Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vilks

27.04.2021. 13:45

Ko jūs visi cepjaties. Pavērojat taču nopietnāk to ģirģenu pēc viņa uzvedības, runasveida, psiholoģiskā portreta un nepārtrauktajām fantastisko filmu idejām, nepārtrauktu melošanu, izvairīšanos no nevēlamiem jautājumiem ir skaidri saprotams ka šis pārpratuma ministrs patstāvīgi sēž uz kokaīna. Nesaprotu kā to neredz SAB.

Atbildēt

!

26.04.2021. 16:19

Tas ir nonsenss, ka Ģirģonis uzdevis veikt "dienesta pārbaudi" par noziegumu Tukumā. Kāda vēl dienesta pārbaude? Tur lietu ir jāizmeklē VDD. Ziņās jau viens no cietušajiem pateica, ka to zvērību pastrādājis krievvalodīgais, kas iepriekš draudējis jau caur apsardzi un Valsts policiju. Abi cietušie ir pirmkārt latvieši, un tas nav nekāds nieka homofobijas noziegums, kā to izbazūnējusi jau Sandra Veinberga savā rakstā pirms vēl nebija nekas skaidrāk zināms. Homofobija tajā visā ir otršķirīgs faktors. Reāli apsardzes uzņēmumi un Valsts policija ir jaunie istrebiķeļi, kas rada draudus latviešiem, sen jau latviešiem bija laiks to saprast. Pastrādātais noziegums ir genocīds, un tiem apsargiem un mentiem, kas tajā iesaistīti, pienākas mūža ieslodzījums.

Atbildēt

kļimoviča aita

26.04.2021. 14:28

»

Ģerevņa!

astoņkājis спрут


ģerevņa! dziļie lauki! деревня!

Первый парень во деревне,
А в деревне один дом!

По реке плывёт топор
Из деревни Чугуево.
Ну и пусть себе плывёт
Железяка х*ева!

Atbildēt

neesi naivs

26.04.2021. 14:12

»

Fakts

Vienotības ieskatā Ķuzis ar Kozlovski pabeidza Repšes un Jaunā Laika iesākto vp kastrāciju...


Kastrāciju iesāka komsorgs - fizruks, Čevers un Latvijā iesūtītais GRUšņiks, Trulais. Ja Ģirģens sataisītos ko mainīt, Maizītis nekavējoties tam atņemtu pielaidi valsts noslēpumiem, tāpat, kā Nemiro.

Atbildēt

Ģerevņa!

26.04.2021. 14:03

»

kļimoviča aita

Viss pareizi, veco zēn, viss štokos...


astoņkājis спрут

Atbildēt

no malas

26.04.2021. 13:16

»

Fakts

Vienotības ieskatā Ķuzis ar Kozlovski pabeidza Repšes un Jaunā Laika iesākto vp kastrāciju...


Kas iztirīs? Viņš? Pavērojiet kas notiek IeM struktūrās, visur vadībā Viņa draugi (bez konkursa). Ko dara šie "draugi", neievēro ne likumus, ne MK noteikumus, tērē budžeta naudu pa labi un pa kreisi, brauc ar takšiem pa budžeta naudu, liek amatos savus draugus, veidojot jaunus amatus ar maksimālām algām un t.t..

Atbildēt

Fakts

26.04.2021. 13:03

»

Traktors

Pēc politiskās "zvaigznes" Kozlovska, jebkurš cits ministrs būtu lielu lietu darītājs. Mentene pati ir cieši saaugusi ar kriminālo pasauli, pat formastērpu iepirkumu nespēj organizēt bez korupcijas skandāla ar 3x kārtīgu sadārdzinājumu


Vienotības ieskatā Ķuzis ar Kozlovski pabeidza Repšes un Jaunā Laika iesākto vp kastrāciju.
Tāpēc visi brīnās, ka kaut kas notiek.

Kariņam nebūtu iebildumu, ja bandīti ar kalašiem šaudītos Rīgas ielās.

Cerēsim, ka Ģirģens pamazām iztīrīs vp no sozinova brigadieriem. Pēc tam paliks vieglāk un cerīgāk.

Atbildēt

kas tur ko pratināt

26.04.2021. 09:50

visi zin, ka viņš zin.................

Atbildēt

kļimoviča aita

26.04.2021. 09:13

»

es zinu

Gribam atzīt vai nē, bet šis ir īsts iekšlietu ministrs. Tikai man viņš atgādina veco labo Itāļu seriālu Astoņkājis “Sprud” par izmeklētāju “Katani” . Viens pret mafiju. Puisis viens pret sapuvušo sistemu. Ceru, ka vinš iztures


Viss pareizi, veco zēn, viss štokos!
Vēl viens ideāls, visu atmaskojošs komentārs!

P.S. Vienīgi pareizrakstība tev, veco zēn, mazliet pieklibo - "Sprudd" jāraksta ar diviem "d", nevis vienu...

Vokatīvā var arī ar trijiem - "Spruddd!"
Tā, veco zēn, tu piedosi īpašu svarīgumu savam vēstījumam.

Atbildēt

Krimas republika

26.04.2021. 05:36

»

Sāksim ar to,

ka specdienestu organizētā noziedzība izveidojās 70. gados, žīdiu cionistiem noņemot usd drukāšanai zelta bremzi. Un organizētā noziedzība ar cionistu Mossad izveidoja naudas atmazgāšanai ofšorus...


Krimas Republika ir 2014. gada 17. martā pašpasludināta republika, ko pēc starptautiski neatzīta referenduma izveidoja Ukrainas Krimas Autonomās Republikas teritorijā un neilgi pēc tam pievienoja Krievijas Federācijai. Pēc 2014. gada 18. un 21. martā Maskavā parakstītajiem līgumiem, tā bija daļa no Krimas federālā apgabala, kas atrodas Krimas pussalā Melnās jūras krastā. 2016. gada 28. jūlijā ar prezidenta Putina lēmumu Krimas federālo apgabalu likvidēja un pievienoja Dienvidu federālajam apgabalam. Latvija, tāpat kā gandrīz visas pasaules valstis, ieskaitot visas Eiropas Savienības valstis, Krimas republikas teritoriju atzīst par likumīgu Ukrainas sastāvdaļu.

Atbildēt

Sāksim ar to,

26.04.2021. 05:32

ka specdienestu organizētā noziedzība izveidojās 70. gados, žīdiu cionistiem noņemot usd drukāšanai zelta bremzi. Un organizētā noziedzība ar cionistu Mossad izveidoja naudas atmazgāšanai ofšorus.

Kas ir Meroni? Org noziedz marionete. Meroni finansēja idiofu KPVLV partiju ar 250 000 €. KNAB klusi kaut ko samuhļīja kriminālprocesā un S. Ģirģens, ko org noziedz un Meroni caur KPVLV ieveda VDD pārrauga amatā tika izslēgt no nopratināmo saraksta un neatkāpās no amata.

Zālaman žīdu cionistu Mossad projekts ir S. Ģirģens, bet viņu nepratinās saskaņā ar valsts noslēpumu. Mossad kontrolē Maskavu, Rīgu un Kremli Lielās Eiropas žīdu impērijas interesēs ar Krimas republikas atgūšanu bez viena šāviena. Bez viena šāviena- lai cionisti atgūtu Krimas republiku, par ko samaksāja zeltā Staļinam un Krimā neturpinātos asinsizliešana.

Ģirģens, Meroni, Levits, Bordāns, Kariņš ir viena organizēta noziedzīga cionistu žīdu projekta ķēdes dažādi posmi “valsts noslēpuma” ietvaros.

Noziegumi turpināsies, jo cionistu mērķis ir sociāls haoss, “Lielais testarts” un “idiotiem el konc nometne”.

Atbildēt

lauķis

26.04.2021. 05:05

»

es zinu

Gribam atzīt vai nē, bet šis ir īsts iekšlietu ministrs. Tikai man viņš atgādina veco labo Itāļu seriālu Astoņkājis “Sprud” par izmeklētāju “Katani” . Viens pret mafiju. Puisis viens pret sapuvušo sistemu. Ceru, ka vinš iztures


Ja jau tu citē filmu "Astoņkājis" tad uzmanīgi noskaties arī šo fragmentu "Чётко сказанные слова в фильме Спрут" jūtūbē,tur ir pateikts viss par sistēmas būtību,tur ir pateikts ka sistēmā godīgu cilvēku nav,pēc definīcijas.Ģirģens ir šīs sistēmas sastāvdaļa.
Ir tikai divi varianti,vai nu esat panaivs vai arī barojaties no šīs sistēmas.Trešā varianta nav.

Atbildēt

Jēkabpils bufetnieces dēls alkst svaigu asiņu

26.04.2021. 03:45

Tā Ģirģens raksturojis pārbaudi savas mātes uzņēmumā. Tajā pāris mēnešu laikā paviesojies arī Valsts ieņēmumu dienests, Valsts darba inspekcija, Pārtikas un veterinārais dienests. "Iesūtīti čigāni (atvainojos, romi), kuriem liekas - kotlete ir saindēta," raksta Ģirģens.

Pārbaude, pēc Ģirģenam zināmās informācijas, bijusi par "AKKA/LAA" licenci. Politiķis nesaprot, vai licences esamību policija nebūtu varējusi uzzināt no pašas autortiesību organizācijas.

Viņš arī raksta, ka Jēkabpils policijas iecirknī viņa māte pratināta un izmeklētājs uzdevis jautājumus par totalizatoru likmēm. "Kāds sakars ar totalizatoriem mazai kafejnīcai?" savu sašutumu pauž Ģirģens.

Ģirģens vēršas arī pie "provokāciju organizatoriem": "Ziņa Jums... Mani tas nebiedē... Arī mana mamma ir stiprs cilvēks. Es pabeigšu savu misiju... izravēšu Jūs ar saknēm... Visam savs laiks."

Atbildēt

Yess

26.04.2021. 00:48

Jā, šis ministrs ir medusmaize Latvijai. Varam tikai iedomāties, kāda prokrieviska, latviešiem bīstama mēslu bedre ir Valsts policija, ja pat iekšlietu ministrs saistīts ar Putina aprindu cilvēkiem, pie kuriem gribi vai negribi pieder arī tie, kas organizēja indēšanas Anglijā un rūpnīcu spridzināšanas Čehijā. Vnk ideāls zaļais cilvēciņš ministra krēslā!

Atbildēt

mazāk dirs

26.04.2021. 00:39

»

aldis

sakiet ko gribiet, bet tikai šī ministra laikā notiek pozitīvas izmaiņas. Pat Ķuzi nometa. Ķuza vienotības laikā vispār bija bezpridzels. Tagad sākas izmaiņas


tagad sākas tādas "pozitīvas" izmaiņas, kādas ķeza laikā vēl bija retums, jo nomainot vienu ķezi, pārējie noziedznieki tajā iestādē nemainās. paskaties ziņas - tukumā notikušais ir ticis organizēts caur policiju...

Atbildēt

es zinu

25.04.2021. 23:51

Gribam atzīt vai nē, bet šis ir īsts iekšlietu ministrs. Tikai man viņš atgādina veco labo Itāļu seriālu Astoņkājis “Sprud” par izmeklētāju “Katani” . Viens pret mafiju. Puisis viens pret sapuvušo sistemu. Ceru, ka vinš iztures

Atbildēt

Traktors

25.04.2021. 21:26

Pēc politiskās "zvaigznes" Kozlovska, jebkurš cits ministrs būtu lielu lietu darītājs. Mentene pati ir cieši saaugusi ar kriminālo pasauli, pat formastērpu iepirkumu nespēj organizēt bez korupcijas skandāla ar 3x kārtīgu sadārdzinājumu.

Atbildēt

vina un Bondara faberzee

25.04.2021. 21:13

neviens neaiztiks,....zilas un reliktaS

Atbildēt

zane

25.04.2021. 21:00

Uzreiz teicu - meklējiet visu par mašīnu, daudz kas atradīsies

Atbildēt

aldis

25.04.2021. 20:55

sakiet ko gribiet, bet tikai šī ministra laikā notiek pozitīvas izmaiņas. Pat Ķuzi nometa. Ķuza vienotības laikā vispār bija bezpridzels. Tagad sākas izmaiņas.

Atbildēt

Derdz

25.04.2021. 20:49

»

Drošuma Polūcija

Par ko te iet runa? Kas atgadījies? Kas ir Ģirģens


Varbūt Holivuda vai verka serdučka

Atbildēt

Svētais Vazelīns

25.04.2021. 20:46

»

mjaa

Girgens sāka karot pret organizēto noziedzību sportā. Līdz tam totalizators zēla un plauka. Malacis ministrs. Vairāk tādu godīgu cilvēku. Tagad bandjugāni taisa melno PR. Nožēlojami


Taisnība! Tā ir bandītu atriebība KPV.LV par OIK shēmas, būvnieku, medikamentu tirgotāju un citu karteļu likvidēšanu. Par visu pirmsvēlēšanu solījumu un programmas sekmīgu izpildīšanu. Beidzot Latvija ir vismaz viena partija kas ir pelnījusi tai veltīta pieminekļa uzstādīšanu! Un zinu, ka KPV/PCL uzvarēs nākamajās Saeimas un visās citās vēlēšanās un pārliecinoši pārsvaru varēs valdīt visā mūsu plašajā dzimtenē.

Atbildēt

ģiirgens

25.04.2021. 20:17

Sapinies ar krievu mafiju! Labi neuzvedīsies... sekosi bezzobainajam pa pēdām....

Atbildēt

Kāpē

25.04.2021. 19:56

no kpvlv salašņāmīsti neviens personāžs nevieš uzticību

Atbildēt

pūkainis

25.04.2021. 19:36

Sajūtu Ģirģenā kaut ko labu arī bez nelaba.

Atbildēt

mjaa

25.04.2021. 19:13

Girgens sāka karot pret organizēto noziedzību sportā. Līdz tam totalizators zēla un plauka. Malacis ministrs. Vairāk tādu godīgu cilvēku. Tagad bandjugāni taisa melno PR. Nožēlojami

Atbildēt

Drošuma Polūcija

25.04.2021. 19:08

Par ko te iet runa? Kas atgadījies? Kas ir Ģirģens?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...