Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

likuma pants

11.03.2020. 06:00

»

Ja

Es būtu BKUKS darbinieks es vispirms


79.1 pants. Terorisms

(1) Par spridzināšanu, dedzināšanu, kodolķīmisko, ķīmisko, bioloģisko, bakterioloģisko, toksisko vai citu masveida iznīcināšanas ieroču lietošanu, masveida saindēšanu, epidēmiju vai epizootiju izplatīšanu, personas nolaupīšanu, ķīlnieku sagrābšanu, gaisa, sauszemes vai ūdens transportlīdzekļu sagrābšanu vai citādām darbībām, ja tās veiktas nolūkā iebiedēt iedzīvotājus vai piespiest valsti, tās institūcijas vai starptautiskas organizācijas izdarīt kādu darbību vai atturēties no tās, vai kaitēt valsts, tās iedzīvotāju vai starptautiskas organizācijas interesēm (terorisms), —

soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no astoņiem līdz divdesmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Atbildēt

bezkompromisa

11.03.2020. 01:14

Un vai bez šāda rīkojuma kāds ar saprāta pazīmēm apveltīts vecāks savu bērnu tur atļaus ievoetoT?Sarkanās arodbiedrības pret infekciju un veselo saprātu? Tie sarkanie jau visu laiku sola tālārstēšanu ar to e-veselību... nu tad muldoņas tā arī paši un savu bērnus ārstē virtulāa pasaule ar stra'dnieku un bezzemnieku tiesībām

Atbildēt

švamme

10.03.2020. 22:52

Ķīnieši jau veic tos testus dažās minūtēs (es nerunāju par temp. mērīšanu, bet tieši testu uz konkrēto vīrusu).
Bet Latvijā ievieš viduslaiku ierobežojumus.
Vēl vajadzētu ieviest visu raganu radinieku atlaišanu (un potenciāli publisku sodīšanu)
Off topic - tautas medicīna - tas ir kad cilvēki, dzīvojoši vidēji 70 gadus, ārstējas pēc to cilvēku pamācībām, kas dzīvoja vidēji 30 gadus - Latvijai ir milzu perspektīvas, jo visa med. sistēma tiek menedžēta no cilvēkiem, kam pat priekšstata nav, kas būtu jādara.

Atbildēt

Avant

10.03.2020. 21:28

Sveicam visus un sveicam Avants Loan INC! Mēs esam finansiāla atbalsta komanda, kas nodrošina starptautiskās finanses jebkuram banku instrumentu apjomam. Mūsu pakalpojumi ir ātri un uzticami. aizdevumi tiek apstiprināti 24–48 stundu laikā pēc veiksmīgas piemērošanas. Mēs piedāvājam aizdevumus no minimālā diapazona no USD 2 000 līdz maksimāli USD 50 miljoniem ar pieejamu 3% procentu likmi aizdevuma termiņam no 1 līdz 30 gadiem, lai atmaksātu aizdevumu. Avant Group mērķis ir sniegt jums izcilus un profesionālus finanšu pakalpojumus. Pieteikšanās aizdevumam ir bez stresa, lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu aizdevuma procesu {avants.loan(a)gmail.com} {av_ant(a)outlook.com}
Zvaniet / Whatsapp +1 (409) 2062954
Mēs labprāt jums palīdzētu

Atbildēt

Jopciks

10.03.2020. 21:21

Laikam Fanijai nav bērnu.

Atbildēt

virusologam no Aleksandra augstumiem

10.03.2020. 18:04

»

ha ha ha !

RIGVIRU, kas vienīgais iedarbojās uz vīrusu vairošanos, po komsomoļski nolikvidēja


Izdzer savas tabletītes un mēğini pagulēt, varbūt paliksi prātīgāks un nerakstīsi!!!

Atbildēt

Darba tiesības

10.03.2020. 16:42

Pamatojoties uz DL 37.panta 12.daļu darbinieku var nepielaist pie darba tikai tad, ja ir ārsta atzinums, proti Obligātās veselības pārbaudes (OVP) karte ar arodārsta atzinumu, ka veselības stāvoklis neatbilst veicamajam darbam.
Tādējādi, visiem darbiniekiem, kuriem, saskaņā ar OVP, veselība ir atbilstoša, pie darba ir pielaižami, pretējā gadījumā, par darbinieka tiesību nepamatotu ierobežošanu, darba devējs saucams pie administratīvās atbildības.

Atbildēt

gena

10.03.2020. 16:22

12) Darba devējs nepielaiž darbinieku pie nolīgtā darba, ja darbinieks nespēj veikt nolīgto darbu veselības stāvokļa dēļ un to apliecina ārsta atzinums. Darba devējam ir pienākums izmaksāt darbiniekam šā likuma 74.panta trešajā daļā noteikto atlīdzību par laiku, kurā darbinieks nav pielaists pie darba.

te gan nav teikts, ka var nesaglabāt algu.. tieši pretēji. Plus jābūt ārsta atzinumam.

Atbildēt

ha ha ha !

10.03.2020. 15:57

RIGVIRU, kas vienīgais iedarbojās uz vīrusu vairošanos, po komsomoļski nolikvidēja
pēc aizokeāna tēvoču ieteikuma.
Iedzīvotājiem tagad atliek tikai lūgt dievu izvēlēties - nomirt no bada vai vīrusa...

Atbildēt

vazāties apkārt pa sērgas valstīm nav prāta darbs

10.03.2020. 15:51

»

Dauka

Tagad ar darba devēju jāsaskaņo atvaļinājuma vieta un laiks


bet kāpēc par to izpļāpāties vietējam baronam ??!
Brauc klusām !!!

Atbildēt

Dauka

10.03.2020. 15:22

Tagad ar darba devēju jāsaskaņo atvaļinājuma vieta un laiks?
😁😁😁
Galīgi nojūgušies

Atbildēt

vērotājs

10.03.2020. 13:43

»

Ja

Es būtu BKUKS darbinieks es vispirms


piekritu!

Atbildēt

ilga kreituse

10.03.2020. 13:19

4. Darbiniekus, kuri ir atgriezušies no COVID-19 skartajām valstīm un teritorijām un tiem ir parādījušies simptomi, taču tie neatrodas pārejošā darbnespējā, nepielaist pie darba saskaņā ar Darba likuma 37.panta divpadsmito dalu, nesaglabājot darba samaksu.

Visu cieņu bažām un uzmanībai, taču kaut ko tādu????
Covid-19 skarta gandrīz visa pasaule.....

Atbildēt

Ja

10.03.2020. 13:11

Es būtu BKUKS darbinieks es vispirms:
Pajautātu nosaukt t o likuma pantu kurš man liktu atskaitīties darba devējam par to kur plānoju pavadīt atvaļinājumu !
Var jau arī vienkāršāk - šobrīd neplānoju, bet plāni tāpēc jau ir plāni, ka tie var arī mainīties ! ! !

Atbildēt

Kk

10.03.2020. 12:22

Normāli.
Nevar tak slimnīcā ievazāt to sērgu.

Atbildēt

P.

10.03.2020. 12:06

Šādi rīkojumi ir parādījušies arī privātās kompānijās, turklāt teksti ir aizdomīgi līdzīgi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft