Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gu

28.04.2024. 15:16

VLAKON, GUNPIT un CO ar EINREP runasvīru priekšā sākotnējā iecere nemaz nebija tik slikta, bet, diemžēl, tā arī beidza pastāvēt 2012. gadā. 3A joprojām ir palikusi pie siles, bet Vienotība ir pārvērtusies par samazgu bedri ar klaunu prezidentu un neizdevušos vecmeitu pie vadības.
Viļāni bija iesākuma netīrais piķis izkonkurēts no LC un TP, - ar to arī bija jābeidz, bet kādam tā rīkle bija pārāk liela.
Tagad arī savāciet savus mēslus!

Atbildēt

Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки

28.04.2024. 13:14

»

indullis

durka


Pēteris Karlovs, tas kurš дебил из дурки

Atbildēt

Varētu padomāt, ka

28.04.2024. 13:13

»

Patīk laizīt savas olas

Ontūns Mazpisāns© jeb O.M.©aurejs


tava privātpieredze ir visnotaļ oriģināla - laizīt savas olas, kamēr caureja (jūs tikai iedomājieties "vizualizēt" šamo procedūru - kas var būt labāks par šo! :D ).

Un, pie tam vēl, tev tas patīk (nu ja, kurš gan bez patikšanas ar kaut ko tādu nodarbotos...)! ;)

Atbildēt

vice

28.04.2024. 11:03

Tikai jāatgādina, ka Augstākā tiesa NEIZSKATA lietu PĒC BŪTĪBAS!

"Zaķēna" liecības tieši Augstākajā tiesā ir ar mazu saturisksu vērtību PĒC BŪTĪBAS!

Kreiso populistu Jaunās Krievotības vēža ilggadīgā praktiskā darbība!

Jā arī Latvijas tiesās (svarīgākajos amatos) ir Jaunās Krievotības "biedri" (līdzīgi kā Baibuci (Braži))!!!

Atbildēt

Un

27.04.2024. 20:28

»

precizi

Dzejas rindas precizs situacijas raksturojums mulku zeme latvija


galvenais, ka laika pārbaude izturēta godam - vismaz pēdējo 12 gadu laikā šajā pašreizējā SILES "valstī" muļķuzemē eorolatvānijā 'pa lielam' jeb "konceptuāli" NAV mainījies NEKAS.

Atbildēt

viss ir vienkārši

27.04.2024. 20:22

»

indullis

durka


Kas arī bija jāpierāda - kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

precizi

27.04.2024. 20:07

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Dzejas rindas precizs situacijas raksturojums mulku zeme latvija.

Atbildēt

Baltkrievijas apavi

27.04.2024. 20:04

»

interesanti

Ja nezināji, lapķjas ir krievu bidlu apavi


pastaldauni likvideja kurpju razosanu pirms 30 gadiem mulku zeme.

Atbildēt

Gulbis

27.04.2024. 14:58

Ne mirkli nešaubos, ka Kampars to prasīja. Kādēļ uzreiz neziņoja? Bija citi laiki, bija bailes un nebija ticība, ka knabs vai kas nu tur par iestādi vērsīsies pret JV. Man arī ne toreiz, ne tagad nav uzticība knabam. Zinu, ka ir cilvēki, kuri ziņojuši par kādas lielas pilsētas vadoņa shēmu, kuras rezultātā visas pils.pašvaldības iestādes gadiem maksāja kādai organizācijai milzīgas summas. Uz knabu sūtīja vēstules, pierādījumus, rezultāts - nulle. Tad kādēļ lai tagad būtu savādāk.

Atbildēt

Jukums

27.04.2024. 09:57

»

REX

Patiesībā ar man tas nav saprotams...Kāds ir šī raksta nolūks


Neliels ieskats vēl ne pašā politisko desu cehā, bet tikai vēl šī ceha tālākajā priekškambarī.

Atbildēt

hehei ir pļutkinens pēc aizcietējuma

26.04.2024. 21:22

»

hehe

Ir pļutkinens, vari ostīt


vari ostīt savu pļutkinenu, ālava hehe!

Atbildēt

Aizcietējuma bremzētā pļutkinene ieradusies

26.04.2024. 21:20

»

hehe

Aizcietējuma bremzētais pļutkinens ieradies


hehe

Atbildēt

interesanti

26.04.2024. 17:34

»

interesanti

Ja nezināji, lapķjas ir krievu bidlu apavi


Kāpēc tu pati sev nepareizi skaidro vispārzināmas lietas?

Atbildēt

Es

26.04.2024. 16:29

Ja par Kamparu un viņa tumbočku, tad to, kāds viņš ir kā cilvēks, nevis kā politiķis, vislabāk parāda preses raksti par viņa privāto dzīvi, kur viņš, izrādās, gadiem ilgi sagājās ar citu sievieti,slēpjot to no sievas.

Arta Kampara bijusī sieva Ilva Lapa PDz atklāja savu stāstu par eksministra dienesta romānu, kas sagrāva viņas laulību un ticību patiesām attiecībām. Sievietei, kas savu dzīvi ziedoja ģimenei, bija jāpamet māja un kopā ar dēlu invalīdu visu sākt no nulles.

Ko tur daudz piebilst par viņa spējām vārdos ietērpt sev vēlamo.

Atbildēt

hehe

26.04.2024. 14:51

»

hi hi

pats tu šķidrā .irsējs----aizrijies pajolpastala


Ir pļutkinens, vari ostīt!

Atbildēt

hehe

26.04.2024. 14:50

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Aizcietējuma bremzētais pļutkinens ieradies.

Atbildēt

interesanti

26.04.2024. 14:49

»

interesanti

Kāpēc tu uzdod sev tik vienkāršus jautājumus


Ja nezināji, lapķjas ir krievu bidlu apavi.

Atbildēt

patiesībā

26.04.2024. 14:38

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

interesanti

26.04.2024. 14:38

»

interesanti

Kāda lapķjubidlām daļa


Kāpēc tu uzdod sev tik vienkāršus jautājumus?

Atbildēt

Jo

26.04.2024. 14:29

»

REX

Nu, nevajag rakstīt muļķības te....Bez tam tajā Vienotībā ietilpst 3 partijas...Kuru tu ierosini izvaļāt piķī un kuru apbalvot ar ordeni


Nu, nevajag rakstīt muļķības te... Būtisks ir rezultāts-tie ir politiskie kautķermeņi

Atbildēt

bet

26.04.2024. 13:58

»

va vellos

Kā mazi bērni


patiesībā to visu varētu viegli pārbaudīt...ja vien vēlēšanu biļeteni nebūtu iznīcināti bet uzglabāti..

Atbildēt

REX

26.04.2024. 13:56

»

Jo

Izcilātas vecās lietas mazina spēju radīt jaunus sūdus. Vienotību vajag izvāļat piķī, tad apvārtīt vistu spalvās un ar tačku izvest politiskajā izgāztuvē


Nu, nevajag rakstīt muļķības te....Bez tam tajā Vienotībā ietilpst 3 partijas...Kuru tu ierosini izvaļāt piķī un kuru apbalvot ar ordeni?

Atbildēt

euro

26.04.2024. 13:51

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


USA - Svēto rukšķu" suga skaitās ~

Atbildēt

Jo

26.04.2024. 13:21

»

REX

Patiesībā ar man tas nav saprotams...Kāds ir šī raksta nolūks


Izcilātas vecās lietas mazina spēju radīt jaunus sūdus. Vienotību vajag izvāļat piķī, tad apvārtīt vistu spalvās un ar tačku izvest politiskajā izgāztuvē.

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

26.04.2024. 12:39

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

interesanti

26.04.2024. 12:21

»

hi hi

pats tu šķidrā .irsējs----aizrijies pajolpastala


Kāda lapķjubidlām daļa?

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

26.04.2024. 12:00

»

Vienotība var

Vienotībai ir stipri balsti: prezidents pederasts un 0,5 milj Eiro izzadzējs dižlidonis Knariņs! Kampari u.tml. sīki gariņi! A kur tagad liksies Baiba Braže


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes.”

Un, arī: "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenzombiju "titulnācijas" izstrādājumi) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni stŗebjošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

Savukārt, kā zināms: "Politikai un šajā "LUMPE.Nbiznesā" iesaistītajiem "politiķiem" (kā arī šo SILES "vienlīdzīgĀKo" cūk.lopu "īpašo vajadzību" apkalpotājiem u.c. taml. "pie SILES pietuvinātajiem" sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT "traumējošāks" un arī reāli bīstamāks par "godam" nopelnītu izsmieklu". ;)

-----------

Mediju ziņa (2012. gada jūnijs): "Paužot viedokli" par politekonomisko interešu grupējuma "vienotība" ( V"-jenotība" ) "vadošo locekļu" pieņemto "politiski atbildīgo" lēmumu neprasīt šīs valsts saeimas "tautas kalpa" Dz. Zaķa ( V"-jenotība" ) atkāpšanos no "saeimas frakcijas vadītāja" amata saistībā ar Zaķa iesaistīšanos "nodokļu shēmošanā", jaunas automašīnas iegādes "apšaubāmi likumīgā un klaji neētiskā kombinācijā" apkrāpjot valsti par vairākiem tūkstošiem latu, "politikas eksperts Filips Rajevskis uzskata, ka tas bijis politiski netālredzīgs lēmums". "Ir skaidrs, ka viņi ( V-"jenotība" ) viena skandāla dēļ jau no Zaķa neatteiksies, bet - cik ļoti "politiski tālredzīgs" šis lēmums izrādīsies - tas ir cits jautājums: neizskatās, ka skandāls tik viegli ies secen, īpaši jau ilgtermiņā, jo tas ļoti uzskatāmi un pārliecinoši parāda pretrunas šīs politpartijas "vārdos un darbos", kas, cerams, liks aizdomāties arī šīs valsts vēlētājiem pirms kārtējās došanās pie vēlēšanu urnām"...
-----

"SILES "valsts" ‘pa foršo dragā’!..."
( Iz "O.M.© aŗChīva" )

Muļķu Zemes Brīnumlaukā,
'Čibri(c)ks krutā tačkā' braukā:
Priekšķepām uz stūres rata,
Ausīm plandot, ļipu krata,
Pakaļkājām 'kaifā' (?) trīcot,
'Dampim "gāzi grīdā" mīcot' ~
Mauc pa ābol(t)iņa(s) pļavu,
"Čļenovozā" 'na haļavu'...
...
"Partorgi" ‘velk feisu šķību’,
‘Prezentējot’ "V-jenotību",
Kurā ‘sugas biedru grupa’,
"Stāv un krīt" dēļ ‘čļena’ glupa:
"SISTĒMA šo ‘nečakarēs’ ~
SILES lops, kā ierasts, varēs,
"valsti" ‘slaukt’ un ‘apjāt’ "pūli",
Kas ļauj ‘uzēst treknu mūli’!
Štrunts, ka ŠOREIZ samisējās
(‘Biedram "shēma" ieklemmējās’...) ~
Drīz, ar "ētiskuma" jūsmu,
(‘Sakārtojis’ "naudas plūsmu")
Varēs ATKAL ‘biedru’ barā,
Kviekt un rukšķēt bezsakarā,
‘Blamierējot’, ģīmi dum(j)u,
"Vērtības" un "tiesiskumu"!!!..."
...
Muļķu Zemes SILES "valstī",
SISTĒMAS un varas balsti,
"Svēto rukšķu" suga skaitās ~
‘Ap...(taisa) un apcērp’ "aitas":
"Kamēr MUĻĶU "īpatsvaram",
IEZOMBĒT kā "aunu baram",
Var, ka "valsts" ‘pa foršo dragā’ ~
"Rukšķiem" ‘nes(pīd) sū#i vagā’!..."

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Ja kas

26.04.2024. 11:09

Laikam latvieši bijušo komunistu un komsorgu varas nepārtrauktību neņem vērā un kā aitas brīnās par trešdaļas latviešu aizbraukšanu un pārējiem kolaborantu brīnumdarbiem t.sk. senioru vajāšanu un spīdzināšanu ar veselības un sociālās sistēmas palīdzību,fantastisku pensiju maksāšanu kolaborācijas senioriem utt.Sadarbība ar kriminālo pasauli ir sevišķi rakstūrīga arī sadarbības partneriem kaimiņzemē.

Atbildēt

Nja

26.04.2024. 10:27

»

va vellos

Kā mazi bērni


Tiešām bija kaut kāda pauze un čammāšanās balsu skaitīšanas sakarā . Iespējams , reālajā vēlēšanu rezultātu ainā nācās iekombinēt nepieciešamos ciparus. Un patreiz , cik dzirdams, notiek kaut kādi juridiski procesi saistībā ar vēlēšanu norisi apkalpojošo IT firmu. Nav dūmu bez uguns .

Atbildēt

va vellos

26.04.2024. 09:50

Kā mazi bērni!
Te aprakstītie taču ir sīkumi. Neviens neatceras pēdējās sa-jāj-eimas vēlēšanas? Kā pabrikantu un saskaņas cipari jocīgi klejoja tieši ap piecinieku!
Lūk kas būtu pa īstam jāizmeklē, bet Jenotība jau neļaus, kaut vai maidanu taisīs un jeņķus sauks.

Atbildēt

SKUJU TAKA

26.04.2024. 09:15

Naudu salikt kampartumbočkā,gaļu atvest uz jenotu kopgaldu,gribi strādāt un pelnīt-atstrādā vispirms jenotu bandai. Viena rižā ir ko vērts. Vēlētāji iespēra šai pa di..rsu, bet tik un tā ielīda...sūū ir glums un slīd. Un tagad tāda bezgode pārstāv mūsu valsti.

Atbildēt

Šī valdība ir jāatlaiž bez kompensācijām

26.04.2024. 08:57

»

Vienotība var

Vienotībai ir stipri balsti: prezidents pederasts un 0,5 milj Eiro izzadzējs dižlidonis Knariņs! Kampari u.tml. sīki gariņi! A kur tagad liksies Baiba Braže


Braže būs siliņas evitas vietā tā vismaz nav duma kā esošā castingotāja

Atbildēt

REX

26.04.2024. 08:46

»

bet

nav īsti saprotams: Kapēc cilāt tik vecas lietas


Patiesībā ar man tas nav saprotams...Kāds ir šī raksta nolūks?

Atbildēt

Čefīrs

26.04.2024. 08:30

Un tad? Vara jāizcīna un jānotur. Kā sākas pekstiņi ar viskaukādām vērtībām, tā atnāk cits grupējums. A kur tā taisnība? Nekad un nekur tādas nav bijis. Tā saucamajai tautai ir bijis līderis? Vēsturiski nekad un nekur.
Viss ir norma politikā. Tie, kas te bļaustās, tie ie nekas, tukšinieki, jo nevar sevi pieteikt - idioti. Un neviens viņus neņem pie sevis. Un tā te bļaustās.

Atbildēt

Oskars asinizators

26.04.2024. 08:02

»

Vienotība var

Vienotībai ir stipri balsti: prezidents pederasts un 0,5 milj Eiro izzadzējs dižlidonis Knariņs! Kampari u.tml. sīki gariņi! A kur tagad liksies Baiba Braže


Tas ir policijas papild ienemumi Algai par Darba imitaciju Viktors Montiks 3birojs 2011g, ivasenko,Zujs,Tomasevs,Samuse,oskars veliks

Atbildēt

jo

26.04.2024. 07:42

»

bet

nav īsti saprotams: Kapēc cilāt tik vecas lietas


parādījusies jauna smaka - asins smaka

Atbildēt

nu nē

26.04.2024. 07:41

»

frukts

Uzsies baltu lakatiņu un tēlos Kukažiņu


Jo viņa sēdēja naktsskapītī - kampara tumbočkā

Atbildēt

bet

26.04.2024. 07:14

nav īsti saprotams: Kapēc cilāt tik vecas lietas?

Atbildēt

hehe

26.04.2024. 03:09

Te gan pļutkinena nav!

Atbildēt

Vienotība var

25.04.2024. 19:31

Vienotībai ir stipri balsti: prezidents pederasts un 0,5 milj Eiro izzadzējs dižlidonis Knariņs! Kampari u.tml. sīki gariņi! A kur tagad liksies Baiba Braže?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...