Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Troļļi

Leonards Inkins
27.05.2020.
Komentāri (51)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

no malas

11.06.2020. 09:21

»

nekad

nekad pat par velti neapmeklesu Latvijas kara muzeju,ja to vada sarta mutere


Prātiņ nāc mājās. Muzejs un Sārta mutere nav viens un tas pats. Tā runā tie, kuri arī baznīcā nemeklē vis Dievu, bet sev patīkamu mācītāju.

Atbildēt

Manas domas.

07.06.2020. 19:11

Visi cilvēki, kas raksta komentārus ir vairāk vai mazāk tie īstie valsts patrioti, pārējiem ir vienkārši nospļauties. Cilvēks, kas kaudzēm apstrādā informācijas un izsakās par dažnedažādām lietām ir cienījams cilvēks un nav nemaz tik daudz to kas var izteikties un sakarīgi to izdarīt.

Atbildēt

AG

05.06.2020. 14:59

NEZINU, VAI TĀ ARĪ IR TROĻļOŠANA, BET INTERESANTI ATZĪMĒT, KA LEONARDA ATTIEKSME PRET HITLERU UN VIŅA "MANU CĪŅU" KRASI MAINĪJĀS, TIKLĪDZ VIŅŠ KĻUVA PAR EDVĪNA ŠŅORĪTES PALĪGU SAEIMĀ !!!

Atbildēt

troļļo taču zeku ģimenes

31.05.2020. 16:55

komunistu vara vienmēr sadarbojusies ar kriminālajiem un Latviju pieveda pilnu ar zekiem uz celtnēm, HES ceļot u.t.t.
savu arī gana, visa ēnu ekonomika troļļo

Atbildēt

to 1917

30.05.2020. 17:31

»

1917

Ja Krievijas valdiba 1917 gada butu arestejusi asv pilsoni trocki,tam nokapjot no kuga krasta ar asv bankieru iedoto naudu Krievijas valsts apversuma realizacija,tad latviesu strelnieki pamulki butu palikusi bez sava elka


Latvieši nav krievu deģenerāti, kam vajag elkus, izstukanus, kolektīvu pīšļu un ikonu bučošanu un savu slepkavu pielūgšanu. Krievu sadisti un pederasti Staļinu, kurš vismaz 80 000 000 bidlu ir aizsūtījis uz elli, atzinuši par izcilāko savas sugas brāli.
Latvijai, tāpat, kā Igaunijai, Lietuvai, Somijai un Polijai Oktobra apvērsums un Krievijas imperasķijas sagrāve nodrošināja 20 miera un straujas izaugsmes gadus.
Latviešu strēlnieki bija spēks, kas varēja nokaut visus krievu un žīdu bandu barvežus, bet tupo bidlomasu sadzīt lāģeros, celt gaišo nākotni un šodien latvietis, jums, lapķjām, būtu Dieva vietā.

Atbildēt

1917

30.05.2020. 16:55

»

ja nebūtu joskes

Krievija vispār nebūtu ārstu, juristu, zinātnieku, rakstnieku, jo jūs tam visam esiet par tupu


Ja Krievijas valdiba 1917 gada butu arestejusi asv pilsoni trocki,tam nokapjot no kuga krasta ar asv bankieru iedoto naudu Krievijas valsts apversuma realizacija,tad latviesu strelnieki pamulki butu palikusi bez sava elka.

Atbildēt

nekad

30.05.2020. 16:51

»

ideja

Sārta NATO izcilības centristus un viņu troļūs- atejā noslīcināt! Cik tad Latvijā gaiss klūtu tīrāks


nekad pat par velti neapmeklesu Latvijas kara muzeju,ja to vada sarta mutere !

Atbildēt

Uldis

29.05.2020. 20:13

»

to ...

"Россия, страна с непредсказуемым прошлым...


"bidļjaķina" ir netulkots tiešais patapinājums no krievu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, kā tu.

Atbildēt

to ...

29.05.2020. 16:38

»

...

Rusi,ar vienu s.Vikingi bija nodarbošanās,ne tautība.Vēl viņus sauca par varjagiem.Stāsts par mongoļu tatāru jūgu ir laba anekdote,tada pat kā brozas laikmets,pēcāk dzelzs laikmets.Cilvēkam ar veselu saprātu tas nav pieņemams


"Россия, страна с непредсказуемым прошлым"
-------------
Priekš jums, bezsmadzeņu beztiesīgiem lopiņiem, kaut divas reizes dienā jaunu vēsturi izdomās un jūs, bidļjaķina, to visu noēdīsiet.
Kāda cieņa var būt pret jums, ja jūsu saimniekiem jūs esiet pēdējie mēsli, ko utilizēt Ukrainā, Sīrijā, vai Lībijā un kad jūs nošaus, kā suņus, noraks bez plāksnītes, kā Pleskavas desantniekus, bet, kad kritīsiet gūstā, no jums atteiksies mātes, sievas un bērni, kā bija ar Ruslanu Ahmetovu Руслан un Arseņiju Iļmitovu. Jums nav nekādas vērtības. "Солдат не жалеть, бабы еще нарожают!". Tas par jums.

Atbildēt

...

28.05.2020. 17:04

»

to ...

Russi bija vikingi, kas paverdzināja un varmācīgi pievērsa Bizantijas sātanismam vājākās un mazattīstītākās Austrumeiropas ciltis, kuras pēc 300 gadu mongoloizēšanas bija tik tālu degradētas, ka Pēteris I no tām jau varēja uztaisīt krievus. Jums, bidļjaķinai ar russiem nekāda sakara. Uztaisīsi ģenētisko...


Rusi,ar vienu s.Vikingi bija nodarbošanās,ne tautība.Vēl viņus sauca par varjagiem.Stāsts par mongoļu tatāru jūgu ir laba anekdote,tada pat kā brozas laikmets,pēcāk dzelzs laikmets.Cilvēkam ar veselu saprātu tas nav pieņemams.

Atbildēt

...

28.05.2020. 16:57

»

ja nebūtu joskes

Krievija vispār nebūtu ārstu, juristu, zinātnieku, rakstnieku, jo jūs tam visam esiet par tupu


Un krievu vēsturi arī žīdi rakstīja,pat krievu valodu nezinot.Par vēdisko kultūru vispār nerunājot,jūs tam esat par tupu.

Atbildēt

ja nebūtu joskes

28.05.2020. 16:50

»

Joskes ir kā darvas karote

medus mucā ar medu


Krievija vispār nebūtu ārstu, juristu, zinātnieku, rakstnieku, jo jūs tam visam esiet par tupu.

Atbildēt

to ...

28.05.2020. 16:48

»

...

Tava taisnība,zemcilvēkus tiešām nicina,tādus kā tu.Rusus liec mierā,ka nedabū pa purslām


Russi bija vikingi, kas paverdzināja un varmācīgi pievērsa Bizantijas sātanismam vājākās un mazattīstītākās Austrumeiropas ciltis, kuras pēc 300 gadu mongoloizēšanas bija tik tālu degradētas, ka Pēteris I no tām jau varēja uztaisīt krievus. Jums, bidļjaķinai ar russiem nekāda sakara. Uztaisīsi ģenētisko ekspertīzi un atklāsies, ka tev ir 80% mongoļu un par 5% tjurku, slāvu un somugru gēnu un, protams, nedrīkst aizmirst par 47. hromosomu, kas jums izveidojusies tūkstošs verdzības un negatīvās selekcijas gados.

Atbildēt

Joskes ir kā darvas karote

28.05.2020. 16:45

»

to ...

Jūs nicina 95% planētas iedzīvotāju, no kuriem tikai niecīga daļa ir joskes


medus mucā ar medu.

Atbildēt

...

28.05.2020. 16:12

»

to ...

Jūs nicina 95% planētas iedzīvotāju, no kuriem tikai niecīga daļa ir joskes


Tava taisnība,zemcilvēkus tiešām nicina,tādus kā tu.Rusus liec mierā,ka nedabū pa purslām.

Atbildēt

to ...

28.05.2020. 15:59

»

...

Joske,vai tas esi tu


Jūs nicina 95% planētas iedzīvotāju, no kuriem tikai niecīga daļa ir joskes.

Atbildēt

to ideja

28.05.2020. 15:12

»

ideja

Sārta NATO izcilības centristus un viņu troļūs- atejā noslīcināt! Cik tad Latvijā gaiss klūtu tīrāks


Pat iedomāties nevari, cik laba būs pasaule bez krieviem, tikai tu, krievu garnizonu maukas bērns, to nepiedzīvosi, jo arī tevis nebūs.

Atbildēt

ideja

28.05.2020. 14:44

Sārta NATO izcilības centristus un viņu troļūs- atejā noslīcināt! Cik tad Latvijā gaiss klūtu tīrāks!

Atbildēt

to pepe

28.05.2020. 14:12

»

pepe

Krievijā pederastu propaganda ir aizliegta ar likumu, nav kā Latvijā ,kur valdībā lepni sēž pederasti, tā kā draugs esi kļūdījies un savas vainas nevajag piedēvēt kaimiņiem


Krievijā popiem un čekistiem ir aizliegts ar mašīnām nobraukt cilvēkus, bet viņi no tā prieka neatsakās.
Mūsu valdībā ir 1-2 pederasti un tie abi ir krievmīļi, kuru sapnis būtu at-sūkāt Putina daiktu, kā tas izdevās Zatleram, bet Krievijas valdībā un domē to ir puse. Pederastijas sērga Krievijā ir pārņēmusi visus sabiedrības slāņus, bet visvairāk valsts pārvaldē, armijā un baznīcā. Ja krieveli bērnībā vēl nav iz-dupsējis pops, to armijā izdara komandieris un vecākie dienesta biedri. No kurienes tu domā krieviem ir teiciens: "Терпи казак атаманом будешь!"

Atbildēt

pepe

28.05.2020. 13:58

»

vai nav dīvaini?

Katrs pakaļā drāzts krievu deģenerāts un viņa saprāta brālis visu zina par "Sārta NATO izcilības centru", bet latviešiem tas paliek noslēpums


Krievijā pederastu propaganda ir aizliegta ar likumu, nav kā Latvijā ,kur valdībā lepni sēž pederasti, tā kā draugs esi kļūdījies un savas vainas nevajag piedēvēt kaimiņiem!

Atbildēt

vai nav dīvaini?

28.05.2020. 13:05

»

cilveks444

Kā identificēt Sārta NATO izcilības centra troļļus un Bisenieka troļļus-elfeļus?! Īsa pamācība viņu atpazīšanā...


Katrs pakaļā drāzts krievu deģenerāts un viņa saprāta brālis visu zina par "Sārta NATO izcilības centru", bet latviešiem tas paliek noslēpums?

Atbildēt

Priedītis

28.05.2020. 13:01

»

nelej udeni

A.Prieditis izsmalcinata veida rakstija tikai patiesibu


Normāls krievu deģenerāts, kurš nīst visu dzīvo uz planētas un būtu laimīgs "povtoriķ", proti, lai 42 miljoni beztiesīgo bezsmadzeņu krievu dzimtcilvēku atkal tiktu samesti kara kurtuvē.

Atbildēt

nu nē

28.05.2020. 12:56

»

meteorologiskais trolis

asv meginajums pasiem palaist 2 savus inhabitantus kosmosa izgazas slikto laika apstaklu del


Kosmosa kuģus neiesvētīja Guņģjajevs. tiesa ar krievu iesvētītiem ir desmitkārt bēdīgāk.

Atbildēt

Luris

28.05.2020. 11:21

Gadījumā ar jaunās DD ēkas afēru redzams lielais DD troļļu pulks. Neuzpirkts cilvēks skaidrā prātā nemūžam neatbalstīs šīs ēkas celtniecību visdzīvākajā Rīgas krustojumā, bet te katrs otrais komentētājs slavē vietas sakārtošanu un meklē JT īpašnieku finansiālās intereses. Nav jau brīnums, jo tīmekļis un sociālie tīkli ar galvenais DD darba lauks. Tieši te tika izmakšķerēta vislielākā DD noķertā zivs- Jelgavas dzelzceļnieks, kurš bija nofilmējis vagonus ar NATO tankiem.

Atbildēt

Aha! Bet LRTT ir morāli novecojis

28.05.2020. 11:11

»

bet

Vai varētu ieteikt, vai ir vēl kāds neitrāls mēdijs, kur cilvēki varētu izteikt savus viedokļus anonīmi, bez speciālas piereģistrēšanās? Ak jā, ir jau vēl LRTT


1913. g. decembrī nodibināja FRS ar likumu apvērsumu ASV Kongresā, ko veica ebreji. Pēc pusgada sākās 1PK, lai panāktu usd dominanti pasaulē. Tomēr tas izdevās tikai pēc 2PK.

Kā tas attiecas uz šodienas medijiem? 2008. g. globālā krīze bija likumsakarīgs process esošās finansu sistēmas ietvaros. Krīzes segšanai FRS nodrukāja daudz naudas. Šobrīd FRS akcionāri ir ap 1000 banku. Blumberga mediju magnāts uzdeva jautājumu FRS, lai precizētu, cik naudas tika izlaists apgrozībā 2008.-2009. gadā. FRS nesniedza atbildi, jo tas ir globālās finansu korporokrātijas komercnoslēpums. Tad iejaucās ASV Kongress un panāca daļēju FRS auditu. Tika noskaidrota summa - 16 triljonu usd, kas aptuveni ir ASV viena gada IKP. Ar izlaisto naudu tiek uzpirktas vadošās pasaules universitātes ar ekspertiem un FRS plānu vajadzībām, mediji un politiķi.
Ar C19 “pandēmiju” tiek realizēta naudas varas nomaiņa uz politisko globālo varu.

Atbildēt

bet

28.05.2020. 05:30

»

viss ir vienkārši

Kāds "mēēēdijs" un tā kuratori - tādi "autori", pietieklapsītāji un citi tamlīdzīgi zombiji


Vai varētu ieteikt, vai ir vēl kāds neitrāls mēdijs, kur cilvēki varētu izteikt savus viedokļus anonīmi, bez speciālas piereģistrēšanās? Ak jā, ir jau vēl LRTT.

Atbildēt

Kremļa botuksa karalus maina KF konstitūciju

28.05.2020. 03:04

»

neraksti mulkibas

vdk bija tikai instruments PSKP augstakas elites rokas.gorbacovs bija asv agents,kurs pardeva dzimteni reklamejot picu.Vladimirs Putins ir Nacionalas atbrivosanas kustibas lideris cina pret asv kolonizatoriem visa pasaule !liberasti,Krievijas 5 kolona,valsts ienaidnieki un vinu latviesu draudzini gala...


lai, pirmkārt, pasargātu sevi no Hāgas tribunāla, kur ir galvainais apsūdzētais kopā ar Girkinu Malaizijas lidm. notriekšanas lietā.

Otrkārt, lai ierobežotu bidlu tiesības uz dzīvības, veselības aizsardzību, pārvietošanās tiesībām un īpašumu. Jau parlamentā izskata likumu, kas aizliegs turēt īpašumā zeltu un kriptovalūtas. Pieķeršanas gadījumā sodi ieplānoti un paredzēti ļoti ievērojami lieli.

Nesen Putins iznāca no bunkura, kur bailēs no C19 nodarbojas ar pašizolāciju, lai viņu parādītu tautai. Botuksa karalis ir atgriezies bunkurā.

Atbildēt

viss ir vienkārši

28.05.2020. 01:47

Kāds "mēēēdijs" un tā kuratori - tādi "autori", pietieklapsītāji un citi tamlīdzīgi zombiji.

Atbildēt

meteorologiskais trolis

28.05.2020. 01:07

asv meginajums pasiem palaist 2 savus inhabitantus kosmosa izgazas slikto laika apstaklu del.

Atbildēt

trollis ir jaajaa u.c.

28.05.2020. 00:50

troļļi ir ESMAIJA, MAIJA, jaajaa utt

Atbildēt

neraksti mulkibas

28.05.2020. 00:19

»

Ex-seržants

"Kur ir Krievijas spēks? Ekonomiski tai jau sen bija jāsabrūk,– ekonomiski lūkojoties, arī Padomju Savienībai nebija iespējams tik ilgi pastāvēt. Izrādās, ka pamatotus ekonomiskus argumentus gāž tas, ka valstī visi ir vienā grupā. Patīk kādam vai ne, bet Padomju Savienībā bijām vienādi, ar vienādu pasaules...


vdk bija tikai instruments PSKP augstakas elites rokas.gorbacovs bija asv agents,kurs pardeva dzimteni reklamejot picu.Vladimirs Putins ir Nacionalas atbrivosanas kustibas lideris cina pret asv kolonizatoriem visa pasaule !liberasti,Krievijas 5 kolona,valsts ienaidnieki un vinu latviesu draudzini gala rezultata zaudes pec Krievijas suverenas konstitucijas pienemsamas.

Atbildēt

dzeltanajam sorositu kasjauns.lv portalam

28.05.2020. 00:09

nekad neatteiksos no reklamu blokesanas opcijas,ta ka jusu atriebiba ielikt ielades 30 sekunzu portala taimeri ir smiekliga.jusu portalu apmekleju tikai,lai ienirgtu par sorositu melu propogandu un pastaldaunu mulkibu.es bez jums varu tiri labi iztikt.

Atbildēt

cilveks444

27.05.2020. 22:47

Kā identificēt Sārta NATO izcilības centra troļļus un Bisenieka troļļus-elfeļus?! Īsa pamācība viņu atpazīšanā.

1. Viņu galvenie instrumenti ir īsi un uzbrūkoši komentāri, jo tikai tādus spēj izlasīt lielākais vairums komentāru lasītāju, kas nav tendēti iedziļināties tēmā pēc būtības.
2. Viņi nekad atklāti neatbild uz jautājumiem, jo tad viņi turpmāk vairs nevarēs tik viegli manipulēt ar saviem izteikumiem.
3. Viņi uz jautājumu atbild ar pretjautājumu, tādā veidā cenšoties izvairīties no atbildes.
4. Viņi, uzsākot komunikāciju, personiski apvaino oponentu, jo viņu uzdevums ir rosināt konfrontāciju, nevis šķetināt komentējamā raksta tēmu.
5. Viņi jebkuru diskusiju uzsāk ar agresiju, jo ir mācīti mēģināt iebaidīt oponentu, kurš nereti, ja nav rūdīts un pārliecināts par savu taisnību, nobīstas.
6. Viņi mēdz oponentu apvainot psihiskās slimībās, kas ir vienkārši mobings un psiholoģisks terors.
7. Viņiem dots uzdevums katrā diskusijā palikt pēdējam, bet, ja tas neizdodas, tad to paveic nākamais no viņiem.
8. Viņu taktika ir uzbrukt barā, radīt jautājumu krustugunis, tādā veidā apgrūtinot oponenta spēju atbildēt laicīgi uz katru no viņu uzbrukumiem.
9. Ja viņi sākuma stadijā cieš sakāvi, tad turpina komentēt līdz tam brīdim, kamēr beidzot paši spēj sev saplusot pozitīvu reitingu.
10. Bija laiks, kad viņu reitingi tika regulēti no malas, taču tas tika atklāts un izsmiets, kamdēļ tagad tas, visticamāk, vairs nenotiek, bet, ja notiek, tad neuzbāzīgi.
11. Viņi tiražē pilnībā neloģiskus secinājumus, piemēram, ja oponents spriež, ka sniegs ir balts, tie atbild, ka sniegs nevarot būt balts, jo tas ir balts.
12. Viņi noved sarunu līdz absurdam, piemēram, apsūdz oponentu darbībās, kuras veic paši.
13. Tāpat viņi operē arī ar siloģiskiem secinājumiem, piemēram, sludinot, ka pirksts ir loceklis un kāja ir loceklis, tāpēc pirksts ir kāja un kāja ir pirksts.
14. Tāpat tie pielieto nekrietnus paņēmienus, piemēram, izķēmo oponenta niku, taču ja oponents atbild ar to pašu, tad krīt histērijā un lej gaužas asaras.
15. Viņi izmanto "futbolistu" taktiku, jo seko oponentam cenšoties tam ieriebt, klupināt un bakstīt mugurā, bet tikko oponents kaut nedaudz paskatās uz viņu pusi, šie gāžas gar zemi un sauc pēc "taisnās tiesas".
16. Sākumā viņi ganās pie tēmām, pie kurām var gūt vieglu popularitāti, lai pēc tam jau kā "pozitīvais" tēls dodos cīņā pret jebkuru, kuram ir savs viedoklis.
17. Ja viņi cieš smagu sakāvi diskusijā, tad viņi ātri vien pazūd, vai arī sūta cīņā otro troļļu vilni, kuriem ir zemāks statuss, kamdēļ šiem reitingi nav tik svarīgi.
18. Viņiem visnetīkamākie ir reāli cilvēki, kuri izsaka savu viedokli un vērtējumu, lai kāds tas arī nebūtu, tāpēc jebkurš jaunpienācējs, kurš izsaka "nepareizu" viedokli, tiek pakļauts agresīviem uzbrukumiem, lai to vai nu padzītu no komentāru sadaļas, vai padarītu par "ļauno" tēlu citu acīs.
19. Viņus var aizstāt "twitter-boti", kas ir datorizēti troļļi, kuri ģenerē komentārus, kas tiek tiražēti lielos daudzumos, un kuru teksti ir radīti, kādam tos izkopējot no reālu komentētāju komentāriem ar zināmu tematiku, tā cenšoties nemanāmi kodēt komentāru lasītāju apziņu "pareizā" virzienā (pēdējā laikā tas gan nav manīts, jo, iespējams, Sārta kantorim ir piešķirts papildus finansējums troļļu nolīgšanai).
20. Vēl, galīgi kritisko brīžos, kad nav ko atbildēt, viņi izsviež kādu ar tēmu nesaistītu, bet neapstrīdamu frāzi, piemēram, "Zeme riņķo ap Sauli".
21. Viņiem var būt dalītas lomas - "svilpēji", "jautātāji", "muļķa laidēji", "analītiskie troļļi", "rupekļi", "aizbildņi", "tēvišķie troļļi" un "troļļi āksti".

Atbildēt

to Ex-seržants

27.05.2020. 21:17

»

Ex-seržants

"Kur ir Krievijas spēks? Ekonomiski tai jau sen bija jāsabrūk,– ekonomiski lūkojoties, arī Padomju Savienībai nebija iespējams tik ilgi pastāvēt. Izrādās, ka pamatotus ekonomiskus argumentus gāž tas, ka valstī visi ir vienā grupā. Patīk kādam vai ne, bet Padomju Savienībā bijām vienādi, ar vienādu pasaules...


Nevajag nenovērtēt Krievijas spēku. Iedomājies pusaklu kropli ar šahida jostu telpā ar 20 cilvēkiem, no kuriem katrs to izdzimteni varētu ar kāju izsmērēt pa grīdu, bet nē, visi pilda, ko tiem liek. Kā teica pederastu virsaitis: "Kam ir vajadzīga tāda pasaule, kur nebūs Krievijas?" Skaidrs, ja nebūs Krievijas, to sagaida mokpilna nāvē, pēc tam, kad tas uzzinās, ka visi viņa tuvinieki arī ir nosprāguši mokās.
Pieļauju, ka atomkarā Ordai nav niecīgāko izredžu, jo puse tās raķešu uzsprāgs šahtās, vēl 40% uzkritīs pašiem uz galvām, bet ar atlikušām tiks galā pretgaisa aizsardzības sistēmas, bet sarīkot 30 černobiļas, kas jau ir izskanējis ne reizi vien, to gan viņi var, tuklāt pahans krieviem apsolīja paradīzi, kad pretinieki vienkāŗši nosprāgs.

Atbildēt

Aha!

27.05.2020. 21:02

»

kamene

Troļļiem maksāt var tie, kam ir nauda. Nu tad viņu intereses arī ir jābīda. Bet ko darīt nabadzīgajiem...


Noēda Ilgu Kreitusi / Faniju Goldu/ un A. Priedīti, kas redzami strauji deģenerējās. Viņi bija troļļi ar savu Saskaņas ideoloģiju, ko mērķtiecīgi realizēja.

Vientuļiem troļļiem veicas, ja visu uztver kā izklaidi. Izklaide - vienīgā pareizā izvēle.

Atbildēt

trollis

27.05.2020. 21:00

Nu kā tā var! Pavisam nekā riebīga par Krieviju!!!

Atbildēt

tādas aizdomas

27.05.2020. 20:35

ka šo rakstu sarakstījis profesionāls trollis

Atbildēt

kamene

27.05.2020. 20:20

Troļļiem maksāt var tie, kam ir nauda. Nu tad viņu intereses arī ir jābīda. Bet ko darīt nabadzīgajiem?
"Bet ziirgam nav naaudas... Kas tos astoņus kustoņus pirks? - Cirks!"
Tāpēc jau vientuļiem komentētājiem tā neveicas, jo profesionāļi tos bīda projām, turklāt, ne tikai virtuāli, bet sākot ietekmēt dotās personas reālo dzīvi. Kāpēc? Droši vien tāpēc, lai šie neraksta to, kas varētu nepatikt viņu kungiem. Tāda nu mums tà demokrātija, ko tik bieži piemin.
Kas tad atliek vienkāršiem cilvēkiem, ja internets nav priekš viņiem?
"Ej kā apmātais, tātad kā brīvais garām uzrakstiem tirgus un cirks"... Gribējāt gan.

Atbildēt

Ex-seržants

27.05.2020. 19:16

"Kur ir Krievijas spēks? Ekonomiski tai jau sen bija jāsabrūk,– ekonomiski lūkojoties, arī Padomju Savienībai nebija iespējams tik ilgi pastāvēt. Izrādās, ka pamatotus ekonomiskus argumentus gāž tas, ka valstī visi ir vienā grupā. Patīk kādam vai ne, bet Padomju Savienībā bijām vienādi, ar vienādu pasaules skatījumu un arī uztveri. Daži citādāki bija, bet tas kopumā nekādi neietekmēja valstī notiekošo."
--------------------------------
Autors šeit ir iebraucis auzās. PSRS bija policejiska valsts kur visu kontrolēja VDK un mazākā neapmierinātība tika nekavējoties apspiesta. Līdz ko Gorbačovs palaida grožus vaļīgāk ,lai dabūtu kredītus no Rietumiem, tā visa tā “vienotība” sāka brukt ka kāršu namiņš. Par Krieviju arī garām. Putina reitings turejās pateicoties augstajam naftas cenām. Tas ļāva zagt uz nebēdu un vel varēja atmest kadu kaulu tautai, pie reizes karinot makaronus par “valsts celšanos no ceļiem” Šodien šis reitigs sastāda 27% un kritīsies vēl pateicoties naftas cenu kritumam, Corvid 19 un ar to saistīto ekonomikas kritumu. Lai nepieļautu Gorbačova kļūdu, Kremlis arvien vairāk pievelk skrūves tuvojoties Staļina laika paraugam. Kā uzskata daži politoligi, tad “Outcom” Krievijā gaidāms gada beigās.

Atbildēt

Inkin!

27.05.2020. 19:12

“Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. ”

Kāpēc tik ļauni? Es troļļoju tīri izklaides pēc, man neviens nemaksā. Dažreiz gribas pateikt arī ko būtisku citu zināšanai. Daudzi tā dara. Un cenšas turēties pie argumentiem.

Īsta politiskā troļļošana par samaksu ir propaganda un melu ziņas, nojaušu Kuras ar laiku kļūst aizvien smalkākas un niansētākas.

Un to nevar nepamanīt. Stratēģija arī smalka, kabalistiski cionistiska. Raksta sākumā autors zin, ko publika no viņa saprātīgi sagaida par konkrēto tēmu un atspoguļo lasītāja viedokli - saprātīgu, argumentētu, pozitīvu un loģisku. Tā iegūst lasītāja atbalstu un simpātijas. Līdz raksta beigām saputro jēdzienus un priekštatus, ievelkot autora mērķos propagandas purvā. Sajaucot lasītājam prātu, mēģinot viņam pašam nonākt pie viņam svešām atziņām. Vai to tu gribēji pateikt ar savu rakstu?

Atbildēt

nu, nu...

27.05.2020. 16:01

»

paardomas

Ir vēl viens melu veids,90% taisnības un 10% meli,toties ļoti būtiski meli.Lūk tieši šim troļļošanas veidam pieder žīds Inkins


Varbūt tad lūdzu konkrētu piemēru - kuri šajā rakstā ir tie 10% melu? Vai tev, kā jau tas troļļiem pienākas, ka tik ko indīgu par autoru pateikt. Jau divus komentārus zem dažādiem nikiem esi uzrakstījis.

Atbildēt

paardomas

27.05.2020. 15:41

Ir vēl viens melu veids,90% taisnības un 10% meli,toties ļoti būtiski meli.Lūk tieši šim troļļošanas veidam pieder žīds Inkins.

Atbildēt

Starp citu

27.05.2020. 14:02

kad appolo. lv bija atvērtājs komentāriem, neviens vēl nelietoja vārdu trollis komentēšanas nozīmē. Es pirmais trollojot uzrakstīju kā savu niku “Kremļa trollis” un tā tas aizgāja.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft