Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nū ja

12.06.2012. 04:27

Tie 20% smird pa gabalu!

Atbildēt

Ausaiņa partneris - Ļeņina skolnieks

05.06.2012. 21:45

05.06.2012. 22:41

Apstiprināta partijas Gods kalpot Rīgai! dibināšanas sapulcē 2012.gada 17.martā

Rezolūcija „Ekonomiskās attīstības vīzija”

Piederības sajūta pilsētai nerodas no skaisti noslīpētiem reklāmas saukļiem. Tā veidojas no pilsētas attieksmes pret katru tās iedzīvotāju
individuāli, pret viņa ģimeni, apkārtējo vidi, cilvēku ikdienas vajadzībām un iekšējām izjūtām.
Ir svarīgi, lai savā ikdienas gājumā mēs spētu identificēt sevi ar pilsētu, kurā dzīvojam, lai pilsēta kalpotu tās iedzīvotājiem, nevis otrādi, lai tā sadzirdētu iedzīvotāju vajadzības, būtu atvērta dialogam un sadarbībai, lai pilsēta pastāvētu aktīvā mijiedarbībā ar tās iedzīvotājiem.

To raksturo vārdi:
- ambīcijas
- līderisms
- pragmatisms
- atvērtība
- labklājība

Mēs:
- Rīgu zinām, izprotam tās vajadzības un iespējas,
- mīlam Rīgu , rūpējamies par labklājību un drošību tajā,
- daudz strādājam un turpināsim to darīt,
- esam daudz sasnieguši, bet vēl daudz ir darāmā,
- neko negaidīsim, bet aktīvi iesim un uzrunāsim,
- būsim vienota komanda, meklēsim dialogu ar katru rīdzinieku,
- būsim ambiciozi un aktīvi Rīgas iedzīvotāju interešu aizstāvībai,
- lepojamies ar paveikto un esam pārliecināti, ka mūsu komanda var realizēt vispārdrošākos plānus.

Mūsu mērķis ir izveidot Rīgu par:
- vietējā biznesa izaugsmes centru,
- draudzīgāko pilsētu ģimenēm ar bērniem,
- vienu no ekoloģiski zaļākajām pilsētām Eiropā,
- vietu, kas nākotnē motivētu iedzīvotājus nepamest Latviju, ar savu darbu un entuziasmu celt nevis svešas, bet savas valsts labklājību
- pilsētu, kurā ir viens no zemākajiem bezdarba līmeņiem Eiropas Savienībā,
- pievilcīgu vietu ārvalstu investīcijām,
- starptautisko konferenču organizēšanas centru,
- vienu no pieprasītākajiem tūristu galamērķiem.
- starptautisko uzņēmumu pārstāvniecības centru Baltijas valstīs.

Mēs raugāmies uz Rīgu kā Latvijas ekonomiskās attīstības dzinējspēku - pilsētu, kas pozitīvi ietekmē valsts ekonomiku. Tomēr uzskatām, ka pilsētas mērķu sasniegšanā nozīmīgs ir arī valsts atbalsts.

Mēs vēlamies, lai Rīga ir pievilcīga gan tās iedzīvotājiem, kas šeit strādā un dzīvo, gan uzņēmējiem, kas šeit investē resursus un rada darba vietas, kā arī tūristiem, kas šeit atbrauc, lai atpūstos un labi pavadītu laiku. Lai cik gadsimtus Rīga tiek būvēta, tā nekad nebūšot gatava, vēsta tautas teika. Mēs ar savu ikdienas darbu arī turpmāk centīsimies padarīt to arvien pievilcīgāku saviem līdzcilvēkiem un viesiem.

Gods kalpot Rīgai!

Atbildēt

Alpīnists

05.06.2012. 00:14

Redzēju šamo Alpu kalnu ciematiņā lepni apstaigajam savu dārgo kopīpašumu.

Atbildēt

Agata Kristi

04.06.2012. 22:56

SMiekliigi - kaiminu valstiim udenu var dzert no kraana, vismaz Skandinaavijaa un muusu faseetais udens viniem nav vajadziigs it nemaz.. nulles zinaashanas par eksportu...

Atbildēt

Jānis

04.06.2012. 22:39

Ta ir kad valstī ir vairākas valstis.
Ameriks, kas ieradās domē ar lielām acīm neko nesaprazdams un tukšām kabatām ātri vien sakārtoju pūru radiem paziņām u.tt. Un apstāties nav iemesla, jo par to šajā valstī nevienam nekā nav!!!

Atbildēt

Savādi gan

04.06.2012. 20:45

Vai gadījumā desmit jaunās tualets, kas kopā Rīgas budžetam izmaksājušas 457,7 tūkstošus latus, ņemot vērā to izmaksas uz vienu kvadrātmetru, nav aprīkotas ar supermodernām attīrīšanas iekārtām, un pielagotas jaunā dzeramā ūdens piepildīšanai un iepakošanai uz vietas?

Atbildēt

Business

04.06.2012. 20:32

Rīgas domes "Vienotība" deputāti savākuši informāciju un pierādījumus, kas apliecina, ka Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" apsaimniekotajās mājās vairāki dzīvokļi izslēgti no dzīvokļu reģistra, tā radio intervijā teica Olafs Pulks ;) Tirgot vēlas ne tikai ūdeni, bet arī, iespejams, dzīvokļus skaidrā naudā caur visadiem ofšoriem :)

Atbildēt

Hm

04.06.2012. 18:39

Gods kalpot Rīgas ūdenim un gaisam! Kad pašvaldība sāks tirgot svaigu gaisu pie ManTessa un jaubūvējamā ķīmisko vielu pārkraušanas uzņēmuma? Zemes un dzīvokļu nodoklis jaunieviests un paaugstināta zemes nodokļa likme privatīpašumiem. Kad varam gaidīt nodokli par ūdens un gaisa lietošanu?

Atbildēt

!

04.06.2012. 18:23

LAIKAM BEIDZOT TIKS REALIZĒTA UN SAVULAIK IESAKTĀ BET PĒC IEVĒLĒŠANAS RĪGAS DOMĒ PAMESTA NOVARTĀ 50 000 JAUNU DARBA VIETU RADĪŠANA RĪDZINIEKIEM. AMERIKS TURPINA PIRMS IEPRIEKŠĒJĀM PASVALDĪBU VĒLĒŠANAM AR ŠLESERU IESAKTO KOPDARBU JAUNU DARBA VIETU RADĪŠANĀ AR VIDĒJO ALGU UZ ROKAM 500 LVL.

SMIETIES, VAI RAUDĀT, KĀRTĒJĀM PASVALDĪBU VĒLĒŠANĀM TUVOJOTIES.

Atbildēt

ūdens-pumpis

04.06.2012. 17:47

būtu labi, ja viss būtu tik vienkārši. Latvijā jau ir ūdens pakotāji un tirgotāji Venden, Cido, Svētavots utml., viņi pārsvarā strādā vietējā tirgū, jo Lietuvā, Dānijā utt. ir pašiem savi ūdens pakotāji. Tur nav tuksnesis, lai būtu nepieciešams ūdeni iepirkt ārzemēs.

Atbildēt

Vārds

04.06.2012. 17:02

>Kā var privāto biznesu saistīt ar kalpošanu sabiedrībai.

Ameriks var, kā nekā šim ciniķim ir pat tāds sauklis "Gods kalpot Rīgai![to izlaupot]"

Atbildēt

Vārds

04.06.2012. 17:01

Forši ar iedzīvotāju maksātajiem tarifiem uzspēlēs loteriju. Sagrūdīs naudu neejošā biznesā un to izlaupīs. Kaut tas Ameriks ātrāk uz Ameriku aizbrauktu.

Atbildēt

vilis

04.06.2012. 16:00

Uh!Maita. Gatavo atkāpšanās ceļu.Jūt ka nākamgad netiks domē

Atbildēt

changalis

04.06.2012. 15:19

njā, Amerika intereses te ir "pieņēmuma formā", bet skaidrs, ka Amerika blice + SC de facto kontrolē RŪ, attiecīgi ir atbildīgi par tā darbību, t.sk. "interesēm".
Manuprāt, pēc būtības šī ideja ir absurda - jaukt ūdensapgādi un fasēta ūdens ražošanu kopā ir tāpat kā siltuma ražošanu ar sveču liešanu. Pat īsti diskutēt te nav par ko.
Pirmkārt, pašvaldībai NAV jānodarbojas ar šāda veida komercdarbību.
Otrkārt, fasētā ūdens tirgus ir piesātināts un, lai tur kaut ko nopietnu izdarītu, ir nepieciešami būtiski ieguldījumi un uz peļņu var cerēt tikai ilgtermiņā. Fasēto ūdeni ražo Aldaris, Cido, Venden un vēl vesela gūzma citu ražotāju.
Treškārt, kāds sakars pašvaldības uzņēmumam (RŪ) ar citām pilsētām, kur nu vēl valstīm? Kādi eksporta tirgi? Murgs gatavais...
Šāda plāna realizācija nav pieļaujama par nodokļu maksātāju naudu!

Atbildēt

ralfs

04.06.2012. 14:56

Apslkatot to biznesa plānu, smiekli nāk. Tas labākajā gadījumā ir 1.kursa līmenī. Kur ta 90% RŪ taisās eksportēt?!?!? Ja tas būtu tik viegli, visi LV ūdens ražotāji jau sen to būtu darījuši. Tikai kaut kā nemana.

Atbildēt

juris

04.06.2012. 13:42

Būtu interesanti, ja kāds ūdens ražotājs pakomentētu šo "biznesa plānu": cik reāls, par cik šādu plānu var saražot pēdēja kursa students

Atbildēt

nu jā

04.06.2012. 13:23

Klačas tātad pareizas, Ušakovs vairs nevēlas ar Šleseriem kopā startēt un ir uzradušies citi kandidāti.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

04.06.2012. 13:01

************************************
..."(..)...Uzņēmuma pārstāve Signe Dreijere par jaunās meitas sabiedrības dibināšanu medijos paziņojusi, ka „tas ir viens no veidiem, kā iegūt līdzekļus, lai nevajadzētu palielināt tarifu.”"...
*************************************
... kur tad tik švaki argumenti !!! - neticu savām acīm, ka piemirsušās legendārās DARBAVIETAS ...varbūt, ka "pētījumā" pieminēts - buš brīvākā brīdī jāiecōlējas ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

04.06.2012. 12:57

>> ALEKSANDRAM
************************************
... nesaki "hop", kamēr nav pārlekts !... ja nu izsvilpšana vēl - bet par to tavu "lielo blīkšķi" es gan daudz "līkopos" neliktu ...

Atbildēt

Александр Родионович Бородач

04.06.2012. 11:34

Jākampj kamēr vēl var, pēc domes vēlēšanām šo ar Salašņu Centru izsvilps ar lielu blīkšķi.

Atbildēt

to helena

04.06.2012. 11:27

Tas nozīmē to ja Jūsu mājā nepareizi izbūvēta lietus ūdens novadīšana-nevis uz āru bet gan kopējā kanalizacijā.Un par to jāmaksā.

Atbildēt

sarkanie strēlnieki

04.06.2012. 10:38

visu nacionalizēt, nav ko te čakarēties, nekādi tiesiskumi te nepalīdzēs

Atbildēt

Viesturs

04.06.2012. 10:07

Nav jābūt dižam speciālistam ūdensapgādes jautājumos lai saprastu, ka ar pamatnodarbošanos RŪ ir nopietnas problēmas !
Bet tas jau nav nekas neparasts - vēlešanas tuvojas un ar katru dienu demagoģja no sērijas kā mēs par jums rūpējamies plūdīs platā straumē, kā nebeidzamas piena upes kīseļa krastos !

Atbildēt

Helena

04.06.2012. 10:01

Uzņēmuma pārstāve Signe Dreijere par jaunās meitas sabiedrības dibināšanu medijos paziņojusi, ka „tas ir viens no veidiem, kā iegūt līdzekļus, lai nevajadzētu palielināt tarifu.”
Rīgas ūdens no 2012.gada jau atrada so "papildus" iespēju - no mūsu mājas Baznīcas ielā peksņi sāka iekāsēt papildus parastam "ūdens un kanalizācija" atsevišķi PAR LIETUS NOTEKŪDEŅIEM !!! Par kvadratmetriem...

Atbildēt

njaa

04.06.2012. 09:52

Luuk to nu gan gribeetos redzeet, kaa Zviedrijas pateereetaaju iekaros faseetais Rigas uudens........Vismaz riits jautri saakaas, sho izlasot

Atbildēt

viedoklis

04.06.2012. 09:10

tas ir biznesa veids, kurā valsts vai pashvaldiibas kapitaalsabiedriibas nespees konkureet ar privaatajiem. Zheel ka to tie amerika fanaati nesaprot. Noteiks, ka visas pashvaldiibas iestaades pirks uudeni no shii riigas uudens un tikai taadaa gadijumaa ja nebuus jaariiko publisks konkurss, un tie buus arii visa klientu datu baaze. Shajaa biz°nesaa ir jaabuut ljoti elastiigiem un orienteetiem uz klientu kjershanu, - piedaavaajot bonusus, paarliecinot, dodot atlaides. Kur Juus esat redzeejushi ka lai kaads pashvaldiibas uznjeemums teiktu - jums varam dot dempinga cenu,lai Juus nepirktu pie konkurentiem??? - kursh???
Ir taads teiciens, - nav ko ameriku izgudrot!

Atbildēt

DD

04.06.2012. 09:01

Kaut kāda loģika jau tur ir, jo Zaķumuiža un Aldaris pārdod fasētu to pašu Rīgas krāna ūdeni.

Atbildēt

eu

04.06.2012. 08:38

Pašvaldībai nav jānodarbojas ar biznesu . Tas tikai rada korupciju , jo mums pie varas Rīgā ir zagļi Ameriks un Co

Atbildēt

es

04.06.2012. 06:31

Vēlēšanas tuvojas un kādam ļoti nepatīk, ka Amerikam kopā ar Ušakovu ir reālas iespējas vadīt RD arī turpmāk. Viss šis rakstelis ir balstīts uz pieņēmumiem, minējumiem, jo patiesībā jau nekā nav ko pierādīt vai pārmest. Žēl, ka pietiek.com, kas tik daudzsološi sāka ir pārvērties par melnā pr publicēšanas vietu, jo normālā žurnālistikā jau šādus raksteļus neviens nepublicē. Vai pietiek.com liek kāju melnā PR biznesā?

Atbildēt

Mēs

04.06.2012. 06:15

Kas māk tam arī nāk!!!! Ja mūsu valstī būsi un gribi būt godīgs, tad arī zini nekā Tev nebūs!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

kāja

03.06.2012. 22:12

Viens pa ceļu gāja.
Priekšā bija māja,
Iekšā kādu rāja,
Jo viņš nezināja,
Kura lebā, kura kreisā kāja

Viens kāju ielicis Londonas tiesā,pats un citi muļļājās pa Latvijas tiesām, parējie "kreiso " kāju nezinātāji gaida savu kārtu dažādās tiesu instancēs.Labāk būtu drošos soļos ar pareizo kāju, taču nepeizi soļojot nonāks nepareizā Amerikā.

Atbildēt

incanti

03.06.2012. 22:05

izskatās, ka SC taisās pašvaldību vēlēšanās iet ar citu kompāniju, šī infas nopludināšana nav nejauša, Amerik.

Atbildēt

Guntis.

03.06.2012. 20:36

Cienījamie komentētāji, neaizmirstiet, ka saistība ar Amerika privātā biznesa interesēm šajā rakstā ir tikai pieņēmuma formā. Un kā gan citādi - nekur ne ar pušplēstu vārdu netiek pat pieminēts, ka tas varētu būt privāts biznesa projekts. Tikpat labi var pieņemt, ka vienai otrai partiaji būtu ļoti nepatīkami, ja šāds publiskais biznesa projekts tiktu sekmīgi realizēts, jo neapšaubāmi radītu precedentu turpmākai pašvaldības uzņēmumu attīstībai. Bet tas savukārt ir pretrunā ar šī brīža varas partiju propagandēto brīvā tirgus ideoloģiju.

Atbildēt

he

03.06.2012. 20:13

viss pareizi - nostabilizēs ražošanu un tad "attapsies", ka tāda kapitālsabiedrība pašvaldībai nevar būt. Kas atliek? Prihvatizācija!

Atbildēt

nu bet

03.06.2012. 20:09

gods kalpot rīgai :)

Atbildēt

Diagnoze

03.06.2012. 18:32

Paši jau savēlējāt un savēlēsiet atkal..

Atbildēt

tad nu gan

03.06.2012. 18:21

tad nu gan jaunumi, bet te jau tā pat nekas nemainīsies , tāpēc jālaiž gar ausīm.

Atbildēt

aigars

03.06.2012. 16:57

Kā var privāto biznesu saistīt ar kalpošanu sabiedrībai.Kad tas vienreiz beigsies.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

3

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

FotoLai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums rudenī visā Eiropā un citur pasaulē ir otrais vilnis vai pirmā viļņa turpinājums, pēc mierīgas vasaras atkal kāpj inficēto un saslimušo skaits, un valstis spiestas atgriezties pie ierobežojumiem. Kumulatīvā 14 dienu incidence uz 100 tūkstošiem iedzīvotājiem Eiropā 25.oktobrī zem rādītāja 100 bija vien 5 valstīs, Latviju ieskaitot. Vidējais ES/EEZ un UK rādītājs – 249,8 (23.10.).
Lasīt visu...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...