Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!!!!!

23.12.2019. 10:54

Pirmkārt ir jāsavāc 150 000 parakstus par referendumu limitu atjaunošanu. Viss pārējais ir pakārtots. Bet tagadējā parakstu vākšana par saeimas atlaišanu ir uztaisīta tvaika nolaišanai, jo pie patreizējā limita tas ir bezjēdzīgi.

Atbildēt

Ģirts

16.12.2019. 19:02

Ir vērts! Un ar katru dienu vairāk!

Atbildēt

hihi

08.12.2019. 17:36

»

jurisx

to purnu riebīgo gan varēja aizvākt


Vēlētāji izlēma aizvākt,un viņa saeimā netika............bet izrādas ka bija kādam vajadzīga un iebaza pa sētas durvīm.
Tā ka jāskatās vien būs uz to viepli!)))))))

Atbildēt

Noriss

08.12.2019. 16:51

Protams ,ka ir vērts,bet nav vērts balsot par tiem ,kas šajā Saeima jau ir iekšā.Atcerieties ,ka no Latvijas bija spiesti aizbraukt 600 000 pilsoņu,un brauc prom vēl līdz šim.Latviju pamet arī uzņēmeji,un tas notiek tāpēc ,ka nodokļu politika, un sociālie jautājumi ir risināti padomju garā.Nodokļi nav sabalansēti ar pilsoņu fin.,iespējam,un sociālās garantijas balansē uz iznīcības robežas.Birokrātiskais aparāts tiek mākslīgi paplašināts,un līdzekļi šī aparāta uzturēšanai aizsedz cilvekcienīgu pastāvēšanu.
Nāc un ņem dalību:
www.tautaslabklajibai.lv

Atbildēt

jurisx

06.12.2019. 00:45

to purnu riebīgo gan varēja aizvākt...

Atbildēt

Kam nav skaidrs?

05.12.2019. 20:15

Vai kādam VĒL nav skaidrs, kas ir pret Saeimas atlaišanu - glundas, pakalpiņi, freibergspriņģes, bojārgunti,piekariņi, bordānglūņas, glamūrpavļuti, kaimiņpažarnieki, kartonjuri, ašierādeni, dombravdzintardzidrie, zakapistovi...

Atbildēt

treknis

04.12.2019. 16:46

Ne Saima/seima ir interešu konfliktā,bet purni,kas to regulē/vada ir interešu konfliktā-nevar vienoties,kā sadalīt budžetu mediķu lagas nav problēma!Problēma ir Viņķeles/Čakšas "aprdošināšanas"shēma,kad finanses tiek paŗdalītas visādiem Rēvaldiem,Bulševiciem vai kā viņus tur sauc.

Atbildēt

ha-ha

04.12.2019. 13:39

Ja vara ir tik stulba,kā neprot pat iekasēt administratīvos sodus un pārvaldīt teritoriju Centrāltirga apmērā,operatīvo darbību jāveic žurnālistiem utt.,tad tiešām kaut kas jāpārveido kardināli.

Atbildēt

Teds

03.12.2019. 19:35

»

lauķis

Pilnīgi piekrītu.Aitas atkal pavilksies uz vēlēšanām un nobalsos par esošo sistēmu


Neapšaubāmi jāpiekrīt un tas turpināsies kamēr būs tāds padomijas aitu bars, nevis Latvijas pilsoņi un biedri kolonisti ar saviem identifikācijas dokumentiem laimīgam mājupceļam.

Atbildēt

apzinīgs darbinieks

03.12.2019. 19:26

»

Emma Nowak

Vai vēlaties atrast meiteni bezmaksas seksa sanāksmēm? Laipni lūdzam - www.GetMeets.com


Izskaidro, lūdzu, kas ir bezmaksas seksa sanāksmes? Tas ir kas līdzīgs ceha ražošanas sapulcēm, kur mūs visus riktīgi priekšā paņem?

Atbildēt

Piepe

03.12.2019. 18:49


Manu viedokli plašāk aprakstījis Juris Putriņš

Raksts NRA

https://nra.lv/viedokli/juris-putrins/298500-par-saeimas-velesanu-likuma-atbilstibu-satversmei.htm

.

Atbildēt

Juris Bočs

03.12.2019. 16:05

»

Jurim Bočam, baušķeniekam

Labdien...


Būtu interesanti zināt šī konentāra autora vārdu.

Atbildēt

ejiet ka jūs

03.12.2019. 15:14

Labāk jaunkomunisti nekā vecie kažokapmetēji.
Es neiešu uz karnevālu, tur viss jau priekšā uzrakstīts.

Atbildēt

manupraat

03.12.2019. 10:47

Parakstii'sanaas par Saeimas atlai'sanu galvenokaart noziimee savas attieksmes pau'sanu pret patreizeejaas Saeimas darbiibu. Un tas, ko dos, vai ko nedos jaunas veelee'sanas ir gau'zaam otr's'kiriigs jautaajums. Katram, kur's uzskata, ka 'saada nekauniiga veeleetaaju intere'su ignoree'sana un valdiibas augstpraatiiga attieksme pret tautu ir nepie'laujama 'sie savi uzskati ir jaaparaada ar parakstii'sanos par Saeimas atlai'sanu. Citaadi … vai tie'saam mees tikai vaideet speejam, ja mums kaka uz galvas?!

Atbildēt

Zinošais

03.12.2019. 09:47

»

Andris

Ķeris man gan šķiet izstrādāja mazu cūcību vai nu savas popularitātes celšanai vai ari izdabādams "silei" iesniegdams CVK iesniegumu par parakstu vākšanu saeimas atlaišanai,jo parakstu vākšana jau bija sākusies. Pietiek varētu paskaidrot kā tagad būs, vai jābalso par pirms Ķera iesniegto variantu, par...


Ķeris uzkāpa uz tā paša vecā "grābekļa" mēģinot sķirot iniciatīvas pēc partejiskās vai citādas piederības ne pēc tas būtības!
Bet viņš jau nav vienīgais arī "Mana balss" ir pilna ar "cenzoriem" !
Nevajag gaidīt, ka kāds visu vajadzīgo informāciju "ielies ar karoti mutē", var ieiet CVK mājaslapā vai "iegūglēt" un pašam tikt skaidrībā vai iniciatīvas ir dažādas un vai jābalso par katru atsevišķi.
Bet ja nu esmu sācis rakstīt tad varu pateikt priekšā - iniciatīvas jau tika(s) apvienotas un balsot par katru atsevišķi nevajadzēs !
Un vēl "īdētājiem" ieteiktu aiziet uz kino un noskatīties "Dvēseļu puteni" vai arī izlasīt grāmatu, bet ja gribas ko jestrākus var noskatīties "Džim lai rūdi rallalā" - tā manuprāt varētu būt atbilde vajag vai nevajag parakstīties !

Atbildēt

Līdz 2020. g. aprīlim

03.12.2019. 09:37

»

lauķis

Sileslopi par savu sili kausies līdz pēdējai asins lāsei,un visi līdzekļi gana labi būs


13. Saeima maina pilnīgi visu nodokļu likumdošanu. Tā stāsies spēkā ar 2121. gadu.Sačakarēs jau esošo stabilitāti, spalvas ies pa gaisu! Daudzi ņems kājas pār pleciem un muks no Latvijas. Verdzība būs nepanesama. Tā tiešām būs “13.Saeima”, kas ieies Latvijas vèsturè! Bûs arî nopietna pretestība koloniālajai verdzībai. Nojaušu nelabas lietas. Daudzi no varas vairs nesmaidīs!

Atbildēt

Pilsonis

03.12.2019. 09:30

»

Nikolajs Buivids

Ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai


Pie tam to var izdarīt 30 sekunžu laikā, ja ir internetbanka - latvija.lv/pv

Atbildēt

Jurim Bočam, baušķeniekam

03.12.2019. 08:33

Labdien!

Mēs, pietiek. com darba kolektīvs, ļoti pateicamies, ka veltījāt mums Jūsu uzmanību un vēstuli, ko nedaudz pirms publikācijas parediģējām! Sūtiet vēl!

Saprotiet, mēs, pietiek.com, strādājam pēc amerikāņu (cionistu mediju) parauga, mums galvenais ir “piķis”! Vai nevarētu, lūdzu, nedaudz, pavisam nedaudz noziedot pietiek. com? Paldies!

Patiesi, nav nekādas jēgas balsot par 13. Saeimas atlaišanu, mēs zinām! Ja gribat uzlabot savu noskaņojumu un nonākt pie svaigākajām atziņām, nopērciet, lūdzu, grāmatu “Kolaborants”! Uzzināsit, kas ir kolaborants un, iespējams, atpazīsit daudzus Bauskas kolaborantus! Un varēsit mums par viņiem atrakstīt! Ja ar grāmatas “Kolaborants” starpniecību tomēr neizdodas noskaņojumu par 13. Saeimu uzlabot, papildus vēl vienam, ja godprātīgi izvēlēsities, grāmatas “Kolaborants” eksemplāram nopērciet arī žurnālu Playboy, ar kuriem 13. Saeimas darba starpbrīžos tiek iepriecināti visi Saeimas deputāti!

Atbildēt

NIKNAIS

03.12.2019. 08:29

Neviens no parakstu vākšanas pretiniekiem nevar konkrēti argumentēt ko tieši sliktu var nodarīt tautas dalība iniciatīvu vērtēšanā. īsāk sakot, tie, kas ir pret jebkādu iniciatīvu vērtējumiem, arī ir tie kas nodara nopietnu kaitējumu demokrātijai, un vienalga kā viņi argumentē savu nostāju , tas vienkārši ir konstatējams kā fakts

Atbildēt

Piepe

03.12.2019. 07:00

Var jau ņemties ar šo parakstu vākšanu, referendumu. Bet nemainītai varas sistēmai tas neko nekaitēs. Pat palīdzēs. Ja jau tiks līdz atlaišanai, tad esošie būs pilnīgi pārliecināti, ka vaina ne jau viņu nedarbos, bet nez kur citur, laikam pat austrumu kaimiņš kautko tur. Pie kam valsts attīstībai ļoti vajadzīgajām izmaiņām ir vēl vismaz pāris citas versijas, ko var tagad darīt, pie kam krietni iedarbīgākas. Nez, kādēļ par šo klusē visi aktīvie parakstu vākšanas aizstāvētāji....

Atbildēt

tu vienīgā esi pārliecināta par sevi

03.12.2019. 00:49

»

tava mūža vienīgā tēma

kā palikt pie siles mūžīgi mūžos


ka mūžīgi mūžos varēsi aizrīties ar siles putru?

Atbildēt

tava mūža vienīgā tēma

03.12.2019. 00:15

»

mūžīgā lumpeņtēma Nr.1.

atlajzt sajemu


kā palikt pie siles mūžīgi mūžos

Atbildēt

Andris

02.12.2019. 23:38

Ķeris man gan šķiet izstrādāja mazu cūcību vai nu savas popularitātes celšanai vai ari izdabādams "silei" iesniegdams CVK iesniegumu par parakstu vākšanu saeimas atlaišanai,jo parakstu vākšana jau bija sākusies. Pietiek varētu paskaidrot kā tagad būs, vai jābalso par pirms Ķera iesniegto variantu, par Ķera variantu, vai var balsot par abiem? Jo diezvai divus referendumus ar vienu un to pašu formulējumu ierosinās... Vai nesanāks beigās tā ,ka vieni balsos par vienu, otrie par otru un galu galā abiem ierosinajumiem pietrūks balsu...?!

Atbildēt

mūžīgā lumpeņtēma Nr.1.

02.12.2019. 22:56

»

Nikolajs Buivids

Ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai


atlajzt sajemu!!

Atbildēt

Nikolajs Buivids

02.12.2019. 22:34

Ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...