Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ievērojamais krievu padomju laiku smadzeņu speciālists S.Saveļjevs

16.06.2019. 09:35

»

patiesībā

Dominējoši, neapšaubāmi. BET - ne tikai, kā zināms


profesors piedāvāja Krievijai izstrādāt slepenu smadzeņu skeneri, kurš būtu desmitreiz jaudīgāks par esošo, lai noteiktu potemciāli visapdāvinātākās personas, kras iesaistīt valsts attīstības programās, tostarp ieroču izstrādē. Zināms, ka Krievija cionista Putina vadība no tā atteicās. Pašlaik no tā dēvētajiem dabiskajiem talantīgajiem ģēnijiem caur videvējību radītiem standartiem no desmit izlaužoties realizējas viens. Savulaik Staļins izmantoja savu talantu, lai atrastu talantus un izvirzītu vadošos amatos PSRS interesēs. Pašlaik, nozogot šo ideju, Ķīnas valdība realizē šāda skenera izstrādi savas ekonomikas un armijas attīstības interesēs.

Atbildēt

Precīzi sacīts - "doinējoši"

16.06.2019. 04:08

»

patiesībā

Dominējoši, neapšaubāmi. BET - ne tikai, kā zināms


Jo nekā cita nav, daži instinkti - izdzīvošanas, vairošanās un dominēšana. Katram smadzenes no ieņemšanas brīža attīstās dažādi. Dažādi lauki virssmadzenēs utt. Notikumus līdz 2 g.v. cilvēks neatceras. Skolā faktiski jāiet no 7-8 g.v., bet sūta ātrāk, lai būtu ar ko papildināt armiju. Dažādu lauku lielums var atšķirties pat 40 reižu. Citi var pat iztrūkt. Majakovskim pieres daivā viens iztrūka, viņš, rakstot dzeju, to kopensēja ritma veidošanā, sacerot soļojot. Pārnācis mājās, visu pierakstīja. Vācu zinātnieki, pētit Ļeņina smadzenes, tās nesačakarēja, bet Einšteina iznīcināja... :)

Atbildēt

paga paga

15.06.2019. 23:36

Varbūt ne par tēmu, bet tomēr. Katru gadu Latvijas universitāti beidz filozofi, bet ko viņi dara, nav zināms. Tieši filozofiem būtu jāraksta un jāanalizē aktuālas norises, gudri izglītojot lasītajus. Zinu tikai pāris filozofu, kas ļoti labi uzstājas un analizē mūsu laiku. Piemēram, Stefan Molyneux, Slavoj Zizek… Tieši mūsdienās no jauna cilvēkiem vajadzētu skaidrot, kas ir rasisms, populisms, nacionālisms utt. vārdi ar kuriem nepareizi bārstās gan politiķi, gan daudzi cilvēki. Bet kur ir Latvijas filozofi, jaunie filozofi, kur???!!! Nekur.

Atbildēt

patiesībā

15.06.2019. 23:16

»

Cilvēki atšķiras

tikai ar smadzenēm


Dominējoši, neapšaubāmi. BET - ne tikai, kā zināms.

Atbildēt

Cilvēki atšķiras

15.06.2019. 21:49

»

QQ

Nu ja, nu ja...


tikai ar smadzenēm.

Atbildēt

Globāli ņemot,

15.06.2019. 21:47

»

QQ

Nu ja, nu ja...


dzīvojam taču pasaules ekonomikas globalizācijas laikā.. neitrāla komentēšana bez naida kurināšanas utt. ir ezotērika, kas nerada sekas, tukša izklaide. Pilnīgi tukša izklaide. Pat ne sabiedriskās domas virzīšana vai bremzēšana. Arī visas Pietiek publikācijas ir izklaide. Pietiek izklaides.

Atbildēt

QQ

15.06.2019. 19:57

»

HH

Komentēšana ir izklaide


Nu ja, nu ja. ;)

No metāla, piemēra pēc, var gan pa prasto štancēt naglas un dzeloņdrātis (vai, salīdzinoši "labākajā" gadījumā, ražot makšķerāķus, tūristu cirvīšus / lāpstiņas, grilaverķus un taml. "plašpatēriņu sportam & izklaidei"), gan arī – konstruēt un būvēt ekskluzīvas kvalitātes atslēgas un ieročus, tāpat kā dažādus (t.sk. arī metālapstrādes) smalkmehānikas instrumentus un agregātus, vai vēl par biezu kārtu lietderīgākus (tostarp IKT un taml. "plaukta") "attīstības viedproduktus".

Katram savs, kā zināms, tieši proporcionālā atkarībā no intelektuālās kapacitātes (galvenokārt). Cita starpā, smadzenes var izmantot arī kā subproduktu pārtikas ražošanā, nevis ("pēc noklusējuma") priekš +/- lietderīgas domāšanas. Nu ja, katram savs, tā jau vi'š i'... ;)

Atbildēt

Latvis

15.06.2019. 17:48

Sakarīgi komentāri reti aiziet un pietiek.com nav izņēmums.

Atbildēt

LL

15.06.2019. 11:32

»

Pietiek

Nu tā jau labāk, nevis lamāties! Vai ne


tu saki? Iespējams, ka tev varētu būt taisnība, vismaz šajā ziņā, ja to liecina tava pieredze.
Nekad nav tik labi, lai nevarētu būt vēl labāk! Vai ne? Un arī otrādi, tu jau to zini. Vai ne?

Atbildēt

Pietiek

15.06.2019. 10:25

»

Ontūns Mazpusāns© (lit. pseidonīms)

Tencinājums par bezmaksas reklāmu, lapsa & co...


Nu tā jau labāk, nevis lamāties! Vai ne?

Atbildēt

stalins

15.06.2019. 06:04

Paldies par rakstu! Man ljoti iepatikas salidzinajums :"pelekie zvirbuli".. Simpatiski, nudien simpatiski.Nu tie gara milzi gan mani neinterese. Mes , komunisti ar viniem ilgi nerotalajamies, vesture mums nebija devusi tik daudz laika.

Atbildēt

Kaatad

14.06.2019. 22:52

Saucamās izdevušās tautas no citām atšķiras ar to, ka vispār ļoti maz interesējas par - "ko domās pasaulē" :) Vidējais vācietis vispār lāga nezinās ka tāda Latvija kaut kur ir :)

Atbildēt

tev, stulbā lapsa no pietirstcomas pidarskapja,

14.06.2019. 21:05

»

Par sevi...


atkal zvērīgi skauž tas, uz ko pati nekad neesi spējusi un nekad arī nebūsi spējīga?
Samierinies un neķer kreņķi, ka esi tik bezcerīgi mazspējīga un nevērtīga draza.:)))

Atbildēt

14.06.2019. 20:52

»

Nemocies, Priedīt!

Striķi sev ieziepē


Par sevi:
Par mani?... Ko gan kāds var pateikt par sevi (objektīvi)?;))) Ja nu patiešām kādam būtu interese kaut ko konkrētu / personīgu uzzināt - var ievērtēt to, kas atrodams šajā linkā: http://www.dialogi.lv/article.php?s 361&id 1464&lang 2 P. S. Visi "O.M.© arChīvā" fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. - privāti) & lietišķai saziņai: http://ontuns-m.blogs.lv . Pilncieņā ~

Atbildēt

vai tiešām

14.06.2019. 20:28

»

Gatis

Priedīti, vai tiešam domā, ka latvieši lasa čekas mēsla sacerējumus


specdienestu provokators ar aģenta palamu "gatis" cer, ka viņš domā, nevis atvemj zombējuma mēslus?

Atbildēt

Gatis

14.06.2019. 19:55

Priedīti, vai tiešam domā, ka latvieši lasa čekas mēsla sacerējumus?

Atbildēt

Jēkabpils N. Šlitkes vārdā nosauktā ebreju draugu biedrība

14.06.2019. 19:08

»

Barmalejs

Kur tik nekonkrētu murgu var sarakstīt? 2/3 raksta izskatās kā masturbēšana uz sevīm spogulī, priecājoties cik pats ir garīgs un citi ne. Ja jau nav konkrētu lietu par ko rakstīt, tad varbūt ar nevajag rakstīt


plāno vākt naudas līdzekļus ebreju kopienu atbalstam cīņā par cilvēktiesību aizstāvību Latvijā. Īpaša uzmanība tiks veltīta cilvēktiesībām uz īpašumu un vienīgā nekustamā īpašuma, kas kalpo kā dzīvesvieta, neaplikšanai ar nodokli. Lūdzam visus vērsties jau tagad mūsu biedrībā ar Zemesgrāmatām par tiem īpašumiem, kuri šķietas apdraudēti ar piespiedu atsavināšanu NIN parādu dēļ.

Atbildēt

patiesībā

14.06.2019. 16:51

»

A.P.

Tas ir pareizi! Garīgi apveltīti cilvēki ir oponenti bezgarīgumam. Taču viņi ir arī garīgās bojāejas klienti. Garīgā bojāeja nevar attiekties uz tiem, kuriem ar garīgumu ir problēmas. Garīguma bojāejas klienti var būt tikai garīguma subjekti, kuri, neapšaubāmi, oponē bezgarīguma invāzijai, jo tas graujoši...


Un tomēr (ja ļauts precizējoši oponēt jeb "paskaldīt matus"):

1. Tātad – "tautas garīgās bojāejas OPONENTI" – tie ir jebkurā izpratnē / izpausmē Normāli Cilvēki, kuri vēl atlikuši (absolūtajā mazākumā uz kopējā "titulnācijas fōna") šajā pašreizējā "valsts" parodijā "eurolatvānijā". Un kurus, kā garīgi (intelektuāli, morāli un taml.) pilnvērtīgus Normālus Cilvēkus, "pēc noklusējuma" NEVAR ietekmēt nekādi garīgi "orientēti" destruktīvi procesi / norises, tostarp arī aktuālajā publikācijā visnotaļ atbilstoši uzrādītā un pierādītā neapšaubāmi "uz sejas" esošā tautas garīgā (garīguma) bojāeja. Pretējā gadījumā – nebūtu taču nekāda objektīva pamata uzskatīt TIK prasti (galvenokārt – pa lēto angažējamu neatgriezeniski degradējušos masmediju zombējuma) ietekmējamus subjektus par PILNVĒRTĪGI Normāliem Cilvēkiem.

2. Kur pretī "klienti" – tradicionāli tie ir (salīdzinoši) vairāk vai mazāk inerti un zināmām iniciatīvām / norisēm pakļāvīgi personāži. Tostarp, aktuālajā kontekstā – arī elementāri manipulējami, ietekmējami, zombējami, uzrīdāmi un taml. prasti ekspluatējami īpatņi, kam viena no raksturīgākajām un dominējošākajām "sugas" (identifikācijas) pazīmēm ir tā dēvētais "bara instinkts", tostarp inerti pakļaujoties bezcerīgi trulai "jābūtībai" un taml. garīgo draņķību zombējumam.

3. Visticamāk, tieši spēja "noturēt (garīgo, intelektuālo) stāju" un "izturēt sitienu" (t.sk. arī masmediju zombējuma, pūļa linčotāju noriešanas, "ķēķa tiesiskuma" sistēmas politekonomisko represiju izpratnē / izpausmē) ir tas principiāli izšķirošais kritērijs (jeb "pārbaudes akmens" / "lakmusa papīrs"), kas liecina (vai tomēr neliecina) par personāža atbilstību PILNVĒRTĪGI Normāla Cilvēka nominācijai. Un, līdz ar to, par jebkura attiecīgā personāža atbilstību "klienta" (absolūtajā vairākumā) VAI "oponenta" (absolūtajā mazākumā) statusam arī saistībā ar tautas garīguma bojāejas "mūsdienu apokalipsi".

P.S. Protams, taml. (terminoloģiskas) nianses, lai arī principiāli "jūtīgas", tomēr nekādi neietekmē tēmas "konceptuālo" būtību, kas arī šajā aktuālajā publikācijā ir tradicionāli visnotaļ atbilstoši identificēta un respektējami "izķidāta". Paldies! ;)

Atbildēt

jautaajums

14.06.2019. 15:07

Vai priedīts būtu pieskaitāms latviešu inteliģencei?Diemžēl inteliģences viedoklis netiek publicēts,publicēts tiek visādu samazgu viedoklis,kuri piesavinājuši inteliģences nosaukumu,piemēram,priedīts.
Vienam gan piekrītu,visi partijnieki ir deģenerāti,un kriminālnoziedznieki.

Atbildēt

patiesībā

14.06.2019. 14:49

Aktuālajā cien. A.P. publikācijā ar apzīmējumu "garīgās bojāejas klienti" identificētie subjekti neatbilst šī apzīmējuma sastāvdaļas "klienti" būtībai - visticamāk (kā arī turpmākajam šo subjektu izvērstajam raksturojumam atbilstošāk), gana adekvātāks būtu apzīmējums "oponenti". T.i. - "tautas garīgās bojāejas OPONENTI".

Atbildēt

Patriotiskais gars

14.06.2019. 14:07

par kādu suverenetāti gejropā runa--tā arī nesapratu,bla bla bla.Kāda suverenetāte ar vaļģisiem bebrovskiem,nē nē smieklu nav-----jāvaid un jābirina asaras,kā gadus atpakaļ vaļģis,kad no siles "aizgāja" šajā SAULES MŪŽA ZEMĒ,bet lielāku sili dabūja par "labi padarītu ar gandarījumu darbu".

Atbildēt

Barmalejs

14.06.2019. 13:53

Kur tik nekonkrētu murgu var sarakstīt? 2/3 raksta izskatās kā masturbēšana uz sevīm spogulī, priecājoties cik pats ir garīgs un citi ne. Ja jau nav konkrētu lietu par ko rakstīt, tad varbūt ar nevajag rakstīt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....