Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Komunisma rīts

03.05.2018. 21:19

Tukšu salmu kulšana!

Atbildēt

MI

03.05.2018. 21:02

Sen nebiju labi nosmējies.
Dažas piezīmes:
1. Kur tad ir tas spēks, ja pat aicinājumu raksta anonīmi. Mūsdienās uz likumīgām štellēm var aicināt uz nebēdu. Par ko vien sirds kāro.
2. Ar vulgaritāti (pēc teksta) gaismu nevar atnest. Tik vien kā troikas, ādas mēteļus un naganu.
3. Nu un par to, kas tur sarakstīts, no juridiskā aspekta runājot, nav komentāri. Dumības.
Kā teikt - Eine kleine null zīben un uzsaukums muļķiem gatavs, jeb varbūt arī tāds bailīgs, noslēpies provokatoriņš?

Atbildēt

"Draugi, mēs vairs šodien nemākam pareizi runāt latviski..."

03.05.2018. 21:01

Varbūt sākt ar neskaitāmo gramatikas kļūdu labošanu pašu rakstā?

Atbildēt

Vecene

03.05.2018. 20:26

Šis tas šajā murgojumā ir fakta konstatējums, viss pārējais ir pilnīgi garām. No sērijas "kā māku, tā maunu ".Tautiņa kā balsoja, tā par tiem pašiem balsos. Nekas nemainīsies . Kašķosimies par nenozīmīgām lietām, turpināsim meklēt ienaidniekus, tajā pašā laikā apčakarēsim viens otru, raudāsim par briesmīgo pagātni, bet nākotni atstāsim Dieva ziņā. Kā jau sērdieņu tautai pienākas.

Atbildēt

to Laimnesis

03.05.2018. 18:39

Drīzāk tas ir Drošības policijas projekts. DP ir tiesības valsts drošības interesēs organizēt politiskas kustības. Tad nu šī ir tāda ar perfektu tekstu anonīmajai, brīvajai publikai. DP projekts JKP ar Juršu, Potapovu, Bordānu buksē, tauta atkodusi, ka tie ir bijušie DP operatīvie darbinieki, ko VDK metodēm bīda politikā.

Atbildēt

to nu

03.05.2018. 18:35

Kam tad Pietiek pārdevies? Kam pārdevuši Pietiek franšīzi? Un par cik?

Atbildēt

to tiesnesis

03.05.2018. 18:33

Anglijā tāpat ne ieš žīdus, ā ir Anglijas nomelnošana čekistu stilā. Nule ārzemju ziņās, kā neizdevās žīdu svētki.UK..

Visas uzsaukuma fabulas augstākais punkts, ar ko uzsaukuma rakstītāji (čekisti kā Blumbergs, Borovkovs) ieņirdz, ir Abrenes atgūšana. Čekisti vienojoties ar Pēterburgas Vovu to gan var, tad nu tas norāda uz VDK virsniekiem, kas producējuši šo uzsaukumu Inkēna no Labvakara trinīšiem interpretācijā. Inkēns producē filmas par latviešiem ārzemēs - turpina izlūkošanu Krievijas FSB vajadzībām.

Atbildēt

blondā

03.05.2018. 18:27

joahim zīgerista kungs, jūs tomēr atgriezāties?

Atbildēt

Laimnesis Celmlauzis

03.05.2018. 17:41

"uzsaukuma" vārsmas ļoti raksturīgas judašu grupiņai RD?

Atbildēt

Tiesnesis

03.05.2018. 17:24

Daudz kas ir skaists, bet darvas karotes "Anglijas žīdi" u.tml. sabojā visu pasākumu. Lai vai cik patiesi liktos daži skaidrojumi, ar naidu pret citām tautām nekur netiksim.

Atbildēt

iniciatīvas grupai

03.05.2018. 16:59

Gluži kā Ļeņins no bruņumašīnas. Sen tā nebiju smējies, kā lasot šo sūdu. Jūs tiešām turat visus par stulbiem un domājat, ka kāds uzķersies uz šo?

Atbildēt

Phe

03.05.2018. 16:39

Kaut kāda lapsveidīga provokācija, izķer kārtējos durakus, lai lembergoīdu vēlēšanas noritētu bez aizķeršanās.

Atbildēt

Aborigenius

03.05.2018. 16:15

Diemžēl pietiks naivo reklāmas patērētāju, kuri šo sistēmu turpinās atbalstīt, piedaloties tās pasākumos, t.sk. arī vēlēšanās.... tāds nu ir fakts un kā šiem ļaudīm pavērt acis uz faktiem nav zināms. Ja līdz šim nav izdevies būtiski kaut ko mainīt iesaistoties sistēmā, tad kā gan pēkšņi pieteiktā kustība to paveiks? Nē, tā nekas nebūs. Manuprāt perspektīvas loģiski un saprātīgi spriežot, pamatojoties tikai uz faktiem nav cerīgas. Vai es īdu un neko nedaru? Nu ja faktu nosaukšanu un loģisku spriešanu tā dēvē, tad jā.

Atbildēt

Visreālākais ir gāzt šo varu

03.05.2018. 16:15

ar tās pašas piekoptiem paņēmieniem - slepenām slepkavībām līdz varas vakumam, pārņemot varu un izdodot likumus, kuri neļauj kliķes noziedzniekiem izbēgt no soda.

Vai samierināties ar notiekošo.

Realizēt desmit politiskas politiskās spices slepkavības dienas laikā nav māksla. Sarežgītākais ir varas pārņemšana.

Atbildēt

Kā jau raksta par NVO komentāros rakstīju

03.05.2018. 16:08

4. maija komunistu un čekistu kliķes valsts pārvaldes būtību nevar mainīt tās formāla, varas leģitimizēta politiska kustība, kādu piedāvā Uzsaukums.

Sabiedrības attīstība ir iestrēgusi 4. maija čekistu un komunistu valsts pārvaldes formā, kuru var mainīt tikai revolucionāri notikumi.

Pie tiem pieder, ka komunisti un čekisti atver čekas maisus paši, atzīstas noziegumos, nožēlo, lūdz piedošanu. Vai kāds tam tic?

Otrs variants- no ārienes - citas valstis, NATO, bet tas ir nereāli, jo neatbilst starptaustiskajām tiesībām, kas liedz iejaukties valstu iekšējās lietās.

Trešais ceļ ir vēsturiskās nepieciešamības diktēts, kas ir visreālākais - latviešu tautas kustība, kas izrēķinās un asiņainā ceļā gāž 4. maija režīmu..

Atbildēt

tie, kuri nopietni izlasījuši

03.05.2018. 15:57

G. Valdmaņa, 6. Saeimas deputāta darbu Starp dzirnakmeņiem, sapratīs, ka viss uzsaukums ir fufelis. Meli kļūst aizvien rafinētāki, šos, izskatās, neas nevar pārspēt.

Atbildēt

мэйча ун пуйсис

03.05.2018. 15:56

Ребята, идите на Х?Й с такой программой!:)

Atbildēt

to alter ego

03.05.2018. 15:53

Uzsaukums mērķēts uz anonīmo komentētāju, tā, neatklājot savus kustības vārdus, uzvārdus, notiek saruna anonīmā komentētāja valodā, mēģinot radīt savējā tēlu.

Tie, kas noticēs solījumiem uzsaukumā, rastīs uz to epastu un atklās, ko grib sasniegt uzsaukumā piedāvātā alternatīvajā Latvijā.

Uzsaukuma teksts ir vnk ģeniāls un raisa patiesas emocijas, sit pa latvieša visu sajūtu gammu. Kā redzams, vara jūt, ka viss aiziet šreijā un Zatlera solījumi nobāl pret šiem. Tekstu saražojuši vislabākie čekisti un komunisti, kuru ir izskoloti šādu melu producēšanai.

Uzsaukums sasaucas ar NVO aktivitātēm, aicinot uz dialogu ar 4. maija komunistu un čekistu kliķi. Kaut kāda Kristina Blumberga.. Ojārs Blumbergs, bij. VDK virsnieks, ar šo uzsaukumu, šķiet, mēģina pārliecināties, ka Borovkova- Blumberga kliķes spējas nav mainījušās.

Atbildēt

ha-ha

03.05.2018. 15:52

Barikādes,4.maijs ir okupantpartijas,čekas un to aģentu ražots šovs varas noturēšanai un pavairošanai,jo nekādas jaunas neatkarības deklarācijas nebija vajadzīgas,tās izgudroja un ieviesa dzīvē okupantu ideologi lai leģemitizētu okupantu veidoto LPSR un tās varas struktūru pāreju uz tās jaunveidojamo LR.Neatkarīgā Latvija tika okupēta 1940.gadā ar lielākā latviešu nodevēja,fašistiskā apvērsuma organizātora K.Ulmaņa aktīvu līdzdarbību,tātad varēja notikt tikai neatkarīgās Latvijas deokupācija,process,kurš nav beidzies,jo tika neitralizēts ar okupantu ideologu izgudroto neatkarības deklarācijas dublikāta prioritātes izsludināšanu.Lai sāktos Latvijas atdzimšana ir npieciešams K.Ulmaņa darbības kritisks pārvērtējums,barikāžu un 4.maija loģisks un latviešu tautas interesēm atbilstoša analīze un izvērtējums, vadoties nevis no okupantu ideologu un to uzpirkto ārzemju latviešu un vietējās,okupācijā saindētās,inteliģences materiālajām un egoistiskajām interesēm,bet gan no pavisam citu,augstāku interēšu viedokļa.

Atbildēt

Petja

03.05.2018. 15:44

OKTOBRĪ tikai par "SASKAŅAS CENTRU" un mazāko ĻAUNUMU zemniekiem,bet bez zaļajiem!

Atbildēt

alter ego

03.05.2018. 15:39


Politikā vajag reālas pārmaiņas, nevis anonīmus uzsaukumus. Sekot var konkrētiem cilvēkiem nevis anonīmai grupai (vai indivīdam) kurš baidās parakstīties zem savem vārdiem. Rezultātā ar katru šādu uzsaukumu sabiedrības nihilisms palielinās.

Atbildēt

jārēķinās

03.05.2018. 15:39

ka būs liela pretestība. Viņi ir stipriun vareni.

Atbildēt

Arturs Nagliņš

03.05.2018. 15:28

Nekāds brīnums nav noticis! Ja latviešu "miljonam" nekāda vērtība nav brīvība, valoda, neatkarība, suverenitāte, etniskā identitāte, tiesiskums, taisnīgums, reliģiskā ticība, morāli tikumiskā stabilitāte, zinātne, izglītība, medicīna, māksla, kultūras mantojums, tad kāpēc lai latviešu "miljons" nesāktu ņirgāties par nacionālo aizsardzību, devalvēt nacionālo pašaizsardzību? Nīče teica "Dievs ir miris!". Latvijā ir jāsaka "Cilvēks ir miris!".

Atbildēt

kgb

03.05.2018. 15:07

Šis anonīmās biedru grupas patoss iederas kādā humora stūrītī... lai nu puišu/meitu dubultkvartets padzied "Ar kaujas saucieniem uz lūpām"../.

Atbildēt

Pesimists

03.05.2018. 14:52

»

jautājums

Ir pierasts, ka internetā anonīmi lamājas, bet lai anonīmi aicinātu uz vēlēšanām... izskatās ka paredzēts pēc atsaucības testēt savas izredzes - vai šāda retorika der vai arī nē


"Un kāpēc tekstu ir parakstījis PIETIEK? Kā iniciators vai kā atbalstītājs?"

Šķiet kā iniciatoru PR kantoris. Daudz nezin kāpēc par to nerunā, bet Lapsam taču ir PR pakalpojumu bizness un tas atspoguļojas arī Pietiek saturā.

Atbildēt

jautājums

03.05.2018. 14:43

Ir pierasts, ka internetā anonīmi lamājas, bet lai anonīmi aicinātu uz vēlēšanām... izskatās ka paredzēts pēc atsaucības testēt savas izredzes - vai šāda retorika der vai arī nē.

Un kāpēc tekstu ir parakstījis PIETIEK? Kā iniciators vai kā atbalstītājs?

Atbildēt

utopija dividendes

03.05.2018. 14:37

utopija ir jūsu solījums par dividendēm, sauklis nedomājošiem cilvēkiem.

Atbildēt

interesanti

03.05.2018. 14:33

kā jūs domājat Abreni iekļaut atpakaļ Latvijas sastāvā? Uzbruksiet Krievijai? Beigta ēzeļa ausis...Solījumi vēl nereālāki kā kādam personāžam, kuram pieder slavenais teiciens:"Nu kā var nesolīt?"

Atbildēt

...

03.05.2018. 14:26

dividendes no Latvijas budžeta.... Vai komunismu nesolāt? Dikti jau nu skaisti izklausās. Pārāk skaisti, lai ticētu.

Atbildēt

!

03.05.2018. 14:21

Tikko sāku lasīt par čekistiem, saprotu ,ka pie varas raujas kārtējā nacionālo plānprātiņu armija!Vergus nevar laist pie varas, jo tiem prātā tikai personīgā labklājība un zagšana!

Atbildēt

Paija - kā jūs domājiet glābt Latviju?

03.05.2018. 14:12

Kā Jūs, "Jaunā kustība", domājiet glābt Latviju, ja cilvēku lielākā daļa ar visu ikdienas strādāšanu ir padarīta par strādājošiem nabagiem, lūdzu pasakiet atbildi uz šo PAŠU GALVENO eksistenciālo pamatjautājumu.

Lūdzu, PIETIEK , pastaigājiet pa galvaspilsētas artēriju - Brīvības ielu - un tās centrālajā daļā , galvaspilsētas sirdī jūs redzēsiet šaušalīgu ainu: lombardi un nonēsāto drēbju ieskrietuves mijas ar "laimētavām" . Un tie, kuri tagad pie varas , līdzīgi šim Jūsu uzsaukumam - arī pirms 4 gadiem tieši tāpat rakstīja uzsaukumus, ka cilvēkiem nebūs jādzīvo tik depresīvā vidē, bet, tieši otrādi, situācija kļuva vēl nomācošāka.


Ticot, ka jūsm nodomi labi, tomērŗ gribētos zināt, KĀ jūs glābsiet Latviju?

Atbildēt

Paija

03.05.2018. 13:55

Nu, un kā sauks šo politisko kustību?
Uzrakstīts jau viss aizkustinoši un saturīgi .

Bet Lapsas kungs, es reiz pirms gadiem Jums uzdevu retorisku jautājumu, ka personīgi Jums būtu jādod savs progresīvais pienesums politikā (sakarā ar uzvaru daudzos tiesas procesos gadījumos, kur parastajiem mirstīgajiem rokas " nolaistos" ) un Jūs atbildējāt, ka jūs politikā neiesiet, ka Jūsu lauciņs esot žurnālistika.
Vai tagad Jūs esat mainījis savas domas?

Kādu profesiju cilvēki būs šīs kustības taktikas un stratēģijas lēmēji - vai atkal bijušie Cilvēktiesību tiesas tiesneši,Cilvēktiesību tiesas tiesneses un tamlīdzīgi partijas galvgalim pietuvinātie " demokrāti",tajā skaitā, trešā dzimuma ieviesēji Latvijā utt.

Pirms cilvēki saka "jā " jūsu kustībai, lūdzu , esiet tik laipni un pretimnākoši, pastāstiet par savu kodolu ,jo šis kodols taču VADĪS tās MASAS, kuras būs jaunajai kustībai pieslējušās.


Kāda jēga sūtīt Jums informāciju uz e-pastu, ja nav zināms, konkrēti kādi cilvēki lasīs iesūtītos e-pastus.
Sanāk "kaķis maisā" ...

Lūdzu atklājieties vairāk !

Atbildēt

Pesimists

03.05.2018. 13:41

Sākumā šķita, ka joks, bet izskatās, ka nē, ārprāts turpina progresēt...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

15

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

FotoSkatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne tikai Gobzema “Likums un kārtība”, kamēr KPV LV lēmusi mainīt nosaukumu. Daudzi acīmredzamie partiju nosaukumi sen paņemti, tāpēc idejas jauniem partiju nosaukumiem var atrast kaimiņos — Ukrainā.
Lasīt visu...

15

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

FotoEsmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un manai komandai! Mēs esam tik spēcīgi, ka pretinieks aptur eparakstu, laiž melu kampaņas masveidā un trīc bailēs.
Lasīt visu...

21

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

FotoBrīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo dienestu dotos uzdevumus likvidēt tādas informācijas izplatīšanu, velkot paralēles ar „atmiņu ūdeņiem” un citiem brīnumiem, un pa vidam atrodas arī kāds, kas kaut mazliet sapratīs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...