Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Potapovs

29.01.2019. 22:27

»

:(

Un kura tauta konkrēti ir Jūsu tauta


Tak jums naciķ-bauriem nav nekādu argumentu. Tik dzirdu vienus un tos pašus jautājumus. Cik dumjam jābūt, lai ko tādu jautāt? Cik man sanācis izrunāties ar tiem jautātājiem, nonācu pie secinājumu, ka šim jautājumam galvenais cēlonis ir naids.
Tādi naciķ-bauri uzskata, ka ASV dzimis "latvietis" ir lielāks un labāks latvietis nekā Latvijā dzimis, audzis, visu mūžu nodzīvojis, visam gājis cauri tapat kā pārējie, nekur nav mucis, visu mūžu maksājis nodokļus, kurus izzaguši naciķ-bauru atbalstīti kangari

Atbildēt

Potapovs

29.01.2019. 10:58

»

Jānis

Atkārtoju vēlreiz - Kariņš kā cilvēks, kas dabūja ASV pilsonību automātiski, jo piedzima ASV, nekādu zvērestu nav devis, jo viņam tas nebija jādara


Tad esmu spiests iekopēt iepriekš teikto - Tak tas jau tāpat ir skaidrs. Cik dumjam jābūt lai to nesaprastu.

Atbildēt

Jānis

29.01.2019. 09:52

»

Potapovs

Tak tas jau tāpat ir skaidrs. Cik dumjam jābūt lai to nesaprastu...


Atkārtoju vēlreiz - Kariņš kā cilvēks, kas dabūja ASV pilsonību automātiski, jo piedzima ASV, nekādu zvērestu nav devis, jo viņam tas nebija jādara.

Atbildēt

Potapovs

29.01.2019. 08:50

»

Jānis

Varbūt vajadzētu tiem ASV zvēresta bazūnētājiem painteresēties un noskaidrot, ka ASV tāpat kā Latvijā un citās valstīs zvērestu dot cilvēki, kas iegūst pilsonību naturalizācijas kārtībā. Bet tiem, kuriem pilsonība ir automātiska ar dzimšanas brīdi, nekādi zvēresti nav jādod...


Tak tas jau tāpat ir skaidrs. Cik dumjam jābūt lai to nesaprastu.
Bet kā ir ar pašu zvērestu? Labs. Lai tik zvēr un brauc pie mums, mūs mācīt kā jādzīvo. Ja kas, tad vienmēr var aizbraukt atpakaļ uz roģinu.
Mums lielāka daļa politiķu sapņo pārvākties uz dzīvi pie kungiem. Sazagt un tad, vai izkalpoties, lai iedod kādu siltu amatu pasaulē. Piemēru mums jau ir daudz.
Tāpēc mums nekad nav bijušas ne nacionalās intereses, ne Latvija kādreiz ir skādējusi kādām kaklakungu interesēm.
Neviena sevi cienoša valsts nekad nevirza amatos ar dubultpilsonību. Kolonijās, tur gan, tas pat ir vēlams.
Tas ir tāpat, ja viena konkurējoša uzņēmuma vadītājs tiek ielikts par vadītaju arī citā konkurējošā uzņēmumā. Tak te varētu minēt jūru ar salīdzinājumiem šim ārpratam.
Un atrodas pūļi ar pilsoņiem, kuriem tas viss liekas forši

Atbildēt

Jānis

28.01.2019. 22:48

Varbūt vajadzētu tiem ASV zvēresta bazūnētājiem painteresēties un noskaidrot, ka ASV tāpat kā Latvijā un citās valstīs zvērestu dot cilvēki, kas iegūst pilsonību naturalizācijas kārtībā. Bet tiem, kuriem pilsonība ir automātiska ar dzimšanas brīdi, nekādi zvēresti nav jādod.

Atbildēt

Potapovs

28.01.2019. 15:34

»

Potapovs

Es esmu dzimis Latvijā, tāpat kā mani seņči. Te esmu gājis skolā un nekur nemuku labākas dzīves meklējumos, bet mocījos okupacijas laikā, kopā ar savu tautu. Bet tas viss ir emocijas...


Tieši kariņa laikā dzima OIK afēra. Kariņš bija tā amatpersona, kura bija atbildīga par tiesas procesu pret oligarhu Lembergu. Visās instancēs valsts zaudēja, cik tam visam naudas iztērēja + izmaksāja kompensāciju.
Ko tad viņš neatsakās no ASV pilsonības? Nekad mūžā viņš to neizdarīs. Kurā suverenā valstī premjers iespējams ar dubultpilsonībām? Par Ukrainu nerunāsim. Kur?

Atbildēt

Potapovs

28.01.2019. 15:27

»

:(

Kariņš nav nekāds ārzemju pilsonis, bet LATVIETIS ar latviskām saknēm un latvisku stāju. Bet kas esat Jūs, Potapov, un ar kādām tiesībām vispār te izsakāties par Latviju, tas būtu jānoskaidro


Es esmu dzimis Latvijā, tāpat kā mani seņči. Te esmu gājis skolā un nekur nemuku labākas dzīves meklējumos, bet mocījos okupacijas laikā, kopā ar savu tautu. Bet tas viss ir emocijas.
Lūk zvērests ASV pilsonības iegūšanai
"I hereby declare, on oath, that I absolutely and entirely renounce and abjure all allegiance and fidelity to any foreign prince, potentate, state, or sovereignty, of whom or which I have heretofore been a subject or citizen; that I will support and defend the Constitution and laws of the United States of America against all enemies, foreign and domestic; that I will bear true faith and allegiance to the same; that I will bear arms on behalf of the United States when required by the law; that I will perform noncombatant service in the Armed Forces of the United States when required by the law; that I will perform work of national importance under civilian direction when required by the law; and that I take this obligation freely, without any mental reservation or purpose of evasion; so help me God"
https://www.uscis.gov/us-citizenship/naturalization-test/naturalization-oath-allegiance-united-states-america

Atbildēt

:(

28.01.2019. 14:53

»

Potapovs

Ārprāts. wikipedijā jebkurš var ierakstīt jebko. Tas ir fufelis, neticams informācijas avots jebkurā jautājumā. Bet ārzemju pilsonis par premjeru, tas gan ir grāvējs, bet visādiem poikānveidīgajiem tas liekas nenozīmīgi


Kariņš nav nekāds ārzemju pilsonis, bet LATVIETIS ar latviskām saknēm un latvisku stāju. Bet kas esat Jūs, Potapov, un ar kādām tiesībām vispār te izsakāties par Latviju, tas būtu jānoskaidro!

Atbildēt

...

28.01.2019. 11:21

»

Latviešu valoda!

Kas ir MĒDIJI? Iemācies rakstīt


Mēdijs vai medijs nav latviešu vārdi , latviski pareizi nav rakstāmi.

Atbildēt

:)

28.01.2019. 11:12

Labs piemērs, kā izmest feikas ziņas ;)

Atbildēt

Q

28.01.2019. 09:43

Nu kāda atšķirība, latvietis kā garajos verdzības gadsimtos ģenētiski pārveidojies pakaļā līdējs bez kungiem dzīvot nevar un neprot, agrāk līda pakaļā krieviem , tagad amerikāņiem, un Poikāns ir no tās pašas zortes!

Atbildēt

...

28.01.2019. 08:13

»

Precizējums

Nevis žīds, bet pederasts


Loģisks komplekts.

Atbildēt

Precizējums

28.01.2019. 08:03

»

lauķis

Šā vai tā bet Mamikins ir žīds un cītīgi kalpo cionisma idejām


Nevis žīds, bet pederasts

Atbildēt

Latvija

28.01.2019. 08:02

»

zoss

Valstīm kas robežojas ar RU nekad nebūs mierīgas dzīves, tā vienkārši ir psihiski slima valsts


Latvija ir un būs izdevusies valsts? Arī izdevies mākskas darbs var saplaisāt. Arī bezbērnu pārim reizēm izdodas tikt pie bērna. Arī pašnāvniekam izdodas pakļūt zem vilciena.
Mūsu valsts ir smagi slima.
Jūs domājat, korupcija? Nē, korupcija ir tikai kā nobrāzums uz ādas. Es runāju par ko ļaundabīgu. Jā, par vēzi. Esat par tādu kaiti dzirdējuši? Nāvējoša slimība, no kuras nebūs pasargāts pat bezbērnu pāra brīnumainā veidā uztaisītais bērns. Reti, bet reizēm notiek brīnumaini izārstēšanās gadījumi. Tomēr, pārsvarā prognozes nav labas. Sliktākā variantā, organisms neatpazīst un sāk iznīcināt pats savas šūnas. Kaut kas pazīstams? Kā Latvijā, kur savas valsts pilsonis ir kļuvis par valsts lielāko ienaidnieku. Augstākie visa veida nesamērīgie nodokļi, augstākās
medikamentu cenas, augstākais pvn pārtikai, augstākās algas visādiem, bieži vien nevajadzīgiem ierēdņu amatiem.
Protams, ka izdevusies valsts, un ja tā turpināsies, tad tā arī būs izdevusies. Tiem, kam izdevies tikt pie laba amata.

Atbildēt

lauķis

28.01.2019. 07:39

»

Shakal

Nedris Mamukin, Poikāns izdara liģiskus secinājumus


Tas ka Mmikins ir Latvijas pretinieks ir pareizs secinājums , bet Kremlis un Vašingtona ir kā spēlīte , labais policists un sliktais policists , bet policijas priekšnieks abiem viens.

Atbildēt

Shakal

28.01.2019. 06:35

»

Dakteris

Tufta paranois


Nedris Mamukin, Poikāns izdara liģiskus secinājumus.

Atbildēt

Callija

28.01.2019. 06:34

Paskatieties šitā draņķa feisbukā! Atradīsiet Latvijas izcilākos latviešus, mamkuna draugus! Tie sevipar pateiotiem mālē! BaezkAUņas

Atbildēt

he he

28.01.2019. 06:25

Kremļa transvestītu spiegšana liecina, ka šiem trāpīts pa pareizo vietu. Malacis, Poikān!

Atbildēt

Ilze

28.01.2019. 00:26

Pupu mizas.

Atbildēt

nu ko

28.01.2019. 00:03

»

AiAi

Poikān, biju labākās par Tevi


Ja nesajēdz, tad neraksti. Paldies, Poikān!

Atbildēt

he he

27.01.2019. 22:53

Hei, PIETIEK! Kāpēc rakstu vērtēšanas ščotčiks strādā kā grib? Vai tik Poikāns nav pie vainas?

Atbildēt

Aga

27.01.2019. 22:03

Ja cilvēkam kabatā ir ASV pase un viņu te atbalsta ASV vēstniecība tik spēcīgi, ka būdams vizmazākās partijas pārstāvis, viņš kļūst par premjeru! Tad loģiski secinām, ka viņš ir ASV politiķis!

Atbildēt

Dakteris

27.01.2019. 21:28

Tufta paranois.
Poikān, aizej pie ārsta!

Atbildēt

Potapovs

27.01.2019. 21:08

Ārprāts. wikipedijā jebkurš var ierakstīt jebko. Tas ir fufelis, neticams informācijas avots jebkurā jautājumā. Bet ārzemju pilsonis par premjeru, tas gan ir grāvējs, bet visādiem poikānveidīgajiem tas liekas nenozīmīgi.
Tā ir totāla degradācija.

Atbildēt

hm

27.01.2019. 20:57

14. gada vasarā virs Ukrainas tika notriekta pasažieru lidmašīna, gāja bojā gandrīz 300 cilvēki. Sākotnējie paziņojumi, ka lidmašīnas notriekšanā vainīga Krievija jau aizmirsušies, tāpat kā tas, ka Holandes tiesa vainīgo notiesās. Pierādījumus un tiesas materiālus noslepenoja no žurnālistiem.
Šogad paies 5 gadi kopš 300 cilvēku bojāejas, bet taisnā tiesa klusē.
Ja nelaimīgajā lidmašīnā būtu lidojuši 300 LV iedzīvotāji, vai būtu cits rezultāts?
300 cilvēku dzīvības norakstītas uz politiskā altāra un civilizētā Rietumu sabiedrība,ieskaitot Latviju, izturās, kā ūdeni mutē ieņēmusi. Vainīgo nav! Bet te kaut kāds -is un an.

Atbildēt

Paldies!

27.01.2019. 20:32

Paldies Ilmāram Poikānam!

Atbildēt

Es

27.01.2019. 20:09

Skaļš nekas. Sorry.

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

27.01.2019. 20:04

Pilnīgi nevarīgs raksts un raksta informācija. KUru interesē kaut kāds Kariņš un Mamikins?!

p.s. propoganda uzvar, kad iedzīvotaji netic saviem mēdijiem!

Atbildēt

uldis

27.01.2019. 19:25

kas tas par keksu-imis pokainais?!

Atbildēt

Kaa

27.01.2019. 19:23

Kad paskatos uz mamikina foto - nu īsts Tabakijs, gan stāja,gan acis! Arī raksturs un rīcība.

Atbildēt

cipiņš

27.01.2019. 18:59

»

Vaira3000

bet kura kapitaala interesees tad Krisjaniits straadaas ? Retorisks jautajums, vai ne


Nu protams, ka zilais Kraninś strādā un strādās tikai Briseles un asv interesēs, nekad tam zilajam latviešu liktenis nav intetesējis un neinteresēs !! Kā jau visiem Vemjotības bandas ped..derastiem !!!

Atbildēt

jaajaa

27.01.2019. 18:38

...Mamikinam lielā EP deputāta alga tūlīt beigsies...mēģina ko darīt savā labā...bet man personīgi nekādu pretenziju pret viņu nav - pēc tā, kā viņš toreiz Žirinovskim atbildēja...:)

Atbildēt

>16.41

27.01.2019. 18:23

auniem jau nav kapitāla, un sazagtā čekistu kapitāla interesēs nē, kauta gan tas viss sen rietumos hā hā hā

Atbildēt

Ne, ne! Ko muļkojaties!

27.01.2019. 17:34

Kas ir Krievija? Krievija ir cionistu- židmasonu pārvaldīta valsts, kurai ar Konstitūcijas grozījumiem pēc Aukstā kara ir aizliegts realizēt nacionālo krievu ideoloģiju. Krievu valodas atbalsts ārzemēs ir tikai taktisks paņēmiens sanaidot nācijas.

Kas ir Latvija? Latvija ir cionistu- židmasonu pārvaldīta valsts ar komunistu- čekistu izdzimteņu marionešu valdībām.

Kas ir Mamikins? Mamikins ir idiots, kurš pats nesaprot, vai viņš izmanto politisko situāciju, vai izmanto viņu.

Kas ir K. Kariņš? Totāls idiots ar divām pilsonībām. Viņa galvas kauss derīgs vien riekstu čaumalu pārsišanai. Korporāciju izbāzenis, starptautisko un vietējo, ilumināts ar mākslitu smaidu.

Vai kaut kas mainītos, ja precizētu, vai ir pareizi pielietota angļu gramatika? Nekas nemainītos. Ar villtu K. Kariņu kā ASV pilsoni iebīdīja MP amatā. ASV pilsonis K. Kariņš rūpēsies par valsts parāda palielināšanu. Viņa pirmais paziņojums MP amatā bija, ka pietrūkst 660 miljoni € valsts budžetam. Pielieciet vēl miljardu un vēl trīs, kas jāaizņemas, jo OIK līgumus laužot, no budžeta būs jāizmaksā 3 miljardus € - no nodokļu maksātāju kabatām.

Atbildēt

AiAi

27.01.2019. 17:29

Poikān, biju labākās par Tevi!

Atbildēt

zoss

27.01.2019. 17:07

Valstīm kas robežojas ar RU nekad nebūs mierīgas dzīves, tā vienkārši ir psihiski slima valsts.

Atbildēt

3. variants

27.01.2019. 17:04

Mamikins ļoti kārtīgi skatās wikipedia, seko līdzi visiem jaunumiem par Kariņu.

Atbildēt

arnis

27.01.2019. 16:58

Tikai nemuldi!!!

Atbildēt

Vaira3000

27.01.2019. 16:41

bet kura kapitaala interesees tad Krisjaniits straadaas ? Retorisks jautajums, vai ne ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...