Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lasitājs.

01.05.2022. 06:57

Divaina versija ka pipētāji tikai slimo ar vēzi.
Kapec neviens neceņšas sastādīt sarakstu ar partikas produktiem un to piedevām kas izraisa visu šo jau sen.

Atbildēt

Sūdainam plpelim

24.04.2022. 01:35

»

Uudens piipes

Biokiimiski to nikotiina gribuli var apspiest


Un suņu sēne garlaicības nomākšanai

Atbildēt

Uudens piipes

23.04.2022. 15:36

Biokiimiski to nikotiina gribuli var apspiest.
Asinszaale kaa antidepresants, citronliaana kaa energijas avots utt.

Atbildēt

Es

23.04.2022. 07:48

kā mēdzu teikt, sliktākais, ko savā dzīvē esmu izdarījusi, ir smēķēšana. Diemžēl šis netikums man piemīt 40 gadus. Galīgi neesmu priecīga no tā, ka esmu atkarīga no šīs iegribas. Ne veselības, ne naudas ziņā. Bet tā nu ir noticis, un pīpošu laikam gan līdz brīdim, ka vilkšu pēējo elpas vilcienu savā mūžā. Visiem jaunajiem, kuri niekojas, allaž saku - nedariet to un pat nemēģiniet. Bet nobeigumā komisks stāstiņš. Gadus 5 atpakaļ nolemjam ar ģimenes dr, ka vajadzētu veikt "tehnisko apkopi," kurā, protams man, kā pīpmanei rentgens obligāts. Nu tad dodos veikt rentgena apskati. Dr (vai tā ir medmāsa, nezinu), pirms apskates man pajautā, kādas man sūdzības. Saku kā ir - nekādas, bet esmu kārtīga pīpmane. Nu tiek pajautāts, cik ilgi pīpoju. Ātri piemetu galvā, un saku, ka 25 gadus. Un cik? atbildu, ka paciņa dienā aiziet. Nu jā, ulgi un daudz tiek pīpots. Uztaisa man rentgenu, un vaicā, vai atbildi gaidīšu uz vietas, vai uzzināšu pie ģimenes dr? Tā kā izrādās, ka atbildes gaiīšana aizņem vien pāris desmitus minūšu, saku, ka gaidīšu tagad. Sēžu koridorā, internetā ko palasu, un dzirdu, kā netālu esošā kabinetā, kuram durvis pusvirus, notiek sekojoša saruna: vīrieša balss vaicā: "ko viņa teica, cik ilgi pīpē?" Sieviete atbild: teica, ka 25 gadus. Un šai brīdī saprotu, ka 1) runa ir par mani, 2) es nejauši samelojos, jo pīpoju 35 gadus. Un te daktera verdikts: "tad pasakiet, ka viņa ir brīnums!" Pēčāk ģimenes dr smējās, ka tas zilais zīmodziņs (neatminu gan konkrēti to tekstu), bet fakts, ka plaušas ir absolūtā 100% normā, ir redzams tika rentgenoloģiskos izmeklējumos zīdaiņiem un ļoti maziem bērniem, jo pat absolūts nesmēķētājs manā vecumā jau ir ar plaušu bojājumiem. Tikai. Mans brīnums nenozīmē, ka kādam jāstūķē mutē pirmais nāves kociņš. Lai es būtu nu šis brīnums, bet šāda unikalitāte ir izņēmums, kurš allaž apstiprina patiesību. Nepīpējiet gan un nemaz nesāciet!

Atbildēt

wow

23.04.2022. 02:09

PR rakstelis.

Atbildēt

Fēlis

22.04.2022. 19:04

»

Gāgans

Robeža it kā ciet bet nezkāpēc kontrabass neizsīkst


Katru dienu kursēju uz darbu Rēzeknē un vienkārši hujeju, cik daudz ir krievu fūres. It kā taču aizliedza fašistiem te kravas vadāt. DP iet fašistu pavadā un nauda nesmird?

Atbildēt

Gāgans

22.04.2022. 18:45

Robeža it kā ciet bet nezkāpēc kontrabass neizsīkst

Atbildēt

KKKKKK

22.04.2022. 14:07

Principā vajag aizliegt visu, kas kaitīgs, piekrītu autoram! Bērnus vajag audzināt internātos - tikai pareizas lietas, izņēmums tikai gadījumos, ja vecāki saņēmuši speciālu licencētu apmācību bērnu turēšanai mājās. Visiem noteikt obligātu rītarosmi, kuru jāfilmē un pēc jebkura aktīva pilsoņa pieprasījuma jāspēj uzrādīt par pēdējiem 6m, pretējā gadījumā sods! Uzlikt par pienākumu visām sievietēm nodrošināt savam vīrietim seksu vismaz 2x nedēļā, bet ne vairāk kā 7x, visu apstiprināt ar peiņemšanas aktu, video, ja nespēj pierādīt - sods! Vārdu sakot - dzīve būs skaista! Pilsoņiem, kuri nopelna klimata bonusus un veselības punktus zināmā apmērā, tiek atļautas dzīvot speciālā komūnā - atbrīvotajās cūku fermās(gaļas ēšana ir aizliegta ar likumu) - mērenā elektroniski regulētā(ar saules enerģiju) klimatā un sabalansētu un veselīgu kaloriju padevi automatizētā sitēmā! Laime.

Atbildēt

belomorkanal

22.04.2022. 09:14

kuri vēlas, tie pīpē, kuriem nepatīk, tie ne.pirmie necenšas pārliecināt otros un otrādi. lai viss iet savu gaitu, jo bieži kāds nesmēķētājs un atturībnieks noliek karoti ātrāk, nekā tas otrs, kurš svilinājis visu mūžu

Atbildēt

Vecais

22.04.2022. 08:36

Jāsāk ar jaunatni, skolām.
Padomju laikā meitenes skolā nesmēķēja, pat zēni bija retums. Tika uzskatīts, ka sports nav savienojams ar smēķēšanu, ka smēķēšana ļoti kaitē veselībai. Un jaunieši tam ticēja. Bija pat gadījumi, ka par smēķēšanu no skolas izslēdza un aizsūtīja uz citu skolu.
Tiesa, jau pēc skolas beigšanas, vēlmē pierādīt sevi pieaugušu jaunieši uzsāka smēķēšanu, ko lielā mērā veicināja smieklīgi lētās un visur pieejamās cigaretes. Jāatzīst gan, ka sieviešu vidū smēķēšana tolaik bija reta parādība.
Ar šo komentāru vēlējos ieteikt vienu - paraudzīties uz PSRS laikiem - kā bērnus atturēt no smēķēšanas. Varēja taču!

Atbildēt

85

22.04.2022. 06:53

»

...

Fantastiskas zināšanas par smēķēšanas vēsturi un dzelžaina loģika.Savienot tīšu veselības graušanu ar kultūru vajag mācēt.Tad jau arī zagt var kulturāli,kā to darīja Vairas tante


Parazītmehānismam zūdot nebūtībā, tajā sasaistīto kaitniekelementu, pamatdzīvotājiem virspretlikumīgi zombētā, "kultūra" ir zaudējusi savu nozīmi un jēgu.

Atbildēt

P.

22.04.2022. 06:17

Nu, ja reiz lasītājai nepietika drosmes parakstīties... ko gan var gribēt?

Atbildēt

Fēlis

22.04.2022. 05:19

»

A.L.P.

Grūti atrast stulbākus komentārus par šiem ! Vai tiešām smēķētāji ir tādi idioti ,ka pilnībā attaisno pašu smēķēšanu ? Ja tu esi bezmugurkaula mīkstmiesis ,tad tā ari pasaki un ar tevi,stulbeni, neviens nerunās par kaut kādu atmešanu. Bet valdībai būtu jāievieš VISDRASTISKĀKIE noteikumi attiecībā uz...


Pirms kāda brītiņa laikam bļaustījies ka vajag ķert cilvēkus uz ielām un tik piespiedu kārtā spricēt, spricēt. Jūs esat nožēlojami. Krievijā tādi bļauj "za putina", bet kad vēji sāks pūst pretējā virzienā, bļaus "putin vrag naroda". Liekas ka esat paši gudrākie un aktīvākie, bet īstenībā pastulbs vadāms pūlis.

Atbildēt

85

21.04.2022. 21:27

»

A.L.P.

Grūti atrast stulbākus komentārus par šiem ! Vai tiešām smēķētāji ir tādi idioti ,ka pilnībā attaisno pašu smēķēšanu ? Ja tu esi bezmugurkaula mīkstmiesis ,tad tā ari pasaki un ar tevi,stulbeni, neviens nerunās par kaut kādu atmešanu. Bet valdībai būtu jāievieš VISDRASTISKĀKIE noteikumi attiecībā uz...


Smēķētāji ir nebūtībā zūdošā parazītmehānisma kā virspretlikumīgās "valsts" virspretlikumīgi balstītās kaitniekuzņēmējdarbības un slimā sociuma nozombēti, tāpēc nesaprot ko taisno. Bet tie kas apzināti ļaunpiedāvā citiem paši - iet ellē, tur viņiem īstā vieta, prom no pasaules un veselības.

Atbildēt

85

21.04.2022. 21:17

Dēmonkrātijas parazītmehānismam zūdot nebūtībā, tajā saistītajai kaitniekuzņēmējdarbībai strauji zūd apgrozījums, tāpēc dezinfportālos parādās pa kādai stulbreklāmai "atgādinot" par parazītu virspretlikumīgi zombētām atkarībām ar nikotīnu un kaut kādām karstā gaisa nikotīna "mazākas" kaitniecības idiotismiem.
Pamatdzīvotāji cilvēki, atcerieties elpošanu, un turpiniet dzīvot laimīgi.

Atbildēt

ha ha

21.04.2022. 20:38

Autors nevis cīnās pret smēķēšanu, bet lobē citu veidu nikotīna narkotikas nogādāšanai organismā.

Atbildēt

čto kuriš salaga?

21.04.2022. 19:45

Volos ļubimoi ženščini!!!
Bļizko k žope rvjoš, salaga!

Atbildēt

Žulis

21.04.2022. 19:07

Izskatās, ka te troļļi izklaidējas, manā vārdā rakstot komentārus un tad šos pašu rakstītos komentārus apspriežot. Tas priekš manis nav nekas jauns. Katrs izklaidējas atbilstoši manam garīgās attīstības līmenim.

Atbildēt

Papirausis

21.04.2022. 18:48

»

IM

Nu bet, kāpēc gan Tu tik nervozs? Komentāri tavai patiesībai uz varžacīm kāpj? Uzsmēķē draudziņ un viss labi būs


Pēdēja laika paštaisno un nervozo skaits ir stipri palielinājies.Ja viņi vienkārši apsēstos ,uzsmēķētu,vai par piemēru iedzertu un kārtīgi uzkostu,tad viss būtu daudzmaz kārtība,bet ne,viņi bāžas visam pudelēm par korķi un visur lien ar savu gudrību.Tas jau ir sliktāk …bet tādi laiki

Atbildēt

A.L.P.

21.04.2022. 18:05

Grūti atrast stulbākus komentārus par šiem ! Vai tiešām smēķētāji ir tādi idioti ,ka pilnībā attaisno pašu smēķēšanu ? Ja tu esi bezmugurkaula mīkstmiesis ,tad tā ari pasaki un ar tevi,stulbeni, neviens nerunās par kaut kādu atmešanu. Bet valdībai būtu jāievieš VISDRASTISKĀKIE noteikumi attiecībā uz smēķēšanu tieši BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM !!!Pārējie smēķētāji krietni ātrāk par vidējo normu nosprāgs gan no vēža ,gan no kuņģa čūlas ,gan desmitiem citu slimību !Pasargāsim vismaz jauniešus no šīs kroplības !

Atbildēt

nu ir noskaidrots

21.04.2022. 18:03

Viena būsteršprice pret C19 ir kaitīgāka veselībai kā 2 paciņas cigarešu dienā 10 gadu garumā!

Atbildēt

IM

21.04.2022. 17:47

Cilvēki ir riebīgi. Visriebīgākie ir tie kas grib būt baltāki par baltu un tīrāki par tīru. Tabaku smēķē jau kopš sen seniem laikiem. Protams ka smēķēšana no vienas puses ir kaitīga (no tās puses no kuras to pēta). Bet no otras puses tā ir pasaules kultūras vēsture, indiāņi pīpēja miera pīpes, Kubas cigāri, mūsdienu straujajā laikā smēķēšana noņem ne mazāk kaitīgo stresu ( vai kāds ir pētījis smēķēšanas plusus). Tagad kādiem super tīrajiem un super baltajiem galvās rosās domas ka tam visam vajadzētu pārvilkt pāri treknu strīpu, uz visiem laikiem? Man būtu žēl, tas būtu zaudējums cilvēcei. Ja jau Dievs ir devis cilvēcei ko tādu kā tabaku tad lai cilvēks ar protas to kulturāli lietot un nenonievā. It sevišķi tas būtu zaudējums ja tabaku aizstātu ar marihuānu, tabletēm, līmi un visādiem citādiem surogātiem.

Atbildēt

Vis šokolādē

21.04.2022. 17:45

Nepiekrītu. Pasaule ir nereāli pārdzīvota, zeme jau tagad nespēj visus paēdināt, vēl pāris miljardu divkāju zeme neizturēs. Tāpēc vis, kas samazina cilvēka mūža garumu ir jāuzņem kā zemes svētību. Par cigaretes, tabakas kaitīgumu var diskutēt, bet domāju, ka to teiksim nevar salīdzināt, ar izmešiem no auto, ko katrs no mums ieelpo tikko iziet ārā uz ielas. Bet nav dzirdēts, ka kādu tas daudz satrauktu. Tomēr pēc kaitīguma, tos pat nevar salīdzināt. Iesaku pamēģināt. Iedarbiniet motoru, izpūtējam pievienojiet šļūteni, un pa atvērta loga šķirbu to ievadiet salonā, variet atslābināties, ieslēgt relaksējošu mūziku, varbūt uzpīpēt kādu(pēdējo) cigareti.

Atbildēt

Papirausis

21.04.2022. 17:28

Kamēr kovid frontē īsa atelpa jāsūta veselības ministrs uz Malaiziju pieredzes apmaiņā.Lai brauc tur un izpēta visu kas un kā…

Atbildēt

Jonis

21.04.2022. 17:19

»

Domātājs

No smēķētājiem tikai 10% slimoja ar C19. Tā ka vajadzētu smēķus atbrīvot no nodokļiem, lai jebkuram būtu "pieejami". Protams, ja šitādi aizliedzēji nenodarbojas ar cilvēces iznīcināšanu


Nu gan stulbību izspļāvi. Tas ir tāpat kā pateikt, ka ar Covid būtu saslimuši tikai 10% no tiem, kas nelieto prezervatīvus. It kā kāds tādus datus apkopotu un publiskotu

Atbildēt

Domātājs

21.04.2022. 16:18

No smēķētājiem tikai 10% slimoja ar C19. Tā ka vajadzētu smēķus atbrīvot no nodokļiem, lai jebkuram būtu "pieejami". Protams, ja šitādi aizliedzēji nenodarbojas ar cilvēces iznīcināšanu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...