Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Potapovs

29.01.2019. 22:27

»

:(

Un kura tauta konkrēti ir Jūsu tauta


Tak jums naciķ-bauriem nav nekādu argumentu. Tik dzirdu vienus un tos pašus jautājumus. Cik dumjam jābūt, lai ko tādu jautāt? Cik man sanācis izrunāties ar tiem jautātājiem, nonācu pie secinājumu, ka šim jautājumam galvenais cēlonis ir naids.
Tādi naciķ-bauri uzskata, ka ASV dzimis "latvietis" ir lielāks un labāks latvietis nekā Latvijā dzimis, audzis, visu mūžu nodzīvojis, visam gājis cauri tapat kā pārējie, nekur nav mucis, visu mūžu maksājis nodokļus, kurus izzaguši naciķ-bauru atbalstīti kangari

Atbildēt

Potapovs

29.01.2019. 10:58

»

Jānis

Atkārtoju vēlreiz - Kariņš kā cilvēks, kas dabūja ASV pilsonību automātiski, jo piedzima ASV, nekādu zvērestu nav devis, jo viņam tas nebija jādara


Tad esmu spiests iekopēt iepriekš teikto - Tak tas jau tāpat ir skaidrs. Cik dumjam jābūt lai to nesaprastu.

Atbildēt

Jānis

29.01.2019. 09:52

»

Potapovs

Tak tas jau tāpat ir skaidrs. Cik dumjam jābūt lai to nesaprastu...


Atkārtoju vēlreiz - Kariņš kā cilvēks, kas dabūja ASV pilsonību automātiski, jo piedzima ASV, nekādu zvērestu nav devis, jo viņam tas nebija jādara.

Atbildēt

Potapovs

29.01.2019. 08:50

»

Jānis

Varbūt vajadzētu tiem ASV zvēresta bazūnētājiem painteresēties un noskaidrot, ka ASV tāpat kā Latvijā un citās valstīs zvērestu dot cilvēki, kas iegūst pilsonību naturalizācijas kārtībā. Bet tiem, kuriem pilsonība ir automātiska ar dzimšanas brīdi, nekādi zvēresti nav jādod...


Tak tas jau tāpat ir skaidrs. Cik dumjam jābūt lai to nesaprastu.
Bet kā ir ar pašu zvērestu? Labs. Lai tik zvēr un brauc pie mums, mūs mācīt kā jādzīvo. Ja kas, tad vienmēr var aizbraukt atpakaļ uz roģinu.
Mums lielāka daļa politiķu sapņo pārvākties uz dzīvi pie kungiem. Sazagt un tad, vai izkalpoties, lai iedod kādu siltu amatu pasaulē. Piemēru mums jau ir daudz.
Tāpēc mums nekad nav bijušas ne nacionalās intereses, ne Latvija kādreiz ir skādējusi kādām kaklakungu interesēm.
Neviena sevi cienoša valsts nekad nevirza amatos ar dubultpilsonību. Kolonijās, tur gan, tas pat ir vēlams.
Tas ir tāpat, ja viena konkurējoša uzņēmuma vadītājs tiek ielikts par vadītaju arī citā konkurējošā uzņēmumā. Tak te varētu minēt jūru ar salīdzinājumiem šim ārpratam.
Un atrodas pūļi ar pilsoņiem, kuriem tas viss liekas forši

Atbildēt

Jānis

28.01.2019. 22:48

Varbūt vajadzētu tiem ASV zvēresta bazūnētājiem painteresēties un noskaidrot, ka ASV tāpat kā Latvijā un citās valstīs zvērestu dot cilvēki, kas iegūst pilsonību naturalizācijas kārtībā. Bet tiem, kuriem pilsonība ir automātiska ar dzimšanas brīdi, nekādi zvēresti nav jādod.

Atbildēt

Potapovs

28.01.2019. 15:34

»

Potapovs

Es esmu dzimis Latvijā, tāpat kā mani seņči. Te esmu gājis skolā un nekur nemuku labākas dzīves meklējumos, bet mocījos okupacijas laikā, kopā ar savu tautu. Bet tas viss ir emocijas...


Tieši kariņa laikā dzima OIK afēra. Kariņš bija tā amatpersona, kura bija atbildīga par tiesas procesu pret oligarhu Lembergu. Visās instancēs valsts zaudēja, cik tam visam naudas iztērēja + izmaksāja kompensāciju.
Ko tad viņš neatsakās no ASV pilsonības? Nekad mūžā viņš to neizdarīs. Kurā suverenā valstī premjers iespējams ar dubultpilsonībām? Par Ukrainu nerunāsim. Kur?

Atbildēt

Potapovs

28.01.2019. 15:27

»

:(

Kariņš nav nekāds ārzemju pilsonis, bet LATVIETIS ar latviskām saknēm un latvisku stāju. Bet kas esat Jūs, Potapov, un ar kādām tiesībām vispār te izsakāties par Latviju, tas būtu jānoskaidro


Es esmu dzimis Latvijā, tāpat kā mani seņči. Te esmu gājis skolā un nekur nemuku labākas dzīves meklējumos, bet mocījos okupacijas laikā, kopā ar savu tautu. Bet tas viss ir emocijas.
Lūk zvērests ASV pilsonības iegūšanai
"I hereby declare, on oath, that I absolutely and entirely renounce and abjure all allegiance and fidelity to any foreign prince, potentate, state, or sovereignty, of whom or which I have heretofore been a subject or citizen; that I will support and defend the Constitution and laws of the United States of America against all enemies, foreign and domestic; that I will bear true faith and allegiance to the same; that I will bear arms on behalf of the United States when required by the law; that I will perform noncombatant service in the Armed Forces of the United States when required by the law; that I will perform work of national importance under civilian direction when required by the law; and that I take this obligation freely, without any mental reservation or purpose of evasion; so help me God"
https://www.uscis.gov/us-citizenship/naturalization-test/naturalization-oath-allegiance-united-states-america

Atbildēt

:(

28.01.2019. 14:53

»

Potapovs

Ārprāts. wikipedijā jebkurš var ierakstīt jebko. Tas ir fufelis, neticams informācijas avots jebkurā jautājumā. Bet ārzemju pilsonis par premjeru, tas gan ir grāvējs, bet visādiem poikānveidīgajiem tas liekas nenozīmīgi


Kariņš nav nekāds ārzemju pilsonis, bet LATVIETIS ar latviskām saknēm un latvisku stāju. Bet kas esat Jūs, Potapov, un ar kādām tiesībām vispār te izsakāties par Latviju, tas būtu jānoskaidro!

Atbildēt

...

28.01.2019. 11:21

»

Latviešu valoda!

Kas ir MĒDIJI? Iemācies rakstīt


Mēdijs vai medijs nav latviešu vārdi , latviski pareizi nav rakstāmi.

Atbildēt

:)

28.01.2019. 11:12

Labs piemērs, kā izmest feikas ziņas ;)

Atbildēt

Q

28.01.2019. 09:43

Nu kāda atšķirība, latvietis kā garajos verdzības gadsimtos ģenētiski pārveidojies pakaļā līdējs bez kungiem dzīvot nevar un neprot, agrāk līda pakaļā krieviem , tagad amerikāņiem, un Poikāns ir no tās pašas zortes!

Atbildēt

...

28.01.2019. 08:13

»

Precizējums

Nevis žīds, bet pederasts


Loģisks komplekts.

Atbildēt

Precizējums

28.01.2019. 08:03

»

lauķis

Šā vai tā bet Mamikins ir žīds un cītīgi kalpo cionisma idejām


Nevis žīds, bet pederasts

Atbildēt

Latvija

28.01.2019. 08:02

»

zoss

Valstīm kas robežojas ar RU nekad nebūs mierīgas dzīves, tā vienkārši ir psihiski slima valsts


Latvija ir un būs izdevusies valsts? Arī izdevies mākskas darbs var saplaisāt. Arī bezbērnu pārim reizēm izdodas tikt pie bērna. Arī pašnāvniekam izdodas pakļūt zem vilciena.
Mūsu valsts ir smagi slima.
Jūs domājat, korupcija? Nē, korupcija ir tikai kā nobrāzums uz ādas. Es runāju par ko ļaundabīgu. Jā, par vēzi. Esat par tādu kaiti dzirdējuši? Nāvējoša slimība, no kuras nebūs pasargāts pat bezbērnu pāra brīnumainā veidā uztaisītais bērns. Reti, bet reizēm notiek brīnumaini izārstēšanās gadījumi. Tomēr, pārsvarā prognozes nav labas. Sliktākā variantā, organisms neatpazīst un sāk iznīcināt pats savas šūnas. Kaut kas pazīstams? Kā Latvijā, kur savas valsts pilsonis ir kļuvis par valsts lielāko ienaidnieku. Augstākie visa veida nesamērīgie nodokļi, augstākās
medikamentu cenas, augstākais pvn pārtikai, augstākās algas visādiem, bieži vien nevajadzīgiem ierēdņu amatiem.
Protams, ka izdevusies valsts, un ja tā turpināsies, tad tā arī būs izdevusies. Tiem, kam izdevies tikt pie laba amata.

Atbildēt

lauķis

28.01.2019. 07:39

»

Shakal

Nedris Mamukin, Poikāns izdara liģiskus secinājumus


Tas ka Mmikins ir Latvijas pretinieks ir pareizs secinājums , bet Kremlis un Vašingtona ir kā spēlīte , labais policists un sliktais policists , bet policijas priekšnieks abiem viens.

Atbildēt

Shakal

28.01.2019. 06:35

»

Dakteris

Tufta paranois


Nedris Mamukin, Poikāns izdara liģiskus secinājumus.

Atbildēt

Callija

28.01.2019. 06:34

Paskatieties šitā draņķa feisbukā! Atradīsiet Latvijas izcilākos latviešus, mamkuna draugus! Tie sevipar pateiotiem mālē! BaezkAUņas

Atbildēt

he he

28.01.2019. 06:25

Kremļa transvestītu spiegšana liecina, ka šiem trāpīts pa pareizo vietu. Malacis, Poikān!

Atbildēt

Ilze

28.01.2019. 00:26

Pupu mizas.

Atbildēt

nu ko

28.01.2019. 00:03

»

AiAi

Poikān, biju labākās par Tevi


Ja nesajēdz, tad neraksti. Paldies, Poikān!

Atbildēt

he he

27.01.2019. 22:53

Hei, PIETIEK! Kāpēc rakstu vērtēšanas ščotčiks strādā kā grib? Vai tik Poikāns nav pie vainas?

Atbildēt

Aga

27.01.2019. 22:03

Ja cilvēkam kabatā ir ASV pase un viņu te atbalsta ASV vēstniecība tik spēcīgi, ka būdams vizmazākās partijas pārstāvis, viņš kļūst par premjeru! Tad loģiski secinām, ka viņš ir ASV politiķis!

Atbildēt

Dakteris

27.01.2019. 21:28

Tufta paranois.
Poikān, aizej pie ārsta!

Atbildēt

Potapovs

27.01.2019. 21:08

Ārprāts. wikipedijā jebkurš var ierakstīt jebko. Tas ir fufelis, neticams informācijas avots jebkurā jautājumā. Bet ārzemju pilsonis par premjeru, tas gan ir grāvējs, bet visādiem poikānveidīgajiem tas liekas nenozīmīgi.
Tā ir totāla degradācija.

Atbildēt

hm

27.01.2019. 20:57

14. gada vasarā virs Ukrainas tika notriekta pasažieru lidmašīna, gāja bojā gandrīz 300 cilvēki. Sākotnējie paziņojumi, ka lidmašīnas notriekšanā vainīga Krievija jau aizmirsušies, tāpat kā tas, ka Holandes tiesa vainīgo notiesās. Pierādījumus un tiesas materiālus noslepenoja no žurnālistiem.
Šogad paies 5 gadi kopš 300 cilvēku bojāejas, bet taisnā tiesa klusē.
Ja nelaimīgajā lidmašīnā būtu lidojuši 300 LV iedzīvotāji, vai būtu cits rezultāts?
300 cilvēku dzīvības norakstītas uz politiskā altāra un civilizētā Rietumu sabiedrība,ieskaitot Latviju, izturās, kā ūdeni mutē ieņēmusi. Vainīgo nav! Bet te kaut kāds -is un an.

Atbildēt

Paldies!

27.01.2019. 20:32

Paldies Ilmāram Poikānam!

Atbildēt

Es

27.01.2019. 20:09

Skaļš nekas. Sorry.

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

27.01.2019. 20:04

Pilnīgi nevarīgs raksts un raksta informācija. KUru interesē kaut kāds Kariņš un Mamikins?!

p.s. propoganda uzvar, kad iedzīvotaji netic saviem mēdijiem!

Atbildēt

uldis

27.01.2019. 19:25

kas tas par keksu-imis pokainais?!

Atbildēt

Kaa

27.01.2019. 19:23

Kad paskatos uz mamikina foto - nu īsts Tabakijs, gan stāja,gan acis! Arī raksturs un rīcība.

Atbildēt

cipiņš

27.01.2019. 18:59

»

Vaira3000

bet kura kapitaala interesees tad Krisjaniits straadaas ? Retorisks jautajums, vai ne


Nu protams, ka zilais Kraninś strādā un strādās tikai Briseles un asv interesēs, nekad tam zilajam latviešu liktenis nav intetesējis un neinteresēs !! Kā jau visiem Vemjotības bandas ped..derastiem !!!

Atbildēt

jaajaa

27.01.2019. 18:38

...Mamikinam lielā EP deputāta alga tūlīt beigsies...mēģina ko darīt savā labā...bet man personīgi nekādu pretenziju pret viņu nav - pēc tā, kā viņš toreiz Žirinovskim atbildēja...:)

Atbildēt

>16.41

27.01.2019. 18:23

auniem jau nav kapitāla, un sazagtā čekistu kapitāla interesēs nē, kauta gan tas viss sen rietumos hā hā hā

Atbildēt

Diemžēl,

27.01.2019. 17:43

»

Ne, ne! Ko muļkojaties!

Kas ir Krievija? Krievija ir cionistu- židmasonu pārvaldīta valsts, kurai ar Konstitūcijas grozījumiem pēc Aukstā kara ir aizliegts realizēt nacionālo krievu ideoloģiju. Krievu valodas atbalsts ārzemēs ir tikai taktisks paņēmiens sanaidot nācijas...


akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, kas vēl jo degradējošāk izpaužas savietojamībā ar tā dēvēto napoleonisma sindromu, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība jeb pastāvīga hroniski agresīvā plānprātība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā deģeneratīvā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

Ne, ne! Ko muļkojaties!

27.01.2019. 17:34

Kas ir Krievija? Krievija ir cionistu- židmasonu pārvaldīta valsts, kurai ar Konstitūcijas grozījumiem pēc Aukstā kara ir aizliegts realizēt nacionālo krievu ideoloģiju. Krievu valodas atbalsts ārzemēs ir tikai taktisks paņēmiens sanaidot nācijas.

Kas ir Latvija? Latvija ir cionistu- židmasonu pārvaldīta valsts ar komunistu- čekistu izdzimteņu marionešu valdībām.

Kas ir Mamikins? Mamikins ir idiots, kurš pats nesaprot, vai viņš izmanto politisko situāciju, vai izmanto viņu.

Kas ir K. Kariņš? Totāls idiots ar divām pilsonībām. Viņa galvas kauss derīgs vien riekstu čaumalu pārsišanai. Korporāciju izbāzenis, starptautisko un vietējo, ilumināts ar mākslitu smaidu.

Vai kaut kas mainītos, ja precizētu, vai ir pareizi pielietota angļu gramatika? Nekas nemainītos. Ar villtu K. Kariņu kā ASV pilsoni iebīdīja MP amatā. ASV pilsonis K. Kariņš rūpēsies par valsts parāda palielināšanu. Viņa pirmais paziņojums MP amatā bija, ka pietrūkst 660 miljoni € valsts budžetam. Pielieciet vēl miljardu un vēl trīs, kas jāaizņemas, jo OIK līgumus laužot, no budžeta būs jāizmaksā 3 miljardus € - no nodokļu maksātāju kabatām.

Atbildēt

AiAi

27.01.2019. 17:29

Poikān, biju labākās par Tevi!

Atbildēt

zoss

27.01.2019. 17:07

Valstīm kas robežojas ar RU nekad nebūs mierīgas dzīves, tā vienkārši ir psihiski slima valsts.

Atbildēt

3. variants

27.01.2019. 17:04

Mamikins ļoti kārtīgi skatās wikipedia, seko līdzi visiem jaunumiem par Kariņu.

Atbildēt

arnis

27.01.2019. 16:58

Tikai nemuldi!!!

Atbildēt

Vaira3000

27.01.2019. 16:41

bet kura kapitaala interesees tad Krisjaniits straadaas ? Retorisks jautajums, vai ne ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Puņķu valdība

FotoMēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem. Turklāt tie veidojušies ne jau akūta deguna dobuma jeb Ministru kabineta gļotādas iekaisuma dēļ. Tā ir jau hroniska saslimšana, kuru kaut kādu iemeslu dēļ dakterim rādīt negribam. Tēlojam bezkompromisa cīņu attiecībā uz visiem un jebkuru, tikai ne attiecībā uz savu - Brīvības ielas ķermeni.
Lasīt visu...

6

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

FotoZāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu zāļu novērtēšanā un reģistrēšanā.
Lasīt visu...

21

Smiekli nevietā

FotoPirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai smagi jautājumi, uz kuriem atbildot esmu sagatavojis jaunus video un rakstveida materiālus.
Lasīt visu...

21

Dzirkstele

FotoMaz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem, uzrunāja bijušās Padomju Savienības valstis, sakot - mēs varam! Mēs spējam nostumt malā padomju nomenklatūru un atbrīvoties no viņu virsvadības. Ja mums tas izdevās – arī jūs to spējat!
Lasīt visu...

12

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

FotoKristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība, taču šoreiz īstuma elpu Lieldienu sveicienam piešķir apņēmība atjaunot kristīgās Eiropas simbolu – Parīzes Dievmātes katedrāli. Piepeši tas ir ļoti svarīgi franču tautai un daudziem cilvēkiem visā pasaulē, arī Latvijā.
Lasīt visu...

21

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

FotoLatvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas valstīm. Turklāt, neskatoties uz būtisko izrāvienu 2018.gadā, Latvijas atpalicība šajā jomā ar katru gadu pieaug, liecina Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācijas (SIFFA) apkopotie dati par inovatīvo zāļu pieejamību Baltijas valstīs 2018.gadā.
Lasīt visu...

21

Nacionālais suicīds

Foto2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam Levitam Valsts prezidenta amatā. Kandidatūra Valsts prezidenta amatam koalīcijai būs jāiesniedz maija sākumā Saeimas prezidijam. Visticamāk, opozīcijas partijas līdz maija sākumam nāks klajā ar savu redzējumu par labākajiem augstā amata kandidātiem. "No koalīcijas partijām ir izvirzīts viens kandidāts, vairāk nav. Es neredzu nevienu iemeslu, kāpēc Levita kungam nevarētu būt Saeimas vairākuma atbalsta," pēc sadarbības sanāksmes paziņoja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....

Foto

PAR izdarīja to, ko nespēja NA: EP priekšvēlēšanu partiju cīņas/veļas mazgāšana ir sākusies

Pēdējo dienu laikā redzams, ka partijas pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām aktivizē savas priekšvēlēšanu...

Foto

Nenosūtīta atklātā vēstule Arkādijam Suharenko

Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padomes priekšsēdētāj Arkādij Suharenko! Rakstu Jums atklātu vēstuli, aicinot darīt visu iespējamo, lai neļautu Levita kungam...

Foto

Vējoņa miesassargi invalīdu stāvvietu neaizņēma

Sadarbībā ar arValsts prezidenta drošības dienestu Valsts prezidenta vizītes dienā  šī gada 5. aprīlī tika organizētas stāvvietas pie Carnikavas novada domes...

Foto

Privatizācijas aģentūra vēlas turpināt bezatbildīgi šķiest nodokļu maksātāju naudu, aicinu Ekonomikas ministriju izvērtēt aģentūras vadības rīcību

Paziņojot par savu ieceri lūgt Augstākās tiesas rīcības sēdē tiesnešu...

Foto

Varbūt pienācis laiks likt izšķērdētājiem maksāt?

To, ka uzņēmējs Kirovs Lipmans sūdzas par valsts iestāžu attieksmi konkrētā lietā, bet valsts iestāde – Privatizācijas aģentūra Ministru kabineta...

Foto

Īsi par jauno valdību un tās stutēm

Kartona Jurašs Saeimā ir JKP sektantu prāta nabadzības apliecinājumus, bet smagos noziegumos apsūdzētais Jurašs - Tieslietu ministrijas parlamentārā sekretāra...

Foto

Hipotēze par globālas parādības cēloni

Šajā esejā vēlos iepazīstināt ar hipotēzi par globālas parādības cēloni. Virsraksts varēja būt savādāks. Virsrakstā iederas vārdi – “Modernā obsesija jeb...

Foto

Atpakaļ deviņdesmitajos, rindā pēc desas pie „Olainfarm”

Šajā rakstā vēlos paust savu kā mazākuma akcionāru pārstāvja viedokli par notikumiem, kas norisinājās 1. aprīlī pie AS „Olainfarm”...

Foto

Kad politiķi un ierēdņi mēģina sava nesaimnieciskuma dēļ radušos zaudējumus piedzīt no uzņēmējiem

Šodien, 2019. gada 3. aprīlī Rīgas apgabaltiesa pilnībā noraidīja Privatizācijas aģentūras prasību pret...

Foto

Ir nopietnas problēmas ar Laimas slimības novēlotu diagnosticēšanu un nekorektas ārstēšanas vai neārstēšanas sekām

Laimas slimības slimnieku biedrības viedoklis par 2019.gada 27.marta Latvijas Infektologu un Hepatologu...

Foto

Nejaukais metējs Artuss Kaimiņš aizmirsis visas manas veltes un labos darbus

Metējs laikam atkal ir uzkāpis uz korķa, met un cenšas jokot. Laikam metienā būs aizmirsis,...

Foto

Kas vēl ir atkarīgs no Meroni?

1. Valsts drošības dienesti atzīst, ka Meroni ir apdraudējums Latvijas valstij, tādēļ ar Meroni saistītai kompānijai aizliedz iegādāties Radio SWH....

Foto

Kā neapzinīgajām „nepareizajām” influencerēm kļūt „pareizākām” un apzinīgākām - abonējiet pareizo žurnālu un rakstiet par pareizajām lietām

Pirms nedēļas sociālajos tīklos publicēju ierakstu par Latvijas “influenceriem”....

Foto

Par Īvānu un pašiem

Šodien daudz manu sekotāju trako par Daiņa Īvāna rakstu avīzē "Cīņa" pirms gadiem 30, kas piespēlēja sociālismam un PSRS*. Lai būtu....

Foto

Šodiena bieži atklāj pagātni

Gadās, ka nākotne ir nenovēršama, it kā kāda augstāka spēka nolemta. Nav neviena, kas spētu to apturēt. Cilvēki un notikumi virzās līdzīgi...

Foto

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi. Cilvēki, kuriem nacionālās pašapziņas un nacionālo interešu jēdziens šķiet kaut kas svešs. Būdami politikā,...

Foto

Mūsu esības antipodi

Latviešu tautas esību tagad nosaka antipodi – divas diametrāli pretējas dzīves izpausmes. Par katru no šīm izpausmēm ir emocionāli vingra atziņa. Par vienu...

Foto

Atklāta vēstule Kariņa valdībai: lūdzam apturēt ekoloģiskās sistēmas iznīcināšanu

Biedrība “Aleju aizsardzība” un dabas draugi Latvijā lūdz Jūs kļūt par pirmo valdību Latvijā, kura izveido ekoloģisko...

Foto

Čekas „stukaču” kartiņu sāga turpinās

Savdabīgi, ka pēdējās nedēļas laikā ir atklājies fakts, ka nav publiskotas visas „čekas” kartītes. Medijos raksta, ka vēl ir aptuveni 447...

Foto

Moceklis Nils veic gājienu ar bandinieku: EP priekšvēlēšanu kampaņa ir sākusies

Līdz Eiropas Parlamenta vēlēšanām atlikuši divi mēneši, un ir interesanti vērot, kā notiek “Saskaņas” līdera...

Foto

Aicinām piketā pie Saeimas piedalīties ikvienu, kuru neapmierina stāvoklis dzīvnieku aizsardzības jomā Latvijā

Aicinām piedalīties piketā pie Saeimas trešdien, 27.martā plkst. 8.30 – 10.30 ikvienu, kuru...

Foto

Prātojums par raibiem laikiem

Prātoju par raibiem laikiem, gluži vai negaidīti uzkritušiem. Jutos pilnībā apradis ap mūsu sabiedrības mierīgo, bet neizbēgamo virzību uz arvien jauniem atklātības...

Foto

Kur tad palika šie „riski nacionālajai drošībai”?

Jau vairākus mēnešus Latvijas sabiedrībai ir pieejams daļējs tā saucamo čekas maisu saturs, un atgādināšu – „kartītes” apskatei ir...

Foto

Jaunās pamatšķiras un to sekmes

Aizvadītais XX gadsimts ir ievērojams ar kardinālu sabiedrības pārveidošanos. Zinātnes valodā sabiedrības pārveidošanos dēvē par sociālo transformāciju. XX gadsimtā būtiski izmainījās...

Foto

No visiem kaktiem lien ārā mošķi, kas vēlas mūsdienu Latviju padarīt par totalitāru zemi

Vai tiešām LTV izlems, kurš drīkst nomāt telpas, vadoties pēc tā, kāds...

Foto

Izglītības ministrija ir ļoti ieinteresēta aprobežotas nācijas radīšanā

Tas, ka katrs cenšas paķert to, kas nav piesiets vai ir slikti piesiets, zināms jau sen. Pēdējā laika...

Foto

Kamēr Jānis Sārts guļ uz NATO lauriem, Kremlis plūc augļus informācijas kaujas laukā

Jau kādu laiku atpakaļ līdztekus tādiem jau zināmiem formulējumiem kā bruņots konflikts un...

Foto

Augsti godātajam Latvijas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim - par pedagogu darba samaksas pieauguma grafika izpildi

Informējam, ka Ministru kabineta (turpmāk - MK) atbalstītajā un Saeimai iesniegtajā...

Foto

Atvērtās sabiedrības nacionālās īpatnības

Atvērtās sabiedrības idejas Latvijā kļuva populāras 80. gadu beigās. Daudzi no mums uzzināja, ka pretstatā atvērtai sabiedrībai pastāv arī slēgtā sabiedrība, kuru...

Foto

Par tikumu, bērnu drošību, fizisko un garīgo veselību: iesniegums Ilgai Šuplinskai, izglītības un zinātnes ministrei

Baudām aizvien lielāku materiālo labklājību. Tomēr vērojumi viena cilvēka mūža garumā...

Foto

Dieva dāvana, svētuma deficīts un algas

Acīmredzot latviešu tautas dzīvē kā Dieva dāvanu nākas uztvert neilgo padomju periodu. XX gs. 70.gados latviešu kultūras attīstībā tika sasniegta...

Foto

Kas mūsdienu politiķiem liek vairīties no leģionāriem?

Arī šogad pie Mātes Latvijas atnāks sirmie leģionāri. Varbūt kādam rokās būs necils ziedu pušķītis, cits iztiks bez tā....

Foto

Nu sajuka vienā katlā jums tie Aivaru Skrindu īpašumi un viņu sievas...

Raksta Jums korumpētākais un mafiozākais Valsts meža dienesta organizētā grupējuma šūniņas – Daugavpils nodaļas...

Foto

Valsts meža dienests: apgalvojumi par „mežziņu mafiju” ir abstrakti, pie mums viss labākajā kārtībā

Anda Krēsliņa (attēlā) vadītā Valsts meža dienesta iekšējās kontroles sistēma strādā lieliski,...

Foto

Vitālijs Reinbahs Augstākajā tiesā atkārtoti uzvar Rīgas mēru Nilu Ušakovu

12. martā juridisko pierādījumu trūkuma dēļ ar Augstākās tiesas lēmumu tika izbeigta tiesvedība saistībā ar Rīgas...

Foto

Zagļiem un teroristiem nav nacionalitātes

Kremlis reiz cerēja, ka ar Imantas betona bloku namu pagalmā uzaugušā naivā Nila palīdzību tam izdosies pārņemt varu un kontroli Rīgā...