Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nū ja

12.06.2012. 04:27

Tie 20% smird pa gabalu!

Atbildēt

Ausaiņa partneris - Ļeņina skolnieks

05.06.2012. 21:45

05.06.2012. 22:41

Apstiprināta partijas Gods kalpot Rīgai! dibināšanas sapulcē 2012.gada 17.martā

Rezolūcija „Ekonomiskās attīstības vīzija”

Piederības sajūta pilsētai nerodas no skaisti noslīpētiem reklāmas saukļiem. Tā veidojas no pilsētas attieksmes pret katru tās iedzīvotāju
individuāli, pret viņa ģimeni, apkārtējo vidi, cilvēku ikdienas vajadzībām un iekšējām izjūtām.
Ir svarīgi, lai savā ikdienas gājumā mēs spētu identificēt sevi ar pilsētu, kurā dzīvojam, lai pilsēta kalpotu tās iedzīvotājiem, nevis otrādi, lai tā sadzirdētu iedzīvotāju vajadzības, būtu atvērta dialogam un sadarbībai, lai pilsēta pastāvētu aktīvā mijiedarbībā ar tās iedzīvotājiem.

To raksturo vārdi:
- ambīcijas
- līderisms
- pragmatisms
- atvērtība
- labklājība

Mēs:
- Rīgu zinām, izprotam tās vajadzības un iespējas,
- mīlam Rīgu , rūpējamies par labklājību un drošību tajā,
- daudz strādājam un turpināsim to darīt,
- esam daudz sasnieguši, bet vēl daudz ir darāmā,
- neko negaidīsim, bet aktīvi iesim un uzrunāsim,
- būsim vienota komanda, meklēsim dialogu ar katru rīdzinieku,
- būsim ambiciozi un aktīvi Rīgas iedzīvotāju interešu aizstāvībai,
- lepojamies ar paveikto un esam pārliecināti, ka mūsu komanda var realizēt vispārdrošākos plānus.

Mūsu mērķis ir izveidot Rīgu par:
- vietējā biznesa izaugsmes centru,
- draudzīgāko pilsētu ģimenēm ar bērniem,
- vienu no ekoloģiski zaļākajām pilsētām Eiropā,
- vietu, kas nākotnē motivētu iedzīvotājus nepamest Latviju, ar savu darbu un entuziasmu celt nevis svešas, bet savas valsts labklājību
- pilsētu, kurā ir viens no zemākajiem bezdarba līmeņiem Eiropas Savienībā,
- pievilcīgu vietu ārvalstu investīcijām,
- starptautisko konferenču organizēšanas centru,
- vienu no pieprasītākajiem tūristu galamērķiem.
- starptautisko uzņēmumu pārstāvniecības centru Baltijas valstīs.

Mēs raugāmies uz Rīgu kā Latvijas ekonomiskās attīstības dzinējspēku - pilsētu, kas pozitīvi ietekmē valsts ekonomiku. Tomēr uzskatām, ka pilsētas mērķu sasniegšanā nozīmīgs ir arī valsts atbalsts.

Mēs vēlamies, lai Rīga ir pievilcīga gan tās iedzīvotājiem, kas šeit strādā un dzīvo, gan uzņēmējiem, kas šeit investē resursus un rada darba vietas, kā arī tūristiem, kas šeit atbrauc, lai atpūstos un labi pavadītu laiku. Lai cik gadsimtus Rīga tiek būvēta, tā nekad nebūšot gatava, vēsta tautas teika. Mēs ar savu ikdienas darbu arī turpmāk centīsimies padarīt to arvien pievilcīgāku saviem līdzcilvēkiem un viesiem.

Gods kalpot Rīgai!

Atbildēt

Alpīnists

05.06.2012. 00:14

Redzēju šamo Alpu kalnu ciematiņā lepni apstaigajam savu dārgo kopīpašumu.

Atbildēt

Agata Kristi

04.06.2012. 22:56

SMiekliigi - kaiminu valstiim udenu var dzert no kraana, vismaz Skandinaavijaa un muusu faseetais udens viniem nav vajadziigs it nemaz.. nulles zinaashanas par eksportu...

Atbildēt

Jānis

04.06.2012. 22:39

Ta ir kad valstī ir vairākas valstis.
Ameriks, kas ieradās domē ar lielām acīm neko nesaprazdams un tukšām kabatām ātri vien sakārtoju pūru radiem paziņām u.tt. Un apstāties nav iemesla, jo par to šajā valstī nevienam nekā nav!!!

Atbildēt

Savādi gan

04.06.2012. 20:45

Vai gadījumā desmit jaunās tualets, kas kopā Rīgas budžetam izmaksājušas 457,7 tūkstošus latus, ņemot vērā to izmaksas uz vienu kvadrātmetru, nav aprīkotas ar supermodernām attīrīšanas iekārtām, un pielagotas jaunā dzeramā ūdens piepildīšanai un iepakošanai uz vietas?

Atbildēt

Business

04.06.2012. 20:32

Rīgas domes "Vienotība" deputāti savākuši informāciju un pierādījumus, kas apliecina, ka Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" apsaimniekotajās mājās vairāki dzīvokļi izslēgti no dzīvokļu reģistra, tā radio intervijā teica Olafs Pulks ;) Tirgot vēlas ne tikai ūdeni, bet arī, iespejams, dzīvokļus skaidrā naudā caur visadiem ofšoriem :)

Atbildēt

Hm

04.06.2012. 18:39

Gods kalpot Rīgas ūdenim un gaisam! Kad pašvaldība sāks tirgot svaigu gaisu pie ManTessa un jaubūvējamā ķīmisko vielu pārkraušanas uzņēmuma? Zemes un dzīvokļu nodoklis jaunieviests un paaugstināta zemes nodokļa likme privatīpašumiem. Kad varam gaidīt nodokli par ūdens un gaisa lietošanu?

Atbildēt

!

04.06.2012. 18:23

LAIKAM BEIDZOT TIKS REALIZĒTA UN SAVULAIK IESAKTĀ BET PĒC IEVĒLĒŠANAS RĪGAS DOMĒ PAMESTA NOVARTĀ 50 000 JAUNU DARBA VIETU RADĪŠANA RĪDZINIEKIEM. AMERIKS TURPINA PIRMS IEPRIEKŠĒJĀM PASVALDĪBU VĒLĒŠANAM AR ŠLESERU IESAKTO KOPDARBU JAUNU DARBA VIETU RADĪŠANĀ AR VIDĒJO ALGU UZ ROKAM 500 LVL.

SMIETIES, VAI RAUDĀT, KĀRTĒJĀM PASVALDĪBU VĒLĒŠANĀM TUVOJOTIES.

Atbildēt

ūdens-pumpis

04.06.2012. 17:47

būtu labi, ja viss būtu tik vienkārši. Latvijā jau ir ūdens pakotāji un tirgotāji Venden, Cido, Svētavots utml., viņi pārsvarā strādā vietējā tirgū, jo Lietuvā, Dānijā utt. ir pašiem savi ūdens pakotāji. Tur nav tuksnesis, lai būtu nepieciešams ūdeni iepirkt ārzemēs.

Atbildēt

Vārds

04.06.2012. 17:02

>Kā var privāto biznesu saistīt ar kalpošanu sabiedrībai.

Ameriks var, kā nekā šim ciniķim ir pat tāds sauklis "Gods kalpot Rīgai![to izlaupot]"

Atbildēt

Vārds

04.06.2012. 17:01

Forši ar iedzīvotāju maksātajiem tarifiem uzspēlēs loteriju. Sagrūdīs naudu neejošā biznesā un to izlaupīs. Kaut tas Ameriks ātrāk uz Ameriku aizbrauktu.

Atbildēt

vilis

04.06.2012. 16:00

Uh!Maita. Gatavo atkāpšanās ceļu.Jūt ka nākamgad netiks domē

Atbildēt

changalis

04.06.2012. 15:19

njā, Amerika intereses te ir "pieņēmuma formā", bet skaidrs, ka Amerika blice + SC de facto kontrolē RŪ, attiecīgi ir atbildīgi par tā darbību, t.sk. "interesēm".
Manuprāt, pēc būtības šī ideja ir absurda - jaukt ūdensapgādi un fasēta ūdens ražošanu kopā ir tāpat kā siltuma ražošanu ar sveču liešanu. Pat īsti diskutēt te nav par ko.
Pirmkārt, pašvaldībai NAV jānodarbojas ar šāda veida komercdarbību.
Otrkārt, fasētā ūdens tirgus ir piesātināts un, lai tur kaut ko nopietnu izdarītu, ir nepieciešami būtiski ieguldījumi un uz peļņu var cerēt tikai ilgtermiņā. Fasēto ūdeni ražo Aldaris, Cido, Venden un vēl vesela gūzma citu ražotāju.
Treškārt, kāds sakars pašvaldības uzņēmumam (RŪ) ar citām pilsētām, kur nu vēl valstīm? Kādi eksporta tirgi? Murgs gatavais...
Šāda plāna realizācija nav pieļaujama par nodokļu maksātāju naudu!

Atbildēt

ralfs

04.06.2012. 14:56

Apslkatot to biznesa plānu, smiekli nāk. Tas labākajā gadījumā ir 1.kursa līmenī. Kur ta 90% RŪ taisās eksportēt?!?!? Ja tas būtu tik viegli, visi LV ūdens ražotāji jau sen to būtu darījuši. Tikai kaut kā nemana.

Atbildēt

juris

04.06.2012. 13:42

Būtu interesanti, ja kāds ūdens ražotājs pakomentētu šo "biznesa plānu": cik reāls, par cik šādu plānu var saražot pēdēja kursa students

Atbildēt

nu jā

04.06.2012. 13:23

Klačas tātad pareizas, Ušakovs vairs nevēlas ar Šleseriem kopā startēt un ir uzradušies citi kandidāti.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

04.06.2012. 13:01

************************************
..."(..)...Uzņēmuma pārstāve Signe Dreijere par jaunās meitas sabiedrības dibināšanu medijos paziņojusi, ka „tas ir viens no veidiem, kā iegūt līdzekļus, lai nevajadzētu palielināt tarifu.”"...
*************************************
... kur tad tik švaki argumenti !!! - neticu savām acīm, ka piemirsušās legendārās DARBAVIETAS ...varbūt, ka "pētījumā" pieminēts - buš brīvākā brīdī jāiecōlējas ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

04.06.2012. 12:57

>> ALEKSANDRAM
************************************
... nesaki "hop", kamēr nav pārlekts !... ja nu izsvilpšana vēl - bet par to tavu "lielo blīkšķi" es gan daudz "līkopos" neliktu ...

Atbildēt

Александр Родионович Бородач

04.06.2012. 11:34

Jākampj kamēr vēl var, pēc domes vēlēšanām šo ar Salašņu Centru izsvilps ar lielu blīkšķi.

Atbildēt

to helena

04.06.2012. 11:27

Tas nozīmē to ja Jūsu mājā nepareizi izbūvēta lietus ūdens novadīšana-nevis uz āru bet gan kopējā kanalizacijā.Un par to jāmaksā.

Atbildēt

sarkanie strēlnieki

04.06.2012. 10:38

visu nacionalizēt, nav ko te čakarēties, nekādi tiesiskumi te nepalīdzēs

Atbildēt

Viesturs

04.06.2012. 10:07

Nav jābūt dižam speciālistam ūdensapgādes jautājumos lai saprastu, ka ar pamatnodarbošanos RŪ ir nopietnas problēmas !
Bet tas jau nav nekas neparasts - vēlešanas tuvojas un ar katru dienu demagoģja no sērijas kā mēs par jums rūpējamies plūdīs platā straumē, kā nebeidzamas piena upes kīseļa krastos !

Atbildēt

Helena

04.06.2012. 10:01

Uzņēmuma pārstāve Signe Dreijere par jaunās meitas sabiedrības dibināšanu medijos paziņojusi, ka „tas ir viens no veidiem, kā iegūt līdzekļus, lai nevajadzētu palielināt tarifu.”
Rīgas ūdens no 2012.gada jau atrada so "papildus" iespēju - no mūsu mājas Baznīcas ielā peksņi sāka iekāsēt papildus parastam "ūdens un kanalizācija" atsevišķi PAR LIETUS NOTEKŪDEŅIEM !!! Par kvadratmetriem...

Atbildēt

njaa

04.06.2012. 09:52

Luuk to nu gan gribeetos redzeet, kaa Zviedrijas pateereetaaju iekaros faseetais Rigas uudens........Vismaz riits jautri saakaas, sho izlasot

Atbildēt

viedoklis

04.06.2012. 09:10

tas ir biznesa veids, kurā valsts vai pashvaldiibas kapitaalsabiedriibas nespees konkureet ar privaatajiem. Zheel ka to tie amerika fanaati nesaprot. Noteiks, ka visas pashvaldiibas iestaades pirks uudeni no shii riigas uudens un tikai taadaa gadijumaa ja nebuus jaariiko publisks konkurss, un tie buus arii visa klientu datu baaze. Shajaa biz°nesaa ir jaabuut ljoti elastiigiem un orienteetiem uz klientu kjershanu, - piedaavaajot bonusus, paarliecinot, dodot atlaides. Kur Juus esat redzeejushi ka lai kaads pashvaldiibas uznjeemums teiktu - jums varam dot dempinga cenu,lai Juus nepirktu pie konkurentiem??? - kursh???
Ir taads teiciens, - nav ko ameriku izgudrot!

Atbildēt

DD

04.06.2012. 09:01

Kaut kāda loģika jau tur ir, jo Zaķumuiža un Aldaris pārdod fasētu to pašu Rīgas krāna ūdeni.

Atbildēt

eu

04.06.2012. 08:38

Pašvaldībai nav jānodarbojas ar biznesu . Tas tikai rada korupciju , jo mums pie varas Rīgā ir zagļi Ameriks un Co

Atbildēt

es

04.06.2012. 06:31

Vēlēšanas tuvojas un kādam ļoti nepatīk, ka Amerikam kopā ar Ušakovu ir reālas iespējas vadīt RD arī turpmāk. Viss šis rakstelis ir balstīts uz pieņēmumiem, minējumiem, jo patiesībā jau nekā nav ko pierādīt vai pārmest. Žēl, ka pietiek.com, kas tik daudzsološi sāka ir pārvērties par melnā pr publicēšanas vietu, jo normālā žurnālistikā jau šādus raksteļus neviens nepublicē. Vai pietiek.com liek kāju melnā PR biznesā?

Atbildēt

Mēs

04.06.2012. 06:15

Kas māk tam arī nāk!!!! Ja mūsu valstī būsi un gribi būt godīgs, tad arī zini nekā Tev nebūs!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

kāja

03.06.2012. 22:12

Viens pa ceļu gāja.
Priekšā bija māja,
Iekšā kādu rāja,
Jo viņš nezināja,
Kura lebā, kura kreisā kāja

Viens kāju ielicis Londonas tiesā,pats un citi muļļājās pa Latvijas tiesām, parējie "kreiso " kāju nezinātāji gaida savu kārtu dažādās tiesu instancēs.Labāk būtu drošos soļos ar pareizo kāju, taču nepeizi soļojot nonāks nepareizā Amerikā.

Atbildēt

incanti

03.06.2012. 22:05

izskatās, ka SC taisās pašvaldību vēlēšanās iet ar citu kompāniju, šī infas nopludināšana nav nejauša, Amerik.

Atbildēt

Guntis.

03.06.2012. 20:36

Cienījamie komentētāji, neaizmirstiet, ka saistība ar Amerika privātā biznesa interesēm šajā rakstā ir tikai pieņēmuma formā. Un kā gan citādi - nekur ne ar pušplēstu vārdu netiek pat pieminēts, ka tas varētu būt privāts biznesa projekts. Tikpat labi var pieņemt, ka vienai otrai partiaji būtu ļoti nepatīkami, ja šāds publiskais biznesa projekts tiktu sekmīgi realizēts, jo neapšaubāmi radītu precedentu turpmākai pašvaldības uzņēmumu attīstībai. Bet tas savukārt ir pretrunā ar šī brīža varas partiju propagandēto brīvā tirgus ideoloģiju.

Atbildēt

he

03.06.2012. 20:13

viss pareizi - nostabilizēs ražošanu un tad "attapsies", ka tāda kapitālsabiedrība pašvaldībai nevar būt. Kas atliek? Prihvatizācija!

Atbildēt

nu bet

03.06.2012. 20:09

gods kalpot rīgai :)

Atbildēt

Diagnoze

03.06.2012. 18:32

Paši jau savēlējāt un savēlēsiet atkal..

Atbildēt

tad nu gan

03.06.2012. 18:21

tad nu gan jaunumi, bet te jau tā pat nekas nemainīsies , tāpēc jālaiž gar ausīm.

Atbildēt

aigars

03.06.2012. 16:57

Kā var privāto biznesu saistīt ar kalpošanu sabiedrībai.Kad tas vienreiz beigsies.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

Foto1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad, kad pieņems 2020.gada budžetu, būs skaidrs, kādā veidā (!?) padomniekus meklēs. Tāpat būs skaidrāk definētas arī darbības jomas (!?), kurās padomnieki strādās," pastāstīja Teikmanis."
Lasīt visu...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

21

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

FotoJau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka un viņa “brigādes” dzīres LU varēs turpināties. Lai arī pēdējā laikā LU aktualitātes ir pazudušas no sabiedrības dienaskārtības, pašā Universitātē notiek čakla rosīšanās.
Lasīt visu...

21

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

FotoCeturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju. Šie protesti skaidri rāda, kādas sekas ir nepamatotiem un bezatbildīgiem politiķu lēmumiem, kuri ir aizrāvušies ar populistiskiem saukļiem un sola pienest uz paplātes visu visiem uz brokastlaiku.
Lasīt visu...

21

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

FotoReti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā daļa, un atļaušos sacīt, ka sabiedriskie mediji vēl atrodas gluži labā situācijā, jo viņi vienmēr var aiziet pie valdības un, apelējot uz savu ārkārtīgi lielo nozīmīgumu nacionālajā drošībā, pieprasīt no valsts budžeta papildu naudu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...