Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Valdis Freimantāls

16.12.2019. 19:37

»

Bargais Brīnums

Vērojot Pilsoņu kongresā iefiltrēto provokatoru Pāvulu, kurš klusi darbojās, nekur nepacēla galvu, tikai vāca dokumentus, kurus stiepa tur, kur vajadzēja. Viens no tiem, kurš PK padarīja par destruktīvu un nerespektējamu politisku spēku...


Paulam Pavulam Pāvuliņam iesniedzu visu informāciju par Rīgas Latviešu Biedrības likvidāciju 1993. gada 18. februāra naktī! (Kad viņs bija šķēles Tautas partijas birojā atbildīgais par informāciju un kontaktiem ar sabiedrību) Tas bija Dzirnavu ielā sētas mājas 1 stāvā.

Līdz šai dienai NEKĀDA reakcija no viņa puses par Māmuļas likvidāciju naktī nav bijusi!

Vai tas nav dīvaini ?

Zinošs cilvēks taču !

Un darbīgs patriots taču!

Un kad arestēja Linardu Grantiņu Latvijā - ko viņš veica Linarda Grantiņa atbrīvošanas labā?

Dīvainas lietas ......

Atbildēt

Valdis Freimantāls

16.12.2019. 19:26

»

Fakts

Tev ir pierādījumi vai tikai mētājies ar mulķībām


Pieradījums ir Rīgas Latviešu Biedrības zvērīgā, PRETTIESISKĀ likvidācija 1993. gada 18. februāra naktī!

Lasīt : https://tautastribunals.eu/?p 33716

Atbildēt

ELJA

08.07.2019. 14:48

Glupības, ka "toreiz Egils darbojās tikai Ilzes Cipules pārstāvētā Eiropas jauno latviešu juristu grupā." Egils bija aktīvs vairākās Trimdas organizācijās, kā piemēram ELJA, kur ieņēma arī amatus.

Atbildēt

NIKNAIS

13.04.2019. 11:35

JA reiz Levits ir tas kas raksta autora ieskatā spējīgs apvienot nācijas, tad lai nebaidās un pieņem izaicinājumu uz publiskām debatēm ar citiem kandidātiem, kā tas ir normālā demokrātiskā iekārtā pieņemts, nevis aizmuguriski vienojoties ar noziedzīgo grupējumu koalīcijām
.

Atbildēt

Bargais Brīnums

17.02.2019. 12:18

»

L.Grantiņš H-86

Ja toreiz Pāvulam galvā bija vējš, var vēl piedot, bet tagad šīs vējšs ir materializējies par izkārnījumu klumšķi un aizvietojis smadzenes. Iedomāties, ka Levits ir latviešu patriots, ir tas pats, kas krokodilu nosaukt par lakstīgalu...


Vērojot Pilsoņu kongresā iefiltrēto provokatoru Pāvulu, kurš klusi darbojās, nekur nepacēla galvu, tikai vāca dokumentus, kurus stiepa tur, kur vajadzēja. Viens no tiem, kurš PK padarīja par destruktīvu un nerespektējamu politisku spēku.
Paulim galvā nekad nebija vējš. Viņš darbojās mērķtiecīgi un turpina darīt arī tagad.

Atbildēt

egils

16.06.2015. 18:49

Pāradresāts; Tagad aktuālie ir ''Lielie Projekti'' , kas ir vērsti pret Baltās rases cilvēkiem, pamatā Eiropā. Lai tie ''Varenie'', kas grib uzspiest pieņemt mums vēl pie 500 000-šiem, kas jau šeit dzīvo nelegāli Latvijas okupācijas rezultātā,no 1339.,1945.-1990.g. jaunus Afrikāņus utml. citas mentalitātes būtnes.. Zinām, ka katru gadu no 10-3000 mums ierodas Jaunie imigranti =t.s. Uztutēšanās atauju veidā, tas ir par naudu, kuras izcelsme arī nav pieprasīta. Tātad, lai TIE,,, kas grib šādu murgu izvērst, lai 1-nu gadu kādu tādu paņem pie sevis ģimēnē un 24 st. diennaktī ar vidokamerām TV rāda šo ''cirku'', būtu stipri interesanti.:))

Atbildēt

Auzas

02.06.2015. 22:04

»

L.Grantiņš H-86

Ja toreiz Pāvulam galvā bija vējš, var vēl piedot, bet tagad šīs vējšs ir materializējies par izkārnījumu klumšķi un aizvietojis smadzenes. Iedomāties, ka Levits ir latviešu patriots, ir tas pats, kas krokodilu nosaukt par lakstīgalu...


Raksts pa lietu, interesants. Tas "tautas frontes" bija tads chekistu sarikots teatris, tas skaidrs. Bet anekdotiskakais,ka shito shekeli grib iebarot ka "Latvijas patriotu"

Atbildēt

egils

02.06.2015. 18:52

Pāradresācija: Pamatā absurds, ka sveštautietim Eg.Lev... cionistam/ fakt. humanoīdam/ ļauj pretendēt uz baltu tautas prezidenta amatu , ko sen jau vajadzēja izraidīt no Latvijas par tiem noziegumiem pret latviešu tautu, ko viņš jau ir nodarījis! (nope)

Atbildēt

02.06.2015. 15:05

»

Paija - 07:25

Spriežot pēc Jūsu komentiem - gudrs cilvēks esat, kurš precīzi uztvēris realitāti...


Par gudrību nevaru spriest.Bet tikai faktus minu.Duadziem tos negribas zināt. Klaunāde turpinās.

Atbildēt

Strencijs

02.06.2015. 14:47

»

Paija - 07:25

Spriežot pēc Jūsu komentiem - gudrs cilvēks esat, kurš precīzi uztvēris realitāti...


:D:D varētu padomāt, ka patiešām "gudrs cilvēks, kurš precīzi uztvēris realitāti"..

Atbildēt

Paija - 07:25

02.06.2015. 11:34

Spriežot pēc Jūsu komentiem - gudrs cilvēks esat, kurš precīzi uztvēris realitāti.

***


Levita kungs, lūdzu pastaigājaties pa Rīgas centru, Barona ielu !
Un Jūs jutīsities kā kādā Rumānijas pilsētā -nabagu rajonā !
Nekad agrāk tik ļoti neizjutu to, cik ļoti degradējas pat apdzīvotais Rīgas centrs, Barona iela - tur vienkārši nesen atvērusies vesela virkne humpalu veikalu ķēde ar spilgtiem paziņojumiem skatlogos - kilogramā tikai 0,60 centi nolietotas lupatu ķeskas.

Rīgas jūgendstila ēkas , kurās senāk bija kaut kas pievilcīgs, nu kalpo humpalu tirgoņiem ...un pasaules bezkvalitātes precēm.


Un tā nav žēlošanās, bet fakta konstatācija, cilvēki dzīvo aizvien sliktāk...

Un kad Levita kungs stāsta, ka viņš veidos likumu par aizbraucējiem, gribas teikt: neviens aizbraucējs no Levita vēl viena teorētiskā un liekā likuma paēdis Latvijā nebūs.

Atbildēt

kāds

02.06.2015. 08:47

Kaut kāds slims "bazārs", balstīts uz sazvērestību teorijām. Toč pilnmēness. :(

Atbildēt

02.06.2015. 08:25

»

Paija- 18:45

Diemžēl nevaru Jums piekrist, ka sacījāt ka vraks un SVF = 2 dažadas lietas...


Ja ļoti, ļoti grib, visu var. Bet kuri tad būs tie žurnālisti? A. Margēviča vienīgi, jo mainās, pastāv un attīstās.

Tas Satvermes pants ir 90.-ais. Tiesības zināt savas tiesības, pilsoņu kopumam nedrīkst būt noslepenots šis SVF/PB aizdevums ar slepenajiem līguma nosacījumiem. Līgums starp LV centrālo valdību un SVF, ko pārņēmusi PB, maldinot sabiedrību, ka parāda SVF nav.Līgumi, to nosacījumi, grozījumi, komercnoslēpumi, sankcijas atslepenošanas gadījumā.

Lielākais šķērslis, kādēļ, protams, nav iespējams atslepenot, šiem līgumiem pieeja tikai ierobežotam skaitam personu ar pirmās pakāpes pielaidi valsts noslēpumam - prezidents, premjers, Saeimas spīkers, SAB direktors,Saeimas Nacionālās drošības komisijas (NDK) vadītājs, iespējams. Proetams, ka A.Lembergs, protams.Tā viņi tur mainās vietām, lai visi noslēpumi paliek šaurā lokā. Zatlers no prezidenta par NDK vadītāju, S.āboltiņa no spīkeres par NDK vadītāju, V.Dombrovskis, kas iedzina Latviju parādos, ES komisārs..J. Maizītis no ģenerālprokurora par SAB direktoru..G.Daudze..

Tas tāds šaurs personu loks. Bet lielākais šķērslis ir cits - sankcijas pret LV, ja šos līgumus atslepeno, kredītreitingu kritums LV aizdevumiem - palielinās neuzticamība - aizdodot palielinās aizdevuma procenti. LV pilnībā dzīvo uz parāda vairāk nekā viena gada budžeta apmērā, 9,2 miljardi eiro. Slepenie līgumu nosacījumi visu Latvijas sabiedrību nolemj dzīvei aiz "dzelzs priekškara"- kas veido totalitārisma no valsts puses attīstību.Totālu kontroli. Loģiski, ka tas arī ir viens no šo slepeno aizdevumu līgumu nosacījumiem, prasībām – šī totālā kontrole. APL ar katriem jauniem grozījumiem sašaurina privātpersonas tiesības.

Ja atslepeno šos līgumus, tas vairs nav izdevīgi tagad nevienam, pat tautai, tad valsts var sākt straujāk sabrukt, jo naudas aizdevumu procenti palielinās, palielinās mistisko "investoru" uzticība LV, nabadzība palielināties, jo katru gadu valsts parāds palielinās par 200 000 000 eiro, šodien šo slepeno līgumu nosacījumos SVF/PB dod mutvārdu norādes - konsolidējiet budžetu!

Saknes iestiepjas apstākļos, kādēļ piespieda LV centrālo valdību glābt Parex un 20 ārvalstu bankas. Kas to realizēja, nav saukti pie atbildības.

Pašlaik neviens politiķis pat neiedomājas skaļi runāt par šiem līgumiem un parādiem. Braukā ar mersedesiem, landroveriem.. Tēlo prezidentu kandidātus.Pašlaik Saeimas koalīcijā un tai opozīcijā esošās partijas spēlē visīstāko klaunādi. Skatītājs šai klaunādei ir pilsoņu kopums un visa tauta.Turklāt politiķi to vislabāk apzinās, un turpna liet „čugunu”par vieniem un tiem pašiem jautājumiem jau 25 gadus..Jautājums ir cits - kurš spēlē labāk. Tas arī labāk izmanto valsts resursus savā labā.

Atbildēt

Paija- 18:45

01.06.2015. 22:46

Diemžēl nevaru Jums piekrist, ka sacījāt ka vraks un SVF = 2 dažadas lietas.

Ikvienu jautājumu Min.Kabinets VAR atslepenot, ja ir griba, politiskā griba, " zināmas sviras" uz kurām var "uzspiest" iedīvotāji & žurnālisti.

Ja iedzīvotāji - Saeima prasītu, pieprasītu, žurnālisti pieprasītu - būtu spiesti atklāt.
Bet neviens jau nepieprasa, NEMĒĢINA prasīt, jo ieciklējušies uz principa: " tāpat nedos šādu informāciju".
Mierīgi var piemeklēt Satversmes pantu un iesniegt Satversmes tiesai iesniegumu kaut vai ...

Pēc būtības tas ir absurdi, ka iedzīvotāji - nodokļu maksātāji nezin, kur un kā , cik, kādās proporcijās noteiktā laika periodā aiziet viņu nodokļi SVF. Smieklīgi...

Atbildēt

neatbilstība

01.06.2015. 21:45

»

Eduards Lunis

---Mīļie Cilvēki...


ir un paliek neatbilstība. To jānovērš tuvākajos gados. Tur var palīdzēt EL. Ne pats no savas gribas, bet ja tauta sāks ko saprst, tad parādīsies nepieciešamība izlemt par vēlētās varas patiesajām pilnvarām. Tad jurists ar pieredzi un zināmu varu savu attieksmi parādīs. Ja kas, tad tāpat pēc 2 gadiem pārmaiņas skars visus un labāk rīkoties atbilstīgi jau tagad.

Atbildēt

Paija - 7:33

01.06.2015. 16:48

Lai izdara spiedienu uz Ministru Kabinetu - un lai atslepeno priekš tautas Starptautisko Aizdevumu summas ;
- kā tas tika darīts sagrieztā zviedru kuģa lietā, kad arī žurnālistu spiediena rezultātā miljona maksa par zviedra kuģa tiesāšanās lietu tika atslepenota.

Atbildēt

savējais

01.06.2015. 15:21

Levits arī tiks ievēlēts, jo Vējonis atkritīs kā otrais (pēc Bondara). Būtībā intriga ir tikai viena - cik ZZS balsis Vējonis dabūs, jo zemnieki par zaļo var nenobalsot, par Vienotību nerunājot. Un tas, ka Āboltiņa kā traka aģitē par Vējoni, tas viņam nāk tikai par sliktu - Saeimā "iešmugulētā" madama rūpējas tikai par savu personīgo labklājību, ko viņas caurktitušais Biznesmenis - vīriņā nav spējīgs nodrošināt.

Atbildēt

viena ūdensgalva, divas racējrokas

01.06.2015. 10:09

»

!!

E.Levits ir LABĀKAIS, kas šodien Latvijai vajadzīgs...


Pilnīgs murgs. Kamerad levits vai biedrs vējonis abi ir vienlīdz "cienījami" kandidāti. Un pilnīgi vienalga, vai Latviju pārvaldīs puskrievs vai pusžīds. Bez tam lemberga "pretstāve" brīžiem smieklīga, biedrs lembergs vēl nav sapratis, ka krievu komjauniešu un rietumu sabiedroto "cīņā" ticamības moments sen zudis.

Atbildēt

Paija - to 7:33

01.06.2015. 09:39

Nu šos jautājumus, kas ietverti komentā varētu uzdot Kaimiņam (viņš tāds aktīvs) lai izsauc uz kādu komisijas sēdi Finanšu ministru un paskaidro tautai par SVF aizdevuma līgumiem.

Atbildēt

01.06.2015. 08:33

Kāda atšķirība, kuru prezidentu ievēlēs? Tautai no tā nebūs nekāda labuma tāpat. Levits sola rakstīt likumus par labu aizbraucošajiem. Tukšus likumus, ar kuriem nevar uzlabot ekonomikas stāvokli Latvijā, lai aizbraukušie atgrieztos.
E.Levita vieta prezidenta anatā būtu alga viņam par kalpošanu 4. Maija kliķei. Tas arī viss.

Tauta turpinās dzīvot saskaņā ar Latvijai izstrādāto projektu Harvardas un Čikāgas (ASV) universitātēs, par ko neviens no prezidentu kandidātiem nevālas runāt tāpat kā par SVF/PB slepenajiem aizdevumu līgumiem Latvijai, kas atkal pras akonsolidēt budžetu. Šie SVF/PB slepenie tautai līgumi ir tā politikas daļa, kas konsekventi būs jāturpina realizēt jaunajam LV prezidentam neatkarīgi no tā, ko visi prezidentu kandidāti TV ekrānos un medijos muld pa tukšo.

Latviju gaida jauni parādi, tautas aizbraukšana. Valsts parāds katru gadu palielinās par 200 000 000 eiro. Latvijas valsts pilnībā dzīvo uz parāda – 9.2 miljardi eiro. Pašvaldību, skolu, slimnīcu slēgšana– daudzi pašreizējie deputāti meklēs ceļu pēc darbvietām Vācijā, Lielbritānijā. Zemi atalgotu un zemas kvalifikācijas darbu, jo angļu vai vācu valodu tie nepārzin līmenī, kas būtu konkurējošs.

Atbildēt

Elkonis

01.06.2015. 07:31

»

!!

Lauķis paliek lauķis


Patiess kangaru stils, piedāvāt izvēlēties starp slikto variantu un vēl sliktāku. Kangari vēl nekad nav piedāvājuši nevienu valstvīru - VISI piedāvātie spriežot pēc darbiem izrādījušies kangari, koloniālās sistēmas elementi, stutētāji, starptautisko mega oligarhu struktūru pārstāvji, no tā labuma guvēji

Atbildēt

!!

31.05.2015. 22:35

»

lauķis

Cionists Levits Latvijas patriots , jauna anekdote


Lauķis paliek lauķis...
Levits patiešām ir labākais

Atbildēt

vista

31.05.2015. 22:10

Latvijas prezidents Levins. OMG

Atbildēt

Paija -par L.Inkinu

31.05.2015. 22:03

2015. gada 10. jūnijā plkst. 13.00 Rīgā, Abrenes ielā 3 (Rīgas Apgabaltiesā) turpināsies izrēķināšanās ar Leonardu Inkinu.

Reiz klausījos merkurā .lv L.Inkina aizstāvības runu no tiesas zāles.
Jāatzīst, ka cilvēks izcili sevi aizstāvēja.

Lai turās, ja arī šajā 2.procesā zaudēs, lai nenokar galvu - vēl ir pārsūdzības iespējas nākamajās instancēs, vēlams viņam būtu nodrošināties ar advokātu, jo tas( neskatoties uz to, ka L.Inkins ar loģisku motivāciju pamatoja savas rīcības nekaitīgumu un tiesības uz varda brīvību), varētu dot plusus L.Inkina uzvarai arī šajā instancē.

Lūdzu, kurš pazīst L.Inkinu pasakiet , lai cīnās un nepadodas, jo prokurora pārsūdzība ,neņemot vērā to, ka tiesa 1.instancē apmierinājusi L.Inkina prasību, ir netaisna pret L.Inkinu.
(Interesants precedents tiesu vēsturē, bet diemžēl strādājošiem cilvēkiem neder laiks plkst. 13:00 dienā, lai atbalstītu)

Atbildēt

lauķis

31.05.2015. 21:41

»

!!

E.Levits ir LABĀKAIS, kas šodien Latvijai vajadzīgs...


Cionists Levits Latvijas patriots , jauna anekdote.

Atbildēt

!!

31.05.2015. 21:35

»

antons mikoss

Andri! Tu kļūdies! Levits nav labāks par Bondaru, Vējoni. Vienīgi viņu virza pasaules varenie. NA pilda viņu pavēles. Sava vieta atvēlēta arī tev. Savulaik Rietumvācijas Bundestāgam viņš izstrādāja nostāju, ka Staļina- Hitlera pakts nav spēkā no noslēgšanas brīža!?. Šodien Merkele paziņo, ka pakts ir...


E.Levits ir LABĀKAIS, kas šodien Latvijai vajadzīgs.
Par šādu prezidentu mums nebūtu kauns, šāds prezidents varētu pieiet klāt ikvienam pasaules valstu prezidentam un parunāt kā līdzīgs ar līdzīgu.
Kamēr Lembergs stiprināja padomju varu, Levits aiz robežāmcīnījās par Latvijas neatkarību. Levits pēdējos 30 gados sevi ir apliecinājis kā Latvijas patriotu
Kauns par Vienotību!

Atbildēt

antons mikoss

31.05.2015. 21:08

Andri! Tu kļūdies! Levits nav labāks par Bondaru, Vējoni. Vienīgi viņu virza pasaules varenie. NA pilda viņu pavēles. Sava vieta atvēlēta arī tev. Savulaik Rietumvācijas Bundestāgam viņš izstrādāja nostāju, ka Staļina- Hitlera pakts nav spēkā no noslēgšanas brīža!?. Šodien Merkele paziņo, ka pakts ir nelikumīgs no noslēgšanas brīža, bet tika realizēts. Kā var realializēt to kas nebija spēkā- to pajautā savam protežē?. Saproti ko tu lobē?

Atbildēt

burvis

31.05.2015. 20:16

Skatoties kā vieni latvieši uzkundzējas citiem latviešiem un cīņu viņu starpā, viss liecina, ka 1917.gadā Krievijā uzsāktais pilsoņu karš turpinās aizvien Latvijā.

Atbildēt

viedais

31.05.2015. 20:12

2015. gada 10. jūnijā plkst. 13.00 Rīgā, Abrenes ielā 3 (Rīgas Apgabaltiesā) turpināsies izrēķināšanās ar Leonardu Inkinu.

Leonards apsūdzēts par to, ka esot izdarījis darbības, kas apzināti vērstas uz nacionālā, etniskā, rasu naida un nesaticības izraisīšanu, ja tās izdarītas, izmantojot automatizētu datu apstrādes sistēmu (datoru).

Pirmās instances tiesā Leonards Inkins tika attaisnots, tomēr prokuratūra tiesas lēmumu pārsūdzējusi.

Tāda, lūk, ir tā "vārda brīvība" Latvijā!

---------------------

Egils Levits un Aivars Borovkovs nav teicis nevienu aizstāvības vārdu ne Aivaram Gardam, ne Līgai Muzikantei, ne Leonardam Inkinem, ne kādam citam latviešu brīvības cīnītājam. Tas arī raksturo Egilu Levitu un Aivaru Borovkovu.

Atbildēt

vista

31.05.2015. 20:09

TV arī visi saka - Levins!!!

Atbildēt

lauķis

31.05.2015. 19:41

Neviens neliedz Levitam iespēju doties uz savu etnisko dzimteni Izreilu.

Atbildēt

31.05.2015. 19:10

»

Vo

2015. gada 10. jūnijā plkst. 13.00 Rīgā, Abrenes ielā 3 (Rīgas Apgabaltiesā) turpināsies izrēķināšanās ar Leonardu Inkinu...


Saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu pret ikvienu personu ar augsti stāvošas amatpersonas mutisku rīkojumu var ierosināt-safabricēt kriminālprocesu, ja ne kā pret aizdomās turamo, tad kā cietušo, šo personu DP līdzekļiem padarot par cietušo sakaņā ar Operatīvās darbības likumu it kā visas sabiedrības interesēs.

Atbildēt

Vo

31.05.2015. 19:01

»

A.G.

Deboļševizācija. Dekolonizācija. Deboļševizācija" (DDD) galvenās redaktores Līgas Muzikantes prasību un no valsts Tieslietu ministrijas (TM) personā piedzinusi 11 000 latu morālā kaitējuma atlīdzību saistībā ar kriminālvajāšanu un apsūdzību “noziegumos pret cilvēci...


2015. gada 10. jūnijā plkst. 13.00 Rīgā, Abrenes ielā 3 (Rīgas Apgabaltiesā) turpināsies izrēķināšanās ar Leonardu Inkinu.

Leonards apsūdzēts par to, ka esot izdarījis darbības, kas apzināti vērstas uz nacionālā, etniskā, rasu naida un nesaticības izraisīšanu, ja tās izdarītas, izmantojot automatizētu datu apstrādes sistēmu (datoru).

Pirmās instances tiesā Leonards Inkins tika attaisnots, tomēr prokuratūra tiesas lēmumu pārsūdzējusi.

Tāda, lūk, ir tā "vārda brīvība" Latvijā!

Atbildēt

31.05.2015. 19:00

»

A.G.

Deboļševizācija. Dekolonizācija. Deboļševizācija" (DDD) galvenās redaktores Līgas Muzikantes prasību un no valsts Tieslietu ministrijas (TM) personā piedzinusi 11 000 latu morālā kaitējuma atlīdzību saistībā ar kriminālvajāšanu un apsūdzību “noziegumos pret cilvēci...


Loģiski, ka varas uzurpatori izrēķinās un turpinās to darīt ar visiem iespējamiem administratīvajiem resursiem. Likumi nostiprināti pat tā, ka ikvienam var tikt liegtas cilvēktiesības brīvi pārvietoties. Latvijā pašlaik ikvienu personu var aizturēt un nogādāt policijas iecirkniī, nesniedzot paskaidrojumus. Vēlāk saskaņā ar APL pat var atteikt atbildēt uz iesniegumu pēc būtības, iesniegumā prasot izskaidrot aizturēšanas iemeslus.


Saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu pret jebkuru personu ar augsti stāvošas amatpersonas mutisku rīkojumu var ierosināt-safabricēt kriminālprocesu, ja ne kā pret aizdomās turamo, tad kā cietušo, šo personu DP līdzekļiem padarot par cietušo sakaņā ar Operatīvās darbības likumu it kā visas sabiedrības interesēs.

DDD pašreizējos apstākļos ir tikai novecojis sauklis un cietusī Muzikante ir iztērējusi milzu enerģiju sevis aizstāvēšanai. Nekādas kompensācijas naudas izteiksmē to nevar atsvērt - šīs ciešanas.

DDD nav attīstījies, nav pielāgojies jaunajām laika prasībām, laikam ritot nebijušā ātrumā reizē ar informācijas plūsmas bezgalīgu neierobežotību, kas paver jaunas iespējas, un nav ar saviem līdzekļiem DDD atradis jaunas metodes un paņēmienus, kā cīnīties par latviešu tautas interesēm. DDD nav mācījušies no vecajām kļūdām un nav savu, citu, mācību rezultātā izstrādājuši savu oriģinālu stratēģiju, bet turpina sevi pozicionēt tanī pat novecojušajā formā bez reāla ieguldījuma mērķu sasniegšanā. Varturi paši rada jaunas iespējas pret viņiem cīnīties ar savu nekaunību un totalitārismu, vispārēju tiesību ierobežošanu.

Atbildēt

Edge

31.05.2015. 18:54

»

Amēba - Nils muižnieks, cilvēks bez rases, dzimuma un tautības...


Latviskas Latvijas nav un nebūs! Saruna ar bijušo Saeimas deputātu Jāni Lagzdiņu
http://www.la.lv/lagzdins-musu-paaudze-piedzivos-eiropas-civilizacijas-norietu/
====================================================
Ja Latvijā reāli pastāvošo situāciju (de facto)kaut kad vajadzēs arī de iure atzīt, tad nekas būtisks nenotiks - vismazāk ar kampēju un oligarhu "Latviju".
Lai neiznīktu Laimes lāča gaidās,nāksies domāt, stipri domāt - ikvienam ar savu paša galvu.
Atgādinājuma, lai atcerēties - galu galā latviešu tautas vairākumam "trekna" dzīve nav un nebūs:
"Tu esi Latvija!" (O.Vācietis)
http://dzejolis.lv/par-latviju/tu-esi-latvija/

Atbildēt

31.05.2015. 18:42

»

citāts

Ir pagājuši vairāk nekā divdesmit gadi kopš neatkarības atjaunošanas, bet krievvalodīgie joprojām brīvi dzīvo šeit, un mēs pat krievu skolas nevaram aiztaisīt ciet. Krievi tagad ņirgājas par prezidenta Bērziņa apņēmību karot Sīrijā, bet kurš gan liedza Bērziņam nebūt šakālim un, tiekoties ar Obamu, ...


Amēba - Nils muižnieks, cilvēks bez rases, dzimuma un tautības..

Tādus kopš neatminamiem laikiem ASV grib redzēt visus latviešus, kā amerikāņus, jo nacionālais jautājums ir izslēgts no viņu spējas to apspriest. Un šodien vairs nav svarīgi - kas ar ko ticies, kur uzstājies, ko teicis, kas ko lēmuši, jo plāns Latvijas politiskajai un ekonomikas attīstībai sen sarakstīts. Paši latvīeši turpina kulties pa tukšām pakulām, runājot par garām palaistām izdevībām, kuru vispār nav bijis.

Un tā tas turpinās, tukša salmu kulšana, kamēr vecie komunisti realizē varu savās interesēs, Latvijas pārkrievošana turpinās.E.Levits būtu gatavs pat ieviest 2. valsts valodu Latvijā, ja būtu vajadzība un Latvijai draudētu briesmas. Tieši tāpat par 2. valsts valodu runāja Ukrainā maidana laikā.

Tieši E.Levits palīdzēja ieviest preambulu, lai 2. valsts valodu var ieviest tikai ar Saeimas balsojumu vien.

Nezinu Latvijā nevienu politķi, kas vispār izprastu patieso Latvijas situāciju un kā šajā situācijā Latvijai būtu jarīkojas, lai latviešu tauta neiznīktu. Neviens par šiem jautājumiem pat nav spējīgs spriest un dikutēt argumentēti - atbilstoši laika prasībām.

Atbildēt

Edge

31.05.2015. 18:32

»

A.G.

Deboļševizācija. Dekolonizācija. Deboļševizācija" (DDD) galvenās redaktores Līgas Muzikantes prasību un no valsts Tieslietu ministrijas (TM) personā piedzinusi 11 000 latu morālā kaitējuma atlīdzību saistībā ar kriminālvajāšanu un apsūdzību “noziegumos pret cilvēci...


Pētersone-Godmane: "Lai neieviestu bēgļu kvotas, jāpretojas 35% ES iedzīvotāju"
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/195138/petersone-godmane-lai-neieviestu-beglu-kvotas-japretojas-35-es-iedzivotaju
====================================================
Visu valstu DDD, apvienojaties!
Ja ar 200 000 "krievvalodīgo" galā netikt, tad vismaz 737 "krāsainos" Latvijā neielaidīs?

Atbildēt

A.G.

31.05.2015. 18:19

Deboļševizācija. Dekolonizācija. Deboļševizācija" (DDD) galvenās redaktores Līgas Muzikantes prasību un no valsts Tieslietu ministrijas (TM) personā piedzinusi 11 000 latu morālā kaitējuma atlīdzību saistībā ar kriminālvajāšanu un apsūdzību “noziegumos pret cilvēci”.
Tiesā portālam "Delfi" apstiprināja, ka ceturtdien apmierināta Muzikantes prasība un piedzīti 11 000 latu jeb 15 651 eiro Spriedums gan vēl ir pārsūdzams apelācijas kārtībā.

Kā paziņojumā presei norāda Latvijas Nacionālās frontes preses dienests, Drošības policija un prokuratūra pirms dažiem gadiem bija ierosinājusi vairākas krimināllietas pret laikraksta DDD veidotājiem, "cenšoties apklusināt Latvijas deokupācijas un dekolonizācijas aktualizēšanu presē" un Latvijas Nacionālās frontes priekšsēdētājs Aivars Garda un laikraksta galvenā redaktore Muzikante tikuši "brutāli apsūdzēti vairāku noziegumu izdarīšanā, par kuriem atbildība ir noteikta Krimināllikuma IX nodaļā "Noziegumi pret cilvēci, kara noziegumi, genocīds", kas saskaņā ar Romas Starptautiskās krimināltiesas Statūtiem ir vissmagākie noziegumi, kuriem nav noilguma".

Apsūdzētie tikuši attaisnoti visās trijās tiesu instancēs un atzīti par nevainīgiem un attaisnoti pret viņiem celtajās apsūdzībās.

Pēc attaisnojošā sprieduma Līga Muzikante iesniedza prasību pret Latvijas valsti, kuru saskaņā ar likumu pārstāv Tieslietu ministrija.

Līga Muzikante tiesai lūdza piedzīt no Tieslietu ministrijas 10 600 latu lielu atlīdzību par morālo kaitējumu. Prasības summu Muzikante pielīdzināja naudas soda apmēram, kādu savulaik bija prasījusi prokuratūra, uzturot apsūdzību.

Atbildēt

citāts

31.05.2015. 18:12

Ir pagājuši vairāk nekā divdesmit gadi kopš neatkarības atjaunošanas, bet krievvalodīgie joprojām brīvi dzīvo šeit, un mēs pat krievu skolas nevaram aiztaisīt ciet. Krievi tagad ņirgājas par prezidenta Bērziņa apņēmību karot Sīrijā, bet kurš gan liedza Bērziņam nebūt šakālim un, tiekoties ar Obamu, izmantot izdevību, un norādīt uz pašas Latvijas problēmu saistībā ar Jeļcina – Klintona vienošanos, kas nākotnē Latvijā var pāraugt tikpat nopietnā konfliktā kā tagad Sīrijā?! Kurš prezidentam Bērziņam liedza pateikt, ka piektā kolonna nekad neintegrēsies?!

DDD: Manuprāt, tie, kuri pēc ciemošanās Baltajā namā piekrita izpildīt ASV un Krievijas vienošanos par krievvalodīgo atstāšanu Latvijā, ir paveikuši nodevību pret latviešu tautu.

A.P.P.: Interesanti, ka 5. Saeimas laikā Birkava ministru kabinetā trešā daļa bija trimdas latviešu. Man no tiem laikiem atmiņā palikuši daži ļoti spilgti fragmenti. Tolaik tam varbūt nepievērsām tik daudz uzmanības, bet tagad tas daudz ko izskaidro.

1990. gadā gan pie Igaunijas Pilsoņu Kongresa, gan Latvijā viesojās Otto fon Habsburgs[2]. Viņš tikās ar mums – Latvijas Pilsoņu kongresa pārstāvjiem – un tolaik demonstratīvi attiecās tikties ar Okupācijas pašpārvaldes, t.i., Augstākās Padomes locekļiem. Savukārt trimdas pārstāvji, kuri burtiski izvairījās tikties ar Pilsoņu kongresa delegātiem, pamatā ņēmās ar “guļošajiem”, pareizāk – reformu komunistiem. Trimdinieku draudzība ar bijušajiem komunistiem izvērtās par vienošanos starp “Klubu-21” un Pasaules Brīvo latviešu apvienību veidot vienu kopēju partiju “Latvijas ceļš”.

Vienošanās par sociālajām garantijām visiem militāristiem Latvijā tika noslēgta laikā, kad Valda Birkava valdībā aizsardzības ministrs bija Valdis Pavlovskis (ministrs laikā no 1993. gada 3. augustam līdz 1994. gada 19. septembrim), kurš šobrīd dzīvo Amerikā un saņem Amerikas pensiju. Tieslietu ministrs, kas to visu akceptēja, bija Egils Levits. Pēc šīs vienošanās noslēgšanas, lai mūs mācītu mīlēt un integrēt krievus, Latvijā no Losandželosas momentāni ieradās Nils Muižnieks.

Atbildēt

gala sākums

31.05.2015. 17:48

Pilnīgi vienalga levits, bondars vai vējonis ar riekstiņu. Var arī dolgopolovu vai pabriku ar kalnieti.
Skaidrs ir tikai viens, sistēma ir nostabilizējusies un noslēgusies sevī. No ārpuses neviens netiek pielaists. Sūdi tiek malti simtām reižu un vēlreiz pārmalti. Bandinieki tiek bīdīti uz priekšu un atpakaļ. Vājprātīgo sistēma šķiet neuzvarama.
Jo lielāku muļķi ievēlēs, jo labāk. Var arī levitu, kurš sevi uzskata par izcilu profesionāli, bet faktiski ir tikai tukšu salmu kūlējs.
Kāpēc neievēlēt par prezidentu artusu kaimiņu? Labs kandidāts. Un galvenais, uzticams.

Atbildēt

Edge

31.05.2015. 17:08

Vai 3. jūnijā Egils Levits dosies atpakaļ trimdā?
====================================================
Vai 3.jūnijā Egils Levits spēs izlauzties - jebšu tiešām piedzīvosim farsu?
Brīvību Levitam:
"Izlaušanās no cietuma. Saruna ar Egilu Levitu"
http://www.la.lv/saruna-egils-levits/

Atbildēt

31.05.2015. 16:48

»

to Grantiņ!

Kad tevi beidzot pakarot, no tevis atraus tavu galvu, no tās izvelsies tikai sūdi


Steidzie, Grantiņ, uz Vācijas policiju ar sūdzību, jo es tevi apvainoju un ceļu neslavu kā sūda Vācijas pilsonim!

Atbildēt

Paija- to15:26

31.05.2015. 16:46

E.L. nosacīti zaudē un tikai iegūst... viņam 2016.gada beidzas tiesneša pilnvaras otrajam termiņam ES tiesneša amatā Luxemburgā .
2 termiņus viņš jau bija Strasbūras Eiropas Cilvēktiesību tiesnesis.

E.L. vēlas šo GODU -VP amatu ļoti, jo arī pirms 4 gadiem kandidēja, bet atsauca savu kandidatūru.

Sieva (ka rakstīts intervijā) ir labi pelnoša - ginekoloģe Vācijā. E.L. faktiski neko nezaudē, nu varbūt kadus mēnešus līdz tiesneša pilnvaru beigām Luxemburgā.
Turklāt EL ir godkārīgs un VP amatā viņš varētu paust savas koncepcijas teorētiskās konstitucionālajās tiesībās.
EL uz šo amatu ir gājis mērķtiecīgi, n-tos gadus vienlaikus būdams gandrīz visu Latvijas Republikas Valsts Prezidentu Konstitucionālās komisijas priekšsēdētājs (kā viņam tas izdevās?).

Kā partijas vadītājs (VP neievēlēšanas gadījumā) EL " nepavilktu" , jo stāv tālu no Latvijas realitātes, turklāt viņš nespētu izveidot kontaktu ar vienkāršo tautu un faktiski tautas dzīve E.L. neinteresē, viņam kā zinātniekam interesē valsts uzbūve un savu teoriju, terminu iedzīvināšana.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...