Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Vai Levits kritizēja ASV?

Arturs Priedītis
25.09.2019.
Komentāri (23)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ko var muldet

01.10.2019. 10:14

»

to PIETIEK

Vai Kūciņa pavadīja Levitu uz Ņujorku? Sieviņa arī nav redzama! Vai par Veco ēbreju rūpējas tikai Teikmanis


apskaties prezidenta majas lapaa tur visas bildes no nujorkas.Ne jau nu vini tagat,kad papusei piekerti tik neuzmanigi bus.to jau nodar kada rigas pils tolete

Atbildēt

Cilvēks 666

29.09.2019. 07:08

»

Nenomelno savu prezidentu - sevi kopas

Tu "Ne cilvēk 333"- - liels intrigants, melis un nomelnotājs. Neaiztiec savu prezidentu, jo ar to tu pats sevi, Latviju piesmej. Prezidentam un viņa runai nav ne vainas. Nebāz klāt stukačus, ja tev nav pierādījumu. Daudzi stukači nav atšifrēti, jo kad izslēdza, kartiņu iznīcināja, bet vairuma palika...


hazarmafijas piderasts never būt Latvijas prezidents un vispār, Latvija kā valsts ir žīdu projekts, turklāt šai vietai kuru sauc par Latviju nekad nav bijis prezidenta, jo arī Ulmanis bija tikai žīdu ieliktenis nozagto zemju pārvaldei.

Atbildēt

to PIETIEK

27.09.2019. 20:20

Vai Kūciņa pavadīja Levitu uz Ņujorku? Sieviņa arī nav redzama! Vai par Veco ēbreju rūpējas tikai Teikmanis?

Atbildēt

Kārlis Svitiņš

26.09.2019. 11:38

Artūrs Priedīts kritizē salašņas, un tas šiem nepatīk.

Atbildēt

Jānis E.

26.09.2019. 10:52

Pašā ASV notiek cīņa starp starptautisko korporāciju un valstisko interešu aizstāvjiem. Globālistiem pretinieki ir visi, kuri cenšas samazināt viņu peļņu, pirmkārt un galvenokārt tā ir valsts. Ja līdz šim mūsu ārpolitika bija baidenistu pusē, tad prezidenta runa šo pārliecību ir mazinājusi.

Atbildēt

cik labi

26.09.2019. 09:11

ka mums ir tāds Priedītis, kas visu zin. cik labi, ka viņš no Raiņa dienasgrāmatām pārgājis uz pasaules politiku. jācer, ka palātas kaimiņiem ir interesanti.

Atbildēt

Aivis

26.09.2019. 08:54

Arča "Bomzis" Priedītis vēl turās pie dzīvības! Malacis!

Atbildēt

voila

26.09.2019. 07:18

vispār jau, Levits uztājās diezgan atbilstoši. ANO kā organizācijas nozīme būtībā ir ar nozīmības koeficietu tuvu nullei. Tukšpļāpātava, kur katrs var izteikt savu sāpi. Tās reolīūcijas noder vairāk pašu atskaitēm

Atbildēt

?

26.09.2019. 07:03

vai kucina pavadija levitu uz asv un sedeja pustuksaja zale ?

Atbildēt

kaut kas nedzirdets !

26.09.2019. 07:00

ebrejs kritize asv !

Atbildēt

Nenomelno savu prezidentu - sevi kopas

25.09.2019. 22:42

»

cilveks444

Par Levita interviju pie Dombura...


Tu "Ne cilvēk 333"- - liels intrigants, melis un nomelnotājs. Neaiztiec savu prezidentu, jo ar to tu pats sevi, Latviju piesmej. Prezidentam un viņa runai nav ne vainas. Nebāz klāt stukačus, ja tev nav pierādījumu. Daudzi stukači nav atšifrēti, jo kad izslēdza, kartiņu iznīcināja, bet vairuma palika. Stukači bija robežsargos, armijā, milicijā, bet daļa no Latvijas un ārzemēs - bija Maskavas aģenti un kartiņu Latvija nav. "...Kas notika ar čekas maisiem, kamēr tie atradās Maizīša un SAB pārraudzībā? Vai tur, kas netika paņemts nost, vai tur, kas netika pielikts klāt?! - jādomā, ka liela taisnības. Jābūt muļķim, lai gatavus, strādāt gribošus aģentus nesaglabātu, lai turpina strādāt, pie tam nodrošināta slepenība. Tur jau tā "afēra" bija,ka ka komisiju pie kartiņām nelaida.Tas nav pretvalstiski, bet gan profesionāli pareizi darīts. Kas no tā, ja kādu atšifrē? Labāk lai darbojas savas valsts labā. Aģentus publicēt NEDRĪKSTĒJA mēs ar publicēšanu pasviedām ziņas, par kuriem aģentiem mums ir informācija, par kuriem nav, lai tos turpina uz šantāžas pamata izmantot tas pats KGB?!

Atbildēt

Miša

25.09.2019. 21:43

Bet tas gan,Levits bija stipri satraucies,tādu viņu nebija gadījies vēl redzēt,parasti tāds galīgi mierīgs pelmenis,bet šinī runā roķeles diezgan krampī,sarkana dzīsla uz pieres izpiedusies un mute arī kalta..:-)

Atbildēt

Miša

25.09.2019. 21:39

Ik pa brīdim uzmetu aci,kurš runā,ko saka... tukša zāle bija gandrīz vienmēr, izskatījās,ka tur tikai ieiet piesēst kad piekusuši no apkārt staigāšanas,droš tur ārā paika un dzērieni

Atbildēt

cilveks444

25.09.2019. 21:21

Par Levita interviju pie Dombura!

Vai kādam ir ilūzijas, ka tik ilgi neatvērtie čekas “maisi” tika atvērti bez nodoma? Bez tālejoša nodoma, bez labi izstrādāta plāna, kurš pielietojams, lai pie varas esošie saglabātu pilnīgu kontroli pār Latviju?! Bet viņi savukārt nodrošinātu pilnīgu kontroli pār sevi Latvijas saimniekiem no Vašingtonas un Briseles?!

Pie varas Latvijā ir Rietumu ietekmes aģenti. Premjers – Kariņš un prezidents – Levits. Protams, zinot peripetijas ar VVF, jājautā vai tikai Rietumu ietekmes aģenti?! Tas ir būtiski. Ļoti pat būtiski. Jo ar tiem, kas kalpo vienai pusei viss vismaz ir diezgan skaidrs. Bet no tiem, kas atdodas vairākām lielvarām, var sagaidīt visu ko.

Kā ir ar Levitu? Viņš intervijā Domburam minēja, ka Rietumu specdienesti diez vai bija iefiltrējuši savus aģentus latvieši trimdas organizācijās. Hmm?! Vai nu pilnīgs pamuļķis, vai nu arī melo. Pēc pirmā neizskatās, paliek otrais. Tad kāpēc, visticamāk, melo? Laikam tāpēc, ka zina, ka latviešu tautu var mānīt, kā mazus bērnus, mēs ticam visam, ko mums paber priekšā.

Tas pats ir par čekas maisiem, par Dombura interviju ar Levitu. Levita reitings, lai kā arī šo slavinātu, Latvijā nav augsts. Un Levits ir tik labumu kārs, ka pats savām rokām, grābjot pēc privilēģijām, savu jau tā zemo reitingu dzen kā ar āmuru zemē. Bet plāns ir pavisam cits. Levitam, lai šis varētu pildīt uzdoto misiju, jābūt tautas sajūsmas aplaizītam.

Tāpēc arī Domburs veido Levita imidžu caur čekas maisiem, kā cietēja tēlu no stukačiem, kas bijuši apkārt “cēlajam” Levitam. Levits vēl omulīgi bubinot piebalso Domburam, un latviešu sabiedrība no laimes kūst. Lūk, nācijas tēvs, lūk, varonis mūsu. Lūk, kārtējais elks, ko uz pjedestāla celt!

Padomāsim. Padomāsim tā pamatīgi. Kurš visskaļāk sauc – ķeriet zagli? Tas viens. Otrs! Kas notika ar čekas maisiem, kamēr tie atradās Maizīša un SAB pārraudzībā? Vai tur, kas netika paņemts nost, vai tur, kas netika pielikts klāt?! Zinot, kam Maizītis kalpo, jautājumi rodas.

Tāpēc kritiski jāvērtē Dombura propagandas raidījumi, tāpēc jābūt vērīgiem, jo, redz, aģents “Karmen” nav atšifrēts, tam nav kartīte atrodama?! Līdz ar ko, arī minējumi. Toties Levits, kā VDK vajāts, jāj Baltā zirgā. Manuprāt, ja reāli būtu vajāts, tad nekādi triki ar uzvārda burta maiņu, nepalīdzētu. Netiktu viņš uz Latviju (toreiz-LPSR).

Atbildēt

Karote

25.09.2019. 19:58

Ja paskatās ukraiņu Zelenska runu, top skaidrs, kur ir Prezidents, un kur kārtējā bēdīgas kvalitātes dekorācija, bez idejām, bez degsmes, bez drosmes runāt savā valodā.

Atbildēt

kad putins runāja, visi bija kājās , jo gāja ārā

25.09.2019. 18:59

logoreja ir simptoms

Atbildēt

voila

25.09.2019. 18:06

»

Ko levits lieto ???

Latvijas piemērs rāda, ka tiesiskuma, demokrātijas un cilvēktiesību principu garantēšana ir svarīgs priekšnosacījums tam, lai valsts varētu veiksmīgi pilnveidoties


tur nekas nav jālieto, tās ir labi iesliedētas frāzes. Kādreiz katram, tribīnē kāpjošam, partijniekam bija grāmatiņa ar saturā gatavu un gramatiski daudz maz pareizu teicamo...

Atbildēt

TT

25.09.2019. 18:02

bet man naivi gribas cerēt, ka ne visi ASV priekšā metas ceļos, varbūt tomēr ir kāds, kas sāk sapras, ka ASV interesē tikai savas intereses un beidzot sāk uzdrošināties skaļi izteikties

Atbildēt

pārvaldnieks

25.09.2019. 17:54

»

Ko levits lieto ???

Latvijas piemērs rāda, ka tiesiskuma, demokrātijas un cilvēktiesību principu garantēšana ir svarīgs priekšnosacījums tam, lai valsts varētu veiksmīgi pilnveidoties


Tikai " košer vodka" ,Ražotu Baltkrievijā vai Moldova pēc Izraēliešu receptes (ar Rabināta Or-Akiva atļauju) un uzkož kosher zaceni.

Atbildēt

Ko levits lieto ???

25.09.2019. 16:24

Latvijas piemērs rāda, ka tiesiskuma, demokrātijas un cilvēktiesību principu garantēšana ir svarīgs priekšnosacījums tam, lai valsts varētu veiksmīgi pilnveidoties.

Atbildēt

Imants

25.09.2019. 16:24

Arturs stāsta kā gudrs, bet nepateica "cik melns aiz naga". Tā var izrunāties pat jebkuras klases skolnieks, kurs prot lasīt. Izlikties par gudru kādu aprunājot vai nopelt - nekāda māksla nav. Saprotams, ja to būtu rakstījis "kasīklis", kuram niez un gribas pakasīties. Nu ja, tā ir cilvēku daba - aprunāt vai paķidāt ar "gudrībām" otru gudru cilvēku, lai, uz tā fona, ka kritizē gudra cilvēka teikto, izskatītos, ka esi gudrs, kaut tās gudrības šeit ir ta pamazāk.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...