstāvis ne ar vienu savu darbību neesmu veicinājis "nācijas tēva" parādīšanos dienas gaismā. Acīmredzot, šis nekaunības un dumjības iemiesojums ir padzīts no etniskās senču zemes; jā, tātad Latvija ir izgāztuve visādiem pasaules vazaņķiem. Tur Jums ir taisnība.

Atbildēt

Līdumnieks no Mārupes

13.05.2019. 05:42

»

Grantiņš LRTT atkal ar Durku no LRTT

rij sūdus? Zjb


Līdumnieka (V. Freimentāla) atbilde tam tur "no Mārupes" un visiem Dikļu Induļa Dukas pederastiem, visiem anonīmiķiem - politikāņiem "alķīmiķiem" – KGBistiem jobaniem , trakas nesaskaņas, nesaskaņas cēlājiem Helsinki 86 vietnē „Tautastribunals.eu“.


Komunistu un čekistu panika par Helsinku 86 informāciju ir VISAPTVEROŠA! (Tādēļ viņi liek „no Mārupes“ provokātoram censties sadragāt Linarda Grantiņa psihi un uzticību saviem cīņu biedriem par TIESISKU Latviju)!


Anonīmiķi „no Marupes“, tev pat prātā nevar ienākt kas ir Helsinki 86.Tavs prāts ir aprobežocs!
Tu man atgādini sarkanu, pārmērīgi piepūstu gumijas balonu, kas draud VISAPTVEROŠĀM tērauda
adatām.
Linards redz cauri ikkatram KGBistam pa gabalu! Un visaptveroši saož katru stulbeni!
Viņš ir stabils, stiprs un neapmuļķojams Latvijas patriots – stratēģis un pragmātiķis, kas drīzumā dalīs Latvijas āres!


Publicējot apmelojumus par mani, lasītājiem jau esiet radijuši priekšmetu sarunām pat virtuvēs starp tautu par savu „latvisko“ orientāciju.


Un vairāk par visu Linardam ir vajadzīgs tautas atbalsts Latvijā un kaudze naudas tabletēm!
Vai tu to nodrošini?
Un tikai Latviešu Biedrību gara un burta iznīcināšana ļauj turpināt VIAPTVEROŠAS pretlatviskās pidaristiskās dikļu anomālijas!
Nosauc savu vārdu un uzvārdu Tautas tribunāla lasītājiem, ja kaut 0,00001% cieņa tev ir pret Helsinki 86!

Atbildēt

Žulis

12.05.2019. 15:58

»

Edge

p.s. Veronikas Strēlertes dzejolis tika nolasīts Latvijas Republikas 5. Saeimas plenārsēde 1993. gada 4. novembrī


Atkal tev izļurkātais ānuss sāp? Un tev nelīdz pat vazelīna lietošana? Tad tu kā šizofrēniskais pederasts kas zog manu niku esi atkal no saviem skapja partneriem dabūjis kārtējo pediņu slimību. Laikam tāpēc tu tik riebīgi smirdi.

Atbildēt

Edge

12.05.2019. 12:43

»

Tiesības saglabāt anonimitāti

...


Rokas nost no A.Priedīša! Kas cits te spēs publicēt tādus "šausmu stāstu" trillerus, kurus būtu jēga komentēt? Manējais tā vēl nemāk, taču arī A.Priedītim vajadzētu pilnveidoties "uz augšu", lai viņa rakstīto citētu pat Jēkaba ielas Augstajā namā. Kā reiz deputātu batāliju laikā citēja V.Strēlertes dzejoli.
“Mēs visi vārtījušies vienos dubļos esam, / Un lūpās nobālušās, kurās vārdu nava, / Mēs sava gļēvuma un melu smaidu nesam, / Pār mums dimd aizgājušo soļu slava,/ Pūš baigi viesuļi, kas visus pelus vētī / Un nopūš putekļus no sveša un no sava./ Bet Dievs klusumā, kas dziļi, dziļi pētī, / Kad mokās kūpam mēs kā zeme, kad ir lijis, / Skan kāda balss, kas brīdina un svētī, - / Cik gaišs tu pats tai tumsas naktī bijis...”

Atbildēt

Žulis

12.05.2019. 10:12

»

Tiesības saglabāt anonimitāti

...


Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli!Esi dzirdējis parunu- dots devējam atdodas, vai esi tam par glupu un spēj tikai zem svešiem nikiem driķēt?

Atbildēt

Tiesības saglabāt anonimitāti

12.05.2019. 08:39


Jautājumi Pietiek.lv, SIA, Reģ. nr. 40103336846, Rīga, Umurgas iela 8, LV-1024. Amatpersonām, īpašniekiem.


1. Vai SIA Pietiek. lv algo Arturu Priedīti ? Ja jā, tad kādā veidā A. Prieditim ir noformētas darba attiecības ar SIA Pietiek.com?

2. Kā SIA Pietiek. lv vērtē regulāros ikpiektdienas A. Priedīša rakstus pietiek.com interneta portālā, kuri ceļ naidu pret latviešu tautu, to regulāri nomelnojot un apmelojot? Kā naidu neceļošus, vai tomēr ceļošus?

3. Vai SIA Pietiek.lv viedoklis sakrīt ar A. Priedīša viedokli un mērķi regulāri (ik piektdienu) interneta portālā pietiek. com. apmelot, nomelnot un regulāri agresīvi un radikāli celt naidu pret latviešu tautu?

4. Vai VDD (Valsts drošības dienests) ir interesējies un iztaujājis SIA Pietiek.lv atbildīgās amatpersonas, īpašniekus par A. Priedīša rakstus saturošajām agresīvajām un radikālajām "naida runām" pret latviešu tautu interneta portālā pietiek. com, tostarp A. Priedīša komentāros zem citiem pietiek.com rakstiem?


Lūdzu portālā pietiek.com sniegt atbildes uz uzdotajiem jautājumiem.

Atbildēt

Žulis

12.05.2019. 08:12

Veselības ministrija (VM) izsludinājusi atklātu konkursu uz Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra valdes priekšsēdētāja amatu, solot atalgojumu 4025 eiro apmērā pirms nodokļu nomaksas. Tā ir mana mājvieta, kur mani apmazgā un aptīra pēc nakts lielā kakājuma. Dot man arī ēst, lai varētu pievemt komentārus. Lūdzu, palīdziet atrast man jaunu priekšnieku, lai mani arī turpmāk lolotu kā īstu latviešu psihisko etalonu. Es esmu stulbs, esmu liels nelietis, bet saprotu,ka savu īsto vārdu pie komentāru pievemšanas nedrīkstu dot. Esmu īsts latvietis, kas ir saudzējams mēsls.

Atbildēt

Sūdēdājs Indulus Duka no Dikļiem

12.05.2019. 06:15

»

Egmār Sūdēdāj-Sūkātāj,

izēd atkal savus un lapsas šķidros sūdus pilniem vaigiem


turpina rīt savus sūdus! Mikropisāns.

Atbildēt

Egmāram Sūdēdājam-Sūkātājam Dolbojobelšteinzam atkal trakumsērgas / plānprātības lēkme!

11.05.2019. 22:54

lapsa nemaina pamperus un smird ar katru dienu pretīgāk!

Atbildēt

Egmār Sūdēdāj-Sūkātāj,

11.05.2019. 22:52

»

Sūdēdājs A. Priedītis

revanšējas


izēd atkal savus un lapsas šķidros sūdus pilniem vaigiem!

Atbildēt

Valstiski ideoloģiskās

11.05.2019. 17:10

»

Edge

"No viņu augļiem jums tos būs pazīt." Mateja 7:16...


izaug no individuāli privātās - reliģiskās ticības. Reliģijas celtne nav tikai baznica.

Atbildēt

splīnīgais

11.05.2019. 17:06

Stukač,vai Jūs domājat,ka mēs neko nezinām par aptaujām un statistiku?!Vam dolzhno bytj stydno,"Ulbergs".

Atbildēt

Source

11.05.2019. 14:12

https://drive.google.com/file/d/0B3cctZ95PDYZTnRjSUd5VUtRR2c/view

Atbildēt

Read

11.05.2019. 14:10

file:///C:/Users/My/Downloads/The%20Fall%20of%20Western%20Man%20eBook.pdf

Atbildēt

lai nu būtu

11.05.2019. 13:23

kā būdams ar to tautas pēdējo fāzi,bet autoram tā noteikti ir jau labu laiku kā iestājusies.

Atbildēt

Edge

11.05.2019. 11:12

»

Viss balstās reliģijā -

tam, kam tici. Un, kā tevi var apmānīt, apkrāpt. Internets ir izklaide. Kolīdz tam netici, nopietnība tevi sagrauj. Nekam nav nozīmes. Ne godam, ne cieņai, ne morālei. Tam tikai jānotic.Tikai tu esi ķeizars savā pasaulē. Maz ir to, kas tam tic


"No viņu augļiem jums tos būs pazīt." Mateja 7:16.
Ne maz nav viegli pašreizējos "vēstures beigu" (F.Fukujama) apstākļos paveikt ko jēdzīgu, tāpēc vairākums likumsakarīgi nodarbojas arī ar neauglīgu spriedelēšanu par jebkuru tēmu (t.sk. reliģiju). Tā tam jābūt, te nav ko brīnīties. Bet nākamais vēstures pagrieziens izkliedēs visas pelavas, par to varam būt droši.
p.s. Valstiskas (laicīgas) lietas balstās IDEOLOĢIJĀ, individuāli privātās - reliģijā.

Atbildēt

Viss balstās reliģijā -

11.05.2019. 10:27

»

Edge

Bumeranga efekts. Daudzi "šausmīgās dzīves" veidotāji pašlaik saņem likumsakarīgu "pa pieri" vai sitienu "zem jostas vietas". Pārsteigti ir perestroikas veterāni priedīši, pārsteigti ir auseklīšu laiku jaunieši alvji:"Arī pats Alvis Hermanis pamanījis šādas reklāmas eksistenci un savā sociālā tīkla ...


tam, kam tici. Un, kā tevi var apmānīt, apkrāpt. Internets ir izklaide. Kolīdz tam netici, nopietnība tevi sagrauj. Nekam nav nozīmes. Ne godam, ne cieņai, ne morālei. Tam tikai jānotic.Tikai tu esi ķeizars savā pasaulē. Maz ir to, kas tam tic.

Atbildēt

Edge

11.05.2019. 10:00

»

Kaža

Piemērs iz dzīves:jau ilgus gadus man vispārzināmu iemeslu dēļ sāp mugura,taču dakteri pat negrasās ārstēt muguras sāpes,bet neatlaidīgi cenšas atrast kādas problēmas galvā,kur lai kā censtos pagaidām neko atrast nevar,toties aizmuguriski viņu papīros figurē kāda mana uzvārda brāļa,jau sen mirušā,diagnoze...


Bumeranga efekts. Daudzi "šausmīgās dzīves" veidotāji pašlaik saņem likumsakarīgu "pa pieri" vai sitienu "zem jostas vietas". Pārsteigti ir perestroikas veterāni priedīši, pārsteigti ir auseklīšu laiku jaunieši alvji:"Arī pats Alvis Hermanis pamanījis šādas reklāmas eksistenci un savā sociālā tīkla instagram kontā neslēpa sašutumu par redzēto. "Nav šaubu, ka šī murga autori ir mūsu pašu latviešu reklāmisti. Ja Latvijas reklāmas asociācijai nav komentāru par šo noziegumu, tad viņi ir līdzatbildīgi," norāda režisors." (nra.lv)

Atbildēt

ojarsBojars

11.05.2019. 06:17

Ai, ko jūs! "Latvieši ir maza kašķīga tautiņa pie baltijas jūras, kas dzīvo kokos un ēd sēnes"(18.g.s.)

Atbildēt

Žulis

10.05.2019. 17:42

»

Žulis

Tās pārkrāsotās padomju varas galma līdēju un pielīdēju rotaļas jau Priedītis šeit ir attēlojis visai atbilstoši. Tikai, kā jau tas viņam pierasts, lai atkal kārtējo reizi varētu zākāt nekur nederīgos latviešus kā tautu atkritumus pie Baltijas jūras lieliskā mana drauga un prāta biedra Grantiņa smirdošajā...


Ak, nožēlojamais niku zagli A.P. vai kā nu tevi tur sauc. Izskatās, ka esi dikti nopūlējies, lai manā vārdā šeit sarakstītu garu,rupju un stulbu vervelējumu. Nemaz jau nevajadzēja sevi tā apgrūtināt. Neviens tevi tāpat neņem par pilnu. Lai zem kāda nika arī tu savus komentārus nerakstītu, to saturs jau arvien tevi atmasko, jo tu nespēj uzrakstīt neko augstāku par savas intelektuālās mēslu čupas līmenī.

Atbildēt

Kaža

10.05.2019. 17:37

Piemērs iz dzīves:jau ilgus gadus man vispārzināmu iemeslu dēļ sāp mugura,taču dakteri pat negrasās ārstēt muguras sāpes,bet neatlaidīgi cenšas atrast kādas problēmas galvā,kur lai kā censtos pagaidām neko atrast nevar,toties aizmuguriski viņu papīros figurē kāda mana uzvārda brāļa,jau sen mirušā,diagnoze,kura ir pierakstīta man.Kaut kas līdzīgs notiek varas vīru dialogā ar tautu.

Atbildēt

lauķis

10.05.2019. 16:19

Pēdējā fāze ir pienākusi visām Eiropas tautām,jēdzieni tauta un tautība aizvietoti ar visādām analitātēm. Tagad pirmajā vietā tiek nostatīta pilsonība,nevis tautība. Bet no pilsonības atteikties nav iespējams,tā ir kā važas vergam.Pilsonība ir kā prece,bet cilvēks taču var izvēlēties,pirkt vai nē , tomēr uz pilsonību tas neattiecas,diemžēl.Piemēram francijā vairāk kā 60% jaundzimušo ir musulmaņi.No franču tautas arī drīz nekas nepaliks

Atbildēt

Žulis

10.05.2019. 15:06

Tās pārkrāsotās padomju varas galma līdēju un pielīdēju rotaļas jau Priedītis šeit ir attēlojis visai atbilstoši. Tikai, kā jau tas viņam pierasts, lai atkal kārtējo reizi varētu zākāt nekur nederīgos latviešus kā tautu atkritumus pie Baltijas jūras lieliskā mana drauga un prāta biedra Grantiņa smirdošajā mutē, pārkrāsotās padomju varas inteliģence viņa rakstā ir pārtapusi par latviešu varas laizītāju inteliģenci, kura tāpat kā es ir liels mēsls ar nekaunīgu dabu un tikumu kā nelietim. Nekā tamlīdzīga, demagog Priedīti! Par nāciju sauc tautu, kurai ir sava valsts ar savu stulbu un zaglīgu mērgļu baru, kā tas ir latviešu valstībā elles dziļumos. Tauta, kurai nav savas valsts ir tikai tauta un viss, jo tai nav ne prāta, ne sirdsapziņas, bet ir tikai muļķu smadzenes. Ja latviešu tautai ir sava valsts, tad mēs sevi varam saukt par latviešu nāciju, kā to daru es un citi latviešu izdzimteņi ar sorosa diplomiem pakaļā, bet es ar Veģu mantojumu un trako mājas izziņu no dzērāju vecākiem -latviešu padibenēm. Diemžēl, šobrīd mēs joprojām dzīvojam kā laimīgi anonīmi latviešu jaunās paaudzes troļļi-viepļi padomju varas okupētā valstī (deokupācijas un dekolonizācijas procedūra šeit pie trakajiem latviešiem nav notikusi, jo to nevēlas īstie latvieši ar vergu dvēselēm kā pakalpīgiem līdējiem uz muižu pie vagara), mūsu valsts pārvalde piekopj antinacionālu, garīgi neattīstītajai latviešu tautai naidīgi piemērotu šķidru politiku un tādēļ dēvēt sevi par latviešu nāciju varam visai nosacīti un arī tikai atejā. Pareizāk sakot, pēcatmodas gados ir izdarīts viss, lai latvieši nekļūtu par pilntiesīgu nekur nederīgu nāciju, un to izdarīja paši latviešu mērgļi, tādi psihiski nevesli lopi kā es un mani senči. Visu to jau savulaik lasīju avīzē "Cīņa" tikai ar citiem akcentiem no atejas poda. Toreiz bija šaize, jo ļaunie imperiālisti piegrieza skābekli, tagad savā postā vainojam Krieviju, bet nevainojam sevi, jo esam labi kretīni. Varbūt pietiek pašiem līst visiem dirsā un pēc tam lamāties, ka tur smird; pietiek pirmajiem lekt uz ecešām par komumismu vai demokrātiju, bet dzīvot savu dzīvi negānot kaimiņus un vēsturi (~30 gados varējām pārvērst Latviju leiputrijā un rentablā trako mājā, kur es būtu prezidents kā īsts latviešu stulbenis un nelietis, būvējot savu pārticības valsti priekš latviešu žurkām. Nē, Putins neļauj ;) Varbut autors varetu minet uz kadiem faktiem balsta savu patiesibu,ludzu miniet gramatas,liecibas,bildes, tualetes papīru, nervu zāles utt,jo katrai pusei sava patiesiba un starp faktiem liela iluzija par to ka tur isti bija. Kapec taja laika visas puses atlava vacijai brunoties ja tas bija liegts, ko es arī trako mājā nepieļāvu kā latviešu tipisks kroplis. Tāpēc latvieši tagad nav bruņojušies un visi sēž ar plikām kājām pie savas mēslu čupas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...

15

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

Foto"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas dienas šis TVNET redaktora (!) provokatīvais ieraksts laiku pa laikam parādījās manā twitter ziņu lentā, neskatoties uz to, ka Tomam Lūsim (attēlā) nesekoju. Acīmredzot, izmestā ēsma daudziem tvittera lietotājiem raisīja emocijas - daudzi šo ierakstu komentēja, daudzi laikoja un dalījās ar to, daudziem tas šķita stulbs un provokatīvs. Autors savu mazisko mērķi bija sasniedzis - sabiedrība vienaldzīga nepalika.
Lasīt visu...

12

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

FotoKad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu, pirmajā brīdī nolēmu, ka te kāds cenšas izāzēt pavļutisko vakcīnākstu biroju. Reklāmas sauklis pastulbs, bet attēlā redzamais muskuļaina personāža elkonī saliektās rokas žests karikatūriski pazīstams.
Lasīt visu...

21

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

Foto16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu jeb referendumu par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē. Satversmes grozījumu projekts paredz izdarīt Latvijas Republikas Satversmē grozījumu un izteikt 110.pantu šādā redakcijā:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....