Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tereza Mendoza

18.05.2019. 08:15

Civilizācijā pirmās iet bojā visneattīstītākās tautas.

Atbildēt

LV

13.05.2019. 21:57

»

Gunča A.Priedītim

Cien. A.Priedīt...


ir valsts, no kuras vēl var noņemt mizu nost. Simtos miljonu USD. Tur tas āķis. Žīdi Meroni, Lembergs, Levits utt. kurus nezinām.

Atbildēt

Gunča A.Priedītim

13.05.2019. 21:29

Cien. A.Priedīt!
Neviens no valdošās kliķes neprasa tautai, t.i. iedzīvotājiem, viņu domas , viedokli vai pat atļauju "ražot" tādas dumjības, kā Kariņa (zicpremjera)prāta uzlidojums 583 vai cik tur darāmo darbu līmenī. Vienkārši stulbi. Es kā latviešu tautas pārstāvis ne ar vienu savu darbību neesmu veicinājis "nācijas tēva" parādīšanos dienas gaismā. Acīmredzot, šis nekaunības un dumjības iemiesojums ir padzīts no etniskās senču zemes; jā, tātad Latvija ir izgāztuve visādiem pasaules vazaņķiem. Tur Jums ir taisnība.

Atbildēt

Līdumnieks no Mārupes

13.05.2019. 05:42

»

Grantiņš LRTT atkal ar Durku no LRTT

rij sūdus? Zjb


Līdumnieka (V. Freimentāla) atbilde tam tur "no Mārupes" un visiem Dikļu Induļa Dukas pederastiem, visiem anonīmiķiem - politikāņiem "alķīmiķiem" – KGBistiem jobaniem , trakas nesaskaņas, nesaskaņas cēlājiem Helsinki 86 vietnē „Tautastribunals.eu“.


Komunistu un čekistu panika par Helsinku 86 informāciju ir VISAPTVEROŠA! (Tādēļ viņi liek „no Mārupes“ provokātoram censties sadragāt Linarda Grantiņa psihi un uzticību saviem cīņu biedriem par TIESISKU Latviju)!


Anonīmiķi „no Marupes“, tev pat prātā nevar ienākt kas ir Helsinki 86.Tavs prāts ir aprobežocs!
Tu man atgādini sarkanu, pārmērīgi piepūstu gumijas balonu, kas draud VISAPTVEROŠĀM tērauda
adatām.
Linards redz cauri ikkatram KGBistam pa gabalu! Un visaptveroši saož katru stulbeni!
Viņš ir stabils, stiprs un neapmuļķojams Latvijas patriots – stratēģis un pragmātiķis, kas drīzumā dalīs Latvijas āres!


Publicējot apmelojumus par mani, lasītājiem jau esiet radijuši priekšmetu sarunām pat virtuvēs starp tautu par savu „latvisko“ orientāciju.


Un vairāk par visu Linardam ir vajadzīgs tautas atbalsts Latvijā un kaudze naudas tabletēm!
Vai tu to nodrošini?
Un tikai Latviešu Biedrību gara un burta iznīcināšana ļauj turpināt VIAPTVEROŠAS pretlatviskās pidaristiskās dikļu anomālijas!
Nosauc savu vārdu un uzvārdu Tautas tribunāla lasītājiem, ja kaut 0,00001% cieņa tev ir pret Helsinki 86!

Atbildēt

Žulis

12.05.2019. 15:58

»

Edge

p.s. Veronikas Strēlertes dzejolis tika nolasīts Latvijas Republikas 5. Saeimas plenārsēde 1993. gada 4. novembrī


Atkal tev izļurkātais ānuss sāp? Un tev nelīdz pat vazelīna lietošana? Tad tu kā šizofrēniskais pederasts kas zog manu niku esi atkal no saviem skapja partneriem dabūjis kārtējo pediņu slimību. Laikam tāpēc tu tik riebīgi smirdi.

Atbildēt

Edge

12.05.2019. 12:43

»

Tiesības saglabāt anonimitāti

...


Rokas nost no A.Priedīša! Kas cits te spēs publicēt tādus "šausmu stāstu" trillerus, kurus būtu jēga komentēt? Manējais tā vēl nemāk, taču arī A.Priedītim vajadzētu pilnveidoties "uz augšu", lai viņa rakstīto citētu pat Jēkaba ielas Augstajā namā. Kā reiz deputātu batāliju laikā citēja V.Strēlertes dzejoli.
“Mēs visi vārtījušies vienos dubļos esam, / Un lūpās nobālušās, kurās vārdu nava, / Mēs sava gļēvuma un melu smaidu nesam, / Pār mums dimd aizgājušo soļu slava,/ Pūš baigi viesuļi, kas visus pelus vētī / Un nopūš putekļus no sveša un no sava./ Bet Dievs klusumā, kas dziļi, dziļi pētī, / Kad mokās kūpam mēs kā zeme, kad ir lijis, / Skan kāda balss, kas brīdina un svētī, - / Cik gaišs tu pats tai tumsas naktī bijis...”

Atbildēt

Žulis

12.05.2019. 10:12

»

Tiesības saglabāt anonimitāti

...


Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli!Esi dzirdējis parunu- dots devējam atdodas, vai esi tam par glupu un spēj tikai zem svešiem nikiem driķēt?

Atbildēt

Tiesības saglabāt anonimitāti

12.05.2019. 08:39


Jautājumi Pietiek.lv, SIA, Reģ. nr. 40103336846, Rīga, Umurgas iela 8, LV-1024. Amatpersonām, īpašniekiem.


1. Vai SIA Pietiek. lv algo Arturu Priedīti ? Ja jā, tad kādā veidā A. Prieditim ir noformētas darba attiecības ar SIA Pietiek.com?

2. Kā SIA Pietiek. lv vērtē regulāros ikpiektdienas A. Priedīša rakstus pietiek.com interneta portālā, kuri ceļ naidu pret latviešu tautu, to regulāri nomelnojot un apmelojot? Kā naidu neceļošus, vai tomēr ceļošus?

3. Vai SIA Pietiek.lv viedoklis sakrīt ar A. Priedīša viedokli un mērķi regulāri (ik piektdienu) interneta portālā pietiek. com. apmelot, nomelnot un regulāri agresīvi un radikāli celt naidu pret latviešu tautu?

4. Vai VDD (Valsts drošības dienests) ir interesējies un iztaujājis SIA Pietiek.lv atbildīgās amatpersonas, īpašniekus par A. Priedīša rakstus saturošajām agresīvajām un radikālajām "naida runām" pret latviešu tautu interneta portālā pietiek. com, tostarp A. Priedīša komentāros zem citiem pietiek.com rakstiem?


Lūdzu portālā pietiek.com sniegt atbildes uz uzdotajiem jautājumiem.

Atbildēt

Žulis

12.05.2019. 08:12

Veselības ministrija (VM) izsludinājusi atklātu konkursu uz Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra valdes priekšsēdētāja amatu, solot atalgojumu 4025 eiro apmērā pirms nodokļu nomaksas. Tā ir mana mājvieta, kur mani apmazgā un aptīra pēc nakts lielā kakājuma. Dot man arī ēst, lai varētu pievemt komentārus. Lūdzu, palīdziet atrast man jaunu priekšnieku, lai mani arī turpmāk lolotu kā īstu latviešu psihisko etalonu. Es esmu stulbs, esmu liels nelietis, bet saprotu,ka savu īsto vārdu pie komentāru pievemšanas nedrīkstu dot. Esmu īsts latvietis, kas ir saudzējams mēsls.

Atbildēt

Sūdēdājs Indulus Duka no Dikļiem

12.05.2019. 06:15

»

Egmār Sūdēdāj-Sūkātāj,

izēd atkal savus un lapsas šķidros sūdus pilniem vaigiem


turpina rīt savus sūdus! Mikropisāns.

Atbildēt

Egmāram Sūdēdājam-Sūkātājam Dolbojobelšteinzam atkal trakumsērgas / plānprātības lēkme!

11.05.2019. 22:54

lapsa nemaina pamperus un smird ar katru dienu pretīgāk!

Atbildēt

Egmār Sūdēdāj-Sūkātāj,

11.05.2019. 22:52

»

Sūdēdājs A. Priedītis

revanšējas


izēd atkal savus un lapsas šķidros sūdus pilniem vaigiem!

Atbildēt

Valstiski ideoloģiskās

11.05.2019. 17:10

»

Edge

"No viņu augļiem jums tos būs pazīt." Mateja 7:16...


izaug no individuāli privātās - reliģiskās ticības. Reliģijas celtne nav tikai baznica.

Atbildēt

splīnīgais

11.05.2019. 17:06

Stukač,vai Jūs domājat,ka mēs neko nezinām par aptaujām un statistiku?!Vam dolzhno bytj stydno,"Ulbergs".

Atbildēt

Source

11.05.2019. 14:12

https://drive.google.com/file/d/0B3cctZ95PDYZTnRjSUd5VUtRR2c/view

Atbildēt

Read

11.05.2019. 14:10

file:///C:/Users/My/Downloads/The%20Fall%20of%20Western%20Man%20eBook.pdf

Atbildēt

lai nu būtu

11.05.2019. 13:23

kā būdams ar to tautas pēdējo fāzi,bet autoram tā noteikti ir jau labu laiku kā iestājusies.

Atbildēt

Edge

11.05.2019. 11:12

»

Viss balstās reliģijā -

tam, kam tici. Un, kā tevi var apmānīt, apkrāpt. Internets ir izklaide. Kolīdz tam netici, nopietnība tevi sagrauj. Nekam nav nozīmes. Ne godam, ne cieņai, ne morālei. Tam tikai jānotic.Tikai tu esi ķeizars savā pasaulē. Maz ir to, kas tam tic


"No viņu augļiem jums tos būs pazīt." Mateja 7:16.
Ne maz nav viegli pašreizējos "vēstures beigu" (F.Fukujama) apstākļos paveikt ko jēdzīgu, tāpēc vairākums likumsakarīgi nodarbojas arī ar neauglīgu spriedelēšanu par jebkuru tēmu (t.sk. reliģiju). Tā tam jābūt, te nav ko brīnīties. Bet nākamais vēstures pagrieziens izkliedēs visas pelavas, par to varam būt droši.
p.s. Valstiskas (laicīgas) lietas balstās IDEOLOĢIJĀ, individuāli privātās - reliģijā.

Atbildēt

Viss balstās reliģijā -

11.05.2019. 10:27

»

Edge

Bumeranga efekts. Daudzi "šausmīgās dzīves" veidotāji pašlaik saņem likumsakarīgu "pa pieri" vai sitienu "zem jostas vietas". Pārsteigti ir perestroikas veterāni priedīši, pārsteigti ir auseklīšu laiku jaunieši alvji:"Arī pats Alvis Hermanis pamanījis šādas reklāmas eksistenci un savā sociālā tīkla ...


tam, kam tici. Un, kā tevi var apmānīt, apkrāpt. Internets ir izklaide. Kolīdz tam netici, nopietnība tevi sagrauj. Nekam nav nozīmes. Ne godam, ne cieņai, ne morālei. Tam tikai jānotic.Tikai tu esi ķeizars savā pasaulē. Maz ir to, kas tam tic.

Atbildēt

Edge

11.05.2019. 10:00

»

Kaža

Piemērs iz dzīves:jau ilgus gadus man vispārzināmu iemeslu dēļ sāp mugura,taču dakteri pat negrasās ārstēt muguras sāpes,bet neatlaidīgi cenšas atrast kādas problēmas galvā,kur lai kā censtos pagaidām neko atrast nevar,toties aizmuguriski viņu papīros figurē kāda mana uzvārda brāļa,jau sen mirušā,diagnoze...


Bumeranga efekts. Daudzi "šausmīgās dzīves" veidotāji pašlaik saņem likumsakarīgu "pa pieri" vai sitienu "zem jostas vietas". Pārsteigti ir perestroikas veterāni priedīši, pārsteigti ir auseklīšu laiku jaunieši alvji:"Arī pats Alvis Hermanis pamanījis šādas reklāmas eksistenci un savā sociālā tīkla instagram kontā neslēpa sašutumu par redzēto. "Nav šaubu, ka šī murga autori ir mūsu pašu latviešu reklāmisti. Ja Latvijas reklāmas asociācijai nav komentāru par šo noziegumu, tad viņi ir līdzatbildīgi," norāda režisors." (nra.lv)

Atbildēt

ojarsBojars

11.05.2019. 06:17

Ai, ko jūs! "Latvieši ir maza kašķīga tautiņa pie baltijas jūras, kas dzīvo kokos un ēd sēnes"(18.g.s.)

Atbildēt

Žulis

10.05.2019. 17:42

»

Žulis

Tās pārkrāsotās padomju varas galma līdēju un pielīdēju rotaļas jau Priedītis šeit ir attēlojis visai atbilstoši. Tikai, kā jau tas viņam pierasts, lai atkal kārtējo reizi varētu zākāt nekur nederīgos latviešus kā tautu atkritumus pie Baltijas jūras lieliskā mana drauga un prāta biedra Grantiņa smirdošajā...


Ak, nožēlojamais niku zagli A.P. vai kā nu tevi tur sauc. Izskatās, ka esi dikti nopūlējies, lai manā vārdā šeit sarakstītu garu,rupju un stulbu vervelējumu. Nemaz jau nevajadzēja sevi tā apgrūtināt. Neviens tevi tāpat neņem par pilnu. Lai zem kāda nika arī tu savus komentārus nerakstītu, to saturs jau arvien tevi atmasko, jo tu nespēj uzrakstīt neko augstāku par savas intelektuālās mēslu čupas līmenī.

Atbildēt

Kaža

10.05.2019. 17:37

Piemērs iz dzīves:jau ilgus gadus man vispārzināmu iemeslu dēļ sāp mugura,taču dakteri pat negrasās ārstēt muguras sāpes,bet neatlaidīgi cenšas atrast kādas problēmas galvā,kur lai kā censtos pagaidām neko atrast nevar,toties aizmuguriski viņu papīros figurē kāda mana uzvārda brāļa,jau sen mirušā,diagnoze,kura ir pierakstīta man.Kaut kas līdzīgs notiek varas vīru dialogā ar tautu.

Atbildēt

lauķis

10.05.2019. 16:19

Pēdējā fāze ir pienākusi visām Eiropas tautām,jēdzieni tauta un tautība aizvietoti ar visādām analitātēm. Tagad pirmajā vietā tiek nostatīta pilsonība,nevis tautība. Bet no pilsonības atteikties nav iespējams,tā ir kā važas vergam.Pilsonība ir kā prece,bet cilvēks taču var izvēlēties,pirkt vai nē , tomēr uz pilsonību tas neattiecas,diemžēl.Piemēram francijā vairāk kā 60% jaundzimušo ir musulmaņi.No franču tautas arī drīz nekas nepaliks

Atbildēt

Žulis

10.05.2019. 15:06

Tās pārkrāsotās padomju varas galma līdēju un pielīdēju rotaļas jau Priedītis šeit ir attēlojis visai atbilstoši. Tikai, kā jau tas viņam pierasts, lai atkal kārtējo reizi varētu zākāt nekur nederīgos latviešus kā tautu atkritumus pie Baltijas jūras lieliskā mana drauga un prāta biedra Grantiņa smirdošajā mutē, pārkrāsotās padomju varas inteliģence viņa rakstā ir pārtapusi par latviešu varas laizītāju inteliģenci, kura tāpat kā es ir liels mēsls ar nekaunīgu dabu un tikumu kā nelietim. Nekā tamlīdzīga, demagog Priedīti! Par nāciju sauc tautu, kurai ir sava valsts ar savu stulbu un zaglīgu mērgļu baru, kā tas ir latviešu valstībā elles dziļumos. Tauta, kurai nav savas valsts ir tikai tauta un viss, jo tai nav ne prāta, ne sirdsapziņas, bet ir tikai muļķu smadzenes. Ja latviešu tautai ir sava valsts, tad mēs sevi varam saukt par latviešu nāciju, kā to daru es un citi latviešu izdzimteņi ar sorosa diplomiem pakaļā, bet es ar Veģu mantojumu un trako mājas izziņu no dzērāju vecākiem -latviešu padibenēm. Diemžēl, šobrīd mēs joprojām dzīvojam kā laimīgi anonīmi latviešu jaunās paaudzes troļļi-viepļi padomju varas okupētā valstī (deokupācijas un dekolonizācijas procedūra šeit pie trakajiem latviešiem nav notikusi, jo to nevēlas īstie latvieši ar vergu dvēselēm kā pakalpīgiem līdējiem uz muižu pie vagara), mūsu valsts pārvalde piekopj antinacionālu, garīgi neattīstītajai latviešu tautai naidīgi piemērotu šķidru politiku un tādēļ dēvēt sevi par latviešu nāciju varam visai nosacīti un arī tikai atejā. Pareizāk sakot, pēcatmodas gados ir izdarīts viss, lai latvieši nekļūtu par pilntiesīgu nekur nederīgu nāciju, un to izdarīja paši latviešu mērgļi, tādi psihiski nevesli lopi kā es un mani senči. Visu to jau savulaik lasīju avīzē "Cīņa" tikai ar citiem akcentiem no atejas poda. Toreiz bija šaize, jo ļaunie imperiālisti piegrieza skābekli, tagad savā postā vainojam Krieviju, bet nevainojam sevi, jo esam labi kretīni. Varbūt pietiek pašiem līst visiem dirsā un pēc tam lamāties, ka tur smird; pietiek pirmajiem lekt uz ecešām par komumismu vai demokrātiju, bet dzīvot savu dzīvi negānot kaimiņus un vēsturi (~30 gados varējām pārvērst Latviju leiputrijā un rentablā trako mājā, kur es būtu prezidents kā īsts latviešu stulbenis un nelietis, būvējot savu pārticības valsti priekš latviešu žurkām. Nē, Putins neļauj ;) Varbut autors varetu minet uz kadiem faktiem balsta savu patiesibu,ludzu miniet gramatas,liecibas,bildes, tualetes papīru, nervu zāles utt,jo katrai pusei sava patiesiba un starp faktiem liela iluzija par to ka tur isti bija. Kapec taja laika visas puses atlava vacijai brunoties ja tas bija liegts, ko es arī trako mājā nepieļāvu kā latviešu tipisks kroplis. Tāpēc latvieši tagad nav bruņojušies un visi sēž ar plikām kājām pie savas mēslu čupas.

Atbildēt

A.P.

10.05.2019. 15:05

Latviešu “laimīgumu” dzelžaini apliecina šāda ziņa: “Krišjāņa Kariņa (JV) Valdības rīcības plāns paredz konkrētus darbus, to izpildes termiņus, kā arī prioritārās nozares. Dokumentu ar pavisam 583 darāmajiem darbiem otrdien, 23. aprīlī, skatīja valdība.” Tāda ziņa noteikti ir unikāla ne tikai uz Zemes un cilvēces vēsturē. Nepieciešams ir pieteikums Ginesa rekordu grāmatai. Kā ir jāvērtē parlaments, kurš apstiprināja psihiski odiozu valdību ar latentiem “583 darāmajiem darbiem”? Kā ir jāvērtē valdība, kuras ministri un premjerministrs visā nopietnībā un dziļā vienprātībā runā par “583 darāmajiem darbiem”? Vai “583 darāmie darbi” ir tikai neticama un nedzirdēta muļķība? Vai tāda fantastiski bezjēdzīga valdība ir kaut kāds pārpratums? Atbilde uz minētajiem jautājumiem var būt tikai viena: nekādā gadījumā nav pārpratums un nav muļķība. Cēlā nopietnībā psihiski neveselā dīdīšanās ap “583 darāmajiem darbiem” ir neapgāžams pierādījums latviešu tautas pēdējās fāzes epilogam. Nav runa par mūždien neiztrūkstošo stulbumu, masveidīgo politisko neattīstību, zagļu morāles slāpēto saprātu, pašcieņu, nacionālo godu, patriotismu. Runa nav arī par neattīstītas tautas mentalitāti. Runa var būt tikai par tautas garīgo nāvi. Aktuāli vairs nav tādi epiteti kā “muļķu tauta”, “zagļu tauta”, “neizdevusies tauta”. Tagad vairs nav nekādas jēgas runāt par latviešu tautas cilvēcisko kvalitāti, jo latviešu tauta vairs neeksistē kā sociāls subjekts. “583 darāmie darbi” tam ir viskonkrētākais reāli sastopamais pierādījums. Ja tauta akceptē tādu ārprātīgu muļķību (un tas jau ir noticis) un tādus ārprātīgus muļķus ar psihiski atpalikušo Kariņu priekšgalā, tad tā vairs nav tauta kā vienots organisms, kas spējīgs pašaizsargāties, lai saglabātu savu sistēmisko satvaru. Tautai ir tautas statuss tikai tādā gadījumā, ja tā funkcionē kā sistēmisks veselums ar vienotībā balstītu rīcību, kas pievērsta visa etniskā kolektīva esībai un attīstībai. Tas, ka tika akceptēts nenormāls rīcības plāns un pēc tam nav sastopams kolosālās muļķības nosodījums, liecina par latviešu tautas pēdējās fāzes epilogu. Latviešu tautas vietā tagad veģetē atomāras antropoloģiskās būtnes: atsevišķi indivīdi, atsevišķas ģimenes, atsevišķas profesionālās grupas, atsevišķi biznesa klani, politiskās koalīcijas, kuras rūpējas tikai par savām interesēm. Tautas interešu aizstāvēšana tautas pēdējā fāzē neeksistē. Ja kāds tomēr izjūt pazemojumu, tad to izjūt tikai atomāro antropoloģisko būtņu sīkdaļas – atsevišķi cilvēki. Kolektīvi izjusts pazemojums neeksistē. Visas latviešu tautas izjusts pazemojums neeksistē.
Vēl skat.: http://stiklakalns.blogspot.com/2019/04/sabiedriskas-apzinas-nianses.html

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ezotēriķi bez atsaucēm – kā Gundariņš disertāciju rakstīja

Foto2019. gada janvārī pasauli pāršalca ziņa, ko varēja lasīt arī Latvijas ziņu slejās, ka “Indijas zinātnieku kopiena skarbi kritizējusi vairākus runātājus ikgadējā Indijas Zinātnes kongresā par neracionālu, galvenokārt reliģijā balstītu pieņēmumu izteikšanu”. Sašutumu izraisīja, piemēra, Āndhra Pradēšas centrālās universitātes vicekanclera Nagešvara Rao apgalvojums, ka “dēmonu dievam Rāvanam savulaik bijuši lidlauki mūsdienu Šrilankas teritorijā un 24 veidu lidmašīnas,” (“Vadošā Indijas zinātnieku konferencē vadību pārņem reliģisku teoriju sludinātāji”, Delfi, 2019, 7. janvāris).
Lasīt visu...

21

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

FotoPietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas gaitu[2][3][4]. 
Lasīt visu...

21

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

FotoVai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs cittautietis? Vai latviešiem patiks, ka Valsts prezidents ir ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura jau sen ir novērsusies ebreju tauta un kurš tagad, lai tiktu ievēlēts, demonstrē šausmīgu sava etnosa necieņu? Latvijā vēl nav bijis tik nekaunīgs un nelietīgs Valsts prezidenta kandidāts. Vai latvieši protestēs?
Lasīt visu...

21

Latvija gaida nākamo vadoni

FotoEsošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu, jo ir skaidrs, ka Saeimā trūkst balsu viņa ievēlēšanai.
Lasīt visu...

12

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

FotoRīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa kultūras ēku galvaspilsētā radās vēl padomju laikos, 80.gados. Toreiz projekts tika apturēts naudas trūkuma un nestabilās politiskās situācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Nacionālā ideja un identitāte

FotoŠo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai no iekšas, bet arī no malas. Man bija nepieciešamas dažas dienas pārdomām.
Lasīt visu...

21

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

FotoEdvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas tiesas apelācijas spriedums liecina par pašreizējā "Latvijas dzelzceļa" vadītāja "augstajiem" biznesa un reputācijas standartiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas nogāja greizi Tālim Linkaitam

Gan citi JKP politiķi, gan pats Tālis Linkaits valdības veidošanas procesā ne tikai neslēpa, ka viņu galvenais uzdevums ir apturēt dzelzceļa...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa un „Uzvaras” svinības

Kā jau bija gaidāms, Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa kļūst arvien redzamāka, ko nosaka arī partiju aģitēšanas laiku izmantošana televīzijā...

Foto

Mēs ļoti labprāt šautu arī migrējošās zosis pavasarī, ja vien mums to atļautu

1. Juridiskais pamatojums. Gan Medību likums, kurā ir pilnībā pārņemtas direktīvas prasības par...

Foto

Virknē Ventspils ostas kompāniju šobrīd ir ļoti vājš menedžments, ko vada starptautiskais blēdis Ostaps Benders jeb Rūdolfs Meroni...

Ventspils brīvostas mājas lapā publicēta vērā ņemama intervija...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 2. Jocīgā laime

2019.gada 1.aprīlī Latvijā izveidojās it kā jocīga situācija. Turklāt situācijas jocīgums netika apzināti izraisīts atbilstoši pirmā aprīļa, Lielās Joku dienas,...

Foto

Aptiekas nav bodītes ar farmaceitu kā kasieri pie lodziņa

Aptieku, kas ir iedzīvotājiem tuvākā un sasniedzamākā veselības aprūpes iestāde, pakalpojumu klāsts būtu jāplašina, neaprobežojoties tikai ar...

Foto

Par paranormālās dzīvesziņas pārņemto pasaules daļu

Kad Saeima pārtikas iepakojumā aizliegs izmantot plastmasu ar bisfenolu A, vienīgais arguments skolas bērnu apgādāšanai tieši ar "Memory Water" ūdeni,...

Foto

Latvijas dzelzceļa sistēma pārmaiņu priekšvakarā

Dzelzceļš – tā nav tikai infrastruktūra, vagoni un kravas. Lai dzelzceļš veiksmīgi darbotos, ir jābūt cilvēkam; ir jābūt interesei, enerģijai un...

Foto

Tik labi kā vēl nekad

Valsts prezidenta kampaņas iesākumā tika paziņots, ka "Latvijas iedzīvotāji pašreiz dzīvo tik labi kā vēl nekad". Kad varas aprindas pauž kārtējo...

Foto

Būs atkal draudzenes, klasesbiedri, mīļākās vai vēl nezin kas attiecīgajos amatos

Vienotības valdība ir ķērusies pie finanšu sektora kapitālā remonta. Un loģiski rodas jautājums – kāpēc ir...

Foto

Lai valsts piedzīvotu uzplaukumu, nepieciešama sadarbība ar Dievišķo

Ļoti cienījamās un godājamās valsts amatpersonas, valdības pārstāvji, ministri, dievkalpojuma dalībnieki, visi tie, kas tajā piedalās ar televīzijas...

Foto

Novērtēsim, ka varam tagad svinēt mūsu valsts brīvību pie baltiem galdautiem

Šogad atzīmējam simtgadi mūsu armijai, kas dzima kaujās par Latvijas brīvību laikā, kas bija izšķirošs...

Foto

Patofobijas vietējais dizains

Fobiju sarakstu nepieciešams papildināt. To ir pelnījusi latviešu varas inteliģence. Tās darbībā ir uzkrītoši konstatējama etniski specifiska fobija – īpaša tipa paniskas bailes,...

Foto

Mediji savās rīcības iespējās kļūst arvien brīvāki

Nedēļas sākumā jaunās valdības apstiprināšanā Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida (Kersti Kaljulaid) iestājās pret mediju darba nopēlumu, uzvelkot džemperi ar...

Foto

Pirmās 100 dienas

Pirmajās 100 dienās paveiktais Satiksmes ministrijā: sabiedriskā transporta maršrutu tīkla konkursa sagatavošanā esam tikuši līdz koncepcijas prezentācijai Sabiedriskā transporta padomē, ar mērķi maijā...

Foto

Mana tauta, visa pasaule tevi muļķo, uzticies man un dzer superūdeni par uzskrūvētu cenu

“Memory water” dibinātājam Jānim Pļaviņam nepietiek, ka cilvēki maksā eiro par litru...

Foto

Es esmu drošs, ka tauta nostāsies manā pusē un šis process tikai pieņemas spēkā, un tautas spēks ir neapturams

Vēlos detalizēti informēt par Satversmes aizsardzības biroja...

Foto

Satiksmes ministram riebjas popularitāte?

Interesanti, ar ko dižu un svarīgu sevi ikdienā nodarbina Tālis Linkaits? Ar kādu veikumu viņš varētu mums atskaitīties par savām pirmajām 100...

Foto

Ikšķiles novada pašvaldība aptauju organizē likumu ietvaros un to arī sarīkos

Ikšķiles novada pašvaldības domes lēmums organizēt Ikšķiles novada pašvaldības (Pašvaldība) administratīvās teritorijas iedzīvotāju aptauju ar...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 1. Pamatbūtība

Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”. Tautas garīgā bojāeja notiek precīzi saskaņā ar zinātniskajā literatūrā apkopoto cilvēces vēsturisko pieredzi . Pagātnē garīgi...

Foto

Puņķu valdība

Mēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem....

Foto

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

Zāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu...

Foto

Smiekli nevietā

Pirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai...

Foto

Dzirkstele

Maz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem,...

Foto

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

Kristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība,...

Foto

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

Latvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas...

Foto

Nacionālais suicīds

2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam...

Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....