Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Īres nami

02.03.2021. 03:53

»

kādas problēmas

Automašīnas reģistrēt CSDD nav nekādu problēmu, bet īres līgumus, nu nekādā gadījumā. var jau nereģistrēt, tikai tad nevajag piedāvāt debilus priekšlikumus, ka nekustamā īpašuma nodoklis jāmaksā nevis īpašniekam, bet īrniekam, vai ka nekur nereģistrēts līgums ir spēkā nākamajam īpašniekam...


Domāju, ka komentētājs ļoti labi saprot, ka nodarbojas ar demogoģiju un māk atšķirt kustamu mantu no nekustamā īpašuma kā arī īres attiecības no īpašumtiesībām.
Diemžēl ir tādi, kas kopš padomju laikiem dzīvo ar apziņu, ka krāpties, muļķot citus un dzīvot uz kāda rēķina ir pieņemami.

Atbildēt

kādas problēmas

01.03.2021. 16:46

»

Īresligums z\emesgrāmatā - psihiska anomālija

Padomājieyt ar pakaļu, ja nav galvas - kā var sareģistrēt ZEMESGRĀMATĀ ap 500 000 līgumu, kuri "KUSTaAS" katru dienu, katru nedēļu un katru gadu - gadā sanāks vairāki miljoni līgumu jāreģistre zemesgrāmatā: īrnieks dzīvo dzīvoklī mēnes, trīs, gadu un meklē'citu vai viņu padzen. Tepat blakus dzīvokli...


Automašīnas reģistrēt CSDD nav nekādu problēmu, bet īres līgumus, nu nekādā gadījumā. var jau nereģistrēt, tikai tad nevajag piedāvāt debilus priekšlikumus, ka nekustamā īpašuma nodoklis jāmaksā nevis īpašniekam, bet īrniekam, vai ka nekur nereģistrēts līgums ir spēkā nākamajam īpašniekam.

Atbildēt

Kāda tad ir prakse?

01.03.2021. 11:54

»

As

Pilnīgas muļķības,apstrīdēt var nedzīvojamo telpu nomas līgumus,īres līgumi ir beztermiņa un ir saistoši nākošajiem īpašniekiem


Vai investoru iegādātās un pinībā rekonstruētās denacinalizētās mājās tiek saglabāti vecie beztermiņa īres līgumi ar simboliskām īres maksām? Ja ir tādi gadījumi - dalieties. Arī jaunajā likumprojektā investoriem, šķiet, ir paredzēta izņēmuma kārtība.

Atbildēt

Īresligums z\emesgrāmatā - psihiska anomālija

28.02.2021. 21:40

»

Īres nami

Īres namos dzīvokļu īre ir saimnieciskas darbības veids, nevis īpašuma apgrūtinājums. Īres tirgus mainās - šodien dzīvokļus uz sezonu izīrē studentu grupas vai viesstrādnieki, vai ārzemnieki. Par ko Jūs iesakat pārvērst Zemesgrāmatu


Padomājieyt ar pakaļu, ja nav galvas - kā var sareģistrēt ZEMESGRĀMATĀ ap 500 000 līgumu, kuri "KUSTaAS" katru dienu, katru nedēļu un katru gadu - gadā sanāks vairāki miljoni līgumu jāreģistre zemesgrāmatā: īrnieks dzīvo dzīvoklī mēnes, trīs, gadu un meklē'citu vai viņu padzen. Tepat blakus dzīvokli, vienas piecstāvu mājas vienās trepju telpās 3 īrnieki, Skatie, pēc mēneša atkal jauns īrnieks, te cits jau ar diviem suņiem, te viens apdzēries, draugi sit durvis un prasa atvērt, atver, sajaujas, izdemolē dzīvokli un viņus ar policiju izīrētāji padzen, atņem aslēgas. Kas ies uz zemesgrāmatu m kas vi';nus deklarēs, izdeklarēs, un kas reģistrē un kas izslēgs no zemesgrāmatas? Tādu idiotismu nevar pat iedomāties, jo pēc CSP ( Statistikas pārvaldes datiem) Latvijā 1/3 daļa esot īrnieki. Ja gadā no 1/3 iedzīvotāju daļas ap 1/2 daļa īrnieku maina dzīvesvietu 3 reizes gadā?!

Atbildēt

Īres nami

28.02.2021. 17:32

»

paga

Tad tu tagad gribi, lai NĪN maksā pārītis, kas tavā bordelī izīrēja istabu uz divām stundām? Tieši par likšanu maksāt NĪN īrniekiem bija sākotnējais komentārs


Neredzi atšķirību starp īres namu un viesnīcu - skumji. Mūsdienās cilvēki ir daudz mobilāki, seko darbam un mācībām. Būtu dīvaini zemesgrāmatu pārvērst par mājasgrāmatu.

Atbildēt

paga

28.02.2021. 16:31

»

Īres nami

Īres namos dzīvokļu īre ir saimnieciskas darbības veids, nevis īpašuma apgrūtinājums. Īres tirgus mainās - šodien dzīvokļus uz sezonu izīrē studentu grupas vai viesstrādnieki, vai ārzemnieki. Par ko Jūs iesakat pārvērst Zemesgrāmatu


Tad tu tagad gribi, lai NĪN maksā pārītis, kas tavā bordelī izīrēja istabu uz divām stundām? Tieši par likšanu maksāt NĪN īrniekiem bija sākotnējais komentārs.

Atbildēt

Īres nami

28.02.2021. 15:48

»

nē, bērniņ!

Īres līgumus ieraksta zemesgrāmatā, jo tas ir īpašuma apgrūtinājums par kuru jāzin īpašuma pircējam


Īres namos dzīvokļu īre ir saimnieciskas darbības veids, nevis īpašuma apgrūtinājums. Īres tirgus mainās - šodien dzīvokļus uz sezonu izīrē studentu grupas vai viesstrādnieki, vai ārzemnieki. Par ko Jūs iesakat pārvērst Zemesgrāmatu!

Atbildēt

.

28.02.2021. 14:58

Latvijas Ministru kabineta jaunā doktorīna ir, ka latviešiem nav jādzīvo savā zemē. Latvieši ir sakūdīti viens pret otru. Tā ir jaunā genocīda formula, ko dara Ministru kabinets, lai šķietami tiesiski tautiešus varētu izmest uz ielas, bez mājokļa. Tas ir tas, kā tagad izskatās mūsdienu genocīds Latvijas "tiesiskuma" aizsegā. 100% Latvija tiek sagatavota Kremļa huntas saplosīšanai, kad tās teritorija būs atbrīvota no pēdējiem patriotiskajiem latviešiem.

Atbildēt

piekrītu

28.02.2021. 13:21

»

Īrniece

Savu stulbumu un nezināšanu nevajadzētu reklamēt


Es arī nesaprotu kāpēc tu un raksta autors to darāt.

Atbildēt

nē, bērniņ!

28.02.2021. 13:19

»

ritenis nav jāizgudro > Nu

Zemesgrāmata ir dokuemts, kas apliecina īpašuma tiesības. Īres līgumus ieraksta mājasgrāmatā


Īres līgumus ieraksta zemesgrāmatā, jo tas ir īpašuma apgrūtinājums par kuru jāzin īpašuma pircējam.

Atbildēt

ritenis nav jāizgudro > Nu

28.02.2021. 08:44

»

NU

Tu vispirms tos īrniekus ieraksti zemesgrāmatā un tad runāsim tālāk


Zemesgrāmata ir dokuemts, kas apliecina īpašuma tiesības. Īres līgumus ieraksta mājasgrāmatā!

Atbildēt

NU

28.02.2021. 08:31

»

NĪN īrniekam

Labots: kādēļ nekustamā īpašuma nodoklis netiek piedzīts no īpašuma lietotāja, īrnieka, bet no īpašnieka


Tu vispirms tos īrniekus ieraksti zemesgrāmatā un tad runāsim tālāk.

Atbildēt

NĪN īrniekam

28.02.2021. 08:13

»

Latvijā tautu iznīcina

Ar prettiesikumu, ar nepieejamību tiesā, ar Datu aizsardzības likumu, lai netiek pie informācijas tiesāties, aizstāvēties, bet korumpēta tiesa uz lūgumu informāciju cietējiem nepieprasa, par krāpšanu īpašumu jomā, domāts izīrētājus, kuri sūta fiktīvu NĪ maksu, liek apmaksāt pakalpojumus ar viltus aprēķiniem...


Lai gan NĪN ir aprēķināts katram dzīvoklim atsevišķi, vietā jautājums - kāpēc nodoklis netiek administrēts pa tiešo no katra telpu lietotāja, bet tiek piedzīts ar drastiskiem soda mēriem un saimnieciskās darbības ierobežojumiem no nama īpašuma? Ar ko atšķiras nekustamā īpašuma nodoklis, kādēļ tas netiek sasaistīts ar konkrēto īpašuma lietotāju?

Atbildēt

Latvijā tautu iznīcina

27.02.2021. 23:13

»

Fakts

To sauc par jauno latviešu izsūtīšanu. Kad nevis vagonos, bet tiek izmesti uz ielas. Naida kurināšana, ko veic pats pret savu tautu Ministru kabinets. Šis kabinets var iet pat ļoti tālu. Advokātu slepkavības, kontrabandas piesegšana, Kremļa spiegu iefiltrēšana valsts drošības dienestos, narkotiku naudas...


Ar prettiesikumu, ar nepieejamību tiesā, ar Datu aizsardzības likumu, lai netiek pie informācijas tiesāties, aizstāvēties, bet korumpēta tiesa uz lūgumu informāciju cietējiem nepieprasa, par krāpšanu īpašumu jomā, domāts izīrētājus, kuri sūta fiktīvu NĪ maksu, liek apmaksāt pakalpojumus ar viltus aprēķiniem, liek maksāt īrniekiem par nomas telpām (dubultā - vieniem un otriem atkal) tautu neaizsargā, izmeklēšanu vilcina labākā gadījumā 7 gadus un izbeidz lietu. Tas pats visās dzīvokļu apsaimniekošanas jomās, piemēram Valsts kontrole konstatēja blēdības Rīgas namu pārvaldniekā, nav manīts, ka lietas nodotas tiesai vai iztiesātas.

Pareizi raksta, ka Latvijas varas tautu neaizstāv, ja tā tiek piesmieta un pazemota, apkrāpta, aplaupīta.

Neviļus izsakās - tautai okupācija bija 10 reizes augstāka, tiesikums un demokrātija un aizstāvība, drošība.

Atbildēt

Nu lūk

27.02.2021. 23:01

»

būs tev jāpiekrīt

Tiem denacionalizēto māju īrniekiem ar galvu viss nav kārtībā


Tās ir likuma sekas, kas kurina naidu, rosina ļaunumu savstarpējās attiecībās, un to likums "Dzīvojamo telpu īres likums" gatavojas nostiprināt, papildināt, sarīdīt tautu?!

Tā ir Mārtiņa Audera Ekonomikas ministrijasun nedomājošo deputātu demokrātija, tā ir tiesiskuma izpratne? Te acīmredzams, kas ir tiesiskuma bendes:
https://www.delfi.lv/news/versijas/vilis-seleckis-kad-tiesiskums-parversas-par-tiesiskuma-bendi.d?id 50869275

Atbildēt

Fakts

27.02.2021. 18:46

To sauc par jauno latviešu izsūtīšanu. Kad nevis vagonos, bet tiek izmesti uz ielas. Naida kurināšana, ko veic pats pret savu tautu Ministru kabinets. Šis kabinets var iet pat ļoti tālu. Advokātu slepkavības, kontrabandas piesegšana, Kremļa spiegu iefiltrēšana valsts drošības dienestos, narkotiku naudas mazgāšana. Politiskā situācija valstī ir ļoti slikta un pasliktinās ar katru dienu.

Atbildēt

Liene

27.02.2021. 18:35

Varbūt jāpārskata 90to gadu denacionalizācija? Būs ar ko valsts parādus nodzēst

Atbildēt

Būsim godīgi

27.02.2021. 09:00

»

Būsim godīgi

Ja kāds ir jānovērtē par sociālās funkcijas nešanu un spriedzes novadīšanu - tad tie ir denacionalizēto namu īpašnieki, kas ne tikai cenšas nodrošināt pakalpojumu un izdzīvot starp apgrūtinājuma noteikto zemo īri, ierobežotām iespējām apsaimniekot savu īpašumu un augošiem nodokļiem, kā arī sadzīvot ...


Viens gan nav saprotams - kādēļ esošais apgrūtinājums likumdevējam nav raisījis domas par kompensējošu mehānismu, kaut vai nodokļu atvieglojumu veidā.
P.s. Lūdzu diskusijā neizmantot jau lietotu niku - 27.01:19.

Atbildēt

Būsim godīgi

27.02.2021. 08:55

»

Aplamības nevajag kultivēt, ja tev ir kaut 5 % prāta

Aplamības runāt par "dzīvošanu uz citu rēķina". Tā nav dzīve, bet elle, kurā pat dzīvnieks nevar paciest...


Ja kāds ir jānovērtē par sociālās funkcijas nešanu un spriedzes novadīšanu - tad tie ir denacionalizēto namu īpašnieki, kas ne tikai cenšas nodrošināt pakalpojumu un izdzīvot starp apgrūtinājuma noteikto zemo īri, ierobežotām iespējām apsaimniekot savu īpašumu un augošiem nodokļiem, kā arī sadzīvot ar sabiedriskajā domā audzēto negatīvismu, kas nāk no padomju laiku domāšanas, bet ir pārsvarā toleranti, pretimnākoši un pacietīgi.

Atbildēt

Pavisam godīgi

27.02.2021. 07:53

»

Būsim godīgi

Saeimas debašu teksta stenogrammas pirms korektūras nr. 28. a2 LS...


Saeima ir kriminālnoziedznieku organizācija.

Atbildēt

Būsim godīgi

27.02.2021. 01:19

Saeimas debašu teksta stenogrammas pirms korektūras nr. 28. a2 LS
https://www.saeima.lv/steno/Saeima10/Skana/0225_028-1015.htm

25.02.2021. Saeimas sēdē.
Likumprojekts – “Dzīvojamo telpu īres likums”, trešais lasījums.


nr.29a2ES https://www.saeima.lv/steno/Saeima10/Skana/0225_029-1015.htm
nr.30a2SZ https://www.saeima.lv/steno/Saeima10/Skana/0225_030-1015.htm
nr.32 a2LS https://www.saeima.lv/steno/Saeima10/Skana/0225_032-1015.htm
nr.3aES https://www.saeima.lv/steno/Saeima10/Skana/0225_033-1015.htm
nr.34a2SZ https://www.saeima.lv/steno/Saeima10/Skana/0225_034-1015.htm
nr.35a2EZ https://www.saeima.lv/steno/Saeima10/Skana/0225_035-1015.htm
nr. 36. a2 LS https://www.saeima.lv/steno/Saeima10/Skana/0225_036-1015.htm
nr. 37a2 ES https://www.saeima.lv/steno/Saeima10/Skana/0225_037-1015.htm
nr.38 a2 SZ https://www.saeima.lv/steno/Saeima10/Skana/0225_038-1015.htm
nr. 40. a2 LS https://www.saeima.lv/steno/Saeima10/Skana/0225_040-1015.htm

Lūdzu balsošanas režīmu! Balsosim par pārtraukumu šajā 25. februāra otrajā attālinātajā ārkārtas Saeimas sēdes darba kārtības izskatīšanā līdz 4. martam pulksten 9.00. Lūdzu, balsosim! Par – 73, pret – 1, atturas – nav. Tātad šajā otrajā attālinātajā 25. februāra ārkārtas sēdē pārtraukums līdz 4. martam pulksten 9.00.

Un, kolēģi, pēc pārtraukuma pulksten 15.30 savukārt mēs sanāksim uz trešo attālināto 25. februāra Saeimas sēdi. Vēl tikai dalībnieku reģistrācija... pavisam aši. Tā sekmīgi noritējusi.

Atbildēt

Aplamības nevajag kultivēt, ja tev ir kaut 5 % prāta

27.02.2021. 00:51

»

Būsim godīgi

Daudziem neapmierinātības patiesais iemesls ir vēlme turpināt dzīvot kā līdz šim uz citu rēķina, nemaksājot vai maksājot simboliski par īri un komunālajiem. Kas nekait pie īres maksas zem tirgus cenas pelnīt ar apakšīri, īpaši, ja nav jāatbild ne par jumtiem, ne fasādēm, nav jāmaksā NĪN un alga sētniekam...


Aplamības runāt par "dzīvošanu uz citu rēķina". Tā nav dzīve, bet elle, kurā pat dzīvnieks nevar paciest.

Neviens normāls cilvēks negribēs dzīvot saspringtās attiecībās, gaidīt, ka pienāks brīdis, kad tavu dzīvi un visu iedzīvi var izpostīt naids. Latvietim un jebkuram, vajadzīgs miers un saprāta attiecības, sociālā drošība un labs miegs. Nevar sastapt nevienu, kurš vēlētos šo - "trako māju" apdzīvot.

Tā ir izīrētāju "atkarība"- karot, celt naidu pret indivīdu, objektu, kas neko nevar atrisināt. Vai tad tu un CO - "būsim godīgi", esiet tik glupi un neprašas, ka 30 gadus cīnieties ar nederīgiem paņēmieniem - pret īrnieku, nevis pret valdību, lai valdība nodrošina, atdod māju bez īrniekiem un atbrīvo īpašnieku no maksātnespējīgiem īrniekiem.

Tas ko dara izīrētāji cīnoties pret īrniekiem, ir līdzī kā tas, kas ir divu miskastnieku strīds pie atkritumu tvertnes - bez rezultāta.

Beidziet šeit gānīties un kurināt naidu. Pareizi autirs ir uzsvēris, ka nu tagadm ar jauno likumu vēl vairāk satricināsiet savu un īrnieku mieru un vēl 30 gadus karosiet vai npadzīsiet īrniekus, vai jums saks maksāt lielo rubli.samaksās par mājas atjaunošanu un tad lai šie īenieki vācas projām, sāk maksāt citam izīrētājam utt.

Atbildēt

Būsim godīgi

26.02.2021. 23:32

Daudziem neapmierinātības patiesais iemesls ir vēlme turpināt dzīvot kā līdz šim uz citu rēķina, nemaksājot vai maksājot simboliski par īri un komunālajiem. Kas nekait pie īres maksas zem tirgus cenas pelnīt ar apakšīri, īpaši, ja nav jāatbild ne par jumtiem, ne fasādēm, nav jāmaksā NĪN un alga sētniekam. Par nelaimi ēkas ir nodzīvotas un ir pienācis laiks kompensācijai, lai dotos tālāk, iespējams pat uz īpašumu, kas 30 gadu laikā sapelnīts ar apakšīri.

Atbildēt

Soņa ukrainvalodīgā

26.02.2021. 22:28

»

nevajag muldēt

Tas, ka kaut kas ir atbilstošs Satversmei nenozīmē, ka tas atbilst mūsdienu ekonomokai. Jkp ir klauni, bet tas nenozīmē, ka kāds var 30 gadus dzīvot bez maksas svešā īpašumā


Prātiņš nevelk? Neko darīt, ja prātiņš nevelk. Pat Krievijas armijas ģimenēm, kuras izbrauca no Latvijas, saņēma dzīvokļa kompemnsāciju no pašvaldībām, citi, kas neizbrauca, privatizēja jauno mikrorajonu,iebraucēju apmetņu, dzīvokļus, bet latvietis palika denacionalizēto māju dzīvokļos, apdalīts no "pašmāju okupantiem"- nagu maucējiem, no nacionālistiem no Pilsoņu kongresa, no LNNK un citiem, vai kuri ir denacionalizēto māju viltus mantinieki vai prihvatizētāji, uzpircējim kuri klaigāja par okupantiem, bet spīdzināšanu vērsa pret savējiem - latviešiem. Denacionalizēto māju īrnieki palika bez naudas, bez sava dzīvokļa, bez iespējām to nopirkt pie verga algas - kas arī nozīmē piespiedu īri, bet plāmnprātiņi un vai mantas rausēji - vienlīdz ar vienādu prāta attīstības pakāpi abi, kuri vairāk kā "sapīpējušies", nevar saprast, kādēļ šie īrnieki 30 gadus nekust ārā no šī vergu un naida, no ellesnama ārprāta dzīvokļa - nav kur iet - ne īrēt, ne nopirkt citu dzīvokli.
Bet kā saka, ne par to stāsts. Nagu maucēji neiet vis kopā ar īrniekiem, lai keģebistu nacionāļu vara beidzot kā Lietuvā, cilvēcīgi izbeigtu naida kurināšanu starp īrniekiem un namīpašniekiem. Bet nē, nagu maucēji uzbrūk vajākajiem, kā dzērāji- alkoholiķi, kad māte vai sieva nedod naudu kārtējai pudelei - piekauj sievu, piekauj māti vai sit bērnus - izgāž savas dusmas uz vājāko. Te ir tā diagnoze šai mājīpašnieku kategorijai, kuri vairāk kā sapīpējušies.Zina gan, ka Augstākās Padomes lēmums par kompensācijām ir spēkā, kopā īrnieki un īpašnieki jau sen būtu atrisinājuši šo netaisnīb. Nē, slimajiem, alkoholiķiem ir kāre, atkarība karot ar vājākajiem, cilāt savas dūres, apvainot, apsaukāt par komunistiem, par parazītiem utt, kad paši ir tie vislielākie un tiešākie parazīti - par velti vairums tika pie privātmājām,tajā skaitā, apmānot ārzemnekus, ka māja brūk un tās ieguva par sviestmaizi Parazīti!). Normalie īpašnieki izturas normāli arī pret īrniekiem.
Okupanti, gan kļūdaini un nepatiesi izlēma ka namīpašnieki ir parazīti un ir "jāārste" ar deportācijām, kas patiesībā bija politiska blēdība un iebiedēšana, tautu samaisīšana, darbaspēka pārbīdīšana uz Sibīriju, kur tukšums un krievs dzīvot negrib - Baltija, mana Ukraina, Krima - jā.
Nacionālisti klaigā par okupantiem, bet pat mazo pirkstiņu nekustina pret viņiem, baiļ no tiem, labāk sist un spīdzināt savējo latvieti, tie pacietīs un viuenalga balsos par viņiem - spīdzinātājiem? Krievs sistīs pretī, nacionaļistiem un nagu maucējiem baiļ no viņiem vai bail karot ar viņiem?

Parazīti aposaukā citus par parazītiem, lai novērsu uzmanību no sevīm?

Atbildēt

Liene

26.02.2021. 19:55

Gan jau vairums denacionalizēto namu ar Daces Pūces gādību ir atdoti ASV advokāta I.Bērziņa izdomātiem viltus mantiniekiem. Kur policija skatās un neņem visus tos valstij piekritīgos īpašumus nost kā tam māksliniekam Vilipsonam?

Atbildēt

ko autors sapīpējies?

26.02.2021. 17:07

"TOTIES DENACIONALIZĒTO MĀJU PIESPIEDU ĪRNIEKIEM TĀDAS IZVĒLES NAV, jo, kā jau teikts, viņi atrodas piespiedu īres situācijā"

Kaut kā nav manīts, ka denacionalizēto māju īpašnieki būtu pieķēdējuši īrniekus pie radiatoriem un draudē'juši šos nogalināt, ja viņi pametīs viņu māju.

Atbildēt

nevajag muldēt

26.02.2021. 16:02

»

Liene

Satversmes tiesa ir atzinusi pašreiz spēkā esošo īres likumu par atbilstošu Satversmei, bet šis jaunais īres likums tiek gatavots ne tikai neatbilstošs Satversmei, bet pretrunā ar vispārējām cilvēktiesībām, un to mums piedāvā Bordāna beztiesiskuma koalīcija


Tas, ka kaut kas ir atbilstošs Satversmei nenozīmē, ka tas atbilst mūsdienu ekonomokai. Jkp ir klauni, bet tas nenozīmē, ka kāds var 30 gadus dzīvot bez maksas svešā īpašumā.

Atbildēt

Liene

26.02.2021. 15:48

Satversmes tiesa ir atzinusi pašreiz spēkā esošo īres likumu par atbilstošu Satversmei, bet šis jaunais īres likums tiek gatavots ne tikai neatbilstošs Satversmei, bet pretrunā ar vispārējām cilvēktiesībām, un to mums piedāvā Bordāna beztiesiskuma koalīcija.

Atbildēt

ziniet ko

26.02.2021. 15:14

»

k

Klau, ko lādi, ka sabrauca? Pieslēdz smadzenes pirms raksti! Nav viss tik viennozīmīgi, ir daudz sarežģītāk. Otrā pasaules kara laikā visādi tur araji un cukuri piedalījās Latvijas pilsoņu slepkavošanā. Tiktāl aizrāvās, ka dzīvi nepalika ārsti, farmaceiti, vēsturnieki, tirgotāji , pat kurpnieki un šuvēji...


Vācu laikā vai nu uzreiz nošāva, vai salika nometnēs, vismaz bija jumts virs galvas un pabaroja, nebija kā mūsdienu režīmā, kad bezpajumtniekiem pazemotiem jāklīst un jārakājas pa miskastēm, kamēr saslimst un nomirst.
Nāksies atbildēt! Ja ne cilvēku, tad Dieva priekšā! Sods jau nāk - nevar vairs taisīt tādas lustes...

Atbildēt

Taisni tā

26.02.2021. 15:10

»

Kasiņš

Sasodītie salašņas kaunu neprot - 30 gadus dzīvojuši citiem uz kakla un par katru cenu grib tā turpināt


Vajag katram izsniegt pa teltij un pa guļammaisam un ierādīt kādu pašvaldības meža masīvu kur apmesties. 30 gadu neko nav maksājuši vēl kompensāciju sagribējuši!

Atbildēt

mums vēl jāpamācās

26.02.2021. 14:42

Krievijā attīstās kustības, kas palīdz nelaimē nonākušiem cilvēkiem - youtube Dobroye delo u.c. Viņi saka, bagātie jau to nesaprot. Nesaprot, kas ir cilvēcība, žēlsirdība.

Atbildēt

k

26.02.2021. 13:35

»

Inta

Redziet nu, kā raksta autors, naida, ļaunu attiec;ību un neizpratne, pat necilvēcība as izpaiusmes starp namīpašniekiem un īrniekiem daudzīvokļu mājās acīmredzamas pat no šiemm dažiem komentāriem...


Klau, ko lādi, ka sabrauca? Pieslēdz smadzenes pirms raksti! Nav viss tik viennozīmīgi, ir daudz sarežģītāk. Otrā pasaules kara laikā visādi tur araji un cukuri piedalījās Latvijas pilsoņu slepkavošanā. Tiktāl aizrāvās, ka dzīvi nepalika ārsti, farmaceiti, vēsturnieki, tirgotāji , pat kurpnieki un šuvēji.. Vieta atbrauca citi. Un ko melo ,,paaudžu paaudzēs dzīvoja dzīvokļos''. Paaudžu paaudzēs nu gan nedzīvoja, viss ir daudz sarežģītāk. Bet nav laika gari skaidrot. Tik nevajag ar tādu naidu rakstīt, ja paši rokas pielikuši un aktīvi mainījuši daudzu notikumu gaitu

Atbildēt

Bumerangs

26.02.2021. 13:19

»

Bumerangs

Denacinalizēto namu situācija ar padomju laika beztermiņa īres līgumu apgrūtinājumu 30 g. garumā denacionalizētos īpašumus ir nolikusi ārpus tirgus ekonomikas un tiesiskai realitātei. To apliecinās jebkura banka, kas izsniedz kredītus. Šīs ieilgušās situācijas sekas vistiešākā veidā ir brūkošie nami...


Ilgstoša īres nemaksāšana atbilstoši tirgus prasībām ir bumerangs, kas atgriežas pie pašiem īrniekiem. Denacionalizēto namu pārpircējiem vecie līgumi nav saistoši un ēku rekonstrukcijas gaitā reti kad tiek respektēti vecie līgumi. Jāsaka arī, ka esošajās tiesiskajās attiecībās starp īrniekiem un īpašniekiem ir iekodēts mehānisms, kas nerosina īrnieku interesi uzturēt izīrēto īpašumu, jo visas cerības tiek liktas uz kompensāciju. Tas turpina padomju laika īpašumu nodzīvošanas praksi.

Atbildēt

Bumerangs

26.02.2021. 13:10

Denacinalizēto namu situācija ar padomju laika beztermiņa īres līgumu apgrūtinājumu 30 g. garumā denacionalizētos īpašumus ir nolikusi ārpus tirgus ekonomikas un tiesiskai realitātei. To apliecinās jebkura banka, kas izsniedz kredītus. Šīs ieilgušās situācijas sekas vistiešākā veidā ir brūkošie nami un bēdīgā stāvoklī nonākusī pirmskara apbūve, mantoto īpašumu ekonomiskā piespiedu ekspropriācija. Jāsecina, ka arī īrnieki ir kļuvuši par šīs nesakārtotās sistēmas ķīlniekiem.

Atbildēt

Jancis Utuvanags

26.02.2021. 12:54

»

Kasiņš

Sasodītie salašņas kaunu neprot - 30 gadus dzīvojuši citiem uz kakla un par katru cenu grib tā turpināt


“Visi viedokļi ir svarīgi, visi ir pieņemami, BET! Bloķējam “dzejas darboni” influenceri Indulli Durku!!! Iznīcinām viņas mārrutku un vagīnas produktu biznesu!!! Darām visu, lai viņa nekad vairs neparādītos sociālajos tīklos!!! Lai viņa nomirst un sapūst savā tumšajā istabā ar melnām sienām, zem segas, embrija pozā!!!""

Atbildēt

Inta

26.02.2021. 11:58

Redziet nu, kā raksta autors, naida, ļaunu attiec;ību un neizpratne, pat necilvēcība as izpaiusmes starp namīpašniekiem un īrniekiem daudzīvokļu mājās acīmredzamas pat no šiemm dažiem komentāriem.
Es arī varu piebilst, kur izpaužas nacionālā naida pozīcijas šajā likumprojektā - iebraucēji, kuri saņēma jaunus, gaišus ddzīvokļus jaunuzceltajās mājās, lai nodrošinātu Latvijas pārkrievošanu, savus dzīvokļus privatizēja, bet latviešu vairākums, kuri paaudzu paaudzēs dzīvoja vecajās, denacionalizētajās mājās, viņus atstāja ārpus privatizācijas. "Nolādētā" Augstākā Padome pieņēma labdabīgu lēmumu par kompensācijām, ar kuru uzdeva KGB aģentam Ministru Padomē sagatavot likumu par kompensācijām, bet tas laikam tika informēts, ka jāpatur nacionālais naids un nekādu likumu nav jātaisa, lai latiši karo ar saviem nacionālistiem - māju mantiniekiem. Ha, ha, izdevās. Un tagad "latiši" - nacionālisti plātās - ha, ha, 30 gadi jūs neko nedabūjāt no okupācijas laika nomenklatūras un tagad arī jums trīs pirkstu kombinācija - priekš jumus, nacionālistiem, kompensācijai nav un nebūs naudas, jūs metīs ārā, ko , 30 gadi un nenopelnījāt naudu dzīvokļiem? Ko gribējāt (brīvību), to dabūjāt, "latiši".

Atbildēt

Tapat

26.02.2021. 11:22

Kadi denacionalizētie iedzīvotāji??? 30 gadi pagājuši. Tur jau liela daļa dzīvo, kas ne padomju, ne denacionalizācijas laikus nav redzējuši.

Atbildēt

дурак латыш

26.02.2021. 09:35

»

Kasiņš

Sasodītie salašņas kaunu neprot - 30 gadus dzīvojuši citiem uz kakla un par katru cenu grib tā turpināt


na haļavu uksus sladkij !
Ne tikai salašņas grib dzīvot uz cita rēķina.
Tagadēja "elite" par tādu kļuva neprotot kaunu ,un citiem uz kakla , saprati Kāsi !

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.02.2021. 08:54

Klementij, padomju laiki ir sen jau kā beigušies. Mēs jau sen dzīvojam mežonīgajā kapitālismā un par padomju dzīvokļu tiesībām laiks sākt aizmirst. Latvijas laikos nebija vispār tādas tiesību nozares kā padomju dzīvokļu tiesības. Ja īpašnieks gribēja, viņš īrniekiem palūdza aiziet un tam nebija vajadzīgas tiesas spriedums kā padomijā. Īpašnieka un īrnieka attiecības regulēja Civillikums.

Atbildēt

Kasiņš

26.02.2021. 08:00

Sasodītie salašņas kaunu neprot - 30 gadus dzīvojuši citiem uz kakla un par katru cenu grib tā turpināt...

Atbildēt

nacionalizētāji

26.02.2021. 06:48

nevar rimties

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...