Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ievērojamais krievu padomju laiku smadzeņu speciālists S.Saveļjevs

16.06.2019. 10:35

»

patiesībā

Dominējoši, neapšaubāmi. BET - ne tikai, kā zināms


profesors piedāvāja Krievijai izstrādāt slepenu smadzeņu skeneri, kurš būtu desmitreiz jaudīgāks par esošo, lai noteiktu potemciāli visapdāvinātākās personas, kras iesaistīt valsts attīstības programās, tostarp ieroču izstrādē. Zināms, ka Krievija cionista Putina vadība no tā atteicās. Pašlaik no tā dēvētajiem dabiskajiem talantīgajiem ģēnijiem caur videvējību radītiem standartiem no desmit izlaužoties realizējas viens. Savulaik Staļins izmantoja savu talantu, lai atrastu talantus un izvirzītu vadošos amatos PSRS interesēs. Pašlaik, nozogot šo ideju, Ķīnas valdība realizē šāda skenera izstrādi savas ekonomikas un armijas attīstības interesēs.

Atbildēt

Precīzi sacīts - "doinējoši"

16.06.2019. 05:08

»

patiesībā

Dominējoši, neapšaubāmi. BET - ne tikai, kā zināms


Jo nekā cita nav, daži instinkti - izdzīvošanas, vairošanās un dominēšana. Katram smadzenes no ieņemšanas brīža attīstās dažādi. Dažādi lauki virssmadzenēs utt. Notikumus līdz 2 g.v. cilvēks neatceras. Skolā faktiski jāiet no 7-8 g.v., bet sūta ātrāk, lai būtu ar ko papildināt armiju. Dažādu lauku lielums var atšķirties pat 40 reižu. Citi var pat iztrūkt. Majakovskim pieres daivā viens iztrūka, viņš, rakstot dzeju, to kopensēja ritma veidošanā, sacerot soļojot. Pārnācis mājās, visu pierakstīja. Vācu zinātnieki, pētit Ļeņina smadzenes, tās nesačakarēja, bet Einšteina iznīcināja... :)

Atbildēt

paga paga

16.06.2019. 00:36

Varbūt ne par tēmu, bet tomēr. Katru gadu Latvijas universitāti beidz filozofi, bet ko viņi dara, nav zināms. Tieši filozofiem būtu jāraksta un jāanalizē aktuālas norises, gudri izglītojot lasītajus. Zinu tikai pāris filozofu, kas ļoti labi uzstājas un analizē mūsu laiku. Piemēram, Stefan Molyneux, Slavoj Zizek… Tieši mūsdienās no jauna cilvēkiem vajadzētu skaidrot, kas ir rasisms, populisms, nacionālisms utt. vārdi ar kuriem nepareizi bārstās gan politiķi, gan daudzi cilvēki. Bet kur ir Latvijas filozofi, jaunie filozofi, kur???!!! Nekur.

Atbildēt

patiesībā

16.06.2019. 00:16

»

Cilvēki atšķiras

tikai ar smadzenēm


Dominējoši, neapšaubāmi. BET - ne tikai, kā zināms.

Atbildēt

Cilvēki atšķiras

15.06.2019. 22:49

»

QQ

Nu ja, nu ja...


tikai ar smadzenēm.

Atbildēt

Globāli ņemot,

15.06.2019. 22:47

»

QQ

Nu ja, nu ja...


dzīvojam taču pasaules ekonomikas globalizācijas laikā.. neitrāla komentēšana bez naida kurināšanas utt. ir ezotērika, kas nerada sekas, tukša izklaide. Pilnīgi tukša izklaide. Pat ne sabiedriskās domas virzīšana vai bremzēšana. Arī visas Pietiek publikācijas ir izklaide. Pietiek izklaides.

Atbildēt

QQ

15.06.2019. 20:57

»

HH

Komentēšana ir izklaide


Nu ja, nu ja. ;)

No metāla, piemēra pēc, var gan pa prasto štancēt naglas un dzeloņdrātis (vai, salīdzinoši "labākajā" gadījumā, ražot makšķerāķus, tūristu cirvīšus / lāpstiņas, grilaverķus un taml. "plašpatēriņu sportam & izklaidei"), gan arī – konstruēt un būvēt ekskluzīvas kvalitātes atslēgas un ieročus, tāpat kā dažādus (t.sk. arī metālapstrādes) smalkmehānikas instrumentus un agregātus, vai vēl par biezu kārtu lietderīgākus (tostarp IKT un taml. "plaukta") "attīstības viedproduktus".

Katram savs, kā zināms, tieši proporcionālā atkarībā no intelektuālās kapacitātes (galvenokārt). Cita starpā, smadzenes var izmantot arī kā subproduktu pārtikas ražošanā, nevis ("pēc noklusējuma") priekš +/- lietderīgas domāšanas. Nu ja, katram savs, tā jau vi'š i'... ;)

Atbildēt

Latvis

15.06.2019. 18:48

Sakarīgi komentāri reti aiziet un pietiek.com nav izņēmums.

Atbildēt

LL

15.06.2019. 12:32

»

Pietiek

Nu tā jau labāk, nevis lamāties! Vai ne


tu saki? Iespējams, ka tev varētu būt taisnība, vismaz šajā ziņā, ja to liecina tava pieredze.
Nekad nav tik labi, lai nevarētu būt vēl labāk! Vai ne? Un arī otrādi, tu jau to zini. Vai ne?

Atbildēt

Pietiek

15.06.2019. 11:25

»

Ontūns Mazpusāns© (lit. pseidonīms)

Tencinājums par bezmaksas reklāmu, lapsa & co...


Nu tā jau labāk, nevis lamāties! Vai ne?

Atbildēt

stalins

15.06.2019. 07:04

Paldies par rakstu! Man ljoti iepatikas salidzinajums :"pelekie zvirbuli".. Simpatiski, nudien simpatiski.Nu tie gara milzi gan mani neinterese. Mes , komunisti ar viniem ilgi nerotalajamies, vesture mums nebija devusi tik daudz laika.

Atbildēt

Kaatad

14.06.2019. 23:52

Saucamās izdevušās tautas no citām atšķiras ar to, ka vispār ļoti maz interesējas par - "ko domās pasaulē" :) Vidējais vācietis vispār lāga nezinās ka tāda Latvija kaut kur ir :)

Atbildēt

tev, stulbā lapsa no pietirstcomas pidarskapja,

14.06.2019. 22:05

»

Par sevi...


atkal zvērīgi skauž tas, uz ko pati nekad neesi spējusi un nekad arī nebūsi spējīga?
Samierinies un neķer kreņķi, ka esi tik bezcerīgi mazspējīga un nevērtīga draza.:)))

Atbildēt

14.06.2019. 21:52

»

Nemocies, Priedīt!

Striķi sev ieziepē


Par sevi:
Par mani?... Ko gan kāds var pateikt par sevi (objektīvi)?;))) Ja nu patiešām kādam būtu interese kaut ko konkrētu / personīgu uzzināt - var ievērtēt to, kas atrodams šajā linkā: http://www.dialogi.lv/article.php?s 361&id 1464&lang 2 P. S. Visi "O.M.© arChīvā" fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. - privāti) & lietišķai saziņai: http://ontuns-m.blogs.lv . Pilncieņā ~

Atbildēt

vai tiešām

14.06.2019. 21:28

»

Gatis

Priedīti, vai tiešam domā, ka latvieši lasa čekas mēsla sacerējumus


specdienestu provokators ar aģenta palamu "gatis" cer, ka viņš domā, nevis atvemj zombējuma mēslus?

Atbildēt

Gatis

14.06.2019. 20:55

Priedīti, vai tiešam domā, ka latvieši lasa čekas mēsla sacerējumus?

Atbildēt

Jēkabpils N. Šlitkes vārdā nosauktā ebreju draugu biedrība

14.06.2019. 20:08

»

Barmalejs

Kur tik nekonkrētu murgu var sarakstīt? 2/3 raksta izskatās kā masturbēšana uz sevīm spogulī, priecājoties cik pats ir garīgs un citi ne. Ja jau nav konkrētu lietu par ko rakstīt, tad varbūt ar nevajag rakstīt


plāno vākt naudas līdzekļus ebreju kopienu atbalstam cīņā par cilvēktiesību aizstāvību Latvijā. Īpaša uzmanība tiks veltīta cilvēktiesībām uz īpašumu un vienīgā nekustamā īpašuma, kas kalpo kā dzīvesvieta, neaplikšanai ar nodokli. Lūdzam visus vērsties jau tagad mūsu biedrībā ar Zemesgrāmatām par tiem īpašumiem, kuri šķietas apdraudēti ar piespiedu atsavināšanu NIN parādu dēļ.

Atbildēt

patiesībā

14.06.2019. 17:51

»

A.P.

Tas ir pareizi! Garīgi apveltīti cilvēki ir oponenti bezgarīgumam. Taču viņi ir arī garīgās bojāejas klienti. Garīgā bojāeja nevar attiekties uz tiem, kuriem ar garīgumu ir problēmas. Garīguma bojāejas klienti var būt tikai garīguma subjekti, kuri, neapšaubāmi, oponē bezgarīguma invāzijai, jo tas graujoši...


Un tomēr (ja ļauts precizējoši oponēt jeb "paskaldīt matus"):

1. Tātad – "tautas garīgās bojāejas OPONENTI" – tie ir jebkurā izpratnē / izpausmē Normāli Cilvēki, kuri vēl atlikuši (absolūtajā mazākumā uz kopējā "titulnācijas fōna") šajā pašreizējā "valsts" parodijā "eurolatvānijā". Un kurus, kā garīgi (intelektuāli, morāli un taml.) pilnvērtīgus Normālus Cilvēkus, "pēc noklusējuma" NEVAR ietekmēt nekādi garīgi "orientēti" destruktīvi procesi / norises, tostarp arī aktuālajā publikācijā visnotaļ atbilstoši uzrādītā un pierādītā neapšaubāmi "uz sejas" esošā tautas garīgā (garīguma) bojāeja. Pretējā gadījumā – nebūtu taču nekāda objektīva pamata uzskatīt TIK prasti (galvenokārt – pa lēto angažējamu neatgriezeniski degradējušos masmediju zombējuma) ietekmējamus subjektus par PILNVĒRTĪGI Normāliem Cilvēkiem.

2. Kur pretī "klienti" – tradicionāli tie ir (salīdzinoši) vairāk vai mazāk inerti un zināmām iniciatīvām / norisēm pakļāvīgi personāži. Tostarp, aktuālajā kontekstā – arī elementāri manipulējami, ietekmējami, zombējami, uzrīdāmi un taml. prasti ekspluatējami īpatņi, kam viena no raksturīgākajām un dominējošākajām "sugas" (identifikācijas) pazīmēm ir tā dēvētais "bara instinkts", tostarp inerti pakļaujoties bezcerīgi trulai "jābūtībai" un taml. garīgo draņķību zombējumam.

3. Visticamāk, tieši spēja "noturēt (garīgo, intelektuālo) stāju" un "izturēt sitienu" (t.sk. arī masmediju zombējuma, pūļa linčotāju noriešanas, "ķēķa tiesiskuma" sistēmas politekonomisko represiju izpratnē / izpausmē) ir tas principiāli izšķirošais kritērijs (jeb "pārbaudes akmens" / "lakmusa papīrs"), kas liecina (vai tomēr neliecina) par personāža atbilstību PILNVĒRTĪGI Normāla Cilvēka nominācijai. Un, līdz ar to, par jebkura attiecīgā personāža atbilstību "klienta" (absolūtajā vairākumā) VAI "oponenta" (absolūtajā mazākumā) statusam arī saistībā ar tautas garīguma bojāejas "mūsdienu apokalipsi".

P.S. Protams, taml. (terminoloģiskas) nianses, lai arī principiāli "jūtīgas", tomēr nekādi neietekmē tēmas "konceptuālo" būtību, kas arī šajā aktuālajā publikācijā ir tradicionāli visnotaļ atbilstoši identificēta un respektējami "izķidāta". Paldies! ;)

Atbildēt

jautaajums

14.06.2019. 16:07

Vai priedīts būtu pieskaitāms latviešu inteliģencei?Diemžēl inteliģences viedoklis netiek publicēts,publicēts tiek visādu samazgu viedoklis,kuri piesavinājuši inteliģences nosaukumu,piemēram,priedīts.
Vienam gan piekrītu,visi partijnieki ir deģenerāti,un kriminālnoziedznieki.

Atbildēt

patiesībā

14.06.2019. 15:49

Aktuālajā cien. A.P. publikācijā ar apzīmējumu "garīgās bojāejas klienti" identificētie subjekti neatbilst šī apzīmējuma sastāvdaļas "klienti" būtībai - visticamāk (kā arī turpmākajam šo subjektu izvērstajam raksturojumam atbilstošāk), gana adekvātāks būtu apzīmējums "oponenti". T.i. - "tautas garīgās bojāejas OPONENTI".

Atbildēt

Patriotiskais gars

14.06.2019. 15:07

par kādu suverenetāti gejropā runa--tā arī nesapratu,bla bla bla.Kāda suverenetāte ar vaļģisiem bebrovskiem,nē nē smieklu nav-----jāvaid un jābirina asaras,kā gadus atpakaļ vaļģis,kad no siles "aizgāja" šajā SAULES MŪŽA ZEMĒ,bet lielāku sili dabūja par "labi padarītu ar gandarījumu darbu".

Atbildēt

Barmalejs

14.06.2019. 14:53

Kur tik nekonkrētu murgu var sarakstīt? 2/3 raksta izskatās kā masturbēšana uz sevīm spogulī, priecājoties cik pats ir garīgs un citi ne. Ja jau nav konkrētu lietu par ko rakstīt, tad varbūt ar nevajag rakstīt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...