Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Potapovs

29.01.2019. 23:27

»

:(

Un kura tauta konkrēti ir Jūsu tauta


Tak jums naciķ-bauriem nav nekādu argumentu. Tik dzirdu vienus un tos pašus jautājumus. Cik dumjam jābūt, lai ko tādu jautāt? Cik man sanācis izrunāties ar tiem jautātājiem, nonācu pie secinājumu, ka šim jautājumam galvenais cēlonis ir naids.
Tādi naciķ-bauri uzskata, ka ASV dzimis "latvietis" ir lielāks un labāks latvietis nekā Latvijā dzimis, audzis, visu mūžu nodzīvojis, visam gājis cauri tapat kā pārējie, nekur nav mucis, visu mūžu maksājis nodokļus, kurus izzaguši naciķ-bauru atbalstīti kangari

Atbildēt

Potapovs

29.01.2019. 11:58

»

Jānis

Atkārtoju vēlreiz - Kariņš kā cilvēks, kas dabūja ASV pilsonību automātiski, jo piedzima ASV, nekādu zvērestu nav devis, jo viņam tas nebija jādara


Tad esmu spiests iekopēt iepriekš teikto - Tak tas jau tāpat ir skaidrs. Cik dumjam jābūt lai to nesaprastu.

Atbildēt

Jānis

29.01.2019. 10:52

»

Potapovs

Tak tas jau tāpat ir skaidrs. Cik dumjam jābūt lai to nesaprastu...


Atkārtoju vēlreiz - Kariņš kā cilvēks, kas dabūja ASV pilsonību automātiski, jo piedzima ASV, nekādu zvērestu nav devis, jo viņam tas nebija jādara.

Atbildēt

Potapovs

29.01.2019. 09:50

»

Jānis

Varbūt vajadzētu tiem ASV zvēresta bazūnētājiem painteresēties un noskaidrot, ka ASV tāpat kā Latvijā un citās valstīs zvērestu dot cilvēki, kas iegūst pilsonību naturalizācijas kārtībā. Bet tiem, kuriem pilsonība ir automātiska ar dzimšanas brīdi, nekādi zvēresti nav jādod...


Tak tas jau tāpat ir skaidrs. Cik dumjam jābūt lai to nesaprastu.
Bet kā ir ar pašu zvērestu? Labs. Lai tik zvēr un brauc pie mums, mūs mācīt kā jādzīvo. Ja kas, tad vienmēr var aizbraukt atpakaļ uz roģinu.
Mums lielāka daļa politiķu sapņo pārvākties uz dzīvi pie kungiem. Sazagt un tad, vai izkalpoties, lai iedod kādu siltu amatu pasaulē. Piemēru mums jau ir daudz.
Tāpēc mums nekad nav bijušas ne nacionalās intereses, ne Latvija kādreiz ir skādējusi kādām kaklakungu interesēm.
Neviena sevi cienoša valsts nekad nevirza amatos ar dubultpilsonību. Kolonijās, tur gan, tas pat ir vēlams.
Tas ir tāpat, ja viena konkurējoša uzņēmuma vadītājs tiek ielikts par vadītaju arī citā konkurējošā uzņēmumā. Tak te varētu minēt jūru ar salīdzinājumiem šim ārpratam.
Un atrodas pūļi ar pilsoņiem, kuriem tas viss liekas forši

Atbildēt

Jānis

28.01.2019. 23:48

Varbūt vajadzētu tiem ASV zvēresta bazūnētājiem painteresēties un noskaidrot, ka ASV tāpat kā Latvijā un citās valstīs zvērestu dot cilvēki, kas iegūst pilsonību naturalizācijas kārtībā. Bet tiem, kuriem pilsonība ir automātiska ar dzimšanas brīdi, nekādi zvēresti nav jādod.

Atbildēt

Potapovs

28.01.2019. 16:34

»

Potapovs

Es esmu dzimis Latvijā, tāpat kā mani seņči. Te esmu gājis skolā un nekur nemuku labākas dzīves meklējumos, bet mocījos okupacijas laikā, kopā ar savu tautu. Bet tas viss ir emocijas...


Tieši kariņa laikā dzima OIK afēra. Kariņš bija tā amatpersona, kura bija atbildīga par tiesas procesu pret oligarhu Lembergu. Visās instancēs valsts zaudēja, cik tam visam naudas iztērēja + izmaksāja kompensāciju.
Ko tad viņš neatsakās no ASV pilsonības? Nekad mūžā viņš to neizdarīs. Kurā suverenā valstī premjers iespējams ar dubultpilsonībām? Par Ukrainu nerunāsim. Kur?

Atbildēt

Potapovs

28.01.2019. 16:27

»

:(

Kariņš nav nekāds ārzemju pilsonis, bet LATVIETIS ar latviskām saknēm un latvisku stāju. Bet kas esat Jūs, Potapov, un ar kādām tiesībām vispār te izsakāties par Latviju, tas būtu jānoskaidro


Es esmu dzimis Latvijā, tāpat kā mani seņči. Te esmu gājis skolā un nekur nemuku labākas dzīves meklējumos, bet mocījos okupacijas laikā, kopā ar savu tautu. Bet tas viss ir emocijas.
Lūk zvērests ASV pilsonības iegūšanai
"I hereby declare, on oath, that I absolutely and entirely renounce and abjure all allegiance and fidelity to any foreign prince, potentate, state, or sovereignty, of whom or which I have heretofore been a subject or citizen; that I will support and defend the Constitution and laws of the United States of America against all enemies, foreign and domestic; that I will bear true faith and allegiance to the same; that I will bear arms on behalf of the United States when required by the law; that I will perform noncombatant service in the Armed Forces of the United States when required by the law; that I will perform work of national importance under civilian direction when required by the law; and that I take this obligation freely, without any mental reservation or purpose of evasion; so help me God"
https://www.uscis.gov/us-citizenship/naturalization-test/naturalization-oath-allegiance-united-states-america

Atbildēt

:(

28.01.2019. 15:53

»

Potapovs

Ārprāts. wikipedijā jebkurš var ierakstīt jebko. Tas ir fufelis, neticams informācijas avots jebkurā jautājumā. Bet ārzemju pilsonis par premjeru, tas gan ir grāvējs, bet visādiem poikānveidīgajiem tas liekas nenozīmīgi


Kariņš nav nekāds ārzemju pilsonis, bet LATVIETIS ar latviskām saknēm un latvisku stāju. Bet kas esat Jūs, Potapov, un ar kādām tiesībām vispār te izsakāties par Latviju, tas būtu jānoskaidro!

Atbildēt

...

28.01.2019. 12:21

»

Latviešu valoda!

Kas ir MĒDIJI? Iemācies rakstīt


Mēdijs vai medijs nav latviešu vārdi , latviski pareizi nav rakstāmi.

Atbildēt

:)

28.01.2019. 12:12

Labs piemērs, kā izmest feikas ziņas ;)

Atbildēt

Q

28.01.2019. 10:43

Nu kāda atšķirība, latvietis kā garajos verdzības gadsimtos ģenētiski pārveidojies pakaļā līdējs bez kungiem dzīvot nevar un neprot, agrāk līda pakaļā krieviem , tagad amerikāņiem, un Poikāns ir no tās pašas zortes!

Atbildēt

...

28.01.2019. 09:13

»

Precizējums

Nevis žīds, bet pederasts


Loģisks komplekts.

Atbildēt

Precizējums

28.01.2019. 09:03

»

lauķis

Šā vai tā bet Mamikins ir žīds un cītīgi kalpo cionisma idejām


Nevis žīds, bet pederasts

Atbildēt

Latvija

28.01.2019. 09:02

»

zoss

Valstīm kas robežojas ar RU nekad nebūs mierīgas dzīves, tā vienkārši ir psihiski slima valsts


Latvija ir un būs izdevusies valsts? Arī izdevies mākskas darbs var saplaisāt. Arī bezbērnu pārim reizēm izdodas tikt pie bērna. Arī pašnāvniekam izdodas pakļūt zem vilciena.
Mūsu valsts ir smagi slima.
Jūs domājat, korupcija? Nē, korupcija ir tikai kā nobrāzums uz ādas. Es runāju par ko ļaundabīgu. Jā, par vēzi. Esat par tādu kaiti dzirdējuši? Nāvējoša slimība, no kuras nebūs pasargāts pat bezbērnu pāra brīnumainā veidā uztaisītais bērns. Reti, bet reizēm notiek brīnumaini izārstēšanās gadījumi. Tomēr, pārsvarā prognozes nav labas. Sliktākā variantā, organisms neatpazīst un sāk iznīcināt pats savas šūnas. Kaut kas pazīstams? Kā Latvijā, kur savas valsts pilsonis ir kļuvis par valsts lielāko ienaidnieku. Augstākie visa veida nesamērīgie nodokļi, augstākās
medikamentu cenas, augstākais pvn pārtikai, augstākās algas visādiem, bieži vien nevajadzīgiem ierēdņu amatiem.
Protams, ka izdevusies valsts, un ja tā turpināsies, tad tā arī būs izdevusies. Tiem, kam izdevies tikt pie laba amata.

Atbildēt

lauķis

28.01.2019. 08:39

»

Shakal

Nedris Mamukin, Poikāns izdara liģiskus secinājumus


Tas ka Mmikins ir Latvijas pretinieks ir pareizs secinājums , bet Kremlis un Vašingtona ir kā spēlīte , labais policists un sliktais policists , bet policijas priekšnieks abiem viens.

Atbildēt

Shakal

28.01.2019. 07:35

»

Dakteris

Tufta paranois


Nedris Mamukin, Poikāns izdara liģiskus secinājumus.

Atbildēt

Callija

28.01.2019. 07:34

Paskatieties šitā draņķa feisbukā! Atradīsiet Latvijas izcilākos latviešus, mamkuna draugus! Tie sevipar pateiotiem mālē! BaezkAUņas

Atbildēt

he he

28.01.2019. 07:25

Kremļa transvestītu spiegšana liecina, ka šiem trāpīts pa pareizo vietu. Malacis, Poikān!

Atbildēt

Ilze

28.01.2019. 01:26

Pupu mizas.

Atbildēt

nu ko

28.01.2019. 01:03

»

AiAi

Poikān, biju labākās par Tevi


Ja nesajēdz, tad neraksti. Paldies, Poikān!

Atbildēt

he he

27.01.2019. 23:53

Hei, PIETIEK! Kāpēc rakstu vērtēšanas ščotčiks strādā kā grib? Vai tik Poikāns nav pie vainas?

Atbildēt

Aga

27.01.2019. 23:03

Ja cilvēkam kabatā ir ASV pase un viņu te atbalsta ASV vēstniecība tik spēcīgi, ka būdams vizmazākās partijas pārstāvis, viņš kļūst par premjeru! Tad loģiski secinām, ka viņš ir ASV politiķis!

Atbildēt

Dakteris

27.01.2019. 22:28

Tufta paranois.
Poikān, aizej pie ārsta!

Atbildēt

Potapovs

27.01.2019. 22:08

Ārprāts. wikipedijā jebkurš var ierakstīt jebko. Tas ir fufelis, neticams informācijas avots jebkurā jautājumā. Bet ārzemju pilsonis par premjeru, tas gan ir grāvējs, bet visādiem poikānveidīgajiem tas liekas nenozīmīgi.
Tā ir totāla degradācija.

Atbildēt

hm

27.01.2019. 21:57

14. gada vasarā virs Ukrainas tika notriekta pasažieru lidmašīna, gāja bojā gandrīz 300 cilvēki. Sākotnējie paziņojumi, ka lidmašīnas notriekšanā vainīga Krievija jau aizmirsušies, tāpat kā tas, ka Holandes tiesa vainīgo notiesās. Pierādījumus un tiesas materiālus noslepenoja no žurnālistiem.
Šogad paies 5 gadi kopš 300 cilvēku bojāejas, bet taisnā tiesa klusē.
Ja nelaimīgajā lidmašīnā būtu lidojuši 300 LV iedzīvotāji, vai būtu cits rezultāts?
300 cilvēku dzīvības norakstītas uz politiskā altāra un civilizētā Rietumu sabiedrība,ieskaitot Latviju, izturās, kā ūdeni mutē ieņēmusi. Vainīgo nav! Bet te kaut kāds -is un an.

Atbildēt

Paldies!

27.01.2019. 21:32

Paldies Ilmāram Poikānam!

Atbildēt

Es

27.01.2019. 21:09

Skaļš nekas. Sorry.

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

27.01.2019. 21:04

Pilnīgi nevarīgs raksts un raksta informācija. KUru interesē kaut kāds Kariņš un Mamikins?!

p.s. propoganda uzvar, kad iedzīvotaji netic saviem mēdijiem!

Atbildēt

uldis

27.01.2019. 20:25

kas tas par keksu-imis pokainais?!

Atbildēt

Kaa

27.01.2019. 20:23

Kad paskatos uz mamikina foto - nu īsts Tabakijs, gan stāja,gan acis! Arī raksturs un rīcība.

Atbildēt

cipiņš

27.01.2019. 19:59

»

Vaira3000

bet kura kapitaala interesees tad Krisjaniits straadaas ? Retorisks jautajums, vai ne


Nu protams, ka zilais Kraninś strādā un strādās tikai Briseles un asv interesēs, nekad tam zilajam latviešu liktenis nav intetesējis un neinteresēs !! Kā jau visiem Vemjotības bandas ped..derastiem !!!

Atbildēt

jaajaa

27.01.2019. 19:38

...Mamikinam lielā EP deputāta alga tūlīt beigsies...mēģina ko darīt savā labā...bet man personīgi nekādu pretenziju pret viņu nav - pēc tā, kā viņš toreiz Žirinovskim atbildēja...:)

Atbildēt

>16.41

27.01.2019. 19:23

auniem jau nav kapitāla, un sazagtā čekistu kapitāla interesēs nē, kauta gan tas viss sen rietumos hā hā hā

Atbildēt

Ne, ne! Ko muļkojaties!

27.01.2019. 18:34

Kas ir Krievija? Krievija ir cionistu- židmasonu pārvaldīta valsts, kurai ar Konstitūcijas grozījumiem pēc Aukstā kara ir aizliegts realizēt nacionālo krievu ideoloģiju. Krievu valodas atbalsts ārzemēs ir tikai taktisks paņēmiens sanaidot nācijas.

Kas ir Latvija? Latvija ir cionistu- židmasonu pārvaldīta valsts ar komunistu- čekistu izdzimteņu marionešu valdībām.

Kas ir Mamikins? Mamikins ir idiots, kurš pats nesaprot, vai viņš izmanto politisko situāciju, vai izmanto viņu.

Kas ir K. Kariņš? Totāls idiots ar divām pilsonībām. Viņa galvas kauss derīgs vien riekstu čaumalu pārsišanai. Korporāciju izbāzenis, starptautisko un vietējo, ilumināts ar mākslitu smaidu.

Vai kaut kas mainītos, ja precizētu, vai ir pareizi pielietota angļu gramatika? Nekas nemainītos. Ar villtu K. Kariņu kā ASV pilsoni iebīdīja MP amatā. ASV pilsonis K. Kariņš rūpēsies par valsts parāda palielināšanu. Viņa pirmais paziņojums MP amatā bija, ka pietrūkst 660 miljoni € valsts budžetam. Pielieciet vēl miljardu un vēl trīs, kas jāaizņemas, jo OIK līgumus laužot, no budžeta būs jāizmaksā 3 miljardus € - no nodokļu maksātāju kabatām.

Atbildēt

AiAi

27.01.2019. 18:29

Poikān, biju labākās par Tevi!

Atbildēt

zoss

27.01.2019. 18:07

Valstīm kas robežojas ar RU nekad nebūs mierīgas dzīves, tā vienkārši ir psihiski slima valsts.

Atbildēt

3. variants

27.01.2019. 18:04

Mamikins ļoti kārtīgi skatās wikipedia, seko līdzi visiem jaunumiem par Kariņu.

Atbildēt

arnis

27.01.2019. 17:58

Tikai nemuldi!!!

Atbildēt

Vaira3000

27.01.2019. 17:41

bet kura kapitaala interesees tad Krisjaniits straadaas ? Retorisks jautajums, vai ne ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

21

Apspriežamie jautājumi

FotoBiju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu uz Latviju. Tāpēc gribētu dalīties pārdomās un uzdot dažus jautājumus, kas šajā sakarā rodas.
Lasīt visu...

21

Preventīvais uzbrukums

FotoPēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras var izmantot ieroču izgatavošanai, un aizliedza konsultēt un jebkā palīdzēt Krievijas uzņēmumiem, kuri darbojas bruņošanās nozarē.
Lasīt visu...

21

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

FotoKriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir loģiski. Nesodamības apstākļos visatļautība nevar stāvēt uz vietas. Pēc 2018.gada 6.oktobra 13.Saeimas vēlēšanām pie varas nāca latviešu tautas vēsturē visnevērtīgākā paaudze (manis dēvētā “6.oktobra paaudze”). Tās valdīšanas laikā visatļautības paplašināšanās un intensificēšanās (eskalācija) ir acīmredzams fakts.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...