Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls1

18.01.2016. 19:26

Cilvēki saka...Vācijas vicekancleram... Mums vēl ir 52''proc nelegālu imigrantu, tad viņiem...arī sola atņēmt kaut kādu palīdzību, vai tikai latvieshu pamattautai?

Atbildēt

andris a

12.01.2016. 19:21

Vēsturnieki= Tas vājprāts visā Eiropā tūlīt pinīgi ir jāaptur un tūlīt ir jādara zināmus to organizētājus, apmaksētājus un izpildītājus! Visi shie cilvēki ir jānovieto tikai Austrumu valstīs , pagaidu nometnēs vai brīvās teritorijās izveidot jaunu vai jaunas valstis, kurās shie pashi t.s. imigranti justos laimīgi un droshībā par to pashu naudu, par ko viņi negaidāmi, nevēlami un bīstami teik izplatīti Eiropā. Daba nepielauj necilvēcīgu pārvietoshanu starp kontinentiem, tas ir mākslīgi vedots noziedzīgs haoss. 90´proc. tie nav pat strādnieki. Jau ieradushies...par mazāko morālo un likuma pārkāpumu tie tūlīt ir jāizraida ar VISU ģimeni no ES teritorijas, protams, par viņu līdzekļiem ,vai uz parāda, kursh ir jāapmaksā ,vai ģimenei.Shengenas zona jau 2015.g ir pilnīgi zaudējusi savu leģimitāti, tā ir 100proc .jānostiprina ar ārējām robežām un kontrolētām iekshējām. (sun)

Atbildēt

egils1

30.12.2015. 19:15

Klusiet jauni,
Klusiet veci,Dievs,latvju, ienāca istabā (sun) ,

Atbildēt

25.12.2015. 13:24

»

Lapsa izvēlējās „tīro” tiesību aizskāruma ceļu – tāpēc Tieslietu ministrija, tā kā pret valsti. Ar cerību, ka tiesa atzīs viņa aizturēšanas par prettiesiskām...Pirmais ir publisks lielgabala šāviena ceļš, „spēcīgs” un ar it kā paliekošu zalvi, dūmus būtu vēl tagad jāredz, otrs – gadiem ilga publiski nepamanāma šaudīšanās ar kaķeni.

Atbildēt

23.12.2015. 11:18

»

jurists

Bet drošības policija zem iekšlietu ministrijas, nevis tieslietu


Lapsa izvēlējās „tīro” tiesību aizskāruma ceļu – tāpēc Tieslietu ministrija, tā kā pret valsti. Ar cerību, ka tiesa atzīs viņa aizturēšanas par prettiesiskām.

Otrs ceļš L.L. bija prasīt pašai iestādei DP (Iekšlietu ministrijai) atzīt, ka aizturēšanas bijušas prettiesiskas (tiesa lietas izbeigusi pārkāpuma sastāva trūkuma dēļ, lietas, kas bija ierosinātas, aizturot L.L. tikai un vienīgi par faktu – vairāk vai mazāk pamatotām izdomām par iespējamo L.L. pārkāpumu, kas vienā lietā konstatēts kā, piemēram, māžošanās pie DP iestādes ar sabojātu videokameru) un uz šī pamata prasīt atlīdzību saskaņā ar APL, vēlāk vai vienlaicīgi caur Administratīvo tiesu.

Pirmais ir publisks lielgabala šāviena ceļš, „spēcīgs” un ar it kā paliekošu zalvi, dūmi būtu vēl tagad jāredz, otrs – gadiem ilga publiski nepamanāma šaudīšanās ar kaķeni.

Atbildēt

jurists

23.12.2015. 10:34

Bet drošības policija zem iekšlietu ministrijas, nevis tieslietu!

Atbildēt

22.12.2015. 18:01

»

Skabarga

Latvijas tiessikumam tik pat tālu kā no zemes līdz mēnesim, nekad nesasniegt, vismaz pēdējos 20 gadus noteikti, un tāvāko gadu desmiti nšķiet iepriecinoši


Kā zināms, tiesu nolēmumi ir kā likumi pret atsevišķu personu vai grupu.

Ja tiesa vēlas, iztopot politiskai konjunktūrai, tad notiek tā, kā iedomājas politiķi..

Viss atkarīgs no politiķu gribas. Ja tiem vēlme L.L. kompromitēt sabiedrības acīs, tad kompensāciju viņam izmaksās.

Atbildēt

Saimnieks S.

22.12.2015. 17:13

Veiksmi!

Atbildēt

22.12.2015. 12:15

Bet, protams, ja Tieslietu ministrija gribēs sabiedrības acīs izskatīties kā tiesiska iestāde, tad tā formāli liks L.L. vēl pacīnīties un L.L. samaksās to naudu. Tikai, lai pati sistēma izskatītos „tīra”, apzināti un mēŗķtiecīgi mazinot L.L. sabiedrisko nozīmību, cīnot pret iestāžu, tostarp drošības, patvaļu.

Bet tas nenozīmē, ja citi lapsēni māžosies pie kritisko infrastruktūru iestādēm, radot aizdomas par terorisma draudiem, lapsēnus aizturot uz aizdomu pamata par iespējamo faktu, arī saņemtu Tieslietu ministrijas kompensācijas.

Atbildēt

Lapsa neesi lops liec mierā ierindas poličus, ņem priekšieku aiz olām

22.12.2015. 12:12

nu lapsa ar to piedzīšanu no policistiem gan tu pergnu, a ko viņiem bija darīt ja teiksim viņiem tā mutiski lika darīt vadība, vo ko tu par to padomāji pārgudrais????
par visu kas notiek iestādē atbild tās vadītājs tātad šinī gadījumā Mežviet vot tas lai ar tad no savas kabatas maksā !!!

Atbildēt

22.12.2015. 11:53

»

.

Administratīvā lieta pēc cilvēktiesību tiesas atziņām ir pielīdzināma mazajai krimināllietai


Ja jau pielīdzina mazajai krimināllietai, tad Tieslietu ministrijai būs pamats apgalvot, ka L.L. aizturēja saskaņā ar likumu uz iespējamo aizdomu pamata par iespējamo L.L. kriminālnozieguma plānošanu, aizdomām neapstiprinoties. Kādēl arī DP un tiesa, Tieslietu ministrija lietu par iespējamo faktu (nevis pret L.L.) ir izbeigušas. Neticu, ka L.L. iegūs kaut centu no prasītā.

Administratīvā pārkāpuma lietu var pārkvalificēt par krimināllietu, ja gūst pietiekamus pierādījumus. Šādi riski vienmēr pastāv, lai safabricētu krimināllietas.Pierādījumi netika gūti. Taādēļ nebija kriminālprocesa ar inkriminēto noziegumu, nebija nozieguma sastāva.

Atbildēt

Armands

22.12.2015. 11:24

Summu vajadzēja gan lielāku 5000 eur par katru reizi. Nevis lai iedzivotos, lai veidotos pozitīva judikatura.

Atbildēt

Jelena

22.12.2015. 10:54

Lai veicas Lato Lapsam-vienam no mūsu valsts gudrākajiem, drosmīgākajiem, kā arī smukākajiem vīriešiem!

Atbildēt

dipl. iur

22.12.2015. 10:40

Lato, droši vajadzēja rakstīt lielāku summu, jo tomēr tās ir divas pretlikumīgas aizturēšanas un vēl negatīvā publiskotā informācija!

Lai izdodas!

Atbildēt

ezis

22.12.2015. 07:56

lai izdodās, Lato! beidzot varbūt būs kāds, kurš parādīs tam kantorim, ka DP visatļautības laiki jau beigušies pirms 25 gadiem līdz ar VDK aiziešanu no neatkarīgās Latvijas teritorijas!

Atbildēt

k,l

22.12.2015. 02:15

apsveicu tikai domaju ka kopejai summai bija jabut 10000 stuki ,lai tie kverpli pie regresa prasibas sajut robu gimenes budzetaa taa riktigi.

Atbildēt

Paija - L.L.

22.12.2015. 00:01

Apsveicu ! Tā turpināt !

Atbildēt

jans

22.12.2015. 00:01

Cik var malt vienu un to pašu, nomainiet plati, sapuriniet savus informatorus, sen nekas par Medņi kur nav lasīts.

Atbildēt

interesents

21.12.2015. 21:08

Tā arī nesapratu - kā izpaudās aizturēšana? Bija ierobežota pārvietošanās un sazināšanās brīvība? Uz cik ilgu laiku? Vai Lato tika ievietots īslaicīgās aizturēšanas telpās? Vai par administratīvo aizturēšanu bija sastādīts kāds dokuments? Vai arī VP vienkārši atrakstīsies, ka Lato bija nevis aizturēts, bet gan nogādāts paskaidrojuma sniegšanai, pēc kā tika atbrīvots.

Atbildēt

malacis Lato Lapsa !

21.12.2015. 20:46

»

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa, izskatot man inkriminēto administratīvo pārkāpumu


Lato Lapsa izdraz pamatigi prettautisko 4 maija rezimu Latvija !

Atbildēt

.

21.12.2015. 19:42

»

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa, izskatot man inkriminēto administratīvo pārkāpumu


Administratīvā lieta pēc cilvēktiesību tiesas atziņām ir pielīdzināma mazajai krimināllietai.

Atbildēt

21.12.2015. 18:28

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa, izskatot man inkriminēto administratīvo pārkāpumu..
-----------------------------------------

Inkriminēto? Vai tad bija krimināllieta?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...