Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no svētavota

25.04.2021. 06:17

Laiks rit uz priekšu. Kopš 2020. gada 13. marta, kad Covid-19 sērga pārsteidza mūs nesagatavotus, mūsu dzīves mainījās līdz nepazīšanai. Pandēmijas ierobežojumi būtiski mainīja mūsu ikdienas dzīvi un paradumus. Šie ierobežojumi ir skāruši gan vecus, gan jaunus, gan bagātos, gan nabagos. Pašreiz ļaunais Covid-19 vīruss ir nolicis uz ceļiem visu pasauli. Krīze ir ne tikai Latvijas Republikā, bet gan visā pasaulē. Šajā sarežģītajā laikā Vakcinācijas birojs rūpējas par saprātīgu vakcinācijas loģistiku un vakcinācijas plānu izpildi. Paldies, Vakcinācijas biroja vadītājai Evai Juhņēvičai par viņas cēlo darbu! Bez Vakcinācijas biroja pūliņiem vakcinācijas process Latvijā noritētu krietni gausāk. Būsim pateicīgi Vakcinācijas birojam par kalpošanu latviešu tautai. Saglabāsim savās sirdīs gaismu. Ticēsim labajam, ticēsim sentēvu Dieviem. Ticēsim Latvju Dieviem! Latvju Dievi vienmēr ir aizstāvējuši latviešu tautu. Arī šoreiz Latvju Dievi mums palīdzēs.
Stipru veselību un sirdsmieru mums visiem vēlot, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Skolnieciņš #svētavots #LatvjuDievuSvētība #saticība #draudzība #sapratne #pagāni #rituāli #buršanās #maģija #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #ZemesMāte

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

24.04.2021. 15:23

»

Beta

Kamēr cilvēki nesacelsies, viss turpināsies... Neceriet, ka ejot pavadā un iepotējot sev nezināmu kokteili, viss atgriezīsies vecajās sliedēs. Tieši otrādi, tie, kas potējas nevis aiz pārliecības, bet tīra konformisma, tikai piedod pārliecību valdošajiem, ka “tās utis vajag spiest...


;)

Ir sacīts: "Domāšana, šķiet, ir ļoti smags darbs - tādēļ arī pasaulē tik maz cilvēku ar to nodarbojas."

Un, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna." ;)

-------

...
Sauc "līderi" uz "cīņu" Tautu,
Kas, šamo NOZOMBĒTA, 'mautu',
Par "plebeju" un "goju" kreņķiem,
Līdz - 'biedri' tiks pie "goda" beņķiem.

Un - ATKAL sāksies viss no gala:
Pūst dažiem zobos SILES mala,
Bet vairums - uztur 'feiku' "valsti",
Kur SISTĒMAI vien mainās "balsti"...

-------

muļķu zeme SILES "valsts" parodija "euro.latvānija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Tā varētu būt

24.04.2021. 14:48

»

Taisnība

Iespējams, viss ir otrādi! Zinot lielo kompāniju talantu atlases procedūras ar intelektuālajiem, valodas un sociālās komunikācijas testiem, tas paliek aizvien sarežģītāk, jo šodien pat pēdējais kretīns un idiots dodas uz šādām atlasēm, sevi iedomājoties par "superstāru". Lai jau sākotnēji atlasīto šos...


Diemžēl varētu būt arī tā, ka tieši šiem ļautiņiem personāla atlases kompānijas daudzos gadījumos dos priekšroku; sevišķi, piesakoties darbā valsts iestādēs - jo ir darba devēji, kuri vēlas savu darbinieku statusā redzēt pakļāvīgus-viegli manipulējamus, ar savu galvu nedomājošus un jautājumus neuzdodošus "pelēkās tautas masas" pārstāvjus. Lecīgie un patstāvīgie domājošie un analizējošie-pretī runājošie daudziem nepatīk. Viņus gan parasti pacieš un pietur privātās kompānijās, jo visu atsver šo nepakļāvīgo darboņu profesionālās zināšanas savā darbības jomā.

Atbildēt

fakts

24.04.2021. 10:53

Jurčas intelekta līmenis jau neļauj saprast, ka dažādu amatpersonu teiktais nav uz vienu datumu, turklāt nekur nav teikts, tie bija paši, paši jaunākie dati uz paziņošanas brīdi.

Atbildēt

haha

24.04.2021. 08:57

»

Ķieģelis

Kāpēc neļauj rakstam pielikt novērtējumu


Baidās, ka saplusos par daudz :) Bet ja nopietni tad te bieži pie daudziem rakstiem nevar salikt zīmes. Pie paša Lapsas raksta gan var.:)

Atbildēt

haha

24.04.2021. 08:54

»

paklau, utainā

Tu savas utis vari arī nespiest, tikai nelien pie normāliem cilvēkiem


Savas utis, izskatās, esi jau nospiedis, tāpēc Tev liekas, ka arī citiem ir tādas.

Atbildēt

Oki

24.04.2021. 08:03

Drīz varēs pieteikties vakcīnām , no kurām atteksies UK :
https://www.thesun.co.uk/news/14748862/vaccine-astrazeneca-jab-clot-risk/

Atbildēt

Lapsi,

24.04.2021. 07:55

kāpēc + nestrādā ,koē?

Atbildēt

Beta

24.04.2021. 07:48

Un, jā. Lapsa katram gadījumam, šo rakstiņu nobāzt tā padziļāk...

Atbildēt

Taisnība

24.04.2021. 07:48

Iespējams, viss ir otrādi! Zinot lielo kompāniju talantu atlases procedūras ar intelektuālajiem, valodas un sociālās komunikācijas testiem, tas paliek aizvien sarežģītāk, jo šodien pat pēdējais kretīns un idiots dodas uz šādām atlasēm, sevi iedomājoties par "superstāru". Lai jau sākotnēji atlasīto šos nekam, nederīgos 70%, kuri spējīgi tikai reaģēt un pakļauties, tie tiek iezīmēti ar "zaļo pasi", kuru ieraugot, atlases kompānijai uzreiz iestājas "STOP". Jo ir skaidrs, ka šiem cilvēkiem sava viedokļa nav, viņi viegli pakļaujas reklāmai, ir alkatīgi, jo baidās no soda naudas un ienākumu zaudēšanas, neprot atrast un izlasīt atbilstošas tēmas rakstus svešvalodā un tos patstāvīgi analizēt. Tāpēc, manā izpratnē, "zaļais sertifikāts' ir sava veida "Kaina zīme" ar kuru iezīmē bioloģiskos atkritumus norakstīšanai.

Atbildēt

Beta

24.04.2021. 07:46

»

Fēlis

Kāpēc plusiņš nespiežas? Kovididioti uzlikuši ķepu? Jau sen vairs neskatos propagandas kovidziņas, jo citu jau ne ko vairs nerāda. Man ir aizdomas, ka komerckanālos to fufeli apmaksā varu sagrābušie, jo reklāmu tik sūdīgās ziņās neviens neliks. No mūsu naudas. Viņiem ir ļoti iepaticies ne tikai taisīt...


Kamēr cilvēki nesacelsies, viss turpināsies... Neceriet, ka ejot pavadā un iepotējot sev nezināmu kokteili, viss atgriezīsies vecajās sliedēs. Tieši otrādi, tie, kas potējas nevis aiz pārliecības, bet tīra konformisma, tikai piedod pārliecību valdošajiem, ka “tās utis vajag spiest” ...

Valdošie patreiz ir tādā starā, kā nekad - melo, ko grib, neviens nepārbauda; tērē kā grib, neviens neiebilst; nav attīstības vīzijas, nevienu neinteresē; maksā sev, cik ienāk prātā, neviens nekontrolē...
Kāpēc, lai pārtrauktu šo brīnišķīgo situāciju??? NEPARKO! Aitas jācērp, kamēr ir kaut šķipsniņa vilnas...

Atbildēt

Juranta

23.04.2021. 21:18

Visi piesaukto ir veicinājusi un nodrošinājusi ši rakstītāja,būdama zināmās knabināšanas iestādes darbone.

Atbildēt

ES

23.04.2021. 21:07

Izvakcinējos. Otrā dienā satūka mandeles. Otrdien iešu pie ārsta - kas noticis?

Atbildēt

hh

23.04.2021. 20:56

Pluss neliekas!

Atbildēt

Fēlis

23.04.2021. 19:13

Kāpēc plusiņš nespiežas? Kovididioti uzlikuši ķepu? Jau sen vairs neskatos propagandas kovidziņas, jo citu jau ne ko vairs nerāda. Man ir aizdomas, ka komerckanālos to fufeli apmaksā varu sagrābušie, jo reklāmu tik sūdīgās ziņās neviens neliks. No mūsu naudas. Viņiem ir ļoti iepaticies ne tikai taisīt gešefti, bet arī diktēt. Sūdu dakšas nebaidāties dabūt ribās, liberastu kundziņi? Latgaļi jau gatavi, gan jau ka drīz arī čiuļi nometīs to mūžīgo kungu bijāšanu.

Atbildēt

hm

23.04.2021. 19:01

»

voila

komunisms ir foršs, tikai stipri vien terminēta parādība, jo kad viss ir izrīts, tad pielaiž uguni


Pensijas, sociālās izmaksas, pabalsti, dekrēta atvaļinājumi, arodbiedrības ... un daudz kas cits savulaik radās tieši pateicoties komunismam, kas nostājās kapitālisma pretpolā. Komunisms ir humānisma ideoloģija, kas tomēr nespēja tā pārveidot cilvēku, lai viņu atbrīvotu no dedzināšanas iekārēm. Bet kas tad to spēj?

Atbildēt

voila

23.04.2021. 18:49

»

hm

Valsts parāds, arī helikpteru naudiņa, ES subsīdijas... arī tavi nodoklīši


komunisms ir foršs, tikai stipri vien terminēta parādība, jo kad viss ir izrīts, tad pielaiž uguni

Atbildēt

hm

23.04.2021. 18:29

»

voila

kā tu domā, kas tā valsts ir, kas maksā? Tie ir mūsu visu sūri grūti saskrapstītie nodoklīši - valsts budžets


Valsts parāds, arī helikpteru naudiņa, ES subsīdijas... arī tavi nodoklīši.
Bet komunisms vienā ziņā ir laba lieta.

Atbildēt

voila

23.04.2021. 18:23

»

hm

Vispār jau Astra Zenesa vakcīnas efektivitāte ir tikai 66% pret parastajiem vīrusa paveidiem...


kā tu domā, kas tā valsts ir, kas maksā? Tie ir mūsu visu sūri grūti saskrapstītie nodoklīši - valsts budžets!

Atbildēt

hm

23.04.2021. 18:15

Vispār jau Astra Zenesa vakcīnas efektivitāte ir tikai 66% pret parastajiem vīrusa paveidiem.
Tātad no 3 potētajiem - viens saslims, bet divi nesaslims. Šķiet, imunitātes darbības ilgums vakcīnai ir 6 mēneši. Bet pēc tam?
Baltkrievi no krieviem iegādājās Sputņika V licenci un ražo uz vietas. Sputņika efektivitāte precizēta pēc 3 miljonu apsekotajiem vakcinētajiem un uzrāda 97,5 %.
Lētākā vakcīna ir Astra Zeneca, bet kā dārgākās
jāmin Moderna un Pfizer, kur vakcinēšanās varētu maksāt vairāk kā 100 eiro. Pagaidām pie mums šai ziņā komunisms - maksā valsts. Bet kad valsts vairs neapmaksās, kādas būs jaunās attiecības?

Atbildēt

Ķieģelis

23.04.2021. 17:53

Kāpēc neļauj rakstam pielikt novērtējumu "+"?

Atbildēt

Zorge

23.04.2021. 17:49

Pirmos jāizvaksinē tos, kas bezjēdzīgi plenderē apkārt, eu parlamentam piederīgos daiļmuldētāju tūkstošus. Visu lielāko korupciju vadītājus un menēdžerus, veikālu ekspedītorus un galma nomenklatūru.

Atbildēt

Lasītājs

23.04.2021. 17:13

Vispār ir muļķīgi noliegt, ka vakcinācija neapturēs pandēmijas izplatīšanos, tas neiet kopā ar Pasaules pieredzi. Bet, mums slēpj statistiku par smagi saslimušajiem, mirušājiem no mums pieejamām vakcīnām. Kaut katram, no mums ir zināms kāds paziņa, kuram pēc vakcinācijas ir nopietnas veselības problēmas. Tas pat neattiecas uz tiem, kam nedēļu ir augsta temperatūra(drudzis), bet nopietnāk.

Atbildēt

funkcionārs

23.04.2021. 16:57

Fuck-cionēšanās mūsu glābiņš!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...