Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Koments

22.05.2019. 12:42

Nekās jocīga tur nav.. Tas ir pilnīgi normali un tā jābūt. Kad bērnībā nomira mana vecāmāte, arī atceros ko līdzīgu notiekam. Visu laiku gulēja un vaideja gultā, bet vienu dienu pirms nāves sasparojās un tecīņus vien devās uz virtuvi, lai uztaisītu visiem vaKariņas. Mamma teica, ka tas nav uz labu un tā arī bija, otrā dienā viņa nomira...

Atbildēt

Tereza Mendoza

18.05.2019. 08:15

Civilizācijā pirmās iet bojā visneattīstītākās tautas.

Atbildēt

LV

13.05.2019. 21:57

»

Gunča A.Priedītim

Cien. A.Priedīt...


ir valsts, no kuras vēl var noņemt mizu nost. Simtos miljonu USD. Tur tas āķis. Žīdi Meroni, Lembergs, Levits utt. kurus nezinām.

Atbildēt

Gunča A.Priedītim

13.05.2019. 21:29

Cien. A.Priedīt!
Neviens no valdošās kliķes neprasa tautai, t.i. iedzīvotājiem, viņu domas , viedokli vai pat atļauju "ražot" tādas dumjības, kā Kariņa (zicpremjera)prāta uzlidojums 583 vai cik tur darāmo darbu līmenī. Vienkārši stulbi. Es kā latviešu tautas pārstāvis ne ar vienu savu darbību neesmu veicinājis "nācijas tēva" parādīšanos dienas gaismā. Acīmredzot, šis nekaunības un dumjības iemiesojums ir padzīts no etniskās senču zemes; jā, tātad Latvija ir izgāztuve visādiem pasaules vazaņķiem. Tur Jums ir taisnība.

Atbildēt

Līdumnieks no Mārupes

13.05.2019. 05:42

»

Grantiņš LRTT atkal ar Durku no LRTT

rij sūdus? Zjb


Līdumnieka (V. Freimentāla) atbilde tam tur "no Mārupes" un visiem Dikļu Induļa Dukas pederastiem, visiem anonīmiķiem - politikāņiem "alķīmiķiem" – KGBistiem jobaniem , trakas nesaskaņas, nesaskaņas cēlājiem Helsinki 86 vietnē „Tautastribunals.eu“.


Komunistu un čekistu panika par Helsinku 86 informāciju ir VISAPTVEROŠA! (Tādēļ viņi liek „no Mārupes“ provokātoram censties sadragāt Linarda Grantiņa psihi un uzticību saviem cīņu biedriem par TIESISKU Latviju)!


Anonīmiķi „no Marupes“, tev pat prātā nevar ienākt kas ir Helsinki 86.Tavs prāts ir aprobežocs!
Tu man atgādini sarkanu, pārmērīgi piepūstu gumijas balonu, kas draud VISAPTVEROŠĀM tērauda
adatām.
Linards redz cauri ikkatram KGBistam pa gabalu! Un visaptveroši saož katru stulbeni!
Viņš ir stabils, stiprs un neapmuļķojams Latvijas patriots – stratēģis un pragmātiķis, kas drīzumā dalīs Latvijas āres!


Publicējot apmelojumus par mani, lasītājiem jau esiet radijuši priekšmetu sarunām pat virtuvēs starp tautu par savu „latvisko“ orientāciju.


Un vairāk par visu Linardam ir vajadzīgs tautas atbalsts Latvijā un kaudze naudas tabletēm!
Vai tu to nodrošini?
Un tikai Latviešu Biedrību gara un burta iznīcināšana ļauj turpināt VIAPTVEROŠAS pretlatviskās pidaristiskās dikļu anomālijas!
Nosauc savu vārdu un uzvārdu Tautas tribunāla lasītājiem, ja kaut 0,00001% cieņa tev ir pret Helsinki 86!

Atbildēt

Žulis

12.05.2019. 15:58

»

Edge

p.s. Veronikas Strēlertes dzejolis tika nolasīts Latvijas Republikas 5. Saeimas plenārsēde 1993. gada 4. novembrī


Atkal tev izļurkātais ānuss sāp? Un tev nelīdz pat vazelīna lietošana? Tad tu kā šizofrēniskais pederasts kas zog manu niku esi atkal no saviem skapja partneriem dabūjis kārtējo pediņu slimību. Laikam tāpēc tu tik riebīgi smirdi.

Atbildēt

Edge

12.05.2019. 12:43

»

Tiesības saglabāt anonimitāti

...


Rokas nost no A.Priedīša! Kas cits te spēs publicēt tādus "šausmu stāstu" trillerus, kurus būtu jēga komentēt? Manējais tā vēl nemāk, taču arī A.Priedītim vajadzētu pilnveidoties "uz augšu", lai viņa rakstīto citētu pat Jēkaba ielas Augstajā namā. Kā reiz deputātu batāliju laikā citēja V.Strēlertes dzejoli.
“Mēs visi vārtījušies vienos dubļos esam, / Un lūpās nobālušās, kurās vārdu nava, / Mēs sava gļēvuma un melu smaidu nesam, / Pār mums dimd aizgājušo soļu slava,/ Pūš baigi viesuļi, kas visus pelus vētī / Un nopūš putekļus no sveša un no sava./ Bet Dievs klusumā, kas dziļi, dziļi pētī, / Kad mokās kūpam mēs kā zeme, kad ir lijis, / Skan kāda balss, kas brīdina un svētī, - / Cik gaišs tu pats tai tumsas naktī bijis...”

Atbildēt

Žulis

12.05.2019. 10:12

»

Tiesības saglabāt anonimitāti

...


Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli!Esi dzirdējis parunu- dots devējam atdodas, vai esi tam par glupu un spēj tikai zem svešiem nikiem driķēt?

Atbildēt

Tiesības saglabāt anonimitāti

12.05.2019. 08:39


Jautājumi Pietiek.lv, SIA, Reģ. nr. 40103336846, Rīga, Umurgas iela 8, LV-1024. Amatpersonām, īpašniekiem.


1. Vai SIA Pietiek. lv algo Arturu Priedīti ? Ja jā, tad kādā veidā A. Prieditim ir noformētas darba attiecības ar SIA Pietiek.com?

2. Kā SIA Pietiek. lv vērtē regulāros ikpiektdienas A. Priedīša rakstus pietiek.com interneta portālā, kuri ceļ naidu pret latviešu tautu, to regulāri nomelnojot un apmelojot? Kā naidu neceļošus, vai tomēr ceļošus?

3. Vai SIA Pietiek.lv viedoklis sakrīt ar A. Priedīša viedokli un mērķi regulāri (ik piektdienu) interneta portālā pietiek. com. apmelot, nomelnot un regulāri agresīvi un radikāli celt naidu pret latviešu tautu?

4. Vai VDD (Valsts drošības dienests) ir interesējies un iztaujājis SIA Pietiek.lv atbildīgās amatpersonas, īpašniekus par A. Priedīša rakstus saturošajām agresīvajām un radikālajām "naida runām" pret latviešu tautu interneta portālā pietiek. com, tostarp A. Priedīša komentāros zem citiem pietiek.com rakstiem?


Lūdzu portālā pietiek.com sniegt atbildes uz uzdotajiem jautājumiem.

Atbildēt

Žulis

12.05.2019. 08:12

Veselības ministrija (VM) izsludinājusi atklātu konkursu uz Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra valdes priekšsēdētāja amatu, solot atalgojumu 4025 eiro apmērā pirms nodokļu nomaksas. Tā ir mana mājvieta, kur mani apmazgā un aptīra pēc nakts lielā kakājuma. Dot man arī ēst, lai varētu pievemt komentārus. Lūdzu, palīdziet atrast man jaunu priekšnieku, lai mani arī turpmāk lolotu kā īstu latviešu psihisko etalonu. Es esmu stulbs, esmu liels nelietis, bet saprotu,ka savu īsto vārdu pie komentāru pievemšanas nedrīkstu dot. Esmu īsts latvietis, kas ir saudzējams mēsls.

Atbildēt

Sūdēdājs Indulus Duka no Dikļiem

12.05.2019. 06:15

»

Egmār Sūdēdāj-Sūkātāj,

izēd atkal savus un lapsas šķidros sūdus pilniem vaigiem


turpina rīt savus sūdus! Mikropisāns.

Atbildēt

Egmāram Sūdēdājam-Sūkātājam Dolbojobelšteinzam atkal trakumsērgas / plānprātības lēkme!

11.05.2019. 22:54

lapsa nemaina pamperus un smird ar katru dienu pretīgāk!

Atbildēt

Egmār Sūdēdāj-Sūkātāj,

11.05.2019. 22:52

»

Sūdēdājs A. Priedītis

revanšējas


izēd atkal savus un lapsas šķidros sūdus pilniem vaigiem!

Atbildēt

Valstiski ideoloģiskās

11.05.2019. 17:10

»

Edge

"No viņu augļiem jums tos būs pazīt." Mateja 7:16...


izaug no individuāli privātās - reliģiskās ticības. Reliģijas celtne nav tikai baznica.

Atbildēt

splīnīgais

11.05.2019. 17:06

Stukač,vai Jūs domājat,ka mēs neko nezinām par aptaujām un statistiku?!Vam dolzhno bytj stydno,"Ulbergs".

Atbildēt

Source

11.05.2019. 14:12

https://drive.google.com/file/d/0B3cctZ95PDYZTnRjSUd5VUtRR2c/view

Atbildēt

Read

11.05.2019. 14:10

file:///C:/Users/My/Downloads/The%20Fall%20of%20Western%20Man%20eBook.pdf

Atbildēt

lai nu būtu

11.05.2019. 13:23

kā būdams ar to tautas pēdējo fāzi,bet autoram tā noteikti ir jau labu laiku kā iestājusies.

Atbildēt

Edge

11.05.2019. 11:12

»

Viss balstās reliģijā -

tam, kam tici. Un, kā tevi var apmānīt, apkrāpt. Internets ir izklaide. Kolīdz tam netici, nopietnība tevi sagrauj. Nekam nav nozīmes. Ne godam, ne cieņai, ne morālei. Tam tikai jānotic.Tikai tu esi ķeizars savā pasaulē. Maz ir to, kas tam tic


"No viņu augļiem jums tos būs pazīt." Mateja 7:16.
Ne maz nav viegli pašreizējos "vēstures beigu" (F.Fukujama) apstākļos paveikt ko jēdzīgu, tāpēc vairākums likumsakarīgi nodarbojas arī ar neauglīgu spriedelēšanu par jebkuru tēmu (t.sk. reliģiju). Tā tam jābūt, te nav ko brīnīties. Bet nākamais vēstures pagrieziens izkliedēs visas pelavas, par to varam būt droši.
p.s. Valstiskas (laicīgas) lietas balstās IDEOLOĢIJĀ, individuāli privātās - reliģijā.

Atbildēt

Viss balstās reliģijā -

11.05.2019. 10:27

»

Edge

Bumeranga efekts. Daudzi "šausmīgās dzīves" veidotāji pašlaik saņem likumsakarīgu "pa pieri" vai sitienu "zem jostas vietas". Pārsteigti ir perestroikas veterāni priedīši, pārsteigti ir auseklīšu laiku jaunieši alvji:"Arī pats Alvis Hermanis pamanījis šādas reklāmas eksistenci un savā sociālā tīkla ...


tam, kam tici. Un, kā tevi var apmānīt, apkrāpt. Internets ir izklaide. Kolīdz tam netici, nopietnība tevi sagrauj. Nekam nav nozīmes. Ne godam, ne cieņai, ne morālei. Tam tikai jānotic.Tikai tu esi ķeizars savā pasaulē. Maz ir to, kas tam tic.

Atbildēt

Edge

11.05.2019. 10:00

»

Kaža

Piemērs iz dzīves:jau ilgus gadus man vispārzināmu iemeslu dēļ sāp mugura,taču dakteri pat negrasās ārstēt muguras sāpes,bet neatlaidīgi cenšas atrast kādas problēmas galvā,kur lai kā censtos pagaidām neko atrast nevar,toties aizmuguriski viņu papīros figurē kāda mana uzvārda brāļa,jau sen mirušā,diagnoze...


Bumeranga efekts. Daudzi "šausmīgās dzīves" veidotāji pašlaik saņem likumsakarīgu "pa pieri" vai sitienu "zem jostas vietas". Pārsteigti ir perestroikas veterāni priedīši, pārsteigti ir auseklīšu laiku jaunieši alvji:"Arī pats Alvis Hermanis pamanījis šādas reklāmas eksistenci un savā sociālā tīkla instagram kontā neslēpa sašutumu par redzēto. "Nav šaubu, ka šī murga autori ir mūsu pašu latviešu reklāmisti. Ja Latvijas reklāmas asociācijai nav komentāru par šo noziegumu, tad viņi ir līdzatbildīgi," norāda režisors." (nra.lv)

Atbildēt

ojarsBojars

11.05.2019. 06:17

Ai, ko jūs! "Latvieši ir maza kašķīga tautiņa pie baltijas jūras, kas dzīvo kokos un ēd sēnes"(18.g.s.)

Atbildēt

Žulis

10.05.2019. 17:42

»

Žulis

Tās pārkrāsotās padomju varas galma līdēju un pielīdēju rotaļas jau Priedītis šeit ir attēlojis visai atbilstoši. Tikai, kā jau tas viņam pierasts, lai atkal kārtējo reizi varētu zākāt nekur nederīgos latviešus kā tautu atkritumus pie Baltijas jūras lieliskā mana drauga un prāta biedra Grantiņa smirdošajā...


Ak, nožēlojamais niku zagli A.P. vai kā nu tevi tur sauc. Izskatās, ka esi dikti nopūlējies, lai manā vārdā šeit sarakstītu garu,rupju un stulbu vervelējumu. Nemaz jau nevajadzēja sevi tā apgrūtināt. Neviens tevi tāpat neņem par pilnu. Lai zem kāda nika arī tu savus komentārus nerakstītu, to saturs jau arvien tevi atmasko, jo tu nespēj uzrakstīt neko augstāku par savas intelektuālās mēslu čupas līmenī.

Atbildēt

Kaža

10.05.2019. 17:37

Piemērs iz dzīves:jau ilgus gadus man vispārzināmu iemeslu dēļ sāp mugura,taču dakteri pat negrasās ārstēt muguras sāpes,bet neatlaidīgi cenšas atrast kādas problēmas galvā,kur lai kā censtos pagaidām neko atrast nevar,toties aizmuguriski viņu papīros figurē kāda mana uzvārda brāļa,jau sen mirušā,diagnoze,kura ir pierakstīta man.Kaut kas līdzīgs notiek varas vīru dialogā ar tautu.

Atbildēt

lauķis

10.05.2019. 16:19

Pēdējā fāze ir pienākusi visām Eiropas tautām,jēdzieni tauta un tautība aizvietoti ar visādām analitātēm. Tagad pirmajā vietā tiek nostatīta pilsonība,nevis tautība. Bet no pilsonības atteikties nav iespējams,tā ir kā važas vergam.Pilsonība ir kā prece,bet cilvēks taču var izvēlēties,pirkt vai nē , tomēr uz pilsonību tas neattiecas,diemžēl.Piemēram francijā vairāk kā 60% jaundzimušo ir musulmaņi.No franču tautas arī drīz nekas nepaliks

Atbildēt

Žulis

10.05.2019. 15:06

Tās pārkrāsotās padomju varas galma līdēju un pielīdēju rotaļas jau Priedītis šeit ir attēlojis visai atbilstoši. Tikai, kā jau tas viņam pierasts, lai atkal kārtējo reizi varētu zākāt nekur nederīgos latviešus kā tautu atkritumus pie Baltijas jūras lieliskā mana drauga un prāta biedra Grantiņa smirdošajā mutē, pārkrāsotās padomju varas inteliģence viņa rakstā ir pārtapusi par latviešu varas laizītāju inteliģenci, kura tāpat kā es ir liels mēsls ar nekaunīgu dabu un tikumu kā nelietim. Nekā tamlīdzīga, demagog Priedīti! Par nāciju sauc tautu, kurai ir sava valsts ar savu stulbu un zaglīgu mērgļu baru, kā tas ir latviešu valstībā elles dziļumos. Tauta, kurai nav savas valsts ir tikai tauta un viss, jo tai nav ne prāta, ne sirdsapziņas, bet ir tikai muļķu smadzenes. Ja latviešu tautai ir sava valsts, tad mēs sevi varam saukt par latviešu nāciju, kā to daru es un citi latviešu izdzimteņi ar sorosa diplomiem pakaļā, bet es ar Veģu mantojumu un trako mājas izziņu no dzērāju vecākiem -latviešu padibenēm. Diemžēl, šobrīd mēs joprojām dzīvojam kā laimīgi anonīmi latviešu jaunās paaudzes troļļi-viepļi padomju varas okupētā valstī (deokupācijas un dekolonizācijas procedūra šeit pie trakajiem latviešiem nav notikusi, jo to nevēlas īstie latvieši ar vergu dvēselēm kā pakalpīgiem līdējiem uz muižu pie vagara), mūsu valsts pārvalde piekopj antinacionālu, garīgi neattīstītajai latviešu tautai naidīgi piemērotu šķidru politiku un tādēļ dēvēt sevi par latviešu nāciju varam visai nosacīti un arī tikai atejā. Pareizāk sakot, pēcatmodas gados ir izdarīts viss, lai latvieši nekļūtu par pilntiesīgu nekur nederīgu nāciju, un to izdarīja paši latviešu mērgļi, tādi psihiski nevesli lopi kā es un mani senči. Visu to jau savulaik lasīju avīzē "Cīņa" tikai ar citiem akcentiem no atejas poda. Toreiz bija šaize, jo ļaunie imperiālisti piegrieza skābekli, tagad savā postā vainojam Krieviju, bet nevainojam sevi, jo esam labi kretīni. Varbūt pietiek pašiem līst visiem dirsā un pēc tam lamāties, ka tur smird; pietiek pirmajiem lekt uz ecešām par komumismu vai demokrātiju, bet dzīvot savu dzīvi negānot kaimiņus un vēsturi (~30 gados varējām pārvērst Latviju leiputrijā un rentablā trako mājā, kur es būtu prezidents kā īsts latviešu stulbenis un nelietis, būvējot savu pārticības valsti priekš latviešu žurkām. Nē, Putins neļauj ;) Varbut autors varetu minet uz kadiem faktiem balsta savu patiesibu,ludzu miniet gramatas,liecibas,bildes, tualetes papīru, nervu zāles utt,jo katrai pusei sava patiesiba un starp faktiem liela iluzija par to ka tur isti bija. Kapec taja laika visas puses atlava vacijai brunoties ja tas bija liegts, ko es arī trako mājā nepieļāvu kā latviešu tipisks kroplis. Tāpēc latvieši tagad nav bruņojušies un visi sēž ar plikām kājām pie savas mēslu čupas.

Atbildēt

A.P.

10.05.2019. 15:05

Latviešu “laimīgumu” dzelžaini apliecina šāda ziņa: “Krišjāņa Kariņa (JV) Valdības rīcības plāns paredz konkrētus darbus, to izpildes termiņus, kā arī prioritārās nozares. Dokumentu ar pavisam 583 darāmajiem darbiem otrdien, 23. aprīlī, skatīja valdība.” Tāda ziņa noteikti ir unikāla ne tikai uz Zemes un cilvēces vēsturē. Nepieciešams ir pieteikums Ginesa rekordu grāmatai. Kā ir jāvērtē parlaments, kurš apstiprināja psihiski odiozu valdību ar latentiem “583 darāmajiem darbiem”? Kā ir jāvērtē valdība, kuras ministri un premjerministrs visā nopietnībā un dziļā vienprātībā runā par “583 darāmajiem darbiem”? Vai “583 darāmie darbi” ir tikai neticama un nedzirdēta muļķība? Vai tāda fantastiski bezjēdzīga valdība ir kaut kāds pārpratums? Atbilde uz minētajiem jautājumiem var būt tikai viena: nekādā gadījumā nav pārpratums un nav muļķība. Cēlā nopietnībā psihiski neveselā dīdīšanās ap “583 darāmajiem darbiem” ir neapgāžams pierādījums latviešu tautas pēdējās fāzes epilogam. Nav runa par mūždien neiztrūkstošo stulbumu, masveidīgo politisko neattīstību, zagļu morāles slāpēto saprātu, pašcieņu, nacionālo godu, patriotismu. Runa nav arī par neattīstītas tautas mentalitāti. Runa var būt tikai par tautas garīgo nāvi. Aktuāli vairs nav tādi epiteti kā “muļķu tauta”, “zagļu tauta”, “neizdevusies tauta”. Tagad vairs nav nekādas jēgas runāt par latviešu tautas cilvēcisko kvalitāti, jo latviešu tauta vairs neeksistē kā sociāls subjekts. “583 darāmie darbi” tam ir viskonkrētākais reāli sastopamais pierādījums. Ja tauta akceptē tādu ārprātīgu muļķību (un tas jau ir noticis) un tādus ārprātīgus muļķus ar psihiski atpalikušo Kariņu priekšgalā, tad tā vairs nav tauta kā vienots organisms, kas spējīgs pašaizsargāties, lai saglabātu savu sistēmisko satvaru. Tautai ir tautas statuss tikai tādā gadījumā, ja tā funkcionē kā sistēmisks veselums ar vienotībā balstītu rīcību, kas pievērsta visa etniskā kolektīva esībai un attīstībai. Tas, ka tika akceptēts nenormāls rīcības plāns un pēc tam nav sastopams kolosālās muļķības nosodījums, liecina par latviešu tautas pēdējās fāzes epilogu. Latviešu tautas vietā tagad veģetē atomāras antropoloģiskās būtnes: atsevišķi indivīdi, atsevišķas ģimenes, atsevišķas profesionālās grupas, atsevišķi biznesa klani, politiskās koalīcijas, kuras rūpējas tikai par savām interesēm. Tautas interešu aizstāvēšana tautas pēdējā fāzē neeksistē. Ja kāds tomēr izjūt pazemojumu, tad to izjūt tikai atomāro antropoloģisko būtņu sīkdaļas – atsevišķi cilvēki. Kolektīvi izjusts pazemojums neeksistē. Visas latviešu tautas izjusts pazemojums neeksistē.
Vēl skat.: http://stiklakalns.blogspot.com/2019/04/sabiedriskas-apzinas-nianses.html

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

21

Pūce un meža kapitālvērtība

FotoKoku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu parādīt, ko nozīmē koncentrēšanās tikai uz meža kapitālvērtību, nedomājot par citām meža vērtībām. Uzreiz gan teikšu, ka mans stāsts, lai būtu saprotamāks, ir vienkāršots, taču noteikumu grozījumu būtību tas atspoguļo adekvāti.
Lasīt visu...

21

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

FotoIepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka diezgan nepilnīga un dažādi interpretēta, iespējams, informācijas trūkuma dēļ. Tādēļ vēlos uzrunāt Latvijas sabiedrību, lai kliedētu neskaidrības un sniegtu informāciju par notiekošo. 
Lasīt visu...

21

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

FotoPienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs jāuzņemas valsts vadība. Būs jānovērš esošie traucējumi sabiedrības darbībā un jāveic pārkārtojumi, lai izveidotu normālu, cilvēcisku sabiedrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...