Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aita

16.03.2021. 11:32

»

esmaija

ja gribi redzēt mazu mazu daļīņu no šausmu pilna seriāla,noskaties Aizliegto paņēmienu /8.marta/par savu elku izdzimumu Lembergu.Tā ir tikai niecīga daļa no viņa 'varoņdarbiem" tu,stulbā,aprobežotā aita.Tāpēc jau Latvijā tiek iznīcināta,ka aprobežotas aitas lielā barā balso par šādiem monstriem,kā Lembergs...


Un kas tad tur bija tajā raidījumā tāds briesmīgs? Uzskaitītas ģimenes akciju daļas - no 8 līdz 30% ? nav pat to OFAC sankcijās pieminēto 50% :) Jūs uztrauc, ka īpašumā daudz mežu? Protams, labāk lai zviedri izcērt :) Pieminēta 1 aizstāvības liecinieka nāve? Ja viņš liecinātu, ka nav bijis dokumenta viltojums, tad mums jāsecina, kam tā nāve bija izdevīga ? Turklāt smieklīgi bija klausīties, kā Gulbja varoņdarbus pierakstīja Lembergam... Bet ne par to ir šis raksts. Ja nav ko teikt par Ventspili, tad nav...

Atbildēt

latvietis

14.03.2021. 01:54

»

Sudrabina

Vis jau butu skaisti!!Ja nebutu vina pasa ieinteresiba un naudas kare,Ventspils varbut butu skaistaka un zvejniekpilseta nevis plastmasgovis!!!Un ja kads cits butu pie teiksanas un ar to pasu naudin...bet nebaztu savaa nepiepildinamaa kabatinaa;varbut pilsetaa viss butu jaukaak un butu zvejnieki un ...


Ja man būtu puslīdz sakarīgs kandidāts, es dotu priekšroku viņam, nevis Lembergam.
Savukārt, ja man būtu izvēle starp Lembergu un Kariņu un nebūtu citas alternatīvas, es izvēlētos Lembergu.
Kariņš tikai pēdējā gadā izsaimniekoja krietni vairāk, par to summu, ko inkriminē Lembergam.

Atbildēt

Sudrabina

10.03.2021. 19:19

Vis jau butu skaisti!!Ja nebutu vina pasa ieinteresiba un naudas kare,Ventspils varbut butu skaistaka un zvejniekpilseta nevis plastmasgovis!!!Un ja kads cits butu pie teiksanas un ar to pasu naudin...bet nebaztu savaa nepiepildinamaa kabatinaa;varbut pilsetaa viss butu jaukaak un butu zvejnieki un zivis kaa itkaa pienaktos musu pilsetai un nebutu tik viens valdnieks un visi tekalee apkart!!!!

Atbildēt

Čemodan vokzal

10.03.2021. 01:59

»

Anna

Ventspils pilsēta pirms Lemberga bija ĻOOTI SLIKTĀ stāvoklī...


Aņa, tavs saimnieks oļigarks 1000 verstis uz austrumiem.

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

09.03.2021. 18:18

Es jau labaak gribeetu redzeet V-pils domee Vasjku Varshavu.

Atbildēt

Anna

09.03.2021. 18:00

»

žanis

Lembergs nav ne sliktāks ne labāks par saviem tiesnešiem, tā ka citā situācijā viņi varētu apmainīties vietām, te skaidri redzama politiska izrēķināšanās, jo zog visi, bet tiesā tikai dažus, kas nav valdošajā zagļu bandā


Ventspils pilsēta pirms Lemberga bija ĻOOTI SLIKTĀ stāvoklī
Lembergs pilsētu sakārtoja Tik Labi un Skaisti kā NEMAZ NEVAR SALĪDZINĀT-Ar agrāko GALĪGI PĀRMĒRĪGI NOLAISTO Ventspili!!!
Slimos un pensionārus NEKAD Uz Svētkiem Vienmēr Piešķir naudas pabalstu,tad KĀPĒC jābrīnās ko,ka cilvēki tāpēc viņu mīl un ciena!!!Kur vēl Latvijā tā ir?!TIK BRĪNIŠĶĪGI SAKĀRTOTA PILSĒTA UN SVĒTKOS VĒL PIEMAKSAS!Vai vēl KĀDS domnieks vai oligarhs tā dara ko???KUR VĒL IR TIK SKAISTI IEKĀRTOTA UN SAKĀROTA PILSĒTA KO?

Atbildēt

samij gumannij

09.03.2021. 11:52

sūd v mire

Atbildēt

Amigo

09.03.2021. 11:43

Visas "kriminālās autoritātes" no cietuma vada procesus "brīvībā". Ar ko Aivars sliktāks? Tikai diemžēl šo "tiesas nolēmumu" veica pats Aivars, tiesa to TIKAI "legalizēja"

Atbildēt

žanis

09.03.2021. 10:23

»

esmaija

ja gribi redzēt mazu mazu daļīņu no šausmu pilna seriāla,noskaties Aizliegto paņēmienu /8.marta/par savu elku izdzimumu Lembergu.Tā ir tikai niecīga daļa no viņa 'varoņdarbiem" tu,stulbā,aprobežotā aita.Tāpēc jau Latvijā tiek iznīcināta,ka aprobežotas aitas lielā barā balso par šādiem monstriem,kā Lembergs...


Lembergs nav ne sliktāks ne labāks par saviem tiesnešiem, tā ka citā situācijā viņi varētu apmainīties vietām, te skaidri redzama politiska izrēķināšanās, jo zog visi, bet tiesā tikai dažus, kas nav valdošajā zagļu bandā!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

09.03.2021. 08:46

Nez kā būs, ja cietumā ieliks tiesnesi vai prokuroru, vai viņi arī tur drīkstēs pildīt savus amata pienākumus?

Atbildēt

jokste

09.03.2021. 08:22

Lembergu uzaudzināja komjaunatne un VDK,macoties viduskolā vinš teica,ka dienas būs liels priekšnieks,tagad redzat ko dara lielais priekšnieks ar mūsu nodokļu maksatāju naudu,intresanti ka visi prezidenti brauca vispirms uz Venspili pie liela priekšnieka pēc padoma,pec tam tikai pilī iegāja.Vajag pieņemt likumu,aizliegt VDK darbiniekiem ieņemt amatus,šī kategorija izlaupīja mūs kopīgo valsti.Dzīvojam bez ticības,kaut kas šinī valstī var kaut kas laboties.Korupcija sit augstu vilni,kur ir korupcija,tur sabrūk valsts.Tautai pasai ir japieņem lemums,mūsu vieta neviens nepieņems,valstī lielakā vara pieder tautai,un izmantosim.

Atbildēt

Q

09.03.2021. 06:44

Lembergs nav nekads jēriņš, bet darbojas pēc Latvijā pieņemtiem likumiem, ja tiesā Lembergu, tad jātiesā pilnīgi visi ,kas kaut ko privatizējuši, jo no kurienes viņiem radās nauda ,kaut ko privatizēt, ja LPSR laikos gandrīz visi bija vienādi nabagi!

Atbildēt

Buratìno

09.03.2021. 00:06

Lasot komentàrus secinu vienu,un proti- cilvèki nelasa uzmanìgi un neklausàs,ne to ko tiesa atzinusi nedz arì pirms tiesas ko Lembergs runàjis.Nu vismaz Bībeli lasat uzmanìgi,tur ir baušļi,tie mums bùtu jaievèro.Tagad lielie apsùdzètàji sàkat domàt ,kas jùs paši esat,vai vispàr kam ticat?Jo šis ir laiks,kad meli visapkàrt,varu apsveikt -esam visi kà cietumá.

Atbildēt

Lotereja

08.03.2021. 23:13

»

2+2 5 ?

Organizētā noziedzieku brālība un korupcija, pie mums ir sasniegusi kritisko masu. Lemberga lieta to skaidri parāda! Atrisinājums var būt ļoti negaidīts un graujošs


Tas jāuztver kā draudi ?
Lai gan teiktā jēga atkarīga no tā, kas to paziņo, kremļvalodīgais pseidopilsonis vai LR pilsonis.

Atbildēt

Pablo Escabor

08.03.2021. 22:47

Laba priekšvēlēšanu kampaņa :) free audience reach pandēmijas apstākļos. radoši. tiesa ir tiesa. tiesas lēmums ir tiesas lēmums. tūlīt nomainīs valdību. patrieks un ietrieks savējos. situācija neērta, bet no melnumiņa var izskrāpēt sensāciju. krēsls, kas pielipis pie dirsas brīvu vēlēšanu pasaulē ir apsmiekls. kādam beidzot jāiet pensijā. varas kāre ir slimīga. sekas ir cietums.

Atbildēt

Jaunā un vecā pasaule

08.03.2021. 22:18

Jaunajā pasaulē uzņēmīgi cilvēki uzsāk jaunas lietas, sasniedz mērķus un apliecina sevi kā personības. Vecajā pasaulē cara, hercogu un muižnieku kalpi klanās un rūpējas par savu kungu. Jo bagātāks kungs, jo lepnāki kalpi. Personību bads.

Atbildēt

2+2 5 ?

08.03.2021. 22:15

»

Elementāri Vatson

Tas ir pretstats kompromisu tiesiskumam, kad noziedznieki noziedzniekus ceļ amatos un rotē uz citiem amatiem


Organizētā noziedzieku brālība un korupcija, pie mums ir sasniegusi kritisko masu. Lemberga lieta to skaidri parāda! Atrisinājums var būt ļoti negaidīts un graujošs!

Atbildēt

Elementāri Vatson

08.03.2021. 21:34

»

tieslietu ministrs

varētu izskaidrot ,- ko nozīmē bezkompromisa tiesiskums


Tas ir pretstats kompromisu tiesiskumam, kad noziedznieki noziedzniekus ceļ amatos un rotē uz citiem amatiem.

Atbildēt

tieslietu ministrs

08.03.2021. 21:13

varētu izskaidrot ,- ko nozīmē bezkompromisa tiesiskums?

Atbildēt

nesaprotu

08.03.2021. 21:02

»

ir varianti

cilvēkam jau sen bija "jāsēž", bet šis vēl joprojām ieņem arvien augstākus amatus


Izveicīgs vecis,zināja taču,ka sēdēs.Būtu jau laikus uzlabojis sev kameru un podu.

Atbildēt

nu jā

08.03.2021. 21:00

»

hm

Vispār jau Lembergs 4. maijā balsoja par Latvijas neatkarību


Būtu vēl labāk,ja Austrumu biznesu partneriem nevajadzētu maksāt tādus otkatus,lai tā komercija vispār būtu.

Atbildēt

esmaija

08.03.2021. 20:21

»

ESMAIJA

Un uz kā pamata tad spriedums tika taisīts??? Uz blēža Kokaļa, kas tagad pats par blēdībām un shēmām gaida tiesu, bet Lembergu apsūdzēja par to, ka lika kāju priekšā viņa netīrajiem darbiem. Uz gulbja liecinātā, ka Lembergs viņam izspiedis to, kā viņam nemaz nav bijis, bet tiesa nepieņēma Lemberga pierādījumus...


ja gribi redzēt mazu mazu daļīņu no šausmu pilna seriāla,noskaties Aizliegto paņēmienu /8.marta/par savu elku izdzimumu Lembergu.Tā ir tikai niecīga daļa no viņa 'varoņdarbiem" tu,stulbā,aprobežotā aita.Tāpēc jau Latvijā tiek iznīcināta,ka aprobežotas aitas lielā barā balso par šādiem monstriem,kā Lembergs.Aitas rok sev kapu,paraujot līdzi tūkstošiem Latvijas pilsoņu.

Atbildēt

hm

08.03.2021. 20:21

Vispār jau Lembergs 4. maijā balsoja par Latvijas neatkarību.
Un var hgadīties, ka Lemberga valdīšanas laikā Ventspils sasniedza tādu uzplaukumu, kāds vairs nebūs sagaidāms nekad. Ne pēc 10, ne 100 gadiem.

Atbildēt

Neveiktā deokupācija

08.03.2021. 20:15

»

ES

Lembergs balsoja par Latvijas neatkarību un ir apbalvots ar trīszvaigžņu ordenis un viņš ir no tiem nedaudzajiem, kurš to ir godam nopelnījis. Par to liecina viņa darbs


Bez komandas neviens komunists nerīkojās un nebalsoja, ja vien nevēlējās nokļūt psihiatru uzraudzībā. Ar ordeņiem apbalvoti ir ne tikai komunisti, bet nu jau arī okupanti, tāda tradīcija uz karekļiem tiem bijusi visos laikos. Attiecībā uz darbiem, domājams būs starptautisks tiesas process, kurā neizpaliks arī apsūdzība genocīdā pret cilvēci.

Atbildēt

nav jau pirmo reizi

08.03.2021. 20:11

»

Pēteris

Tā var būt tikai Latvijā - cilvēks vēl nav notiesāts ,bet jau sēd cietumā. Jo tā vēlas ministrs


pasvaldibu velesanu ipatnibas mulku zeme ! Ja Lembergs tiek iebazts cietuma,tad var drosi teikt ,ka tuvojas pasvaldibu velesanas !

Atbildēt

!

08.03.2021. 20:06

»

ES

No restorāna Vincents barību piegādāja Vīģes famīlijai no tavas un pārējo nodokļu maksātāju kabatas. Vīģei nepietika ar jau piešķirtiem bagātīgajiem līdzekļiem vēl miljonu pagrāba no aizsardzības budžeta, turpretī Lembergs ne centu nav savā labā ilietojis no Venspils budžeta līdzekļiem...


vinai bija 2 personigas frizieres,milestiba uz svesiem pulsteniem,pingvinu apmaksats dzivokla remonts par 1 miljonu usd,un ik pa paris gadiem jauns mersis/benz, bet aizsaules dzive ekskluziva kapa vieta. bet vietejo aborigenu dzive koka barakas mulku zeme ar sauso tualeti un udeni no akas,tas maz ko izmainija salidzinajuma ar ta saucamo,,padomju okupacijas,, periodu.

Atbildēt

ha-ha

08.03.2021. 20:02

»

ESMAIJA

Un uz kā pamata tad spriedums tika taisīts??? Uz blēža Kokaļa, kas tagad pats par blēdībām un shēmām gaida tiesu, bet Lembergu apsūdzēja par to, ka lika kāju priekšā viņa netīrajiem darbiem. Uz gulbja liecinātā, ka Lembergs viņam izspiedis to, kā viņam nemaz nav bijis, bet tiesa nepieņēma Lemberga pierādījumus...


Apzināti netiek un nevar tikt meklētas meganoziedznieka darbības saknes-viņa saistībā ar okupētājvalsts represīvajiem un ideologiskajiem orgāniem un šo resursu nomenklatūras izmantošana tālākajos noziegumos pret valstī,kuri turpinās,jo kungs visu darbību rezultātā ir atguvis amatus,tiesības turpināt iesākto.Gaidīsim, kad valsts kungam pienesīs visu arestēto ar kompensācijām uz šķīvīša ar zelta maliņu,sajūsminātā tauta tiks pie mīļotā prezidenta.Maz ticams citāds scenārijs,var būt iztiks bez prezidenta posteņa.

Atbildēt

Neveiktā deokupācija

08.03.2021. 20:01

»

...

Tad jau tas kremlis baigi varens,kontrolē visu eirokolhozu un ASV


Kremļa varenība ir nosacīta tas tiesa, komjaunieši apvienojumā ar noziedzīgo pasauli ir prātam neaptverami finansu resursi ar vēl neaptveramākiem necilvēcības plāniem.

Atbildēt

ES

08.03.2021. 19:56

Lembergs balsoja par Latvijas neatkarību un ir apbalvots ar trīszvaigžņu ordenis un viņš ir no tiem nedaudzajiem, kurš to ir godam nopelnījis. Par to liecina viņa darbs!

Atbildēt

Aldermanes pilsonei

08.03.2021. 19:49

»

ESMAIJA

Jebkurās vēlēšanās viņi varēja tikt no Lemberga vaļā, - jūsu gaušanās ir nevietā, vēl jo smieklīgāka tā izklausās, ja ir zināms, ka viņam vienīgajam Latvijā bez izņēmuma visās vēlēšanā ir bijis vislielākais vēlētāju atbalsts. Un tas jau ir tas, kas īstos blēžus un kā redzams arī tevi dara trakus...


Nesmīdini ar vēlēšanām, Liepāja, Jelgava, Dobele un vesela virkne citu novadu nespēj atbrīvoties no okupācijas sarkanā mēra. Viņi paši savai lietošanai izdomāja vēlēšanu sistēmu un radīja nelikumīgus vēlētājus. Prettiesiskas darbības nevar radīt tiesiskas sekas, bet okupētās teritorijās kā zināms tiesiskums neeksistē.

Atbildēt

...

08.03.2021. 19:39

»

Neveiktā deokupācija

Tikai kremļa bandītu kontrolētā teritorijā, var gadu desmitiem brīvi darboties noziedznieki


Tad jau tas kremlis baigi varens,kontrolē visu eirokolhozu un ASV.

Atbildēt

Neveiktā deokupācija

08.03.2021. 19:37

»

Pēteris

Tā var būt tikai Latvijā - cilvēks vēl nav notiesāts ,bet jau sēd cietumā. Jo tā vēlas ministrs


Tikai kremļa bandītu kontrolētā teritorijā, var gadu desmitiem brīvi darboties noziedznieki.

Atbildēt

!!!

08.03.2021. 19:32

»

Pēteris

Tā var būt tikai Latvijā - cilvēks vēl nav notiesāts ,bet jau sēd cietumā. Jo tā vēlas ministrs


Nu gan tu melo! Daudzās valstīs par tādiem noziegumiem sēž no aizturēšanas līdz termiņa beigām.

Atbildēt

Indullis Durka

08.03.2021. 19:32

»

patiesībā

Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nicināmi gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības...


Padomju laikā Latvijā rasola sastāvdaļas un pagatavošana tiek aizvien vairāk vienkāršota, un tas faktiski kļūst par citu ēdienu, arvien līdzīgāku Olivjē salātiem. Turklāt tas var būt gan uzkoda, gan pamatēdiens, gan aizstāt saldo ēdienu maltītes beigās. Kā svētku ēdiens bija iederīgs arī tāpēc, ka demonstrēja gatavotāja pieeju deficīta produktiem, piemēram, zaļajiem zirnīšiem vai majonēzei.

Atbildēt

Cirks

08.03.2021. 19:18

Paradoksali ... nu nu ...12 gadus nedrikstejs .. bet bija un kaaasa visur bez gala un malas

Atbildēt

🐾

08.03.2021. 19:18

»

ESMAIJA

Jebkurās vēlēšanās viņi varēja tikt no Lemberga vaļā, - jūsu gaušanās ir nevietā, vēl jo smieklīgāka tā izklausās, ja ir zināms, ka viņam vienīgajam Latvijā bez izņēmuma visās vēlēšanā ir bijis vislielākais vēlētāju atbalsts. Un tas jau ir tas, kas īstos blēžus un kā redzams arī tevi dara trakus...


Mani traku nedara nekas. Mani tikai priecē, no trases Latvijā noņemts. Cerams uz visiem laikiem.
Bet ko viņi vēl Ventspilī, kaut kuru katru recedīvistu, viņu problēma. Es tikai iesaku, ir IESPĒJA tikt vaļā no Lemberga un sākt lemt pašiem. Vai viņi to izmantos?

Atbildēt

tiesa un prokuratuura

08.03.2021. 19:13

»

ir varianti

cilvēkam jau sen bija "jāsēž", bet šis vēl joprojām ieņem arvien augstākus amatus


taas tacu parodijas....sljusjku neemaaji utt ..cik ilgi eksistes tas murgs

Atbildēt

ir varianti

08.03.2021. 19:11

cilvēkam jau sen bija "jāsēž", bet šis vēl joprojām ieņem arvien augstākus amatus.

Atbildēt

patiesībā

08.03.2021. 19:08

»

kāds pārlaidās pār ... :)))

Izlasot šo man rodas tāda sirreāla sajūta , ka mēs visi mītam trakomājā , jeb redzam kopīgu murgu sapnī un nevaram pamosties


Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nicināmi gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Atbildēt

ES

08.03.2021. 18:48

»

vietējais

Es ceru ka viņam nav jāēd cietuma ēdiens, to varētu piegādāt no restorāna. Kaut gan tā nav laba doma, tad valsts lielākā daļa vēlēsies labāk sēdēt aiz restēm dršībā, nekā šajā brīvajā bardakā


No restorāna Vincents barību piegādāja Vīģes famīlijai no tavas un pārējo nodokļu maksātāju kabatas. Vīģei nepietika ar jau piešķirtiem bagātīgajiem līdzekļiem vēl miljonu pagrāba no aizsardzības budžeta, turpretī Lembergs ne centu nav savā labā ilietojis no Venspils budžeta līdzekļiem

Atbildēt

ESMAIJA

08.03.2021. 18:44

»

🐾

Ventspilij un ventspilniekiem ir unikāla iespēja tikt vaļā no Lemberga un sākt savu, patstāvīgu dzīvo


Jebkurās vēlēšanās viņi varēja tikt no Lemberga vaļā, - jūsu gaušanās ir nevietā, vēl jo smieklīgāka tā izklausās, ja ir zināms, ka viņam vienīgajam Latvijā bez izņēmuma visās vēlēšanā ir bijis vislielākais vēlētāju atbalsts. Un tas jau ir tas, kas īstos blēžus un kā redzams arī tevi dara trakus.

Atbildēt

ESMAIJA

08.03.2021. 18:36

Un uz kā pamata tad spriedums tika taisīts??? Uz blēža Kokaļa, kas tagad pats par blēdībām un shēmām gaida tiesu, bet Lembergu apsūdzēja par to, ka lika kāju priekšā viņa netīrajiem darbiem. Uz gulbja liecinātā, ka Lembergs viņam izspiedis to, kā viņam nemaz nav bijis, bet tiesa nepieņēma Lemberga pierādījumus pret Gulbja vairāk kā taustāmiem meliem. Tad vēl Krūmiņš, kas beidzot izrādās, jau ir ar stučīšanas pieredzi... Šitas viss ir viens vienīgs šausmu pilns seriāls, kuram grūti noticēt, ka kaut kas tāds var notikt reālā dzīvē. Vai tā tiesnese vispār pa naktīm var gulēt? Vai nav bailes, ka viss nāks pašai atpakaļ ar divkārtēju spēku?

Atbildēt

laba zina !

08.03.2021. 18:04

Brivibu Latvijas politieslodzitajam Aivaram Lembergam !

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

21

Robežas plūstošās smiltīs

FotoLemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi - tā secinājusi Satversmes tiesa (ST).
Lasīt visu...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....