Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ESMAIJA

26.09.2019. 01:19

Es nedomāju, ka pie vainas ir nezināšana, muļķība vai negribēšana, es domāju, ka viss iet pēc smalki izstrādāta plāna. Visatļautībā un nesodāmībā mērķtiecīgi veidojas Latvijas bagātnieku šķira un visiem acu priekšā aug un ir jau izauguši tie, kas šo škiru apkalpos - Tepat ir raksts par Kamparu, bet tādu kamparu ir neskaitāmi daudz, 2011. gadā 3000 JAUNIEŠU BEZ PAMATIZGLĪTĪBAS, KURI REĢISTRĒJUŠIES PAR BEZDARBNIEKIEM... Bet cik pavisam tādu bijis? Varbūt tas cipars ir tik biedējošs, ka tiek slēpts vai, visdrīzāk, nav pat apzināts... ,Un tad jājautā, vai visiem izglītības ministriem no pirmā līdz pēdējam nebūtu jāatbild par sekām,ko viņu tīša vai netīša darbība ir radījusi. Likums taču paredz obligātu kaut vai pamatizglītību. Tātad vai šī likuma izpilde nebija jānodrošina? bet no tā laika līdz šim laikam cik skolu nav likvidēts... internātskolu bērni... kas ar viņiem noticis? Un... tad jādomā par to tukšo muldēšanu par demogrāfijas uzlabošanu... Vai tas nav cinisma kalngals, zinot, kas šajā valstī bērnus sagaida.

Atbildēt

ESMAIJA

25.09.2019. 15:41

»

Meli

Videejaaa izgliitiiba nekad nav bijusi obligata arii ne PSRS


Nav tiesa! Vidējā izglītība bija obligāta. Pat profesiju tad nevarēji iegūt, ja līdztekus neapguvi vidusskolas kursu. Tas ir laiks, kad pati gāju skolā un kad skolā gāja mani bērni. Es nedomāju, ka Jūs melojat, esmu pārliecināta, ka Jūs tajā laikā vēl vai nu nebijāt, vai vēl negājāt skolā tādēļ ticat blēņām. Vidējā izglītība BIJA OBLIGĀTA

Atbildēt

ESMAIJA

25.09.2019. 15:33

»

pilsonis

1960. gadu sākumā ieviesa obligāto vidējo izglītību. Līdz 1967. gadam tika uzceltas 288 jaunas skolas ar 132 000 skolēnu vietām. Kopā 1967./68. mācību gadā darbojās 1302 vispārizglītojošās skolas, t.sk. 330 vidusskolas...


Nezinu, kas esat, bet Jūs rakstāt tieši to, ko es savā prātā esmu neskaitāmas reizes pārcilājusi.. Vēl papildināšu - un bērnus radināja pie darba un viņiem bija ne tikai tiesības, bet arī pienākumi. Un bija vesels tīkls skolu, kurās varēja apgūt visas vajadzīgās profesijas plašam interešu lokam, pēc tam arī darbs bija nodrošināts, turklāt līdztekus tika arī iegūta vidējā izglītība. Ir tā - kad noliek šos laikus vienu otram pretī- to, kā bija un to, kā ir tagad... gribās kā strausam iebāzt galvu smiltīs, lai ne ko dzirdētu, ne redzētu.

Atbildēt

ESMAIJA

25.09.2019. 15:12

»

pilsonis

Ne tikai pētījumos uzsvērts, ka nabadzība, skolu maiņa un attālums līdz skolai ir nopietni riska faktori, kas var mudināt bērnu neapmeklēt skolu un vairs neatgriezties skolā vispār. Vienisprātis ar pētījumu autoriem ir arī lauku skolu direktori, kuri uzskata, ka trūcīgākie bērni skolu slēgšanas gadījumā...


Ak Dievs, cik precīzi! Vēl piebildīšu - tā bezcerības sajūta ir drausmīga un vēl drausmīgāka ir apziņa, ka tev nav dotas nekādas iespējas ko mainīt. Drīz pie mums veidosies kastas kā Indijā un zemākā esošie būs analfabeti, kas paraksta vietā uzvilks krustiņu. Vai tas bija tas, ko mēs iedziedājām Daugavmalā un Lielajā estrādē - tie sabraukušie simti tūkstoši no visas Latvijas...

Atbildēt

visus svītrot

24.09.2019. 18:34

»

Jābalso par jaunajiem

Jā, žēl, ka Andris Kivičs nekļuva par Kultūras ministru. Un Gobzems būtu bijis labs ministru prezidents


Tad kādu īsu laiku būtu diezgan smieklīgi,bet vēlāk ...

Atbildēt

Patriotiskais gars

24.09.2019. 15:16

»

pilsonis

1960. gadu sākumā ieviesa obligāto vidējo izglītību. Līdz 1967. gadam tika uzceltas 288 jaunas skolas ar 132 000 skolēnu vietām. Kopā 1967./68. mācību gadā darbojās 1302 vispārizglītojošās skolas, t.sk. 330 vidusskolas...


Tādas izglītības kalnietes latvanu pastalniekiem vairs nebūs,bet lai lasītu irlandijas noliktavās sēnes un pie pšekiem āboļus nekādas okspordas zināšanas nava nepieciešamas.

Atbildēt

pilsonis

24.09.2019. 14:57

1960. gadu sākumā ieviesa obligāto vidējo izglītību. Līdz 1967. gadam tika uzceltas 288 jaunas skolas ar 132 000 skolēnu vietām. Kopā 1967./68. mācību gadā darbojās 1302 vispārizglītojošās skolas, t.sk. 330 vidusskolas.
Papildus vispārējās izglītības iestādēm tika izveidots ārpusskolas izglītojošo iestāžu tīkls, ko veidoja pionieru nami (kuros bērni darbojās interešu un hobiju pulciņos: šaha, dambretes, modeļu gatavošanas, zīmēšanas, dziedāšanas, deju u.c. pulciņos), jauno tehniķu un naturālistu stacijas, vasarās darbojās pionieru nometnes. Jauniešu sportisko iemaņu attīstīšanai bija izveidotas īpašas sporta skolas (1967. gadā bija jau 35 sporta skolas), kurās paralēli vispārējai izglītībai jaunieši tika pastiprināti trenēti kādā sporta veidā. Sakarā ar bezmaksas augstāko izglītību, ievērojami pieauga studentu skaits.

Atbildēt

Dr.koocs

24.09.2019. 13:08

»

...

Partijnieki jauni,tikumi iepriekšējie


kuvičš sadragājis lienei feisi,līdz 16 gadiem nelasīt!

Atbildēt

Patriotiskais gars

24.09.2019. 13:01

Biju un Būšu par GOBZEMA KUNGU kā TAUTAS DĒLU un MEITU VADONI!Nav saprotams bildē,kāpēc Pūčei savu klaida čomiku kopā kangariskā padotībā jāklanās?!

Atbildēt

...

24.09.2019. 12:18

»

Jābalso par jaunajiem

Jā, žēl, ka Andris Kivičs nekļuva par Kultūras ministru. Un Gobzems būtu bijis labs ministru prezidents


Partijnieki jauni,tikumi iepriekšējie.
Kamēr balsos par parazītiem,tikmēr nekas nemainīsies.
Ja nebaros partijniekus un augļotājus,tie iznīks.

Atbildēt

Bezcerība nākotnē

24.09.2019. 11:54

Baidos teikt, bet sajūta, ka latviešu tauta tiek iznīcināta. Ar skolu slēgšanu, ar internātskolu likvidēšanu, ar obligātās vidējās izglītības likvidēšanu mēs esam padarīti par potenciāliem sētniekiem, Īrijas sēņu lasītājiem, kūts mēzējiem. Gribas kliegt: " Kārli Ulmani, celies augšā!" Lai viņš atlaiž 100 galvaino Saeimas sastāvu, kura domāšana viendienīša līmenī- tikai šodien piepildīt savas kabatas, bet rīt... kaut ūdens plūdi. Bija ļoti liela cerība uz mūsu jauno valdību, kurā tik daudz jaunu , perspektīvu ministru...

Atbildēt

Pilsonis

24.09.2019. 11:31

»

Mazās skolas jāslēdz!!!

Un kur gan radīsies gudri iedzīvotāji, ja bērnu vecāki ir stulbeņi? Stulbiem vecākiem dzimst stulbi bērni - tas ir fakts...


Viss tas ir risināmas detaļas, ja mērķis ir gudri bērni. Ja iegūstam rezultātā dumjus bērnus, tad tieši tādi ir mērķi, tikai mēs neredzam ceļon-sakarības.
Bērns nepiedzimts dumjš. Arī alkoholiķu ģimenēs var izaugt gudri bērni, ja vien izglītības sistēma ir veidota atbilstošiem mērķiem.
Bet kad izglītība ir pakalpojums, bet skolotāji ir pakalpojuma kalpi, tad arī ierīsim to ko kangari mūsu vietā iesēja.

Atbildēt

Mazās skolas jāslēdz!!!

24.09.2019. 11:12

»

procesa jēga

jā, un mums stāsta, ka lielā skolā, klasē ar 30 bērniem ir labāka izgklītība...


Un kur gan radīsies gudri iedzīvotāji, ja bērnu vecāki ir stulbeņi? Stulbiem vecākiem dzimst stulbi bērni - tas ir fakts.
Un palasi faktus par mazajām lauku skolām un it kā skolotāju individuālo pieeju bērniem. Laukos ir katastrofa! Laukos bieži vien skola ir sociālais projekts, kur stulbas skolotājas strādā par 100 eiro algu, jo algu veido gan stundu skaits, gan bērnu skaits klasē. Jo klasē mazāk bērnu, jo mazāka alga. Jo klasē mazāk bērnu, jo mazāka konkurence bērnu starpā - un konkurencei jābūt, protams, veselīgai ar sacensības garu. Ja klasē visi ir slinki alkoholiķu bērni, apātiski, vienaldzīgi, bez gribas un nākotnes redzējuma, tad rezultāts ir tāds, kāds tas šodiem redzams.

Atbildēt

procesa jēga

24.09.2019. 10:43

jā, un mums stāsta, ka lielā skolā, klasē ar 30 bērniem ir labāka izgklītība!!!
Es nesaprotu - kādā veidā? Vai tāpēc, ka var nopirkt interaktīvo tāfeli? Bet pie mūsdienu bērniem - so wehat? Vai tāpēc viņi labāk mācās un kvalitatīvāk apgūst vielu?
30 cilvēku grupā - vismaz puse - neklausās un ir reāls ...vienalga uz klases priekšā runājošo un mācīties mudināt atnākušo skolotāju. Pluss klases ir piestūķētas, ka tikai pie labas veselības un gribas skolotājs izspraucas līdz klases galam, kur atpūšas skolēni!
Mazās skolas tiek visur aiztaisītas, kamēr pilsētās veras vaļā maksas skolas - kur vecāki grib šo individuālāko pieeju.
Bet citādi - kam vajadzīgi gudri iedzīvotāji!?

Atbildēt

kurts

24.09.2019. 10:28

»

lauķis

Nemurgo pats,PSRS astoņu klašu izglītība bija obligāta,pie kam,izglītība bija bez maksas un ļoti kvalitatīva.Diemžēl bija arī ideoloģija,bet tā ir arī tagad


Stulbenīt, 8 vai tagad 9 klašu izglītība ir pamatizglītība! Lai iegūtu vidējo izglītību, tad ir jābeidz 3 gadīgu vidusskolas programmu, kas tehnikumos izstiepjas līdz 4 gadiem līdz ar profesijas apguvi.

Atbildēt

"Es Jūs piespiedīšu mīlēt Raini."

24.09.2019. 10:26

Jāni Miežagraud,obligāti jāraksta PIETIEK.com.Oligāti!Citādi-brīdinājums,naudassods,cietumsods.Obligāti!Vidējo izglītību savulaik ieviesa ASV,lai pusaudžus noturētu prom no ielām (līdz pilnas krimnalatbildibas vecumam),protams,ar labiem jo labiem lozungiem.Tad PSRS arī izdarīja to pašu,līdz karadienesta iesaukšanas vecumam.

Atbildēt

lauķis

24.09.2019. 10:14

»

777

Aivar nevaig murgot par zaļu vēl esi


Nemurgo pats,PSRS astoņu klašu izglītība bija obligāta,pie kam,izglītība bija bez maksas un ļoti kvalitatīva.Diemžēl bija arī ideoloģija,bet tā ir arī tagad.

Atbildēt

777

24.09.2019. 09:53

»

Aivars

PSRS vidējā izglītība bija obligāta


Aivar nevaig murgot par zaļu vēl esi.

Atbildēt

jā,jā

24.09.2019. 09:00

»

iemācies latviešu valodu,

kārklu jeņķi


bļāā - tā ir tīrākā angļu valoda. izskatās, ka tev krievu valoda ir daudz mīļāka

Atbildēt

Pilsonis

24.09.2019. 08:52

Okupācijas gados izglītība obligāta. Neatkarības gados rezultāts tūkstošiem neizglītoto. Izklausās, ka drīzāk 1991. gadā notika koloniālā okupācija.
Un redzēsiet, atradīsies tie, kuri mums mēģinās iečurāt, ka izglītība visiem nav najadzīga, tā ir klasika koliniālos kangaru režīmos.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

24.09.2019. 08:31

»

es

Pa šiem neatkarības gadiem nekas nav mainījies un visu laiku tik vieni kretīni nomaina citus kretīnus un nevienam no tiem kretīniem nekas neinteresē. Mani jau vairs nekas nevar izbrīnīt tajā kretīnu riņķa dejā ... ja nu vienīgi kādreiz tiešām ir kauns kad kāds no viņiem uzsvempjās kādā ārvalstu tribīnē...


Cik reizes tu esi ticies un runājis ar politiķiem, rakstījis, skaidrojis, Vai esi kādā partijā iesaistījies vai vismaz kādā biedrībā sabiedriskā kārtā? Minēšu, ka neesi. Jo plika iršana ir kopēja pazīme visiem bezģeļņikiem, kas uzskata, ka kāds cits viņu vietā visu izdarīs. Ja nenodarbojies ar politiku, tad tā nodarbojas ar tevi. Tāda kārtība ir bijusi visos laikos. Laimes lācis nenāks!

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

24.09.2019. 08:27

KO nu autors raud un čīkst tagad?! Ej tad politikā un maini situāciju!!! Dibini partiju, vāc naudu, pulcē domubiedrus! Vai ej uz vēlēšanām un balso par tiem, kas kaut ko var izdarīt! Vāc draugus, radus un balso! Jābeidz šitā iršana vienreiz, ka visi ir slikti un ievēlētie vēl tikai ļaunu! Mums valstī ir viens no viszemākajiem rādītājiem Eiropā sabiedrības iesaistē politiskajās partijās. Vai tad kāds liedz iestāties partijā vai dibināt tās?! Beidziet ņuņņāt! Ne velti ir teiciens, ka gudri irst nav malku cirst. Ejiet un dariet!

Atbildēt

!!

24.09.2019. 08:06

bet, ja vispār par šo valdību, tad mēs vēl tikai redzēsim "kuskinu maķ", kad pašvaldībām atrautā nauda bargi atsauksies uz iedzīvotāju ikdienu visā Latvijā, toties,koalīcijas partijas saņems trekno piķi no 1. janvāra! Bet, iespējams, ka esam to pelnījuši, jo var tikai apbrīnot to apolitismu, galīgu nedomāšanu un lētticīgo naivumu, ja neteiktu ģeķību, ar kādu tika sabalsota šī saeima....santē!

Atbildēt

Aivars

24.09.2019. 07:57

»

Meli

Videejaaa izgliitiiba nekad nav bijusi obligata arii ne PSRS


PSRS vidējā izglītība bija obligāta.

Atbildēt

Meli

24.09.2019. 07:05

Videejaaa izgliitiiba nekad nav bijusi obligata arii ne PSRS!

Atbildēt

iemācies latviešu valodu,

24.09.2019. 04:04

»

bla,bla,bļāā, viss ir sliktipunktselvē


kārklu jeņķi !

Atbildēt

Okupacija

23.09.2019. 23:10

»

es

Pa šiem neatkarības gadiem nekas nav mainījies un visu laiku tik vieni kretīni nomaina citus kretīnus un nevienam no tiem kretīniem nekas neinteresē. Mani jau vairs nekas nevar izbrīnīt tajā kretīnu riņķa dejā ... ja nu vienīgi kādreiz tiešām ir kauns kad kāds no viņiem uzsvempjās kādā ārvalstu tribīnē...


Okupācijas gadiem gribēji teikt. Kopš 1940/44. Krievs te tuksnesi uztaisīs dzrīz. Jau ieborējis latvietim ka atjaunota, brīvību atguvusi LR esot. Ar grūtībām bet brīvi-tā runā okupants un kolaboracionists krievu

Atbildēt

es

23.09.2019. 21:50

Pa šiem neatkarības gadiem nekas nav mainījies un visu laiku tik vieni kretīni nomaina citus kretīnus un nevienam no tiem kretīniem nekas neinteresē. Mani jau vairs nekas nevar izbrīnīt tajā kretīnu riņķa dejā ... ja nu vienīgi kādreiz tiešām ir kauns kad kāds no viņiem uzsvempjās kādā ārvalstu tribīnē un atver savu - “nassing spešēēl” muti . Eh patiesi vārdi ir kulakova dziesmā - “Baletomānija”

Atbildēt

Nosauciet kaut vienu

23.09.2019. 21:38

Nosauciet kaut vienu valdību kurai pa šiem 30 gadiem ir interesējuši šeit dzīvojošie cilvēki ? Tādas nav ! Nevienai valdībai te neinteresē parastie cilvēki, jo ir interese tikai un vienīgi par shēmām un kur ko var vairāk nozagt. Citu interešu viņiem te nav....

Atbildēt

Ak tā? Izglītībai trūkst naudas?

23.09.2019. 21:27

Latvānijas partokrātiskā kangaru valdība ir īpaši talantīga jaunu nodokļu ieviešanā... ierosināsim tautas nobalsošanā jaunu nodokli - izglītības no dokli - maksā visi no valsts budžeta algu saņemošie visu līmeņu deputāti un ierēdņi! Nodokļa apjoms - visa summa, kas pārsniedz 2 minimālās algas!

Atbildēt

pilsonis

23.09.2019. 19:57

Latvijas Nacionālajā reformu programmā (NRP) mērķa rādītājs 2020.gadam ir samazināt skolu nepabeigušo jauniešu (18-24 gadu vecumā) īpatsvaru līdz 13,4% 2020.gadā. Un šī mērķa sasniegšanai katru gadu cītīgi turpina likvidēt skolas.

Atbildēt

"viegls,patīkams reibulītis"

23.09.2019. 19:36

Autoram laikam ir kādas izglītības,bet,rādās,velti.Vai budžetu notērējāt?Jūsu dēl tagad atņem brīvpusdienas.

Atbildēt

voila

23.09.2019. 18:57

izglītībā sen viss ir palaists pašlūsmai, ne nozaru attīstības programmas, ne arī pieprasīto kadru gatavošana budžeta vietās. Speciālistiem beidzējiem nav darba un tie brauc prom, savukārt,ir vietas, kur trūkst darba roku,jo nav attiecīgi apmācīto. Paniskās bailes no PSRS plānošanas ir iedzinušas valsti otrā grāvī. Valsts sektoram tomēr ir kopumā jāredz un jākoordinē minētais, pretējā gadījumā viss aiziet ar "kreiso vītni"

Atbildēt

Edge

23.09.2019. 17:19

»

Aivars

Līdzšinējā situācija Latvijas izglītības politikā un politiķu attieksmē pret jaunās paaudzes izglītošanu viennozīmīgi liecina par to, ka šis jautājums nav bijis prioritāšu sarakstā nevienai no valdībām. Ir grūti izskaidrot, kādēļ 28 gadu laikā, kopš Latvijas neatkarības atgūšanas, rūpes par bērniem, ...


Grūti izskaidrot, viegli saprast! Atliek vien pavērot LV virzītājus dziļāk Eiropā. Viss notiek, process turpinās: "Tuvākajos gados ir sagaidāma jaunas "vienotās Eiropas arhitektūras" tapšana, un Latvijai būtu smagi jāstrādā, lai šo procesu laikā iekļūtu Eiropas Savienības (ES) kodolā, šādu viedokli LTV "Rīta panorāmā" pauda Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete."
Kalniete: Mums jābūt ES kodolā (nra.lv)

Atbildēt

Aivars

23.09.2019. 16:19

Līdzšinējā situācija Latvijas izglītības politikā un politiķu attieksmē pret jaunās paaudzes izglītošanu viennozīmīgi liecina par to, ka šis jautājums nav bijis prioritāšu sarakstā nevienai no valdībām. Ir grūti izskaidrot, kādēļ 28 gadu laikā, kopš Latvijas neatkarības atgūšanas, rūpes par bērniem, kuri neapmeklē skolu un tādējādi palielina analfabētu skaitu, ir atliktas vēlākam laikam. Ar nevalstiskā sektora palīdzību par lielu naudu ir veikti pētījumi, kas daļēji atklāj patiesos skolu pamešanas un neapmeklēšanas iemeslus, bet tai pašā laikā valstij nav pieticis naudas izglītības informācijas sistēmas izveidei. Toties arī šogad valsts cer ietaupīt uz skolu rēķina, slēdzot lauku skolas, kurās ir nepietiekams bērnu skaits. Visai divkosīga un tuvredzīga politika.

Atbildēt

pilsonis

23.09.2019. 16:07

»

gerts

Autors ir muļķis! Ja bērns ir stulbs vai slinks, vai slims, tad viņš pamatoti nevar iegūt vidējo izglītību. Autors blēj: "vajag! vajag! vajag visiem vidējo izglītību!". Nevajag visiem!!! Un visiem nevajag augstāko izglītību. Un visiem nevajag meistara klasi sportā


Ne tikai pētījumos uzsvērts, ka nabadzība, skolu maiņa un attālums līdz skolai ir nopietni riska faktori, kas var mudināt bērnu neapmeklēt skolu un vairs neatgriezties skolā vispār. Vienisprātis ar pētījumu autoriem ir arī lauku skolu direktori, kuri uzskata, ka trūcīgākie bērni skolu slēgšanas gadījumā izglītības iestādi neapmeklēs. Amatas pamatskolas direktore Aleksandra Freivalde stāsta, ka skolā bērnus skolotāji pieskata, rūpējas, lai bērni lietderīgi pavada laiku, nevis klaiņo. 1. Mežvidu pamatskolas direktore Skaidrīte Strode kā vienu no iemesliem min, ka skolu slēgšanas gadījumā ne visus skolēnus paredzētais autobuss varēs aizvest uz attālāko skolu. “Ne visur autobuss varēs aizbraukt, piemēram, dziļos laukos. Bērns vienkārši nevarēs un neies uz skolu, ja vecāki būs trūcīgi un atvasi aizvest nevarēs,” viņa nopūšas. Mākoņkalna pamatskolas direktore Leontīna Zaremba pārliecināta, ka trūcīgākie bērni skolu neapmeklēs, bet pilsētu skolu skolotājiem neatliks laika viņus meklēt. Viņa uzsver, ka cietīs arī mācību kvalitāte, jo bērniem būs agri jāceļas, lai paspētu uz skolas autobusu, bet vakarā viņi būs vēlu mājās. “Pamatskolai ir jābūt tuvu mazo bērnu mājām,” viņa uzsver.

Atbildēt

gerts

23.09.2019. 15:33

Autors ir muļķis! Ja bērns ir stulbs vai slinks, vai slims, tad viņš pamatoti nevar iegūt vidējo izglītību. Autors blēj: "vajag! vajag! vajag visiem vidējo izglītību!". Nevajag visiem!!! Un visiem nevajag augstāko izglītību. Un visiem nevajag meistara klasi sportā.

Atbildēt

Aivars

23.09.2019. 14:35

Mēs esam iestājušies savienībā, kur izglītība nav cieņā. Kopumā Eiropā apmēram 50 miljoni cilvēku ir ieguvuši tikai pamatizglītību, bet aptuveni 20 miljoniem ir tikai sākumskolas izglītība.

Atbildēt

vf

23.09.2019. 14:32

Jaunieši ja.....Bet visi tie,kam tagad no 50 līdz 65 : tie,kas uz barikādēm stāvēja . Tie tagad vispār var iet mežā nomirt. Tagad pie varas tie,kas dzima 1980 jos - ne prāta, ne pieredzes, bet visur prieksnieki... Tapēc arī esam tādā dirsā. Senie grieķi jau rekstīja, ka cilvēks par vadītāju var būt tad,kad ir sasniedzis 60.

Atbildēt

pilsonis

23.09.2019. 14:09

2011.gadā Latvijā bija vairāk nekā 3000 jauniešu vecumā no 15 līdz 18 gadiem, kuri bija ieguvuši bezdarbnieka statusu bez pamatizglītības. Varam tikai minēt cik tagad pēc masveidīgās skolu likvidēšanas ir jaunu cilvēku bez pamatizglītības.

Atbildēt

Latvis

23.09.2019. 13:49

Bērnu pabalsti arī ir mazākie Pasaulē, starp valstīm kur tādus maksā.

Atbildēt

Jāzeps

23.09.2019. 13:36

Šitiem ašarādeniem interēsē tikai piepildīt savas kabatas. Goiji iztiks bez izglītības , ar sliktu veselības aprūpi, mazām algām un mazām pensijām.
Sāks dumpoties-mums ir labi atalgota policija un armija. Sados ar steku.

Atbildēt

23.09.2019. 13:19

bla,bla,bļāā, viss ir sliktipunktselvē.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...