Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Inta Buša

11.01.2021. 17:53

Cienijama tiesnese S. Sondare! Savu juristes diplomu pa tiešo varat izmantot ka atkritumu lāpstīņu jebkurā atkritumu tvertnē vai poligonā.

Atbildēt

Inta

19.09.2020. 18:15

Сондаре уже отличилась так, что против неё хотят завести дисциплинарное дело. Карьера катится на дно.

Atbildēt

Parādi ir jāmaksā

11.09.2020. 19:46

Ļoti tendenciozs raksts, ko raksta persona, kura negrib maksāt savu kredītu, tāpēc izmanto taktiku, ka labākā aizsardzība ir uzbrukums. Ļoti rupjš un nekorekts uzbrauciens tiesnešiem. Parādi ir jāmaksā nevis jāmeklē kur kādi komati dokumentos ne tā salikti. Cesiju neviens nav atcēlis arī LV civillikumā.
Vienīgais, kas ir interesanti- kā šo LKB parādu portfeli varēja nopirkt kreisā kompānija un to apstiprināja FKTUK???

Atbildēt

Intrum svilst?

10.09.2020. 18:00

Intrum AB kotējas Stokholmas akciju tirgū ar vārdu INTRUM:SS, kotējas arī Londonā, Vācijā un kādā ASV biržā.
INTRUM pēdējo gadu finanšu rādītāji ir negatīvi: negatīva peļņa (pēdējos 5 gados pa mīnus 10.5% katru gadu), pieaugums utml, uzņēmums ļoti cer uz pieaugumu tuvāko 3 gadu laikā, jo vērtējuma ziņā INTRUM akcijas šobrīd ir zem tirgus cenas. Šī brīža akciju vērtība un uzņēmuma kopējā vērtība nevar nosegt īstermiņa saistības (aizņēmumi 52.193 miljardi kronu/daļas vērtība 22.215 miljardi kronu (-239.4%), un šī brīža tekošie ienākumi nosedz vien 15.9% saistību, tāpēc ilgtermiņā viņiem būtu ļoti sāpīgi, ja būtu kaut kas, kas satricinātu viņu akcijas cenas kritumu, jo tas būtu katastrofiski. Šī brīža investori tiek noturēti tikai un vienīgi ar cerību uz akciju pieaugumu un augstām dividendēm (vienas no augstākajām Zviedrijā). Uzņēmuma CEO Mikael Ericson (59 gadi) ir amatā 4.5 gadus un pēdējā alga (31.12.2019.), kuru viņš saņēma, bija brīdī, kad INTRUM ienākumi jau bija nokritušies par -36 milj. EUR, tāpēc vadība noteikti sagaida lielu pieaugumu, vai algas samazinājumu (jo alga pieauga, kad uzņēmuma ienākumi kritās), ja akciju cenas turpinās iet uz leju. Lielākais akciju turētājs ir Nordic Capital (47.66%) (https://www.nordiccapital.com/).

Atbildēt

nevajag muldēt

10.09.2020. 11:40

Īsāk - tu negribi atdot parādu. Naudu no bankas paņēmi, bet atdot negribi. Un tagad gribi kādam iestāstīt, ka visi ir blēži, tikai tu neesi. Mūsdienās tas būs grūti, ja nu vienīgi kādai puskurlai radiniecei laukos.

Atbildēt

Q

09.09.2020. 07:13

Latvijā jēdzieni tiesnesis un kukuļņēmējs ir sinonīmi , ar retiem izņēmumiem!

Atbildēt

09.09.2020. 06:51

»

Ex Luminora-Intrum shēmas klients

Neiesaku izmantot arī Luminor bankas “pakalpojumus”, kurai arī līgums ar Intrum Latvija. Tā vietā, lai Luminor banka man draudzīgi atgādinātu, ka man no viena konta šajā pašā bankā jāpapildina otra manas kredītkartes konts šai pašā bankā, banka atdeva manu it kā 60 eiro (!) lielo “parādu” Intrumam, ...


Tādi parādu piedzinēji cer tikai un cilvēka likumu nezināšanu un psoholoģisko ietekmēšanu. Nevienā tiesā viņi nevērsīsies. Ja vērsīsies tad tikai parādu ārpustiesas atgūšanas kārtībā, kur uz atnākušo vēstuli jāatzīmē, ka parādam nepiekrīti un ar to viss beigsies. Vai kreditors ierakstītā vēstulē ir jūs informējis par parādu nodošanu parādu piedzinējam? Ja nav, tad droši sūtiet viņus trīs mājas tālāk.
Ja parāds ir cedēts, tad vai līgumā ir norādīti tieši parādnieka personas dati? Visdrīzāk nav, tad ar to līgumu viņi var aiziet uz tualeti.

Atbildēt

terepe

08.09.2020. 21:27

Vienīgas šajā afērā nezināmais ir - kurai partijai šīe zēni bija par sponsoriem? Pēc šmucīguma spriežotpatiesā labuma saņēmēj sir JKP

Atbildēt

izlasīju

08.09.2020. 19:11

»

Oki

Izlasi rakstu, tad varbūt sapratīsi, kāda nozīme - kam atdot


Bezsakarīgs vervelējums ar acīmredzamu vēlmi neatdot parādu. Varētu saprast, ja parāds būtu atdots vienam prasītājam, bet tagad to vēlreiz prasītu atdot cita firma, bet tā...

Atbildēt

zose

08.09.2020. 17:18


Standarta situācija - parādu nodod vienlaicīgi n-tajiem piedzinējiem. Visos Šlitkes gadījumos ir tieši tā.

Latvijas Civillikums savā būtībā ir Cariskās Krievijas zemnieku likums, taču tais laikos nepastāvēja elektroniskie paraksti, faksi utt.

Šobrīd prasību var sekundes laikā nodot 250 dažādiem cesionāriem, un neviens nevar pateikt, kuram tad ir tiesības piedzīt.

Parāda samaksa vienam piedzinējam nekādi neatbrīvo no cita piedzinēja prasībām, jo Latvijas sapuvušajā Civillikumā nav teikts, ka parādnieks var samaksāt pēdējam viņam zināmam prasītājam.

Latvijā vispār ārpus tiesas parādu samaksāt nav iespējams. Līdz ar to rodas mākslīga un nevajadzīga tiesu pārslodze. Bet tiesneši stūķē kabatā, un viņiem tas ir izdevīgi.

Atbildēt

garaamgaajeejs

08.09.2020. 17:01

nu sūds ar to BCSL, mani vairāk int kaa FKT tik ļoti"pareiza"institūcija to atļāva..

Atbildēt

???

08.09.2020. 16:56

»

!!!

Tur tā lieta, ka raksta autors nekad neko nav aizņēmies no Krājbankas, un nav tai neko parādā


Ja jau esi parādā, tad esi. Kāda nozīme kuram? Atdod un nebūsi parādā. Parāds jau jāatdod jebkurā gadījumā. Vai tad tiesāšanās atbrīvos no parāda?

Atbildēt

!!!

08.09.2020. 16:07

»

ko vērta ir Rīcības sēde

ar kuras lēmumu cilvēki tiek padarīti par muļķiem. Pat visargumentēto kasāciju var nepieņemt un tālāk nav kam sūdzēties Latvijā


Svarīgākais, ko šī lieta izgaismo - (ne)kārtība, kas pieļauj tiesai neizskatīt kasāciju, apstākļos, kad ir norādes uz likuma un judikatūras neievērošanu, pārkāpj Satversmē noteikto: ikviens var aizstāvēt savas tiesības un likumiskās intereses taisnīgā tiesā, un Eiropas Cilvēktiesību Konvenciju: Ikvienam ir tiesības uz taisnīgu un atklātu lietas izskatīšanu neatkarīgā un objektīvā tiesā.

Atbildēt

!!!

08.09.2020. 16:00

»

???

Rakstā pietrūkst galvenā - vai tā autors ir vai nav kādam parādā? Ja ir, kāpēc nav parādu atdevis? Kāda nozīme tam, kam parādu atdot


Tur tā lieta, ka raksta autors nekad neko nav aizņēmies no Krājbankas, un nav tai neko parādā.
Un cedēšanas manipulācijas ir svarīgas visiem, jo tās pieļaujot, jebkurš var pēkšņi izrādīties parādā kādam naudīgam profesionālim.

Atbildēt

Ex Luminora-Intrum shēmas klients

08.09.2020. 14:04

Neiesaku izmantot arī Luminor bankas “pakalpojumus”, kurai arī līgums ar Intrum Latvija. Tā vietā, lai Luminor banka man draudzīgi atgādinātu, ka man no viena konta šajā pašā bankā jāpapildina otra manas kredītkartes konts šai pašā bankā, banka atdeva manu it kā 60 eiro (!) lielo “parādu” Intrumam, kurš sūtīja draudu vēstules un draudēja man ar piedziņu tiesā. Kad Luminor galvenajā birojā ierados pārpratumu draudzīgi noskaidrot, kādēļ neviens no bankas man nav ne piezvanījis, ne atsūtījis sms ziņu vai epastu, man tur pavisam nedraudzīgi paskaidroja, ka no bankas tiešām neesot mani brīdinājuši kā to līgums paredzēja, tomēr man esot jārisina šis jautājums ar Intrum, nevis šo banku, kurā man tobrīd citos kontos glabājās vēl aptuveni 11,000 tūkstoši eiro. Parāda lielums kredītkartei arī izrādījās tikai 6 eiro, ko uz vietas bankā samaksāju. Protams, turpat uz vietas visus kontus un kartes šajā bankā slēdzu un savu naudu šiem krāpniekiem vairs nekad neuzticēšu. Tādas Intrum shēmas ar desmitkārtīgu “parāda” pieaugumu nebūtu iespējamas bez negodprātīgu baņķieru ziņas.

Atbildēt

???

08.09.2020. 13:05

Rakstā pietrūkst galvenā - vai tā autors ir vai nav kādam parādā? Ja ir, kāpēc nav parādu atdevis? Kāda nozīme tam, kam parādu atdot?
Protams, ja negribas parādu atdot, tad jau visas tās parādu cedēšanas un citas manipulācijas būs stipri ''svarīgas''.

Atbildēt

Juris

08.09.2020. 12:52

6.Saeimas sēde 1997.gada 20.februārī
Sēdes vadītājs. Godātie kolēģi! Prezidijs ir saņēmis izrakstu no Pilsonības likuma izpildes komisijas šīsdienas sēdes protokola nr. 7. Sakarā ar to, ka deputāti Lagzdiņš, Kalviņš un Prēdele ir atsaukuši savus parakstus no lēmuma projekta "Par Ļubovas Kušnires uzņemšanu Latvijas pilsonībā par īpašiem nopelniem Latvijas labā", komisija lūdz Saeimas Prezidiju svītrot Saeimas 20. februāra sēdes darba kārtības 62. punktu. Tas, godātie kolēģi, gan ir vēl ļoti tālu, bet komisijas lēmums sakarā ar deputātu parakstu atsaukšanu ir jārespektē. Iebildumu te nevar būt. Darba kārtības 62. punktu svītrojam.

Atbildēt

Un cik likumīga ir Citadele ?

08.09.2020. 12:43

Un cik likumīga ir Citadeles rīcība, kura līdz šim brīdim pārstāv Parex bankas 2008.gadā izsniegtās kredītkartes, kas ar negodīgas komercdarbības metodēm tika izsniegtas Parex bankas kapitāla nepietiekamības apstākļos. Un šajā Parex bankas kredītkaršu izsniegšanas afērā daudzi cilvēki tika apkrāpti, bet viņi necīnās un klusējot maksā kā vergi. Avīzē Dienas bizbness 2018.gada septembrī bija garš apraksts, kā cilvēkus ar nepārskatāmiem aprēķiniem šmauc Parex banka līdz pat mūsdienām ir cilvēki, kuri tiesājas un mākslīgi tiek padarīti par parādniekiem.

Atbildēt

ko vērta ir Rīcības sēde

08.09.2020. 12:38

ar kuras lēmumu cilvēki tiek padarīti par muļķiem. Pat visargumentēto kasāciju var nepieņemt un tālāk nav kam sūdzēties Latvijā.

Atbildēt

jautājums

08.09.2020. 12:18

par ko ļubovai Kušnirei saeima kādreiz nepiešķīra pilsonību "par sevišķiem nopelniem? tiesnesim taču vajag būt ar labu reputāciju, vai ne tā ??????

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...