Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nū ja

12.06.2012. 04:27

Tie 20% smird pa gabalu!

Atbildēt

Ausaiņa partneris - Ļeņina skolnieks

05.06.2012. 21:45

05.06.2012. 22:41

Apstiprināta partijas Gods kalpot Rīgai! dibināšanas sapulcē 2012.gada 17.martā

Rezolūcija „Ekonomiskās attīstības vīzija”

Piederības sajūta pilsētai nerodas no skaisti noslīpētiem reklāmas saukļiem. Tā veidojas no pilsētas attieksmes pret katru tās iedzīvotāju
individuāli, pret viņa ģimeni, apkārtējo vidi, cilvēku ikdienas vajadzībām un iekšējām izjūtām.
Ir svarīgi, lai savā ikdienas gājumā mēs spētu identificēt sevi ar pilsētu, kurā dzīvojam, lai pilsēta kalpotu tās iedzīvotājiem, nevis otrādi, lai tā sadzirdētu iedzīvotāju vajadzības, būtu atvērta dialogam un sadarbībai, lai pilsēta pastāvētu aktīvā mijiedarbībā ar tās iedzīvotājiem.

To raksturo vārdi:
- ambīcijas
- līderisms
- pragmatisms
- atvērtība
- labklājība

Mēs:
- Rīgu zinām, izprotam tās vajadzības un iespējas,
- mīlam Rīgu , rūpējamies par labklājību un drošību tajā,
- daudz strādājam un turpināsim to darīt,
- esam daudz sasnieguši, bet vēl daudz ir darāmā,
- neko negaidīsim, bet aktīvi iesim un uzrunāsim,
- būsim vienota komanda, meklēsim dialogu ar katru rīdzinieku,
- būsim ambiciozi un aktīvi Rīgas iedzīvotāju interešu aizstāvībai,
- lepojamies ar paveikto un esam pārliecināti, ka mūsu komanda var realizēt vispārdrošākos plānus.

Mūsu mērķis ir izveidot Rīgu par:
- vietējā biznesa izaugsmes centru,
- draudzīgāko pilsētu ģimenēm ar bērniem,
- vienu no ekoloģiski zaļākajām pilsētām Eiropā,
- vietu, kas nākotnē motivētu iedzīvotājus nepamest Latviju, ar savu darbu un entuziasmu celt nevis svešas, bet savas valsts labklājību
- pilsētu, kurā ir viens no zemākajiem bezdarba līmeņiem Eiropas Savienībā,
- pievilcīgu vietu ārvalstu investīcijām,
- starptautisko konferenču organizēšanas centru,
- vienu no pieprasītākajiem tūristu galamērķiem.
- starptautisko uzņēmumu pārstāvniecības centru Baltijas valstīs.

Mēs raugāmies uz Rīgu kā Latvijas ekonomiskās attīstības dzinējspēku - pilsētu, kas pozitīvi ietekmē valsts ekonomiku. Tomēr uzskatām, ka pilsētas mērķu sasniegšanā nozīmīgs ir arī valsts atbalsts.

Mēs vēlamies, lai Rīga ir pievilcīga gan tās iedzīvotājiem, kas šeit strādā un dzīvo, gan uzņēmējiem, kas šeit investē resursus un rada darba vietas, kā arī tūristiem, kas šeit atbrauc, lai atpūstos un labi pavadītu laiku. Lai cik gadsimtus Rīga tiek būvēta, tā nekad nebūšot gatava, vēsta tautas teika. Mēs ar savu ikdienas darbu arī turpmāk centīsimies padarīt to arvien pievilcīgāku saviem līdzcilvēkiem un viesiem.

Gods kalpot Rīgai!

Atbildēt

Alpīnists

05.06.2012. 00:14

Redzēju šamo Alpu kalnu ciematiņā lepni apstaigajam savu dārgo kopīpašumu.

Atbildēt

Agata Kristi

04.06.2012. 22:56

SMiekliigi - kaiminu valstiim udenu var dzert no kraana, vismaz Skandinaavijaa un muusu faseetais udens viniem nav vajadziigs it nemaz.. nulles zinaashanas par eksportu...

Atbildēt

Jānis

04.06.2012. 22:39

Ta ir kad valstī ir vairākas valstis.
Ameriks, kas ieradās domē ar lielām acīm neko nesaprazdams un tukšām kabatām ātri vien sakārtoju pūru radiem paziņām u.tt. Un apstāties nav iemesla, jo par to šajā valstī nevienam nekā nav!!!

Atbildēt

Savādi gan

04.06.2012. 20:45

Vai gadījumā desmit jaunās tualets, kas kopā Rīgas budžetam izmaksājušas 457,7 tūkstošus latus, ņemot vērā to izmaksas uz vienu kvadrātmetru, nav aprīkotas ar supermodernām attīrīšanas iekārtām, un pielagotas jaunā dzeramā ūdens piepildīšanai un iepakošanai uz vietas?

Atbildēt

Business

04.06.2012. 20:32

Rīgas domes "Vienotība" deputāti savākuši informāciju un pierādījumus, kas apliecina, ka Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" apsaimniekotajās mājās vairāki dzīvokļi izslēgti no dzīvokļu reģistra, tā radio intervijā teica Olafs Pulks ;) Tirgot vēlas ne tikai ūdeni, bet arī, iespejams, dzīvokļus skaidrā naudā caur visadiem ofšoriem :)

Atbildēt

Hm

04.06.2012. 18:39

Gods kalpot Rīgas ūdenim un gaisam! Kad pašvaldība sāks tirgot svaigu gaisu pie ManTessa un jaubūvējamā ķīmisko vielu pārkraušanas uzņēmuma? Zemes un dzīvokļu nodoklis jaunieviests un paaugstināta zemes nodokļa likme privatīpašumiem. Kad varam gaidīt nodokli par ūdens un gaisa lietošanu?

Atbildēt

!

04.06.2012. 18:23

LAIKAM BEIDZOT TIKS REALIZĒTA UN SAVULAIK IESAKTĀ BET PĒC IEVĒLĒŠANAS RĪGAS DOMĒ PAMESTA NOVARTĀ 50 000 JAUNU DARBA VIETU RADĪŠANA RĪDZINIEKIEM. AMERIKS TURPINA PIRMS IEPRIEKŠĒJĀM PASVALDĪBU VĒLĒŠANAM AR ŠLESERU IESAKTO KOPDARBU JAUNU DARBA VIETU RADĪŠANĀ AR VIDĒJO ALGU UZ ROKAM 500 LVL.

SMIETIES, VAI RAUDĀT, KĀRTĒJĀM PASVALDĪBU VĒLĒŠANĀM TUVOJOTIES.

Atbildēt

ūdens-pumpis

04.06.2012. 17:47

būtu labi, ja viss būtu tik vienkārši. Latvijā jau ir ūdens pakotāji un tirgotāji Venden, Cido, Svētavots utml., viņi pārsvarā strādā vietējā tirgū, jo Lietuvā, Dānijā utt. ir pašiem savi ūdens pakotāji. Tur nav tuksnesis, lai būtu nepieciešams ūdeni iepirkt ārzemēs.

Atbildēt

Vārds

04.06.2012. 17:02

>Kā var privāto biznesu saistīt ar kalpošanu sabiedrībai.

Ameriks var, kā nekā šim ciniķim ir pat tāds sauklis "Gods kalpot Rīgai![to izlaupot]"

Atbildēt

Vārds

04.06.2012. 17:01

Forši ar iedzīvotāju maksātajiem tarifiem uzspēlēs loteriju. Sagrūdīs naudu neejošā biznesā un to izlaupīs. Kaut tas Ameriks ātrāk uz Ameriku aizbrauktu.

Atbildēt

vilis

04.06.2012. 16:00

Uh!Maita. Gatavo atkāpšanās ceļu.Jūt ka nākamgad netiks domē

Atbildēt

changalis

04.06.2012. 15:19

njā, Amerika intereses te ir "pieņēmuma formā", bet skaidrs, ka Amerika blice + SC de facto kontrolē RŪ, attiecīgi ir atbildīgi par tā darbību, t.sk. "interesēm".
Manuprāt, pēc būtības šī ideja ir absurda - jaukt ūdensapgādi un fasēta ūdens ražošanu kopā ir tāpat kā siltuma ražošanu ar sveču liešanu. Pat īsti diskutēt te nav par ko.
Pirmkārt, pašvaldībai NAV jānodarbojas ar šāda veida komercdarbību.
Otrkārt, fasētā ūdens tirgus ir piesātināts un, lai tur kaut ko nopietnu izdarītu, ir nepieciešami būtiski ieguldījumi un uz peļņu var cerēt tikai ilgtermiņā. Fasēto ūdeni ražo Aldaris, Cido, Venden un vēl vesela gūzma citu ražotāju.
Treškārt, kāds sakars pašvaldības uzņēmumam (RŪ) ar citām pilsētām, kur nu vēl valstīm? Kādi eksporta tirgi? Murgs gatavais...
Šāda plāna realizācija nav pieļaujama par nodokļu maksātāju naudu!

Atbildēt

ralfs

04.06.2012. 14:56

Apslkatot to biznesa plānu, smiekli nāk. Tas labākajā gadījumā ir 1.kursa līmenī. Kur ta 90% RŪ taisās eksportēt?!?!? Ja tas būtu tik viegli, visi LV ūdens ražotāji jau sen to būtu darījuši. Tikai kaut kā nemana.

Atbildēt

juris

04.06.2012. 13:42

Būtu interesanti, ja kāds ūdens ražotājs pakomentētu šo "biznesa plānu": cik reāls, par cik šādu plānu var saražot pēdēja kursa students

Atbildēt

nu jā

04.06.2012. 13:23

Klačas tātad pareizas, Ušakovs vairs nevēlas ar Šleseriem kopā startēt un ir uzradušies citi kandidāti.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

04.06.2012. 13:01

************************************
..."(..)...Uzņēmuma pārstāve Signe Dreijere par jaunās meitas sabiedrības dibināšanu medijos paziņojusi, ka „tas ir viens no veidiem, kā iegūt līdzekļus, lai nevajadzētu palielināt tarifu.”"...
*************************************
... kur tad tik švaki argumenti !!! - neticu savām acīm, ka piemirsušās legendārās DARBAVIETAS ...varbūt, ka "pētījumā" pieminēts - buš brīvākā brīdī jāiecōlējas ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

04.06.2012. 12:57

>> ALEKSANDRAM
************************************
... nesaki "hop", kamēr nav pārlekts !... ja nu izsvilpšana vēl - bet par to tavu "lielo blīkšķi" es gan daudz "līkopos" neliktu ...

Atbildēt

Александр Родионович Бородач

04.06.2012. 11:34

Jākampj kamēr vēl var, pēc domes vēlēšanām šo ar Salašņu Centru izsvilps ar lielu blīkšķi.

Atbildēt

to helena

04.06.2012. 11:27

Tas nozīmē to ja Jūsu mājā nepareizi izbūvēta lietus ūdens novadīšana-nevis uz āru bet gan kopējā kanalizacijā.Un par to jāmaksā.

Atbildēt

sarkanie strēlnieki

04.06.2012. 10:38

visu nacionalizēt, nav ko te čakarēties, nekādi tiesiskumi te nepalīdzēs

Atbildēt

Viesturs

04.06.2012. 10:07

Nav jābūt dižam speciālistam ūdensapgādes jautājumos lai saprastu, ka ar pamatnodarbošanos RŪ ir nopietnas problēmas !
Bet tas jau nav nekas neparasts - vēlešanas tuvojas un ar katru dienu demagoģja no sērijas kā mēs par jums rūpējamies plūdīs platā straumē, kā nebeidzamas piena upes kīseļa krastos !

Atbildēt

Helena

04.06.2012. 10:01

Uzņēmuma pārstāve Signe Dreijere par jaunās meitas sabiedrības dibināšanu medijos paziņojusi, ka „tas ir viens no veidiem, kā iegūt līdzekļus, lai nevajadzētu palielināt tarifu.”
Rīgas ūdens no 2012.gada jau atrada so "papildus" iespēju - no mūsu mājas Baznīcas ielā peksņi sāka iekāsēt papildus parastam "ūdens un kanalizācija" atsevišķi PAR LIETUS NOTEKŪDEŅIEM !!! Par kvadratmetriem...

Atbildēt

njaa

04.06.2012. 09:52

Luuk to nu gan gribeetos redzeet, kaa Zviedrijas pateereetaaju iekaros faseetais Rigas uudens........Vismaz riits jautri saakaas, sho izlasot

Atbildēt

viedoklis

04.06.2012. 09:10

tas ir biznesa veids, kurā valsts vai pashvaldiibas kapitaalsabiedriibas nespees konkureet ar privaatajiem. Zheel ka to tie amerika fanaati nesaprot. Noteiks, ka visas pashvaldiibas iestaades pirks uudeni no shii riigas uudens un tikai taadaa gadijumaa ja nebuus jaariiko publisks konkurss, un tie buus arii visa klientu datu baaze. Shajaa biz°nesaa ir jaabuut ljoti elastiigiem un orienteetiem uz klientu kjershanu, - piedaavaajot bonusus, paarliecinot, dodot atlaides. Kur Juus esat redzeejushi ka lai kaads pashvaldiibas uznjeemums teiktu - jums varam dot dempinga cenu,lai Juus nepirktu pie konkurentiem??? - kursh???
Ir taads teiciens, - nav ko ameriku izgudrot!

Atbildēt

DD

04.06.2012. 09:01

Kaut kāda loģika jau tur ir, jo Zaķumuiža un Aldaris pārdod fasētu to pašu Rīgas krāna ūdeni.

Atbildēt

eu

04.06.2012. 08:38

Pašvaldībai nav jānodarbojas ar biznesu . Tas tikai rada korupciju , jo mums pie varas Rīgā ir zagļi Ameriks un Co

Atbildēt

es

04.06.2012. 06:31

Vēlēšanas tuvojas un kādam ļoti nepatīk, ka Amerikam kopā ar Ušakovu ir reālas iespējas vadīt RD arī turpmāk. Viss šis rakstelis ir balstīts uz pieņēmumiem, minējumiem, jo patiesībā jau nekā nav ko pierādīt vai pārmest. Žēl, ka pietiek.com, kas tik daudzsološi sāka ir pārvērties par melnā pr publicēšanas vietu, jo normālā žurnālistikā jau šādus raksteļus neviens nepublicē. Vai pietiek.com liek kāju melnā PR biznesā?

Atbildēt

Mēs

04.06.2012. 06:15

Kas māk tam arī nāk!!!! Ja mūsu valstī būsi un gribi būt godīgs, tad arī zini nekā Tev nebūs!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

kāja

03.06.2012. 22:12

Viens pa ceļu gāja.
Priekšā bija māja,
Iekšā kādu rāja,
Jo viņš nezināja,
Kura lebā, kura kreisā kāja

Viens kāju ielicis Londonas tiesā,pats un citi muļļājās pa Latvijas tiesām, parējie "kreiso " kāju nezinātāji gaida savu kārtu dažādās tiesu instancēs.Labāk būtu drošos soļos ar pareizo kāju, taču nepeizi soļojot nonāks nepareizā Amerikā.

Atbildēt

incanti

03.06.2012. 22:05

izskatās, ka SC taisās pašvaldību vēlēšanās iet ar citu kompāniju, šī infas nopludināšana nav nejauša, Amerik.

Atbildēt

Guntis.

03.06.2012. 20:36

Cienījamie komentētāji, neaizmirstiet, ka saistība ar Amerika privātā biznesa interesēm šajā rakstā ir tikai pieņēmuma formā. Un kā gan citādi - nekur ne ar pušplēstu vārdu netiek pat pieminēts, ka tas varētu būt privāts biznesa projekts. Tikpat labi var pieņemt, ka vienai otrai partiaji būtu ļoti nepatīkami, ja šāds publiskais biznesa projekts tiktu sekmīgi realizēts, jo neapšaubāmi radītu precedentu turpmākai pašvaldības uzņēmumu attīstībai. Bet tas savukārt ir pretrunā ar šī brīža varas partiju propagandēto brīvā tirgus ideoloģiju.

Atbildēt

he

03.06.2012. 20:13

viss pareizi - nostabilizēs ražošanu un tad "attapsies", ka tāda kapitālsabiedrība pašvaldībai nevar būt. Kas atliek? Prihvatizācija!

Atbildēt

nu bet

03.06.2012. 20:09

gods kalpot rīgai :)

Atbildēt

Diagnoze

03.06.2012. 18:32

Paši jau savēlējāt un savēlēsiet atkal..

Atbildēt

tad nu gan

03.06.2012. 18:21

tad nu gan jaunumi, bet te jau tā pat nekas nemainīsies , tāpēc jālaiž gar ausīm.

Atbildēt

aigars

03.06.2012. 16:57

Kā var privāto biznesu saistīt ar kalpošanu sabiedrībai.Kad tas vienreiz beigsies.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

FotoInteresanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA? Vai JKP Eglītis ar Feldmanu? Varbūt visi kopā?
Lasīt visu...

21

Leksiskās debilitātes praktiķi

FotoLatvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa. Tā izveido speciālu žūriju. Tai uztic akceptēt aizvadītā gada leksiski neveiksmīgākos risinājumus.
Lasīt visu...

21

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

FotoŠī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29 aprīļa paziņojumu medijiem ar virsrakstu “FKTK no amata atstādina Atbilstības kontroles departamenta direktori  un izsaka nožēlu par goda un cieņas aizskārumu, kā arī iespējamo reputācijas kaitējumu, ko rīkojums ir radījis Maijai Treijai”.
Lasīt visu...

21

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

FotoParādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no cilvēkiem, kas pabeiguši privātpersonas maksātnespējas procesu, piedzīt atlīdzību par piedziņas darbu. Neskaidru iemeslu dēļ daži tiesneši jaunatrasto paņēmienu atbalsta, atzīstot, ka tiesu izpildītāju darbs ir tikpat neaizskarams kā uzturlīdzekļi un sodi, radot bezprecedenta tendenci, kas pārkāpj iedzīvotāju tiesības.
Lasīt visu...

15

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

FotoPirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā sistēma sevi ir izsmēlusi, tā ir bankrotējusi. Taču, lai piedalītos politiskajā procesā šobrīd, man būs nepieciešama partija. Tādēļ paziņoju, ka plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju.
Lasīt visu...

6

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

FotoDivu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas ziņojums par ambulatorās veselības aprūpes efektivitāti, nav izdevies ieviest nevienu no ieteikumiem, lai ģimenes ārstu loma veselības aprūpē daudz vairāk atbilstu pacienta interesēm un uzlabotos šo ārstu pieejamība.
Lasīt visu...

21

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

FotoCienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā. Viņš daudzkārt paudis fundamentālu argumentāciju par pilsoņu attiecībām ar Latvijas valsti un sekmīgu tās pārvaldību.
Lasīt visu...

21

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

FotoLatvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas tiesāšanai Dienvidāfrikas Republikai, kur viņai draud 8 gadi afrikāņu cietumā. Iesaistījušies ministri, deputāti, pat Valsts prezidents. Bet ir vēl divi neatbildēti jautājumi...
Lasīt visu...

15

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

FotoNupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās tik nepatīkami kā šis te "gudrītis". Tie vismaz neizlikās gudrāki, kā esam... Levits īstenībā ir prasts zābaks, bet, ielēcis "nācijas tēva" šļūcenēs, tēlo pārāko intelektuāli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...