Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viktors

05.06.2016. 15:48

Cepiens ne par ko. Ja baidāties no elektromagnētiskā starojuma, vispār nelietojiet mobilos telefonus!

Atbildēt

3G

19.05.2016. 12:09

»

K

Sviests...


Taisnība. Ja baidies no radioviļņiem, vispirms likvidē pats savu mobilnieku, WiFi rūteri, mikroviļņu krāsni. Radioviļņi rimst (samazinās) apgriezti proporcionāli attāluma kvadrātam (attālinot klausuli no auss divreiz, intensitāte samazinās četrreiz).

Gn torņos, gan klausulēs ir automātiskā jaudas regulēšana - jo īsāka trase, jo mazāku jaudu izmanto, un jo mazāk apstaro.

Atbildēt

Prof. Haoss

17.05.2016. 22:40

Latvija neļāva Daugavpils HES - pazaudēja miljardu naudas, Latvija neļāva metro būvi - pazaudēja naudas miljardus, neļāva celulozes kombinātu - to uzcēla par Eiropas naudu, liekas, Somija.
Pie mums neko neļauj celt un būvēt, kā, atvainojos, idioti. Daini Ivānu par Hes un Metro būves noliegumu vajadzēja tiesāt - tā bija nodevība pret Latviju.Papīrfabriku Slokā aizliedza, likvidēja, jo protestēja. Likvidēja Policijas akadēmiju - noziegums. Un tā tagad šis raksts. Ja aizliegt, vajag ekspertīzi, atzinumu, ka kaitīgs vai nav kaitīgs. Arī par Radonu Baldonē kliedza, ka tas dodot izstarojumu, jāaizliedz, bet patiesībā nekāda izstarojuma nav pat uzejot uz tā. Jā, visas radioaktīvās vielas var radīt problēmas, ja dabas katastrofa, bumbošana vai vispār, tālā nākotnē, ja "iepakojum"sabrūk.

Atbildēt

kāds

16.05.2016. 22:10

»

Funbot

Cilvēkiem nav nekāda izpratne par radiosakariem, taču galvā uzbur ciešanas. Mobilo telefonu sakari izmanto mazas jaudas, radioviļņus cilvēks absorbē vāji un cilvēkā atšķirībā no radiouztvērēja nav iebūvēts rezonējošs svārstību kontūrs. Fizikas stundas bastojušie ierauga lielos antenu mastus un uzreiz...


"Radiosakaros galvenais nav izstarojuma jauda, bet gan precīza signāla modulācija." Paklau, ja nejēdz, tad labāk neraksti. Ietekme ir atkarīga no izstarotās jaudas un frekvences. Gribi, uzraidīšu Tev 10W nemodulētu signālu 23 GHz frekvencē dažu metru attālumā? :P

Jāatzīst gan, ka kāds šamanis tiem nabaga iedzīvotājiem ir izskalojis smadzenes, jo ar tādiem parametriem, tur nekāda kaitējuma nebūs. Tiešām, pieliekot telefonu pie galvas, lai runātu, starojums ir ~100x lielāks, nekā 50m attālumā no bāzes stacijas. :D

Atbildēt

!

16.05.2016. 20:48

Ui, cik šausmīgi spēcīgas antenas ir redzētas uz Rīgas namu jumtiem! Laikam cilvēki tajās mājās pat ļoti lielu naudu pelna no telefirmām.

Atbildēt

peļņa

16.05.2016. 13:55

visu izsaka peļņa. Ekoloģija, cilvēk tiesības un vārda brīvība ir tikai līdz tam brīdim, kamēr tās ceļi nekrustojas ar īpašnieku peļņu. un peļņa uzvar. Vienmēr!

Atbildēt

Funbot

16.05.2016. 08:55

Cilvēkiem nav nekāda izpratne par radiosakariem, taču galvā uzbur ciešanas. Mobilo telefonu sakari izmanto mazas jaudas, radioviļņus cilvēks absorbē vāji un cilvēkā atšķirībā no radiouztvērēja nav iebūvēts rezonējošs svārstību kontūrs. Fizikas stundas bastojušie ierauga lielos antenu mastus un uzreiz domā, ka nāve klāt. Bet patiesībā cilvēks vienmēr ir peldējies elektromagnētiskajā starojumā par to pat nenojaušot. Radiosakaros galvenais nav izstarojuma jauda, bet gan precīza signāla modulācija. Tas ir kā džungļos ieraudzīt reklāmas plakātu. Nav jau tā ka plakāts ainavu pataisītu vēl raibāku. Tā vietā mēs mākam atpazīt uzrakstus un attēlus uz tā.

Atbildēt

Zuze

16.05.2016. 08:45

»

Jancis

Šī iedzīvotāju vēstule izklausās pēc sludinājuma rezultāta-juridiski izglītots pensionārs mutvārdos un rakstiski par simbolisku samaksu dezorganizēs jebkuras valsts vai pašvaldības iestādes darbu pēc jūsu izvēles


Jā, mums šādi pensionāri norāva mājas siltināšanu- neko nesaprotot, ka tas ir ES projekts, valsts un ne-valsts valodā bauroja, ka mēs esam idioti, visu naudu mājas vecākais nozags un rezultātā visi sēdam nesiltinātā mājā.

Atbildēt

Jancis

16.05.2016. 08:43

Šī iedzīvotāju vēstule izklausās pēc sludinājuma rezultāta-juridiski izglītots pensionārs mutvārdos un rakstiski par simbolisku samaksu dezorganizēs jebkuras valsts vai pašvaldības iestādes darbu pēc jūsu izvēles.

Atbildēt

Žulis

16.05.2016. 08:36

Var tikai pievienoties šim rakstā teiktajam.
Bet, runājot par apzinātu ciešanu radīšanu iedzīvotājiem likuma aizsegā, gribas vēl teikto papildināt arī ar peļņas nolūkā veikto apzinātu cilvēku nonāvēšanu likuma aizsegā, kas tiek piekopta Latvijā. Jo šeit pat blakus ir publicēts Aināra Kadiša raksts
"Kad vadzis lūst jeb neļauj sevi nobendēt, draugs", kur aprakstīts kā uz nāvi slimiem cilvēkiem valsts muita atņem VIŅU NOPIRKTĀS zāles tādējādi cilvēkus nolemjot nāvei.

Atbildēt

latvāņi smird

16.05.2016. 07:23

.. un tikt uzskatītiem par cilvēkiem...
latvāņi nevar tikt uzskatīti par cilvēkiem pēc definīcijas, jo ir tupi, garīgi slimi lopi.., tāpēc LMT nav jābūt sociāli atbildīgam uzņēmumam un ciešanu radīšana mazohistiskajam tupajam parastajam latvānim bez šaubām ir normāli un pareizi

Atbildēt

K

15.05.2016. 21:32

Sviests.
Telefons pie auss ir 100x kaitīgāks par bāzes staciju kaimiņu mājā.
Ja tiks noprotestēta bāzes stacijas būve, tad vienīgais rezultāts būs ka bērna pie galvas pieliktais telefons nevis ar mazu jaudu runās ar blakus esošo staciju, bet ar lielu jaudu – ar tālu esošo staciju.

Atbildēt

bomba

15.05.2016. 21:21

Nu un kad Ventspils iedzīvotājiem tiks beigtas apzinātas ciešanas, atļaujot smagos noziegumos apsūdzētai personai darīt visu, kas ienāk prātā? Tā ka jūsu ciešanas tomēr ir mazākas par citu cilvēku ciešanām.

Atbildēt

15.05.2016. 18:38

Cerams, ka raksta autori ir izmetuši savus mobilos telefonus, datorus, televizorus un vispār atslēguši savām mājām elektrību, lai neradītu sev ciešanas un izmantotu savas tiesības dzīvot labvēlīgā vidē.

Atbildēt

maziņš elektromagnētiskais lauciņš

15.05.2016. 17:23

А в остальном, прекрасная маркиза, Все хорошо, все хорошо!

Atbildēt

sociāli atstumtais

15.05.2016. 15:18

ko gan var gribēt no bijušajiem brašajiem komjauniešiem , PSKP , LKP CK ETC. biedrim + viņu bērniem , kādu morālp atbildību no amorāliem LMT alkatīgiem , rupjiem Latvijas Satversmes pārkāpējiem , Civillikuma apspļaudītājiem , tiesiskiem nihilistiem ?
Pēdējā laikā tā sāk rīkoties ne tikai lielie sia/mia , ; rupji Latvijas pamatlikumus pārkāpj , piem . G.Beikmanis , Latvijas daudzdzīvoklu īpašnieku māju apsaimniekotāju asociācijas priekšnieks , kurš melo žurnaliem , presei ,TV ; patvaldības uz konkrētiem juatājumiem , uz iesniegumiem neatbild vispār Cēsīs , Vangažos , Inčukalnā , Adažos utt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

13

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

12

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

6

Kad TAS beigsies?

FotoĀrkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem apstākļiem iestājoties, ārkārtas stāvoklis tiks atcelts. Bet tas nenotiek – izskatās, ka valdība vai nu nespēj šādus kritērijus nodefinēt, vai arī uzskata, ka parastajiem mirstīgajiem šāda informācija nav nepieciešama.
Lasīt visu...

18

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

FotoProgresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amata. Lai Latvijas politika kļūtu caurspīdīga un godīga, šādai politiskai praksei nav vietas mūsdienu Latvijas politikā.
Lasīt visu...

18

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

FotoIzskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un arī pats nenēsā sejas maksu publiskās vietās, cik var redzēt TV.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...