Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Taa vish ir

17.07.2018. 11:18

Daudz zabaku pa musu zemi staigaa!

Atbildēt

lata

16.07.2018. 23:27

Vai tiešām arī šim neizglītotajam bezsmadzeņu pāķim latvju tauta līdz pat nāves dienai apmaksās dzīvokļus, pensijas, mašīnas, birojus, sargus, sekretārus???!!! Bet dzīvos viņš vismaz vēl 40 (!!!) gadus. Cilvēki, atjēdzieties!!! Par šo naudu var uzturēt vairākas lauku skoliņas 40 gadu garumā! Vai tiešām stostīšānās, zvaigāšana un valsts apkaunošana (tas ir vienīgais priekšnesums, ko mēs no tā par prezidentu dēvētās personas saņemam) bija tā vērti???? Nost ar sirreālismu!!!

Atbildēt

Repetitio est mater studiorum

16.07.2018. 12:01

Kāpēc daudzi krievi tik ļoti atbalsta Putinu? Dažreiz paklausos viņa runu, pēdējo - Jaunā gada uzrunu. Vienkārša, tautai saprotama, uzmundrinoša, pozitīva. Dažkārt der pamācities pat no ienaidnieka.

Atbildēt

UNESCO

16.07.2018. 11:36

Ik viens Latvijas laucinieks ir katastrofa civilizētai sabiedrībai.

Atbildēt

Taboo

16.07.2018. 10:35

Mums ir rīcībnespējīgs prezidents... tā nav viņa vaina un nevietā ir slimu cilvēku izsmiet. Vietā ir uzdot jautājumu - kāpēc nevar paziņot to atklāti un kāpēc jāturpina šis te cirks un jāblamē tas cilvējs (un Latvija) visu partneru priekšā!? ... iespējams, to darīs pēc vēlēšanām, kad nerīcībspējīgais prezidents (lelle) būs nosaucis premjera kandidātu!?

Atbildēt

Pipl on ze graund

16.07.2018. 04:10

Jāārstē ir nevis pleskavas puskrievs, bet tie, kuri ievēlēja šo dumiķīti par apsmieklu visai pasaulei.

Atbildēt

nu

15.07.2018. 21:09

»

serde

Mūsu valsts sāpīgākā problēma ir prezidents


šis taču ir pilnīgs mudaks! Bet - kāda valsts, tāds arī prezidents, labi piestāv viens otram.

Atbildēt

15.07.2018. 20:32

»

mazohisti

Latvietis sapratīs, nelatvietim nav jāzin. Bet acīs beidza kancelejai ne LL


Nē, tieši Lapsai, jo izpildīja tiesas lēmumu neko neatbildot.

Atbildēt

Robis

15.07.2018. 19:27

Vēl paliek atklāts autājums par prezidenta veselības stāvokli un to, cik faktiski izmaksā "reanimācijas brigāde", kas dodas visur līdzi. Kā par prezidentu, kuram ir dotas tiesības dot pavēles armijai, var būt persona, kurai veselības stāvoklis liegtu būt armijā, vai spēju pieņemt lēmumu, piemēram, parastu līgumu noslēgšanai?

Atbildēt

atbilstošs zzs

15.07.2018. 17:49

Labākais, ka bija lembim un co. Lai tik darbojas tālāk. Jautrībai jābūt.

Atbildēt

latvijietis

15.07.2018. 16:53

Vājonis ir apkaunojums Latvijai un Saeimai vajadzētu domāt, kā šito Saskaņas ievēlēto puskrievu izmest ārā bez tiesībām pasūtīt galma gleznotājam par lielu nodokļu maksātāju saliktu naudu savu bildi un likt to pie sienas Rīgas pilī.

Atbildēt

serde

15.07.2018. 16:48

Mūsu valsts sāpīgākā problēma ir prezidents...

Atbildēt

Raimonds pa vējam

15.07.2018. 15:20

Es ir runāt ar people on the ground. Brigmanis man teica, ka viss kārtībā, es ir malacis! Tad ir labi!

Atbildēt

Vienkarsaa

15.07.2018. 15:20

Vai prezidens neveēltos man pasūtīt nākamo runu, kas būtu latviešu tautai latviski? Cilvēcisko saturu solu sagatavot 1 denas laikā, pārgudros teikumus varēs klāt pierakstīt, bet tie gan nevienam nav vajadzīgi un atgādina padomju laika partijas runas.

Atbildēt

Aldis

15.07.2018. 15:13

Pietiekam vajadzētu pirmajā lapā izvietot lielu skaitītāju, cik tiesas viņiem prezidenta kanceleja jau zaudējusi.

Atbildēt

mazohisti

15.07.2018. 15:06

»

Ko nozīmē vārdi-

Acīs beidza tiesai


Latvietis sapratīs, nelatvietim nav jāzin. Bet acīs beidza kancelejai ne LL.

Atbildēt

Ko nozīmē vārdi-

15.07.2018. 14:19

»

haha

Acīs beidza tiesai, bet kanceleja no tevis maksātajiem nodokļiem Lapsam samaksās 30 eiro


Acīs beidza tiesai?
To smieklīgi-ka viņam beidza acīs,ko nozīmē šie vārdi?

Atbildēt

smieklīgi

15.07.2018. 12:39

Lapsa tā sajūsminājies, ka pat nepamanīja, ka viņam beidza acīs! Kanceleja atbildē vienkārši uzskaitīja padomnieku sarakstu un uzrakstīja, ka Prezidents norādījis, ka vēlas runas saturā iekļaut tajā esošos jautājumus.

Atbildēt

Pesimists

15.07.2018. 12:07

Nav nemaz tik nenozīmīgi, tagad droši ir zināms ka viens no līdzvainīgajiem tajā balagānā ir arī Kažociņš. Tā lūk daži strādā un nemaz kā rādās par to nekaunas. Ja bijušais SAB priekšnieks pieļauj savā darbības sfērā tik acīmredzami nekvalitatīvu rezultātu, pieļauj, ka tas tiek publiskots, pieļauj, ka viņa vārds ar to tiek sasaistīts, tad viņš ir vai nu organizatorisks nespējnieks vai arī vienkārši nepilda savus pienākumus. Līmenis. Britu kvalitāte visā tās spožumā. Bet no otras puses varbūt pat labi, lai tā tik turpina.

Atbildēt

Es

15.07.2018. 11:59

"Visas amatpersonas, kas piedalījās konkrētās runas rakstīšanā, gan labi pārzina angļu valodu, gan arī iepriekš ir piedalījušās runu rakstīšanā."

Paklausoties vārdu izvēli runā (nevis vārdu izrunu runā), par to tomēr ir šaubas. Tāda sausi ierēdnieciska valoda, EAFL labākajā gadījumā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...