Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

.

26.07.2015. 19:03

»


P.S. tu sausiņus jau sakaltēji un (paš)vilnas zeķes paguvi salāpīt, k.r.i.m.i.n.ā.l.r.e.c.i.d.ī.v.a.i.s "šarikov"? Visnotaļ ticami, ka jau tuvākajā perspektīvā tev būs akūti prioritāras tieši šādas (un taml.) gaužām jau necilas "pirmās nepieciešamības minimuma" aktualitātes - zināmos strikti askētiskos "kroņa" apartamentos "pārdomājot dzīvi" un "apgūstot LIKUMĪGI adekvātas uzvedības ABC"... ;)

Atbildēt

.

26.07.2015. 18:56

»


tev, "trollēn (fi)fēli" atkal jau "nepie.šķīla ar pirmo piegājienu" (kas, patiesībā, nav nekas ekskluzīvi inovatīvs, jo bija elementāri prognozējams). ;)

Atbildēt

.

25.07.2015. 00:29

»


Arī tā vienkāršā iemesla dēļ, ka – tu un tava w-bedre nebūt NAV tas "krutuma etalons" (par patiešām Profesionālas Žurnālistikas precedentu konkrēti saistībā ar tevi un tavu w-bedri "pipec.com-1984" – pat i nerunājot un, visnotaļ objektīvu iemeslu dēļ, neko tamlīdzīgu arī pat neprognozējot), kas varētu būt iekārojams "lietošanai" (vai pat zināmai "psihoatkarībai", kāda mēdz ienākties elementāri prasti z.o.m.b.ē.j.a.m.i.em / manipulējamiem "latv.ānijas lum.peņu titul.nācijas locekļiem").

Atbildēt

.

24.07.2015. 01:18

»

.


;)))))))

CENZŪRA | ir | aizliegta | ar | LIKUMU,
kā | atbilstoši | sodāms | apzināts | NOZIEGUMS.

=======

Atbildēt

.

24.07.2015. 01:16

»

.

CENZŪRAir aizliegta ar LIKUMU,

Atbildēt

.

24.07.2015. 01:14

»


CENZŪRA

Atbildēt

mis.maarpla

01.03.2014. 18:34

....Uz vāka analoģiska bilde, kā pa TV demonstrēta bilde pirms Soču olimpiādes raidījumiem:
....galvenais varonis -liels attēls un pārējie riņķī ar mazāku bjusta attēlu, tā sakot, bildes lielums pēc vainīguma pakāpes.
....acīs visiem mirgo eiro zīmes jeb bara priekšā nolikts aizsiets naudas maiss.

Atbildēt

lunis

26.02.2014. 19:45

Grāmatas moto varētu būt "ezītis slinks putns neiespers nelidos",bildes fonā visi valdības un metalurga varoņi,tikai nevaru saprast kurš spērējs.Lācītis -Lāčplēsis ,vai Laimdota,tauta savus varoņus atcerās.

Atbildēt

Paraksts sai bildei

26.02.2014. 06:47

,,No krasaina metala zagsanas lidz Veiksmes stastam,, !

Atbildēt

Makslas akademija

26.02.2014. 06:43

Konkursa vajag iesaistit ari Makslas akademijas studentus un Rigas makslas un dizaina skolas audzeknus !Gramatas noformejums ka kursa darbs grafiskaja dizaina.

Atbildēt

gramatas apaksvirsraksts,jeb motto

26.02.2014. 06:38

,,No Liepajas veja optimizesanas lidz Veiksmes stastam,, !

Atbildēt

Repše rociņas silda kausētā zeltā(no domnas)

25.02.2014. 19:01

Šodien Doma baznīcā, piedaloties tradicionālo konfesiju bīskapiem, partijas "Jaunais laiks" 8.Saeimas deputātu kandidāti Dieva priekšā zvērēja "kalpot tautai un valstij godīgi, atklāti un pēc labākās sirdsapziņas".

Repše, Vilks, Godmanis,Dombrovskis un Vienotība savas rociņas silda kausētā zeltā(no domnas) Dieva priekšā un zūd realitātes sajūta.

Atbildēt

!

25.02.2014. 18:42

»

Atmiņā 1998

LATGALES XX GS. HRONIKA


Tam nav sakara ar Liepajas metalurgu. Liepjas metalurgisti ir baņķieris Repše, Vilks, Godmanis,Dombrovskis un Vienotība!

Atbildēt

Kamikadze

18.02.2014. 20:40

Uz vāka būtu jābūt kariķētai ainiņai kurā kausētu zeltu (no domnas) visi pieminētie premjerpersonāži ar kailām rociņām (nebaidoties no karstuma) ar padevīgi saliektām muguriņām sanes pie "Joskes" Zaharjina kājām. Tas simbolizētu viņa spēju zeltu no oglēm izgrābt ar svešām rokām un arī mūsu valdošo īpatņu bļodlaižu un kalpu dabu...

Atbildēt

yolka

16.02.2014. 03:23

»

gigant misļi

Lapsa uz balta zirga ar šķēpu rokā. Uz šķēpa uzdurti visi ļaundari, kā nosauktie, tā neminētie. No kabatām viņiem birst ārā nauda (lati, eiriki, dolāri, tugriki, rubļi u.t.t


Tu, gurķa masētāj, pajautā pats sev - ko esi izdarijis mūsu valsts labā?! varu jau tagad apgalvot - neko!
sausais atlikums ir nulle. padibene!!!!

Atbildēt

zigis

15.02.2014. 23:55

Ieteikums konkursantiem: neaizmirstiet iekļaut metāla izstrādājumus - armatūru, kas ir galvenais LM produkts un izejmateriāls cietuma restēm!
Veiksmi darbos!

Atbildēt

Spilgts piemērs

15.02.2014. 14:42

Spilgts piemers tam, kas var notikt un arī konkreti notika ar lielu privātu uzņēmumu, kad savas rociņas biznesā silda bezatbildīgi politiķi un konsultanti. Zūd modrība, zūd konkurence, zūd kontrole, zūd realitātes sajūta. Rezultāts - liela uzņēmuma bankrots un tūkstošiem bezdarbnieku un viņu ģimeņu papildus slogs valsts sociālajam budžetam.

Atbildēt

Gena

15.02.2014. 13:58

Uz vāka iesaku likt foto, kurā redzams, kā L.Lapsa ņem piķi no K.Lipmana par šīs grāmatas sarakstīšanu.

Atbildēt

interesents

15.02.2014. 09:12

Un kur tad pārējie īpašnieki, tipa Lipmans? Tb pēc kādiem kritērijiem jāatlasa attēļojamos personāžus. Citādi ļoti gribas konkursā piedalīties, taču bail ne to no iesaistīto plejādes uzzīmēt. Tā bez honorāra var palikt. ;(

Atbildēt

ideja

14.02.2014. 22:25

Visi sie personazi ar lapstam met zemi virsuu kapam, kur aprok Latviju. Un krustu uzliksanai jau tur Zaharhjins ar Segalu.

Atbildēt

N.Māstrihts

14.02.2014. 22:23

»

Māris Sprinģis

Lūk īstenie vaininieki,kuru apzinīgās darbošanās rezultātā,Latvijas Valsts un Latvijas Valsts Iedzīvotājiem jāpiedzīvo nepārtraukti zaudējumi,kā rezultatā budžetā noblēdītais parādās ar mīnusa zīmi. Vai nevajadzētu viņiem,tiem īstenajiem vaininiekiem samazināt pensijas un algas. Kāpēc Latvijas Valsts...


Lemberga un kalvīšu u.c.vajadzībām Krimināllikuma pantos nav kriminalizētas pašvaldību amatpersonu noziedzīgās darbības, jo juridiskas pašvaldību personas nevar saukt pie kriminālatbildības, kas ir pretrunā ar Latvijas laika Sodu likumu, ko komunisti neatjaunoja spēkā.

Līdz ar to nevar saukt pie atbildības Vilku, Dombrovski, Repši u.c. publisko tiesību juridiskās personas.

Atbildēt

Māris Sprinģis

[R] 14.02.2014. 20:37

Lūk īstenie vaininieki,kuru apzinīgās darbošanās rezultātā,Latvijas Valsts un Latvijas Valsts Iedzīvotājiem jāpiedzīvo nepārtraukti zaudējumi,kā rezultatā budžetā noblēdītais parādās ar mīnusa zīmi. Vai nevajadzētu viņiem,tiem īstenajiem vaininiekiem samazināt pensijas un algas. Kāpēc Latvijas Valsts Idzīvotājiem jācieš no viņu patvaļas un diktatūras? Godīgi taču būtu samērēgi pēc pararītā darba godīga alga. Viņu darbi parāda,ka jo lielāki Valstij nodarītie zaudējumi,jo lielāks viņu atalgojums. Kā tad iznāk ? Valsts kaitniekiem par valstij nodarītajiem zaudējumiem ir nevis cietumsods,bet gan Krietna alga un slava. Viņi pat tiek slavināti un cildināti. Sakiet,lūdzu,kā var ienākt Taisnība,Godība,sociālā samērojamība un pārticība,godībā tiek celti cilvēki,kuri Valstij ir sagādājuši zaudējumus. Kā teikts SVĒTAJOS RAKSTOS, tad pienāks TAUTAI CIEŠANU un NABADZĪBAS| LAIKI. Un vēl joprojām mēs neturamies pretī netaisnībā,bet klusējam. Vai klusējot mēs neesam viņu atbalstītāji un paši šajos notikumos vainīgi???

Atbildēt

gigant misļi

14.02.2014. 19:41

Lapsa uz balta zirga ar šķēpu rokā. Uz šķēpa uzdurti visi ļaundari, kā nosauktie, tā neminētie. No kabatām viņiem birst ārā nauda (lati, eiriki, dolāri, tugriki, rubļi u.t.t.).

Atbildēt

vēl

14.02.2014. 19:35

Cukmena valdīšanas laikā čuguna lējēji esot ielidojuši ar pusmiljarda vērtām shēmām, kuras vērpis esot pats pončiks. Tā vietā, lai mafiju iesēdinātu burī, kā tas notiek puslīdz civilizētās valstīs, tad šeit materiālus iznīcināja un lietu slēdza kā valstij bīstamu ar tā paša cūkmena svētību... Nu klausoties nesenos ģenerālpipuka spriedelējumus, tad neko diži valdības kurss nav mainījies...

Atbildēt

Janka

14.02.2014. 19:19

Vākam jābūt vienkāršam: Milzīgs falls uz kura kā uz zirga sēž visi lietā iesaistītie dzīvnieciski agresīviem ģīmjiem (visi izņemot Zaharjinu un Sigalu). Falls uz pautiem kā riteņiem drāžas pakaļ pārbiedēto nodokļu maksātāju pūlim, daļa no kuriem bēg, daļa sēžas lidmšīnās, daļa jau ir pautu samīdīti. Aiz falla muguras Zaharjins ar ņirdzōšu purnu stum ķešās naudas blāķus.

Atbildēt

Marss

14.02.2014. 17:35

Šajā bildē konkrēti redzams, kurš savās domās ir ļoti tālu no Zemes.

Atbildēt

N.Māstrihts

14.02.2014. 17:09

»

N.Māstrihts

Un Lembergu noteikti klāt, jo Lemberga vajadzībām Krimināllikuma pantos nav kriminalizētas pašvaldību amatpersonu noziedzīgās darbības, jo juridiskas pašvaldību personas nevar saukt pie kriminālatbildības, kas ir pretrunā ar Latvijas laika Sodu likumu, ko komunisti neatjaunoja spēkā...


Beidz, idiņ, piesmērēt internetu ar savu bērnudārza sagatavošanas klases līmeņa spamu, tev taču N.Māstrihujs parādija, kā jāraksta komentāri, tevi pašu parodējot.

Ja nevari atturēties, dodies pie psihiatra!

Atbildēt

gov.lv

14.02.2014. 16:14

visiem šiem kapračiem pa lāpsrai rokā.Varbūt ripji,bet ļoti patiesi būtu visus šos "varoņus "attēlot čurājošus uz Latviju{kontūrām)

Atbildēt

Tikmēr

14.02.2014. 15:41

Zaharjins prasa policiju sākt kriminālprocesu pret Lipmanu. L.Lapsas grāmata noteikti ieviestu lielāku skaidrību uzņēmuma Liepājas Metalurgs sakarā. Tostarp Zaharjina lomu šajā Metalurggeitā.

Atbildēt

N.Māstrihts

14.02.2014. 15:27

»

sas

bilde laba


Un Lembergu noteikti klāt, jo Lemberga vajadzībām Krimināllikuma pantos nav kriminalizētas pašvaldību amatpersonu noziedzīgās darbības, jo juridiskas pašvaldību personas nevar saukt pie kriminālatbildības, kas ir pretrunā ar Latvijas laika Sodu likumu, ko komunisti neatjaunoja spēkā.

Līdz ar to nevar saukt pie atbildības Vilku, Dombrovski, Repši u.c. publisko tiesību juridiskās personas.

Atbildēt

N.Māstrihts

14.02.2014. 15:23

»

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

...


Beidz, idiņ, piesmērēt internetu ar savām 4. klases līmeņa rīmēm, tev taču Ōpels Kadets Mzpisāns parādija, kā jāraksta panti, tevi pašu parodējot.

Ja nevari atturēties, dodies pie psihiatra!

Atbildēt

Atmiņā tautai daudz kas palicis

14.02.2014. 14:58

Tik kvēli solījumi tautai un tik neatbilstoši darba rezultāti nokļūstot pie varas grožiem.

Latvijai, līdzīgi ASV un Vacijai, vajadzētu palielināt minimālo partijas biedru skaitu, lai notiktu kvalitatīva politiskā sāncensība starp 2 lielākiem politiskiem spēkiem. Tad nebūtu iespējas restartēties bijušo konkurentu vai jaundibinātās partijās, bet varas partiju, kas slikti un neekonomiski pārvaldījusi valsti, vēlētāji atbalstītu vai sodītu vēlēšanās ar saviem mandātiem. Abu pušu nacionāļiem nāktos ņemt rokās lāpsu un strādāt, nevis desmitgadēs kurinot naidu deldēt saeimā bikses un svārkus...

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 14.02.2014. 14:57

»

paija

galvenais jau te rakstos ir uzrakstīts. ŠAubos,vai grāmatu pirks. Vel jau nav izpirkta iepriekšējā grāmata Parastais latvietis par prezidentu. Ja nu vienīgi kāds gramatu sponsorē


;)

Mediju ziņa (11.2011.): Autoru kolektīva - žurnālistu un publicistu Lato Lapsas, Agneses Margēvičas un Kristīnes Jančevskas - radītās jaunās grāmatas "Cits ķēķis: zem likumīgā "jumta"." sākotnēji plānotās 6.000 eksemplāru tirāžas pirmā puse negaidīti ātri tikusi izpirkta jau pirmajās pāris dienās pēc šīs grāmatas nonākšanas tirdzniecībā šīs valsts grāmatnīcās. Un, diemžēl, arī ar grāmatnīcām nogādāto otro tirāžas pusi visiem interesentiem ir izrādījies par maz, īpaši jau - lasītājiem ārpus Rīgas, kam bija iespējams iegādāties vien pavisam nelielu sākotnējās tirāžas daļu. Ņemot vērā situāciju, grāmatas izdevēji ir raduši iespēju nodrukāt papildu tirāžu 3000 eksemplāru apjomā, ko tipogrāfija sola nogādāt grāmatveikalos jau tuvākajā laikā...
-----

"Diez’, "pē(r)ļu sauja nobērta"?..."
( "tekošā momenta rezumējums" - iz "O.M.© arChīva" )

Kad "palaiž tautās" Grāmatu,
Par Muļķu Zemes SISTĒMU,
Kas "valstī" piesmej "plebejus" ~
Tas "ceļ no miega" ļautiņus:

Uz grāmatnīcām vairums skrien,
(jo - bešā palikt nepiedien!),
Lai (vismaz vienu!) Grāmatu,
Par "tiesībsargiem" iepirktu.
Gar plauktiem ‘spieto’ bariņos,
Līdz - ieskats ‘mentu kariņos’,
Un "Cita ķēķa" ‘receptēs’,
Tiek iežmiegts (cieti!) padusēs.

Ja pacietība nav "kā miets" ~
Iekš tumši zaļiem vākiem siets,
"Cits ķēķis" jau top ‘revidēts’,
Pirms ‘kāposts (neliels) ēvelēts’:
Turpat pie plaukta Grāmata,
Tiek "bišķi vaļā parauta",
Un "nebeidzamo stāstu" sāk,
(Līdz rinda kasei tuvāk nāk):

Čaukst lapas, kurās prologs pauž,
Par "struktūrām", kas "tīklus auž",
(Kur "valsts” ļauj ķerstīt "fišiņas",
Gan treknākas, gan maziņas) ~
Par "jumtu", kas ir (?) "likumīgs",
Šai "valstī" klājies "ilgtspējīgs",
Pār "dienestiem" un "kantoriem",
Priekš "uzplečotiem vilkačiem".
Par to, kā "lietas fabricē",
Par "figurantiem izstrādē",
Par "protokolu" pasakām,
Par "pierādījumiem" priekš tām,
Par "liecinieku" dresūru,
Par "noplūdēm" un "Pī-āR’u",
Par "tiesiskuma" FIKCIJU ~
Par Muļķu Zemes SISTĒMU...

Pie kasēm (vākus aptaustot,
Un "koncepttēzes" burtojot),
Stāv rinda šīs "valsts" pilsoņu,
Pēc Grāmatas par SISTĒMU:
Gan sensācijas alkstoši,
(Vai - Patiesību salkstoši?...),
Gan - tik’ dēļ "pūļa inerces"
(Vai - sūras privātpieredzes?...).

Cik ļaužu no šīs Grāmatas,
Gūs "relaxu", cik - "mācības",
Par to, KAS notiek un KĀPĒC,
Šīs "ķēķu lielvalsts" miskastēs?
Cik apjēgs (BEIDZOT), ka - jau rīt,
Var "savākt", "drāzt" un "izkratīt",
No mums JEBKURU & par JEBKO,
Ja - "specdienests" tā "sashēmo"?...
...
Viebj SILES rukšķi šņukurus:
"Mums, biedri, šādus daiļdarbus,
Nav pienākums ne boksterēt,
Ne "fiškā ņemt", ne "komentēt" ~
Lai "tiesībsargi" VISUS "drāž",
(Ja vien – MŪS "čokā neiebāž")
Šai "valstī", kurā "ķēķis" smird,
(Kas nav MUMS jāredz & jāsadzird):
Nav "jāstiepj tas, ko nevar celt" ~
Pret "specdienestiem" "mucu velt",
Nav (MUMS) nekāda "profīta"
(Līdz - pašus "KNĀB’j" un "izkrata")!..."
...
Tiek "laista tautās" Grāmata ~
Diez’, "pē(r)ļu sauja nobērta",
Tiem, kas VĒL rukšķ - lai rušinās,
Līdz - "atleks klemme" vērtēt tās?...

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Atmiņā 1998

14.02.2014. 14:48

LATGALES XX GS. HRONIKA:
1998.gada 2.maijs
Rēzeknē notiek Tautas partijas dibināšanas kongress. Par partijas priekšsēdētāju ievēlēts Andris Šķēle.

Vesturisks foto - Sķēle ar mēslu dakšām rokā darbojas ar domubiedriem Latgales laukos..

Atbildēt

Atmiņā 2002

14.02.2014. 14:26

‘Jaunais laiks’ Dieva priekšā sola kalpot tautai...

http://www.delfi.lv/news/national/politics/jaunais-laiks-dieva-prieksa-sola-kalpot-tautai.d?id=3626091

Atbildēt

sas

14.02.2014. 13:24

bilde laba,
papildinām galvenos varoņus:
naglis .....

Atbildēt

hehe

14.02.2014. 12:54

Ja aizvainojoši, tad piedalos!

Atbildēt

8)))))))

14.02.2014. 12:47

»

Einars

Sorry, veči, tā nu toreiz sanāca. Tagad viss būs citādāk


Tas jaunais laiks kas šalkās trīs... tas nāks ,ja zagļi mūs nevadīs!!!!!!!!

Atbildēt

paija

14.02.2014. 12:16

galvenais jau te rakstos ir uzrakstīts. ŠAubos,vai grāmatu pirks. Vel jau nav izpirkta iepriekšējā grāmata Parastais latvietis par prezidentu. Ja nu vienīgi kāds gramatu sponsorē

Atbildēt

Einars

14.02.2014. 11:42

Sorry, veči, tā nu toreiz sanāca. Tagad viss būs citādāk..
Uz priekšu, uz gaišo rītdienu!

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

14.02.2014. 11:27

Nevienam nav jāsēž, ne arī jālido, visi šie izdzimteņi jāpakar, kas arī tiks izdarīts !!!

Atbildēt

onkols

14.02.2014. 10:52

Laps konkurss!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...