Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nū ja

12.06.2012. 04:27

Tie 20% smird pa gabalu!

Atbildēt

Ausaiņa partneris - Ļeņina skolnieks

05.06.2012. 21:45

05.06.2012. 22:41

Apstiprināta partijas Gods kalpot Rīgai! dibināšanas sapulcē 2012.gada 17.martā

Rezolūcija „Ekonomiskās attīstības vīzija”

Piederības sajūta pilsētai nerodas no skaisti noslīpētiem reklāmas saukļiem. Tā veidojas no pilsētas attieksmes pret katru tās iedzīvotāju
individuāli, pret viņa ģimeni, apkārtējo vidi, cilvēku ikdienas vajadzībām un iekšējām izjūtām.
Ir svarīgi, lai savā ikdienas gājumā mēs spētu identificēt sevi ar pilsētu, kurā dzīvojam, lai pilsēta kalpotu tās iedzīvotājiem, nevis otrādi, lai tā sadzirdētu iedzīvotāju vajadzības, būtu atvērta dialogam un sadarbībai, lai pilsēta pastāvētu aktīvā mijiedarbībā ar tās iedzīvotājiem.

To raksturo vārdi:
- ambīcijas
- līderisms
- pragmatisms
- atvērtība
- labklājība

Mēs:
- Rīgu zinām, izprotam tās vajadzības un iespējas,
- mīlam Rīgu , rūpējamies par labklājību un drošību tajā,
- daudz strādājam un turpināsim to darīt,
- esam daudz sasnieguši, bet vēl daudz ir darāmā,
- neko negaidīsim, bet aktīvi iesim un uzrunāsim,
- būsim vienota komanda, meklēsim dialogu ar katru rīdzinieku,
- būsim ambiciozi un aktīvi Rīgas iedzīvotāju interešu aizstāvībai,
- lepojamies ar paveikto un esam pārliecināti, ka mūsu komanda var realizēt vispārdrošākos plānus.

Mūsu mērķis ir izveidot Rīgu par:
- vietējā biznesa izaugsmes centru,
- draudzīgāko pilsētu ģimenēm ar bērniem,
- vienu no ekoloģiski zaļākajām pilsētām Eiropā,
- vietu, kas nākotnē motivētu iedzīvotājus nepamest Latviju, ar savu darbu un entuziasmu celt nevis svešas, bet savas valsts labklājību
- pilsētu, kurā ir viens no zemākajiem bezdarba līmeņiem Eiropas Savienībā,
- pievilcīgu vietu ārvalstu investīcijām,
- starptautisko konferenču organizēšanas centru,
- vienu no pieprasītākajiem tūristu galamērķiem.
- starptautisko uzņēmumu pārstāvniecības centru Baltijas valstīs.

Mēs raugāmies uz Rīgu kā Latvijas ekonomiskās attīstības dzinējspēku - pilsētu, kas pozitīvi ietekmē valsts ekonomiku. Tomēr uzskatām, ka pilsētas mērķu sasniegšanā nozīmīgs ir arī valsts atbalsts.

Mēs vēlamies, lai Rīga ir pievilcīga gan tās iedzīvotājiem, kas šeit strādā un dzīvo, gan uzņēmējiem, kas šeit investē resursus un rada darba vietas, kā arī tūristiem, kas šeit atbrauc, lai atpūstos un labi pavadītu laiku. Lai cik gadsimtus Rīga tiek būvēta, tā nekad nebūšot gatava, vēsta tautas teika. Mēs ar savu ikdienas darbu arī turpmāk centīsimies padarīt to arvien pievilcīgāku saviem līdzcilvēkiem un viesiem.

Gods kalpot Rīgai!

Atbildēt

Alpīnists

05.06.2012. 00:14

Redzēju šamo Alpu kalnu ciematiņā lepni apstaigajam savu dārgo kopīpašumu.

Atbildēt

Agata Kristi

04.06.2012. 22:56

SMiekliigi - kaiminu valstiim udenu var dzert no kraana, vismaz Skandinaavijaa un muusu faseetais udens viniem nav vajadziigs it nemaz.. nulles zinaashanas par eksportu...

Atbildēt

Jānis

04.06.2012. 22:39

Ta ir kad valstī ir vairākas valstis.
Ameriks, kas ieradās domē ar lielām acīm neko nesaprazdams un tukšām kabatām ātri vien sakārtoju pūru radiem paziņām u.tt. Un apstāties nav iemesla, jo par to šajā valstī nevienam nekā nav!!!

Atbildēt

Savādi gan

04.06.2012. 20:45

Vai gadījumā desmit jaunās tualets, kas kopā Rīgas budžetam izmaksājušas 457,7 tūkstošus latus, ņemot vērā to izmaksas uz vienu kvadrātmetru, nav aprīkotas ar supermodernām attīrīšanas iekārtām, un pielagotas jaunā dzeramā ūdens piepildīšanai un iepakošanai uz vietas?

Atbildēt

Business

04.06.2012. 20:32

Rīgas domes "Vienotība" deputāti savākuši informāciju un pierādījumus, kas apliecina, ka Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" apsaimniekotajās mājās vairāki dzīvokļi izslēgti no dzīvokļu reģistra, tā radio intervijā teica Olafs Pulks ;) Tirgot vēlas ne tikai ūdeni, bet arī, iespejams, dzīvokļus skaidrā naudā caur visadiem ofšoriem :)

Atbildēt

Hm

04.06.2012. 18:39

Gods kalpot Rīgas ūdenim un gaisam! Kad pašvaldība sāks tirgot svaigu gaisu pie ManTessa un jaubūvējamā ķīmisko vielu pārkraušanas uzņēmuma? Zemes un dzīvokļu nodoklis jaunieviests un paaugstināta zemes nodokļa likme privatīpašumiem. Kad varam gaidīt nodokli par ūdens un gaisa lietošanu?

Atbildēt

!

04.06.2012. 18:23

LAIKAM BEIDZOT TIKS REALIZĒTA UN SAVULAIK IESAKTĀ BET PĒC IEVĒLĒŠANAS RĪGAS DOMĒ PAMESTA NOVARTĀ 50 000 JAUNU DARBA VIETU RADĪŠANA RĪDZINIEKIEM. AMERIKS TURPINA PIRMS IEPRIEKŠĒJĀM PASVALDĪBU VĒLĒŠANAM AR ŠLESERU IESAKTO KOPDARBU JAUNU DARBA VIETU RADĪŠANĀ AR VIDĒJO ALGU UZ ROKAM 500 LVL.

SMIETIES, VAI RAUDĀT, KĀRTĒJĀM PASVALDĪBU VĒLĒŠANĀM TUVOJOTIES.

Atbildēt

ūdens-pumpis

04.06.2012. 17:47

būtu labi, ja viss būtu tik vienkārši. Latvijā jau ir ūdens pakotāji un tirgotāji Venden, Cido, Svētavots utml., viņi pārsvarā strādā vietējā tirgū, jo Lietuvā, Dānijā utt. ir pašiem savi ūdens pakotāji. Tur nav tuksnesis, lai būtu nepieciešams ūdeni iepirkt ārzemēs.

Atbildēt

Vārds

04.06.2012. 17:02

>Kā var privāto biznesu saistīt ar kalpošanu sabiedrībai.

Ameriks var, kā nekā šim ciniķim ir pat tāds sauklis "Gods kalpot Rīgai![to izlaupot]"

Atbildēt

Vārds

04.06.2012. 17:01

Forši ar iedzīvotāju maksātajiem tarifiem uzspēlēs loteriju. Sagrūdīs naudu neejošā biznesā un to izlaupīs. Kaut tas Ameriks ātrāk uz Ameriku aizbrauktu.

Atbildēt

vilis

04.06.2012. 16:00

Uh!Maita. Gatavo atkāpšanās ceļu.Jūt ka nākamgad netiks domē

Atbildēt

changalis

04.06.2012. 15:19

njā, Amerika intereses te ir "pieņēmuma formā", bet skaidrs, ka Amerika blice + SC de facto kontrolē RŪ, attiecīgi ir atbildīgi par tā darbību, t.sk. "interesēm".
Manuprāt, pēc būtības šī ideja ir absurda - jaukt ūdensapgādi un fasēta ūdens ražošanu kopā ir tāpat kā siltuma ražošanu ar sveču liešanu. Pat īsti diskutēt te nav par ko.
Pirmkārt, pašvaldībai NAV jānodarbojas ar šāda veida komercdarbību.
Otrkārt, fasētā ūdens tirgus ir piesātināts un, lai tur kaut ko nopietnu izdarītu, ir nepieciešami būtiski ieguldījumi un uz peļņu var cerēt tikai ilgtermiņā. Fasēto ūdeni ražo Aldaris, Cido, Venden un vēl vesela gūzma citu ražotāju.
Treškārt, kāds sakars pašvaldības uzņēmumam (RŪ) ar citām pilsētām, kur nu vēl valstīm? Kādi eksporta tirgi? Murgs gatavais...
Šāda plāna realizācija nav pieļaujama par nodokļu maksātāju naudu!

Atbildēt

ralfs

04.06.2012. 14:56

Apslkatot to biznesa plānu, smiekli nāk. Tas labākajā gadījumā ir 1.kursa līmenī. Kur ta 90% RŪ taisās eksportēt?!?!? Ja tas būtu tik viegli, visi LV ūdens ražotāji jau sen to būtu darījuši. Tikai kaut kā nemana.

Atbildēt

juris

04.06.2012. 13:42

Būtu interesanti, ja kāds ūdens ražotājs pakomentētu šo "biznesa plānu": cik reāls, par cik šādu plānu var saražot pēdēja kursa students

Atbildēt

nu jā

04.06.2012. 13:23

Klačas tātad pareizas, Ušakovs vairs nevēlas ar Šleseriem kopā startēt un ir uzradušies citi kandidāti.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

04.06.2012. 13:01

************************************
..."(..)...Uzņēmuma pārstāve Signe Dreijere par jaunās meitas sabiedrības dibināšanu medijos paziņojusi, ka „tas ir viens no veidiem, kā iegūt līdzekļus, lai nevajadzētu palielināt tarifu.”"...
*************************************
... kur tad tik švaki argumenti !!! - neticu savām acīm, ka piemirsušās legendārās DARBAVIETAS ...varbūt, ka "pētījumā" pieminēts - buš brīvākā brīdī jāiecōlējas ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

04.06.2012. 12:57

>> ALEKSANDRAM
************************************
... nesaki "hop", kamēr nav pārlekts !... ja nu izsvilpšana vēl - bet par to tavu "lielo blīkšķi" es gan daudz "līkopos" neliktu ...

Atbildēt

Александр Родионович Бородач

04.06.2012. 11:34

Jākampj kamēr vēl var, pēc domes vēlēšanām šo ar Salašņu Centru izsvilps ar lielu blīkšķi.

Atbildēt

to helena

04.06.2012. 11:27

Tas nozīmē to ja Jūsu mājā nepareizi izbūvēta lietus ūdens novadīšana-nevis uz āru bet gan kopējā kanalizacijā.Un par to jāmaksā.

Atbildēt

sarkanie strēlnieki

04.06.2012. 10:38

visu nacionalizēt, nav ko te čakarēties, nekādi tiesiskumi te nepalīdzēs

Atbildēt

Viesturs

04.06.2012. 10:07

Nav jābūt dižam speciālistam ūdensapgādes jautājumos lai saprastu, ka ar pamatnodarbošanos RŪ ir nopietnas problēmas !
Bet tas jau nav nekas neparasts - vēlešanas tuvojas un ar katru dienu demagoģja no sērijas kā mēs par jums rūpējamies plūdīs platā straumē, kā nebeidzamas piena upes kīseļa krastos !

Atbildēt

Helena

04.06.2012. 10:01

Uzņēmuma pārstāve Signe Dreijere par jaunās meitas sabiedrības dibināšanu medijos paziņojusi, ka „tas ir viens no veidiem, kā iegūt līdzekļus, lai nevajadzētu palielināt tarifu.”
Rīgas ūdens no 2012.gada jau atrada so "papildus" iespēju - no mūsu mājas Baznīcas ielā peksņi sāka iekāsēt papildus parastam "ūdens un kanalizācija" atsevišķi PAR LIETUS NOTEKŪDEŅIEM !!! Par kvadratmetriem...

Atbildēt

njaa

04.06.2012. 09:52

Luuk to nu gan gribeetos redzeet, kaa Zviedrijas pateereetaaju iekaros faseetais Rigas uudens........Vismaz riits jautri saakaas, sho izlasot

Atbildēt

viedoklis

04.06.2012. 09:10

tas ir biznesa veids, kurā valsts vai pashvaldiibas kapitaalsabiedriibas nespees konkureet ar privaatajiem. Zheel ka to tie amerika fanaati nesaprot. Noteiks, ka visas pashvaldiibas iestaades pirks uudeni no shii riigas uudens un tikai taadaa gadijumaa ja nebuus jaariiko publisks konkurss, un tie buus arii visa klientu datu baaze. Shajaa biz°nesaa ir jaabuut ljoti elastiigiem un orienteetiem uz klientu kjershanu, - piedaavaajot bonusus, paarliecinot, dodot atlaides. Kur Juus esat redzeejushi ka lai kaads pashvaldiibas uznjeemums teiktu - jums varam dot dempinga cenu,lai Juus nepirktu pie konkurentiem??? - kursh???
Ir taads teiciens, - nav ko ameriku izgudrot!

Atbildēt

DD

04.06.2012. 09:01

Kaut kāda loģika jau tur ir, jo Zaķumuiža un Aldaris pārdod fasētu to pašu Rīgas krāna ūdeni.

Atbildēt

eu

04.06.2012. 08:38

Pašvaldībai nav jānodarbojas ar biznesu . Tas tikai rada korupciju , jo mums pie varas Rīgā ir zagļi Ameriks un Co

Atbildēt

es

04.06.2012. 06:31

Vēlēšanas tuvojas un kādam ļoti nepatīk, ka Amerikam kopā ar Ušakovu ir reālas iespējas vadīt RD arī turpmāk. Viss šis rakstelis ir balstīts uz pieņēmumiem, minējumiem, jo patiesībā jau nekā nav ko pierādīt vai pārmest. Žēl, ka pietiek.com, kas tik daudzsološi sāka ir pārvērties par melnā pr publicēšanas vietu, jo normālā žurnālistikā jau šādus raksteļus neviens nepublicē. Vai pietiek.com liek kāju melnā PR biznesā?

Atbildēt

Mēs

04.06.2012. 06:15

Kas māk tam arī nāk!!!! Ja mūsu valstī būsi un gribi būt godīgs, tad arī zini nekā Tev nebūs!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

kāja

03.06.2012. 22:12

Viens pa ceļu gāja.
Priekšā bija māja,
Iekšā kādu rāja,
Jo viņš nezināja,
Kura lebā, kura kreisā kāja

Viens kāju ielicis Londonas tiesā,pats un citi muļļājās pa Latvijas tiesām, parējie "kreiso " kāju nezinātāji gaida savu kārtu dažādās tiesu instancēs.Labāk būtu drošos soļos ar pareizo kāju, taču nepeizi soļojot nonāks nepareizā Amerikā.

Atbildēt

incanti

03.06.2012. 22:05

izskatās, ka SC taisās pašvaldību vēlēšanās iet ar citu kompāniju, šī infas nopludināšana nav nejauša, Amerik.

Atbildēt

Guntis.

03.06.2012. 20:36

Cienījamie komentētāji, neaizmirstiet, ka saistība ar Amerika privātā biznesa interesēm šajā rakstā ir tikai pieņēmuma formā. Un kā gan citādi - nekur ne ar pušplēstu vārdu netiek pat pieminēts, ka tas varētu būt privāts biznesa projekts. Tikpat labi var pieņemt, ka vienai otrai partiaji būtu ļoti nepatīkami, ja šāds publiskais biznesa projekts tiktu sekmīgi realizēts, jo neapšaubāmi radītu precedentu turpmākai pašvaldības uzņēmumu attīstībai. Bet tas savukārt ir pretrunā ar šī brīža varas partiju propagandēto brīvā tirgus ideoloģiju.

Atbildēt

he

03.06.2012. 20:13

viss pareizi - nostabilizēs ražošanu un tad "attapsies", ka tāda kapitālsabiedrība pašvaldībai nevar būt. Kas atliek? Prihvatizācija!

Atbildēt

nu bet

03.06.2012. 20:09

gods kalpot rīgai :)

Atbildēt

Diagnoze

03.06.2012. 18:32

Paši jau savēlējāt un savēlēsiet atkal..

Atbildēt

tad nu gan

03.06.2012. 18:21

tad nu gan jaunumi, bet te jau tā pat nekas nemainīsies , tāpēc jālaiž gar ausīm.

Atbildēt

aigars

03.06.2012. 16:57

Kā var privāto biznesu saistīt ar kalpošanu sabiedrībai.Kad tas vienreiz beigsies.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...