Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lauķis

17.01.2023. 17:08

»

HT

Un kur palika aitas


Aitas pagaidām nekur nav pazudušas,tic ka tām pieder valsts un doma ka tās kaut ko nosaka.

Atbildēt

Tu gudrs?

17.01.2023. 16:36

»

Kaža

Biju darbā apdrošināts,bet pēc arodsaslimšanas sākās varas veikta spīdzināšanas un pašu izdotās likumdošanas pārkāpšana un grozīšana par sliktu apdrošinātajiem arodslimniekiem.kurus aizliegts ārstēt,veikt slimības gaitas monotorizēšanu,sūtīt uz invaliditates komisijām.Vara dara visu lai veicinātu ēnu...


Pilns SAZVĒRESTĪBAS TEORIJAS KOMPLEKTS, neviena fakta tavā komentārā. Tā ir arī valsts nomelnošanas teorija.

Liec galdā faktus , tiesas soriedunamu, kur tu to pārsūdēji un kā tā pareizi- nepareizi sprieda.

Citādi tu Kremļa aģents.

Atbildēt

17.01.2023. 15:11

dr. Bundža ir kāds no Čakšas 7 vīriem ?

Atbildēt

Bb

17.01.2023. 14:49

»

Kaža

Biju darbā apdrošināts,bet pēc arodsaslimšanas sākās varas veikta spīdzināšanas un pašu izdotās likumdošanas pārkāpšana un grozīšana par sliktu apdrošinātajiem arodslimniekiem.kurus aizliegts ārstēt,veikt slimības gaitas monotorizēšanu,sūtīt uz invaliditates komisijām.Vara dara visu lai veicinātu ēnu...


Vara dara visu, lai tev neuedotu naudu, kas tev sociāli pienākas, tātad morāli un fiziski esi politiski represētais - vara ignorē spēkā esošos likumus, ar ko tev pienākas sociālās kompensācijas, pabalsti.

Atbildēt

Kaža

17.01.2023. 10:12

Biju darbā apdrošināts,bet pēc arodsaslimšanas sākās varas veikta spīdzināšanas un pašu izdotās likumdošanas pārkāpšana un grozīšana par sliktu apdrošinātajiem arodslimniekiem.kurus aizliegts ārstēt,veikt slimības gaitas monotorizēšanu,sūtīt uz invaliditates komisijām.Vara dara visu lai veicinātu ēnu ekonomiku,praksē pierādot,ka apdrošināšana tikai veicina arodslimību neārstēšanu un pasliktina apdrošinātā labklājibu.

Atbildēt

5G bukse LV

17.01.2023. 09:40

Pietiek varētu paskatīties, cik daudz miljonus saņēmuši 5G ieviesēji un ko kopumā sabiedrībā ir ieguvusi, ka nebūs kā ar Lattelecom pēdējo optikas jūdzi, kura ir, bet par ,,dārgu,, lai pieslēgtu lietotājus, nebūs kārtējā naudas ,,atmazgāšanas,, afēra...

Atbildēt

HT

17.01.2023. 07:45

»

Anna

Autora raksts ir funamentāls ., prasa dziļu analīzi, tas nav domāts lasī';sanai biznesa mediķiem un "parastiem"ļaiudīm...


Veselības sistēmu grauj mērķtiecīgi, lai veselības pārraudzību nodotu PVO, ārstējot attālināti ar algoritmiem un sistemātiski vakcinējot. Pamato to ar, ka valstis vienas nespēj cīnīties ar pandēmijām un nodrošināt sevi ar medikamentiem. Viņķeli neievēlēja 13. Saeimā, bet iecēla par veselības minustri. Tas pats ar Meņģelsoni. Viss notiek pēc PVO priekšrakstiem - rekomendācijām un ar faktisko rīcību - sabotējot medikamentu piegādi. Tirgus vairs nestrādā, pāreja notiek uz novērtēšanu, sadali, cik kam ko dot - kontrolējot, vadot, pakļaujot.

Atbildēt

HT

17.01.2023. 07:37

»

Zini ko

Latvijā visi "trakie", kas grib kaut ko mainīt, reformēt, ieviest tiesikumu, darīt tautas un valsts labā - padzen kā noziedzniekus, gandrīkz tā, noniecina, apsmej, pazemo, velk ārā kas tik paga'das, par teikto pirms 50gadiem atrod, izrfok, piešuj lietu un "DARĪTĀJI" neiztur. Nevienu nesakšu vārdā, jo...


Ļoti precīzi visu aprakstāt. Tas, kas notiek ir žīdboļševusms, kas sākas ar 1917. gada masonu apvērsumu un 2000 jaunu žīdu pārvietošanu uz Petrogradu Marksa pasaules revolūcijai, kas palika pie SSSR, bet ar žīda Švābes politiku transformējas Ķīnas politikā ar plānoto pasaules valdības elektronisko koncentrācijas nometni.

LV žīdboļšviki ar cionustiem uz vienu roku dara visu, lai sagrautu LV un pakļautu švābistu pasaules valdībai.

To zin un saprot tiekai nedaudz saprātīgo, kas seko pasaules notikumiem. Jaunās Hazārijas Ukrainas dienvidos pirmie atbalstītāji ir žīdnacistu boļševiki - Levits, Teikmanis un Ēlerte ar ASV cionistu lupatu lelli K. Kariņu.

Atbildēt

Zini ko

17.01.2023. 01:47

Latvijā visi "trakie", kas grib kaut ko mainīt, reformēt, ieviest tiesikumu, darīt tautas un valsts labā - padzen kā noziedzniekus, gandrīkz tā, noniecina, apsmej, pazemo, velk ārā kas tik paga'das, par teikto pirms 50gadiem atrod, izrfok, piešuj lietu un "DARĪTĀJI" neiztur. Nevienu nesakšu vārdā, jo ka tik nosauc kādu, nomētā ar dubļiem, ka acis ārā vairs neredzēsi. Ko tas nozīmē?

Kāds var padomāt uz uzrakstīt, ko tas nozīmē.

Ir vairāki mēģinājumu "atgūt tautas varu", bet nezina, kas tā tāda ir, kur tā slēpjas un aiziet no "arēnas" kā piesmieti, pazemoti. Citi mēģina izglītot vēlētajus. Idiotisms. Kā to var ozdarīt/ Nekā. Ļeninš atdeva varu "Kronštates matrožiem" un kas no tā iznāca? - simt gadus tautai nolaupīja attīstību un viss. Vēl pēc tam Staļina TROIKAS izkāva ap 60 miljonu Krievijas impērijas tautas. Laikam vajadzēs 200 gadu, lai atdzimtu ĢENOFOHNS", lai parādītios virs horizonta, piedzimtu daži simti gudru cilvēku.

Atbildēt

Anna

17.01.2023. 01:26

»

Anta

Es tā kā negribētu ārstēties pie privātdakteriem, ja būtu tāda vajadzība. Man šķiet, viņi būtu ieinteresēti dakterēt jo ilgāk, jo labāk, lai tikai naudiņa nāk. Varbūt pat atrastu tādu kaiti, kuras nemaz nav...


Autora raksts ir funamentāls ., prasa dziļu analīzi, tas nav domāts lasī';sanai biznesa mediķiem un "parastiem"ļaiudīm.
Ļoti pārdomāts, ar prātu pausts "Antas" komentārs. Cilvēcīgi.

Mums trūkst domājošu cilvēku. Viss pataisīts par biznesu. Valsts apmaksātie ārsti vairs nemaz negrib strādāt, kā tikai pilda KVOTAS, lai ātrāk cilvēku nomērdētu, tiktu vaļā no viņu uzbāzības. Ārstu prakses izniekošanas uzraudzība neeksistē. Un teiktais rakā: "Vai jaunievēlēto politiķu ienākšana Saeimā un Ministru kabinetā spēs mainīt līdz šim nozarē ierasto filosofiju un lietu kārtību ..."- nekad neko nemainīs, neko viņi nevēlas saprast vai iedzilināties, ja var saņemt algu un piemaksas komisijās un citas un VAR NEKO NEDARĪKT, kas te tāpat - nav nedarītāju uzraudzības. Kā to ieviestz ZINU, bet teikt nav jēgas. Saema, ministri, nomenklatūta pakļauti politiskajai korupcijai, ko saudzīgi, "humāni" sauc par ziedojumiem konkrētām varas partijām un pie balsu pirkšanas, pie likumu pasūtījuma. Visā valstī arī veselības aprūpē nav atbildības sistēmas, visas valsts ir organizētā noziedzība, ierēdņi, ierindas darbinieki ir atstumti no lēmumu pieņemšanas, izņemot gadījumus, ja NOMENKLATŪRAI vajag, tā paprasa ierēdņiem padomu un piesavina labu padomu kā savu, un par to sev noskaita prēmiju, bet ja apkārš tautu, pacientus un nemaksā - sNOMENKLATŪRA saņem, sev nosaka prēmijas par līdzekļu "EKONOMIJU", lasi, par nāvē iedzītu cilvēku neārstē'\šanau, rindu pagarināšanau jau pat uz gadiem ....

Nav pat nekādu pazimju, lai glābtu VESELĪBAS SISTĒMU. Pat advokāti saka, nevajag atbrīvot no soda 1. vai 2. instancē, lai iet uz Senātu, tur izlikšu visu, jo tas man bizness - par katru apcietinājuma gadu, kas draud pantā, bija 2000 latu, bet cik pēdējos 10-15 gadus, nezinu. Ja apdraudējusm 10 gadi, advokātam bija jāmaksā 20 000, kreisajā kabatā, jo līgumā to nevarēja manīt, cik samaksāts.

Pie šis politiskās korupcijas, kad var nestrādāt un pakaļ "gaiļi nedzied", ņemt bezizmēra kukuļus vai visās valsts iestādēs, nekas nemainīsies.

Un nodokļu nemaksāšanas sērga, kontrabanda? Valtij Latvijai ik gadu tiek nozagti vismaz divi valsts budzti.

Saki nu, kas apturēs šo bezatbildību un alkatību?

Atbildēt

Anta

17.01.2023. 00:48

Es tā kā negribētu ārstēties pie privātdakteriem, ja būtu tāda vajadzība. Man šķiet, viņi būtu ieinteresēti dakterēt jo ilgāk, jo labāk, lai tikai naudiņa nāk. Varbūt pat atrastu tādu kaiti, kuras nemaz nav.
Bet valsts apmaksātais ārsts ieinteresēts ātrāk izārstēt, lai tiktu ātrāk no kārtējā pacienta vaļā, jo citi jau gaida rindā.
Bet vislabāk ir dzīvot veselīgi, cik iespējams, un tikt pašam galā, ja piemetas kāda kaite. Farmaceiti arī ir gudri diezgan.

Atbildēt

Izcils

17.01.2023. 00:06

»

hmm

Uzskatāmi redzams, kā pats psihs strauji progresē šizofrēnijas virzienā


Hrestomātisks piemērs psihiatrijas kursa studentiem.

Atbildēt

Haralds Kalns

16.01.2023. 23:36

Sūdi ir tādi, ka nav valstī neviena, kurš gribētu to lupatu (drēbi) "pazīt" vai apčamdīt- sakārtot!!!

Atbildēt

Bastilia

16.01.2023. 22:22

normaas jau var imitēt, bet bastions paliek- un tā ir aldziņa un atalgojums atbilstoši alkatības spējām

Atbildēt

HT

16.01.2023. 19:33

»

Saņemot dažādus ārstniecības pakalpojumus,

laikam esi galīgi slims, ilgi vairs nemocīsies


Pilnīgi slims, bet man pohuj, kad maksāju, lai būtu vesels. Saņemu, ko gribu. Kas maksā, tas pasūta mūziku.

Atbildēt

doks

16.01.2023. 18:02

Arī šoreiz neizlasīju , mēģināju vietām palasīt . Var jau būt , ka raksts labs . Tomēr varēja tautai iedot īsu kodolīgu tekstu .

Atbildēt

HT

16.01.2023. 16:11

Ļoti precīzi viss rakstā izskaidrots un definēts. Saņemot dažādus ārstniecības pakalpojumus, sen sapratu šo haosu un, lai saņemtu man vajadzīgo, miksēju privāto un valsts pakalpojumus, pašam nosakot cenu.

Ja izvēlētos vienu, nebūtu “nekas labs un labā laikā”, vai būtu ļoti dārgi. Kas to nav izpratuši, tie ir “naivie pircēji”.

Juristu Latvijai pietiek, nav robežu ne izprast, ne izteikties, ne novērtēt lietas un procesus pietiekami loģiski.

Šī raksta saturs to pierāda. Tāpēc vien apstiprina manas aizdomas, ka veselības aprūpes sistēma politiski apzināti salaista dēlī, realizējot genocīdu pret tautu, praktiski ne sabiedrībai, ne mediķi neizprotot savu tiesību laukus un to pārklāšanos.

Palicis tikai viens tiesību aspekts - “es maksāju, cik tas maksā, man to vajag steidzami”.

Atbildēt

hmm

16.01.2023. 15:16

Uzskatāmi redzams, kā pats psihs strauji progresē šizofrēnijas virzienā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

3

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

FotoDāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures skolotāju konferenci. Tas, manuprāt, Latvijas valstij ir ļoti būtisks temats.
Lasīt visu...

21

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

FotoValstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”, “visu ģimeņu” (vienalga, kā tagad sauc mēģinājumus panākt viendzimuma laulību atzīšanu) tēma nav tā, kurai es gribētu veltīt sevišķi daudz uzmanības. Bet troksnis ir liels, un tāpēc ir vērts atkārtot dažas lietas, kas ir aksiomas.
Lasīt visu...

21

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

FotoNav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas farmācijas nozarei ir daudz, ko piedāvāt – izcila zinātniskā bāze, vērtīgas tradīcijas, patiešām kvalitatīvi un konkurētspējīgi produkti, tomēr 95% zāļu tirgus veido importa produkti.
Lasīt visu...

21

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

FotoAtgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā, es sapratu, ka mani priekšstati par izglītības sistēmas degradācijas procesu ir nepilnīgi. Neteikšu, ka tagad es visu saprotu līdz galam, bet dažas lietas noteikti esmu sapratis labāk. Un viens secinājums ir šāds: mūsu izglītības sistēma tika nolemta kraham nevis tajā brīdī, kad mēs sākām ieviest degradējošas mācību programmas, bet tad, kad mēs salauzām izglītības procesa ētisko mugurkaulu.
Lasīt visu...

21

Izdevusies valsts

Foto1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar mani “nedistancējās” daži cilvēki, ar kuriem draudzīgi parunājām. Par to mūs izdrāza “izdevusies valsts”, kaut gan neviens necieta, nevienam no klātesošajiem nekas ļauns netika nodarīts un arī šodien pasaulē ir jau pierādīts, ka distancēšanās bija lielākais absurds pasaules vēsturē.
Lasīt visu...

21

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

FotoJaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir atkal iestrēdzis. Darbu pabeigšanas termiņš atkal nav zināms, un pašlaik jau tiek runāts par līguma laušanu starp darba pasūtītāju (Valsts nekustamie īpašumi) un celtniekiem (Skonto). Tas savukārt nozīmētu remonta beigu atlikšanu vēl uz 2-3 gadiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...