Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bet

29.09.2022. 17:17

»

Tev nepielec

Tautvaldība tikai


es ieteiktu te katram apzināties savas kompetences robežas un nepasniegt sev vēlamo kā patiesību.

Atbildēt

Karaļu Mindauga , Kīra I ,Rjūrika āriešu dinastija.

24.09.2022. 11:47

»

Izlasi, ja proti lasīt

Vai nesaprati, ka autors raksta to pašu, ka neder šī vēlēšanu sistēma, jāmeklē kā to apiet vismaz, jo to izmainīt nav izdevies desmitiem gadu, tā ir izdevīga kā pozīcijai, tā opozīcijai, kā iekļūt Saeimā, kur var saņem labu algu un piemaksas par pasēdēšanu, neko nedarot, tāpat kā uzņēmumu valdes un ...


Ir trīs stadijas ,etapi ,pēc kuriem dzīvot :
1.Politika.( Galvenā ,pārticības sile ,kurā ja tu nēesi ,vispār nēesi cilvēks ,te ir neaizskaramie ,nesodāmie , ar garantiju atalgojamie ).
2.Bizness ,uzņēmējdarbība .( kurš gan tur ko sasniegs ,ja visas nišas aizņemtas ,skarba vide ,bankroti )
3 .Sabiedrība ( veģetēt uz pirmo darba ,kādus jūs vietā likumus izdomās un pieņems ,par pret jūsu interesēm).

Atbildēt

Karaļu Mindauga , Kīra I ,Rjūrika āriešu dinastija.

24.09.2022. 11:42

Kas Rancāna kungam par zodu !
Ir nu gan iekšas pamatīgas šīm vīram !
Nezinu vai jūsu dzimtai saikne ar dzejnieci Rancāni Annu ,bet viņas dzeja ( ko dzied arī Igo Fomins ) , ir ģeniāla !

Atbildēt

Karaļu Mindauga , Kīra I ,Rjūrika āriešu dinastija.

24.09.2022. 11:39

»

Pirātu partija

Mēs jau tagad redzam Krievijas imperijas, puķina režīma agoniju. Karš Ukrainai ir zaudēts, un nekāda vatņiku mobilizācija vairs neko neizmainīs, tikai sadusmos sabiedrību. Kas notiks tālāk. Visdrīzāk puķina , netralizācija, bet lai veiktu likvidāciju un apvērsums izdotos, vajadzīga tautas neapmierinātība...


ieej Putina jūtūb kanāla ,uzraksti vinam par ''raškām '' un visus pārējos savus debīlos murgus .
Kaunies bezgodi saukt Krievijas valsti par ''rašku '' .jo tās dibināšanā ir tieši mūsu senču ,baltu karaļu ,Rjūrikiešu dzimtas nopelns .

Atbildēt

RŪPĪGU SARAKSTU REVIZIJU

24.09.2022. 11:09

NU JŪS TAČU ZAGĻUS ZINĀT

Atbildēt

jam kads noevis latvie\šus Sibirijai

24.09.2022. 11:08

lai tiktu bagātos dzīvokļos, vēl siltās gultās...cilvēks vai cērme. Tauta...no tautas te maz palika un daudzi nebija un negrib būt tauta , bet utes uz tautas miesas

Atbildēt

Špicka

24.09.2022. 11:02

Tagad vienīgā pareizā izvēle neticēt nevienam! Blefs ir galējs un maksimāls. Pavasarī redzēsim, visu tāpat lems tie, kas dzīvi paliks pēc šīs elles un jāsāk būs no jauna, jāxer, tādi latvji būs.

Atbildēt

Izlasi, ja proti lasīt

24.09.2022. 00:38

»

pilnīgas muļķības

ir šī cilvēka galvā: lai cik ar piedalītos vai nepiedalītos vēlēšanās-rezultāts būs tāds pats kā jau 30 gadus te bijis. Vajadzīga sistēmas-vēlēšanu sistēmas un partiju darbības maiņa, bet tam vajag izmaiņas gan likumos, gan cilvēku apziņā. Kaitnieki un valsts ienaidnieki ir tie, kas aicina saglabāt ...


Vai nesaprati, ka autors raksta to pašu, ka neder šī vēlēšanu sistēma, jāmeklē kā to apiet vismaz, jo to izmainīt nav izdevies desmitiem gadu, tā ir izdevīga kā pozīcijai, tā opozīcijai, kā iekļūt Saeimā, kur var saņem labu algu un piemaksas par pasēdēšanu, neko nedarot, tāpat kā uzņēmumu valdes un padomēs.

To mainīt nav pamēģinājušas arī partijas, kuras izstumtas no Saeimas gadu gadiem, kuru balsis nozog, piesavina tie, kuri iekļūst Saeimā.

Atbildēt

Pirātu partija

23.09.2022. 22:48

Mēs jau tagad redzam Krievijas imperijas, puķina režīma agoniju. Karš Ukrainai ir zaudēts, un nekāda vatņiku mobilizācija vairs neko neizmainīs, tikai sadusmos sabiedrību. Kas notiks tālāk. Visdrīzāk puķina , netralizācija, bet lai veiktu likvidāciju un apvērsums izdotos, vajadzīga tautas neapmierinātība, kas pašlaik ar paša puķina rokām tiek darīts.
Kas sagaida Krieviju pēc putlerisma ? Kādas struktūras veiks puķina izolāciju un cik ātri raška sadalīsies sastāvdaļās. To visu jau ļoti drīz uzzināsim. Ja Krievijas armija atkāpsies un Ukraina atbrīvos savas teritorijas, ieskaitot Krimu, pati būs viens scenārijs, un ja agonijā dzīs mobilizēto lielgabalu gaļu, kuru Ukraina utilizēs, būs sabrukšanas, daudz ātrāks scenārijs. puķins var izdot pavēli par taktisko kodolieroču pielietošanu, bet pavēle netiks izpildīta. Vilciens ar taktiskām kodolraķetēm tiks iznīcinas Varoņežas centrā.
Neatkarīgi no tā, kas būs pie varas raškā, to gaida nopietnas tehnogēnas avārijas, kas savukārt izsauktas ar embargo ieviešanu un lielo tehnikas nolietojumu. Viss raškā ir būvēts cccp laikā, un neskatoties uz savu resursu, visam kādreiz pienāk gals. Raškas impērija sabrukšana būs vairāku gadu process.
Drīz redzēsim TC, degs tā pat kā toreiz, kad nodega “Зимняя вишня”, toreiz režīmam izdevās noklusēt sekas, nodega 412. bāreņi. Aptuvenais datums 14.oktobris. Maņjaki ar ieročiem sagrābs skolu, līdzīgi bija Beslanā.
Iebruks jumti gan baseinā, gan teātrī, tāpēc ka puķina inženieri dzenoties pēc lielā rubļa augsskolā nemācijās materiālu pretestību un nepareizi aprēķināja slodzes. Līdzīgi kā mūsu maksimas projektētāji.
Sašķiepsies ēkas Maskavas centrā. Ļoti simpoliski, pievērsiet uzmanību ēkai “Impērija” un sapratīsiet kas notiks ar rašku.
Raškā braukā daudz vecu tramvaju un būs vesala sērija ar cilvēkiem, kuri dabūs pa nagiem.
Pēc šīs sērijas sāksies sērija ar lidmasīnu krišanām. Tur būs gan futbola komanda, kā toreiz ar JAK-42, gan lidmašīnas, kas nokritīs ar pasažieriem, daudzu sagaidītāju priekšā, gan lidmasīna kurai nolūzīs spārns ( iespējams izmēģinās jauno lāzerieroci, jo ļoti taisn,i it kā nozāģēts)
Un pati lielākā avārija aizejošā impērijā, būs metro, čekisti uzspridzinās bumbu tunelī, zem upes, visa upe būs metro tunelī, četras stacijas zem ūdens. Būs avārijas arī zem Lamaņša , un avārijas dzelzceļa tuneļos.
Bruks metro tilti, iesprūdīs paceļamie tilti, sasķiebsies nepareizi izprojektētas celtnes, īpaši daudz avāriju TC. Paralēli tam visam Krievijā komendantstunda, uz ielām būs militārās patruļas, ar bruņmašīnām uz veikalu vedīs maizi. Un tas būs tikai sākums. Tas viss vēl šogad!
Kāds tam visam sakars ar Latviju?
Pirms ejiet balsot, bet ejiet obligāti, atcerieties šo visu, jo ja jūs atstāsiet “veiksmes stāstu” pie varas, nobalsosiet par kādu no siles partījām, mūs gaida tas pats. Pagaidām vēl ir cerība, ka siles partijas aizies pa skuju taku pašas. Turpmāk vēlēšanu likumu protams izmainīsim.
Var iznākt tā, ka arī pie mums būs: “paliekiet savās vietās, es palikšu savā....”Kā kādreiz teica viens zilais diktātors. Vēsture mēdz atkārtoties.

Atbildēt

Tev nepielec

23.09.2022. 21:03

Tautvaldība tikai
gadījumos - vēlēšanās un referendumā,. kas arī ir vēlēšanu variants. Igaunijā bija paplašinātas vēlētāju pilnvaras, kad balsojumā piedalījās arī pašvaldību deputāti. Tautai nav citu varas instrumentu lēmumu pieņemšanai.

Atbildēt

jaunajai vienotibai

23.09.2022. 17:39

Jūs varat noņemt to idiotu ar idiotisko akcentu par gudro balsošanu no Youtube !??

Atbildēt

precīzāk

23.09.2022. 16:21

»

lauķis

Gar vēlēšanu galdiem staigā tikai zābaki


nomīZtas pastalas.

Atbildēt

tovarisc autor:

23.09.2022. 14:06

katrs var uzskatīt par tautvaldību to ko pats vēlās-tajā skaitā pašizcepti juristi. Man tautvaldība ir tad kad tauta lemj ne par priekšstāvjiem, bet gan par valsts svarīgākajiem jautājumiem....Jums tas ir otrādi.

Atbildēt

BET !!!!

23.09.2022. 13:53

kas ir tauta, kas ir bars. Kas ir cilvēks, kas ir bidla...Kas ir kultūra, kas pops-diben- kuļtura.
'akadēmiķu'kadirovu 'valsts', kas sadeva diplomus SAVĒJIEM???krievi un āni

Atbildēt

pilnīgas muļķības

23.09.2022. 11:03

ir šī cilvēka galvā: lai cik ar piedalītos vai nepiedalītos vēlēšanās-rezultāts būs tāds pats kā jau 30 gadus te bijis. Vajadzīga sistēmas-vēlēšanu sistēmas un partiju darbības maiņa, bet tam vajag izmaiņas gan likumos, gan cilvēku apziņā. Kaitnieki un valsts ienaidnieki ir tie, kas aicina saglabāt patreizējo vēlēšanu un valsts sistēmu, kas ļauj bagātajiem bez darba-ar kukuļiem un blatiem un politisko korupciju no dienas uz dienu kļūt aizvien bagātākiem...

Atbildēt

Kur bija Rancaans pirms gada?

23.09.2022. 09:23

Ja grib iet sho celu, laiciigi jaasadabuu miljoni, kadri, jaaplaano kampanja.
Tagad peec jampampa.

Atbildēt

sociāli atstumtais

23.09.2022. 08:59

Par pašu lielāko KAITNIEKU Latvju nācijai ir jāuzskata Brežņeva laika ,, jurists ,, Klementijs Rancāns ! okupantu roklaiža ! Galīgi aptaurēts ! Tautvaldībai tādu lielgabala šāviena attālumā tuvumā nedrīkst laist ! ! !

Atbildēt

lauķis

23.09.2022. 04:53

»

Līvi vienmēr dzīvi

Daudz svešu zābaku


Gar vēlēšanu galdiem staigā tikai zābaki.

Atbildēt

Līvi vienmēr dzīvi

23.09.2022. 02:00

Daudz svešu zābaku,
Gar vēlēšanu galdiem staigā.

Atbildēt

Haralds Kalns

23.09.2022. 00:57

Nav skaidrs, kā pasūtījumu pildot un kāpēc autors duļķo pilsoņu- vēlētāju prātus ar kaut kādu "GROZĀMO SARAKSTU"- vējrādītāju, puspatiesībām, klajiem meliem!?? Vistuvāk TAUTVALDĪBAI ir referendums ar 10 (vai nedaudz vairāk) tūkstošiem parakstu, bet ne jau līdzšinējie 153 tūkstoši un, patreizējai situācijai visatbilstošākās, MAŽORITĀRĀS VĒLĒŠANAS, kuras paredz no 100 Latvijas vēlēšanu apgabaliem katrā ievēlēt 1 (vienu) deputātu (kaut no 30 biedrību partijām un 55 kandidātiem), kurš bieži un regulāri tiekas (atskaitās) ar vēlētājiem un IR ATSAUCAMS!!!

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

22.09.2022. 22:18

»

Jūsmiņš

Rancāna kungs...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenamēbu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni ri.jošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Savukārt, kā zināms: "Gudri ļaudis mācās galvenokāŗt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokāŗt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR."

Tāpēc, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

-------

Mediju ziņa (2010. gads): Šīs pašreizējās Latvijas valsts sabiedrības zināmā daļā savulaik populārajam “banānpolitiķim” Joahimam Zīgeristam latvieši bija lieliski izmēģinājumu trusīši – apbrīnojami vientiesīgu “vēlētāju” elektorāts, kas ir tik pat vienkārši, cik lēti apčakarējams. Kad Zīgeristam šāda izklaide kļuva garlaicīga, viņš no Latvijas aizdevās uz savu etnisko “fāterlandi”, bet – pa lēto apčakarējamais, ar neticami “īsu” atmiņu apskādētais, uz polittehnologu pasviestajiem “plikajiem āķiem” uzķerties un jau kuro reizi “vecajam grābeklim uzkāpt” joprojām gatavais šīs valsts “apzinīgo vēlētāju” elektorāts gan nekur nav pazudis…
-------

Vecā Grābekļa ‘hīts’.
( Iz “O.M.© aŗChīva” )

Ņirdz ATKAL Vecais Grābeklis:
“Tas, kurš man vienreiz uzkāpis ~
Kaut ‘smagi bietē norāvies’,
Kā muļķis vēlreiz meklēt skries!…”

Kad aizmirsts iepriekšējais puns ~
Kā plika kaula alkstošs suns,
Sāk grābekļkāpējs ošņāties,
Kur ATKAL ‘bietē atrauties’:
Ar ZOMBĒJUMU saskaņā ~
Skries “pat.REJ.ota apziņā”,
‘Ņemt “urnu talkā” dalību’,
Par “svaigu” pases zīmogu.
(Pa ceļam - badīgs “ēsmu” rīs,
Ko ‘SILES biedri’ pasviedīs,
Uz plikiem āķiem uzspraustu ~
Tas “nospēlē uz publiku”…)

Jo – ATKAL šim ir ‘ieborēts’:
“”valsts” ‘rullēs’, ja būs “novēlēts”,
Par “mazāko no ļaunumiem” ~
Tiks “pareizie” pie mandātiem!
(JEBKURA “izvēle” MUMS der,
Jo – tikai MUĻĶIS VELTI CER,
Ka “vēlēšanu” FARSS, jebkāds,
Var “izšķirt, kāds būs rezultāts”…)
TAD latv(ĀN)ija ATKAL “plauks”!!!…”
(Bet “vaukšķis” – “ilgtspējīgi” kauks,
Ka – ATKAL “uzkāpts grābeklim”,
Un puns – vēl lielāks, kā līdz šim…)

Lūr Vecais Grābeklis uz tiem,
Kam patīk (?!) palikt VIENTIEŠIEM,
(Dēļ aumež ĪSĀS atmiņas):
“Ko – ATKAL ‘blieziens’ kārojas?…”

“Jauns” Grābeklis? Bet – vecs šim ‘hīts’:
“Par maz (VĒL!?…) jūties ‘apdauzīts’?
Kāp VĒLREIZ virsū, ‘nerausties’ ~
Prieks MUĻĶIM pierē “piešauties”!…”

-------

‘ANNO’ ~ 07.2006. / (…) 09.2022. (neilgi pirms kārtējā “vēlēšanu” FARSA)

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

PRET nav, arī izsvītrot nevar

22.09.2022. 22:04

»

Jūsmiņš

Rancāna kungs...


Šeit Pietiek.com rakstā pateiks plaši, kas ir vēlēšanu likums:

https://www.pietiek.com/raksti/pasreizejais_velesanu_likums_ir_sizofrenisks/

Pret nobalsot nav paredzēts likumā. Pat tā: VISI vēlētāji nobalso pret visiem, izsvītro visus, visi ir ievēlēti. Var tikai sarakstā pavirzīt uz augšu, liekot plusu kādam un visus virs tā - izsvītrojot.
Kuras partija listi iemeti urnā, par to nobalsoji - svītro, liec plusu vai nedari neko.

Tava balss "par'ir PRET visiem citiem sarakstiem.

Atbildēt

Deokupāciju dekonizāciju derusifikāciju

22.09.2022. 21:26

»

Neizplati melus

Vēlēšanas būs notikušas un vara leģitīma pie jebkura vēlētāju skaita, ka tik būs ievēlēti 100 deputāti - likums nenosaka cik vēlētāju vajag


Prettiesiska rīcība nerada tiesības !!! Ar okupantu balsīm, tas ir ar neleģitīmu pilsoņu balsīm, nevar ievēlēt leģitīmu varu. Punkc.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

22.09.2022. 20:57

»

patriotisks vēlētājs

Zinu, bet neteikšu, kura partija, un, pie kuriem iecirkņiem, došot par balsojumu polšu


Pārāk lēti, biedri! Paņem kaut vai iepriekšējo vēlēšanu datus par visu partiju oficiālajiem un neoficiālajiem tēriņiem priekšvēlēšanu kampaņā, saskaiti visu kopā, izdali ar piedalījušos balsotāju skaitu un galā saņemsi summu, ko partijām ir maksājusi viena balss. Neesmu rēķinājis, bet polšs ir par maz. Domāju, ir jāprasa vismaz EUR 100 par tādu lietu, ja taisies savu balsi notirgot. Par polšu lai bomžus ķer.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

22.09.2022. 20:53

»

un no atnākušajiem

vairums nodos aploksnes bez derīga biļetena, ir iespēja, ka Saeima netiek ievēlēta vispār, jo aploksnes bez derīga biļetena iekšā paceļ piecu procentu barjeru absolūtā balsu skaita izteiksmē


Ir arī tāds variants, mēģiniet! Lai izdodas, bet es jau tagad paredzu, ka vara izgudros kārtējo atrunu pēc vajadzības, un visi pūliņi izrādīsies veltīgi. Tomēr mēģiniet! Vismaz pieredze būs.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

22.09.2022. 20:51

»

Neizplati melus

Vēlēšanas būs notikušas un vara leģitīma pie jebkura vēlētāju skaita, ka tik būs ievēlēti 100 deputāti - likums nenosaka cik vēlētāju vajag


Es jau rakstīju, ka neleģitīmas varas gadījumā man un citiem ir jābūt pilnīgi pie pēcpuses jebkādi likumi, jo neleģitīmai varai nav tiesību tos piemērot.

Atbildēt

jā, bet...

22.09.2022. 20:29

Raksta autors laikam tā īsti nesaprot, kas ir procenti. Jo vairāk cilvēku piedalīsies vēlēšanās, jo to balsu skaits, kas sastāda 5% būs lielāks. Jo lielāks būs šis vajadzīgo balsu skaits, jo mazāk partiju spēs to pārvarēt. Jo mazāk partiju spēs to pārvarēt, jo mazāk partiju būs Saeimā. Jo mazāk partiju būs Saeimā, jo mazāka tur būs tautas pārstāvība. Un šīs dažas partijas tad savā starpā sadalīs visu barjeru nepārvarējušo partiju balsis.

Atbildēt

un no atnākušajiem

22.09.2022. 19:57

»

Latvija - neizdevusies valsts

Pļūtīzeris. Ja uz vēlēšanām atnāks mazāk par 50% vēlētāju, vara būs neleģitīma, jo tā nebūs VAIRĀKUMA ievēlēta, un ir pilnīgi pie sēžmvietas, kādus likumus tā pieņems


vairums nodos aploksnes bez derīga biļetena, ir iespēja, ka Saeima netiek ievēlēta vispār, jo aploksnes bez derīga biļetena iekšā paceļ piecu procentu barjeru absolūtā balsu skaita izteiksmē

Atbildēt

patriotisks vēlētājs

22.09.2022. 19:50

Zinu, bet neteikšu, kura partija, un, pie kuriem iecirkņiem, došot par balsojumu polšu!!!

Atbildēt

-āns

22.09.2022. 19:36

Neticu nevienam čangalim!

Atbildēt

Jūsmiņš

22.09.2022. 19:08

Rancāna kungs!
Paskaidojiet kā es varu nobalsot pret kādu ar PRET?
Ņemu sarakstu un svītroju! Izrādās esmu nobalsojis par šo sarakstu!
Un nevaru izsvītrot nevienu no citiem sarakstiem, kaut gan skaidri zinu, ka tāds cilvēks nedrīkst tikt ievēlēts!
Kaut kas tajā demokrātijā nav pareizi! Atsaukt kādu, kas nepilda apsolīto pirms vēlēšanām - arī nav iespējams!
Tad kādēļ man iet un vēlēt, ja nevaru balsot tikai par tiem, kurus patiešām gribu redzēt Saeimā?
Lai balso citi, galu galā kaut kas jau tur sēdēs un bakstīs degunus, jā, arī pieņems muļķīgus lēmumus. Nu, un?
Tāpat jau tagad viss ir noslepenots, vai kāds spēj nokļūt lēmumu pieņemšanas vietās, kādā Valsts iestādē tepat "demokrātiskajā" Latvijā? Pamēģiniet, uzzināsiet paši...

Atbildēt

Neizplati melus

22.09.2022. 18:48

»

Latvija - neizdevusies valsts

Pļūtīzeris. Ja uz vēlēšanām atnāks mazāk par 50% vēlētāju, vara būs neleģitīma, jo tā nebūs VAIRĀKUMA ievēlēta, un ir pilnīgi pie sēžmvietas, kādus likumus tā pieņems


Vēlēšanas būs notikušas un vara leģitīma pie jebkura vēlētāju skaita, ka tik būs ievēlēti 100 deputāti - likums nenosaka cik vēlētāju vajag.
Ekstrēmistiskie "kadri" - komentētāji pauž, ka vara neleģitīma jebkurā gadījumā.

Atbildēt

vice

22.09.2022. 18:31

Klementij!

Kā tieši mazizglītots nejēga, bez iemaņām vai neatbilstošām iemaņām, kompetencēm (piem: Kariņš, Viņķele, Pavļuts u.c., u.t.t.) spējīgi sakarīgi vadīt valsti, ministriju, jomu?

Kā jaunu salašņu savēlēšana spēj uzlabot esošo salašnu un nespējnieku sačakarēto (pie jebkāda matemātiska sadalījuma)?

Atbildēt

pilsonis

22.09.2022. 17:22

Klementij, tu savā penterējumā minēji terminu "VALSTS KAITNIEKS"! Varbūt tas jāattiecina uz tevi pašu?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

22.09.2022. 17:19

Maksimāli daudzu vēlētāju neiesaistīšanās urnu farsā dod labāku redzamību uz to, vai rezultāti netiek viltoti.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

22.09.2022. 17:17

Pļūtīzeris. Ja uz vēlēšanām atnāks mazāk par 50% vēlētāju, vara būs neleģitīma, jo tā nebūs VAIRĀKUMA ievēlēta, un ir pilnīgi pie sēžmvietas, kādus likumus tā pieņems.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...