Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

.

26.07.2015. 19:03

»


P.S. tu sausiņus jau sakaltēji un (paš)vilnas zeķes paguvi salāpīt, k.r.i.m.i.n.ā.l.r.e.c.i.d.ī.v.a.i.s "šarikov"? Visnotaļ ticami, ka jau tuvākajā perspektīvā tev būs akūti prioritāras tieši šādas (un taml.) gaužām jau necilas "pirmās nepieciešamības minimuma" aktualitātes - zināmos strikti askētiskos "kroņa" apartamentos "pārdomājot dzīvi" un "apgūstot LIKUMĪGI adekvātas uzvedības ABC"... ;)

Atbildēt

.

26.07.2015. 18:56

»


tev, "trollēn (fi)fēli" atkal jau "nepie.šķīla ar pirmo piegājienu" (kas, patiesībā, nav nekas ekskluzīvi inovatīvs, jo bija elementāri prognozējams). ;)

Atbildēt

.

25.07.2015. 00:29

»


Arī tā vienkāršā iemesla dēļ, ka – tu un tava w-bedre nebūt NAV tas "krutuma etalons" (par patiešām Profesionālas Žurnālistikas precedentu konkrēti saistībā ar tevi un tavu w-bedri "pipec.com-1984" – pat i nerunājot un, visnotaļ objektīvu iemeslu dēļ, neko tamlīdzīgu arī pat neprognozējot), kas varētu būt iekārojams "lietošanai" (vai pat zināmai "psihoatkarībai", kāda mēdz ienākties elementāri prasti z.o.m.b.ē.j.a.m.i.em / manipulējamiem "latv.ānijas lum.peņu titul.nācijas locekļiem").

Atbildēt

.

24.07.2015. 01:18

»

.


;)))))))

CENZŪRA | ir | aizliegta | ar | LIKUMU,
kā | atbilstoši | sodāms | apzināts | NOZIEGUMS.

=======

Atbildēt

.

24.07.2015. 01:16

»

.

CENZŪRAir aizliegta ar LIKUMU,

Atbildēt

.

24.07.2015. 01:14

»


CENZŪRA

Atbildēt

mis.maarpla

01.03.2014. 18:34

....Uz vāka analoģiska bilde, kā pa TV demonstrēta bilde pirms Soču olimpiādes raidījumiem:
....galvenais varonis -liels attēls un pārējie riņķī ar mazāku bjusta attēlu, tā sakot, bildes lielums pēc vainīguma pakāpes.
....acīs visiem mirgo eiro zīmes jeb bara priekšā nolikts aizsiets naudas maiss.

Atbildēt

lunis

26.02.2014. 19:45

Grāmatas moto varētu būt "ezītis slinks putns neiespers nelidos",bildes fonā visi valdības un metalurga varoņi,tikai nevaru saprast kurš spērējs.Lācītis -Lāčplēsis ,vai Laimdota,tauta savus varoņus atcerās.

Atbildēt

Paraksts sai bildei

26.02.2014. 06:47

,,No krasaina metala zagsanas lidz Veiksmes stastam,, !

Atbildēt

Makslas akademija

26.02.2014. 06:43

Konkursa vajag iesaistit ari Makslas akademijas studentus un Rigas makslas un dizaina skolas audzeknus !Gramatas noformejums ka kursa darbs grafiskaja dizaina.

Atbildēt

gramatas apaksvirsraksts,jeb motto

26.02.2014. 06:38

,,No Liepajas veja optimizesanas lidz Veiksmes stastam,, !

Atbildēt

Repše rociņas silda kausētā zeltā(no domnas)

25.02.2014. 19:01

Šodien Doma baznīcā, piedaloties tradicionālo konfesiju bīskapiem, partijas "Jaunais laiks" 8.Saeimas deputātu kandidāti Dieva priekšā zvērēja "kalpot tautai un valstij godīgi, atklāti un pēc labākās sirdsapziņas".

Repše, Vilks, Godmanis,Dombrovskis un Vienotība savas rociņas silda kausētā zeltā(no domnas) Dieva priekšā un zūd realitātes sajūta.

Atbildēt

!

25.02.2014. 18:42

»

Atmiņā 1998

LATGALES XX GS. HRONIKA


Tam nav sakara ar Liepajas metalurgu. Liepjas metalurgisti ir baņķieris Repše, Vilks, Godmanis,Dombrovskis un Vienotība!

Atbildēt

Kamikadze

18.02.2014. 20:40

Uz vāka būtu jābūt kariķētai ainiņai kurā kausētu zeltu (no domnas) visi pieminētie premjerpersonāži ar kailām rociņām (nebaidoties no karstuma) ar padevīgi saliektām muguriņām sanes pie "Joskes" Zaharjina kājām. Tas simbolizētu viņa spēju zeltu no oglēm izgrābt ar svešām rokām un arī mūsu valdošo īpatņu bļodlaižu un kalpu dabu...

Atbildēt

yolka

16.02.2014. 03:23

»

gigant misļi

Lapsa uz balta zirga ar šķēpu rokā. Uz šķēpa uzdurti visi ļaundari, kā nosauktie, tā neminētie. No kabatām viņiem birst ārā nauda (lati, eiriki, dolāri, tugriki, rubļi u.t.t


Tu, gurķa masētāj, pajautā pats sev - ko esi izdarijis mūsu valsts labā?! varu jau tagad apgalvot - neko!
sausais atlikums ir nulle. padibene!!!!

Atbildēt

zigis

15.02.2014. 23:55

Ieteikums konkursantiem: neaizmirstiet iekļaut metāla izstrādājumus - armatūru, kas ir galvenais LM produkts un izejmateriāls cietuma restēm!
Veiksmi darbos!

Atbildēt

Spilgts piemērs

15.02.2014. 14:42

Spilgts piemers tam, kas var notikt un arī konkreti notika ar lielu privātu uzņēmumu, kad savas rociņas biznesā silda bezatbildīgi politiķi un konsultanti. Zūd modrība, zūd konkurence, zūd kontrole, zūd realitātes sajūta. Rezultāts - liela uzņēmuma bankrots un tūkstošiem bezdarbnieku un viņu ģimeņu papildus slogs valsts sociālajam budžetam.

Atbildēt

Gena

15.02.2014. 13:58

Uz vāka iesaku likt foto, kurā redzams, kā L.Lapsa ņem piķi no K.Lipmana par šīs grāmatas sarakstīšanu.

Atbildēt

interesents

15.02.2014. 09:12

Un kur tad pārējie īpašnieki, tipa Lipmans? Tb pēc kādiem kritērijiem jāatlasa attēļojamos personāžus. Citādi ļoti gribas konkursā piedalīties, taču bail ne to no iesaistīto plejādes uzzīmēt. Tā bez honorāra var palikt. ;(

Atbildēt

ideja

14.02.2014. 22:25

Visi sie personazi ar lapstam met zemi virsuu kapam, kur aprok Latviju. Un krustu uzliksanai jau tur Zaharhjins ar Segalu.

Atbildēt

N.Māstrihts

14.02.2014. 22:23

»

Māris Sprinģis

Lūk īstenie vaininieki,kuru apzinīgās darbošanās rezultātā,Latvijas Valsts un Latvijas Valsts Iedzīvotājiem jāpiedzīvo nepārtraukti zaudējumi,kā rezultatā budžetā noblēdītais parādās ar mīnusa zīmi. Vai nevajadzētu viņiem,tiem īstenajiem vaininiekiem samazināt pensijas un algas. Kāpēc Latvijas Valsts...


Lemberga un kalvīšu u.c.vajadzībām Krimināllikuma pantos nav kriminalizētas pašvaldību amatpersonu noziedzīgās darbības, jo juridiskas pašvaldību personas nevar saukt pie kriminālatbildības, kas ir pretrunā ar Latvijas laika Sodu likumu, ko komunisti neatjaunoja spēkā.

Līdz ar to nevar saukt pie atbildības Vilku, Dombrovski, Repši u.c. publisko tiesību juridiskās personas.

Atbildēt

Māris Sprinģis

[R] 14.02.2014. 20:37

Lūk īstenie vaininieki,kuru apzinīgās darbošanās rezultātā,Latvijas Valsts un Latvijas Valsts Iedzīvotājiem jāpiedzīvo nepārtraukti zaudējumi,kā rezultatā budžetā noblēdītais parādās ar mīnusa zīmi. Vai nevajadzētu viņiem,tiem īstenajiem vaininiekiem samazināt pensijas un algas. Kāpēc Latvijas Valsts Idzīvotājiem jācieš no viņu patvaļas un diktatūras? Godīgi taču būtu samērēgi pēc pararītā darba godīga alga. Viņu darbi parāda,ka jo lielāki Valstij nodarītie zaudējumi,jo lielāks viņu atalgojums. Kā tad iznāk ? Valsts kaitniekiem par valstij nodarītajiem zaudējumiem ir nevis cietumsods,bet gan Krietna alga un slava. Viņi pat tiek slavināti un cildināti. Sakiet,lūdzu,kā var ienākt Taisnība,Godība,sociālā samērojamība un pārticība,godībā tiek celti cilvēki,kuri Valstij ir sagādājuši zaudējumus. Kā teikts SVĒTAJOS RAKSTOS, tad pienāks TAUTAI CIEŠANU un NABADZĪBAS| LAIKI. Un vēl joprojām mēs neturamies pretī netaisnībā,bet klusējam. Vai klusējot mēs neesam viņu atbalstītāji un paši šajos notikumos vainīgi???

Atbildēt

gigant misļi

14.02.2014. 19:41

Lapsa uz balta zirga ar šķēpu rokā. Uz šķēpa uzdurti visi ļaundari, kā nosauktie, tā neminētie. No kabatām viņiem birst ārā nauda (lati, eiriki, dolāri, tugriki, rubļi u.t.t.).

Atbildēt

vēl

14.02.2014. 19:35

Cukmena valdīšanas laikā čuguna lējēji esot ielidojuši ar pusmiljarda vērtām shēmām, kuras vērpis esot pats pončiks. Tā vietā, lai mafiju iesēdinātu burī, kā tas notiek puslīdz civilizētās valstīs, tad šeit materiālus iznīcināja un lietu slēdza kā valstij bīstamu ar tā paša cūkmena svētību... Nu klausoties nesenos ģenerālpipuka spriedelējumus, tad neko diži valdības kurss nav mainījies...

Atbildēt

Janka

14.02.2014. 19:19

Vākam jābūt vienkāršam: Milzīgs falls uz kura kā uz zirga sēž visi lietā iesaistītie dzīvnieciski agresīviem ģīmjiem (visi izņemot Zaharjinu un Sigalu). Falls uz pautiem kā riteņiem drāžas pakaļ pārbiedēto nodokļu maksātāju pūlim, daļa no kuriem bēg, daļa sēžas lidmšīnās, daļa jau ir pautu samīdīti. Aiz falla muguras Zaharjins ar ņirdzōšu purnu stum ķešās naudas blāķus.

Atbildēt

Marss

14.02.2014. 17:35

Šajā bildē konkrēti redzams, kurš savās domās ir ļoti tālu no Zemes.

Atbildēt

N.Māstrihts

14.02.2014. 17:09

»

N.Māstrihts

Un Lembergu noteikti klāt, jo Lemberga vajadzībām Krimināllikuma pantos nav kriminalizētas pašvaldību amatpersonu noziedzīgās darbības, jo juridiskas pašvaldību personas nevar saukt pie kriminālatbildības, kas ir pretrunā ar Latvijas laika Sodu likumu, ko komunisti neatjaunoja spēkā...


Beidz, idiņ, piesmērēt internetu ar savu bērnudārza sagatavošanas klases līmeņa spamu, tev taču N.Māstrihujs parādija, kā jāraksta komentāri, tevi pašu parodējot.

Ja nevari atturēties, dodies pie psihiatra!

Atbildēt

gov.lv

14.02.2014. 16:14

visiem šiem kapračiem pa lāpsrai rokā.Varbūt ripji,bet ļoti patiesi būtu visus šos "varoņus "attēlot čurājošus uz Latviju{kontūrām)

Atbildēt

Tikmēr

14.02.2014. 15:41

Zaharjins prasa policiju sākt kriminālprocesu pret Lipmanu. L.Lapsas grāmata noteikti ieviestu lielāku skaidrību uzņēmuma Liepājas Metalurgs sakarā. Tostarp Zaharjina lomu šajā Metalurggeitā.

Atbildēt

N.Māstrihts

14.02.2014. 15:27

»

sas

bilde laba


Un Lembergu noteikti klāt, jo Lemberga vajadzībām Krimināllikuma pantos nav kriminalizētas pašvaldību amatpersonu noziedzīgās darbības, jo juridiskas pašvaldību personas nevar saukt pie kriminālatbildības, kas ir pretrunā ar Latvijas laika Sodu likumu, ko komunisti neatjaunoja spēkā.

Līdz ar to nevar saukt pie atbildības Vilku, Dombrovski, Repši u.c. publisko tiesību juridiskās personas.

Atbildēt

N.Māstrihts

14.02.2014. 15:23

»

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

...


Beidz, idiņ, piesmērēt internetu ar savām 4. klases līmeņa rīmēm, tev taču Ōpels Kadets Mzpisāns parādija, kā jāraksta panti, tevi pašu parodējot.

Ja nevari atturēties, dodies pie psihiatra!

Atbildēt

Atmiņā tautai daudz kas palicis

14.02.2014. 14:58

Tik kvēli solījumi tautai un tik neatbilstoši darba rezultāti nokļūstot pie varas grožiem.

Latvijai, līdzīgi ASV un Vacijai, vajadzētu palielināt minimālo partijas biedru skaitu, lai notiktu kvalitatīva politiskā sāncensība starp 2 lielākiem politiskiem spēkiem. Tad nebūtu iespējas restartēties bijušo konkurentu vai jaundibinātās partijās, bet varas partiju, kas slikti un neekonomiski pārvaldījusi valsti, vēlētāji atbalstītu vai sodītu vēlēšanās ar saviem mandātiem. Abu pušu nacionāļiem nāktos ņemt rokās lāpsu un strādāt, nevis desmitgadēs kurinot naidu deldēt saeimā bikses un svārkus...

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 14.02.2014. 14:57

»

paija

galvenais jau te rakstos ir uzrakstīts. ŠAubos,vai grāmatu pirks. Vel jau nav izpirkta iepriekšējā grāmata Parastais latvietis par prezidentu. Ja nu vienīgi kāds gramatu sponsorē


;)

Mediju ziņa (11.2011.): Autoru kolektīva - žurnālistu un publicistu Lato Lapsas, Agneses Margēvičas un Kristīnes Jančevskas - radītās jaunās grāmatas "Cits ķēķis: zem likumīgā "jumta"." sākotnēji plānotās 6.000 eksemplāru tirāžas pirmā puse negaidīti ātri tikusi izpirkta jau pirmajās pāris dienās pēc šīs grāmatas nonākšanas tirdzniecībā šīs valsts grāmatnīcās. Un, diemžēl, arī ar grāmatnīcām nogādāto otro tirāžas pusi visiem interesentiem ir izrādījies par maz, īpaši jau - lasītājiem ārpus Rīgas, kam bija iespējams iegādāties vien pavisam nelielu sākotnējās tirāžas daļu. Ņemot vērā situāciju, grāmatas izdevēji ir raduši iespēju nodrukāt papildu tirāžu 3000 eksemplāru apjomā, ko tipogrāfija sola nogādāt grāmatveikalos jau tuvākajā laikā...
-----

"Diez’, "pē(r)ļu sauja nobērta"?..."
( "tekošā momenta rezumējums" - iz "O.M.© arChīva" )

Kad "palaiž tautās" Grāmatu,
Par Muļķu Zemes SISTĒMU,
Kas "valstī" piesmej "plebejus" ~
Tas "ceļ no miega" ļautiņus:

Uz grāmatnīcām vairums skrien,
(jo - bešā palikt nepiedien!),
Lai (vismaz vienu!) Grāmatu,
Par "tiesībsargiem" iepirktu.
Gar plauktiem ‘spieto’ bariņos,
Līdz - ieskats ‘mentu kariņos’,
Un "Cita ķēķa" ‘receptēs’,
Tiek iežmiegts (cieti!) padusēs.

Ja pacietība nav "kā miets" ~
Iekš tumši zaļiem vākiem siets,
"Cits ķēķis" jau top ‘revidēts’,
Pirms ‘kāposts (neliels) ēvelēts’:
Turpat pie plaukta Grāmata,
Tiek "bišķi vaļā parauta",
Un "nebeidzamo stāstu" sāk,
(Līdz rinda kasei tuvāk nāk):

Čaukst lapas, kurās prologs pauž,
Par "struktūrām", kas "tīklus auž",
(Kur "valsts” ļauj ķerstīt "fišiņas",
Gan treknākas, gan maziņas) ~
Par "jumtu", kas ir (?) "likumīgs",
Šai "valstī" klājies "ilgtspējīgs",
Pār "dienestiem" un "kantoriem",
Priekš "uzplečotiem vilkačiem".
Par to, kā "lietas fabricē",
Par "figurantiem izstrādē",
Par "protokolu" pasakām,
Par "pierādījumiem" priekš tām,
Par "liecinieku" dresūru,
Par "noplūdēm" un "Pī-āR’u",
Par "tiesiskuma" FIKCIJU ~
Par Muļķu Zemes SISTĒMU...

Pie kasēm (vākus aptaustot,
Un "koncepttēzes" burtojot),
Stāv rinda šīs "valsts" pilsoņu,
Pēc Grāmatas par SISTĒMU:
Gan sensācijas alkstoši,
(Vai - Patiesību salkstoši?...),
Gan - tik’ dēļ "pūļa inerces"
(Vai - sūras privātpieredzes?...).

Cik ļaužu no šīs Grāmatas,
Gūs "relaxu", cik - "mācības",
Par to, KAS notiek un KĀPĒC,
Šīs "ķēķu lielvalsts" miskastēs?
Cik apjēgs (BEIDZOT), ka - jau rīt,
Var "savākt", "drāzt" un "izkratīt",
No mums JEBKURU & par JEBKO,
Ja - "specdienests" tā "sashēmo"?...
...
Viebj SILES rukšķi šņukurus:
"Mums, biedri, šādus daiļdarbus,
Nav pienākums ne boksterēt,
Ne "fiškā ņemt", ne "komentēt" ~
Lai "tiesībsargi" VISUS "drāž",
(Ja vien – MŪS "čokā neiebāž")
Šai "valstī", kurā "ķēķis" smird,
(Kas nav MUMS jāredz & jāsadzird):
Nav "jāstiepj tas, ko nevar celt" ~
Pret "specdienestiem" "mucu velt",
Nav (MUMS) nekāda "profīta"
(Līdz - pašus "KNĀB’j" un "izkrata")!..."
...
Tiek "laista tautās" Grāmata ~
Diez’, "pē(r)ļu sauja nobērta",
Tiem, kas VĒL rukšķ - lai rušinās,
Līdz - "atleks klemme" vērtēt tās?...

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Atmiņā 1998

14.02.2014. 14:48

LATGALES XX GS. HRONIKA:
1998.gada 2.maijs
Rēzeknē notiek Tautas partijas dibināšanas kongress. Par partijas priekšsēdētāju ievēlēts Andris Šķēle.

Vesturisks foto - Sķēle ar mēslu dakšām rokā darbojas ar domubiedriem Latgales laukos..

Atbildēt

Atmiņā 2002

14.02.2014. 14:26

‘Jaunais laiks’ Dieva priekšā sola kalpot tautai...

http://www.delfi.lv/news/national/politics/jaunais-laiks-dieva-prieksa-sola-kalpot-tautai.d?id=3626091

Atbildēt

sas

14.02.2014. 13:24

bilde laba,
papildinām galvenos varoņus:
naglis .....

Atbildēt

hehe

14.02.2014. 12:54

Ja aizvainojoši, tad piedalos!

Atbildēt

8)))))))

14.02.2014. 12:47

»

Einars

Sorry, veči, tā nu toreiz sanāca. Tagad viss būs citādāk


Tas jaunais laiks kas šalkās trīs... tas nāks ,ja zagļi mūs nevadīs!!!!!!!!

Atbildēt

paija

14.02.2014. 12:16

galvenais jau te rakstos ir uzrakstīts. ŠAubos,vai grāmatu pirks. Vel jau nav izpirkta iepriekšējā grāmata Parastais latvietis par prezidentu. Ja nu vienīgi kāds gramatu sponsorē

Atbildēt

Einars

14.02.2014. 11:42

Sorry, veči, tā nu toreiz sanāca. Tagad viss būs citādāk..
Uz priekšu, uz gaišo rītdienu!

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

14.02.2014. 11:27

Nevienam nav jāsēž, ne arī jālido, visi šie izdzimteņi jāpakar, kas arī tiks izdarīts !!!

Atbildēt

onkols

14.02.2014. 10:52

Laps konkurss!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

FotoŠībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir sasnieguši savā ziņā jau pašu augstāko pakāpi. Tas, ka Krievijas Konstitūcijas 14.pantā pēc būtības ierakstīts, ka reliģija ir nošķirta no valsts1, neko nenozīmē. Jo Krievijas priekštecei – PSRS arī bija visprogresīvākā konstitūcija, tikai deklaratīva.
Lasīt visu...

21

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

FotoMēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un ieteikumiem, kas izriet no zinātnes pētījumiem par COVID-19 izplatību, par to, kādi faktori to pastiprina vai ierobežo.
Lasīt visu...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...

Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...