Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mja

27.05.2016. 19:32

A kapēc ufo nepaskaidro, kapēc netiek atdota nauda aizdevējam? Kas viņš kāds kretīns vai?

Atbildēt

Kam: Joske

26.05.2016. 12:57

»

Joske

Nemēģini nu Saskaņu piepīt klāt savai sorosītu un idiotu varzai, nesanāks


Tev nebūs nelietīgi svešu vardu valkāt un savus maizes tēvus slavināt!

Atbildēt

Kepka

26.05.2016. 12:54

»

Joske

Nemēģini nu Saskaņu piepīt klāt savai sorosītu un idiotu varzai, nesanāks


Tu esi tāds pats Joske, kā godīgie un saskaņojušies Ušakovs un Ameriks, kuri no aldziņas vien pārtiek :P

Atbildēt

Panamas papīrs

26.05.2016. 09:32

»

Panamka

Tikmēr Ušakova panamka Purvciema izgāstuves vietā ir uzcelta un sakārtota bez Panamas papīriem - godīgi, saskaņoti ar Ameriku un lietišķi :D


Okupantiem un krievu nacistiem kā N.Ušakovam, kas kaā okupanta pēctecis joprojām nepamet Latviju, līdzskrejejiem kā Amerikam, Leiškanu treknajai ģimenei no Rīgas brīvostas, tālāk nenosaukšu..tiešām vieta izgāztuvē .. kura jāsakārto, pietiek piedirst Latviju !!!!!!.. ar sēmuškām, krievu valodu, kirilicu u.c. drazu.

Atbildēt

Panamas papīrs

26.05.2016. 08:55

Atis Zakatistovs (šļurību filosofs, aktīvs kosmopolīts), A.Kaimiņš, aktīvs kosmopolīts, aktīvs marihuānas polularizētājs, apgalvo, ka čurā tikai stāvus, klauns un āksts, Ufo, deģenerāts, - īstā kompānija, kuru par nezināmas izcelsmes naudas līdzekļiem, visticamāk, SAB un DP virza politikā kā alternatīvu Zatlera idotu partijai, Sudrabas (Baikāla klukstes) NSL, SC partijai.Kosmopolītisms, saskaņa, vienotība..galvenie "uzstadījumi".. "sabiedrības drošības interesēs".

Atbildēt

de vashkevics

26.05.2016. 08:29

Būtu jāsaprot arī naudas faktiskā devēja LAD Lielrīgas pārvaldes rīcība. Cik dzirdēts auni tur strādā, un nefiltrē kam naudu piešķir.

Atbildēt

Dabas bērns

26.05.2016. 08:14

»

hm

Esi dumiņš vai izliecies par tādu


Es atskaiti negaidu, kam man tā?

Atskaites nebūs, jā, bet tai arī vēl nemaz nebija jābūt. Tieši par to, ka vēl nebija jābūt, bija mans komentārs. Taču gadās, ka kāds ir "dumiņš vai izliekas par tādu" un to nesaprot.

Kāpēc laukos nevarētu būt ierakstu studija??
Arī mans dēls tagad senā klētī laukos domā tādu veidot (tiesa, bez fondu naudas). Tavuprāt, lauki aprobežojas ar lopiem un graudiem? Vai laukos mūziku nespēlē un to tur nedrīkst ierakstīt? Tādā gadījumā tiešām esi "dumiņš vai izliecies par tādu" gadījums.

Saki, džeks bija atradis veidu, kā fondu naudiņu dabūt? Nu, un? Vai tas pats par sevi būtu kas nosodāms? Un vai tu nekad ne ar ko neesi aplauzies?

Atbildēt

hm

26.05.2016. 07:56

»

Dabas bērns

Raksts ne par ko - tikai lai pakasītos, ar tendenci uz melno PR...


Esi dumiņš vai izliecies par tādu?
Skaidri uzrakstīts - firma ir beigta, izpārdod mantu, Upaciers pats jau prom, kaut netiešais īpašnieks. Kādu vēl atskaiti tu gaidi? Un par kādu ierakstu studiju laukos murgo? Vienkārši džeks bija atradis veidu, kā fondu naudiņu dabūt.

Atbildēt

Dabas bērns

26.05.2016. 07:12

Raksts ne par ko - tikai lai pakasītos, ar tendenci uz melno PR.

Tak skaidrs ka: "Par uzņēmējdarbības rezultātiem 2015.gadā klients atskaiti var iesniegt līdz 2016.gada 1.jūnijam ... " un līdz ar to atskaites neiesniegšanas faktu šajā brīdī virsrakstā varēja nemaz neapzelēt.

Savukārt, ierakstu studijas izveide laukos pats par sevi nudien nav nekāds brīnums, par ko vajadzētu cepties un ironizēt; pie kam, kā redzams, projekts kvalificējies nosacījumiem bez problēmām.

Darbošanās, kādu Ufo uzsāka pēc amputēšanas no Radio SWH, jau sākotnēji saturēja lielu aplauziena varbūtību. Ne viņš pirmais, ne pēdējais, kam, kaut ko mēģinot darīt, tā gadās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Roma sabruks šoreiz?

FotoParalēles starp krīzē esošo Rietumu pasauli un Romas impēriju pēdējām dienām kairināja filozofu un analītiķu prātus jau 100 gadus atpakaļ.
Lasīt visu...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft