Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zīmīgi

01.06.2019. 20:12

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) ir saņēmis Pasaules dzīvnieku veselības organizācijas (OIE) sertifikātu, kas apliecina, ka Latvija ir brīva no klasiskā cūku mēra (KCM). Šādu atzinumu ir sniegusi starptautiska OIE ekspertu komisija, ņemot vērā Latvijas paveikto KCM ierobežošanā un apkarošanā.

Atbildēt

Idiot!

01.06.2019. 15:00

»

fakts

Kriminālatbildība draud par apzināti nepatiesas informācijas sniegšanu par notikušu noziegumu


Kriminālatbildība draud tikai par to, ko var puerādīt! Kriminālatbildība draud policijas darbiniekam, ja tas mēģina pierādīt kriminālatbildību, bet tas neizdodas. Ja tiesa nekompensē morālis un materiālis zaudējumus, policijas darbinieks pazūd un tiek iekļauts meklējamo personu sarakstā! Ar eries to, idiot!

Atbildēt

Muļķības

01.06.2019. 14:02

»

FFF

Ir aizdomas, ka vairākos iecirkņos varētu būt viltoti rezultāti. Par to draud kriminālatbildība un reāls cietumsods. "Vienotības" mahinatori to iepriekš pateica cilvēkiem, kuri pie tā piestrādāja


Valsts korporācijai ar SAB viss atlauts. Ko tad darīsi? Sūdzēsies? Pa kuru laiku naudu pelnīsi. Atbildes tāpat būs atrakstīšanās kā bij. tiesnesei Sandrai Briķei, 4. maija varas upurei, kura abas ar Paiju gatavas uzlabot šo sistēmu, lai citi ciestu vairāk!

Atbildēt

FFF

01.06.2019. 13:27

Ir aizdomas, ka vairākos iecirkņos varētu būt viltoti rezultāti. Par to draud kriminālatbildība un reāls cietumsods. "Vienotības" mahinatori to iepriekš pateica cilvēkiem, kuri pie tā piestrādāja?

Atbildēt

R

01.06.2019. 10:49

Par ko Smiltēns satraucas?Par to ,ka 2/3 vēlētāju neaizgāja balsot par bandīšiem kuri aplaupa tautu ar NIN,nenormālajiem nodokļiem,ceļot katru gadu nodokļus elektrībai,degvielai,gāzei,sagraujot ražotnes,uzņēmumus,ceļus,tiltu,nepildot pirms saeimas vēlēšanām dotos solijumus!Ar steigu vajag likvidēt pšvaldību 117000 lielo ierēdņu baru!!!

Atbildēt

Tam>>>lauķis

01.06.2019. 09:20

»

lauķis

Takš liekat mierā tos krievus,cionisti jau ir atnākuši,ka Latvijā tā eirokolchozā


Labāk gudrs un Latvijai lojāls ebrejs nekā prezidents krievs, kurš sava pirmajā uzrunā tikai "ierauj". Ebreji ir gudrākie pasaulē, bagātākie. Mums bija Mavriks Vulfsons, kurš nebaidījās visai Krievijai pateikt, ka Latvija tika okupēta, bet tu, lauķi, spēj rādīt anonīmi akmeni kabātā un rakstīt naidīgus komentārus.

Atbildēt

Neļauj vērtēt rakstu

31.05.2019. 22:36

»

Vienotības mafijas pirksts

Pilnīgi skaidrs, ka Vienotība ir rūpīgi izplānojusi un realizējusi valsts kārtējo nozagšanu. Pat nerunājot par vēlēšanu organizatoriskajiem pārkāpumiem, varam tagad vērot, ka CVK vadību neviens netaisās sodīt, nosodīt vai atlaist (pirmais pierādījums), ka CVK vadītāja pilnīgi mierīgi un pat smaidot ...


Raksts ir perfekts, juridiski pilnvērtīgs un ir jārealizē tiem, kuriem piešķirtas tādas tiesības pārsūdēt vēlēšanau rezultātus.

Domāju, ka vēlēšnas tiks atkārtotas.

Balsotāju tiesību aizskārums un konstitucionālo tiesību ierobežošana ir acīmredzama.

Atbildēt

Vienotības mafijas pirksts

31.05.2019. 21:46

Pilnīgi skaidrs, ka Vienotība ir rūpīgi izplānojusi un realizējusi valsts kārtējo nozagšanu. Pat nerunājot par vēlēšanu organizatoriskajiem pārkāpumiem, varam tagad vērot, ka CVK vadību neviens netaisās sodīt, nosodīt vai atlaist (pirmais pierādījums), ka CVK vadītāja pilnīgi mierīgi un pat smaidot šo haosu pārcieta un bija redzams, ne ne jau viņa to izplānojusi, bet aiz viņas stāv spēcīga un ietekmīga komanda (otrais pierādījums). Un pēdējais - CVK svaigais paziņojums, ka vēlēšanas atzīstamas par notikušām. Nekaunības kalngals! Pašapmierinātā CVK ņirgājas par balsotājiem (pareizāk, tiem vairākiem simtiem tūkstošu, kas nevarēja nobalsot) jo acīmredzami apzinās savu nesodāmību ietekmīgu spēku paspārnē. Visai CVK vajadzēja sēdēt izolatorā un par kaitniecību pret valsti saņemt būtisku sodu, bet pastnieku firmas valdes loceklim jāatrodas Drošībnieku izolatorā un viņš vai viņa vēlāk vismaz jāizraida no valsts, atņemot pilsonību, ja tāda vispār ir.
Tas, ka valsts varas institūcijas pilnīgi nekā nereaģē uz valsts un pat Eiropas nozagšanu, ir visīstākais apliecinājusm tam, ka kriminālnoziegumā ir iesaistīti daudz cilvēku un izdevīgi tas bija Vienotībai, kurai tradicionāli visas drošības struktūras ir cieši iežmiegtas padusē.Vai rudā kājstarpē.

Atbildēt

TKT

31.05.2019. 21:27

»

klaunam

Kāpēc tu domā, ka sarakstiem par kuriem balsojušo skaits atšķiras vairāk nekā 3 (TRĪS!!!) reizes būtu jāsaņem vienāds mandātu skaits


Stāsts nav par to cik reizes atšķīras nobalsojošo skaits, stāsts ir par to, ka nav zināms, cik cilvēku vēlējās balsot un cik vēlētājiem šīs tiesības tika ar viltu izkrāptas. Tikai tad, kad vēlēšanas būs noorganizētas bez vēlētāju maldināšanas, tikai tad varam sākt diskutēt, cik kuram ir balsu. Ja vēlēšanu procesa gaitā bija vairākas, secīgas liela apjoma problēmas, tad rodas jautājums - vai un kā tika balsis skaitītas.

Atbildēt

Tomēr

31.05.2019. 17:47

»

Jānis

Par ZZS gan nav tiesa. Likums nosaka ka tie, kuri saņem zem 5% NEPIEDALĀS mandātu sadalē, bet negarantē, ka visi virs 5% saņēmušie dabūs mandātus. Mandāti ir tikai 8, bet ja 100% sadala uz 5, tad iznāk ka pat 20 partijas var saņemt pa mandātam, jo katra teorētiski sasniedz 5% barjeru. Taču mandātu ir...


Vietu ir 8. Jau partiju koskaits, kuras pārvar 5%, būtu lielāks par 8 (pieméram no 9 līdz pat tīri teorétiskajam maksimumam 20), tad nu ... tas tiešām būtu strupcelš ( nesaprotami, kā risināms). Bet šoreiz 5% robezu pārvaréja 6 partijas, tomér mandātus sadala tikai 5 partijas. Nesaprotami, kā sarakstam iedod otru balsi ( tādu sarakstu ir tagad trīs), kamēr kāds ( saraksts) vēl nav sanēmis to vienu pirmo balsi.

Atbildēt

Idiotam

31.05.2019. 17:39

»

RRR

Klauj, ej uz poda ar savu korporāciju, kamēr neesi iebāzts ķurķī par dabas postīšanu bezjēdzīgi sildot atmosfēru ar tukšu gvelšanu...


Ej pats uz poda. Nevis valsts korporokràtija, kura ietilpst valsts korporàcijà, bet valsts korporàcija, t.i. valsts varas struktûru saplūšana ar oligarhiju un partiju korporokrātiju - uzņēmumu padomēm un valsts iepirkumiem utt. plus globālās korporācijas, tautas varu - Satversmes 2. pantu ignorējot.

Tas viss ir valsts nozagšana idiotiem saprotamā valodā. Tagad vēlēšanu balsis saskaita sakaņā ar valsts noslēpumu. Nav jēgas te idiotiem to stāstīt, jo Latvijā un latviešu valodā par to nav zinātnisku pētījumu vispār.

Atbildēt

FENIKSS

31.05.2019. 17:15

Ja vēlēšanas spētu ko mainīt, tās tiktu aizliegtas.

Atbildēt

PPŠ

31.05.2019. 16:09

»

K

Tēmu izlasīji? Te par Latviju! Dzīvs nebūsi, ja Putinu nepiesaiksi


Latvijā lielākie demokrāti, kad pie kotletēm tikt, tad braši atkārto Putina pārbaudītās receptes. Galvenais prihvatizēt vēlēšanas un tad jau rezultāti būs kādi vajag. Redz kā darbojas.
2aģente Sandra K. ar savu kuratoru, "biroja vadītāju" Pēteri V. turpinās darīt, ko vienmēr. Tatjana jau tikai putnubiedēklis plebejiem, īstie "kurmji" tēlo sirdsšķīstus patriotus.

Atbildēt

Konstitucionālā tiesa

31.05.2019. 15:20

»

A.P.

Nepiekrītu. Cienam rezultātu, cienam demokrātīju


Ja rezultāts neatbilst labai demokrātijai, tad ir jāievēro un jāciena pilsoņu tiesības saņemt pieklājīgu demokrātiju.
Pie rezultāta apelēja ar Hitlers, kad masveidā bija traucējis vēlēšanu norisei, to pašu šobrīd atkārto Putina režīms. Vai tiešām Latvijai ir jāseko šiem piemēriem? Nē, tas ir principa jautājums. Un nevajag manipulēt piesaucot demokrātiju, kad acīmredzami tā nav bijusi ievērota.

Atbildēt

A.P.

31.05.2019. 14:51

Nepiekrītu. Cienam rezultātu, cienam demokrātīju.

Atbildēt

RRR

31.05.2019. 14:18

»

Kāpēc tas nenotiks un nekotiek?

Atbilde ir valsts korporācijā. Diez vai latviski Latvijā maz ir ksds pētījums šim jaunlaiku fenomenam, kad valsts korporokrātija pāraug valsts korporācijā, kur tautas gribai ir nulles vērtība


Klauj, ej uz poda ar savu korporāciju, kamēr neesi iebāzts ķurķī par dabas postīšanu bezjēdzīgi sildot atmosfēru ar tukšu gvelšanu.

Korporācija ir bijušas, ir un būs. Kur divi latvieši, tur trīs partijas, astoņas korporācijas un bezglaīgs skaits idiotu, kuri tic korporācijām, zobu fejām un sinostomatalogfilatēlistu sazvērestībām.

Atbildēt

opā ... opā

31.05.2019. 14:15

»

opā

Nu šie argumenti ir dīvaini. Vienīgais, ko varētu apsvērt, ir vēstuļu neizsūtīšana, kā to paredz likums. Tas ir vērtējams kā pārkāpums, bet tad ir jāsniedz sūdzība un Augstākā tiesa lemj par to vai norādītie pārkāpumi ir bijuši un ja ir bijuši, vai tie ir būtiski ietekmējuši vēlēšanu rezultātu? Arguments...


Bonuss vai nebonuss - CVK oficiāli izplatīja informāciju, ka būs iespējams nobalsot jebkurā iecirknī, konkrētās dienās. Tas nenotika. Nav būtiski - visu dienu, pusdienu, dažas stundas. Tas nebija iespējams konkrētu laika posmu, pietiekami nopietnu, pietiekami daudz pilsoņiem tika pateikts - Jūs balsis netiks pieņemtas pretēji tam, kas tika oficiāli apsolīts.
Viss. Vēlētāju maldināšana, balsošanas neiespējamība, apgrūtinājums.
Tāpat jāņem vērā, ka Latvijā bija viens no zemākajiem dalības procentiem visā ES. Bet tās jau ir spekulācijas - kā būtu, ja būtu.
Šobrīd ir skaidrs, kas nav noliedzams - jautājums tiesā CVK
1) Bija izplatīta informācija, ka būs iespējams nobalsot jebkurā iecirkni iepriekšējā balsošanā. Jā vai nē?
- Jā, bija.
2) Vai tas tika garantēts? Jā vai nē?
- Nē.
3) Vai no iecirkņiem tika aizsūtīt vēlētāji, kuri bija ieradušies realizēt savas pilsoņu tiesības, garantētas ar likumu? Jā vai nē?
- Jā.

Spriedums - likumā noteiktā vēlēšanas, kurām bija jānotiek garantējot pilsoņu likumīgās tiesības izvēlēties savus priekšstāvjus Eiropas Parlamentā, tika organizētas ar maldinošu informāciju, apgrūtinājumiem un pat liegumiem. Tās uzskatāmas par spēkā neesošām. Likums ir runājis, tiesa ir nospriedusi.

Liriku atstājiet aiz tiesas nama durvīm. Visu labu.

Atbildēt

opā

31.05.2019. 13:47

Nu šie argumenti ir dīvaini. Vienīgais, ko varētu apsvērt, ir vēstuļu neizsūtīšana, kā to paredz likums. Tas ir vērtējams kā pārkāpums, bet tad ir jāsniedz sūdzība un Augstākā tiesa lemj par to vai norādītie pārkāpumi ir bijuši un ja ir bijuši, vai tie ir būtiski ietekmējuši vēlēšanu rezultātu? Arguments, ka daudzi tādēļ vispār nav aizgājuši uz vēlēšanām ir spekulācija. Tas nav zināms. Kas ir zināms, šoreiz piedalījās vairāk vēlētāju, nekā iepriekšējās vēlēšanās EP. Tādēļ acīmredzami objektīvi nekas nenorāda, ka būtu bijis vairāk. Laukos vēlēšanu iecirkņi ir vieni un tie paši gadiem, tālu viens no otra, un visi zin bez kādām vēstulēm, kur jāiet.

Tas, ka nevarēja balsot kādu brīdi jebkurā iecirknī nav likuma pārkāpums, to atjaunoja jau 5dien pa dienu, turklāt tieši tādēļ 5dien iecirkņu darba laiks tika pagarināts un varēja balso līdz vakaram. Balsošana citā iecirknī ir bonuss, bet tas nav garantēts, ko nosaka likums. CVK, protams, varēja neko neziņot un cilvēki varēja iet uz iecirkņiem un paši uzzināt, ka nobalsot nav iespējams, jo sistēma noklājusies.

ZZS nedabūja mandātu tieši tāpēc, ka veicot balsu sadalījumu pēc likumā norādītās metodes ZZS kopējais balsu skaits bija mazāks, nekā 8 vietai (pēdējais mandāts). Tur nekāda likuma pārkāpuma nav.

Atbildēt

Valsts korporācija

31.05.2019. 13:17

»

Kāpēc tas nenotiks un nekotiek?

Atbilde ir valsts korporācijā. Diez vai latviski Latvijā maz ir ksds pētījums šim jaunlaiku fenomenam, kad valsts korporokrātija pāraug valsts korporācijā, kur tautas gribai ir nulles vērtība


Vienīgie resursi latviski.


Korporatīvā valsts (no lat. corporatio - apvienība; angl. Corporate State, kr. корпоративное государство) - valsts pārvaldes forma, autoritārisma paveids vairākās Eiropas valstis XX gs. pirmajā pusē, un vairākās Austrumāzijas valstīs gadsimta vidū, kurai raksturīga pavalstnieku sadalīšana korporācijās pēc nodarbinātības kritērija, parlamenta likvidēšana un tā aizstāšana ar korporatīvo pārstāvniecību.
Modelis radās Itālijā, kur nākot pie varas 1922. gadā, fašistiskā partija Cīņas savienība (Fascio di combattimento) - valdīja Itālijā no 1922. līdz 1943. gadam, - pirmo reizi izveidoja korporatīvās valsts modeli: iedzīvotāji tika pārstāvēti un organizēti nevis kā pilsoņi pēc dzīvesvietām, bet pēc nodarbinātības sfēras. Ekonomika tika sadalīta ražošanas nozaru korporācijās, kurās apvienoja visus nozarē nodarbinātos un darba devējus, veidojot arodu kārtas. Pavisam izveidoja 22 korporācijas, kuras pārzināja atsevišķu ekonomikas nozari, plānoja tās attīstību un risināja sociālus jautājumus. Arodbiedrības piespiedu kārtā tika nomainītas ar valsts varas izveidotiem un kontrolētiem sindikātiem, kas plašāk apvienojās korporācijās kā valsts iestādēs, ar tiesībām regulēt un vadīt sindikātu darbu un to locekļu darba attiecības.
Zināmi korporatīvās valsts elementi tika ieviesti starpkaru periodā arī Austrijā, Portugālē, Latvijā kā arī Vācijā u.c.
Literatūra par šo tēmu
Filozofijas vārdnīca. / red. Rozentāls M., Judins P. - Latvijas valsts izdevniecība: Rīga, 1964., 213. lpp.
Carl T. Schmidt. The Corporate State in Action: Italy under Fascism. - Oxford University Press: New York, Toronto, 1939
Robert F. Burk. The Corporate State and the Broker State: The Du Ponts and American National Politics, 1925-1940. - Harvard University Press, 1990, ISBN 978-0-674-17272-2
U. v. Alemann, R.G. Heinze. Verbände und Staat. Vom Pluralismus zum Korporatismus. - Opladen, 1979
Resursi internetā par šo tēmu
Arnolds Bulāns. Kādēļ itāļiem vajadzīga korporatīva valsts. // Latvijas kareivis. 21.09.1934.
Sheldon Richman. Fascism. - The Concise Encyclopedia of Economics.
Chip Berlet. Mussolini on the Corporate State
Значение слова "Корпоративное государство" в Большой Советской Энциклопедии
Kategorija: Valsts

Atbildēt

Kāpēc tas nenotiks un nekotiek?

31.05.2019. 13:12

»

Augstākā tiesa

No tiesiskā viedokļa nav nekādas nozīmes - Cimdars bija vai nebija, ko viņš darīja vai nedarīja. CVK, EP, Latvijas Republika bija atbildīgi, lai pilsoņi varētu brīvi un netraucēti, bez maldināšanas un apgrūtinājumiem realizēt savas likumā paredzētās tiesības. Tas netika garantēts. Punkts. Pretējā gadījumā...


Atbilde ir valsts korporācijā. Diez vai latviski Latvijā maz ir ksds pētījums šim jaunlaiku fenomenam, kad valsts korporokrātija pāraug valsts korporācijā, kur tautas gribai ir nulles vērtība.

Atbildēt

Cimdaru atlaižot un Kristīni Bērziņu ieceļot

31.05.2019. 13:09

»

Runcis

Tā vietā, lai spriestu par vēlēšanu organizēšanu pirms norit vēlēšanas, daudz vienkāršāk gausties par vēlēšanu iznākumu un dīkt pēc atkārtotas iespējas. Nevienu nepārsteidz, ka vēlēšanu organizēšanu nosaka CVK, nevis Saeima vai vismaz Ministru kabinets? Nevienu nepārsteidz, ka šādas normas nav iepriekš...


ar steidzamības kārtā mainīto likumdošanu CVK pr-ja pielaidei valsts noslēpumiem, tika nošauti divi zaķi. Es nerunāju par diviem Cimdara priekšgājējiem, kuri "paši nošāvās", bet par to, ar likumgrozīumiem legalizēja (noslēpa zem valsts noslēpuma) Cimdara darbu, viņam nav "jānošaujas", jo viss noslēpts - visi gali ūdenī. Un turpmāk balsis "legāli" skaitīs "pareizi". Piem., lai EP būtu vecie kadri "pēc paklausīgo un prognozējamo nopelniem" - Dombrovskis, Kalniete, Zīle, Ždanoka utt.

Atbildēt

Augstākā tiesa

31.05.2019. 12:56

No tiesiskā viedokļa nav nekādas nozīmes - Cimdars bija vai nebija, ko viņš darīja vai nedarīja. CVK, EP, Latvijas Republika bija atbildīgi, lai pilsoņi varētu brīvi un netraucēti, bez maldināšanas un apgrūtinājumiem realizēt savas likumā paredzētās tiesības. Tas netika garantēts. Punkts. Pretējā gadījumā tiek diskreditēta demokrātija, EP, ES un arī Latvijas Republika. Tiek zaudēta uzticamība sistēmai, kā tādai. Jo šobrīd tas viss izskatās ļoti apšaubāmi - valdošie organizē, notiek vairākas secīgas kļūdas, valdošie uzvar un visiem, kuri uzdrošinās iebilst tiek aiztaisītas mutes. Tas ir tiesiskums, demokrātija? Putins smaida.
Nē, šeit ir skaidri tiesu darbi un viss. Ja vien tiesa ir neatkarīga.

Atbildēt

lauķis

31.05.2019. 12:37

»

hfhfh

Latvju lauķis jau nobastos , bet krievu FAŠISTI aizvilksies . Un tad Latvju lauķis kliegs ka KRIEVELIS VALDA


Ja Dievs kādu grib sodīt tad atņem viņam prātu.Ušakovs ,Ameriks un Ždanoka Briselē tiktu neatkarīgi no balsošanas,par īpašiem nopelniem Latvijas izzagšana un naida kurināsanā,Brisele mīl neliešus.

Atbildēt

gd

31.05.2019. 12:05

»

lauķis

Eirokolhoza parlamenta vēlēsanas ir jāboikotē


Tu re boikotēji Tagad tur 3 fašisti sēž

Atbildēt

hfhfh

31.05.2019. 12:04

»

lauķis

Eirokolhoza parlamenta vēlēsanas ir jāboikotē


Latvju lauķis jau nobastos , bet krievu FAŠISTI aizvilksies . Un tad Latvju lauķis kliegs ka KRIEVELIS VALDA

Atbildēt

Patriotiskais gars

31.05.2019. 11:35

»

puškins

Tos vemjotības pašapmierinātos mūļus gan tur nevajadzēja! Un katrs cilvēka, kurš sevi ciena-dibenrastam Rinķēvičam roku nesniegtu


uzmetējus nu ļoti atbalsta kurzemija un vidzemija,tātad pašu uzmetēju tur arī pa pilnam.Virs pieminekļa TRĪS ZVAIGNES,zemgalija šeit ieskaitīta vidzemijā.

Atbildēt

Runcis

31.05.2019. 11:16

Tā vietā, lai spriestu par vēlēšanu organizēšanu pirms norit vēlēšanas, daudz vienkāršāk gausties par vēlēšanu iznākumu un dīkt pēc atkārtotas iespējas. Nevienu nepārsteidz, ka vēlēšanu organizēšanu nosaka CVK, nevis Saeima vai vismaz Ministru kabinets? Nevienu nepārsteidz, ka šādas normas nav iepriekš paredzamas un nav tiesiski noteiktas, jo to pieņemšana nav caurskatām, bet rezultāts nav pieejams. Savukārt par to, cik taisnīgs ir balsu sadalījums, tas ir politiskās izšķiršanās jautājums par to, kādu matemātisku metodi izmantos un vai tā būs taisnīgāka, lai noteiktu vietu sadalījumu. Bet patiešām - tā vietā, lai atbrīvotu Cimdaru no atbildības par viņa radīto sistēmu, ar pompu nomainīja un tagad brēc, ka nav labi. Savukārt brēcēji, kas vēlas vietas, varētu iedomāties, ka vietu ir tik, cik viņu ir. Jo vairāk mazpartiju, jo lielāka netaisnība sadalījumā. Sistēma patiesībām dod priekšroku tiem, kas saņem mazāk, nevis vairāk, bet runas par to, lai izdomātu sistēmu, kā iedot arī knipucīšiem, nozīmē vēl vairāk relativizēt vairākumu.

Atbildēt

Kasiņš

31.05.2019. 10:25

Dievs, kādus tik pamuļķu murgus "Pietiek" gatava publicēt...

Atbildēt

Šajos apstākļos ir Latvija

31.05.2019. 09:11Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās eukonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību, izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem, akcionāru kompāniju atbalstīšanu, nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus, citticībniekus, aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās, nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju, jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam, izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos, izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos, ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.Tešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli.Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā, svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas, pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju, jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas, jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem, jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji, jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām, jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām", valstu ekonomiku destabilizācija, krīžu radīšana, priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana, ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Kamēr visi "vēlētāji"

31.05.2019. 09:08

nebūs izlasījuši G. Valdmaņa, 6. Saeimas deputāta, grāmatu Starp dzirnakmeņiem un nebūs iepazinušies ar tajā atspoguļoto cionistu ideoloģiju Saeimai rokasgrāmatas veidā Gudro stratēģija un taktika, "vēlētājs" paliks manipulējama "ar banānu solījumu" dzīvnieka līmenī. Nekad nesapratīs, ka CVK pr-ja ar likumu noteiktā pielaide valsts noslēpumiem nav nekas cits kā legāla balsu pareiza saskaitīšana cionistu un viņu pakalpiņu interesēs.

Atbildēt

Konstitucionālā tiesa

31.05.2019. 08:57

No tiesiskā viedokļa raugoties ir skaidrs - vēlēšanas atzīstamas par nenotikušām. Tas ir acīmredzams. Pēc visiem demokrātisku valstu pamata likumiem - tiesības vēlēt ir visiem pilsoņiem un valsts pienākums ir nodrošināt, ka šis process var notikt bez viltus, apgrūtinājumiem un netraucēti. Nenoliedzams ir fakts, ka pilsoņiem tika sniegta maldinoša informācija, daudzi tika aizraidīti prom no iecirkņiem. Nav būtiski, kādu iemeslu dēļ, tīšu vai netīšu, tehnisku vai kādu citu. Fakts ir tāds, ka tas viss notika. Nav svarīgi - vēlēšanu process bija apgrūtināts vai liegts vienam vai tūkstošiem pilsoņu. Fakts ir tas, ka vēlēšanu process bija noorganizēts neatbilstoši.
Cik kura partija varēja vai nevarēja gūt balsis, tie visi ir pieņēmumi, kurus neviens nevar pārbaudīt. Tās ir spekulācijas. Jo netika veikta uzskaite par no vēlēšanu iecirkņiem aizraidītajiem pilsoņiem, tiem, kuri bija paļāvušies uz oficiāli izplatīto informāciju un balstoties uz to nevarēja realizēt savas pilsoņa pamata tiesības.

To ka bija plašas tehniskas problēmas un oficiāli izplatīta patiesībai neatbilstoša, maldinoša informācija ir fakts, kuru nevar noliegt, ne atbildīgās, oficiālās iestādes, ne ar tiesa drīkst ignorēt šos būtiskos likuma pārkāpumus. Var skaldīt matus par juridisko argumentāciju, bet būtība ir acīmredzama un, agrāk vai vēlāk, kādā tiesu instancē tas tiks pierādīts. Tāpēc visiem būs labāk, ja vēlēšanas tiks atzītas par nenotikušām un tiks sarīkotas atkārtotas.

Atbildēt

Urna

31.05.2019. 08:31

Idiņi, kā vēl aiz vien nesaprotat, ka nav svarīgi kā nobalso, ir svarīgi kā saskaita un no mums jaunu nekas nebūs atkarīgs un manu dzīvi tuvāko gadu laikā neietekmēs ne dombrovski, ne ždanokas.

Atbildēt

Par jaunām vēlēšanām!

31.05.2019. 07:08

Sajūta, ka šajās vēlēšanās apvienojušies pretvalstiskie spēki, lai tiktu ievēlēti prokrieviskie . Latvieši lielākoties daudzi nebija saņēmuši uzaicinājumus, bet tiem, kas vēlējās iepriekš nobalsot, tika likti šķēršļi- it kā sabojāta sistēma (?!). Personīgi zinu cilvēkus, kuri skraidīja no viena iecirkņa uz otru, kamēr vienā pateica, ka par vēlu- darba laiks beidzies. Uzskatu, ka vēlēšanas bija falšas. Jārīko jaunas.

Atbildēt

fakts

31.05.2019. 06:46

Autors ir reāli stulbs.
1) Likums pilnīgi skaidri nosaka, ka citā iecirknī balsot nevar, ja nevar nodrošināt Centrālās vēlēšanu komisijas noteiktajā kārtībā vēlētāju sarakstā iekļauto ziņu elektronisku apmaiņu. Tas viennozīmīgi attiecināms arī uz gadījumiem, kad ziņu apmaiņu nevar nodrošināt NEVIENĀ iecirknī.
2)Tāpat likums nosaka, ka "nosūta vēlētājam pa pastu uz viņa dzīvesvietas adresi Latvijā informāciju", kas nekādi nenozīmē, ka tā katram obligāti arī jāsaņem. Savukārt apgalvojums, ka "tiek lēsts, ka vismaz puse no Latvijas pilsoņiem nav saņēmuši informāciju" ir vienkārši izzīsts no pirksta.
3) Brīnīšanās par to, ka ZZS neieguva nevienu mandātu pārvarot 5% barjeru vispār līdzinās marasmam. Interesanti kā autors dalītu mandātus, ja 19 saraksti pārvarētu 5% barjeru. Ar motorzāģi? No šejienes arī apgalvojums, ka LRA pietrūka 82 balsis ir izmetams miskastē, jo pat ZZS panākšanai vajadzēja gandrīz 2000, bet līdz Ždanokai 6000 balsu.

Atbildēt

Jā, bet

31.05.2019. 06:41

Kādas atkārtotas vēlēšanas? Ko tas dos? Tautai ir pilnīgi vienalga, kuras partijas pārstāvji tur Eiropas parlamentā snauduļos un par to saņems labu naudu. Visi jūs tur esiet pār vienu kārti metami!Neviens no jums Latvijas iedzīvotāju intereses nav aizstāvējis un neaizstāvēs. Ne jau tauta jūs izvirzīja, bet partiju špices.Var taisīt kaut desmit atkārtotas vēlēšanas, rezultāts būs viens un tas pats. Vienīgi jūs savā starpā plēšaties par tām siltajām vietiņām Briselē un tāpēc arī šis raksts. Un kāda vispār demokrātiskās vēlēšanās var būt 5% barjera?!

Atbildēt

Tagad jau pat balsis

31.05.2019. 06:11

»

lauķis

Eirokolhoza parlamenta vēlēsanas ir jāboikotē


CVK skaita saskaņā ar valsts noslēpumu.

Atbildēt

lauķis

31.05.2019. 04:08

Eirokolhoza parlamenta vēlēsanas ir jāboikotē.

Atbildēt

puškins

31.05.2019. 02:31

Tos vemjotības pašapmierinātos mūļus gan tur nevajadzēja! Un katrs cilvēka, kurš sevi ciena-dibenrastam Rinķēvičam roku nesniegtu!

Atbildēt

Vo-vo

30.05.2019. 23:12

»

ES

Jautājums paliek neatbildēts - kas bija par iemeslu steidzamības kārtā nomainīt Cimdaru???? Tas viens - otrs ja sīkāk papētītu tieši kurās vietās bija vēlēšanu traucējumi? Vai ne tir, kur jau iepriekš bija paredzami rezultāti. Trešais - vai kāds spēj saskatīt loģiku tajā apstāklī --- vēlētāji savu nostāju...


Sāciet domāt! Manuprāt Vimdaru klusi nomainija, jo EP vēlēšanās balsis bija jāskaita tā, kā ir saskaitītas saskanīgi un slepeni, jo ar likumdošanas izmaiņām tika piešķirta pielaide valsts noslēpumiem CVK pr- jam. Aizbildinoties, lai varētu kontrolēt vēlēšanu norisi. Pirms tam nekotrolēja, vai? Muļķības - EP bija jānonāk zināmām personām. Un tas viss pieder pie valsts korporācijas. Jaunlaiku fenomena. Arī tieši puelaide CVK pr- jam valsts noslēpumiem, kas viss sasaucas ar valsts nozagšanu plašākā kontekstā. Vēlētājs "atbalsta" Vienotības politiku, kā raksta O.O. .Varbūt visam jānotiek tā, lai tā tas izskatītos? Tāpat taču "izskatījās, ka tauta izvēlējās atteikties no LVL".

Atbildēt

ES

30.05.2019. 21:38

Jautājums paliek neatbildēts - kas bija par iemeslu steidzamības kārtā nomainīt Cimdaru???? Tas viens - otrs ja sīkāk papētītu tieši kurās vietās bija vēlēšanu traucējumi? Vai ne tir, kur jau iepriekš bija paredzami rezultāti. Trešais - vai kāds spēj saskatīt loģiku tajā apstāklī --- vēlētāji savu nostāju jau pateica Saeimas vēlēšanās, kad par Vienotību nobalsoja tikai tas elektorāts , kuru aprakstīja OTTO OZOLS - TIE KURI BIJA LABI IEKĀRTOJUŠIES! Tauta viņiem iecirta pliķi un pelnīti. Tad kas lika tautai šoreiz rīkoties pilnīgi pretēji? Man tas neiet kopā, vēl jo vairāk tādēļ, ka tauta taču nav dumja un redz, kas tagad notiek valdībā un Saeimā. Jautājumu ir vairāk kā atbildes un kaut kas visam šim procesam apakšā ir paslēpts, ko mēs nekad neuzzināsim.

Atbildēt

Jānis

30.05.2019. 21:06

Par ZZS gan nav tiesa. Likums nosaka ka tie, kuri saņem zem 5% NEPIEDALĀS mandātu sadalē, bet negarantē, ka visi virs 5% saņēmušie dabūs mandātus. Mandāti ir tikai 8, bet ja 100% sadala uz 5, tad iznāk ka pat 20 partijas var saņemt pa mandātam, jo katra teorētiski sasniedz 5% barjeru. Taču mandātu ir tikai 8 un kārtību, kā tos sadala nosaka 44.panta 2.daļa. Kas tur neskaidrs?

Atbildēt

Paija

30.05.2019. 20:45

ideja laba, bet neizdosies nekad.
Labak dibiniet jaunu partiju.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...