Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Ticība rituāla spēkam

Leonards Inkins
01.12.2019.
Komentāri (22)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Susan Benson

10.12.2019. 09:27

Sveicināti, dāmas un kungi! Vai jums steidzami nepieciešams personīgais aizdevums vai komerckredīti vai aizdevums, lai sāktu projektu vai iegādātos māju vai automašīnu, vai arī jums ir nepieciešams aizdevums kādam mērķim? Ja jā, es ieteiktu jums sazināties ar Sunshine Financial Group, izmantojot {Email: sunshinefinancialgroupinc(at)gmail.com} vai {WhatsApp: +447903159998}.

Sunshine Financial Group ir visaptveroša finanšu pakalpojumu firma, kas ir apņēmusies palīdzēt jums uzlabot jūsu ilgtermiņa finansiālos panākumus. Mūsu pielāgotās programmas ir izstrādātas, lai palīdzētu augt, aizsargāt un saglabāt jūsu bagātību, nodrošinot personalizētus pakalpojumus un zināšanas.

Iemesls, kāpēc jums vajadzētu sazināties ar Sunshine Financial Group;
- Uzklājiet jebkurā laikā un vietā, sev ērtā vietā
- saņemt skaidru naudu mazāk nekā 24 līdz 48 stundu laikā
- Jūs varat aizņemties līdz 20 miljoniem eiro
- Nav slēptu maksu.
- Subsidētā procentu likme 3%
- Jums ir iespēja izvēlēties atmaksas datumu katru nedēļu, mēnesi vai gadu uz laiku no 1 līdz 30 gadiem.
- Daudzu gadu darba pieredze
- Bezmaksas konsultācijas un 100% uzmanība katram klientam.
- Un daudz vairāk gūst labumu

Ja jums ir bijis tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no jūsu vietējām bankām vai citiem finanšu institūtiem, neuztraucieties, jo šis uzņēmums ir palīdzējis daudziem cilvēkiem un organizācijām, kuras ir saskārušās ar finansiālām grūtībām visā pasaulē. Kad piesakāties Sunshine Financial Group, jūs piesakāties pie uzticama uzņēmuma, kas rūpējas par jūsu finansēšanas vajadzībām. Par visu procesu jūs parūpēsies.

Ja jums nepieciešams steidzams aizdevums 24 stundu laikā, lūdzu, rakstiet uz zemāk esošo e-pastu, lai iegūtu vairāk informācijas
E-pasta kontaktpersona: (sunshinefinancialgroupinc(at)gmail.com)
WhatsApp kontaktinformācija: +447903159998

Atbildēt

janis

03.12.2019. 22:00

Preizi,Inkin,tuksneša kazu ganu ticība priekš gojām ir tā labākā.

Atbildēt

jānītis

03.12.2019. 21:49

»

Inkin, blēņas! Viss ir latviešu tautas rokās, prātos un sirdīs!

...


Mušas un kotletes pēc 3A receptes.

Atbildēt

tautas rokas

02.12.2019. 19:02

»

Inkin, blēņas! Viss ir latviešu tautas rokās, prātos un sirdīs!

...


mēs (tautas rokas) dienu un nakti savus pirkstus dancinām uz datorklaviatūrām, tv u.c. pultīm, bakstām gadžetus. mēs (tautas rokas), kas pēc atmodas bijām nolaidušās gar sāniem, nu braši klabinām, bakstām, spaidām un ticam, ka uzklabināsim, uzbakstīstim, uzspaidīsim sev labāku nākotni. mēs (tautas rokas) būsim kā puķes vāzē, kas nocirstas tautas rumpim. rokas, nu celieties kājās, jo latvieši nebrauks vairs mājās. lai dzīvo tautas rokas, kas nepagurst balsot internetā par labāku nākotni. būtu vēl galva, varētu saķert to rokās un brēkt "ak, šausmas!". bet galva tika pazaudēta uz baltijas ceļa, kur to sabrauca kapitālisma tanki. kapitālisms ir pagānisks sātanisms. upurēšanās naudas, varas, slavas, baudas elkiem. paldies, inkin, ka tev vēl ne tikai rokas klabināšanai, bet arī rumpis, uz kura vēl grozās galva.

Atbildēt

jautaajums

02.12.2019. 17:23

»

Dievam nav jātic

viņš vai tic tev, vai....netic


Par kuru no dieviem ir stāsts?Pat bībele atzīst ka dievu ir daudz.Mani Dievi ir mani senči,viņi tic man un es ticu viņiem.

Atbildēt

Dievam nav jātic

02.12.2019. 17:10

viņš vai tic tev, vai....netic

Atbildēt

...

02.12.2019. 16:56

»

vienīgā izeja

negrēkot


Pēc kristietības kanoniem neiespējami,katrs cilvēks grēkā jau ir dzimis.

Atbildēt

vienīgā izeja

02.12.2019. 14:54

negrēkot...............................

Atbildēt

Bībeles būtība

02.12.2019. 13:01

Atrodiet visnevainīgāko cilvēku, noslepkavojiet viņu, tad jums tiks atlaisti jūsu "grēki", tad varat turpināt paveikt visbaisākos noziegumus.
Kas, vai tad, piemēram, ASV elite, principā pedofīli un sadisti, nedzīvo pēc bībeles principa?

Atbildēt

lauķis

02.12.2019. 11:38

»

Domātājs

Vēdiskās kultūras ir jauno laiku izdomājums, lai izceltu, ka īstā, pareizā ticība var būt tikai kristietība...


Man gan liekas ka kultūrai un reliģijai nav nekā kopīga.Arī zinātne un partijas tās pašas reliģijas vien ir un pilda jūsu pieminētās funkcijas.Tomēr vēdiskā kultūra ir tas ko ,,zinātnieki,, dēvē par pagānismu,elkdievību u.t.t.Piekam,šī kultūra bija visā pasaulē,bija viena valoda.Par to liecina simbolika un arhitektūra,kuru ,,zinātnieki,, sauc par antīko.Tā ir vienāda visos kontinentos.Tagad pat nav jābrauc ekskursijā,var apskatīt ar google palīdzību.

Atbildēt

Domātājs

02.12.2019. 11:12

»

lauķis

Tā bluķa vilkšana nāk no iepriekšējās vēdiskās kultūras,un tai nav nekāda sakara ar reliģijām


Vēdiskās kultūras ir jauno laiku izdomājums, lai izceltu, ka īstā, pareizā ticība var būt tikai kristietība.
Pirms kristietības arī bija ticība, ko arī var saukt par reliģiju.
Kristietību popularizēja romieši, kad saprata, ka tā viņiem noder, jo mobilizē cilvēkus karam pret nekristītajiem. Protams laupīšanas, paverdzināšanas nolūkos.
Nākošā jaunā ticība( reliģija) ir komunisms ar savu ticības mācību(zinātniskais komunisms), ar saviem elkiem ( Marks, Engels, Ļeņins). Un to jau 1938. gadā konstatēja Pareizticīgā baznīca emigrācijā. Kas arī ir viss pareizākā komunisma definīcija, ko esmu dzirdējis.

Atbildēt

lauķis

02.12.2019. 08:15

»

Domātājs

Tā bluķa vilkšana nāk no iepriekšējās reliģijas un tam nav nekāda sakara ar sliktuma izdzīšanu no sevis. Bluķi velk, lai sliktums neienāk mājā. Iepriekšējā reliģijā grēki netika piedoti, par to nekas nav dzirdēts. Grēkus piedod tikai katoļu ticībā, lai varētu turpmāk grēkot(slepkavot, zagt, laupīt, ...


Tā bluķa vilkšana nāk no iepriekšējās vēdiskās kultūras,un tai nav nekāda sakara ar reliģijām.
Kristieši ,kā tādi,ir tipiski diedelnieki un liekuļi,savu atbildību noveļot uz dievu.Šī reliģija lieliski veido patērētāju sabiedrību.

Atbildēt

KAMIKADZE

02.12.2019. 04:10

Klusi grabot šīferim lēni aizbrauc jumts... Simboliskā svētdienas kanibālisma sektas locekļi ir aktīvi, darboties spējīgi, darboties griboši , un pārliecināti par sava "pasākuma" patiesumu!

Atbildēt

Domātājs

01.12.2019. 22:25

Tā bluķa vilkšana nāk no iepriekšējās reliģijas un tam nav nekāda sakara ar sliktuma izdzīšanu no sevis. Bluķi velk, lai sliktums neienāk mājā. Iepriekšējā reliģijā grēki netika piedoti, par to nekas nav dzirdēts. Grēkus piedod tikai katoļu ticībā, lai varētu turpmāk grēkot(slepkavot, zagt, laupīt, izvarot).
Par grēku izsūdzēšanu arī nav taisnība. Izsūdzi un mācītājs atbrīvo tevi no grēkiem, uzdodot izlasīt pātarus no lūgšanas grāmatas. Tā tas ir pie katoļiem. Tad vari grēkot tālāk, bet vismaz riezi mēnesī tev jāiet uz grēksūdzi. To, ka grēki netiks piedoti, ja turpināsi grēkot ir mūsdienu izdomājums, lai celtu katoļu baznīcas prestižu.
Katoļticīgais iet uz baznīcu lūgt Dievu, lai viņam veiktos dzīvē un Dievs palīdz, tad viņš var veiksmīgi zagt, melot utt.Kas būs tālāk ar viņu pašu, ar viņa dzimtu--- nu nekas labs, trešajā, ceturtajā paaudzē izbeigsies, vēl smagi slimojot.
Domāju, ka viss labākais ir nedarīt otram to, ko tu negribētu , lai nodara tev.

Atbildēt

lauķis

01.12.2019. 19:25

»

švamme

Izraēlas "zinātnieki" 2000 g. atpakaļ (Eureka!) uzsāka savu pirmo ? biznesa plānu - ievākt no visiem mednieķeļiem un zvejnieķeļiem nodevas savas grāmatiņas varonim (kura arī tika attiecīgi sacerēta, ar visām obligātajām nodevām un pamācībām), jaunizgudrotajam Jahvem...


Izraēlas "zinātnieki" aizmirsuši bībelē iekļaut Jūdas un Jēzus ēvanģēlijus.Jūda teica ka palīdzējis Jēzum atbrīvoties no sava cietuma,sava ķermeņa.Jēzus teica ka nes savu vēsti Izraēļa nama noklīdušajām avīm.
Jahve jau ir no jūdaisma,tas ir kristietības dievs.

Atbildēt

švamme

01.12.2019. 19:02

»

a411

Ja Jēzus ir nesis(vilcis) savu krustu ( Izraēlas zinātnieki gan to ir atzinuši par neiespējamu), tad vietējie mednieķeļi un zvejnieķeļi pie Baltijas jūras pēc 1200 gadiem velkot bluķi varēja to arī nezināt


Izraēlas "zinātnieki" 2000 g. atpakaļ (Eureka!) uzsāka savu pirmo ? biznesa plānu - ievākt no visiem mednieķeļiem un zvejnieķeļiem nodevas savas grāmatiņas varonim (kura arī tika attiecīgi sacerēta, ar visām obligātajām nodevām un pamācībām), jaunizgudrotajam Jahvem.
Cilvēkam ir morāle, ja tās nav, tad nekāds Jahve to neuzburs vai neuzspiedīs no gaisa.

Atbildēt

Dīvaini!

01.12.2019. 17:38

»

Hmm

nobanojāt, Pietiek


Ja vienam rakstam uzliek komentāru secību uz pirmo vai pēdējo, tad komentāru secība mainās isiem rakstiem un paliek iespaids, ka komentārus nepievieno.

Atbildēt

Hmm

01.12.2019. 17:33

nobanojāt, Pietiek?

Atbildēt

a411

01.12.2019. 17:27

Ja Jēzus ir nesis(vilcis) savu krustu ( Izraēlas zinātnieki gan to ir atzinuši par neiespējamu), tad vietējie mednieķeļi un zvejnieķeļi pie Baltijas jūras pēc 1200 gadiem velkot bluķi varēja to arī nezināt...

Atbildēt

Inkin, blēņas! Viss ir latviešu tautas rokās, prātos un sirdīs!

01.12.2019. 16:03


Zeme zem kājām 4. maija valsts varas korporācijai ļodzās pēc 2019. gada 7. novembra 2000 mediķu protestiem. Tie ir tikai tā daļa, kas iznāca protestos pie Saeimas ēkas. Tas nozīmē, ka tendence protestēt ir daudz lielāka! Neviens pēc valdības lēmuma neņemt vērā likumu par mediķu algu palielināšanu, vairs īsti netic varas pozitīvajiem nolūkiem. Jebkura “provokācija” sociālajos tīklos pret čekistu- komunistu 4. maija varas korporāciju Latvijā varas vērtējumā ir Kremļa inspirācija. Saprotams, ka Kremļa troļļi skaitās ikviens, kurš nepiekrīt valsts varas vadlinijām palielināt aizbraukušo skaitu, visos veidos samazinot iedzīvotāju daudzumu. To, kuri LTV un TV24 atainoto patiesību uzskata par reālu, kļūst aizvien mazāk. Vara domā, ka atradīs pēdas uz Kremli, tomēr tie nelieši tā prot noslēpties, ka neviens nav atrodams.

Mediķi gatavo jaunas protestu akcijas 2019. gada 11. decembrī. Jaunatne negrib aizbraukt no Latvijas, bet 4. maijas varas korporācijai ir izdevīgi, ka politiski sociāli aktīvā jaunatne aizbrauс.

Tektoniskas politikas izmaiņas Latvijā tikai sākas. Arī ar esošo tieslietu sistēmu vairs nevarēs samierināties neviens, tajā jāmaina izglītojošie elementi visas sabiedrības izglītošanai. Faktiski būtu jānoskaidro un jāpublicē, cik amatpersonām tieslietu sistēmā ir dubultpilsonība un kāda, cik personām no tieslietu sistēmas ir Latvijā nedeklarēto ofšoru banku kontu un kuras ir tās personas, kuras, izmantojot šos kontus, ir patiesā labuma guvējas.

Atbildēt

Jancis

01.12.2019. 15:57

Vai Jānis dubrava un Jānis iesalnieks varētu būt Kristītāji un Atlaist Grēkus?!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...