Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvija - neizdevusies valsts?

16.12.2021. 21:03

»

Nu, nu

Urbi, kad Ušaka pašvaldības menti (musarā) pēc viņa tiešas pavēles lauza rokas ārā Brantei, par ko vēlāk dabūja atvainoties tiesas ceļā, bija demokrātijas paraugstunda Rīgas Domē


Nevis Ušaka, bet RPP. Tie paši, kas šobrīd Staķi un Kariņu apkalpo. Arī pēc tiešām pavēlēm.

Atbildēt

KatieDoty

15.12.2021. 18:36

Par darbu tiešsaistē man maksā vairāk nekā 120–130 USD stundā. Es dzirdēju par šo darbu pirms 3 mēnešiem, un pēc pievienošanās tam esmu viegli nopelnījis 15 000 USD bez tiešsaistes darba prasmēm. sīkāk...>> 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

Nu, nu

15.12.2021. 17:47

Urbi, kad Ušaka pašvaldības menti (musarā) pēc viņa tiešas pavēles lauza rokas ārā Brantei, par ko vēlāk dabūja atvainoties tiesas ceļā, bija demokrātijas paraugstunda Rīgas Domē?

Atbildēt

Citāts

15.12.2021. 17:36

Margeviča no Dienas rakstīja, ka Alda sašņorēšana ir absolūti loģiska A/PAR priekšvēlēšanu kampaņas sastāvdaļa. Trenkājot Gobzemu, var mobilizēt vēlētāju, un nav ne par iepirkumiem, ne Taureņiem, ne kvadrātiem, ne vakcinācijas nespēju jātaisnojas, ne arī kas jāpiedāvā. Arī Rododendram reklāma. Šaubīga teorija, spēlēties ar likumu un tiesībām, konstitūciju, lai izpatiktu vēlētājam. Tas jau ož pavisam nelabi.

Šodien A/PAR uzmanības novēršanai no pilsētas problēmām runā par to, ka kukulis 2,1 miljona eiro apmērā piedāvāts "Par/Progresīvie" frakcijas vadītājam Mārtiņam Kossovičam.

Atbildēt

Policija pirmo Gobzema protestu

15.12.2021. 15:33

»

Šoreiz varu tikai piekrist Urbanovičam - 30 cilvēki sapulcējušies provinces pilsētiņās, turklāt ārā, ne vairāk kā kādā lielveikalā DEPO pirms brīvdienām - tiešām pompozas aizturēšanas kā Kaimiņa lielā, izskatās pēc PR kampaņas rakstā minēto mērķu dēļ


apsargāja. Tad vēl Linda Baltiņa tur lasīja no grāmatas.. uzrunas bija arī krievu valodā. Policija par valsts alodas eievērošanu nesastsdīja nevienu administratīvo protokolu.

Vai tik Gobzema protesti nav policijas operatīvās darbības, lai vadītu un uzradzītu šos “protestus”, mazinot sociālās pretrunas? Jo labāk, lai cilvēki protestē un maksā sodus! Nevis sēž mājās un perina un izperina “brīnumus!

Atbildēt

15.12.2021. 15:22

»

Jautājums nav par tūri

Londonā vien ik mēnesi šobrīd notiek simtiem koncertu. Kāpēc PV koncerts būtu izceļams...


Šoreiz varu tikai piekrist Urbanovičam - 30 cilvēki sapulcējušies provinces pilsētiņās, turklāt ārā, ne vairāk kā kādā lielveikalā DEPO pirms brīvdienām - tiešām pompozas aizturēšanas kā Kaimiņa lielā, izskatās pēc PR kampaņas rakstā minēto mērķu dēļ.

Atbildēt

jautājums

15.12.2021. 15:00

»

Jautājums nav par tūri

Londonā vien ik mēnesi šobrīd notiek simtiem koncertu. Kāpēc PV koncerts būtu izceļams...


ir par vakcinēto saslimšanu. Kāpēc viņiem lai būtu privilēģijas, ja vakcīnas nepasargā no saslimšanas? Pietiek demagoģijas.

Atbildēt

Mjā..

15.12.2021. 14:44

Kad Latvijas Prokuratūra sāks izskatīt kolaboracionista un okupācijas režīma pakalpiņa Urbanoviča darbību noziedzīgā padomju okupācijas režīma atbalstīšanā un tā politikas istenošanā Latvijā?

Atbildēt

Pokstello

15.12.2021. 14:41

»

redzigajs

Urbanovičs jau trešo dienu liek rakstus.Ādamsons tajos pat nava pieminēts.Neiekrītiet


Un neiekrītiet,un neiekrītiet,brauciet lēnam pār tiltu draugi!

Atbildēt

Jautājums nav par tūri

15.12.2021. 14:05

»

pret absurdu

Ar ko Gobzema tūre sliktāka par Prāta vētras tūri? Ak uz PV pasākumiem gāja sertificētie? Nu un tad? Vienalga pēc koncertiem bija saslimušie


Londonā vien ik mēnesi šobrīd notiek simtiem koncertu. Kāpēc PV koncerts būtu izceļams?

Koncertos ielaiž tikai vakcinētos/izslimojušos. Kāpēc jāizceļ koncerts?

Premjerlīgas spēlēs tribīnes ir stāvgrūdām pilnas ar cilvēkiem un tie nelieto sejas maskas. Kāpēc jāmin Prāta vētra?

Ar jums tiešām tik viegli var manipulēt?

Atbildēt

Aldis Gobzems ir latviešu Navaļņijs

15.12.2021. 14:03

Pirmkārt, resnais Urbi, tu esi palicis tāds pats tukšmuldētājs kā ceļotājs Žigis vai resnais Ruks. Kur biji tu, kad cilvēki gāja iestāties par tiesisku valsti un pret policejisku varu? Latgalē tupēji mājās?
Otrkārt, ja viss Aldim Gobzemam piedēvētais - mazskaitlīgi atbalstītāji, mazs mītiņš, 10 klavieres utt. attaisno tādu policijas spēku mobilizēšanu, un ja covid ierobežojumi ir iegansts, tad vara ir ļoti bailīga un vienlaikus apzināti netaisna, jo 18. novembra pasākumos epidemioloģiskā drošība u.c. jautājumi bija tieši tādi paši kā 13. decembrī.

Atbildēt

redzigajs

15.12.2021. 14:00

Urbanovičs jau trešo dienu liek rakstus.Ādamsons tajos pat nava pieminēts.Neiekrītiet.

Atbildēt

Vēlētājs

15.12.2021. 13:43

Ja Kariņš vai Pavļuts rīkotu savas partijas reklāmas kampaņu un aicinātu tautu pulcēties, tad, komentētājuprāt, viņiem arī vajadzētu ļaut to darīt? Tad jūs pirmie kliegtu, ka viņi ir jāsoda. Interesanti, kāpēc gobzemam būtu jābūt izņēmumam?

Atbildēt

Gobzems ir varas un policijas provokators

15.12.2021. 13:32

»

:(

Var beigties ar izvirdumu, bet mūsu nelietīgie varneši tam ir gatavi. Nešaubieties ne mirkli, ka izvirduma gadījumā, nepamirkšķinot ne acu, vara izmantos gan asaru gāzi, gan ūdens lielgabalus, gan stekus. To taču esam redzējuši jau "dižajās Eiropas demokrātijās


Protestu vadībai un kontrolei, neapmierinātāko protestētāju identifikācijai elektroniski caur mob t kontrolējot katra pārvietošanos.

Izsekošanas un novērošanas iemaņas pokicija apguva kontrolējot karantīnas ievērošanu.

A. Ruks ir bij Izsekošanas un novērošanas nodaļas pr-ks.

Ja grib pārmācīt varu ar protestiem, katru izkontrolēt nevar. Hunta slepeni noveda tautu protestu stāvoklī. Katrai darbībai ir iespējama adekvāta pretdarbība.. tostarp pilnīgi slepena .. un huntu apsteidzoša..

Atbildēt

Tas fufels!

15.12.2021. 13:11

»

pret absurdu

Ar ko Gobzema tūre sliktāka par Prāta vētras tūri? Ak uz PV pasākumiem gāja sertificētie? Nu un tad? Vienalga pēc koncertiem bija saslimušie


Man pazīstams pāris bija uz PV koncertu Seperdbusha,abiem bija sertifikāti līdzi ,neviens tos uzrādīt neesot prasījis

Atbildēt

Amanda

15.12.2021. 13:07

Es gan pie tā Gobzema uz mītiņu neietu!Fui!Tads riktīgi vecs jau palicies!

Atbildēt

15.12.2021. 13:01

Jāni!

Labāk paskubini savu elektorātu iet vakcinēties.

Atbildēt

:(

15.12.2021. 12:55

»

Gobzema protesti ir tikai sākums

Pēc lokdauna, cilvēktiesību ierobežojumiem vai pandēmijas bezdarbnieki, noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un bez piekļuves kvalitatīvai medicīnas aprūpei, izsalkušie, kas nespēs samaksāt komunālos rēķinus, būs dramatiski noskaņotie. Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas ar...


Var beigties ar izvirdumu, bet mūsu nelietīgie varneši tam ir gatavi. Nešaubieties ne mirkli, ka izvirduma gadījumā, nepamirkšķinot ne acu, vara izmantos gan asaru gāzi, gan ūdens lielgabalus, gan stekus. To taču esam redzējuši jau "dižajās Eiropas demokrātijās"!

Atbildēt

Gobzema protesti ir tikai sākums

15.12.2021. 12:48

»

Šteinbuka norāda, kad Latvijā būs redzams patiesais bezdarba līmenis...


Pēc lokdauna, cilvēktiesību ierobežojumiem vai pandēmijas bezdarbnieki, noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un bez piekļuves kvalitatīvai medicīnas aprūpei, izsalkušie, kas nespēs samaksāt komunālos rēķinus, būs dramatiski noskaņotie. Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Kā tas viss spiediens nevarētu beigties ar izvirdumu? Kad nabadzība, liegumu un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pēdējo iespēju.

Atbildēt

15.12.2021. 12:46

Šteinbuka norāda, kad Latvijā būs redzams patiesais bezdarba līmenis
SABIEDRĪBA 2021. gada 25. janvārī 09:24
Jauns.lv / LETA

Patiesais bezdarba līmenis Latvijā būs redzams pēc dīkstāves pabalstu izmaksas perioda, proti 2021. gada beigās, pirmdien intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja Fiskālās disciplīnas padome priekšsēdētāja Inna Šteinbuka.

"Kāda būs reālā situācija ar bezdarbu rādīs tikai laiks, kad dīkstāves pabalsts vairs nebūs un daudzi uzņēmumi bankrotēs," teica Šteinbuka.

Viņa atzīmēja, ka būs uzņēmumi, tostarp arī līdz šim veiksmīgas kompānijas, kuras nespēs atgūties pēc krīzes.

Inkluzīvais kapitālisms bez cilvēktiesībām izvēlēties uzņēmējdarbības veidu un bez cilvēktiesībām uz īpašumu? Vai 4. maija valsts finanšu korporācija mūs gatavo sociāliem nemieriem un haosam?

Atbildēt

Gobzema darbības ir tikai sākums sociāliem protestiem

15.12.2021. 12:45

Iespējams, ka sociālajos protestos cionistu K. Kariņa MK valdībai nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem un sabiedrība varētu būt vēl vairāk cionistiski sašķelta.

Atbildēt

jā, bet...

15.12.2021. 12:04

»

Skats no malas

Dīvaina domāšana šim ivanam. Cilvēkam var būt savs viedoklis, bet cilvēkam ir iespēja paust šo viedokli veidā, kādā netiek nepārkāpta valstī noteiktā kārtība. Nebrīnīšos, ka Govjzemam ir garīgās veselības problēmas, un lai arī ir pieņemts būs iecietīgiem pret šādiem cilvēkiem, šis tips ir huligāns, ...


Tev pašam smiekli nenāk par to,ko uzrakstīji?
"...cilvēkam ir iespēja paust šo viedokli veidā, kādā netiek nepārkāpta valstī noteiktā kārtība".
Arī tā sauktajos padomju laikos bija tāds ironisks teiciens:"Ak, tad tev valdība nepatīk? Nu tad raksti tai valdībai vēstuli!"
Toreiz par tādu vēstuli, cilvēks nonāca čekā. Tagad tādas vēstules valsts kantora darbinieki vienkārši iesviež papīrkurvī un labākajā gadījumā vēstules autoram uzraksta atbildi, ka viņa "viedoklis ir uzklausīts".

Atbildēt

Neesošā pandēmija

15.12.2021. 11:44

atceļ visu. Tagad var terorizēt visus.Iemeslu var izdomāt.Cerība uz vakcinēto slimošanu, tikai kolektīvas un precīzi virzītas dusmas var ko mainīt. Koloniālā administrācija ir mazskaitlīga, ar 10 radziņiem un vienu AK12 varētu būtiski mainit politisko līdzsvaru valstī

Atbildēt

pret absurdu

15.12.2021. 10:46

»

Gopņikam nevar liegt izpausties, tas ir fakts. Bet kad gopņiks sāk pārkāpt sabiedrisko kārtību, kur ir citu cilvēku intereses, tad ir jāsavāc. Lai tiekas ar saviem vēlētājiem urālos


Ar ko Gobzema tūre sliktāka par Prāta vētras tūri? Ak uz PV pasākumiem gāja sertificētie? Nu un tad? Vienalga pēc koncertiem bija saslimušie.

Atbildēt

De facto:

15.12.2021. 10:05

Ar lielu nožēlu A.Ruks turpina A.Grišina, A.Sozinova gaitu, proti, izpildīt kontrabandistu pasūtījumu tabulu, pasūtītās krimināllietas, lai kā to teiktu visiem, skaidrs, ka Latvijā tie ir tie paši policijas vadītāji ar visām savām iespējām policijas sastāva un skaita ziņā un tehniski nekādas iespējas nevar atklāt pasūtītājiem, Advakatoa Pāvela Rebenoka un Mārtiņa Bunkus slepkavība un kad tauta gatavojas izteikt savu leģitīmas tiesības un protestē pret varas iestādēm, šitie kontrabandistu patroni, reideri, safabricētu krimināllietu organizētāji atņem un aizliedz pilsoņiem tiesības un aiztur bez pēdām, un tam viņiem pietiek prāta un spēka

Atbildēt

Skats no malas

15.12.2021. 10:04

Dīvaina domāšana šim ivanam. Cilvēkam var būt savs viedoklis, bet cilvēkam ir iespēja paust šo viedokli veidā, kādā netiek nepārkāpta valstī noteiktā kārtība. Nebrīnīšos, ka Govjzemam ir garīgās veselības problēmas, un lai arī ir pieņemts būs iecietīgiem pret šādiem cilvēkiem, šis tips ir huligāns, kas grauj sabiedrisko kārtību. Man nav skaidrs, kādēļ politiķiem ir kaut kāda tur neaizskaramība. Jau sen tika diskutēts, ka šis jautājums ir jāpārskata un politiķi nevar būt īpašāki kā parastā tauta.

Atbildēt

15.12.2021. 09:27

Gopņikam nevar liegt izpausties, tas ir fakts. Bet kad gopņiks sāk pārkāpt sabiedrisko kārtību, kur ir citu cilvēku intereses, tad ir jāsavāc. Lai tiekas ar saviem vēlētājiem urālos.

Atbildēt

Dans

15.12.2021. 08:43

Ja tu sasveicinies ar krievu, vai pasaki, nedod Dievs, kaut ko labu par Krieviju vai Baltkrieviju, tevi jau automātiski ieskaita valsts noziedzniekos! Nolādēto amerikāņu izlaistais rusofobijas mēris, tāpat kā citas normāli domājošam cilvēkam kaitīgas infekcijas ir pārņēmis iepuvušās "demokrātiskās Eiropas" valstis. To skaitā, Latvija, kā vienmēr ar pliku dirsu un gadsimta parādiem, bet ar "savu viedokli" ir pirmajās rindās! Ar ko tad Eiropas "demokrātija" atšķiras no krievu vai baltkrievu demokrātijas? Nerunājot jau nemaz par Ameriku, kurā demokrātijas vienīgā formula ir nauda, karš, laupīšana un trīskosība u "demokrātija" ir izčabējusi vēl pagājušajā gadsimtā pavisam.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

"Maskavas nams" Rīgā – simbols ģeopolitiskā kursa maiņai?

FotoPirms nedēļas biedrība "Austošā Saule" pulcēja piketa dalībniekus pretī "Maskavas namam" Rīgā. Ar plakātiem, kas atgādināja par ukraiņu ciešanām un nepieciešamību atbrīvoties no Krievijas ietekmes, pretī Krievijas valsts simboliem. Piketa dalībniekiem nebija šaubu par to, ka vairāk nekā pusotru gadu pēc pilna apmēra kara sākuma Ukrainā un gadu pēc okupekļa nojaukšanas Pārdaugavā "Maskavas nama" atrašanās Rīgā ir spilgts simbols arvien neatrisinātajai cīņai par Latvijas ģeopolitisko kursu un mūsu pašu interesēm savā valstī.
Lasīt visu...

21

Vai pienācis laiks izvēlēties amatpersonas ar loterijas palīdzību?

FotoSortition. Tā senajās Atēnās sauca sistēmu, kurā tautas priekšstāvji, amatpersonas, augstākie ierēdņi, tiesneši tika izvēlēti lozējot. Tas, kuram izkrita kārts ieņemt kādu augstu amatu, tad deva zvērestu kalpot godīgi, tikai un vienīgi tautas interesēs, neņemt kukuļus utt. Šī senā demokrātijas metode nav pilnībā izzudusi līdz pat mūsu dienām, piemēram, tādās valstīs kā ASV, kur šādi tiek izvēlēti tiesu zvērinātie, kuri krimināllietās faktiski izlemj – vainīgs vai ne.
Lasīt visu...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

3

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

FotoGodātie Saeimas deputāti, vēršamies pie Jums, lai paustu dziļas bažas par Gunāra Kūtra pieteikto kandidatūru un plānoto apstiprināšanu Saeimas priekšsēdētāja amatā. Uzskatām, ka deputāta publiskajā telpā izskanējušie izteikumi neatbilst augstajiem godprātības, atklātības un atbildīguma standartiem, kas tiek sagaidīti no Saeimas priekšsēdētāja kā vienas no augstākajām valsts amatpersonām.
Lasīt visu...

3

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

FotoRietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" – tādu secinājumu izteicu šā gada janvārī ārlietu debatēs.
Lasīt visu...

21

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

FotoPētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

Šī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva....

Foto

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

Lai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

Godātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es,...

Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...