Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!!!!!

23.12.2019. 10:54

Pirmkārt ir jāsavāc 150 000 parakstus par referendumu limitu atjaunošanu. Viss pārējais ir pakārtots. Bet tagadējā parakstu vākšana par saeimas atlaišanu ir uztaisīta tvaika nolaišanai, jo pie patreizējā limita tas ir bezjēdzīgi.

Atbildēt

Ģirts

16.12.2019. 19:02

Ir vērts! Un ar katru dienu vairāk!

Atbildēt

hihi

08.12.2019. 17:36

»

jurisx

to purnu riebīgo gan varēja aizvākt


Vēlētāji izlēma aizvākt,un viņa saeimā netika............bet izrādas ka bija kādam vajadzīga un iebaza pa sētas durvīm.
Tā ka jāskatās vien būs uz to viepli!)))))))

Atbildēt

Noriss

08.12.2019. 16:51

Protams ,ka ir vērts,bet nav vērts balsot par tiem ,kas šajā Saeima jau ir iekšā.Atcerieties ,ka no Latvijas bija spiesti aizbraukt 600 000 pilsoņu,un brauc prom vēl līdz šim.Latviju pamet arī uzņēmeji,un tas notiek tāpēc ,ka nodokļu politika, un sociālie jautājumi ir risināti padomju garā.Nodokļi nav sabalansēti ar pilsoņu fin.,iespējam,un sociālās garantijas balansē uz iznīcības robežas.Birokrātiskais aparāts tiek mākslīgi paplašināts,un līdzekļi šī aparāta uzturēšanai aizsedz cilvekcienīgu pastāvēšanu.
Nāc un ņem dalību:
www.tautaslabklajibai.lv

Atbildēt

jurisx

06.12.2019. 00:45

to purnu riebīgo gan varēja aizvākt...

Atbildēt

Kam nav skaidrs?

05.12.2019. 20:15

Vai kādam VĒL nav skaidrs, kas ir pret Saeimas atlaišanu - glundas, pakalpiņi, freibergspriņģes, bojārgunti,piekariņi, bordānglūņas, glamūrpavļuti, kaimiņpažarnieki, kartonjuri, ašierādeni, dombravdzintardzidrie, zakapistovi...

Atbildēt

treknis

04.12.2019. 16:46

Ne Saima/seima ir interešu konfliktā,bet purni,kas to regulē/vada ir interešu konfliktā-nevar vienoties,kā sadalīt budžetu mediķu lagas nav problēma!Problēma ir Viņķeles/Čakšas "aprdošināšanas"shēma,kad finanses tiek paŗdalītas visādiem Rēvaldiem,Bulševiciem vai kā viņus tur sauc.

Atbildēt

ha-ha

04.12.2019. 13:39

Ja vara ir tik stulba,kā neprot pat iekasēt administratīvos sodus un pārvaldīt teritoriju Centrāltirga apmērā,operatīvo darbību jāveic žurnālistiem utt.,tad tiešām kaut kas jāpārveido kardināli.

Atbildēt

Teds

03.12.2019. 19:35

»

lauķis

Pilnīgi piekrītu.Aitas atkal pavilksies uz vēlēšanām un nobalsos par esošo sistēmu


Neapšaubāmi jāpiekrīt un tas turpināsies kamēr būs tāds padomijas aitu bars, nevis Latvijas pilsoņi un biedri kolonisti ar saviem identifikācijas dokumentiem laimīgam mājupceļam.

Atbildēt

apzinīgs darbinieks

03.12.2019. 19:26

»

Emma Nowak

Vai vēlaties atrast meiteni bezmaksas seksa sanāksmēm? Laipni lūdzam - www.GetMeets.com


Izskaidro, lūdzu, kas ir bezmaksas seksa sanāksmes? Tas ir kas līdzīgs ceha ražošanas sapulcēm, kur mūs visus riktīgi priekšā paņem?

Atbildēt

Piepe

03.12.2019. 18:49


Manu viedokli plašāk aprakstījis Juris Putriņš

Raksts NRA

https://nra.lv/viedokli/juris-putrins/298500-par-saeimas-velesanu-likuma-atbilstibu-satversmei.htm

.

Atbildēt

Juris Bočs

03.12.2019. 16:05

»

Jurim Bočam, baušķeniekam

Labdien...


Būtu interesanti zināt šī konentāra autora vārdu.

Atbildēt

ejiet ka jūs

03.12.2019. 15:14

Labāk jaunkomunisti nekā vecie kažokapmetēji.
Es neiešu uz karnevālu, tur viss jau priekšā uzrakstīts.

Atbildēt

manupraat

03.12.2019. 10:47

Parakstii'sanaas par Saeimas atlai'sanu galvenokaart noziimee savas attieksmes pau'sanu pret patreizeejaas Saeimas darbiibu. Un tas, ko dos, vai ko nedos jaunas veelee'sanas ir gau'zaam otr's'kiriigs jautaajums. Katram, kur's uzskata, ka 'saada nekauniiga veeleetaaju intere'su ignoree'sana un valdiibas augstpraatiiga attieksme pret tautu ir nepie'laujama 'sie savi uzskati ir jaaparaada ar parakstii'sanos par Saeimas atlai'sanu. Citaadi … vai tie'saam mees tikai vaideet speejam, ja mums kaka uz galvas?!

Atbildēt

Zinošais

03.12.2019. 09:47

»

Andris

Ķeris man gan šķiet izstrādāja mazu cūcību vai nu savas popularitātes celšanai vai ari izdabādams "silei" iesniegdams CVK iesniegumu par parakstu vākšanu saeimas atlaišanai,jo parakstu vākšana jau bija sākusies. Pietiek varētu paskaidrot kā tagad būs, vai jābalso par pirms Ķera iesniegto variantu, par...


Ķeris uzkāpa uz tā paša vecā "grābekļa" mēģinot sķirot iniciatīvas pēc partejiskās vai citādas piederības ne pēc tas būtības!
Bet viņš jau nav vienīgais arī "Mana balss" ir pilna ar "cenzoriem" !
Nevajag gaidīt, ka kāds visu vajadzīgo informāciju "ielies ar karoti mutē", var ieiet CVK mājaslapā vai "iegūglēt" un pašam tikt skaidrībā vai iniciatīvas ir dažādas un vai jābalso par katru atsevišķi.
Bet ja nu esmu sācis rakstīt tad varu pateikt priekšā - iniciatīvas jau tika(s) apvienotas un balsot par katru atsevišķi nevajadzēs !
Un vēl "īdētājiem" ieteiktu aiziet uz kino un noskatīties "Dvēseļu puteni" vai arī izlasīt grāmatu, bet ja gribas ko jestrākus var noskatīties "Džim lai rūdi rallalā" - tā manuprāt varētu būt atbilde vajag vai nevajag parakstīties !

Atbildēt

Līdz 2020. g. aprīlim

03.12.2019. 09:37

»

lauķis

Sileslopi par savu sili kausies līdz pēdējai asins lāsei,un visi līdzekļi gana labi būs


13. Saeima maina pilnīgi visu nodokļu likumdošanu. Tā stāsies spēkā ar 2121. gadu.Sačakarēs jau esošo stabilitāti, spalvas ies pa gaisu! Daudzi ņems kājas pār pleciem un muks no Latvijas. Verdzība būs nepanesama. Tā tiešām būs “13.Saeima”, kas ieies Latvijas vèsturè! Bûs arî nopietna pretestība koloniālajai verdzībai. Nojaušu nelabas lietas. Daudzi no varas vairs nesmaidīs!

Atbildēt

Pilsonis

03.12.2019. 09:30

»

Nikolajs Buivids

Ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai


Pie tam to var izdarīt 30 sekunžu laikā, ja ir internetbanka - latvija.lv/pv

Atbildēt

Jurim Bočam, baušķeniekam

03.12.2019. 08:33

Labdien!

Mēs, pietiek. com darba kolektīvs, ļoti pateicamies, ka veltījāt mums Jūsu uzmanību un vēstuli, ko nedaudz pirms publikācijas parediģējām! Sūtiet vēl!

Saprotiet, mēs, pietiek.com, strādājam pēc amerikāņu (cionistu mediju) parauga, mums galvenais ir “piķis”! Vai nevarētu, lūdzu, nedaudz, pavisam nedaudz noziedot pietiek. com? Paldies!

Patiesi, nav nekādas jēgas balsot par 13. Saeimas atlaišanu, mēs zinām! Ja gribat uzlabot savu noskaņojumu un nonākt pie svaigākajām atziņām, nopērciet, lūdzu, grāmatu “Kolaborants”! Uzzināsit, kas ir kolaborants un, iespējams, atpazīsit daudzus Bauskas kolaborantus! Un varēsit mums par viņiem atrakstīt! Ja ar grāmatas “Kolaborants” starpniecību tomēr neizdodas noskaņojumu par 13. Saeimu uzlabot, papildus vēl vienam, ja godprātīgi izvēlēsities, grāmatas “Kolaborants” eksemplāram nopērciet arī žurnālu Playboy, ar kuriem 13. Saeimas darba starpbrīžos tiek iepriecināti visi Saeimas deputāti!

Atbildēt

NIKNAIS

03.12.2019. 08:29

Neviens no parakstu vākšanas pretiniekiem nevar konkrēti argumentēt ko tieši sliktu var nodarīt tautas dalība iniciatīvu vērtēšanā. īsāk sakot, tie, kas ir pret jebkādu iniciatīvu vērtējumiem, arī ir tie kas nodara nopietnu kaitējumu demokrātijai, un vienalga kā viņi argumentē savu nostāju , tas vienkārši ir konstatējams kā fakts

Atbildēt

Piepe

03.12.2019. 07:00

Var jau ņemties ar šo parakstu vākšanu, referendumu. Bet nemainītai varas sistēmai tas neko nekaitēs. Pat palīdzēs. Ja jau tiks līdz atlaišanai, tad esošie būs pilnīgi pārliecināti, ka vaina ne jau viņu nedarbos, bet nez kur citur, laikam pat austrumu kaimiņš kautko tur. Pie kam valsts attīstībai ļoti vajadzīgajām izmaiņām ir vēl vismaz pāris citas versijas, ko var tagad darīt, pie kam krietni iedarbīgākas. Nez, kādēļ par šo klusē visi aktīvie parakstu vākšanas aizstāvētāji....

Atbildēt

tu vienīgā esi pārliecināta par sevi

03.12.2019. 00:49

»

tava mūža vienīgā tēma

kā palikt pie siles mūžīgi mūžos


ka mūžīgi mūžos varēsi aizrīties ar siles putru?

Atbildēt

tava mūža vienīgā tēma

03.12.2019. 00:15

»

mūžīgā lumpeņtēma Nr.1.

atlajzt sajemu


kā palikt pie siles mūžīgi mūžos

Atbildēt

Andris

02.12.2019. 23:38

Ķeris man gan šķiet izstrādāja mazu cūcību vai nu savas popularitātes celšanai vai ari izdabādams "silei" iesniegdams CVK iesniegumu par parakstu vākšanu saeimas atlaišanai,jo parakstu vākšana jau bija sākusies. Pietiek varētu paskaidrot kā tagad būs, vai jābalso par pirms Ķera iesniegto variantu, par Ķera variantu, vai var balsot par abiem? Jo diezvai divus referendumus ar vienu un to pašu formulējumu ierosinās... Vai nesanāks beigās tā ,ka vieni balsos par vienu, otrie par otru un galu galā abiem ierosinajumiem pietrūks balsu...?!

Atbildēt

mūžīgā lumpeņtēma Nr.1.

02.12.2019. 22:56

»

Nikolajs Buivids

Ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai


atlajzt sajemu!!

Atbildēt

Nikolajs Buivids

02.12.2019. 22:34

Ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...