Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Vai masku lietošana sākumskolā tiešām ir Eiropas labākā prakse?

Vecāki, kuri parakstījušies par iniciatīvu
24.01.2021.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

WOOD

07.02.2021. 19:44

Do You Want To See The Simple Japanese Tonic That Melted 57 LBs Of Lethal Fat From My Wife's Body And TRANSFORMED Her Life Right Now? 100% free of any side effect. For more detail visit......... bit.ly/2YRednV

Atbildēt

slīcinies pats!

30.01.2021. 10:56

»

Opis

Zane, aizej noslīcinies atejā. Runa ir par to, ka nevis nevajag, bet ka nemāk pareizi nēsāt tik ilgi


Kura pienākums ir iemācīt bērnam pareizi lietot masku vai tualetes papīru? Valdības, Saeimas vai varbūt tomēr vecāku? Bet ja bērnelis ir garīgi atpalicis, tad ar psihiatra izziņu masku var nenēsāt pilnīgi oficiāli.

Atbildēt

Mx

29.01.2021. 16:12

»

Kādi tev trolli?

Tie ir VDD nacistu troļļi, kuri reklamē C19 un pierunā, piespiež, šantažē vakcinēties pretēji Nirnbergas kodeksam, ko ieviesa, tiesājot nacistiskos noziedzniekus, kas koncentrācijas nometnēs eksperimentēja ar ieslodzītajiem ar piespiedu vakcināciju, kas atkārtojas arī šodienas Latvijā...


21.04.2020 - Diennakts laikā Valsts policija veikusi 1488 pārbaudes par ārkārtējās situācijas ierobežojumu neievērošanu un uzsākusi 12 lietvedības.

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/latvija-covid-19-apstiprina-vel-9-cilvekiem-kopa-saslimusi-748.a356700/

Jebkurš muļķis 5 minūšu laikā Wikipedia var noskaidrot, ko nozīmē skaitlis 1488...

Ievadied Google kombināciju "1488 coronavirus" un mēmi paliksiet no pārsteiguma...

Atbildēt

Opis

29.01.2021. 13:01

»

zane

Nu tad pasakiet, ka nevajag maskas Kristapam un citiem vecākiem, skolotājiem un skolu darbiniekiem, kuri ir inficējušies no skolniekiem! Pasakiet to tiem, kas jau miruši...


Zane, aizej noslīcinies atejā. Runa ir par to, ka nevis nevajag, bet ka nemāk pareizi nēsāt tik ilgi.

Atbildēt

Pilnīgi neviena juridiska persona neatbild par C19 vakcinēšanas eksperimentu sekām

29.01.2021. 12:38

»

Nirnbergas kodekss

Nirnbergas kodekss...


Lai neatbildētu par sekām, visas firmas, kas ražo vakcīnas, jau juridiski norobežojušās no atbildības par vakcīnu radītām sekām. LV pat šai sakarā atteikusies ar 2020. gada 13. martu no cilvēktiesību ievērošanas veselības aizsardzības jomā, lai nav jāmaksā kompensācijas, ja personas vēršas ECT.

Lai neprotestētu pret faktu, ka LV atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas, izsludina komendantstundas un pulcēšanās aizliegumus, lai nevar politiski protestēt.

Atbildēt

Nirnbergas kodekss

29.01.2021. 12:29

»

Kādi tev trolli?

Tie ir VDD nacistu troļļi, kuri reklamē C19 un pierunā, piespiež, šantažē vakcinēties pretēji Nirnbergas kodeksam, ko ieviesa, tiesājot nacistiskos noziedzniekus, kas koncentrācijas nometnēs eksperimentēja ar ieslodzītajiem ar piespiedu vakcināciju, kas atkārtojas arī šodienas Latvijā...


Nirnbergas kodekss
Valoda
Uzraudzīt
Labot
Nirnbergas kodekss (vācu: Nürnberger Kodex) ir ētikas normu kopums, kas regulē pētniecību ar cilvēku iesaisti. Tas tika izveidots 1947. gadā pēc Nirnbergas procesa, kurā tiesāja Otrā Pasaules kara noziedzniekus, tai skaitā ārstus un zinātniekus, kuri bija veikuši eksperimentus ar cilvēkiem.

Desmit Nirnbergas kodeksa punkti Labot

Uzzināt vairākŠajā rakstā ir pārāk maz vikisaišu.
1. Obligāti nepieciešama cilvēka brīvprātīga piekrišana. Tas nozīmē, ka eksperimentā iesaistāmas personas, kam ir juridiskas tiesības dot piekrišanu; kam ir brīvas izvēles iespēja dot piekrišanu bez mazākās varmācības, krāpšanas, viltus, piespiešanas, maldināšanas vai citas spaidu vai piespiedu metodes; kam ir pietiekamas zināšanas un izpratne par paredzēto eksperimentu, lai spētu pieņemt saprātīgu un apzinātu lēmumu. No tā izriet, ka, pirms eksperimentā iesaistāmā persona dod savu piekrišanu, tai jādara zināma eksperimenta būtība, ilgums un mērķis; eksperimenta metode un norise; visas paredzamās neērtības un risks; iespējamās sekas, kas var rasties viņa veselībai vai personībai no piedalīšanās eksperimentā. Pienākums un atbildība vērtēt saņemtās piekrišanas kvalitāti gulstas uz katru personu, kas organizē vai vada eksperimentu. Tas ir personisks pienākums un atbildība, kuru nevar nesodīti deleģēt citai personai.

2. Eksperimentam jādod sabiedrības vispārējai labklājībai tādi nozīmīgi pozitīvi rezultāti, kuri nav iegūstami ar citām pētniecības metodēm vai līdzekļiem, un tas nedrīkst būt nejaušs un tātad būtībā nevajadzīgs.

3.Eksperimentam jābalstās uz rezultātiem, kas iegūti eksperimentos ar dzīvniekiem, uz zināšanām par slimību dabu vai citām eksperimentā pētāmajām problēmām, lai sagaidāmie rezultāti attaisnotu eksperimenta veikšanu.

4. Eksperiments jāveic tā, lai tā gaitā nepieļautu nevajadzīgu fizisku un garīgu kaitējumu un jebkādas nevajadzīgas ciešanas.

5. Nedrīkst izdarīt eksperimentu, ja jau iepriekš ir pamats domāt, ka tā rezultātā var iestāties nāve vai invaliditāte. Izņēmums varētu būt eksperimenti, kurus ārsti veic paši ar sevi kā eksperimenta objektu.

6. Riska pakāpe nekad nedrīkst būt lielāka kā eksperimentā risināmās problēmas nozīmīgums cilvēcei.

7. Jāveic nepieciešamie sagatavošanas darbi un jāparedz eksperimenta objekta iespējami droša aizsardzība pret niecīgāko kaitējumu, invaliditātes vai nāves varbūtību.

8. Eksperimentu drīkst veikt tikai zinātniski kvalificētas personas. Tiem, kas kā vadītāji vai izpildītāji piedalās eksperimentā, visa tā gaitā nepieciešama augstākā meistarība un rūpība.

9. Cilvēkam — eksperimenta objektam ir tiesības jebkurā brīdī prasīt eksperimenta pārtraukšanu, ja viņš nonācis tādā fiziskā vai garīgā stāvoklī, ka eksperimenta turpināšana viņam šķiet neiespējama.

10. Eksperimenta zinātniskajam vadītājam jābūt gatavam pārtraukt eksperimentu jebkurā brīdī, ja viņam, rīkojoties pēc labākās sirdsapziņas un liekot lietā visu savu prasmi un prātu, tomēr ir pietiekams pamats pieņemt, ka eksperimenta turpināšana var sagādāt cilvēkam kaitējumu, izraisīt tā invaliditāti vai nāvi.[1]

Atbildēt

Kādi tev trolli?

29.01.2021. 12:27

»

WWW

Cik tagad maksā covidtroļļiem par idiotiskiem covidpropagandas komentāriem


Tie ir VDD nacistu troļļi, kuri reklamē C19 un pierunā, piespiež, šantažē vakcinēties pretēji Nirnbergas kodeksam, ko ieviesa, tiesājot nacistiskos noziedzniekus, kas koncentrācijas nometnēs eksperimentēja ar ieslodzītajiem ar piespiedu vakcināciju, kas atkārtojas arī šodienas Latvijā.

Atbildēt

Lūdzu, kur ir pētījums

29.01.2021. 10:23

»

paga paga

Vecāki neseko līdzi jaunākajai informācijai. Sakarā ar jauno mutantvīrusu atklāts, ka daudzi mazie bērni ir covid pozitivi un pārnēsā vīrusu un tā kā tas tagad ir ļoti lipīgs arī mazajiem bērniem ir jānēsā maskas vai arī skolas tiek slēgtas sakarā ar karantīnu, tieši skolas ar mazajiem bērniem...


Un kur šo informāciju izlasīji - recenzētā pētījumā vai masu medijos? Nav neviena pētījuma, kas atbilst zinātniskiem postulātiem, kas šo pierādīto. Ir tikai manipulācija ar cilvēkiem presē...

Atbildēt

Pret masku lietošanu bērniem

29.01.2021. 10:07

Ciparizācijas kompetence liek Levitam un Kariņam, Pauļutam, Pabrikam pieņemt idiotiskus lēmumus. Ja viņi to nedarīs, idiotiski lēmumi tiks pieņemti pret viņiem terora formā. Bloķējot banku kontus, safabricējot kriminālprocesus.

Kas to dara? Globālās fiananšu kororokrātijas apvienote specdienesti - CIP, Mossad - arī ieceļ VP un MP - Levitu, Kariņu. Vietējiem tik jāpiekrīt, jo vasts dzīvo uz parāda.

Ciparizācijas kompetences ierēdņiem un pašvaldību vadītājiem, deputātiem utt. uzliek pienākumu rīkoties pēc instrukcijas, rokasgrāmatas, augstāku amatpersonu norādēm. Ja tiek ievērotas instrukcijas, netiek pieņemti subjektīvi lēmumi, “ciparizācijas kompetencē” paaugstina atalgojumu, paaugstina amatu, virza politikā, prēmē utt.

Klasisks piemērs. K. Kariņam piezvanīja no PVO un ieteica uzdot Veselības ministrijai izstrādāt “pūļa vakcinācijas plānu”, ko K. Kariņš arī nekavējoties izdarīja. Pūlis ir personu grupa, kura neapzinās savas tiesības. K. Kariņš pareizi lieto vārdu “pūlis”, to attiecinot uz tautu valstī, kad valsts atteikusies 2020. g. 13. martā no cilvēktiesību ievērošanas. Pūlim, redzams, ir vienalga, ka valsts atteikusies ievērot cilvēktiesības.

Valsts pūļa vakcinācijas sakarā gribēja grozīt krimināllikumu, ar likumu nostiprinot “terorista” priekšstatu sabiedrībā - tā ir persona, kura iebilst varas viedoklim. Personu, kura nepiekrīt vakcinācijai, atsaucoties uz Nirnbergas kodeksu, gribēja pieskaitīt teroristiem. “Ciparizācijas kompetence” lika valdībai izstrādāt šādu priekšstatu, nostiprinot ar likumu.

Tiek plānots ieviest citu priekšstatu arī par teroristu. Runa ir par “etnisko teroristu”.

Ieviestā “ciparizācijas kompetence” vērsta uz mākslīgā intelekta prioritāti pār cilvēcisko viedokli, reālām medicīniskām patiesībām valsts digitālās elektroniskās koncentrācijas nometnes katras personas sociālā kredītreitinga ieviešanai un kotrolei.

Tādēļ ikvienam jau šodien tas jāzin. Digitālajā personu kontrolē VDD personu novērošanas un kontroles dienesta darbinieki rīkojas un rīkosies atbilsoši instrukcijām, nevis pēc sava subjektīvā viedokļa.

Lai atvieglotu valsts un globālo pārvaldi “ciparizācijas kompetencēs”, sociālā inženierija prasa digitālu sabiedrības kontroli.

Ķīnā no 2014. -2020. g. bija plāns izstrādāt sociālās kreditēšanas reitingu sistēmu Ķīnas “digitālajā elektroniskajā koncentrācijas nometnē”.

No 2021. g. 1. janvāra spēkā stājies jauns ĶTR Civilkodekss starp pilsoņiem un valsti.

Tā 1029. pants dod personai tiesības koriģēt savu sociālo krefītreitingu, to apstrīdot.

Tā 1030. pants dod personai tiesības reitingu aģentūrai lūgt mainīt savu sociālo reitingu.

Reitingu aģentūra ir Ķīnas Centrālā banka ar plānoto elektronisko juaņu. Centrālā banka sekos visiem personas naudas konta apgrozījumiem, likumpārkāpumiem un citiem sociāliem reitingiem, ierobežojot piekļuvi naudas kontam atkarībā no sociālā reitinga līdz konta slēgšanai, personai nonākot ieslodzījuma vietā, izciešot sodu.

Šādu sistēmu jau ievieš Krievijā un plāno ieviest Eiropā un visā pasaulē inkluzīvā kapitālisma apstākļos, kas ļaušot katrai personai radoši izpaust un pielietot savus talantus.

Atbildēt

Robis

29.01.2021. 09:47

Jocīga mums tā statistika, jo ne maniem radiem, ne draugiem, ne paziņām, ne kaimiņiem, ne kursa biedriem nav zināms neviens, kurš būtu saslimis ar covid, kur nu vēl miris.

Atbildēt

Vieta, kur inficējas?

29.01.2021. 09:42

Es sevi testēt nekad neļaušu, jo tajā telpā, kur notiek testēšana, ir visvairāk infekcijas vīrusu. Ja tiek ņemts tests slimajam, bet pēc šī slimā ienāk veselais, bet gaisā , uz laboranta drēbēm , matiem, halāta , uz testa priekšmetiem ir slimā cilvēka atstātie vīrusi. Laborants ar kociņu tos iebaksta labi dziļi tobrīd veselā cilvēka degunā. Kurš var izslēgt šo varbūtību? Pat NMPD vadītāja Cipule TV intervijā šo iespēju neizslēdza.

Atbildēt

Mūsu ārprāts!!!

29.01.2021. 09:36

Var jau regulāri pasmieties par Krieviju, bet arī der neaizmirst, ka Krievijā ir daudz ievērojamu ārstu, akadēmiķu, zinātnieku. Kādā TV raidījumā Krievijas pazīstamākie ārsti skaidroja masku nēsāšanu bērniem. Visi kā viens kategoriski bija pret( !!!) masku nēsāšanu bērniem, jo bērnu elpceļi ir neattīstīti, šauri, kas var novest ne tikai pie nosmakšanas, bet arī traucē smadzeņu apgādi ar skābekli, kas savukārt atstāj neatgriezeniskas sekas uz bērna veselību un turpmāko dzīvi. Bērns ir augumā mazs, tāpēc viņa elpa neskar pieaugušos, tie nevar inficēties, ja vien pieaugušais nepietupsies, nepaņems klēpī u.t.t.

Atbildēt

asv kolonijas ikdiena

29.01.2021. 09:34

mulku zeme slimniekus arste ar vadlinijam !

Atbildēt

!

29.01.2021. 09:09

»

Secinājums

Pēkšņi atcerējās par gripu.Vai nav dīvaini


mulku zeme nav vakcinas ne pret gripu ,ne pret covid-19,ir tikai karinlevita rezima vadlinijas.

Atbildēt

SPUTNIK V

29.01.2021. 09:07

pianists pavluts,ebrejs levits un amerikanis karins muld ka nenormali.jaunvards siem klauniem ir vadlinijas,bet vakcina pret covid-19 mulku zeme ta nav.pilknabis zaga,nodarbojas ar korupciju un muldeja par fiskalo disciplinu.

Atbildēt

Mūsu ielā padomju laikos no gripas

29.01.2021. 06:46

»

paga paga

Visā manā mūžā es nezinu nevienu, kas būtu nomiris no gripas. Nevajag te muļķības rakstīt un demagoģēt


nomira kāds 15 g v zēns. Mēs bijām vienaudži. Toreiz bija smaga gripa ļoti daudziem. Atceros, ka gulēju slapjš un nemaņā ar 40 grādu temperatūru, muterīte lika dzert karstu pienu ar medu. Kad atveseļojos, uzzinājām, ka tas zēns no stūra mājas ir miris.

Atbildēt

Tu esi idiots,

29.01.2021. 06:42

»

WWW

Kārtējais COVID idiots! Lasi muļķi, ko saka specialisti...


ja tici Patraševičam un valsts algotiem ekspertiem.

Neviens nevar pārbaudīt, kādus vēl vīrusus testējamiem sabāž degunos dziļi jo dziļi. Es brīnos par tiem idiotiem, kas ļauj sevi traumēt un aplipināt.

Atbildēt

fakts

29.01.2021. 06:03

»

WWW

Kārtējais COVID idiots! Lasi muļķi, ko saka specialisti...


Ko tu liec tās antikvārās saites! Viņš to teica, kad Latvijā ar C-19 miruši bija 6,5x mazāk cilvēku nekā pašlaik. Turklāt vēl tajā rakstā kaut kāda interesanta gripa, no kuras AUGUSTĀ miris 3i cilvēks.

Atbildēt

Secinājums

29.01.2021. 05:16

»

WWW

Kārtējais COVID idiots! Lasi muļķi, ko saka specialisti...


Pēkšņi atcerējās par gripu.Vai nav dīvaini.

Atbildēt

WWW

29.01.2021. 00:02

»

XXL

Idiot no gripas 2019 nomira mazāk kā no covid 2020 viena mēnesī


Kārtējais COVID idiots! Lasi muļķi, ko saka specialisti!

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs:

Reģistrēto gripas izraisīto nāves gadījumu skaits ir lielāks nekā Covid-19 izraisīto nāves gadījumu skaits.

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/zinu-analize/naves-un-saslimsanas-ar-covid-19-gadijumu-statistika-latvija-ko-ta-patiesiba-parada.a382980/

Atbildēt

WWW

28.01.2021. 23:55

»

paga paga

Visā manā mūžā es nezinu nevienu, kas būtu nomiris no gripas. Nevajag te muļķības rakstīt un demagoģēt


Lasīt proti?

2020. gadā no gripas mira 48 cilvēki.
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/no-gripas-sosezon-mirusi-jau-13-cilveki.a345782/


2018. gadā no gripas mira 91 cilvēks
https://jauns.lv/raksts/par-veselibu/319399-no-gripas-sosezon-mirusi-jau-48-cilveki-augstaka-saslimstiba-rezekne

2016.-2017. gadu epidēmiskajā sezonā ir apkopota informācija par 76 nāves gadījumiem
https://jauns.lv/raksts/zinas/420545-cik-gripas-slimnieku-latvija-nomira-ieprieksejos-gados

Atbildēt

Valdis L

28.01.2021. 23:41

Malači, cīnās pret totālo stulbumu

Atbildēt

paga paga

28.01.2021. 23:20

»

WWW

Paskaties muļķi statistiku, cik cilvēki katru gadu Latvijā mira no gripas un tad stāsti par COVID


Visā manā mūžā es nezinu nevienu, kas būtu nomiris no gripas. Nevajag te muļķības rakstīt un demagoģēt.

Atbildēt

Janka

28.01.2021. 23:20

Tādi ir šā brīža spēles noteikumi. Vai iet skolā un nēsāt maskas arī bērniem, vai sēdēt mājās un sajukt prātā.

Hmm, ko gan izvēlēties.

Atbildēt

XXL

28.01.2021. 22:59

»

WWW

Paskaties muļķi statistiku, cik cilvēki katru gadu Latvijā mira no gripas un tad stāsti par COVID


Idiot no gripas 2019 nomira mazāk kā no covid 2020 viena mēnesī

Atbildēt

WWW

28.01.2021. 22:35

»

XXL

Gribētu lai tu pasaki to man acīs skatīdamies...vai labāk mana labākā drauga sievai...kuras vīrs un mans labākais draugs pagājušā nedēļā tika apglabāts slēgtā zārkā, jo 49 gados aizgāja šī vīrusa dēļ...vīrs spēkā plaukumā...nekādu veselības problēmu iepriekš...


Paskaties muļķi statistiku, cik cilvēki katru gadu Latvijā mira no gripas un tad stāsti par COVID.

Šogad tā aizrāvušies ar COVID propagandu, ka pavisam aizmirsuši par gripu...

Atbildēt

Vīreļi, kuri tiek pāri 50

28.01.2021. 22:33

»

Tur jau tā nelaime

ka vīreļi ap 50 mirst no vēja pūtiena, jo pīpē, dzer un cer. Un ne par ko nesūdzas. Tev nav acu


tiem cerības dzīvot tālāk saglabājas, ja sāk domāt ar skaidru prātu. Viņi nevienam vairs nav vajadzīgi. Vien sev.

Atbildēt

Bērniem nevajag maskas, moca bērnus

28.01.2021. 22:30

»

paga paga

Vecāki neseko līdzi jaunākajai informācijai. Sakarā ar jauno mutantvīrusu atklāts, ka daudzi mazie bērni ir covid pozitivi un pārnēsā vīrusu un tā kā tas tagad ir ļoti lipīgs arī mazajiem bērniem ir jānēsā maskas vai arī skolas tiek slēgtas sakarā ar karantīnu, tieši skolas ar mazajiem bērniem...


Bērniem imunitāte tikai veidojas un C19 ir laba lieta.

Visu laiku vakcinēja pret gripu. Gripa nevarēja izvērsties. Vājas pandēmijas. Gripu izkonkurēja C19. Mira no gripas, mirst no C19. Dabiskā izlase pielāgojas. Maitas no tā taisa biznesu - gremdē biznesus, lai nopelnītu.

Ka kāds nomira no gripas, neviens nešausminājās un pat neziņoja, cik inficēti, cik miruši.

Ir cilvēki, kuriem ir imunitāte trauksmes stāvoklī. Tiem nav vispār jā akcinējas un jānēsā maskas. Trauksmes stāvokļa imunitāti var salīdzināt ar imunitāti kara laikā. Imunitāte mobilizējas, lai cilvēks izdzīvotu.

Atbildēt

Oki

28.01.2021. 22:22

»

paga paga

Vecāki neseko līdzi jaunākajai informācijai. Sakarā ar jauno mutantvīrusu atklāts, ka daudzi mazie bērni ir covid pozitivi un pārnēsā vīrusu un tā kā tas tagad ir ļoti lipīgs arī mazajiem bērniem ir jānēsā maskas vai arī skolas tiek slēgtas sakarā ar karantīnu, tieši skolas ar mazajiem bērniem...


Aizsargmaskas jāvalkā tikai uz sejas ? Ja gadās nopirsties vai nedod Dies nobezdēties - vai tad tur kovidnieks nenāks ārā ? Vai nebūtu prātīgi jau laicīgi iepirkt pamperus, kamēr jaunākie atklājumi nav pacēluši to cenas? Es ceru, ka apzinīgākie pielsoņi tādus jau valkā?

Atbildēt

XXL

28.01.2021. 22:22

»

WWW

Gada laikā neesmu saticis nevienu cilvēku, kurš ticētu COVID blefam


Gribētu lai tu pasaki to man acīs skatīdamies...vai labāk mana labākā drauga sievai...kuras vīrs un mans labākais draugs pagājušā nedēļā tika apglabāts slēgtā zārkā, jo 49 gados aizgāja šī vīrusa dēļ...vīrs spēkā plaukumā...nekādu veselības problēmu iepriekš..
Tādi ībļi kā tu sāks ticēt tikai stāvot pie savu tuvo cilvēku zārkiem

Atbildēt

Oki

28.01.2021. 22:14

»

palabošu

Daļa cilvēku no sabiedrības DOMĀ, ka ir gudrāki par ārstiem, zinātniekiem, pedagogiem, jo vienīgais viņu informācijas avots ir feisbuks


Daļa sabiedrības pasauli uztver melnbalti un stereotipiski - viņiem šķiet , ka visi ārsti un zinātnieki, tāpat kā visi sētnieki, deputāti , astrologi utt domā vienādi. Tāpat viņiem prātā neienāk, ka viņi paši nav sevišķi , teiksim tā, labi novērotāji un secinātāji ...

Atbildēt

nuja

28.01.2021. 22:11

Pilnmēness......

Atbildēt

nutad

28.01.2021. 22:09

»

WWW

Gada laikā neesmu saticis nevienu cilvēku, kurš ticētu COVID blefam


norāpies no palmas beidzot, gan jau kādu satiksi.

Atbildēt

paga paga

28.01.2021. 21:56

Vecāki neseko līdzi jaunākajai informācijai. Sakarā ar jauno mutantvīrusu atklāts, ka daudzi mazie bērni ir covid pozitivi un pārnēsā vīrusu un tā kā tas tagad ir ļoti lipīgs arī mazajiem bērniem ir jānēsā maskas vai arī skolas tiek slēgtas sakarā ar karantīnu, tieši skolas ar mazajiem bērniem!

Atbildēt

111

28.01.2021. 20:56

Paldies autoriem par ziedoto laiku un enerģiju.Piekrītu visam rakstā teiktajam.

Atbildēt

WWW

28.01.2021. 20:26

Gada laikā neesmu saticis nevienu cilvēku, kurš ticētu COVID blefam.

Atbildēt

svens

28.01.2021. 19:05

Kam der šīs ķīnas PLāNāS zilās lupatiņas- maskas. nevienam cilvēkam, jo nekādus vīrusus neaiztur.
Piemēram Vācijā- visiem ir augstas kvalitātes medicīniskās sejas maskas, kas aiztur vīrusus.
Bet pie mums valdība nedomā par cilvēkiem- nemaz.
Kā tikai par sevi, lai piebāztu savu kabatu, bet
tautai-atmet nekam nederīgās plānās zilās lupatiņas, lai indējas tālāk.

Atbildēt

sane

28.01.2021. 18:54

Kāpēc vecāki un skolotāji, kas ir inficējušies no bērniem, nesūdz tiesā skolas-mauku mājas, kas klaji ignorē jebkādus epidemioloģiskās drošības pasākumus?

Atbildēt

palabošu

28.01.2021. 18:47

»

Derdz

Daļa cilvēku no sabiedrības zinošāki par dažiem ministriem, kauns tām amatpersonām


Daļa cilvēku no sabiedrības DOMĀ, ka ir gudrāki par ārstiem, zinātniekiem, pedagogiem, jo vienīgais viņu informācijas avots ir feisbuks.

Atbildēt

Derdz

28.01.2021. 18:28

Daļa cilvēku no sabiedrības zinošāki par dažiem ministriem, kauns tām amatpersonām.

Atbildēt

zanei un violai

28.01.2021. 15:55

iebāziet tās maskas jūsu apakšcaurumos,lai lieki nesmird ,jo prāta jums tik,cik pērnais sniegs

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi