Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aita

16.03.2021. 11:32

»

esmaija

ja gribi redzēt mazu mazu daļīņu no šausmu pilna seriāla,noskaties Aizliegto paņēmienu /8.marta/par savu elku izdzimumu Lembergu.Tā ir tikai niecīga daļa no viņa 'varoņdarbiem" tu,stulbā,aprobežotā aita.Tāpēc jau Latvijā tiek iznīcināta,ka aprobežotas aitas lielā barā balso par šādiem monstriem,kā Lembergs...


Un kas tad tur bija tajā raidījumā tāds briesmīgs? Uzskaitītas ģimenes akciju daļas - no 8 līdz 30% ? nav pat to OFAC sankcijās pieminēto 50% :) Jūs uztrauc, ka īpašumā daudz mežu? Protams, labāk lai zviedri izcērt :) Pieminēta 1 aizstāvības liecinieka nāve? Ja viņš liecinātu, ka nav bijis dokumenta viltojums, tad mums jāsecina, kam tā nāve bija izdevīga ? Turklāt smieklīgi bija klausīties, kā Gulbja varoņdarbus pierakstīja Lembergam... Bet ne par to ir šis raksts. Ja nav ko teikt par Ventspili, tad nav...

Atbildēt

latvietis

14.03.2021. 01:54

»

Sudrabina

Vis jau butu skaisti!!Ja nebutu vina pasa ieinteresiba un naudas kare,Ventspils varbut butu skaistaka un zvejniekpilseta nevis plastmasgovis!!!Un ja kads cits butu pie teiksanas un ar to pasu naudin...bet nebaztu savaa nepiepildinamaa kabatinaa;varbut pilsetaa viss butu jaukaak un butu zvejnieki un ...


Ja man būtu puslīdz sakarīgs kandidāts, es dotu priekšroku viņam, nevis Lembergam.
Savukārt, ja man būtu izvēle starp Lembergu un Kariņu un nebūtu citas alternatīvas, es izvēlētos Lembergu.
Kariņš tikai pēdējā gadā izsaimniekoja krietni vairāk, par to summu, ko inkriminē Lembergam.

Atbildēt

Sudrabina

10.03.2021. 19:19

Vis jau butu skaisti!!Ja nebutu vina pasa ieinteresiba un naudas kare,Ventspils varbut butu skaistaka un zvejniekpilseta nevis plastmasgovis!!!Un ja kads cits butu pie teiksanas un ar to pasu naudin...bet nebaztu savaa nepiepildinamaa kabatinaa;varbut pilsetaa viss butu jaukaak un butu zvejnieki un zivis kaa itkaa pienaktos musu pilsetai un nebutu tik viens valdnieks un visi tekalee apkart!!!!

Atbildēt

Čemodan vokzal

10.03.2021. 01:59

»

Anna

Ventspils pilsēta pirms Lemberga bija ĻOOTI SLIKTĀ stāvoklī...


Aņa, tavs saimnieks oļigarks 1000 verstis uz austrumiem.

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

09.03.2021. 18:18

Es jau labaak gribeetu redzeet V-pils domee Vasjku Varshavu.

Atbildēt

Anna

09.03.2021. 18:00

»

žanis

Lembergs nav ne sliktāks ne labāks par saviem tiesnešiem, tā ka citā situācijā viņi varētu apmainīties vietām, te skaidri redzama politiska izrēķināšanās, jo zog visi, bet tiesā tikai dažus, kas nav valdošajā zagļu bandā


Ventspils pilsēta pirms Lemberga bija ĻOOTI SLIKTĀ stāvoklī
Lembergs pilsētu sakārtoja Tik Labi un Skaisti kā NEMAZ NEVAR SALĪDZINĀT-Ar agrāko GALĪGI PĀRMĒRĪGI NOLAISTO Ventspili!!!
Slimos un pensionārus NEKAD Uz Svētkiem Vienmēr Piešķir naudas pabalstu,tad KĀPĒC jābrīnās ko,ka cilvēki tāpēc viņu mīl un ciena!!!Kur vēl Latvijā tā ir?!TIK BRĪNIŠĶĪGI SAKĀRTOTA PILSĒTA UN SVĒTKOS VĒL PIEMAKSAS!Vai vēl KĀDS domnieks vai oligarhs tā dara ko???KUR VĒL IR TIK SKAISTI IEKĀRTOTA UN SAKĀROTA PILSĒTA KO?

Atbildēt

samij gumannij

09.03.2021. 11:52

sūd v mire

Atbildēt

Amigo

09.03.2021. 11:43

Visas "kriminālās autoritātes" no cietuma vada procesus "brīvībā". Ar ko Aivars sliktāks? Tikai diemžēl šo "tiesas nolēmumu" veica pats Aivars, tiesa to TIKAI "legalizēja"

Atbildēt

žanis

09.03.2021. 10:23

»

esmaija

ja gribi redzēt mazu mazu daļīņu no šausmu pilna seriāla,noskaties Aizliegto paņēmienu /8.marta/par savu elku izdzimumu Lembergu.Tā ir tikai niecīga daļa no viņa 'varoņdarbiem" tu,stulbā,aprobežotā aita.Tāpēc jau Latvijā tiek iznīcināta,ka aprobežotas aitas lielā barā balso par šādiem monstriem,kā Lembergs...


Lembergs nav ne sliktāks ne labāks par saviem tiesnešiem, tā ka citā situācijā viņi varētu apmainīties vietām, te skaidri redzama politiska izrēķināšanās, jo zog visi, bet tiesā tikai dažus, kas nav valdošajā zagļu bandā!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

09.03.2021. 08:46

Nez kā būs, ja cietumā ieliks tiesnesi vai prokuroru, vai viņi arī tur drīkstēs pildīt savus amata pienākumus?

Atbildēt

jokste

09.03.2021. 08:22

Lembergu uzaudzināja komjaunatne un VDK,macoties viduskolā vinš teica,ka dienas būs liels priekšnieks,tagad redzat ko dara lielais priekšnieks ar mūsu nodokļu maksatāju naudu,intresanti ka visi prezidenti brauca vispirms uz Venspili pie liela priekšnieka pēc padoma,pec tam tikai pilī iegāja.Vajag pieņemt likumu,aizliegt VDK darbiniekiem ieņemt amatus,šī kategorija izlaupīja mūs kopīgo valsti.Dzīvojam bez ticības,kaut kas šinī valstī var kaut kas laboties.Korupcija sit augstu vilni,kur ir korupcija,tur sabrūk valsts.Tautai pasai ir japieņem lemums,mūsu vieta neviens nepieņems,valstī lielakā vara pieder tautai,un izmantosim.

Atbildēt

Q

09.03.2021. 06:44

Lembergs nav nekads jēriņš, bet darbojas pēc Latvijā pieņemtiem likumiem, ja tiesā Lembergu, tad jātiesā pilnīgi visi ,kas kaut ko privatizējuši, jo no kurienes viņiem radās nauda ,kaut ko privatizēt, ja LPSR laikos gandrīz visi bija vienādi nabagi!

Atbildēt

Buratìno

09.03.2021. 00:06

Lasot komentàrus secinu vienu,un proti- cilvèki nelasa uzmanìgi un neklausàs,ne to ko tiesa atzinusi nedz arì pirms tiesas ko Lembergs runàjis.Nu vismaz Bībeli lasat uzmanìgi,tur ir baušļi,tie mums bùtu jaievèro.Tagad lielie apsùdzètàji sàkat domàt ,kas jùs paši esat,vai vispàr kam ticat?Jo šis ir laiks,kad meli visapkàrt,varu apsveikt -esam visi kà cietumá.

Atbildēt

Lotereja

08.03.2021. 23:13

»

2+2 5 ?

Organizētā noziedzieku brālība un korupcija, pie mums ir sasniegusi kritisko masu. Lemberga lieta to skaidri parāda! Atrisinājums var būt ļoti negaidīts un graujošs


Tas jāuztver kā draudi ?
Lai gan teiktā jēga atkarīga no tā, kas to paziņo, kremļvalodīgais pseidopilsonis vai LR pilsonis.

Atbildēt

Pablo Escabor

08.03.2021. 22:47

Laba priekšvēlēšanu kampaņa :) free audience reach pandēmijas apstākļos. radoši. tiesa ir tiesa. tiesas lēmums ir tiesas lēmums. tūlīt nomainīs valdību. patrieks un ietrieks savējos. situācija neērta, bet no melnumiņa var izskrāpēt sensāciju. krēsls, kas pielipis pie dirsas brīvu vēlēšanu pasaulē ir apsmiekls. kādam beidzot jāiet pensijā. varas kāre ir slimīga. sekas ir cietums.

Atbildēt

Jaunā un vecā pasaule

08.03.2021. 22:18

Jaunajā pasaulē uzņēmīgi cilvēki uzsāk jaunas lietas, sasniedz mērķus un apliecina sevi kā personības. Vecajā pasaulē cara, hercogu un muižnieku kalpi klanās un rūpējas par savu kungu. Jo bagātāks kungs, jo lepnāki kalpi. Personību bads.

Atbildēt

2+2 5 ?

08.03.2021. 22:15

»

Elementāri Vatson

Tas ir pretstats kompromisu tiesiskumam, kad noziedznieki noziedzniekus ceļ amatos un rotē uz citiem amatiem


Organizētā noziedzieku brālība un korupcija, pie mums ir sasniegusi kritisko masu. Lemberga lieta to skaidri parāda! Atrisinājums var būt ļoti negaidīts un graujošs!

Atbildēt

Elementāri Vatson

08.03.2021. 21:34

»

tieslietu ministrs

varētu izskaidrot ,- ko nozīmē bezkompromisa tiesiskums


Tas ir pretstats kompromisu tiesiskumam, kad noziedznieki noziedzniekus ceļ amatos un rotē uz citiem amatiem.

Atbildēt

tieslietu ministrs

08.03.2021. 21:13

varētu izskaidrot ,- ko nozīmē bezkompromisa tiesiskums?

Atbildēt

nesaprotu

08.03.2021. 21:02

»

ir varianti

cilvēkam jau sen bija "jāsēž", bet šis vēl joprojām ieņem arvien augstākus amatus


Izveicīgs vecis,zināja taču,ka sēdēs.Būtu jau laikus uzlabojis sev kameru un podu.

Atbildēt

nu jā

08.03.2021. 21:00

»

hm

Vispār jau Lembergs 4. maijā balsoja par Latvijas neatkarību


Būtu vēl labāk,ja Austrumu biznesu partneriem nevajadzētu maksāt tādus otkatus,lai tā komercija vispār būtu.

Atbildēt

esmaija

08.03.2021. 20:21

»

ESMAIJA

Un uz kā pamata tad spriedums tika taisīts??? Uz blēža Kokaļa, kas tagad pats par blēdībām un shēmām gaida tiesu, bet Lembergu apsūdzēja par to, ka lika kāju priekšā viņa netīrajiem darbiem. Uz gulbja liecinātā, ka Lembergs viņam izspiedis to, kā viņam nemaz nav bijis, bet tiesa nepieņēma Lemberga pierādījumus...


ja gribi redzēt mazu mazu daļīņu no šausmu pilna seriāla,noskaties Aizliegto paņēmienu /8.marta/par savu elku izdzimumu Lembergu.Tā ir tikai niecīga daļa no viņa 'varoņdarbiem" tu,stulbā,aprobežotā aita.Tāpēc jau Latvijā tiek iznīcināta,ka aprobežotas aitas lielā barā balso par šādiem monstriem,kā Lembergs.Aitas rok sev kapu,paraujot līdzi tūkstošiem Latvijas pilsoņu.

Atbildēt

hm

08.03.2021. 20:21

Vispār jau Lembergs 4. maijā balsoja par Latvijas neatkarību.
Un var hgadīties, ka Lemberga valdīšanas laikā Ventspils sasniedza tādu uzplaukumu, kāds vairs nebūs sagaidāms nekad. Ne pēc 10, ne 100 gadiem.

Atbildēt

Neveiktā deokupācija

08.03.2021. 20:15

»

ES

Lembergs balsoja par Latvijas neatkarību un ir apbalvots ar trīszvaigžņu ordenis un viņš ir no tiem nedaudzajiem, kurš to ir godam nopelnījis. Par to liecina viņa darbs


Bez komandas neviens komunists nerīkojās un nebalsoja, ja vien nevēlējās nokļūt psihiatru uzraudzībā. Ar ordeņiem apbalvoti ir ne tikai komunisti, bet nu jau arī okupanti, tāda tradīcija uz karekļiem tiem bijusi visos laikos. Attiecībā uz darbiem, domājams būs starptautisks tiesas process, kurā neizpaliks arī apsūdzība genocīdā pret cilvēci.

Atbildēt

nav jau pirmo reizi

08.03.2021. 20:11

»

Pēteris

Tā var būt tikai Latvijā - cilvēks vēl nav notiesāts ,bet jau sēd cietumā. Jo tā vēlas ministrs


pasvaldibu velesanu ipatnibas mulku zeme ! Ja Lembergs tiek iebazts cietuma,tad var drosi teikt ,ka tuvojas pasvaldibu velesanas !

Atbildēt

!

08.03.2021. 20:06

»

ES

No restorāna Vincents barību piegādāja Vīģes famīlijai no tavas un pārējo nodokļu maksātāju kabatas. Vīģei nepietika ar jau piešķirtiem bagātīgajiem līdzekļiem vēl miljonu pagrāba no aizsardzības budžeta, turpretī Lembergs ne centu nav savā labā ilietojis no Venspils budžeta līdzekļiem...


vinai bija 2 personigas frizieres,milestiba uz svesiem pulsteniem,pingvinu apmaksats dzivokla remonts par 1 miljonu usd,un ik pa paris gadiem jauns mersis/benz, bet aizsaules dzive ekskluziva kapa vieta. bet vietejo aborigenu dzive koka barakas mulku zeme ar sauso tualeti un udeni no akas,tas maz ko izmainija salidzinajuma ar ta saucamo,,padomju okupacijas,, periodu.

Atbildēt

ha-ha

08.03.2021. 20:02

»

ESMAIJA

Un uz kā pamata tad spriedums tika taisīts??? Uz blēža Kokaļa, kas tagad pats par blēdībām un shēmām gaida tiesu, bet Lembergu apsūdzēja par to, ka lika kāju priekšā viņa netīrajiem darbiem. Uz gulbja liecinātā, ka Lembergs viņam izspiedis to, kā viņam nemaz nav bijis, bet tiesa nepieņēma Lemberga pierādījumus...


Apzināti netiek un nevar tikt meklētas meganoziedznieka darbības saknes-viņa saistībā ar okupētājvalsts represīvajiem un ideologiskajiem orgāniem un šo resursu nomenklatūras izmantošana tālākajos noziegumos pret valstī,kuri turpinās,jo kungs visu darbību rezultātā ir atguvis amatus,tiesības turpināt iesākto.Gaidīsim, kad valsts kungam pienesīs visu arestēto ar kompensācijām uz šķīvīša ar zelta maliņu,sajūsminātā tauta tiks pie mīļotā prezidenta.Maz ticams citāds scenārijs,var būt iztiks bez prezidenta posteņa.

Atbildēt

Neveiktā deokupācija

08.03.2021. 20:01

»

...

Tad jau tas kremlis baigi varens,kontrolē visu eirokolhozu un ASV


Kremļa varenība ir nosacīta tas tiesa, komjaunieši apvienojumā ar noziedzīgo pasauli ir prātam neaptverami finansu resursi ar vēl neaptveramākiem necilvēcības plāniem.

Atbildēt

ES

08.03.2021. 19:56

Lembergs balsoja par Latvijas neatkarību un ir apbalvots ar trīszvaigžņu ordenis un viņš ir no tiem nedaudzajiem, kurš to ir godam nopelnījis. Par to liecina viņa darbs!

Atbildēt

Aldermanes pilsonei

08.03.2021. 19:49

»

ESMAIJA

Jebkurās vēlēšanās viņi varēja tikt no Lemberga vaļā, - jūsu gaušanās ir nevietā, vēl jo smieklīgāka tā izklausās, ja ir zināms, ka viņam vienīgajam Latvijā bez izņēmuma visās vēlēšanā ir bijis vislielākais vēlētāju atbalsts. Un tas jau ir tas, kas īstos blēžus un kā redzams arī tevi dara trakus...


Nesmīdini ar vēlēšanām, Liepāja, Jelgava, Dobele un vesela virkne citu novadu nespēj atbrīvoties no okupācijas sarkanā mēra. Viņi paši savai lietošanai izdomāja vēlēšanu sistēmu un radīja nelikumīgus vēlētājus. Prettiesiskas darbības nevar radīt tiesiskas sekas, bet okupētās teritorijās kā zināms tiesiskums neeksistē.

Atbildēt

...

08.03.2021. 19:39

»

Neveiktā deokupācija

Tikai kremļa bandītu kontrolētā teritorijā, var gadu desmitiem brīvi darboties noziedznieki


Tad jau tas kremlis baigi varens,kontrolē visu eirokolhozu un ASV.

Atbildēt

Neveiktā deokupācija

08.03.2021. 19:37

»

Pēteris

Tā var būt tikai Latvijā - cilvēks vēl nav notiesāts ,bet jau sēd cietumā. Jo tā vēlas ministrs


Tikai kremļa bandītu kontrolētā teritorijā, var gadu desmitiem brīvi darboties noziedznieki.

Atbildēt

!!!

08.03.2021. 19:32

»

Pēteris

Tā var būt tikai Latvijā - cilvēks vēl nav notiesāts ,bet jau sēd cietumā. Jo tā vēlas ministrs


Nu gan tu melo! Daudzās valstīs par tādiem noziegumiem sēž no aizturēšanas līdz termiņa beigām.

Atbildēt

Indullis Durka

08.03.2021. 19:32

»

patiesībā

Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nicināmi gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības...


Padomju laikā Latvijā rasola sastāvdaļas un pagatavošana tiek aizvien vairāk vienkāršota, un tas faktiski kļūst par citu ēdienu, arvien līdzīgāku Olivjē salātiem. Turklāt tas var būt gan uzkoda, gan pamatēdiens, gan aizstāt saldo ēdienu maltītes beigās. Kā svētku ēdiens bija iederīgs arī tāpēc, ka demonstrēja gatavotāja pieeju deficīta produktiem, piemēram, zaļajiem zirnīšiem vai majonēzei.

Atbildēt

Cirks

08.03.2021. 19:18

Paradoksali ... nu nu ...12 gadus nedrikstejs .. bet bija un kaaasa visur bez gala un malas

Atbildēt

🐾

08.03.2021. 19:18

»

ESMAIJA

Jebkurās vēlēšanās viņi varēja tikt no Lemberga vaļā, - jūsu gaušanās ir nevietā, vēl jo smieklīgāka tā izklausās, ja ir zināms, ka viņam vienīgajam Latvijā bez izņēmuma visās vēlēšanā ir bijis vislielākais vēlētāju atbalsts. Un tas jau ir tas, kas īstos blēžus un kā redzams arī tevi dara trakus...


Mani traku nedara nekas. Mani tikai priecē, no trases Latvijā noņemts. Cerams uz visiem laikiem.
Bet ko viņi vēl Ventspilī, kaut kuru katru recedīvistu, viņu problēma. Es tikai iesaku, ir IESPĒJA tikt vaļā no Lemberga un sākt lemt pašiem. Vai viņi to izmantos?

Atbildēt

tiesa un prokuratuura

08.03.2021. 19:13

»

ir varianti

cilvēkam jau sen bija "jāsēž", bet šis vēl joprojām ieņem arvien augstākus amatus


taas tacu parodijas....sljusjku neemaaji utt ..cik ilgi eksistes tas murgs

Atbildēt

ir varianti

08.03.2021. 19:11

cilvēkam jau sen bija "jāsēž", bet šis vēl joprojām ieņem arvien augstākus amatus.

Atbildēt

patiesībā

08.03.2021. 19:08

»

kāds pārlaidās pār ... :)))

Izlasot šo man rodas tāda sirreāla sajūta , ka mēs visi mītam trakomājā , jeb redzam kopīgu murgu sapnī un nevaram pamosties


Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nicināmi gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Atbildēt

ES

08.03.2021. 18:48

»

vietējais

Es ceru ka viņam nav jāēd cietuma ēdiens, to varētu piegādāt no restorāna. Kaut gan tā nav laba doma, tad valsts lielākā daļa vēlēsies labāk sēdēt aiz restēm dršībā, nekā šajā brīvajā bardakā


No restorāna Vincents barību piegādāja Vīģes famīlijai no tavas un pārējo nodokļu maksātāju kabatas. Vīģei nepietika ar jau piešķirtiem bagātīgajiem līdzekļiem vēl miljonu pagrāba no aizsardzības budžeta, turpretī Lembergs ne centu nav savā labā ilietojis no Venspils budžeta līdzekļiem

Atbildēt

ESMAIJA

08.03.2021. 18:44

»

🐾

Ventspilij un ventspilniekiem ir unikāla iespēja tikt vaļā no Lemberga un sākt savu, patstāvīgu dzīvo


Jebkurās vēlēšanās viņi varēja tikt no Lemberga vaļā, - jūsu gaušanās ir nevietā, vēl jo smieklīgāka tā izklausās, ja ir zināms, ka viņam vienīgajam Latvijā bez izņēmuma visās vēlēšanā ir bijis vislielākais vēlētāju atbalsts. Un tas jau ir tas, kas īstos blēžus un kā redzams arī tevi dara trakus.

Atbildēt

ESMAIJA

08.03.2021. 18:36

Un uz kā pamata tad spriedums tika taisīts??? Uz blēža Kokaļa, kas tagad pats par blēdībām un shēmām gaida tiesu, bet Lembergu apsūdzēja par to, ka lika kāju priekšā viņa netīrajiem darbiem. Uz gulbja liecinātā, ka Lembergs viņam izspiedis to, kā viņam nemaz nav bijis, bet tiesa nepieņēma Lemberga pierādījumus pret Gulbja vairāk kā taustāmiem meliem. Tad vēl Krūmiņš, kas beidzot izrādās, jau ir ar stučīšanas pieredzi... Šitas viss ir viens vienīgs šausmu pilns seriāls, kuram grūti noticēt, ka kaut kas tāds var notikt reālā dzīvē. Vai tā tiesnese vispār pa naktīm var gulēt? Vai nav bailes, ka viss nāks pašai atpakaļ ar divkārtēju spēku?

Atbildēt

laba zina !

08.03.2021. 18:04

Brivibu Latvijas politieslodzitajam Aivaram Lembergam !

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

FotoŠodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00.
Lasīt visu...

21

Zāles pret Covid-19 aiz septiņiem zieģeļiem

FotoVairākās valstīs, piemēram, Austrijā, Igaunijā, Krievijā, Kubā, Ķīnā, Madagaskarā u.c. jau ir prezentētas drapes pret kroņa vīrusu. Domāju, ka farmaceitiskie milži speciāli bremzē zāļu efektīvu izstrādi un palaišanu masveida ražošanā. Jo tad, pirmkārt, nevarēs “uzvārīties” uz nospiedošā vairākuma veselo vakcinācijas rēķina, bet, otrkārt, patiešām ar Covid-19 saslimušo skaits izrādīsies pārāk niecīgs, lai medikamentu ražošana atmaksātos.
Lasīt visu...

20

Levita levitācijas par dezinformāciju un medijpratību no ANO tribīnes

FotoLielu prieku un lepnumu varam sirdī just, ka mūsu Latvijas Republikas valsts prezidents Egils Levits ir teicis runu no augstās Apvienoto Nāciju tribīnes. Tas labi! Lai slava valsts prezidentam! Taču kaut kas tā īsti tomēr ar šo runu nav kārtībā. Kam ir domāts šis vēstījums, ko prezidents gribēja teikt?
Lasīt visu...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Savāds laiks

No aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot....

Foto

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta...

Foto

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

Mēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta...

Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...