Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lasītājs

09.04.2021. 12:36

»

Parādi ir jāmaksā

Ļoti tendenciozs raksts, ko raksta persona, kura negrib maksāt savu kredītu, tāpēc izmanto taktiku, ka labākā aizsardzība ir uzbrukums. Ļoti rupjš un nekorekts uzbrauciens tiesnešiem. Parādi ir jāmaksā nevis jāmeklē kur kādi komati dokumentos ne tā salikti. Cesiju neviens nav atcēlis arī LV civillikumā...


Man arī sanāca smiekli, ka cietušie un neaizsargātie ir tie, kas paņēmuši aizņēmumu bankā, bet neatdos savus miljonus, jo redz iespēju, ka banku var uzmest, dēļ kādām procesuālām šmucēm. Noteikti, ka blēži ir abās pusēs, tikai interesē, kuram paveiksies ar tiesas lēmumu :)

Atbildēt

Inta Buša

11.01.2021. 17:53

Cienijama tiesnese S. Sondare! Savu juristes diplomu pa tiešo varat izmantot ka atkritumu lāpstīņu jebkurā atkritumu tvertnē vai poligonā.

Atbildēt

Inta

19.09.2020. 18:15

Сондаре уже отличилась так, что против неё хотят завести дисциплинарное дело. Карьера катится на дно.

Atbildēt

Parādi ir jāmaksā

11.09.2020. 19:46

Ļoti tendenciozs raksts, ko raksta persona, kura negrib maksāt savu kredītu, tāpēc izmanto taktiku, ka labākā aizsardzība ir uzbrukums. Ļoti rupjš un nekorekts uzbrauciens tiesnešiem. Parādi ir jāmaksā nevis jāmeklē kur kādi komati dokumentos ne tā salikti. Cesiju neviens nav atcēlis arī LV civillikumā.
Vienīgais, kas ir interesanti- kā šo LKB parādu portfeli varēja nopirkt kreisā kompānija un to apstiprināja FKTUK???

Atbildēt

Intrum svilst?

10.09.2020. 18:00

Intrum AB kotējas Stokholmas akciju tirgū ar vārdu INTRUM:SS, kotējas arī Londonā, Vācijā un kādā ASV biržā.
INTRUM pēdējo gadu finanšu rādītāji ir negatīvi: negatīva peļņa (pēdējos 5 gados pa mīnus 10.5% katru gadu), pieaugums utml, uzņēmums ļoti cer uz pieaugumu tuvāko 3 gadu laikā, jo vērtējuma ziņā INTRUM akcijas šobrīd ir zem tirgus cenas. Šī brīža akciju vērtība un uzņēmuma kopējā vērtība nevar nosegt īstermiņa saistības (aizņēmumi 52.193 miljardi kronu/daļas vērtība 22.215 miljardi kronu (-239.4%), un šī brīža tekošie ienākumi nosedz vien 15.9% saistību, tāpēc ilgtermiņā viņiem būtu ļoti sāpīgi, ja būtu kaut kas, kas satricinātu viņu akcijas cenas kritumu, jo tas būtu katastrofiski. Šī brīža investori tiek noturēti tikai un vienīgi ar cerību uz akciju pieaugumu un augstām dividendēm (vienas no augstākajām Zviedrijā). Uzņēmuma CEO Mikael Ericson (59 gadi) ir amatā 4.5 gadus un pēdējā alga (31.12.2019.), kuru viņš saņēma, bija brīdī, kad INTRUM ienākumi jau bija nokritušies par -36 milj. EUR, tāpēc vadība noteikti sagaida lielu pieaugumu, vai algas samazinājumu (jo alga pieauga, kad uzņēmuma ienākumi kritās), ja akciju cenas turpinās iet uz leju. Lielākais akciju turētājs ir Nordic Capital (47.66%) (https://www.nordiccapital.com/).

Atbildēt

nevajag muldēt

10.09.2020. 11:40

Īsāk - tu negribi atdot parādu. Naudu no bankas paņēmi, bet atdot negribi. Un tagad gribi kādam iestāstīt, ka visi ir blēži, tikai tu neesi. Mūsdienās tas būs grūti, ja nu vienīgi kādai puskurlai radiniecei laukos.

Atbildēt

Q

09.09.2020. 07:13

Latvijā jēdzieni tiesnesis un kukuļņēmējs ir sinonīmi , ar retiem izņēmumiem!

Atbildēt

09.09.2020. 06:51

»

Ex Luminora-Intrum shēmas klients

Neiesaku izmantot arī Luminor bankas “pakalpojumus”, kurai arī līgums ar Intrum Latvija. Tā vietā, lai Luminor banka man draudzīgi atgādinātu, ka man no viena konta šajā pašā bankā jāpapildina otra manas kredītkartes konts šai pašā bankā, banka atdeva manu it kā 60 eiro (!) lielo “parādu” Intrumam, ...


Tādi parādu piedzinēji cer tikai un cilvēka likumu nezināšanu un psoholoģisko ietekmēšanu. Nevienā tiesā viņi nevērsīsies. Ja vērsīsies tad tikai parādu ārpustiesas atgūšanas kārtībā, kur uz atnākušo vēstuli jāatzīmē, ka parādam nepiekrīti un ar to viss beigsies. Vai kreditors ierakstītā vēstulē ir jūs informējis par parādu nodošanu parādu piedzinējam? Ja nav, tad droši sūtiet viņus trīs mājas tālāk.
Ja parāds ir cedēts, tad vai līgumā ir norādīti tieši parādnieka personas dati? Visdrīzāk nav, tad ar to līgumu viņi var aiziet uz tualeti.

Atbildēt

terepe

08.09.2020. 21:27

Vienīgas šajā afērā nezināmais ir - kurai partijai šīe zēni bija par sponsoriem? Pēc šmucīguma spriežotpatiesā labuma saņēmēj sir JKP

Atbildēt

izlasīju

08.09.2020. 19:11

»

Oki

Izlasi rakstu, tad varbūt sapratīsi, kāda nozīme - kam atdot


Bezsakarīgs vervelējums ar acīmredzamu vēlmi neatdot parādu. Varētu saprast, ja parāds būtu atdots vienam prasītājam, bet tagad to vēlreiz prasītu atdot cita firma, bet tā...

Atbildēt

zose

08.09.2020. 17:18


Standarta situācija - parādu nodod vienlaicīgi n-tajiem piedzinējiem. Visos Šlitkes gadījumos ir tieši tā.

Latvijas Civillikums savā būtībā ir Cariskās Krievijas zemnieku likums, taču tais laikos nepastāvēja elektroniskie paraksti, faksi utt.

Šobrīd prasību var sekundes laikā nodot 250 dažādiem cesionāriem, un neviens nevar pateikt, kuram tad ir tiesības piedzīt.

Parāda samaksa vienam piedzinējam nekādi neatbrīvo no cita piedzinēja prasībām, jo Latvijas sapuvušajā Civillikumā nav teikts, ka parādnieks var samaksāt pēdējam viņam zināmam prasītājam.

Latvijā vispār ārpus tiesas parādu samaksāt nav iespējams. Līdz ar to rodas mākslīga un nevajadzīga tiesu pārslodze. Bet tiesneši stūķē kabatā, un viņiem tas ir izdevīgi.

Atbildēt

garaamgaajeejs

08.09.2020. 17:01

nu sūds ar to BCSL, mani vairāk int kaa FKT tik ļoti"pareiza"institūcija to atļāva..

Atbildēt

???

08.09.2020. 16:56

»

!!!

Tur tā lieta, ka raksta autors nekad neko nav aizņēmies no Krājbankas, un nav tai neko parādā


Ja jau esi parādā, tad esi. Kāda nozīme kuram? Atdod un nebūsi parādā. Parāds jau jāatdod jebkurā gadījumā. Vai tad tiesāšanās atbrīvos no parāda?

Atbildēt

!!!

08.09.2020. 16:07

»

ko vērta ir Rīcības sēde

ar kuras lēmumu cilvēki tiek padarīti par muļķiem. Pat visargumentēto kasāciju var nepieņemt un tālāk nav kam sūdzēties Latvijā


Svarīgākais, ko šī lieta izgaismo - (ne)kārtība, kas pieļauj tiesai neizskatīt kasāciju, apstākļos, kad ir norādes uz likuma un judikatūras neievērošanu, pārkāpj Satversmē noteikto: ikviens var aizstāvēt savas tiesības un likumiskās intereses taisnīgā tiesā, un Eiropas Cilvēktiesību Konvenciju: Ikvienam ir tiesības uz taisnīgu un atklātu lietas izskatīšanu neatkarīgā un objektīvā tiesā.

Atbildēt

!!!

08.09.2020. 16:00

»

???

Rakstā pietrūkst galvenā - vai tā autors ir vai nav kādam parādā? Ja ir, kāpēc nav parādu atdevis? Kāda nozīme tam, kam parādu atdot


Tur tā lieta, ka raksta autors nekad neko nav aizņēmies no Krājbankas, un nav tai neko parādā.
Un cedēšanas manipulācijas ir svarīgas visiem, jo tās pieļaujot, jebkurš var pēkšņi izrādīties parādā kādam naudīgam profesionālim.

Atbildēt

Ex Luminora-Intrum shēmas klients

08.09.2020. 14:04

Neiesaku izmantot arī Luminor bankas “pakalpojumus”, kurai arī līgums ar Intrum Latvija. Tā vietā, lai Luminor banka man draudzīgi atgādinātu, ka man no viena konta šajā pašā bankā jāpapildina otra manas kredītkartes konts šai pašā bankā, banka atdeva manu it kā 60 eiro (!) lielo “parādu” Intrumam, kurš sūtīja draudu vēstules un draudēja man ar piedziņu tiesā. Kad Luminor galvenajā birojā ierados pārpratumu draudzīgi noskaidrot, kādēļ neviens no bankas man nav ne piezvanījis, ne atsūtījis sms ziņu vai epastu, man tur pavisam nedraudzīgi paskaidroja, ka no bankas tiešām neesot mani brīdinājuši kā to līgums paredzēja, tomēr man esot jārisina šis jautājums ar Intrum, nevis šo banku, kurā man tobrīd citos kontos glabājās vēl aptuveni 11,000 tūkstoši eiro. Parāda lielums kredītkartei arī izrādījās tikai 6 eiro, ko uz vietas bankā samaksāju. Protams, turpat uz vietas visus kontus un kartes šajā bankā slēdzu un savu naudu šiem krāpniekiem vairs nekad neuzticēšu. Tādas Intrum shēmas ar desmitkārtīgu “parāda” pieaugumu nebūtu iespējamas bez negodprātīgu baņķieru ziņas.

Atbildēt

???

08.09.2020. 13:05

Rakstā pietrūkst galvenā - vai tā autors ir vai nav kādam parādā? Ja ir, kāpēc nav parādu atdevis? Kāda nozīme tam, kam parādu atdot?
Protams, ja negribas parādu atdot, tad jau visas tās parādu cedēšanas un citas manipulācijas būs stipri ''svarīgas''.

Atbildēt

Juris

08.09.2020. 12:52

6.Saeimas sēde 1997.gada 20.februārī
Sēdes vadītājs. Godātie kolēģi! Prezidijs ir saņēmis izrakstu no Pilsonības likuma izpildes komisijas šīsdienas sēdes protokola nr. 7. Sakarā ar to, ka deputāti Lagzdiņš, Kalviņš un Prēdele ir atsaukuši savus parakstus no lēmuma projekta "Par Ļubovas Kušnires uzņemšanu Latvijas pilsonībā par īpašiem nopelniem Latvijas labā", komisija lūdz Saeimas Prezidiju svītrot Saeimas 20. februāra sēdes darba kārtības 62. punktu. Tas, godātie kolēģi, gan ir vēl ļoti tālu, bet komisijas lēmums sakarā ar deputātu parakstu atsaukšanu ir jārespektē. Iebildumu te nevar būt. Darba kārtības 62. punktu svītrojam.

Atbildēt

Un cik likumīga ir Citadele ?

08.09.2020. 12:43

Un cik likumīga ir Citadeles rīcība, kura līdz šim brīdim pārstāv Parex bankas 2008.gadā izsniegtās kredītkartes, kas ar negodīgas komercdarbības metodēm tika izsniegtas Parex bankas kapitāla nepietiekamības apstākļos. Un šajā Parex bankas kredītkaršu izsniegšanas afērā daudzi cilvēki tika apkrāpti, bet viņi necīnās un klusējot maksā kā vergi. Avīzē Dienas bizbness 2018.gada septembrī bija garš apraksts, kā cilvēkus ar nepārskatāmiem aprēķiniem šmauc Parex banka līdz pat mūsdienām ir cilvēki, kuri tiesājas un mākslīgi tiek padarīti par parādniekiem.

Atbildēt

ko vērta ir Rīcības sēde

08.09.2020. 12:38

ar kuras lēmumu cilvēki tiek padarīti par muļķiem. Pat visargumentēto kasāciju var nepieņemt un tālāk nav kam sūdzēties Latvijā.

Atbildēt

jautājums

08.09.2020. 12:18

par ko ļubovai Kušnirei saeima kādreiz nepiešķīra pilsonību "par sevišķiem nopelniem? tiesnesim taču vajag būt ar labu reputāciju, vai ne tā ??????

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

FotoJurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19 gadījumu, kas liecina par 3847,6 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju. Tikmēr vakcinēto personu vidū šajā laika periodā atklāti 896 Covid-19 gadījumi no 169 764 kopumā VAKCINĒTĀM personām. Tādējādi saslimstība uz 100 000 iedzīvotāju šajā grupā bijusi 527,8 gadījumi jeb 7,3 reizes mazāk."
Lasīt visu...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....