Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to REKĀ

23.09.2018. 09:01

»

REKĀ

Būtu savādi, ja kāds , kurš nolēmis iet politikā un strādājis tiesībsargājošajās institūcijās, aizejot no tām , nepaķertu līdzi augstu amatpersonu vai citu partiju kompromitējošus dokumentus. Visdārgākā ir informācija. Kuram tā ir, tas ir uzvarētājs


Kad Latvijā vairs nevaldīs čekisti un pederasti, Jurašu par par "dokumentu paķeršanu līdz", sapūdēs cietumā. Ja tas mēsls kādu taisījās sakompromitēt, sen jau dokumentiem bija jānāk atklātībā.

Atbildēt

REKĀ

22.09.2018. 18:21

Būtu savādi, ja kāds , kurš nolēmis iet politikā un strādājis tiesībsargājošajās institūcijās, aizejot no tām , nepaķertu līdzi augstu amatpersonu vai citu partiju kompromitējošus dokumentus. Visdārgākā ir informācija. Kuram tā ir, tas ir uzvarētājs.

Atbildēt

vēlētājs

20.09.2018. 15:26

Pusi dienas Jurašam pabūt cietumā urku sabiedrībā un uzreiz atcerētos, ka nekādu dokumantu tam nekad nav bijis un miljonu kukuļa arī neviens tam nav piedāvājis.

Atbildēt

Bb

20.09.2018. 05:50

Jāveic kratīšana lai sameklētu kopijas.

Atbildēt

jjj

19.09.2018. 12:33

»

to jjj

Nav jūsu, čekas nozombēto padibeņu, vairākums


Toties liela daļa ir ZZS nozombēto, atvainojos nevis nozombēto, bet gan ieinteresēto dzīvot kā ir Zemkopības ministrija, LAD, LLKC, utt.

Atbildēt

???

19.09.2018. 12:30

»

Apnicis

Izskatās,ka JKP grib izmisīgi sagrābt varu valstī ar jebkādiem līdzekļiem


Jurašs tākā bija kursabiedrs arī Dambītim, Stuckam, Mutandis Mutantis nu un.

Atbildēt

to Buba

19.09.2018. 12:09

»

Buba

Straumem nav svarīga Kļaviņa/Emša/ Kučinska šmuces detaļas, taču interesē, kur Jurašs ticis pie NA baņķieru bankas dokumentiem


Kur tu, plānprātiņ, izrāvi par dokumentiem, no melīgā kontrabandistu jumta, Juraša, bezseguma apgalvojumiem?

Atbildēt

Apnicis

19.09.2018. 11:38

Izskatās,ka JKP grib izmisīgi sagrābt varu valstī ar jebkādiem līdzekļiem.
Jurass kā Straumes kursa biedrs jau varēja gan daudz ko sarunāt un dabūt.
Roka roku mazgā.

Atbildēt

vajag muldēt vajag

19.09.2018. 11:15

»

nevajag muldēt

vēlētāji grib labāku dzīvi nevis mistisku "korumpantu" tvarstīšanu. pie tam ir skaidrs, ka, ja nu kāds neder priekš korumpantu ķeršanas, tad tie ir jkp exknābisti. gadiem knābī sēdēja un rezultātu praktiski nekādu. tik vien zināja kā ar vienotības vārnām vīnu dzert un intrigas vīt...


Pašos pamatos valsts ekonomika nevar attīstīties un cilvēkiem dzīve uzlaboties (normāla medicīna, izglītība, drošība), ja valsts vadība ir korumpēta (izstrādāti normatīvie akti par labu noteikatajam ekonomiskajam grupējumam OIK, sadārdzinātā būvniecība, zāles dārgākās baltijā, vēža izmeklēšana par paaugstinātu cenu utt., utt). Tikai ar Jutas un Juraša vadību amatos sākās lielo zivju ķeršana, tas, ka laikā nenonāk līdz notiesāšanai ir likumu, ko izstrādā korumpētā valsts vadība, birokratija vaina. Paldies dažādām noplūdēm cilvēkiem ir reāla iespēja iepazīties ko un kādos apjomos piesedz korumpētā valsts vadība, kā veidojas shēmas pārņemt to vai šo nozari, ES fondus utt.

Atbildēt

Ciniķis

19.09.2018. 10:03

Pierādījumu, ka kaut kas būtu nozagts nav. Tāpēc tiek jautāts vai bija iespēja nozagt? Respektīvi, ja nav pierādījumu par to, ka zādzības notikums vispār ir bijis, tad jāsoda par “iespēju nozagt”. Pie tam, pēc šīs “loģikas” ir jāsoda Jurašs nevis politiķi, kuriem patiešām ir gan iespēja zagt, gan neizskaidrojamas bagātības, kopš viņi ir amatos. Parastā korumpantu un zagļu taktika ir kliegt par to, ka vajag atmaskot atmaskotāju t.i. ķeriet to, kurš ķer zagli! Nožēlojami.

Atbildēt

nevajag muldēt

19.09.2018. 09:06

»

jjj

Lai ko rakstītu tāpatās par JKP balsos vairākums, atklātās šmuces pie varas esošiem cilvēkiem pieriebušās. Reāli ekonomiskaispiedāvājums un solījumi nevienu vairs neinteresē, jo redzams, ka ekonomika attīstās neatkarīgi no valdības, bet valdības impotence cīņā ar ēnu ekonomiku ir 0. Vēlētājus interesē...


vēlētāji grib labāku dzīvi nevis mistisku "korumpantu" tvarstīšanu. pie tam ir skaidrs, ka, ja nu kāds neder priekš korumpantu ķeršanas, tad tie ir jkp exknābisti. gadiem knābī sēdēja un rezultātu praktiski nekādu. tik vien zināja kā ar vienotības vārnām vīnu dzert un intrigas vīt.

Atbildēt

jjj

19.09.2018. 08:29

»

Zaķis

Sapņotājs! Kuram vajadzīgi psihiski nestabila būtne un cilvēks, kurš savus solījumus lauž jau priekšvēlēšanu kampaņas laikā


Ja neesat ievērojušu, tad visa priekšvēlēšanu izrāde vajadzīga tikai un vienīgi presei, tv utt. Ienākumu gūšanai un reitingiem.

Atbildēt

!

19.09.2018. 07:40

knab-kompitenta iestāde ? :), labo lietu čempione.

Atbildēt

jjj

19.09.2018. 07:23

Lai ko rakstītu tāpatās par JKP balsos vairākums, atklātās šmuces pie varas esošiem cilvēkiem pieriebušās. Reāli ekonomiskaispiedāvājums un solījumi nevienu vairs neinteresē, jo redzams, ka ekonomika attīstās neatkarīgi no valdības, bet valdības impotence cīņā ar ēnu ekonomiku ir 0. Vēlētājus interesē tie, kas var iesēdināt korumpantus un JKP to var. Nebūtu tik rupji stādājis Streļčenoks varbūt JKP arī neviens neticēt, bet šis visu valdošiem sačakarēja par labu JKP.

Atbildēt

Klusē Lapsa

19.09.2018. 06:08

Savukārt gadījumā, ja Jūsu rīcībā ir informācija par iespējamu Biroja amatpersonu prettiesisku rīcību, lūdzam sniegt papildus informāciju, aprakstot gadījumu, kas ietver prettiesiskas rīcības pazīmes un normatīvos aktus, kas nav ievēroti.

Atbildēt

Straume atbild ļoti konkrēti

19.09.2018. 06:08

Šobrīd Biroja rīcībā nav informācijas, ka Biroja pārbaužu, izmeklēšanas darbību rezultātā iegūtā informācija būtu prettiesiski nonākusi trešo personu rīcībā.

Atbildēt

leopardam pat KPLV

19.09.2018. 02:39

TV Aizliegtajam paņēmienam analizējot pretendentu uz Saeimu ienākumus ar nodokļi
- soc. iemaksām, konstatēja, ka Kaimiņa Suņubūda un Zakatistova uzņēmums abi kopā guvuši krietnus ienākumus pagājušogad ap 1500€ katrs netto. Kāds dīvains sponsors uzturējis šīs firmas kopumā par 100 000€ gadā - 2017. gadā. Kas ir šis lobijs, kam gatavojas KPLV atstrādāt? Varbūt Drošibas policija vai Meroni- Lembergs. Kad Kaimiņam uzdeva jautājumu, viņš, lai izvairītos no atbildes, lūdza uzdot rakstiski. Uz KPLV un JKP krīt aizdomu ēna, ka šīs ir Drošības policijas projekti, ko drīkst par nodokļu naudu taisīt SAB un DP. KNAB, aizturot Kaimiņu Saeimā, mēģināja veicināt tautas protesta balsojumu, Savukārt Jurašs un Potapova nāk no operatīviem dienestiem DP un KNAB. Jurašu kaut kādi spēki liekot iet politikā, Kontretizēt TV24 viņš atteicās.

Politiskā un amatpersonu noziedzība turpināsies, slēpjot personu datus un pielietojot likumdošanas grozījumus, kas prokuroriem ļauj patvaļīgi neuzsākt vai izbeigt kriminālprocesus, prokuroriem patvaļīgi- koruptīvi apšaubot pierādījumu kopumu.

Atbildēt

Izvertēt

18.09.2018. 20:41

Vai Jurašs zadzis ir melīgi, jo Jurašs sacīja, ka informāciju viņam "aizdeva" KNAB darbinieks.

Atbildēt

Vispār

18.09.2018. 20:39

Kuram gan nav skaidrs, ka sasaucas divi tiesību normatīvie akti. Cionisti ar savu Gudro stratēģiju un taktiku panāca caur NA I. Mūrnieci Saeimas neizvērtētu balsojumu - grozījumus, kas ļauj prokuroriem izbeigt krimināllietas patvaļigi un koruptīvi - uz savu personīgo šaubu pamata. Ne tikai! Pat neuzsākt kriminālprocesu kā uzraugošam prokuroram. Tā tas notika ar Juraša iesniegumu. Itrs tiesību normatīvais akts ir ES regula par personu datu aizsardzību. Abus šos normatīvus saplusojot korupcija, patvaļa un amatpersonu noziedzība zeltin zeļ.

Atbildēt

to ironiskais

18.09.2018. 20:33

»

ironiskais

Vo, vo, ķeriet Jurašu par kaut kādu izdruku iespējamo "zādzību". I.Parādnieku, un citus lielos zagļus, un korumpantus lieciet mierā:))) Tie indulgences jau sen iepirkuši


Ja tu, un citi plānprātiņi uzskata, ka kontrabandistu jumtam, Jurašam, ir kādi dokumenti, lai liek galdā!

Atbildēt

ješkam kaput

18.09.2018. 19:49

neizceptais majors ... taisnstūris.

Atbildēt

Labais

18.09.2018. 19:46

Nevis varēja, bet zaga.

Atbildēt

Arta

18.09.2018. 18:44

Augstas amatpersonas.Pīpi zobos.Es vienmēr esmu sajūsmā par "pietiek" bildēm.Sevišķi labs ir Bergmanis un Vējonis laivā ar meičām

Atbildēt

zenta

18.09.2018. 17:16

»

Guntis

Redz kur vēl viens, kuram patiks, ja cilvēku vispirms apcietina un pēc tam piemeklē pierādījumus


Visi tie,kuri ir zaguši un nav saņēmuši sodu,ir pelnījuši atrasties cietumā.Protams būtu ideāli ja process notiktu kā attīstītajās demokrātiskajās valstīs Eiropā un būtu ātrs...nevis kā pie mums kad šie "varoņi" tiek pieķerti ....bet tiesas notiek diezin kad un nezin cik ilgi velkas....un pat Prokuratūra atrod attaisnojumu ilgajiem tiesas procesiem

Atbildēt

Olegs Ivankins

18.09.2018. 17:04

Keriet zagli!

Atbildēt

fa

18.09.2018. 16:31

Neticu, ka šis cilvēks aizgāja no KNAB "tukšām rokām". Rīdzenes sarunas jau bija, tagad rindā Tauriņu pirts sarunas. Gan jau ir vēl kādas. Tā kā papīriņu vicināšana noteikti tik drīz nebeigsies un kompromatu pludināšana turpināsies, lai izmantotu to savā labā. Gan jau viņam " uz āķa" arī kāds palika, par kuru iegūtā bet neizmantotā informācija vēl ir aktuāla un nav iestājies noilgums. Tā kā nav izslēgta jaunu kompromatu piegāde.
Specdienesti varētu šo tipu pavērot, pasekot un ko nu vēl tur viņi ar tādiem dara, domāju atklātos daudz interesanta.

Atbildēt

ironiskais

18.09.2018. 16:22

Vo, vo, ķeriet Jurašu par kaut kādu izdruku iespējamo "zādzību". I.Parādnieku, un citus lielos zagļus, un korumpantus lieciet mierā:))) Tie indulgences jau sen iepirkuši.

Atbildēt

Guntis

18.09.2018. 15:54

KNAB ļoti korekti atbildēja.

Atbildēt

"šie elementi"

18.09.2018. 14:55

kā reiz ir savākušies čekas projektos, Vienotības kroplās, atvasēs: JKP, Par un Progresīvie.

Atbildēt

leopards

18.09.2018. 14:46

Latvijas iedzīvotāji mēs komunistu,cekistu un korumpantu jūgā nodzīvojuši kopā 80.gadus,līdz demokrātijai 50.g.,pēc demokrātijas 30.g.mēs kalpojam priekš šīs valsts izzadzējiem,un tāpēc balsosim par KPVLV un JKP,kuri ir tiri no šiem elementiem,šinīs vēlēsanās katra biļetēna cena ir dārga,vajag pareizi izlietot.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...

Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....