Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ha-ha

14.04.2019. 20:57

»

augusts

Lai tikai nesaka, ka kādu vervēja piespiedu kārtā. Uz VDK stukaču vietām bija jāstāv rindā lai tiktu. Bijušajā DDR Austrumvācijā un Čehoslovākijā katrs 3. iedzīvotājs bija Štāzī ziņotājs. LPSR tik lielas kvotas varbūt nebija, bet diez vai latviešiem bija mazāka kāre stučīt, dabūt ārpuskārtas dzīvokli...


Čekas aģenti bija tikai samērā sīki sešinieki.Galvenie jau bija komunistu,komjauniešu nomenklatūra,ar kuru ir pilna visā tagadējā nomenklatūra un uz kuriem nepastāv nekādi amatu aizliegumi un kuri vistiešāk atbilst valsts noziedznieku-kolaborantu aprakstam.Latviešiem kauns par visu ģīmi par tādu mīkstmiesību!!

Atbildēt

atkal tas galvasslimais seskubedres muļķis iesmirdējies

14.04.2019. 02:06

»

Interesanti!

Indulis Durka atkal uzprasās! Indulis Durka no Jobaniem Dikļiem mārrutkus sastādījis, akal dročī huiņas


tevi taču brīdināja, galvaszslimais cionistu židmaszonu zombiij un cilvēciņ caurums no nullles, kas neiet ārstēties un ir pa dulllno iedomājies, ka esi onānonīmscz bezdzimuma idejots, jo tā esot tava vienīigā bagātība – neizaicini, neārstējami plānprātīgaiis muļķii, savu idiiotiska provokātora un gļēva stukaču izdziimteņa likteni. Aizver savas smiirdīgās debiiloīda žaunas un turpini klusiņām mīzst pampeeros savā lapseņpiissāniijas seskubeedrē pietbirst.komā! Jo tu taču negribi, lai arī turpmāk publiiskojam tavas ČEKAS provokātora un stukača grēkusūdzes, vai tavu mājas adressi kas ir tavā stukača aģeenta kartiiņā ČEKAS maiisos!

Atbildēt

Barba

13.04.2019. 13:08

»

TT

Manas kartiņas nav, bet vajadzēja būt. Būtu bijis interesanti ieraudzīt savu segvārdu, bet nekā


Bišķi pacietības. Gan jau segvārdu ieraudzīsi reģistrācijas žurnalā.

Atbildēt

Raimonds Akmens

13.04.2019. 04:28

Digitalizētas čekas aģentu kartiņas:

https://vdk.raystar.capital/

Atbildēt

augusts

12.04.2019. 22:39

Lai tikai nesaka, ka kādu vervēja piespiedu kārtā. Uz VDK stukaču vietām bija jāstāv rindā lai tiktu. Bijušajā DDR Austrumvācijā un Čehoslovākijā katrs 3. iedzīvotājs bija Štāzī ziņotājs. LPSR tik lielas kvotas varbūt nebija, bet diez vai latviešiem bija mazāka kāre stučīt, dabūt ārpuskārtas dzīvokli un atļauju braukt uz "kapvalstīm".

Atbildēt

Nu, labrīt!!

12.04.2019. 13:22

VDK aģentu uzskaite regulāri tika tukšota padomju laikā: pietika aģentam ieņemt nomenklatūras amatu (partijas un komjaunatnes sekretāri, Augstāko padomju deputāti, u.c., un viņu uzreiz noņēma no uzskaites. Secinājumus izdariet paši.

Atbildēt

Interesanti!

12.04.2019. 07:13

»


Indulis Durka atkal uzprasās! Indulis Durka no Jobaniem Dikļiem mārrutkus sastādījis, akal dročī huiņas!

Atbildēt

Interesanti,

12.04.2019. 00:55

vai "Kasmīslim" galva ir saspiesta plakana kā govs pļecka jeb kvadrātveidīga kā betona klucis?

Atbildēt

Te ir Godmanis!

11.04.2019. 23:04

»

jans

Atceraties, ka žurnālists pirms neilga laika meklēja tiesas sprieduma lēmumu čekas lietā...4. maija republiku vai atjaunoto 1918. g. republiku apsvēra izvēlēties 1991. gadā, nezinot īsti, kādu dibināt. E. Levits, PBLA un čekisti- komunisti- cionisti visi kopā svārstījās, kā nosaukt šo valsti. Tagad I. Godmanis, čekists, kura čekas lieta "pazudusi" tiesu arhīvā, raidījumā par čekas arhīviem no TV ekrāniem lielās - "Mēs tomēr izveidojām savu valsti!". Un šī arî ir tā savējo - čekistu, komunistu- cionistu 4. maija republika, ko E. Levits un esošā vara, maldinot žīdu garā, uzdod par atjaunoto 1918. g. Latviju. Šodien šī K. Kariņa žīdsātanistu globālo korporāciju SAB atlasīto marionešu valdība realizē visas SVF/PB/Federālo rezervju norādes caur ASV un Izraēlas vēstniecībām. Šībrīža galvenais K. Kariņa uzdevums, kam radīta īpaša darba grupa, ir strauji graut LV ekonomiku, izņemot skaidru naudu no apgrozības. Iepriekšējais uzdevums tika veiksmīgi haosa, terora un vardarbības eskalēšanai realizēts - šaujamieročus drīkst lietot no sešpadsmit gadu vecuma ar Saeimas un VP akceptu.

Atbildēt

jans

11.04.2019. 22:42

Atceraties, ka žurnālists pirms neilga laika meklēja tiesas sprieduma lēmumu čekas lietā
par Goddmani,bet tas tiesas arhīvā nebija atrodams??? Tā tiesa bija daudzus gadus atpakaļ.Jājautā, vai to tiesas lietu atrada???Būtu intresanti uzzināt, ko tajā laikā korrrump tiesnesis spriedumā ir sarakstījis tieši par gogmen

Atbildēt

katrā ziņā īstie publicēti nav

11.04.2019. 21:06

...............................

Atbildēt

GEO

11.04.2019. 20:57

Vai Rokpelnis savu kartīti ir redzējis? Cik esmu lasījis-nē!Lidz ar to nav ko meklēt,ja tā nemaz nav bijusi.
Ja esi ko teicis savam kuratoram vai kam citam,tad tas nebūt nenozīmē,ka bija kartīte.Tā,lūk!

Atbildēt

TT

11.04.2019. 20:24

Manas kartiņas nav, bet vajadzēja būt. Būtu bijis interesanti ieraudzīt savu segvārdu, bet nekā.

Atbildēt

OSI

11.04.2019. 20:13

Kur ir Guntis Belēvičs un Ilmārs Stonāns?

Atbildēt

martin

11.04.2019. 19:59

vienā žurnālista intervijā ar A.Kaimiņu, viņš skaidri teica,ka zinot tādus, kas izpirka savas kartiņas par daudziem tūkstošiem. Un ne jau viņš vienīgais,kas zina to. Poličiem, prokurat. tas neintresē, jo paši tais maisos. shai valstelē tikai tiesā tos, kas zog zaptes burciņas. Tie kas miljonus , tos ne, jo sēž augstos beņķos un tos savējos, kas dalās.Labi redzams tas - OIk afēra. leskaitot Karijnu un pārējos. Tiesiskums rulleeee

Atbildēt

ppls

11.04.2019. 19:57

»


Es zinu vienu-letiņi pārdzīvos AP,arī sasniegums.

Atbildēt

wow

11.04.2019. 19:47

Lasot komentārus rodas jautājums: vai psihenes kartītes arī tiks publicētas?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

11.04.2019. 14:02

Pareizais maisu saturs ir Izraēlā. Par to jau sen rakstīja Indulis Ronis. Kārlis Kangeris un Indulis Zālīte ir MOSSAD darbinieki Latvijā. Maisos bija ne tikai aģenti, bet arī informācija par latviešu bērnu zagšanu, uzdodot par mirušiem dzemdību laikā un bērnu speciālu samainīšanu dzemdību namā, lai degradētu latviešu etnosu. Žīdi ir veikuši ārprāta noziegumu pret latviešu tautu un par to būs jāmaksā ārprāta cena, par kuru runā žīdu kabalists Laitmans.https://tautastribunals.eu/?p 40866

Atbildēt

Jēzups

11.04.2019. 12:27

Kāds vai kādi mūs tiešām pamatīgi čakarē ar tām kartiņām. Latvijā bija ap 200 000 ziņotāju, kas labprātīgi vai piespiedu kārtā ziņoja VDK, bet publicētas ir apmēram 16 000. Viss process ir smieklīgs un bezjēdzīgs, atkal tautu par muļķiem uzskata.

Atbildēt

Juris

11.04.2019. 12:11

Nē tikai patukšoti, bet arī iztirgoti. Man personīgi bija divu cilvēku piedāvājumi izpirkt manu kartiņu...

Atbildēt

lol

11.04.2019. 10:46

šajā valstī zog visu

Atbildēt

P.S. Nr.3

11.04.2019. 09:29

»

Ķeriet Dobeli!

Un sagatavojiet elektrisko krēslu spīdzināšanai. Ar otru RAF u nozodziet pie reizes Maizīti un visu to mantību nogādājiet Daugavpils cietoksnī. Kādam jānotēlo prokuroru un ar trešo RAFu , iesaistot aizsargus, ar viltotiem dokumentiem aizturiet Godmani un Borovkovu, izvirzot apsūdzības, ka viņu personu...


Aizturot Godmani un Borovkovu, jārēķinās, ka viņi var būt bruņoti un atklāt uguni. Nekādā gadīumā vņus nedrīkst ievainot vai atņemt tiem dzīvību. Šīs "mēles" no pretinieku teritorijas var sniegt vispilnīgākās liecības.

Kas attiecas uz Sandru Briķi- Driķi. Noslēpumus ārpus protokolēšanas viņai nedrīkst atklāt. Pastāv pamatotas bažas, ka viņa ir VDD "vientuļais vilks".


Atticībā pret A.P. Aizturot jāuzvedas ļoti inteliģenti, aizturēšana jāpasniedz kā paša A.P. vēlme kļūt par VDD jaunāko informatoru. Jāņem vērā, ka iekrišanas gadījumā A. P. var sākt skrāpēt un kost. Gott mit uns!

Atbildēt

P.S. Nr. 2.

11.04.2019. 07:31

»


Papildus informācija. Pilnīgi slepeni. Nav noslēpums, ka ilgstoši savas pretlatviskās, seklās, primitīvās un "ebrejiskās" polūcijas Pietiek novada A.P. Mumsīm ir starp daugavpiliešiem mūsējie, kuri būs gatavi uzrādīt A. P. dzīvesvietas adresi, kura tiks paziņota pašam Kasīklim un citiem pēc vajadzības.Lūdzu sagatavot atsevišķu kameru, kurā plānots nogādāt A.P.! Kameru lūdzu apgādāt ar rakstāmpiederumiem un paku papīra A4 formātā A.P. vajadzībām. Kamera nedrīkst būt apkurināta. Pārējā informācija tika papildināta pēc vajadzības. Cīņai sveiks! Got mit uns!

Atbildēt

...

11.04.2019. 07:25

»


Toties ar Priedīti viss kārtībā,viņam tālāk nav kur grimt,dibenā.

Atbildēt

P.S.

11.04.2019. 06:58

»

Ķeriet Dobeli!

Un sagatavojiet elektrisko krēslu spīdzināšanai. Ar otru RAF u nozodziet pie reizes Maizīti un visu to mantību nogādājiet Daugavpils cietoksnī. Kādam jānotēlo prokuroru un ar trešo RAFu , iesaistot aizsargus, ar viltotiem dokumentiem aizturiet Godmani un Borovkovu, izvirzot apsūdzības, ka viņu personu...


Pirms elektriskā spīdzināšanas krēsla sagatavošanas, kas būs jānogādā Daugavpilī, par protokolētāju pieaicināma bijusī prokuratūras izmeklētāja Sandra Briķe - Driķe, jo jumsīm un mumsīm visa spīdzināšanas gaida un saņemtās liecības jāieprotokolē. Bez tā nevar! Saprotams, ka labāku protokolētāju mumsīm neatrast, jo cien. S. Briķei- Driķei roka iesista uz papīru būšanu un ir zobs uz čekistiem, no tie izveda viņas radus uz Kolimu. Got mit uns!

Atbildēt

lauķis

11.04.2019. 06:50

Nebija nekādas izpētes komisija,bija maisu šķirošanas komisija.Atstāts tika atstrādātais un nevajadzīgais materiāls,vajadzīgie tagad CIP paspārnē.
Labi ,štrunts ar tām personālijām.Katram domājošam cilvēkam ir skaidrs ka t.s. atmoda(letarģiskā iemidzināšana) tika veikta ar VDK palīdzību CIP virsvadībā,piekam,visā A-Eiropā vienlaicīgi.

Atbildēt

Ķeriet Dobeli!

11.04.2019. 06:36

Un sagatavojiet elektrisko krēslu spīdzināšanai. Ar otru RAF u nozodziet pie reizes Maizīti un visu to mantību nogādājiet Daugavpils cietoksnī. Kādam jānotēlo prokuroru un ar trešo RAFu , iesaistot aizsargus, ar viltotiem dokumentiem aizturiet Godmani un Borovkovu, izvirzot apsūdzības, ka viņu personu datu dokumenti (pase utt.) ir viltoti. Pirms ar RAF u Godmani un Borovkkovu vedat uz Daugavpils cietoksni, kur mēs jumsīm pateiksim, kas jādara, iebiedēšanai rokudzelžos saslēgtos Borovkovu un Godmani aizvediet pie Johansona , bij. VDK pr-ka, kapa. Tad tos divus pajoliņus nogādājiet drošā un nezināmā vietā. Tā jūs pamazām nonāksit pie patiesības par kartotēkas kartiņu neceļiem.Un tad mumsīm viss būs skaidrs. Kad skaidrība šķitīs pilnīga, informāciju nododiet L. Grantiņam, paziņojot cik karātavas jātaisa uz doto brīdi un cik rezervē turamas. Mumsīm ir doma, ka karātavas pasūtamas Vācijā, lai ibēgtu no informācijas pilnīgas noplūdes. Jo tā mantība būs visa jānoved uz Daugavpili un pēc tam uz Doma laukumu Rīgā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Meklējot TAISNĪGUMU, nevis tautā populāro lieko štuku

FotoCienījamās Tautietes! Godājamie Tautieši! Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas LPSR AP deputāti, kuri bija ievēlēti pēc totalitārās valsts PSRS likumiem, PATVAĻĪGI, nesaņemot Latvijas pirmās brīvvalsts un tās likumīgo pilsoņu pilnvarojumu/uzticības mandātu, sev piešķīra LR AP deputātu statusu.
Lasīt visu...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

Interesantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav...

Foto

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

Uz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams....

Foto

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

Par Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora...

Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...