Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Īres nami

02.03.2021. 03:53

»

kādas problēmas

Automašīnas reģistrēt CSDD nav nekādu problēmu, bet īres līgumus, nu nekādā gadījumā. var jau nereģistrēt, tikai tad nevajag piedāvāt debilus priekšlikumus, ka nekustamā īpašuma nodoklis jāmaksā nevis īpašniekam, bet īrniekam, vai ka nekur nereģistrēts līgums ir spēkā nākamajam īpašniekam...


Domāju, ka komentētājs ļoti labi saprot, ka nodarbojas ar demogoģiju un māk atšķirt kustamu mantu no nekustamā īpašuma kā arī īres attiecības no īpašumtiesībām.
Diemžēl ir tādi, kas kopš padomju laikiem dzīvo ar apziņu, ka krāpties, muļķot citus un dzīvot uz kāda rēķina ir pieņemami.

Atbildēt

kādas problēmas

01.03.2021. 16:46

»

Īresligums z\emesgrāmatā - psihiska anomālija

Padomājieyt ar pakaļu, ja nav galvas - kā var sareģistrēt ZEMESGRĀMATĀ ap 500 000 līgumu, kuri "KUSTaAS" katru dienu, katru nedēļu un katru gadu - gadā sanāks vairāki miljoni līgumu jāreģistre zemesgrāmatā: īrnieks dzīvo dzīvoklī mēnes, trīs, gadu un meklē'citu vai viņu padzen. Tepat blakus dzīvokli...


Automašīnas reģistrēt CSDD nav nekādu problēmu, bet īres līgumus, nu nekādā gadījumā. var jau nereģistrēt, tikai tad nevajag piedāvāt debilus priekšlikumus, ka nekustamā īpašuma nodoklis jāmaksā nevis īpašniekam, bet īrniekam, vai ka nekur nereģistrēts līgums ir spēkā nākamajam īpašniekam.

Atbildēt

Kāda tad ir prakse?

01.03.2021. 11:54

»

As

Pilnīgas muļķības,apstrīdēt var nedzīvojamo telpu nomas līgumus,īres līgumi ir beztermiņa un ir saistoši nākošajiem īpašniekiem


Vai investoru iegādātās un pinībā rekonstruētās denacinalizētās mājās tiek saglabāti vecie beztermiņa īres līgumi ar simboliskām īres maksām? Ja ir tādi gadījumi - dalieties. Arī jaunajā likumprojektā investoriem, šķiet, ir paredzēta izņēmuma kārtība.

Atbildēt

Īresligums z\emesgrāmatā - psihiska anomālija

28.02.2021. 21:40

»

Īres nami

Īres namos dzīvokļu īre ir saimnieciskas darbības veids, nevis īpašuma apgrūtinājums. Īres tirgus mainās - šodien dzīvokļus uz sezonu izīrē studentu grupas vai viesstrādnieki, vai ārzemnieki. Par ko Jūs iesakat pārvērst Zemesgrāmatu


Padomājieyt ar pakaļu, ja nav galvas - kā var sareģistrēt ZEMESGRĀMATĀ ap 500 000 līgumu, kuri "KUSTaAS" katru dienu, katru nedēļu un katru gadu - gadā sanāks vairāki miljoni līgumu jāreģistre zemesgrāmatā: īrnieks dzīvo dzīvoklī mēnes, trīs, gadu un meklē'citu vai viņu padzen. Tepat blakus dzīvokli, vienas piecstāvu mājas vienās trepju telpās 3 īrnieki, Skatie, pēc mēneša atkal jauns īrnieks, te cits jau ar diviem suņiem, te viens apdzēries, draugi sit durvis un prasa atvērt, atver, sajaujas, izdemolē dzīvokli un viņus ar policiju izīrētāji padzen, atņem aslēgas. Kas ies uz zemesgrāmatu m kas vi';nus deklarēs, izdeklarēs, un kas reģistrē un kas izslēgs no zemesgrāmatas? Tādu idiotismu nevar pat iedomāties, jo pēc CSP ( Statistikas pārvaldes datiem) Latvijā 1/3 daļa esot īrnieki. Ja gadā no 1/3 iedzīvotāju daļas ap 1/2 daļa īrnieku maina dzīvesvietu 3 reizes gadā?!

Atbildēt

Īres nami

28.02.2021. 17:32

»

paga

Tad tu tagad gribi, lai NĪN maksā pārītis, kas tavā bordelī izīrēja istabu uz divām stundām? Tieši par likšanu maksāt NĪN īrniekiem bija sākotnējais komentārs


Neredzi atšķirību starp īres namu un viesnīcu - skumji. Mūsdienās cilvēki ir daudz mobilāki, seko darbam un mācībām. Būtu dīvaini zemesgrāmatu pārvērst par mājasgrāmatu.

Atbildēt

paga

28.02.2021. 16:31

»

Īres nami

Īres namos dzīvokļu īre ir saimnieciskas darbības veids, nevis īpašuma apgrūtinājums. Īres tirgus mainās - šodien dzīvokļus uz sezonu izīrē studentu grupas vai viesstrādnieki, vai ārzemnieki. Par ko Jūs iesakat pārvērst Zemesgrāmatu


Tad tu tagad gribi, lai NĪN maksā pārītis, kas tavā bordelī izīrēja istabu uz divām stundām? Tieši par likšanu maksāt NĪN īrniekiem bija sākotnējais komentārs.

Atbildēt

Īres nami

28.02.2021. 15:48

»

nē, bērniņ!

Īres līgumus ieraksta zemesgrāmatā, jo tas ir īpašuma apgrūtinājums par kuru jāzin īpašuma pircējam


Īres namos dzīvokļu īre ir saimnieciskas darbības veids, nevis īpašuma apgrūtinājums. Īres tirgus mainās - šodien dzīvokļus uz sezonu izīrē studentu grupas vai viesstrādnieki, vai ārzemnieki. Par ko Jūs iesakat pārvērst Zemesgrāmatu!

Atbildēt

.

28.02.2021. 14:58

Latvijas Ministru kabineta jaunā doktorīna ir, ka latviešiem nav jādzīvo savā zemē. Latvieši ir sakūdīti viens pret otru. Tā ir jaunā genocīda formula, ko dara Ministru kabinets, lai šķietami tiesiski tautiešus varētu izmest uz ielas, bez mājokļa. Tas ir tas, kā tagad izskatās mūsdienu genocīds Latvijas "tiesiskuma" aizsegā. 100% Latvija tiek sagatavota Kremļa huntas saplosīšanai, kad tās teritorija būs atbrīvota no pēdējiem patriotiskajiem latviešiem.

Atbildēt

piekrītu

28.02.2021. 13:21

»

Īrniece

Savu stulbumu un nezināšanu nevajadzētu reklamēt


Es arī nesaprotu kāpēc tu un raksta autors to darāt.

Atbildēt

nē, bērniņ!

28.02.2021. 13:19

»

ritenis nav jāizgudro > Nu

Zemesgrāmata ir dokuemts, kas apliecina īpašuma tiesības. Īres līgumus ieraksta mājasgrāmatā


Īres līgumus ieraksta zemesgrāmatā, jo tas ir īpašuma apgrūtinājums par kuru jāzin īpašuma pircējam.

Atbildēt

ritenis nav jāizgudro > Nu

28.02.2021. 08:44

»

NU

Tu vispirms tos īrniekus ieraksti zemesgrāmatā un tad runāsim tālāk


Zemesgrāmata ir dokuemts, kas apliecina īpašuma tiesības. Īres līgumus ieraksta mājasgrāmatā!

Atbildēt

NU

28.02.2021. 08:31

»

NĪN īrniekam

Labots: kādēļ nekustamā īpašuma nodoklis netiek piedzīts no īpašuma lietotāja, īrnieka, bet no īpašnieka


Tu vispirms tos īrniekus ieraksti zemesgrāmatā un tad runāsim tālāk.

Atbildēt

NĪN īrniekam

28.02.2021. 08:13

»

Latvijā tautu iznīcina

Ar prettiesikumu, ar nepieejamību tiesā, ar Datu aizsardzības likumu, lai netiek pie informācijas tiesāties, aizstāvēties, bet korumpēta tiesa uz lūgumu informāciju cietējiem nepieprasa, par krāpšanu īpašumu jomā, domāts izīrētājus, kuri sūta fiktīvu NĪ maksu, liek apmaksāt pakalpojumus ar viltus aprēķiniem...


Lai gan NĪN ir aprēķināts katram dzīvoklim atsevišķi, vietā jautājums - kāpēc nodoklis netiek administrēts pa tiešo no katra telpu lietotāja, bet tiek piedzīts ar drastiskiem soda mēriem un saimnieciskās darbības ierobežojumiem no nama īpašuma? Ar ko atšķiras nekustamā īpašuma nodoklis, kādēļ tas netiek sasaistīts ar konkrēto īpašuma lietotāju?

Atbildēt

Latvijā tautu iznīcina

27.02.2021. 23:13

»

Fakts

To sauc par jauno latviešu izsūtīšanu. Kad nevis vagonos, bet tiek izmesti uz ielas. Naida kurināšana, ko veic pats pret savu tautu Ministru kabinets. Šis kabinets var iet pat ļoti tālu. Advokātu slepkavības, kontrabandas piesegšana, Kremļa spiegu iefiltrēšana valsts drošības dienestos, narkotiku naudas...


Ar prettiesikumu, ar nepieejamību tiesā, ar Datu aizsardzības likumu, lai netiek pie informācijas tiesāties, aizstāvēties, bet korumpēta tiesa uz lūgumu informāciju cietējiem nepieprasa, par krāpšanu īpašumu jomā, domāts izīrētājus, kuri sūta fiktīvu NĪ maksu, liek apmaksāt pakalpojumus ar viltus aprēķiniem, liek maksāt īrniekiem par nomas telpām (dubultā - vieniem un otriem atkal) tautu neaizsargā, izmeklēšanu vilcina labākā gadījumā 7 gadus un izbeidz lietu. Tas pats visās dzīvokļu apsaimniekošanas jomās, piemēram Valsts kontrole konstatēja blēdības Rīgas namu pārvaldniekā, nav manīts, ka lietas nodotas tiesai vai iztiesātas.

Pareizi raksta, ka Latvijas varas tautu neaizstāv, ja tā tiek piesmieta un pazemota, apkrāpta, aplaupīta.

Neviļus izsakās - tautai okupācija bija 10 reizes augstāka, tiesikums un demokrātija un aizstāvība, drošība.

Atbildēt

Nu lūk

27.02.2021. 23:01

»

būs tev jāpiekrīt

Tiem denacionalizēto māju īrniekiem ar galvu viss nav kārtībā


Tās ir likuma sekas, kas kurina naidu, rosina ļaunumu savstarpējās attiecībās, un to likums "Dzīvojamo telpu īres likums" gatavojas nostiprināt, papildināt, sarīdīt tautu?!

Tā ir Mārtiņa Audera Ekonomikas ministrijasun nedomājošo deputātu demokrātija, tā ir tiesiskuma izpratne? Te acīmredzams, kas ir tiesiskuma bendes:
https://www.delfi.lv/news/versijas/vilis-seleckis-kad-tiesiskums-parversas-par-tiesiskuma-bendi.d?id 50869275

Atbildēt

Fakts

27.02.2021. 18:46

To sauc par jauno latviešu izsūtīšanu. Kad nevis vagonos, bet tiek izmesti uz ielas. Naida kurināšana, ko veic pats pret savu tautu Ministru kabinets. Šis kabinets var iet pat ļoti tālu. Advokātu slepkavības, kontrabandas piesegšana, Kremļa spiegu iefiltrēšana valsts drošības dienestos, narkotiku naudas mazgāšana. Politiskā situācija valstī ir ļoti slikta un pasliktinās ar katru dienu.

Atbildēt

Liene

27.02.2021. 18:35

Varbūt jāpārskata 90to gadu denacionalizācija? Būs ar ko valsts parādus nodzēst

Atbildēt

Būsim godīgi

27.02.2021. 09:00

»

Būsim godīgi

Ja kāds ir jānovērtē par sociālās funkcijas nešanu un spriedzes novadīšanu - tad tie ir denacionalizēto namu īpašnieki, kas ne tikai cenšas nodrošināt pakalpojumu un izdzīvot starp apgrūtinājuma noteikto zemo īri, ierobežotām iespējām apsaimniekot savu īpašumu un augošiem nodokļiem, kā arī sadzīvot ...


Viens gan nav saprotams - kādēļ esošais apgrūtinājums likumdevējam nav raisījis domas par kompensējošu mehānismu, kaut vai nodokļu atvieglojumu veidā.
P.s. Lūdzu diskusijā neizmantot jau lietotu niku - 27.01:19.

Atbildēt

Būsim godīgi

27.02.2021. 08:55

»

Aplamības nevajag kultivēt, ja tev ir kaut 5 % prāta

Aplamības runāt par "dzīvošanu uz citu rēķina". Tā nav dzīve, bet elle, kurā pat dzīvnieks nevar paciest...


Ja kāds ir jānovērtē par sociālās funkcijas nešanu un spriedzes novadīšanu - tad tie ir denacionalizēto namu īpašnieki, kas ne tikai cenšas nodrošināt pakalpojumu un izdzīvot starp apgrūtinājuma noteikto zemo īri, ierobežotām iespējām apsaimniekot savu īpašumu un augošiem nodokļiem, kā arī sadzīvot ar sabiedriskajā domā audzēto negatīvismu, kas nāk no padomju laiku domāšanas, bet ir pārsvarā toleranti, pretimnākoši un pacietīgi.

Atbildēt

Pavisam godīgi

27.02.2021. 07:53

»

Būsim godīgi

Saeimas debašu teksta stenogrammas pirms korektūras nr. 28. a2 LS...


Saeima ir kriminālnoziedznieku organizācija.

Atbildēt

Būsim godīgi

27.02.2021. 01:19

Saeimas debašu teksta stenogrammas pirms korektūras nr. 28. a2 LS
https://www.saeima.lv/steno/Saeima10/Skana/0225_028-1015.htm

25.02.2021. Saeimas sēdē.
Likumprojekts – “Dzīvojamo telpu īres likums”, trešais lasījums.


nr.29a2ES https://www.saeima.lv/steno/Saeima10/Skana/0225_029-1015.htm
nr.30a2SZ https://www.saeima.lv/steno/Saeima10/Skana/0225_030-1015.htm
nr.32 a2LS https://www.saeima.lv/steno/Saeima10/Skana/0225_032-1015.htm
nr.3aES https://www.saeima.lv/steno/Saeima10/Skana/0225_033-1015.htm
nr.34a2SZ https://www.saeima.lv/steno/Saeima10/Skana/0225_034-1015.htm
nr.35a2EZ https://www.saeima.lv/steno/Saeima10/Skana/0225_035-1015.htm
nr. 36. a2 LS https://www.saeima.lv/steno/Saeima10/Skana/0225_036-1015.htm
nr. 37a2 ES https://www.saeima.lv/steno/Saeima10/Skana/0225_037-1015.htm
nr.38 a2 SZ https://www.saeima.lv/steno/Saeima10/Skana/0225_038-1015.htm
nr. 40. a2 LS https://www.saeima.lv/steno/Saeima10/Skana/0225_040-1015.htm

Lūdzu balsošanas režīmu! Balsosim par pārtraukumu šajā 25. februāra otrajā attālinātajā ārkārtas Saeimas sēdes darba kārtības izskatīšanā līdz 4. martam pulksten 9.00. Lūdzu, balsosim! Par – 73, pret – 1, atturas – nav. Tātad šajā otrajā attālinātajā 25. februāra ārkārtas sēdē pārtraukums līdz 4. martam pulksten 9.00.

Un, kolēģi, pēc pārtraukuma pulksten 15.30 savukārt mēs sanāksim uz trešo attālināto 25. februāra Saeimas sēdi. Vēl tikai dalībnieku reģistrācija... pavisam aši. Tā sekmīgi noritējusi.

Atbildēt

Aplamības nevajag kultivēt, ja tev ir kaut 5 % prāta

27.02.2021. 00:51

»

Būsim godīgi

Daudziem neapmierinātības patiesais iemesls ir vēlme turpināt dzīvot kā līdz šim uz citu rēķina, nemaksājot vai maksājot simboliski par īri un komunālajiem. Kas nekait pie īres maksas zem tirgus cenas pelnīt ar apakšīri, īpaši, ja nav jāatbild ne par jumtiem, ne fasādēm, nav jāmaksā NĪN un alga sētniekam...


Aplamības runāt par "dzīvošanu uz citu rēķina". Tā nav dzīve, bet elle, kurā pat dzīvnieks nevar paciest.

Neviens normāls cilvēks negribēs dzīvot saspringtās attiecībās, gaidīt, ka pienāks brīdis, kad tavu dzīvi un visu iedzīvi var izpostīt naids. Latvietim un jebkuram, vajadzīgs miers un saprāta attiecības, sociālā drošība un labs miegs. Nevar sastapt nevienu, kurš vēlētos šo - "trako māju" apdzīvot.

Tā ir izīrētāju "atkarība"- karot, celt naidu pret indivīdu, objektu, kas neko nevar atrisināt. Vai tad tu un CO - "būsim godīgi", esiet tik glupi un neprašas, ka 30 gadus cīnieties ar nederīgiem paņēmieniem - pret īrnieku, nevis pret valdību, lai valdība nodrošina, atdod māju bez īrniekiem un atbrīvo īpašnieku no maksātnespējīgiem īrniekiem.

Tas ko dara izīrētāji cīnoties pret īrniekiem, ir līdzī kā tas, kas ir divu miskastnieku strīds pie atkritumu tvertnes - bez rezultāta.

Beidziet šeit gānīties un kurināt naidu. Pareizi autirs ir uzsvēris, ka nu tagadm ar jauno likumu vēl vairāk satricināsiet savu un īrnieku mieru un vēl 30 gadus karosiet vai npadzīsiet īrniekus, vai jums saks maksāt lielo rubli.samaksās par mājas atjaunošanu un tad lai šie īenieki vācas projām, sāk maksāt citam izīrētājam utt.

Atbildēt

Būsim godīgi

26.02.2021. 23:32

Daudziem neapmierinātības patiesais iemesls ir vēlme turpināt dzīvot kā līdz šim uz citu rēķina, nemaksājot vai maksājot simboliski par īri un komunālajiem. Kas nekait pie īres maksas zem tirgus cenas pelnīt ar apakšīri, īpaši, ja nav jāatbild ne par jumtiem, ne fasādēm, nav jāmaksā NĪN un alga sētniekam. Par nelaimi ēkas ir nodzīvotas un ir pienācis laiks kompensācijai, lai dotos tālāk, iespējams pat uz īpašumu, kas 30 gadu laikā sapelnīts ar apakšīri.

Atbildēt

Soņa ukrainvalodīgā

26.02.2021. 22:28

»

nevajag muldēt

Tas, ka kaut kas ir atbilstošs Satversmei nenozīmē, ka tas atbilst mūsdienu ekonomokai. Jkp ir klauni, bet tas nenozīmē, ka kāds var 30 gadus dzīvot bez maksas svešā īpašumā


Prātiņš nevelk? Neko darīt, ja prātiņš nevelk. Pat Krievijas armijas ģimenēm, kuras izbrauca no Latvijas, saņēma dzīvokļa kompemnsāciju no pašvaldībām, citi, kas neizbrauca, privatizēja jauno mikrorajonu,iebraucēju apmetņu, dzīvokļus, bet latvietis palika denacionalizēto māju dzīvokļos, apdalīts no "pašmāju okupantiem"- nagu maucējiem, no nacionālistiem no Pilsoņu kongresa, no LNNK un citiem, vai kuri ir denacionalizēto māju viltus mantinieki vai prihvatizētāji, uzpircējim kuri klaigāja par okupantiem, bet spīdzināšanu vērsa pret savējiem - latviešiem. Denacionalizēto māju īrnieki palika bez naudas, bez sava dzīvokļa, bez iespējām to nopirkt pie verga algas - kas arī nozīmē piespiedu īri, bet plāmnprātiņi un vai mantas rausēji - vienlīdz ar vienādu prāta attīstības pakāpi abi, kuri vairāk kā "sapīpējušies", nevar saprast, kādēļ šie īrnieki 30 gadus nekust ārā no šī vergu un naida, no ellesnama ārprāta dzīvokļa - nav kur iet - ne īrēt, ne nopirkt citu dzīvokli.
Bet kā saka, ne par to stāsts. Nagu maucēji neiet vis kopā ar īrniekiem, lai keģebistu nacionāļu vara beidzot kā Lietuvā, cilvēcīgi izbeigtu naida kurināšanu starp īrniekiem un namīpašniekiem. Bet nē, nagu maucēji uzbrūk vajākajiem, kā dzērāji- alkoholiķi, kad māte vai sieva nedod naudu kārtējai pudelei - piekauj sievu, piekauj māti vai sit bērnus - izgāž savas dusmas uz vājāko. Te ir tā diagnoze šai mājīpašnieku kategorijai, kuri vairāk kā sapīpējušies.Zina gan, ka Augstākās Padomes lēmums par kompensācijām ir spēkā, kopā īrnieki un īpašnieki jau sen būtu atrisinājuši šo netaisnīb. Nē, slimajiem, alkoholiķiem ir kāre, atkarība karot ar vājākajiem, cilāt savas dūres, apvainot, apsaukāt par komunistiem, par parazītiem utt, kad paši ir tie vislielākie un tiešākie parazīti - par velti vairums tika pie privātmājām,tajā skaitā, apmānot ārzemnekus, ka māja brūk un tās ieguva par sviestmaizi Parazīti!). Normalie īpašnieki izturas normāli arī pret īrniekiem.
Okupanti, gan kļūdaini un nepatiesi izlēma ka namīpašnieki ir parazīti un ir "jāārste" ar deportācijām, kas patiesībā bija politiska blēdība un iebiedēšana, tautu samaisīšana, darbaspēka pārbīdīšana uz Sibīriju, kur tukšums un krievs dzīvot negrib - Baltija, mana Ukraina, Krima - jā.
Nacionālisti klaigā par okupantiem, bet pat mazo pirkstiņu nekustina pret viņiem, baiļ no tiem, labāk sist un spīdzināt savējo latvieti, tie pacietīs un viuenalga balsos par viņiem - spīdzinātājiem? Krievs sistīs pretī, nacionaļistiem un nagu maucējiem baiļ no viņiem vai bail karot ar viņiem?

Parazīti aposaukā citus par parazītiem, lai novērsu uzmanību no sevīm?

Atbildēt

Liene

26.02.2021. 19:55

Gan jau vairums denacionalizēto namu ar Daces Pūces gādību ir atdoti ASV advokāta I.Bērziņa izdomātiem viltus mantiniekiem. Kur policija skatās un neņem visus tos valstij piekritīgos īpašumus nost kā tam māksliniekam Vilipsonam?

Atbildēt

ko autors sapīpējies?

26.02.2021. 17:07

"TOTIES DENACIONALIZĒTO MĀJU PIESPIEDU ĪRNIEKIEM TĀDAS IZVĒLES NAV, jo, kā jau teikts, viņi atrodas piespiedu īres situācijā"

Kaut kā nav manīts, ka denacionalizēto māju īpašnieki būtu pieķēdējuši īrniekus pie radiatoriem un draudē'juši šos nogalināt, ja viņi pametīs viņu māju.

Atbildēt

nevajag muldēt

26.02.2021. 16:02

»

Liene

Satversmes tiesa ir atzinusi pašreiz spēkā esošo īres likumu par atbilstošu Satversmei, bet šis jaunais īres likums tiek gatavots ne tikai neatbilstošs Satversmei, bet pretrunā ar vispārējām cilvēktiesībām, un to mums piedāvā Bordāna beztiesiskuma koalīcija


Tas, ka kaut kas ir atbilstošs Satversmei nenozīmē, ka tas atbilst mūsdienu ekonomokai. Jkp ir klauni, bet tas nenozīmē, ka kāds var 30 gadus dzīvot bez maksas svešā īpašumā.

Atbildēt

Liene

26.02.2021. 15:48

Satversmes tiesa ir atzinusi pašreiz spēkā esošo īres likumu par atbilstošu Satversmei, bet šis jaunais īres likums tiek gatavots ne tikai neatbilstošs Satversmei, bet pretrunā ar vispārējām cilvēktiesībām, un to mums piedāvā Bordāna beztiesiskuma koalīcija.

Atbildēt

ziniet ko

26.02.2021. 15:14

»

k

Klau, ko lādi, ka sabrauca? Pieslēdz smadzenes pirms raksti! Nav viss tik viennozīmīgi, ir daudz sarežģītāk. Otrā pasaules kara laikā visādi tur araji un cukuri piedalījās Latvijas pilsoņu slepkavošanā. Tiktāl aizrāvās, ka dzīvi nepalika ārsti, farmaceiti, vēsturnieki, tirgotāji , pat kurpnieki un šuvēji...


Vācu laikā vai nu uzreiz nošāva, vai salika nometnēs, vismaz bija jumts virs galvas un pabaroja, nebija kā mūsdienu režīmā, kad bezpajumtniekiem pazemotiem jāklīst un jārakājas pa miskastēm, kamēr saslimst un nomirst.
Nāksies atbildēt! Ja ne cilvēku, tad Dieva priekšā! Sods jau nāk - nevar vairs taisīt tādas lustes...

Atbildēt

Taisni tā

26.02.2021. 15:10

»

Kasiņš

Sasodītie salašņas kaunu neprot - 30 gadus dzīvojuši citiem uz kakla un par katru cenu grib tā turpināt


Vajag katram izsniegt pa teltij un pa guļammaisam un ierādīt kādu pašvaldības meža masīvu kur apmesties. 30 gadu neko nav maksājuši vēl kompensāciju sagribējuši!

Atbildēt

mums vēl jāpamācās

26.02.2021. 14:42

Krievijā attīstās kustības, kas palīdz nelaimē nonākušiem cilvēkiem - youtube Dobroye delo u.c. Viņi saka, bagātie jau to nesaprot. Nesaprot, kas ir cilvēcība, žēlsirdība.

Atbildēt

k

26.02.2021. 13:35

»

Inta

Redziet nu, kā raksta autors, naida, ļaunu attiec;ību un neizpratne, pat necilvēcība as izpaiusmes starp namīpašniekiem un īrniekiem daudzīvokļu mājās acīmredzamas pat no šiemm dažiem komentāriem...


Klau, ko lādi, ka sabrauca? Pieslēdz smadzenes pirms raksti! Nav viss tik viennozīmīgi, ir daudz sarežģītāk. Otrā pasaules kara laikā visādi tur araji un cukuri piedalījās Latvijas pilsoņu slepkavošanā. Tiktāl aizrāvās, ka dzīvi nepalika ārsti, farmaceiti, vēsturnieki, tirgotāji , pat kurpnieki un šuvēji.. Vieta atbrauca citi. Un ko melo ,,paaudžu paaudzēs dzīvoja dzīvokļos''. Paaudžu paaudzēs nu gan nedzīvoja, viss ir daudz sarežģītāk. Bet nav laika gari skaidrot. Tik nevajag ar tādu naidu rakstīt, ja paši rokas pielikuši un aktīvi mainījuši daudzu notikumu gaitu

Atbildēt

Bumerangs

26.02.2021. 13:19

»

Bumerangs

Denacinalizēto namu situācija ar padomju laika beztermiņa īres līgumu apgrūtinājumu 30 g. garumā denacionalizētos īpašumus ir nolikusi ārpus tirgus ekonomikas un tiesiskai realitātei. To apliecinās jebkura banka, kas izsniedz kredītus. Šīs ieilgušās situācijas sekas vistiešākā veidā ir brūkošie nami...


Ilgstoša īres nemaksāšana atbilstoši tirgus prasībām ir bumerangs, kas atgriežas pie pašiem īrniekiem. Denacionalizēto namu pārpircējiem vecie līgumi nav saistoši un ēku rekonstrukcijas gaitā reti kad tiek respektēti vecie līgumi. Jāsaka arī, ka esošajās tiesiskajās attiecībās starp īrniekiem un īpašniekiem ir iekodēts mehānisms, kas nerosina īrnieku interesi uzturēt izīrēto īpašumu, jo visas cerības tiek liktas uz kompensāciju. Tas turpina padomju laika īpašumu nodzīvošanas praksi.

Atbildēt

Bumerangs

26.02.2021. 13:10

Denacinalizēto namu situācija ar padomju laika beztermiņa īres līgumu apgrūtinājumu 30 g. garumā denacionalizētos īpašumus ir nolikusi ārpus tirgus ekonomikas un tiesiskai realitātei. To apliecinās jebkura banka, kas izsniedz kredītus. Šīs ieilgušās situācijas sekas vistiešākā veidā ir brūkošie nami un bēdīgā stāvoklī nonākusī pirmskara apbūve, mantoto īpašumu ekonomiskā piespiedu ekspropriācija. Jāsecina, ka arī īrnieki ir kļuvuši par šīs nesakārtotās sistēmas ķīlniekiem.

Atbildēt

Jancis Utuvanags

26.02.2021. 12:54

»

Kasiņš

Sasodītie salašņas kaunu neprot - 30 gadus dzīvojuši citiem uz kakla un par katru cenu grib tā turpināt


“Visi viedokļi ir svarīgi, visi ir pieņemami, BET! Bloķējam “dzejas darboni” influenceri Indulli Durku!!! Iznīcinām viņas mārrutku un vagīnas produktu biznesu!!! Darām visu, lai viņa nekad vairs neparādītos sociālajos tīklos!!! Lai viņa nomirst un sapūst savā tumšajā istabā ar melnām sienām, zem segas, embrija pozā!!!""

Atbildēt

Inta

26.02.2021. 11:58

Redziet nu, kā raksta autors, naida, ļaunu attiec;ību un neizpratne, pat necilvēcība as izpaiusmes starp namīpašniekiem un īrniekiem daudzīvokļu mājās acīmredzamas pat no šiemm dažiem komentāriem.
Es arī varu piebilst, kur izpaužas nacionālā naida pozīcijas šajā likumprojektā - iebraucēji, kuri saņēma jaunus, gaišus ddzīvokļus jaunuzceltajās mājās, lai nodrošinātu Latvijas pārkrievošanu, savus dzīvokļus privatizēja, bet latviešu vairākums, kuri paaudzu paaudzēs dzīvoja vecajās, denacionalizētajās mājās, viņus atstāja ārpus privatizācijas. "Nolādētā" Augstākā Padome pieņēma labdabīgu lēmumu par kompensācijām, ar kuru uzdeva KGB aģentam Ministru Padomē sagatavot likumu par kompensācijām, bet tas laikam tika informēts, ka jāpatur nacionālais naids un nekādu likumu nav jātaisa, lai latiši karo ar saviem nacionālistiem - māju mantiniekiem. Ha, ha, izdevās. Un tagad "latiši" - nacionālisti plātās - ha, ha, 30 gadi jūs neko nedabūjāt no okupācijas laika nomenklatūras un tagad arī jums trīs pirkstu kombinācija - priekš jumus, nacionālistiem, kompensācijai nav un nebūs naudas, jūs metīs ārā, ko , 30 gadi un nenopelnījāt naudu dzīvokļiem? Ko gribējāt (brīvību), to dabūjāt, "latiši".

Atbildēt

Tapat

26.02.2021. 11:22

Kadi denacionalizētie iedzīvotāji??? 30 gadi pagājuši. Tur jau liela daļa dzīvo, kas ne padomju, ne denacionalizācijas laikus nav redzējuši.

Atbildēt

дурак латыш

26.02.2021. 09:35

»

Kasiņš

Sasodītie salašņas kaunu neprot - 30 gadus dzīvojuši citiem uz kakla un par katru cenu grib tā turpināt


na haļavu uksus sladkij !
Ne tikai salašņas grib dzīvot uz cita rēķina.
Tagadēja "elite" par tādu kļuva neprotot kaunu ,un citiem uz kakla , saprati Kāsi !

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.02.2021. 08:54

Klementij, padomju laiki ir sen jau kā beigušies. Mēs jau sen dzīvojam mežonīgajā kapitālismā un par padomju dzīvokļu tiesībām laiks sākt aizmirst. Latvijas laikos nebija vispār tādas tiesību nozares kā padomju dzīvokļu tiesības. Ja īpašnieks gribēja, viņš īrniekiem palūdza aiziet un tam nebija vajadzīgas tiesas spriedums kā padomijā. Īpašnieka un īrnieka attiecības regulēja Civillikums.

Atbildēt

Kasiņš

26.02.2021. 08:00

Sasodītie salašņas kaunu neprot - 30 gadus dzīvojuši citiem uz kakla un par katru cenu grib tā turpināt...

Atbildēt

nacionalizētāji

26.02.2021. 06:48

nevar rimties

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....