Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Potapovs

29.01.2019. 22:27

»

:(

Un kura tauta konkrēti ir Jūsu tauta


Tak jums naciķ-bauriem nav nekādu argumentu. Tik dzirdu vienus un tos pašus jautājumus. Cik dumjam jābūt, lai ko tādu jautāt? Cik man sanācis izrunāties ar tiem jautātājiem, nonācu pie secinājumu, ka šim jautājumam galvenais cēlonis ir naids.
Tādi naciķ-bauri uzskata, ka ASV dzimis "latvietis" ir lielāks un labāks latvietis nekā Latvijā dzimis, audzis, visu mūžu nodzīvojis, visam gājis cauri tapat kā pārējie, nekur nav mucis, visu mūžu maksājis nodokļus, kurus izzaguši naciķ-bauru atbalstīti kangari

Atbildēt

Potapovs

29.01.2019. 10:58

»

Jānis

Atkārtoju vēlreiz - Kariņš kā cilvēks, kas dabūja ASV pilsonību automātiski, jo piedzima ASV, nekādu zvērestu nav devis, jo viņam tas nebija jādara


Tad esmu spiests iekopēt iepriekš teikto - Tak tas jau tāpat ir skaidrs. Cik dumjam jābūt lai to nesaprastu.

Atbildēt

Jānis

29.01.2019. 09:52

»

Potapovs

Tak tas jau tāpat ir skaidrs. Cik dumjam jābūt lai to nesaprastu...


Atkārtoju vēlreiz - Kariņš kā cilvēks, kas dabūja ASV pilsonību automātiski, jo piedzima ASV, nekādu zvērestu nav devis, jo viņam tas nebija jādara.

Atbildēt

Potapovs

29.01.2019. 08:50

»

Jānis

Varbūt vajadzētu tiem ASV zvēresta bazūnētājiem painteresēties un noskaidrot, ka ASV tāpat kā Latvijā un citās valstīs zvērestu dot cilvēki, kas iegūst pilsonību naturalizācijas kārtībā. Bet tiem, kuriem pilsonība ir automātiska ar dzimšanas brīdi, nekādi zvēresti nav jādod...


Tak tas jau tāpat ir skaidrs. Cik dumjam jābūt lai to nesaprastu.
Bet kā ir ar pašu zvērestu? Labs. Lai tik zvēr un brauc pie mums, mūs mācīt kā jādzīvo. Ja kas, tad vienmēr var aizbraukt atpakaļ uz roģinu.
Mums lielāka daļa politiķu sapņo pārvākties uz dzīvi pie kungiem. Sazagt un tad, vai izkalpoties, lai iedod kādu siltu amatu pasaulē. Piemēru mums jau ir daudz.
Tāpēc mums nekad nav bijušas ne nacionalās intereses, ne Latvija kādreiz ir skādējusi kādām kaklakungu interesēm.
Neviena sevi cienoša valsts nekad nevirza amatos ar dubultpilsonību. Kolonijās, tur gan, tas pat ir vēlams.
Tas ir tāpat, ja viena konkurējoša uzņēmuma vadītājs tiek ielikts par vadītaju arī citā konkurējošā uzņēmumā. Tak te varētu minēt jūru ar salīdzinājumiem šim ārpratam.
Un atrodas pūļi ar pilsoņiem, kuriem tas viss liekas forši

Atbildēt

Jānis

28.01.2019. 22:48

Varbūt vajadzētu tiem ASV zvēresta bazūnētājiem painteresēties un noskaidrot, ka ASV tāpat kā Latvijā un citās valstīs zvērestu dot cilvēki, kas iegūst pilsonību naturalizācijas kārtībā. Bet tiem, kuriem pilsonība ir automātiska ar dzimšanas brīdi, nekādi zvēresti nav jādod.

Atbildēt

Potapovs

28.01.2019. 15:34

»

Potapovs

Es esmu dzimis Latvijā, tāpat kā mani seņči. Te esmu gājis skolā un nekur nemuku labākas dzīves meklējumos, bet mocījos okupacijas laikā, kopā ar savu tautu. Bet tas viss ir emocijas...


Tieši kariņa laikā dzima OIK afēra. Kariņš bija tā amatpersona, kura bija atbildīga par tiesas procesu pret oligarhu Lembergu. Visās instancēs valsts zaudēja, cik tam visam naudas iztērēja + izmaksāja kompensāciju.
Ko tad viņš neatsakās no ASV pilsonības? Nekad mūžā viņš to neizdarīs. Kurā suverenā valstī premjers iespējams ar dubultpilsonībām? Par Ukrainu nerunāsim. Kur?

Atbildēt

Potapovs

28.01.2019. 15:27

»

:(

Kariņš nav nekāds ārzemju pilsonis, bet LATVIETIS ar latviskām saknēm un latvisku stāju. Bet kas esat Jūs, Potapov, un ar kādām tiesībām vispār te izsakāties par Latviju, tas būtu jānoskaidro


Es esmu dzimis Latvijā, tāpat kā mani seņči. Te esmu gājis skolā un nekur nemuku labākas dzīves meklējumos, bet mocījos okupacijas laikā, kopā ar savu tautu. Bet tas viss ir emocijas.
Lūk zvērests ASV pilsonības iegūšanai
"I hereby declare, on oath, that I absolutely and entirely renounce and abjure all allegiance and fidelity to any foreign prince, potentate, state, or sovereignty, of whom or which I have heretofore been a subject or citizen; that I will support and defend the Constitution and laws of the United States of America against all enemies, foreign and domestic; that I will bear true faith and allegiance to the same; that I will bear arms on behalf of the United States when required by the law; that I will perform noncombatant service in the Armed Forces of the United States when required by the law; that I will perform work of national importance under civilian direction when required by the law; and that I take this obligation freely, without any mental reservation or purpose of evasion; so help me God"
https://www.uscis.gov/us-citizenship/naturalization-test/naturalization-oath-allegiance-united-states-america

Atbildēt

:(

28.01.2019. 14:53

»

Potapovs

Ārprāts. wikipedijā jebkurš var ierakstīt jebko. Tas ir fufelis, neticams informācijas avots jebkurā jautājumā. Bet ārzemju pilsonis par premjeru, tas gan ir grāvējs, bet visādiem poikānveidīgajiem tas liekas nenozīmīgi


Kariņš nav nekāds ārzemju pilsonis, bet LATVIETIS ar latviskām saknēm un latvisku stāju. Bet kas esat Jūs, Potapov, un ar kādām tiesībām vispār te izsakāties par Latviju, tas būtu jānoskaidro!

Atbildēt

...

28.01.2019. 11:21

»

Latviešu valoda!

Kas ir MĒDIJI? Iemācies rakstīt


Mēdijs vai medijs nav latviešu vārdi , latviski pareizi nav rakstāmi.

Atbildēt

:)

28.01.2019. 11:12

Labs piemērs, kā izmest feikas ziņas ;)

Atbildēt

Q

28.01.2019. 09:43

Nu kāda atšķirība, latvietis kā garajos verdzības gadsimtos ģenētiski pārveidojies pakaļā līdējs bez kungiem dzīvot nevar un neprot, agrāk līda pakaļā krieviem , tagad amerikāņiem, un Poikāns ir no tās pašas zortes!

Atbildēt

...

28.01.2019. 08:13

»

Precizējums

Nevis žīds, bet pederasts


Loģisks komplekts.

Atbildēt

Precizējums

28.01.2019. 08:03

»

lauķis

Šā vai tā bet Mamikins ir žīds un cītīgi kalpo cionisma idejām


Nevis žīds, bet pederasts

Atbildēt

Latvija

28.01.2019. 08:02

»

zoss

Valstīm kas robežojas ar RU nekad nebūs mierīgas dzīves, tā vienkārši ir psihiski slima valsts


Latvija ir un būs izdevusies valsts? Arī izdevies mākskas darbs var saplaisāt. Arī bezbērnu pārim reizēm izdodas tikt pie bērna. Arī pašnāvniekam izdodas pakļūt zem vilciena.
Mūsu valsts ir smagi slima.
Jūs domājat, korupcija? Nē, korupcija ir tikai kā nobrāzums uz ādas. Es runāju par ko ļaundabīgu. Jā, par vēzi. Esat par tādu kaiti dzirdējuši? Nāvējoša slimība, no kuras nebūs pasargāts pat bezbērnu pāra brīnumainā veidā uztaisītais bērns. Reti, bet reizēm notiek brīnumaini izārstēšanās gadījumi. Tomēr, pārsvarā prognozes nav labas. Sliktākā variantā, organisms neatpazīst un sāk iznīcināt pats savas šūnas. Kaut kas pazīstams? Kā Latvijā, kur savas valsts pilsonis ir kļuvis par valsts lielāko ienaidnieku. Augstākie visa veida nesamērīgie nodokļi, augstākās
medikamentu cenas, augstākais pvn pārtikai, augstākās algas visādiem, bieži vien nevajadzīgiem ierēdņu amatiem.
Protams, ka izdevusies valsts, un ja tā turpināsies, tad tā arī būs izdevusies. Tiem, kam izdevies tikt pie laba amata.

Atbildēt

lauķis

28.01.2019. 07:39

»

Shakal

Nedris Mamukin, Poikāns izdara liģiskus secinājumus


Tas ka Mmikins ir Latvijas pretinieks ir pareizs secinājums , bet Kremlis un Vašingtona ir kā spēlīte , labais policists un sliktais policists , bet policijas priekšnieks abiem viens.

Atbildēt

Shakal

28.01.2019. 06:35

»

Dakteris

Tufta paranois


Nedris Mamukin, Poikāns izdara liģiskus secinājumus.

Atbildēt

Callija

28.01.2019. 06:34

Paskatieties šitā draņķa feisbukā! Atradīsiet Latvijas izcilākos latviešus, mamkuna draugus! Tie sevipar pateiotiem mālē! BaezkAUņas

Atbildēt

he he

28.01.2019. 06:25

Kremļa transvestītu spiegšana liecina, ka šiem trāpīts pa pareizo vietu. Malacis, Poikān!

Atbildēt

Ilze

28.01.2019. 00:26

Pupu mizas.

Atbildēt

nu ko

28.01.2019. 00:03

»

AiAi

Poikān, biju labākās par Tevi


Ja nesajēdz, tad neraksti. Paldies, Poikān!

Atbildēt

he he

27.01.2019. 22:53

Hei, PIETIEK! Kāpēc rakstu vērtēšanas ščotčiks strādā kā grib? Vai tik Poikāns nav pie vainas?

Atbildēt

Aga

27.01.2019. 22:03

Ja cilvēkam kabatā ir ASV pase un viņu te atbalsta ASV vēstniecība tik spēcīgi, ka būdams vizmazākās partijas pārstāvis, viņš kļūst par premjeru! Tad loģiski secinām, ka viņš ir ASV politiķis!

Atbildēt

Dakteris

27.01.2019. 21:28

Tufta paranois.
Poikān, aizej pie ārsta!

Atbildēt

Potapovs

27.01.2019. 21:08

Ārprāts. wikipedijā jebkurš var ierakstīt jebko. Tas ir fufelis, neticams informācijas avots jebkurā jautājumā. Bet ārzemju pilsonis par premjeru, tas gan ir grāvējs, bet visādiem poikānveidīgajiem tas liekas nenozīmīgi.
Tā ir totāla degradācija.

Atbildēt

hm

27.01.2019. 20:57

14. gada vasarā virs Ukrainas tika notriekta pasažieru lidmašīna, gāja bojā gandrīz 300 cilvēki. Sākotnējie paziņojumi, ka lidmašīnas notriekšanā vainīga Krievija jau aizmirsušies, tāpat kā tas, ka Holandes tiesa vainīgo notiesās. Pierādījumus un tiesas materiālus noslepenoja no žurnālistiem.
Šogad paies 5 gadi kopš 300 cilvēku bojāejas, bet taisnā tiesa klusē.
Ja nelaimīgajā lidmašīnā būtu lidojuši 300 LV iedzīvotāji, vai būtu cits rezultāts?
300 cilvēku dzīvības norakstītas uz politiskā altāra un civilizētā Rietumu sabiedrība,ieskaitot Latviju, izturās, kā ūdeni mutē ieņēmusi. Vainīgo nav! Bet te kaut kāds -is un an.

Atbildēt

Paldies!

27.01.2019. 20:32

Paldies Ilmāram Poikānam!

Atbildēt

Es

27.01.2019. 20:09

Skaļš nekas. Sorry.

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

27.01.2019. 20:04

Pilnīgi nevarīgs raksts un raksta informācija. KUru interesē kaut kāds Kariņš un Mamikins?!

p.s. propoganda uzvar, kad iedzīvotaji netic saviem mēdijiem!

Atbildēt

uldis

27.01.2019. 19:25

kas tas par keksu-imis pokainais?!

Atbildēt

Kaa

27.01.2019. 19:23

Kad paskatos uz mamikina foto - nu īsts Tabakijs, gan stāja,gan acis! Arī raksturs un rīcība.

Atbildēt

cipiņš

27.01.2019. 18:59

»

Vaira3000

bet kura kapitaala interesees tad Krisjaniits straadaas ? Retorisks jautajums, vai ne


Nu protams, ka zilais Kraninś strādā un strādās tikai Briseles un asv interesēs, nekad tam zilajam latviešu liktenis nav intetesējis un neinteresēs !! Kā jau visiem Vemjotības bandas ped..derastiem !!!

Atbildēt

jaajaa

27.01.2019. 18:38

...Mamikinam lielā EP deputāta alga tūlīt beigsies...mēģina ko darīt savā labā...bet man personīgi nekādu pretenziju pret viņu nav - pēc tā, kā viņš toreiz Žirinovskim atbildēja...:)

Atbildēt

>16.41

27.01.2019. 18:23

auniem jau nav kapitāla, un sazagtā čekistu kapitāla interesēs nē, kauta gan tas viss sen rietumos hā hā hā

Atbildēt

Diemžēl,

27.01.2019. 17:43

»

Ne, ne! Ko muļkojaties!

Kas ir Krievija? Krievija ir cionistu- židmasonu pārvaldīta valsts, kurai ar Konstitūcijas grozījumiem pēc Aukstā kara ir aizliegts realizēt nacionālo krievu ideoloģiju. Krievu valodas atbalsts ārzemēs ir tikai taktisks paņēmiens sanaidot nācijas...


akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, kas vēl jo degradējošāk izpaužas savietojamībā ar tā dēvēto napoleonisma sindromu, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība jeb pastāvīga hroniski agresīvā plānprātība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā deģeneratīvā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

Ne, ne! Ko muļkojaties!

27.01.2019. 17:34

Kas ir Krievija? Krievija ir cionistu- židmasonu pārvaldīta valsts, kurai ar Konstitūcijas grozījumiem pēc Aukstā kara ir aizliegts realizēt nacionālo krievu ideoloģiju. Krievu valodas atbalsts ārzemēs ir tikai taktisks paņēmiens sanaidot nācijas.

Kas ir Latvija? Latvija ir cionistu- židmasonu pārvaldīta valsts ar komunistu- čekistu izdzimteņu marionešu valdībām.

Kas ir Mamikins? Mamikins ir idiots, kurš pats nesaprot, vai viņš izmanto politisko situāciju, vai izmanto viņu.

Kas ir K. Kariņš? Totāls idiots ar divām pilsonībām. Viņa galvas kauss derīgs vien riekstu čaumalu pārsišanai. Korporāciju izbāzenis, starptautisko un vietējo, ilumināts ar mākslitu smaidu.

Vai kaut kas mainītos, ja precizētu, vai ir pareizi pielietota angļu gramatika? Nekas nemainītos. Ar villtu K. Kariņu kā ASV pilsoni iebīdīja MP amatā. ASV pilsonis K. Kariņš rūpēsies par valsts parāda palielināšanu. Viņa pirmais paziņojums MP amatā bija, ka pietrūkst 660 miljoni € valsts budžetam. Pielieciet vēl miljardu un vēl trīs, kas jāaizņemas, jo OIK līgumus laužot, no budžeta būs jāizmaksā 3 miljardus € - no nodokļu maksātāju kabatām.

Atbildēt

AiAi

27.01.2019. 17:29

Poikān, biju labākās par Tevi!

Atbildēt

zoss

27.01.2019. 17:07

Valstīm kas robežojas ar RU nekad nebūs mierīgas dzīves, tā vienkārši ir psihiski slima valsts.

Atbildēt

3. variants

27.01.2019. 17:04

Mamikins ļoti kārtīgi skatās wikipedia, seko līdzi visiem jaunumiem par Kariņu.

Atbildēt

arnis

27.01.2019. 16:58

Tikai nemuldi!!!

Atbildēt

Vaira3000

27.01.2019. 16:41

bet kura kapitaala interesees tad Krisjaniits straadaas ? Retorisks jautajums, vai ne ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Muļķim būt

FotoMaz ir to, kuri spēj saprast, kas notiek, un tomēr viņiem ir svarīgi, lai tiem būtu savs viedoklis par notiekošo.
Lasīt visu...

12

Rietumu civilizācijas krīze

FotoIevērojamais britu vēsturnieks Arnolds Toinbijs ir rakstījis, ka nevienas nācijas un nācijvalsts vēsturi nevar izskaidrot pašu par sevi – tas ir iespējams tikai civilizācijas kontekstā.[1] Tāpēc ikvienam no mums ir būtiski izprast Rietumu civilizācijas būtību, tās vēsturi un šodienu. Manuprāt, Rietumu civilizāciju šodien raksturo viens vārds – krīze. Un tā vistiešākajā veidā attiecas uz mums.
Lasīt visu...

21

Divi vienā

FotoLasot manas publikācijas laikrakstos no astoņdesmito gadu beigām līdz manis uzrakstītām un izdotām grāmatām, lasītāji zina, ka nespecializējos uz kādu konkrētu tematu, bet rakstu par visu, kas man šķiet svarīgs.
Lasīt visu...

21

Trīs aktuāli izskaidrojumi un viens negaidīts secinājums

Foto1.Nogurums no patiesības jeb patiesības destruktivitāte. Nogurums no patiesības ir realitāte. Tāds psihiskais stāvoklis ir iespējams individuālā līmenī. Iespējams arī kolektīvā līmenī kā sociuma kādas daļas (piem., inteliģences) apziņas pazīme. Tā tas ir tajos gadījumos, kad patiesībai ir kolektīvs raksturs. Tādās reizēs patiesība attiecas uz daudziem cilvēkiem, kā arī var attiekties uz visu tautu.
Lasīt visu...

21

Rīga. Vai tiešām bezceRīga?

FotoKādu laiku nebiju braukusi pa Rīgu, taču aizvadītajās brīvdienās pabraukāju pa vairākiem mikrorajoniem (man gan labāk patīk teikt apkaimēm). Ticiet man – šajās pāris stundās no sirds varēju uz savas ādas izbaudīt to, par ko beidzamajā laikā žēlojas šoferīši – un viņus var labi saprast! – par absolūti sabrukušajām Rīgas ielām.
Lasīt visu...

6

Vai „Jaunajai Vienotībai” ir jāpilda „Vecās Vienotības” solījumi?

FotoIzglītības un zinātnes ministrija Vienotību pārstāvošā ministra Kārļa Šadurska personā 2018.gadā apsolīja pedagogiem darba samaksas pieaugumu. Šis solījums turklāt tika nostiprināts “uz papīra”, kad Ministru kabinets 2018.gada 15.janvārī izdeva rīkojumu Nr.17 “Par pedagogu darba samaksas pieauguma grafiku laikposmam no 2018.gada 1.septembra līdz 2022.gada 31.decembrim” (https://likumi.lv/ta/id/296460-par-pedagogu-darba-samaksas-pieauguma-grafiku-laikposmam-no-2018-gada-1-septembra-lidz-2022-gada-31-decembrim).
Lasīt visu...

18

Kam mēs esam pret

FotoKPV LV vajadzētu sākt aizdomāties par to, lai latvieši neatceras, kā boļševiki kungu mājas dedzināja. Kam pieder valsts vēlētājiem solīto darbu izpilde - to visu Artuss Kaimiņš un Co. ir paveikuši pāris nedēļu laikā:
Lasīt visu...

21

Linkaits izvēlas „Yandex Taxi”?

FotoOtrdien, 12.februārī pie Satiksmes ministrijas (SM) tiek plānots protests, kas tieši vērsts pret nozares politisko vadītāju Tāli Linkaitu (Jaunā konservatīvā partija). To sola rīkot taksisti un citi pārvadātāji, kam dzīvi apgrūtina nelegāli strādājošie un nodokļus nemaksājošie – vai citām valstīm maksājošie – konkurenti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvietis "Saskaņas" mītiņā pie Rīgas domes

Mans paziņojums par vēlmi piedalīties „Saskaņas” mītiņā pie Rīgas domes bija izsaucis vētru ne tikai sociālajos tīklos, bet arī ģimenē...

Foto

Ģeopolitika un mūsu neapskaužamais stāvoklis

Visjaunākie notikumi Venecuēlā, saprotams, pirmkārt un galvenokārt attiecas uz šīs valsts iedzīvotājiem un nekorekti ir iejaukties ar komentāriem viņu kultūras norisēs....

Foto

Koncepcijas projekts „Harmoniska Latvija. Taisnīgāka sabiedriskā iekārta”

Gatavojot šo projektu, par pamatu ņēmu Vācijas Brēmenes zemes satversmi. Domājot par Stradiņu dzimtas dzimto novadu Sēliju, Brēmenes zemi...

Foto

Precedents

Jau rakstīju par negaidītajiem pavērsieniem Armēnijā, par Roberta Kočarjana un Serža Sargsjana atstumšanu no varas, par Armēnijas «Samta» revolūciju, kā arī par vēlēšanām, kurās Armēnijā...

Foto

Nodrāztais tiesiskums Bordāna stilā: paši beidzām, dosim citiem

Pēdējo gadu laikā par vienu no iemīļotākajiem dažādu partiju pārstāvju vārdiem ir kļuvis vārds “tiesiskums”. Tas tiek locīts...

Foto

Vai tiešām Rozenvalds nesaprot, ka ir kļuvis par noderīgo idiotu Kremļa propagandas ķetnās?

Uzzināju, ka piektdien, 01.02.2019. "masu medija" Sputnik lapā ir intervija ar "Latvijas Universitātes sociālo un...

Foto

Rūpējoties par Baltijas valstu izaugsmi un saviem klientiem, no darba atlaidīsim 800 darbinieku

2019. gada laikā Luminor vienkāršos savu darbības modeli, tostarp samazinot darbinieku skaitu visos...

Foto

Latvistikas politiskā seja un etnopolitoloģija

Šis teksts ir veltīts latviešu tautas mentalitātes vienotībai ar politiku. Mentalitāte, demogrāfija un kultūra ir trīs pīlāri, uz kuriem balstās burtiski...

Foto

Es redzēju sapnī, kā…

“Neviens nav pārāk liels cietumam. Neviena persona vai uzņēmums, kas kaitē ASV ekonomikai, nav ārpus likuma. Tas attiecas arī uz lielajiem uzņēmumiem,”...

Foto

Kailcirte: kaimiņa skatījums

Skaidrs, ka pārskatāmā nākotnē lielāks vai (cerams) mazāks kailciršu īpatsvars Latvijas mežos ir neizbēgams. Jā, kailcirtēm nav nekāda ekoloģiska attaisnojuma, un sabiedrībai tās...

Foto

Obskurantisma aprobācija

2019.gada 28.janvārī internetā varēja izlasīt: “Līdz ar tiesnešu neatkarības palielināšanos būtiski jāpalielinās arī tiesnešu atbildības apmēram, un par šo divu aspektu samērīgumu iestāsies arī...

Foto

Ir tikai divas izvēles iespējas

Mēs visi vērojam un vērtējam pasauli, kurā dzīvojam. Atbilstoši savam vērtējumam mēs izdarām savu izvēli, un šī izvēle nosaka mūsu praktisko...

Foto

Ja Jurašs ir tik tīrs, ko tad šis tā baidās no tiesas un ko tad “bezkompromisa tiesiskuma” ieviesēji tā raustās no tiesiskuma?

Visticamākais, Juris Jurašs ir...

Foto

Nacionālā apvienība visu laiku pūš Kremļa taurē, tikai neviens to negrib redzēt

Sveicināti, mīlīši, Latvijas nacionālpatriotiski noskaņotie pilsoņi un pilsones, sveiciens arī tev, skaistā Dace Kalniņa,...

Foto

Liberālā agonija jeb ideāli, kas ātri var izzust

Sākšu ar to, ka pats pēc politiskās pārliecības vairāk tiecos būt liberāls dažādos jautājumos, kas būtu kaut vai...

Foto

„Normāla cilvēka” viedoklis un himēriskuma anatomija

Pēc 13.Saeimas vēlēšanām sākās valdības veidošanas šarāde. Tajā figurēja demogrāfiskā aina. Mūsu slavenie “naciķi” neatlaidīgi iesacīja organizēt “demogrāfijas ministriju”. Momentā...

Foto

Ideoloģija un mūsdienas: sabiedrisko organizāciju pilnvaru uzplaukums “čekas maisu” paēnā

Laikraksta “Diena” 15.janvāra numura ievadrakstā tika uzdots retorisks jautājums, proti, kas notika ar personām, kuras savulaik...

Foto

Vara barikādēs

Ikdienišķos notikumos varas attieksme pret sabiedrību ir standartizēta un iepriekš paredzama. Emocionālās piesātinātības brīžos arī dažus varas pārstāvjus pārņem sabiedrībā valdošās noskaņas un viņi...

Foto

Svarīgi, lai katrs uzņēmuma darbinieks ir iesaistīts kvalitatīvā klientu apkalpošanā

Vēlos sniegt informāciju saistībā ar publikāciju „Jauns izdomas līmenis valsts naudas šķērdēšanā: „Valsts nekustamie īpašumi” pasūta...

Foto

Kas gaidāms

2018. gada nogalē bija skaidrs, ka Amerikas Savienoto Valstu prezidenta rīcība labvēlīgi ietekmē ASV ekonomiku un radīti vairāk nekā četri miljoni jaunu darbavietu kopš...

Foto

Artus, neizdari kļūdu, nepievil un nepamet mani

Artus, piecus gadus, gatavojot informāciju un faktus Tavām Suņu būdām un vēlāk arī Saeimas runām, iepazinu Tevi kā principiālu...

Foto

Ir arī laipni un atsaucīgi mediķi

Mūsdienās, kad ir tik daudz negatīvā, tajā skaitā par veselības aprūpē notiekošo, gribētos pateikt kādu labu vārdu ar portāla starpniecību,...

Foto

Eiropas kolonizēšana: Latvijas pieredze

Gadumijā apsveŗot, kas bijis svarīgākais notikums pērn Eiropā un kas visvairāk ietekmēs tās turpmākos likteņus, atbildēt ir viegli. Tas, ka turpinājās [Rietumu]...

Foto

Kartītes, nejaušas kā proftehmeiteņu likstas

Nedēļa man sākās ar smagu izāzēšanu – izrādīju pat pusotru minūti ilgu apstulbumu, kamēr meklēju atbildi uz jautājumu: “Vai tu jau...

Foto

Izglītības interpretācijas konflikti: iemesli un untumi

Saeimas vēlēšanās uzvarējušās “6.oktobra paaudzes” valdības sastādīšanas šarādē jau no pirmās ainas figurēja solījums turpināt izglītības reformas. Tas neapšaubāmi ir...

Foto

Cik zaļi dzīvosim vecumdienās? Pensiju sistēmas ilgtspējas šķietamība

Daudz ir rakstīts un diskutēts par mūsu pensiju sistēmas nākotnes finansiālo ilgtspēju, t.i., par nākotnē sagaidāmo budžeta ieņēmumu...

Foto

„Naida runas” fabricēšana un orveliskā domu kontrole

"Visapkārt mums plosās naida runas uzplaiksnījumi,” - tā apgalvo tie, kuri vēlas attēlot noteiktus viedokļus vissliktākajā iespējamajā skatījumā, lai tos deleģitimizētu. Ja...