Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Potapovs

29.01.2019. 22:27

»

:(

Un kura tauta konkrēti ir Jūsu tauta


Tak jums naciķ-bauriem nav nekādu argumentu. Tik dzirdu vienus un tos pašus jautājumus. Cik dumjam jābūt, lai ko tādu jautāt? Cik man sanācis izrunāties ar tiem jautātājiem, nonācu pie secinājumu, ka šim jautājumam galvenais cēlonis ir naids.
Tādi naciķ-bauri uzskata, ka ASV dzimis "latvietis" ir lielāks un labāks latvietis nekā Latvijā dzimis, audzis, visu mūžu nodzīvojis, visam gājis cauri tapat kā pārējie, nekur nav mucis, visu mūžu maksājis nodokļus, kurus izzaguši naciķ-bauru atbalstīti kangari

Atbildēt

Potapovs

29.01.2019. 10:58

»

Jānis

Atkārtoju vēlreiz - Kariņš kā cilvēks, kas dabūja ASV pilsonību automātiski, jo piedzima ASV, nekādu zvērestu nav devis, jo viņam tas nebija jādara


Tad esmu spiests iekopēt iepriekš teikto - Tak tas jau tāpat ir skaidrs. Cik dumjam jābūt lai to nesaprastu.

Atbildēt

Jānis

29.01.2019. 09:52

»

Potapovs

Tak tas jau tāpat ir skaidrs. Cik dumjam jābūt lai to nesaprastu...


Atkārtoju vēlreiz - Kariņš kā cilvēks, kas dabūja ASV pilsonību automātiski, jo piedzima ASV, nekādu zvērestu nav devis, jo viņam tas nebija jādara.

Atbildēt

Potapovs

29.01.2019. 08:50

»

Jānis

Varbūt vajadzētu tiem ASV zvēresta bazūnētājiem painteresēties un noskaidrot, ka ASV tāpat kā Latvijā un citās valstīs zvērestu dot cilvēki, kas iegūst pilsonību naturalizācijas kārtībā. Bet tiem, kuriem pilsonība ir automātiska ar dzimšanas brīdi, nekādi zvēresti nav jādod...


Tak tas jau tāpat ir skaidrs. Cik dumjam jābūt lai to nesaprastu.
Bet kā ir ar pašu zvērestu? Labs. Lai tik zvēr un brauc pie mums, mūs mācīt kā jādzīvo. Ja kas, tad vienmēr var aizbraukt atpakaļ uz roģinu.
Mums lielāka daļa politiķu sapņo pārvākties uz dzīvi pie kungiem. Sazagt un tad, vai izkalpoties, lai iedod kādu siltu amatu pasaulē. Piemēru mums jau ir daudz.
Tāpēc mums nekad nav bijušas ne nacionalās intereses, ne Latvija kādreiz ir skādējusi kādām kaklakungu interesēm.
Neviena sevi cienoša valsts nekad nevirza amatos ar dubultpilsonību. Kolonijās, tur gan, tas pat ir vēlams.
Tas ir tāpat, ja viena konkurējoša uzņēmuma vadītājs tiek ielikts par vadītaju arī citā konkurējošā uzņēmumā. Tak te varētu minēt jūru ar salīdzinājumiem šim ārpratam.
Un atrodas pūļi ar pilsoņiem, kuriem tas viss liekas forši

Atbildēt

Jānis

28.01.2019. 22:48

Varbūt vajadzētu tiem ASV zvēresta bazūnētājiem painteresēties un noskaidrot, ka ASV tāpat kā Latvijā un citās valstīs zvērestu dot cilvēki, kas iegūst pilsonību naturalizācijas kārtībā. Bet tiem, kuriem pilsonība ir automātiska ar dzimšanas brīdi, nekādi zvēresti nav jādod.

Atbildēt

Potapovs

28.01.2019. 15:34

»

Potapovs

Es esmu dzimis Latvijā, tāpat kā mani seņči. Te esmu gājis skolā un nekur nemuku labākas dzīves meklējumos, bet mocījos okupacijas laikā, kopā ar savu tautu. Bet tas viss ir emocijas...


Tieši kariņa laikā dzima OIK afēra. Kariņš bija tā amatpersona, kura bija atbildīga par tiesas procesu pret oligarhu Lembergu. Visās instancēs valsts zaudēja, cik tam visam naudas iztērēja + izmaksāja kompensāciju.
Ko tad viņš neatsakās no ASV pilsonības? Nekad mūžā viņš to neizdarīs. Kurā suverenā valstī premjers iespējams ar dubultpilsonībām? Par Ukrainu nerunāsim. Kur?

Atbildēt

Potapovs

28.01.2019. 15:27

»

:(

Kariņš nav nekāds ārzemju pilsonis, bet LATVIETIS ar latviskām saknēm un latvisku stāju. Bet kas esat Jūs, Potapov, un ar kādām tiesībām vispār te izsakāties par Latviju, tas būtu jānoskaidro


Es esmu dzimis Latvijā, tāpat kā mani seņči. Te esmu gājis skolā un nekur nemuku labākas dzīves meklējumos, bet mocījos okupacijas laikā, kopā ar savu tautu. Bet tas viss ir emocijas.
Lūk zvērests ASV pilsonības iegūšanai
"I hereby declare, on oath, that I absolutely and entirely renounce and abjure all allegiance and fidelity to any foreign prince, potentate, state, or sovereignty, of whom or which I have heretofore been a subject or citizen; that I will support and defend the Constitution and laws of the United States of America against all enemies, foreign and domestic; that I will bear true faith and allegiance to the same; that I will bear arms on behalf of the United States when required by the law; that I will perform noncombatant service in the Armed Forces of the United States when required by the law; that I will perform work of national importance under civilian direction when required by the law; and that I take this obligation freely, without any mental reservation or purpose of evasion; so help me God"
https://www.uscis.gov/us-citizenship/naturalization-test/naturalization-oath-allegiance-united-states-america

Atbildēt

:(

28.01.2019. 14:53

»

Potapovs

Ārprāts. wikipedijā jebkurš var ierakstīt jebko. Tas ir fufelis, neticams informācijas avots jebkurā jautājumā. Bet ārzemju pilsonis par premjeru, tas gan ir grāvējs, bet visādiem poikānveidīgajiem tas liekas nenozīmīgi


Kariņš nav nekāds ārzemju pilsonis, bet LATVIETIS ar latviskām saknēm un latvisku stāju. Bet kas esat Jūs, Potapov, un ar kādām tiesībām vispār te izsakāties par Latviju, tas būtu jānoskaidro!

Atbildēt

...

28.01.2019. 11:21

»

Latviešu valoda!

Kas ir MĒDIJI? Iemācies rakstīt


Mēdijs vai medijs nav latviešu vārdi , latviski pareizi nav rakstāmi.

Atbildēt

:)

28.01.2019. 11:12

Labs piemērs, kā izmest feikas ziņas ;)

Atbildēt

Q

28.01.2019. 09:43

Nu kāda atšķirība, latvietis kā garajos verdzības gadsimtos ģenētiski pārveidojies pakaļā līdējs bez kungiem dzīvot nevar un neprot, agrāk līda pakaļā krieviem , tagad amerikāņiem, un Poikāns ir no tās pašas zortes!

Atbildēt

...

28.01.2019. 08:13

»

Precizējums

Nevis žīds, bet pederasts


Loģisks komplekts.

Atbildēt

Precizējums

28.01.2019. 08:03

»

lauķis

Šā vai tā bet Mamikins ir žīds un cītīgi kalpo cionisma idejām


Nevis žīds, bet pederasts

Atbildēt

Latvija

28.01.2019. 08:02

»

zoss

Valstīm kas robežojas ar RU nekad nebūs mierīgas dzīves, tā vienkārši ir psihiski slima valsts


Latvija ir un būs izdevusies valsts? Arī izdevies mākskas darbs var saplaisāt. Arī bezbērnu pārim reizēm izdodas tikt pie bērna. Arī pašnāvniekam izdodas pakļūt zem vilciena.
Mūsu valsts ir smagi slima.
Jūs domājat, korupcija? Nē, korupcija ir tikai kā nobrāzums uz ādas. Es runāju par ko ļaundabīgu. Jā, par vēzi. Esat par tādu kaiti dzirdējuši? Nāvējoša slimība, no kuras nebūs pasargāts pat bezbērnu pāra brīnumainā veidā uztaisītais bērns. Reti, bet reizēm notiek brīnumaini izārstēšanās gadījumi. Tomēr, pārsvarā prognozes nav labas. Sliktākā variantā, organisms neatpazīst un sāk iznīcināt pats savas šūnas. Kaut kas pazīstams? Kā Latvijā, kur savas valsts pilsonis ir kļuvis par valsts lielāko ienaidnieku. Augstākie visa veida nesamērīgie nodokļi, augstākās
medikamentu cenas, augstākais pvn pārtikai, augstākās algas visādiem, bieži vien nevajadzīgiem ierēdņu amatiem.
Protams, ka izdevusies valsts, un ja tā turpināsies, tad tā arī būs izdevusies. Tiem, kam izdevies tikt pie laba amata.

Atbildēt

lauķis

28.01.2019. 07:39

»

Shakal

Nedris Mamukin, Poikāns izdara liģiskus secinājumus


Tas ka Mmikins ir Latvijas pretinieks ir pareizs secinājums , bet Kremlis un Vašingtona ir kā spēlīte , labais policists un sliktais policists , bet policijas priekšnieks abiem viens.

Atbildēt

Shakal

28.01.2019. 06:35

»

Dakteris

Tufta paranois


Nedris Mamukin, Poikāns izdara liģiskus secinājumus.

Atbildēt

Callija

28.01.2019. 06:34

Paskatieties šitā draņķa feisbukā! Atradīsiet Latvijas izcilākos latviešus, mamkuna draugus! Tie sevipar pateiotiem mālē! BaezkAUņas

Atbildēt

he he

28.01.2019. 06:25

Kremļa transvestītu spiegšana liecina, ka šiem trāpīts pa pareizo vietu. Malacis, Poikān!

Atbildēt

Ilze

28.01.2019. 00:26

Pupu mizas.

Atbildēt

nu ko

28.01.2019. 00:03

»

AiAi

Poikān, biju labākās par Tevi


Ja nesajēdz, tad neraksti. Paldies, Poikān!

Atbildēt

he he

27.01.2019. 22:53

Hei, PIETIEK! Kāpēc rakstu vērtēšanas ščotčiks strādā kā grib? Vai tik Poikāns nav pie vainas?

Atbildēt

Aga

27.01.2019. 22:03

Ja cilvēkam kabatā ir ASV pase un viņu te atbalsta ASV vēstniecība tik spēcīgi, ka būdams vizmazākās partijas pārstāvis, viņš kļūst par premjeru! Tad loģiski secinām, ka viņš ir ASV politiķis!

Atbildēt

Dakteris

27.01.2019. 21:28

Tufta paranois.
Poikān, aizej pie ārsta!

Atbildēt

Potapovs

27.01.2019. 21:08

Ārprāts. wikipedijā jebkurš var ierakstīt jebko. Tas ir fufelis, neticams informācijas avots jebkurā jautājumā. Bet ārzemju pilsonis par premjeru, tas gan ir grāvējs, bet visādiem poikānveidīgajiem tas liekas nenozīmīgi.
Tā ir totāla degradācija.

Atbildēt

hm

27.01.2019. 20:57

14. gada vasarā virs Ukrainas tika notriekta pasažieru lidmašīna, gāja bojā gandrīz 300 cilvēki. Sākotnējie paziņojumi, ka lidmašīnas notriekšanā vainīga Krievija jau aizmirsušies, tāpat kā tas, ka Holandes tiesa vainīgo notiesās. Pierādījumus un tiesas materiālus noslepenoja no žurnālistiem.
Šogad paies 5 gadi kopš 300 cilvēku bojāejas, bet taisnā tiesa klusē.
Ja nelaimīgajā lidmašīnā būtu lidojuši 300 LV iedzīvotāji, vai būtu cits rezultāts?
300 cilvēku dzīvības norakstītas uz politiskā altāra un civilizētā Rietumu sabiedrība,ieskaitot Latviju, izturās, kā ūdeni mutē ieņēmusi. Vainīgo nav! Bet te kaut kāds -is un an.

Atbildēt

Paldies!

27.01.2019. 20:32

Paldies Ilmāram Poikānam!

Atbildēt

Es

27.01.2019. 20:09

Skaļš nekas. Sorry.

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

27.01.2019. 20:04

Pilnīgi nevarīgs raksts un raksta informācija. KUru interesē kaut kāds Kariņš un Mamikins?!

p.s. propoganda uzvar, kad iedzīvotaji netic saviem mēdijiem!

Atbildēt

uldis

27.01.2019. 19:25

kas tas par keksu-imis pokainais?!

Atbildēt

Kaa

27.01.2019. 19:23

Kad paskatos uz mamikina foto - nu īsts Tabakijs, gan stāja,gan acis! Arī raksturs un rīcība.

Atbildēt

cipiņš

27.01.2019. 18:59

»

Vaira3000

bet kura kapitaala interesees tad Krisjaniits straadaas ? Retorisks jautajums, vai ne


Nu protams, ka zilais Kraninś strādā un strādās tikai Briseles un asv interesēs, nekad tam zilajam latviešu liktenis nav intetesējis un neinteresēs !! Kā jau visiem Vemjotības bandas ped..derastiem !!!

Atbildēt

jaajaa

27.01.2019. 18:38

...Mamikinam lielā EP deputāta alga tūlīt beigsies...mēģina ko darīt savā labā...bet man personīgi nekādu pretenziju pret viņu nav - pēc tā, kā viņš toreiz Žirinovskim atbildēja...:)

Atbildēt

>16.41

27.01.2019. 18:23

auniem jau nav kapitāla, un sazagtā čekistu kapitāla interesēs nē, kauta gan tas viss sen rietumos hā hā hā

Atbildēt

Ne, ne! Ko muļkojaties!

27.01.2019. 17:34

Kas ir Krievija? Krievija ir cionistu- židmasonu pārvaldīta valsts, kurai ar Konstitūcijas grozījumiem pēc Aukstā kara ir aizliegts realizēt nacionālo krievu ideoloģiju. Krievu valodas atbalsts ārzemēs ir tikai taktisks paņēmiens sanaidot nācijas.

Kas ir Latvija? Latvija ir cionistu- židmasonu pārvaldīta valsts ar komunistu- čekistu izdzimteņu marionešu valdībām.

Kas ir Mamikins? Mamikins ir idiots, kurš pats nesaprot, vai viņš izmanto politisko situāciju, vai izmanto viņu.

Kas ir K. Kariņš? Totāls idiots ar divām pilsonībām. Viņa galvas kauss derīgs vien riekstu čaumalu pārsišanai. Korporāciju izbāzenis, starptautisko un vietējo, ilumināts ar mākslitu smaidu.

Vai kaut kas mainītos, ja precizētu, vai ir pareizi pielietota angļu gramatika? Nekas nemainītos. Ar villtu K. Kariņu kā ASV pilsoni iebīdīja MP amatā. ASV pilsonis K. Kariņš rūpēsies par valsts parāda palielināšanu. Viņa pirmais paziņojums MP amatā bija, ka pietrūkst 660 miljoni € valsts budžetam. Pielieciet vēl miljardu un vēl trīs, kas jāaizņemas, jo OIK līgumus laužot, no budžeta būs jāizmaksā 3 miljardus € - no nodokļu maksātāju kabatām.

Atbildēt

AiAi

27.01.2019. 17:29

Poikān, biju labākās par Tevi!

Atbildēt

zoss

27.01.2019. 17:07

Valstīm kas robežojas ar RU nekad nebūs mierīgas dzīves, tā vienkārši ir psihiski slima valsts.

Atbildēt

3. variants

27.01.2019. 17:04

Mamikins ļoti kārtīgi skatās wikipedia, seko līdzi visiem jaunumiem par Kariņu.

Atbildēt

arnis

27.01.2019. 16:58

Tikai nemuldi!!!

Atbildēt

Vaira3000

27.01.2019. 16:41

bet kura kapitaala interesees tad Krisjaniits straadaas ? Retorisks jautajums, vai ne ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

15

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

FotoŠis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk. Sākot jau no “paldies Gobzemam, ka tika piekauts kurjers”. Jūs jau sevi un savu vājumu izgaismojat, vienlaikus arī manu spēku. Jūs neesat pamanījuši, mani nelabvēļi, ka nekas no Jūsu paustā neķer mani? Tā ir muļķība to nepamanīt. Un, jo tālāk Jūs ejat, jo lielāks apsmiekls par Jums pašiem. Iziesim pa punktiem.
Lasīt visu...

21

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

FotoLatvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija "Imunitāte pret Covid-19". Raidījums radīja plašu rezonansi sabiedrībā, Veselības ministrija un tās pakļautībā esošās iestādes pieprasīja atsaukt raidījumā izskanējušo informāciju, norādot, ka tā "ir ne tikai maldinoša, bet arī zinātniski nepamatota un vienlaikus sabiedrības veselību apdraudoša".
Lasīt visu...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....