Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ha, ha

18.11.2020. 15:50

JKP... Sākumms meklējam zem LC karoga, kad sapazinās Šķēle, Feldmanis (vecākais) un Bordāns. Divi pirmie rāvās Lauksaimniecības ministrijā. un labi saprata kam domāts G24 kredīts, kā to "apgūt", lai gali ūdenī (un maksā Latvijas nodokļu maksātāji) un tādā garā! Feldmmanis vienmēr ir turējies tālākā plāna, bet darījis ļoti daudz ko LC, vēlāk Tautas partijas labā. Daudzi avoti min, ka Feldmanis esot Šķeles kunga viens no pelēkajiem kardināliem. Viņiem bija ietekme arī Jaunajā Laikā, tad Vienotībā un kā satelīti tika izveidoti Par un JKP, kur pie vadības grožiem ir Feldmanis jaunākais, partijā sastāv arī Feldmaņu dzimta (Krēže un Vīķele), kā arī šai dzimtai pietuvinātas peronas no Katoļu baznīcas aprindām, kuras, protasm, ka sponsorē neformāli Šķēles klans! Līdz ar to Latvijas. pilsoņiem nav ko cerēt, ka šis klans padosies, bet tieši pretēji- izslauks tukšu gan SM kasi, gan pilnībā sagraus tiesiskumu!

Atbildēt

Nezinu

18.11.2020. 10:07

»

Joske

Varu pateikt vienu,ka Jkap deputāti un ministri strādā patriotiski,sevišķi Bordāns sakārto tiesu sistēmu,NA laikā tiesu sistēma bija morāli pagrimusi


Liepājā tiesnesi Āvu iecēla par tiesas priekšēdētāju. Kas pēc būtības nozīmē, ka tiesu sistēma tiek nevis sakārtota, bet "sakārtota" noziedzīgu grupējumu vajadzībām.
Nekā personīgā, tikai fakti.
Varbūt ne visur. Es runāju konkrēti par Āvu, Liepāju, Bordānu un JKP.

Atbildēt

HA

17.11.2020. 11:17

Diktatūra ir viena no demokrātijas galējībām.
Mēdz būt tiešā diktatūra un slēptā diktatūra.
Šo abu diktatūru veidu savstarpējo cīņu mēs varam novērot ASV.
Kas pēc būtības ir partiju programmas?
Tas ir biznesa plāns ideoloģisko mērķu sasniegšanai.
Kāds ir šis mērķis?
VARA
Pēc būtības finansēt partijas no valsts budžeta nozīmē iespējamu ideoloģisko pretinieku piespiedu finansēšanu

Atbildēt

to Josips

16.11.2020. 17:54

»

Joske

Varu pateikt vienu,ka Jkap deputāti un ministri strādā patriotiski,sevišķi Bordāns sakārto tiesu sistēmu,NA laikā tiesu sistēma bija morāli pagrimusi


Kur bija tas Nacionālā Apvienībā čekas iesūtītais mūdzis, sliktās sievietes defektīvā atvase, kad tam bija uzticēts vadīt TM? Pusotru gadu pie siles nodarbojās ar paša partijas taisīšanu?

Atbildēt

Joske

16.11.2020. 16:14

Varu pateikt vienu,ka Jkap deputāti un ministri strādā patriotiski,sevišķi Bordāns sakārto tiesu sistēmu,NA laikā tiesu sistēma bija morāli pagrimusi.

Atbildēt

pūces drugs vaimanā

16.11.2020. 12:08

.................

Atbildēt

Patriots

16.11.2020. 11:11

Tandēms juraš-bordāns ir izsmēluši savu jeb kādu ētiku politikā. Nepietiek ar to ka viņi likvidējuši visu tranzītu tie morālie kropļi piesedz kontrabandistus. Bordāns izmantojot savas tieslietu ministra pilnvaras klaji iejaucās Olainfarm darbībā. Tāpat bordāns pārkāpjot jebkādus likumus un tos neievērojot, jo kā ministrs nav tiesīgs iejaukties tiesu varā, bet viņš iejaucās bez sirdsapziņas pārmetumiem Uzņēmumu reģistra darbībā un dod tiešās komandas UR vadībai noņemt komercķīlu par labu partijas biedram jurašam un viņa sievai Allai. Rakstā ļoti precīzi salīdzināts ar bordāns-jurašu pret likumīgās darbības ar Rjazanas apgabalu Krievijā. Viņi veic tādus noziegumus kuri bojā valsts imidžu. Pūce gan malacis caurlaides dēļ kura maksāja 250eur aizgāja no ministra amatā. Toties bandīts kurš apsūdzēts valsts noslēpuma izpaušanu tiek tiesāts, no Guseļņikova saņēmis 500tk, lai sagatavotu lietu pret Rimšēvicu un Latvijas valsti par 200milj. Kopā ar sozīnovs jumto cigarešu kontrabandu kura valsts budžetam rada vairākus miljonus iztrūkumu. Lūk kā cīnās ar korupciju juraš. Ja šiem abiem juraša un bordānam būtu kaut nedaudz atbildības pret saviem vēlētājiem viņi jau sen būtu rīkojušies kā Pūce un demisionējuši.

Atbildēt

Ko slēpj sabiedrībai virusologs, profesors, Uga Dumpis, Viņķeles, Levita, Kariņa konsultants

16.11.2020. 11:11

»

No sākuma brīvprātīga vakcinācija, tad brīvprātīgi piespiedu, tad obligāta

Veselības pase...


Covid-19 vīrusa mutācija

Lūk, kāpēc Covid- 19 “apkarošanai”, ceļā uz Latviju ir nāves krava ar vakcīnām, kuras maina cilvēka genomu , jo Covid-19 vīruss mutē nepārtraukti un katram paveidam nav iespējams izgatavot vakcīnu. Der tikai cilvēka genomu mainošā, liekot cilvēka šūnām pašām izstrādāt antivielas. Gripai ir tikai diva veida vīrusi - A un B.

\\Latvijā
Zinātnieki: Latvijā Covid-19 ir atklāta mutācija


Latvijā sastopamie mutējošie Covid-19 vīrusi ir ieceļojoši no tādām valstīm kā Ķīna, Beļģija, Francija un Lielbritānija, bet Latvijā sastopamā vīrusa ģenētiskajā kodā ir atklātas arī vairākas unikālas mutācijas, kas pagaidām vēl nav ziņotas nekur citur pasaulē, noskaidrojuši Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra zinātnieki, pētot Latvijā sastopamo "SARS-CoV-2" vīrusu genomus.

Kā aģentūru LETA informēja Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra zinātniskā asistente Monta Ustinova, reaģējot uz Covid-19 infekcijas uzliesmojumu, centra zinātnieki sadarbībā ar diagnostikas laboratorijām, Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC), SIA "Latvia MGI Tech" un vairākām universitātēm Latvijā sāka veikt "SARS-CoV-2" vīrusa genoma izpēti, izmantojot sekvencēšanas tehnoloģijas.
Biomedicīnas pētījumu un studiju centra zinātnieki ir veikuši 35 vīrusa paraugu sekvencēšanu jeb visa ģenētiskā materiāla nolasīšanas analīzi, iegūstot Baltijas valstīs pirmos šāda veida datus. Vīrusa genoma izpētē tiek izmantoti bioloģiskie paraugi, kas ir iepriekš iegūti infekcijas apstiprināšanai diagnostikas laboratorijās - Latvijas Infektoloģijas centrā, "Gulbja laboratorijā" un "Centrālajā laboratorijā".
Līdz šim zinātniekiem esot izdevies identificēt vairākas unikālas mutācijas Latvijā sastopamā vīrusa ģenētiskajā kodā, kas pagaidām vēl nav ziņotas nekur citur pasaulē.
Zinātnieki uzskata, ka pētījuma laikā iegūtā informācija par vīrusa mainību un mutāciju biežumu dos iespēju analizēt identificēto "SARS-CoV-2" variantu saistību ar saslimšanas smaguma pakāpi un terapijas efektivitāti, turklāt tā varot turpmāk tikt izmantota arī vakcīnas izstrādē.
Iegūtās vīrusa sekvences ir iesniegtas starptautiskajā atvērtajā datubāzē "Nextstrain", kur katru dienu tiek apkopota aktuālā informācija par vīrusa epidemioloģiju visā pasaulē. Šajā datubāzē publicētā informācija, kas ir balstīta uz globāliem datiem par vīrusa ģenētisko kodu, liecina, ka Latvijā sastopamie vīrusi ieceļojoši no tādām valstīm kā Ķīna, Beļģija, Francija un Lielbritānija. Zinātnieki uzskata, ka iegūtie rezultāti varēs drīzumā tikt izmantoti arī epidemioloģiskajā izmeklēšanā, ko veic SPKC.
Kā uzskata pētnieki, pētījuma rezultāti sniegs papildus informāciju par vīrusa mainību Latvijā un pasaulē, ļaus padziļināti izvērtēt vīrusa izplatības ceļus, uzlabot infekcijas apkarošanas pasākumu efektivitāti, un potenciāli palielinās ārstēšanas iespējas COVID-19 pacientiem.
Sadarbojoties ar zinātniekiem Rīgas Stradiņa universitātē, Rīgas Tehniskajā universitātē, Latvijas Universitātē un Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskajā institūtā "BIOR", ir uzsākta arī atvērtas Covid-19 izpētes platformas izveide.
Izpētes platformas ietvaros tiks nodrošināta savlaicīga pacientu bioloģisko paraugu iegūšana, kontrolēta uzglabāšana un analīze. Tā apkopos gan vīrusa genoma datus, gan epidemioloģisko un klīnisko informāciju par Covid-19 pacientiem Latvijā, kas būs pieejama gan zinātniekiem, gan arī medicīniskajā aprūpē un infekciju apkarošanā iesaistīto institūciju pārstāvjiem. Tās mērķis ir apvienot spēkus, zināšanas un datus veiksmīgai vīrusa apkarošanai Latvijā tūlīt un nodrošināt iespēju labāk sagatavoties potenciāliem nākotnes uzliesmojumiem gan Latvijā, gan pasaulē, uzsver centrs.

Atbildēt

Gaišais

16.11.2020. 10:38

Domāju ka Pūce ir resns einuks, bet viņam ir sieva un viņa zog kā lauciniecei pieklājas.

Atbildēt

Mans VĀRDS

16.11.2020. 09:37

Kāds šausmīgs, lopisks purns tai bildē!!!! Tak atšaujiet reiz tos agresīvos dzīvniekus, lai bērnus nebaida!

Atbildēt

No sākuma brīvprātīga vakcinācija, tad brīvprātīgi piespiedu, tad obligāta

16.11.2020. 08:14

Veselības pase


“Veselības pase nodrošina ātros antivielu asins testus un ātros antigēnu uztriepes testus, kas nodrošina ļoti precīzu diagnozi mazāk nekā 15 minūtēs. Testēšanas risinājumi ir izstrādāti, ražoti un klīniski apstiprināti Eiropā.”

No Veselības pases prasības izriet, ka testētas tiek tikai un vienīgi antivielas, antigēni, to esamība pret Covid-19 cilvēka organismā. Nevis neinficēšanās ar Covid-19 !!! Jaunajai Veselības pasei neder un nav prasības pēc vesela, ar Covid-19 nekad un nekad neinficēta cilvēka!

Ir tikai divi veidi, kā var rasties šīs “Veselības pases” pieprasītās antivielas. Loģiski, ka antivielas var rasties tikai pēc infekcijas dabiskas izslimošanas, vai nedabiskā ceļā pēc vakcinēšanas ar cilvēka genomu rediģējošu vakcīnu pret Covid-19, ko iegūst vakcīnai inficējot cilvēku un vienlaikus liekot cilvēka šūnām pašām saglabāt refleksu izstrādāt antivielas ikreiz, kad sastopas ar jaunu Covid-19 mutācijas variantu.

Vakcinēta cilvēka sagrautajai dabiskajai imunitātei nebūs vairs spēju ikreiz, sastopoties ar mutējošo Covid-19 vīrusu, izstrādāt antivielas, bet antivielu izstrādi pēc vakcinēšanas būšot jānodrošina cilvēka paša šūnām.

“You have no choises!”

Tā apgalvo Bils Geits, ka cilvēcei nav izvēles nevakcinēties pret Covid-19, “aizmirstot” vien piebilst, ka pret Covid-19 mutējošo vīrusu antivielu izstrādē der tikai tādas vakcīnas, kas izmaina cilvēka genomu un vienlaikus sakropļo dabisko imunitāti.

ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīna tiek izmēģināta un ražota dažādās pasaules valstīs zem dažādiem nosaukumiem, vienlaikus ceļot to cenu, lai gan būtu jābūt cenas samazināšanai konkurences apstākļos. Cilvēka genomu rediģējošās, dabisko imunitāti izkropļojošās, vakcīnas uzdevums ir inficēt vakcinēto un likt organisma šūnām izstrādāt antivielas, antigēnus pret Covid-19, saglabājot šādu refleksu ikreiz, kad cilvēks nonāk kontaktā ar mutējošo Covid-19 vīrusu un tas nonāk cilvēka organismā.

Juridiski Astrogen kompānija jau ir nodrošinājusies pret morālo un materiālo atbildību, kāda var pret to celties negatīvu seku vakcinētā cilvēka veselībai problēmu rašanās rezultātā. Vakcīnas ražošanas un pārdošanas galvenais uzdevums esot palīdzēt valstīm tikt galā ar paniku, kas radusies masveida testēšanas rezultātā.

Eiropas Komisijas pasūtītā 800 000 vakcīnu “nāves krava” sabiedrības dabiskajai kolektīvajai imunitātei Latvijā ir ceļā uz Latviju. Pirmās 100 000 Astrogen vakcīnas pienākšot šī gada decembra beigās.Tās ar Latvijas vadošo virusologu, profesoru, rekomendācijām jau obligāti paredzētas sabiedrības riska grupām, starp kurām obligātajai vakcinācijai ar MK lēmumu steidzamības kārtā var pievienot pat mediķus, pedagogus un policistus, digitālajā telpā - e- veselībā vakcinētajām personām piešķirot “Veselības pases”.

Latvijas likumdošana jau šodien paredz, ka policistam uzrādīta ārsta izziņa par antivielām atbrīvo no obligātas masku lietošanas sabiedriskās vietā, no karantizācijas un attālinātiem darba apstākļiem!

Atbildēt

Jauni noziegumi tiesību jomā

16.11.2020. 08:12

»

Autoram spriest par kremliniem ir nepareizi

Jo neliešiem vienmēr citi vainīgi...


K. Kariņš “Rīta panorāmā” teica, ka vakcīnas drīz būs klāt, ka ilgi nav jāciešas Kad ieviesīs Veselības pases, ar kurà digitāli- e- veselībā apstiprinās, ka visi vakcinēti, visi varēs atkal lidot, ceļot, strādāt skolās, policijā, medicīnas iestādēs, Saeimā, tiesā - bez maskām, karantizācijas vai attālināti. ESvalstī Īrijā jau ir ES pilotprojekts kopš augusta. Daudziem šīs vienkāršās lietas Latvijā škiet “murgu palagi”.

Health Passport Worldwide

Veselības pases visā pasaulē


Īrijā bāzētā ROQU Group izlaiž pasaulē pirmo “Health Passport” digitālo platformu, lai atbalstītu pastiprinātu globālo COVID-19 testēšanuZIŅAS, KAS NODROŠINĀTAS
ROQU grupa
2020. gada 28. augusts, plkst. 01:00


- ROQU Group izstrādātā pasaulē pirmā tehnoloģija, lai aizsargātu sabiedrību, ekonomiku un darbavietas
- Īrijas tiesas process sākas ar valstu partneriem veselības aprūpes, lauksaimniecības, izglītības, bērnu aprūpes, loģistikas, izklaides un citās nozarēs
- Īrijas inženierijas digitālā platforma sadarbībā ar modernu diagnostiku nodrošina testu rezultātus 15 minūšu laikā, ļaujot uzņēmumiem darboties droši kontrolētā vidē
DUBLIN, 2020. gada 28. augusts / PRNewswire / - Īrijā bāzētā ROQU grupa ir paziņojusi par veselības pases izmēģinājuma uzsākšanu - pasaulē pirmo digitālo platformu, kas paredzēta, lai atvieglotu palielinātu COVID-19 testēšanu uzņēmumiem un sabiedrībai.
Inženierija, kas ražota Īrijā, apvieno jaunākās digitālās tehnoloģijas ar ļoti precīziem un apstiprinātiem COVID-19 testēšanas risinājumiem, nodrošinot rezultātus tikai 15 minūtēs. Platforma ļaus uzņēmumiem un privātpersonām ātri samazināt ar COVID-19 saistītos riskus un nodrošināt, ka viņi var turpināt ikdienas aktivitātes.

Īrijā bāzētās ROQU Group prezidents un izpilddirektors Roberts Kvirke parāda pasaulē pirmo “Health Passport” platformu, kas ir īpaši izstrādāta, lai atbalstītu pastiprinātu COVID-19 testēšanu. (PRNewsfoto / ROQU grupa)


Veselības pase tiek uzsākta ar izmēģinājumu, kurā piedalās noteikts valstu dalībnieku loks, kas pārstāv dažādas nozares nozares: veselības aprūpe (slimnīca, pansionāts), loģistika, lauksaimniecība, izglītība, bērnu aprūpe, izklaide un citas.
Atbalstīt uzņēmumus, aizsargāt kopienas
Platforma ir izstrādāta, lai palīdzētu valstu ekonomikām, ļaujot uzņēmumiem palikt atvērtiem, nepārtraukti proaktīvi pārbaudot darbiniekus, jau agrīnā posmā nosakot pozitīvus rezultātus, vienlaikus aizsargājot kopienas, piedāvājot pastiprinātu testēšanu.
"Visā pasaulē COVID-19 ierobežojumu dēļ joprojām pastāv vilšanās un vilšanās," šodien atklājot ROQU Group prezidentu un izpilddirektoru Robertu Kvirku.
"Veselības pase ir izveidota, lai izveidotu drošības tīklu vietā, kur tāda pašlaik nav, ļaujot ekonomikai atgūties un uzplaukt kontrolētā vidē," sacīja Kvirke. "Tas ir pasaulē pirmais jauninājums, kas lepni izstrādāts Īrijā pēc visaugstākajiem standartiem, kas ļaus biznesam un sabiedrībai beidzot virzīties uz priekšu. Spēļu mainītājs beidzot ir pienācis."
Strādā ar visiem oficiālajiem COVID-19 testiem
Veselības pase ir īpaši izstrādāta, lai tā darbotos saskaņā ar visiem oficiālajiem COVID-19 testiem, ieskaitot laboratorijas uztriepes un asins analīzes, kā arī jaunākajiem ātrās pārbaudes risinājumiem, kas drīz tiks palaisti.
"Izmantojot mūsu globālo atpazīstamību, mēs palīdzam vietējiem uzņēmumiem, padarot labākos COVID-19 testēšanas risinājumus viegli pieejamus visiem," sacīja ROQU Roberts Kvirks. "Tā kā testēšana un pētniecība turpina uzlaboties, mēs vēlamies nodrošināt, lai Īrijas sabiedrība un ekonomika varētu viegli piekļūt testēšanas risinājumiem, kas piedāvā visaugstāko klīniskās validācijas līmeni.
"Izmēģinājuma pilotprojekta Eiropas Savienībā mērķis ir parādīt, kā Veselības pase darbojas dažādos reālās uzņēmējdarbības un sociālajos scenārijos," viņš piebilda.
Pieprasot pastiprinātu testēšanu sabiedrībai, ROQU saka, ka jaunizveidotie ātrās pārbaudes var nodrošināt nepieciešamo risinājumu, lai apturētu vīrusa izplatīšanos. Ja testēšanas risinājuma vēl nav, Veselības pase nodrošina jaunākos ātros antivielu asins testus un ātros antigēnu uztriepes testus, kas nodrošina ļoti precīzu diagnozi mazāk nekā 15 minūtēs. Testēšanas risinājumi ir izstrādāti, ražoti un klīniski apstiprināti Eiropā.


"Pašreizējā situācija nav ilgtspējīga"
"Mēs visi zinām, ka pašreizējā situācija attiecībā uz vīrusu uzliesmojumiem uzņēmumos un kopienās vienkārši nav ilgtspējīga," sacīja Roberts Kvirks. "Pašreizējā testēšanas sistēmā ir pārāk daudz nepilnību, kas kavē mūsu spēju atjaunot ekonomiku un normālu dzīvi. Ir pienācis laiks nekavējoties novērst šīs nepilnības.
"Šī platforma nodrošina izrāvienu, kuru mēs gaidījām, un tā var kļūt par standarta risinājumu uzņēmējdarbībai, ceļojumiem, izglītībai, veselības aprūpei, pasākumiem un visiem ikdienas dzīves aspektiem," sacīja Kvirke. "Katrs veselības pases platformas cilvēks tagad pārstāv vienu aizsargātu dzīvi un vienu darbu."
ROQU Group ir paziņojusi, ka papildus Īrijai platforma Health Passport tiks palaista arī ASV, Lielbritānijā, Itālijā, Kenijā un Vācijā, ievērojot citas vietas. Veselības pase ir izstrādāta kā daļa no ROQU starptautiskās filantropiskās un altruistiskās misijas.
PAR ROQU GRUPU
ROQU Group, kas dibināts un kura galvenā mītne atrodas Dublinā, sadarbojas ar starptautiskām valdībām, lai īstenotu valstiski svarīgus projektus, tostarp ekonomisko attīstību un stratēģisku problēmu risināšanu.
www.healthpassportireland.ie | Instagram | Facebook | YouTube | LinkedIn
Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1244887/Robert_Quirke_ROQU_Health_Passport.jpg
Logotips - https://mma.prnewswire.com/media/1244886/Health_Passport_Worldwide_Logo.jpg
AVOTU ROQU grupa
Saistītās saites
http://www.healthpassportireland.ie


Veselības pase

“Veselības pase nodrošina ātros antivielu asins testus un ātros antigēnu uztriepes testus, kas nodrošina ļoti precīzu diagnozi mazāk nekā 15 minūtēs. Testēšanas risinājumi ir izstrādāti, ražoti un klīniski apstiprināti Eiropā.”

No Veselības pases prasības izriet, ka testētas tiek tikai un vienīgi antivielas, antigēni, to esamība pret Covid-19 cilvēka organismā. Nevis neinficēšanās ar Covid-19 !!! Jaunajai Veselības pasei neder un nav prasības pēc vesela, ar Covid-19 nekad un nekad neinficēta cilvēka!

Ir tikai divi veidi, kā var rasties šīs “Veselības pases” pieprasītās antivielas. Loģiski, ka antivielas var rasties tikai pēc infekcijas dabiskas izslimošanas, vai nedabiskā ceļā pēc vakcinēšanas ar cilvēka genomu rediģējošu vakcīnu pret Covid-19, ko iegūst vakcīnai inficējot cilvēku un vienlaikus liekot cilvēka šūnām pašām saglabāt refleksu izstrādāt antivielas ikreiz, kad sastopas ar jaunu Covid-19 mutācijas variantu.

Vakcinēta cilvēka sagrautajai dabiskajai imunitātei nebūs vairs spēju ikreiz, sastopoties ar mutējošo Covid-19 vīrusu, izstrādāt antivielas, bet antivielu izstrādi pēc vakcinēšanas būšot jānodrošina cilvēka paša šūnām.

“You have no choises!”

Tā apgalvo Bils Geits, ka cilvēcei nav izvēles nevakcinēties pret Covid-19, “aizmirstot” vien piebilst, ka pret Covid-19 mutējošo vīrusu antivielu izstrādē der tikai tādas vakcīnas, kas izmaina cilvēka genomu un vienlaikus sakropļo dabisko imunitāti.

ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīna tiek izmēģināta un ražota dažādās pasaules valstīs zem dažādiem nosaukumiem, vienlaikus ceļot to cenu, lai gan būtu jābūt cenas samazināšanai konkurences apstākļos. Cilvēka genomu rediģējošās, dabisko imunitāti izkropļojošās, vakcīnas uzdevums ir inficēt vakcinēto un likt organisma šūnām izstrādāt antivielas, antigēnus pret Covid-19, saglabājot šādu refleksu ikreiz, kad cilvēks nonāk kontaktā ar mutējošo Covid-19 vīrusu un tas nonāk cilvēka organismā.

Juridiski Astrogen kompānija jau ir nodrošinājusies pret morālo un materiālo atbildību, kāda var pret to celties negatīvu seku vakcinētā cilvēka veselībai problēmu rašanās rezultātā. Vakcīnas ražošanas un pārdošanas galvenais uzdevums esot palīdzēt valstīm tikt galā ar paniku, kas radusies masveida testēšanas rezultātā.

Eiropas Komisijas pasūtītā 800 000 vakcīnu “nāves krava” sabiedrības dabiskajai kolektīvajai imunitātei Latvijā ir ceļā uz Latviju. Pirmās 100 000 Astrogen vakcīnas pienākšot šī gada decembra beigās.Tās ar Latvijas vadošo virusologu, profesoru, rekomendācijām jau obligāti paredzētas sabiedrības riska grupām, starp kurām obligātajai vakcinācijai ar MK lēmumu steidzamības kārtā var pievienot pat mediķus, pedagogus un policistus, digitālajā telpā - e- veselībā vakcinētajām personām piešķirot “Veselības pases”.

Latvijas likumdošana jau šodien paredz, ka policistam uzrādīta ārsta izziņa par antivielām atbrīvo no obligātas masku lietošanas sabiedriskās vietā, no karantizācijas un attālinātiem darba apstākļiem!

Atbildēt

Autoram spriest par kremliniem ir nepareizi

16.11.2020. 08:05

Jo neliešiem vienmēr citi vainīgi.

Diversanti nāk no finanšu stratēģijas Latvijai - no aizdevumu līgumu tekstiem un no Eiropas komisijas, kura veicināja Parex afēru, LV nonākot parādos.

Tagad EK uz Latviju sūta 800 000 vakcīnu “nāves kravu” Latvijas kolektīvās imunitātes sakropļošanai ar cilvēka genomu mainošām vakcīnām, kas pakļaus eksperimentiem visu Latviju.

Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

viņam

16.11.2020. 06:26

Viņam ir smuks deguns - jāstrādā......

Atbildēt

Kolaboracionistu sapņu pēdējais cēliens

16.11.2020. 00:08

»

to info

"Latvijas ceļa" kroplis Bordāns un viņa Jaunā Kompartija aplauzīs savas sprandas karā pret latviešu valsti


Nu esat esat jūs daudz, stipri vairāk kā varējām iedomāties.
Bet laiks, kad katrs slepkava noziedznieks un pasaules klaidonis bija sevi identificējis kā latvieti, tuvojas skarbam noslēgumam. Būs jāsāk atbildēt.

Atbildēt

vietējais

16.11.2020. 00:07

beidzot aizvien vairāk ļaužu sāk saprast kāds Latvijas ekonomisko interešu nodevējs ir Bordāns ar savu kliķi, tā saucamo, partiju. Tādus zaudējumus kā šie "vadoņi" līdz šim vēl neviena kliķe Latvijas ekonomikai nebija nodarījusi.
Un pareizi autors jautā - kur ir palikuši KNAB, SAB, un kādas vēl tur struktūras, ka nav spējuši ieraudzīt šo darboņu nodarīto postu - nav sakuši pie kriminālās atbildības, šeit jau par politisko vispār vairs runai nevajadzētu būt! Bet nekā...
Tad kādā valstī mēs dzīvojam? Tiesiskā? Vai pašiem smiekli nenāk par šo "tiesiskumu"?

Atbildēt

Anna

15.11.2020. 23:29

Imants Liepiņš - vai tas pats, kurš partijas Latvijas Attīstībai deputātes, Pūces un Jaunupa partijas biedres Ratinīkas dzīvesbiedrs? Latiņa līdz Zviedrijas līmenim pacelta? Ahahahaha! Likās, ka par Puzi zemāk neviens pasaulē nevar nokrist, bet var, redz. Var.

Atbildēt

ES

15.11.2020. 21:53

Man gan liekas, ka Linkaitis Tālis (ES SAUCU TAJĀ VĀRDĀ, kādu ar godu nēsāja viņa senči, būdami krietni un cienījami cilvēki) ir iemaldījies šajā zvēru dārzā nejauši, nezinot, ka izsalkuši šakāļi tur staigā savā vaļā. Viņš ir spiests pakļauties savas partijas tiesiskuma karogam. kas nebūt nav tiesisks.Es no sirds ceru, ka viņš vienbrīd attapsies un saraus visas saites. Neticu, ka cilvēks ar tik izciliem gēniem nesapratīs, kur viņš ir piezemējies.

Atbildēt

se!

15.11.2020. 20:59

,liepiņ!

Atbildēt

Vēsture

15.11.2020. 20:49

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Vai tici pa(c) ko gvelz ? Visu sagrāva komunistu čekistu banda, kura pie varas jau 30 gadus, bet tu liec vainu Bordānam, kurš cenšas cīnīties pret šo čekas slepkavu bandu ! Tu taču saproti, ka ar meliem nolādi sevi un savu ģimeni ! Meli ir visu asinsdarbu sākums


Jaunos komunistus ar Bordānu priekšgalā izdod boļševiku metodes un sapratne par lietu kārtību. Kārtīgi biedra Trocka ideju sekotāji. Lembergs ar kompāniju vienkārši oportūnisti, kā teiktu biedrs Ļeņins. Bordāns ir politikā jau sen. No kā barojas un kā uzdevumus pilda zinām un par ko cīnās arī. Tāpat zinām kas organizēja un pa daļai arī kā neatkarības atgūšanu un Tautas fronti LNNK utt.

Atbildēt

ROFLMAO

15.11.2020. 19:52

Kas tur ko nesaprast? Mazos zagļus liek cietumā, bet lielos - amatos.

Atbildēt

publicēt bordāna cv

15.11.2020. 19:46

kāda gn bija Bordāna izcelme pa karjeras kāpnēm... vai kāds zin...

Atbildēt

ha-ha

15.11.2020. 19:40

»

Jēzups

Oi, cilvēkam naids tā iekšā, ka pa ausīm nāk laukā... nevajag lamāties, cienītais un demonstrēt savu muļķību. To, ka čekistu banda, kas pie varas 30 gadus, visu sagrāva, tam es piekrītu, bet tam, ka Bordāns tagad būs tas, kurš valsti izglābs- nesmīdiniet kaimiņa zirgu!!! Bordāns ir tāds pats čekistu...


Pa 30 gadiem taču tiem čekistiem vajadzēja novecot, aiziet pensijā un izmirt.
Bet process notiek pretējs! Ar katru gadu viņu paliek vairāk un vairāk. Un zog arī vairāk.
Iespaids tāds, ka viņus pie mums eksportē no tālās amerikas vai tuvākās ES?
Vai nē?

Atbildēt

Jēzups

15.11.2020. 18:11

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Vai tici pa(c) ko gvelz ? Visu sagrāva komunistu čekistu banda, kura pie varas jau 30 gadus, bet tu liec vainu Bordānam, kurš cenšas cīnīties pret šo čekas slepkavu bandu ! Tu taču saproti, ka ar meliem nolādi sevi un savu ģimeni ! Meli ir visu asinsdarbu sākums


Oi, cilvēkam naids tā iekšā, ka pa ausīm nāk laukā... nevajag lamāties, cienītais un demonstrēt savu muļķību. To, ka čekistu banda, kas pie varas 30 gadus, visu sagrāva, tam es piekrītu, bet tam, ka Bordāns tagad būs tas, kurš valsti izglābs- nesmīdiniet kaimiņa zirgu!!! Bordāns ir tāds pats čekistu roklaiža un pie varas ir kā min 25 no šiem 30 gadiem! Nevajag aizmirst, ka viņš ir viens no LC dibinātājiem. Tā ka Bordāns vienkārši raujas ar pie siles, tāpat kā visi citi izbijušie čekisti un komjaunieši (Šuplinskai ir pieres joprojām deg komjauniešu nozīmīte), bet Jurašs vispār ir viens fantastisks frukts- tagad pacēlies no kontrabasa jumtošanas uz tirgošanos ar ietekmi.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

15.11.2020. 17:11

»

Vēsture

Aizej pamācies. Tranzīts ir barojis tautas Daugavas krastos kādus tūkstoš gadus. Linkaits šaja ziņā ieies vēsturē, ka Latvijas 21. gadsimta melnais bruņinieks


Vai tici pa(c) ko gvelz ? Visu sagrāva komunistu čekistu banda, kura pie varas jau 30 gadus, bet tu liec vainu Bordānam, kurš cenšas cīnīties pret šo čekas slepkavu bandu ! Tu taču saproti, ka ar meliem nolādi sevi un savu ģimeni ! Meli ir visu asinsdarbu sākums !

Atbildēt

nu ja

15.11.2020. 16:58

Liepiņš aizmirsa piebilst, ka Aivaronkels tika padzīts no pilnās siles Ventspils ostā.

Atbildēt

to info

15.11.2020. 16:22

»

info

Jānim Bordāna notiek cīņa uz dzīvību un nāvi ar komunistu un smagos noziegumos apsūdzēto Aivaru Lembergu


"Latvijas ceļa" kroplis Bordāns un viņa Jaunā Kompartija aplauzīs savas sprandas karā pret latviešu valsti.

Atbildēt

Uldis

15.11.2020. 16:19

Pūces caurlaide bija pašu smilškastītes iekšējā lieta, bet Linkaita, Juraša, Bordāna, Rinkēviča un Kariņa diversija pret Latvijas ostām, bija kremļa saimnieku pasūtījums.

Atbildēt

jojo

15.11.2020. 15:26

»

Fakts

Pūces nopelni Ušaka gāšanā nav nekas vairāk kā partiju (ekonomisko grupējumu) cīņa par ietekmi, varu un naudu. Ušakam bija jākrīt jebkurā gadījumā - tik nolaists viss bija. Rakstā minētie Bordāna un Linkaitesa grēki ir vispārzināmi, tikai juridiski tiem grūti, pat neiepējami tikt klāt un ņemt aiz škirkas...


Nu tam, ka Pūce atkāpās caurlaides dēļ, droši vien netic pat bērnudārznieks. Es domāju, ka šādi viņš mēģina no KNAB pasargāt obšaka turētāju Jaunupu. Jo līdz brīdim, kad naivais Kariņš neieminējās par KNAB, Pūce tēloja, ka viss bija joks. Tiesa, jautājums, vai Kariņš pats iedomājās par KNAB vai tika no kāda padomnieka mudināts, tas ir jautājums, bet mazsvarīgs. Iespējams, ka līdz Kariņa komandai bija nonākusi ziņa par Pūces ambīcijām uz Kariņa ķebli. Taču būtiskākais ir tas, ka Jaunups, kurš sauc sevi par politiķi, lai gan nekad nekur nopietni nav balotējies, ir gan Tauriņu pirtīs mazgājies, gan ar Martinsonu tusējies, bet līdz šim ir spējis izslīdēt no KNAB rokām. Bet te bija skaidrs- ja KNAB ķersies Pūcem klāt, tad Jaunupam ir vāks, jo visi zin, ka viņi ar Pūci ir kā cimds ar roku, pietam, roka ir tieši Jaunups. Bez tam, varbūt cerēja ka tas Misčerevskis vai kā viņu tur, apklusīs, jo diez vai Jaunupam gribējās, lai citi politiķi uzzin, ka viņi, piemēram, ar Pūci ierēca par Pavļutu, ka tas ir zilais un ka tik neuzbāžas Pūcem utt (Dienā bija tās Misčervska atklāsmes publicētas). Bet diemžēl vai par laimi Pandoras lāde (tikai neprasiet Šuplinskai, viņa nezin, kas tā ir) ir jau atvērta, labi būtu, ja tagad arī KNAB nenorautu roceni. No otras puses- Jaunups jau savu karjeru sāka kā Aboltiņas rokaspuisis, gan jau arī uz Kariņa kompāniju viņam ir kāds kompromāts.

Atbildēt

Vēsture

15.11.2020. 15:22

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Kādi ģēniji ir Bordāns un Linkaitis. Pāris mēnešos sagrāvuši tranporta nozari. Visu to vareno tīklu, ko bija uzbūvējuši mūsu tautas sirdsapziņa- komunisti un čekisti 70 gados


Aizej pamācies. Tranzīts ir barojis tautas Daugavas krastos kādus tūkstoš gadus. Linkaits šaja ziņā ieies vēsturē, ka Latvijas 21. gadsimta melnais bruņinieks.

Atbildēt

mujābeļiem

15.11.2020. 15:02

Pašreizājā varas kliķē visi ir noziedznieki!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

15.11.2020. 14:41

Kādi ģēniji ir Bordāns un Linkaitis. Pāris mēnešos sagrāvuši tranporta nozari. Visu to vareno tīklu, ko bija uzbūvējuši mūsu tautas sirdsapziņa- komunisti un čekisti 70 gados.

Atbildēt

TirsmancZiepiņč

15.11.2020. 14:22

»

Timursunco

Oooo ... galma rakstnieka pasutijummurgs


Jaja ... dasistfantastiš !!!!!!!

Atbildēt

Vilks

15.11.2020. 14:11

Pūce ir pelnījis ar kāju pa pakaļu.Neredzu neko ,ko būtu labu izdarījis šis gājputns.

Atbildēt

īstenībā

15.11.2020. 14:08

nesmīdini manas čības. Ak tad OIK labumu dalītājs būvnieku ziedojumu saņēmējs taisnais godavīrs ministrs izblēdītas caurlaides dēļ ņēma un atkāpās ??!! Tikai neilgi pirms tam pastiprināti cirkulēja runas, ka viņš nupat tikšot bīdīts uz premjera amatu Kariņa vietā. Acīmredzot ir spēki, kuriem tāda lietu kārtība nav pa prātam un kuriem jaunups, pūce un A/Par sponsori sēž uz kārtīga āķa.

Atbildēt

Fakts

15.11.2020. 14:04

Pūces nopelni Ušaka gāšanā nav nekas vairāk kā partiju (ekonomisko grupējumu) cīņa par ietekmi, varu un naudu. Ušakam bija jākrīt jebkurā gadījumā - tik nolaists viss bija. Rakstā minētie Bordāna un Linkaitesa grēki ir vispārzināmi, tikai juridiski tiem grūti, pat neiepējami tikt klāt un ņemt aiz škirkas. Tāpēc jau sen pasaulē lieto tādu paņēmienu - par maznozīmīgām lietām. Jau 1930-o gadu Amerikā pret mafiju cīnījās, visiem zināmu, bet nepierādāmu slepkavnieku vai bandītu iesēdinot par nodokļu nemaksāšanu. Kriminālisti saka, ka vainīgais iekrīt tieši uz sīkumiem. Pūcim tā gadījās, Linkaitsam un Bordānam vēl ne.

Atbildēt

Ha

15.11.2020. 13:48

Smuki noformulēts - atkāpās caurlaides dēļ ar ko nevienam nekas nav nodarīts. Tātad melot tautai, kā caurlaidi nav prasījis, jau skaitās norma?

Atbildēt

Timursunco

15.11.2020. 13:44

Oooo ... galma rakstnieka pasutijummurgs !!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

FotoJampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt šis temats uzkrita tik pēkšņi kā šīs nedēļas sniegs, un kopīgā histērija ap šo visu savācās vienkop tik lielā intensitātē, ka vienā brīdī varēja arī aizmirst, ka tā nav pēdējā problēma, kas mums valstī jāatrisina.
Lasīt visu...

21

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

FotoVēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) skandālā un to. kā jūtas studenti un arī nesenie/senie katedras absolventi
Lasīt visu...

21

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

FotoDrošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to, ka pēc kara sākuma Krievijas izlūkošanas un hibrīdoperāciju mērogs Eiropā ir krasi pieaudzis, ieskaitot operācijas, kuru agresivitāte ziņā pārspēj aukstā kara līmeni, - tādas kā sabotāžas, fiziskas provokācijas un tamlīdzīgi.
Lasīt visu...

21

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

FotoDeklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan tas saskan ar to, ka Ukraina pati joprojām saņem naudu no Krievijas un ļauj Krievijai transportēt gāzi caur Ukrainas teritoriju, bet neviens latvju bāleliņš par to pat nav iepīkstējies ES parlamentā?
Lasīt visu...

21

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

FotoAtsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!" vietnē, informēju, ka saskaņā ar spēkā esošo likumu algu publiskošanas lietā Saeimas deputāti rāda priekšzīmi un Saeima Ģirta Valda Kristovska kā tautas priekšstāvja atlīdzību - tāpat kā visu citu tautas priekšstāvju Saeimā atlīdzības - publicē katru mēnesi internetā.
Lasīt visu...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...