Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to REKĀ

23.09.2018. 09:01

»

REKĀ

Būtu savādi, ja kāds , kurš nolēmis iet politikā un strādājis tiesībsargājošajās institūcijās, aizejot no tām , nepaķertu līdzi augstu amatpersonu vai citu partiju kompromitējošus dokumentus. Visdārgākā ir informācija. Kuram tā ir, tas ir uzvarētājs


Kad Latvijā vairs nevaldīs čekisti un pederasti, Jurašu par par "dokumentu paķeršanu līdz", sapūdēs cietumā. Ja tas mēsls kādu taisījās sakompromitēt, sen jau dokumentiem bija jānāk atklātībā.

Atbildēt

REKĀ

22.09.2018. 18:21

Būtu savādi, ja kāds , kurš nolēmis iet politikā un strādājis tiesībsargājošajās institūcijās, aizejot no tām , nepaķertu līdzi augstu amatpersonu vai citu partiju kompromitējošus dokumentus. Visdārgākā ir informācija. Kuram tā ir, tas ir uzvarētājs.

Atbildēt

vēlētājs

20.09.2018. 15:26

Pusi dienas Jurašam pabūt cietumā urku sabiedrībā un uzreiz atcerētos, ka nekādu dokumantu tam nekad nav bijis un miljonu kukuļa arī neviens tam nav piedāvājis.

Atbildēt

Bb

20.09.2018. 05:50

Jāveic kratīšana lai sameklētu kopijas.

Atbildēt

jjj

19.09.2018. 12:33

»

to jjj

Nav jūsu, čekas nozombēto padibeņu, vairākums


Toties liela daļa ir ZZS nozombēto, atvainojos nevis nozombēto, bet gan ieinteresēto dzīvot kā ir Zemkopības ministrija, LAD, LLKC, utt.

Atbildēt

???

19.09.2018. 12:30

»

Apnicis

Izskatās,ka JKP grib izmisīgi sagrābt varu valstī ar jebkādiem līdzekļiem


Jurašs tākā bija kursabiedrs arī Dambītim, Stuckam, Mutandis Mutantis nu un.

Atbildēt

to Buba

19.09.2018. 12:09

»


Kur tu, plānprātiņ, izrāvi par dokumentiem, no melīgā kontrabandistu jumta, Juraša, bezseguma apgalvojumiem?

Atbildēt

Apnicis

19.09.2018. 11:38

Izskatās,ka JKP grib izmisīgi sagrābt varu valstī ar jebkādiem līdzekļiem.
Jurass kā Straumes kursa biedrs jau varēja gan daudz ko sarunāt un dabūt.
Roka roku mazgā.

Atbildēt

vajag muldēt vajag

19.09.2018. 11:15

»

nevajag muldēt

vēlētāji grib labāku dzīvi nevis mistisku "korumpantu" tvarstīšanu. pie tam ir skaidrs, ka, ja nu kāds neder priekš korumpantu ķeršanas, tad tie ir jkp exknābisti. gadiem knābī sēdēja un rezultātu praktiski nekādu. tik vien zināja kā ar vienotības vārnām vīnu dzert un intrigas vīt...


Pašos pamatos valsts ekonomika nevar attīstīties un cilvēkiem dzīve uzlaboties (normāla medicīna, izglītība, drošība), ja valsts vadība ir korumpēta (izstrādāti normatīvie akti par labu noteikatajam ekonomiskajam grupējumam OIK, sadārdzinātā būvniecība, zāles dārgākās baltijā, vēža izmeklēšana par paaugstinātu cenu utt., utt). Tikai ar Jutas un Juraša vadību amatos sākās lielo zivju ķeršana, tas, ka laikā nenonāk līdz notiesāšanai ir likumu, ko izstrādā korumpētā valsts vadība, birokratija vaina. Paldies dažādām noplūdēm cilvēkiem ir reāla iespēja iepazīties ko un kādos apjomos piesedz korumpētā valsts vadība, kā veidojas shēmas pārņemt to vai šo nozari, ES fondus utt.

Atbildēt

Ciniķis

19.09.2018. 10:03

Pierādījumu, ka kaut kas būtu nozagts nav. Tāpēc tiek jautāts vai bija iespēja nozagt? Respektīvi, ja nav pierādījumu par to, ka zādzības notikums vispār ir bijis, tad jāsoda par “iespēju nozagt”. Pie tam, pēc šīs “loģikas” ir jāsoda Jurašs nevis politiķi, kuriem patiešām ir gan iespēja zagt, gan neizskaidrojamas bagātības, kopš viņi ir amatos. Parastā korumpantu un zagļu taktika ir kliegt par to, ka vajag atmaskot atmaskotāju t.i. ķeriet to, kurš ķer zagli! Nožēlojami.

Atbildēt

nevajag muldēt

19.09.2018. 09:06

»

jjj

Lai ko rakstītu tāpatās par JKP balsos vairākums, atklātās šmuces pie varas esošiem cilvēkiem pieriebušās. Reāli ekonomiskaispiedāvājums un solījumi nevienu vairs neinteresē, jo redzams, ka ekonomika attīstās neatkarīgi no valdības, bet valdības impotence cīņā ar ēnu ekonomiku ir 0. Vēlētājus interesē...


vēlētāji grib labāku dzīvi nevis mistisku "korumpantu" tvarstīšanu. pie tam ir skaidrs, ka, ja nu kāds neder priekš korumpantu ķeršanas, tad tie ir jkp exknābisti. gadiem knābī sēdēja un rezultātu praktiski nekādu. tik vien zināja kā ar vienotības vārnām vīnu dzert un intrigas vīt.

Atbildēt

jjj

19.09.2018. 08:29

»

Zaķis

Sapņotājs! Kuram vajadzīgi psihiski nestabila būtne un cilvēks, kurš savus solījumus lauž jau priekšvēlēšanu kampaņas laikā


Ja neesat ievērojušu, tad visa priekšvēlēšanu izrāde vajadzīga tikai un vienīgi presei, tv utt. Ienākumu gūšanai un reitingiem.

Atbildēt

Gobems

19.09.2018. 08:12

»


Gulami maksā

Atbildēt

!

19.09.2018. 07:40

knab-kompitenta iestāde ? :), labo lietu čempione.

Atbildēt

jjj

19.09.2018. 07:23

Lai ko rakstītu tāpatās par JKP balsos vairākums, atklātās šmuces pie varas esošiem cilvēkiem pieriebušās. Reāli ekonomiskaispiedāvājums un solījumi nevienu vairs neinteresē, jo redzams, ka ekonomika attīstās neatkarīgi no valdības, bet valdības impotence cīņā ar ēnu ekonomiku ir 0. Vēlētājus interesē tie, kas var iesēdināt korumpantus un JKP to var. Nebūtu tik rupji stādājis Streļčenoks varbūt JKP arī neviens neticēt, bet šis visu valdošiem sačakarēja par labu JKP.

Atbildēt

Klusē Lapsa

19.09.2018. 06:08

Savukārt gadījumā, ja Jūsu rīcībā ir informācija par iespējamu Biroja amatpersonu prettiesisku rīcību, lūdzam sniegt papildus informāciju, aprakstot gadījumu, kas ietver prettiesiskas rīcības pazīmes un normatīvos aktus, kas nav ievēroti.

Atbildēt

Straume atbild ļoti konkrēti

19.09.2018. 06:08

Šobrīd Biroja rīcībā nav informācijas, ka Biroja pārbaužu, izmeklēšanas darbību rezultātā iegūtā informācija būtu prettiesiski nonākusi trešo personu rīcībā.

Atbildēt

leopardam pat KPLV

19.09.2018. 02:39

TV Aizliegtajam paņēmienam analizējot pretendentu uz Saeimu ienākumus ar nodokļi
- soc. iemaksām, konstatēja, ka Kaimiņa Suņubūda un Zakatistova uzņēmums abi kopā guvuši krietnus ienākumus pagājušogad ap 1500€ katrs netto. Kāds dīvains sponsors uzturējis šīs firmas kopumā par 100 000€ gadā - 2017. gadā. Kas ir šis lobijs, kam gatavojas KPLV atstrādāt? Varbūt Drošibas policija vai Meroni- Lembergs. Kad Kaimiņam uzdeva jautājumu, viņš, lai izvairītos no atbildes, lūdza uzdot rakstiski. Uz KPLV un JKP krīt aizdomu ēna, ka šīs ir Drošības policijas projekti, ko drīkst par nodokļu naudu taisīt SAB un DP. KNAB, aizturot Kaimiņu Saeimā, mēģināja veicināt tautas protesta balsojumu, Savukārt Jurašs un Potapova nāk no operatīviem dienestiem DP un KNAB. Jurašu kaut kādi spēki liekot iet politikā, Kontretizēt TV24 viņš atteicās.

Politiskā un amatpersonu noziedzība turpināsies, slēpjot personu datus un pielietojot likumdošanas grozījumus, kas prokuroriem ļauj patvaļīgi neuzsākt vai izbeigt kriminālprocesus, prokuroriem patvaļīgi- koruptīvi apšaubot pierādījumu kopumu.

Atbildēt

Izvertēt

18.09.2018. 20:41

Vai Jurašs zadzis ir melīgi, jo Jurašs sacīja, ka informāciju viņam "aizdeva" KNAB darbinieks.

Atbildēt

Vispār

18.09.2018. 20:39

Kuram gan nav skaidrs, ka sasaucas divi tiesību normatīvie akti. Cionisti ar savu Gudro stratēģiju un taktiku panāca caur NA I. Mūrnieci Saeimas neizvērtētu balsojumu - grozījumus, kas ļauj prokuroriem izbeigt krimināllietas patvaļigi un koruptīvi - uz savu personīgo šaubu pamata. Ne tikai! Pat neuzsākt kriminālprocesu kā uzraugošam prokuroram. Tā tas notika ar Juraša iesniegumu. Itrs tiesību normatīvais akts ir ES regula par personu datu aizsardzību. Abus šos normatīvus saplusojot korupcija, patvaļa un amatpersonu noziedzība zeltin zeļ.

Atbildēt

to ironiskais

18.09.2018. 20:33

»

ironiskais

Vo, vo, ķeriet Jurašu par kaut kādu izdruku iespējamo "zādzību". I.Parādnieku, un citus lielos zagļus, un korumpantus lieciet mierā:))) Tie indulgences jau sen iepirkuši


Ja tu, un citi plānprātiņi uzskata, ka kontrabandistu jumtam, Jurašam, ir kādi dokumenti, lai liek galdā!

Atbildēt

ješkam kaput

18.09.2018. 19:49

neizceptais majors ... taisnstūris.

Atbildēt

Labais

18.09.2018. 19:46

Nevis varēja, bet zaga.

Atbildēt

Arta

18.09.2018. 18:44

Augstas amatpersonas.Pīpi zobos.Es vienmēr esmu sajūsmā par "pietiek" bildēm.Sevišķi labs ir Bergmanis un Vējonis laivā ar meičām

Atbildēt

zenta

18.09.2018. 17:16

»

Guntis

Redz kur vēl viens, kuram patiks, ja cilvēku vispirms apcietina un pēc tam piemeklē pierādījumus


Visi tie,kuri ir zaguši un nav saņēmuši sodu,ir pelnījuši atrasties cietumā.Protams būtu ideāli ja process notiktu kā attīstītajās demokrātiskajās valstīs Eiropā un būtu ātrs...nevis kā pie mums kad šie "varoņi" tiek pieķerti ....bet tiesas notiek diezin kad un nezin cik ilgi velkas....un pat Prokuratūra atrod attaisnojumu ilgajiem tiesas procesiem

Atbildēt

Olegs Ivankins

18.09.2018. 17:04

Keriet zagli!

Atbildēt

fa

18.09.2018. 16:31

Neticu, ka šis cilvēks aizgāja no KNAB "tukšām rokām". Rīdzenes sarunas jau bija, tagad rindā Tauriņu pirts sarunas. Gan jau ir vēl kādas. Tā kā papīriņu vicināšana noteikti tik drīz nebeigsies un kompromatu pludināšana turpināsies, lai izmantotu to savā labā. Gan jau viņam " uz āķa" arī kāds palika, par kuru iegūtā bet neizmantotā informācija vēl ir aktuāla un nav iestājies noilgums. Tā kā nav izslēgta jaunu kompromatu piegāde.
Specdienesti varētu šo tipu pavērot, pasekot un ko nu vēl tur viņi ar tādiem dara, domāju atklātos daudz interesanta.

Atbildēt

ironiskais

18.09.2018. 16:22

Vo, vo, ķeriet Jurašu par kaut kādu izdruku iespējamo "zādzību". I.Parādnieku, un citus lielos zagļus, un korumpantus lieciet mierā:))) Tie indulgences jau sen iepirkuši.

Atbildēt

Guntis

18.09.2018. 15:54

KNAB ļoti korekti atbildēja.

Atbildēt

"šie elementi"

18.09.2018. 14:55

kā reiz ir savākušies čekas projektos, Vienotības kroplās, atvasēs: JKP, Par un Progresīvie.

Atbildēt

leopards

18.09.2018. 14:46

Latvijas iedzīvotāji mēs komunistu,cekistu un korumpantu jūgā nodzīvojuši kopā 80.gadus,līdz demokrātijai 50.g.,pēc demokrātijas 30.g.mēs kalpojam priekš šīs valsts izzadzējiem,un tāpēc balsosim par KPVLV un JKP,kuri ir tiri no šiem elementiem,šinīs vēlēsanās katra biļetēna cena ir dārga,vajag pareizi izlietot.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...