Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vilks

27.04.2021. 13:45

Ko jūs visi cepjaties. Pavērojat taču nopietnāk to ģirģenu pēc viņa uzvedības, runasveida, psiholoģiskā portreta un nepārtrauktajām fantastisko filmu idejām, nepārtrauktu melošanu, izvairīšanos no nevēlamiem jautājumiem ir skaidri saprotams ka šis pārpratuma ministrs patstāvīgi sēž uz kokaīna. Nesaprotu kā to neredz SAB.

Atbildēt

!

26.04.2021. 16:19

Tas ir nonsenss, ka Ģirģonis uzdevis veikt "dienesta pārbaudi" par noziegumu Tukumā. Kāda vēl dienesta pārbaude? Tur lietu ir jāizmeklē VDD. Ziņās jau viens no cietušajiem pateica, ka to zvērību pastrādājis krievvalodīgais, kas iepriekš draudējis jau caur apsardzi un Valsts policiju. Abi cietušie ir pirmkārt latvieši, un tas nav nekāds nieka homofobijas noziegums, kā to izbazūnējusi jau Sandra Veinberga savā rakstā pirms vēl nebija nekas skaidrāk zināms. Homofobija tajā visā ir otršķirīgs faktors. Reāli apsardzes uzņēmumi un Valsts policija ir jaunie istrebiķeļi, kas rada draudus latviešiem, sen jau latviešiem bija laiks to saprast. Pastrādātais noziegums ir genocīds, un tiem apsargiem un mentiem, kas tajā iesaistīti, pienākas mūža ieslodzījums.

Atbildēt

kļimoviča aita

26.04.2021. 14:28

»

Ģerevņa!

astoņkājis спрут


ģerevņa! dziļie lauki! деревня!

Первый парень во деревне,
А в деревне один дом!

По реке плывёт топор
Из деревни Чугуево.
Ну и пусть себе плывёт
Железяка х*ева!

Atbildēt

neesi naivs

26.04.2021. 14:12

»

Fakts

Vienotības ieskatā Ķuzis ar Kozlovski pabeidza Repšes un Jaunā Laika iesākto vp kastrāciju...


Kastrāciju iesāka komsorgs - fizruks, Čevers un Latvijā iesūtītais GRUšņiks, Trulais. Ja Ģirģens sataisītos ko mainīt, Maizītis nekavējoties tam atņemtu pielaidi valsts noslēpumiem, tāpat, kā Nemiro.

Atbildēt

Ģerevņa!

26.04.2021. 14:03

»

kļimoviča aita

Viss pareizi, veco zēn, viss štokos...


astoņkājis спрут

Atbildēt

no malas

26.04.2021. 13:16

»

Fakts

Vienotības ieskatā Ķuzis ar Kozlovski pabeidza Repšes un Jaunā Laika iesākto vp kastrāciju...


Kas iztirīs? Viņš? Pavērojiet kas notiek IeM struktūrās, visur vadībā Viņa draugi (bez konkursa). Ko dara šie "draugi", neievēro ne likumus, ne MK noteikumus, tērē budžeta naudu pa labi un pa kreisi, brauc ar takšiem pa budžeta naudu, liek amatos savus draugus, veidojot jaunus amatus ar maksimālām algām un t.t..

Atbildēt

Fakts

26.04.2021. 13:03

»

Traktors

Pēc politiskās "zvaigznes" Kozlovska, jebkurš cits ministrs būtu lielu lietu darītājs. Mentene pati ir cieši saaugusi ar kriminālo pasauli, pat formastērpu iepirkumu nespēj organizēt bez korupcijas skandāla ar 3x kārtīgu sadārdzinājumu


Vienotības ieskatā Ķuzis ar Kozlovski pabeidza Repšes un Jaunā Laika iesākto vp kastrāciju.
Tāpēc visi brīnās, ka kaut kas notiek.

Kariņam nebūtu iebildumu, ja bandīti ar kalašiem šaudītos Rīgas ielās.

Cerēsim, ka Ģirģens pamazām iztīrīs vp no sozinova brigadieriem. Pēc tam paliks vieglāk un cerīgāk.

Atbildēt

kas tur ko pratināt

26.04.2021. 09:50

visi zin, ka viņš zin.................

Atbildēt

kļimoviča aita

26.04.2021. 09:13

»

es zinu

Gribam atzīt vai nē, bet šis ir īsts iekšlietu ministrs. Tikai man viņš atgādina veco labo Itāļu seriālu Astoņkājis “Sprud” par izmeklētāju “Katani” . Viens pret mafiju. Puisis viens pret sapuvušo sistemu. Ceru, ka vinš iztures


Viss pareizi, veco zēn, viss štokos!
Vēl viens ideāls, visu atmaskojošs komentārs!

P.S. Vienīgi pareizrakstība tev, veco zēn, mazliet pieklibo - "Sprudd" jāraksta ar diviem "d", nevis vienu...

Vokatīvā var arī ar trijiem - "Spruddd!"
Tā, veco zēn, tu piedosi īpašu svarīgumu savam vēstījumam.

Atbildēt

Krimas republika

26.04.2021. 05:36

»

Sāksim ar to,

ka specdienestu organizētā noziedzība izveidojās 70. gados, žīdiu cionistiem noņemot usd drukāšanai zelta bremzi. Un organizētā noziedzība ar cionistu Mossad izveidoja naudas atmazgāšanai ofšorus...


Krimas Republika ir 2014. gada 17. martā pašpasludināta republika, ko pēc starptautiski neatzīta referenduma izveidoja Ukrainas Krimas Autonomās Republikas teritorijā un neilgi pēc tam pievienoja Krievijas Federācijai. Pēc 2014. gada 18. un 21. martā Maskavā parakstītajiem līgumiem, tā bija daļa no Krimas federālā apgabala, kas atrodas Krimas pussalā Melnās jūras krastā. 2016. gada 28. jūlijā ar prezidenta Putina lēmumu Krimas federālo apgabalu likvidēja un pievienoja Dienvidu federālajam apgabalam. Latvija, tāpat kā gandrīz visas pasaules valstis, ieskaitot visas Eiropas Savienības valstis, Krimas republikas teritoriju atzīst par likumīgu Ukrainas sastāvdaļu.

Atbildēt

Sāksim ar to,

26.04.2021. 05:32

ka specdienestu organizētā noziedzība izveidojās 70. gados, žīdiu cionistiem noņemot usd drukāšanai zelta bremzi. Un organizētā noziedzība ar cionistu Mossad izveidoja naudas atmazgāšanai ofšorus.

Kas ir Meroni? Org noziedz marionete. Meroni finansēja idiofu KPVLV partiju ar 250 000 €. KNAB klusi kaut ko samuhļīja kriminālprocesā un S. Ģirģens, ko org noziedz un Meroni caur KPVLV ieveda VDD pārrauga amatā tika izslēgt no nopratināmo saraksta un neatkāpās no amata.

Zālaman žīdu cionistu Mossad projekts ir S. Ģirģens, bet viņu nepratinās saskaņā ar valsts noslēpumu. Mossad kontrolē Maskavu, Rīgu un Kremli Lielās Eiropas žīdu impērijas interesēs ar Krimas republikas atgūšanu bez viena šāviena. Bez viena šāviena- lai cionisti atgūtu Krimas republiku, par ko samaksāja zeltā Staļinam un Krimā neturpinātos asinsizliešana.

Ģirģens, Meroni, Levits, Bordāns, Kariņš ir viena organizēta noziedzīga cionistu žīdu projekta ķēdes dažādi posmi “valsts noslēpuma” ietvaros.

Noziegumi turpināsies, jo cionistu mērķis ir sociāls haoss, “Lielais testarts” un “idiotiem el konc nometne”.

Atbildēt

lauķis

26.04.2021. 05:05

»

es zinu

Gribam atzīt vai nē, bet šis ir īsts iekšlietu ministrs. Tikai man viņš atgādina veco labo Itāļu seriālu Astoņkājis “Sprud” par izmeklētāju “Katani” . Viens pret mafiju. Puisis viens pret sapuvušo sistemu. Ceru, ka vinš iztures


Ja jau tu citē filmu "Astoņkājis" tad uzmanīgi noskaties arī šo fragmentu "Чётко сказанные слова в фильме Спрут" jūtūbē,tur ir pateikts viss par sistēmas būtību,tur ir pateikts ka sistēmā godīgu cilvēku nav,pēc definīcijas.Ģirģens ir šīs sistēmas sastāvdaļa.
Ir tikai divi varianti,vai nu esat panaivs vai arī barojaties no šīs sistēmas.Trešā varianta nav.

Atbildēt

Jēkabpils bufetnieces dēls alkst svaigu asiņu

26.04.2021. 03:45

Tā Ģirģens raksturojis pārbaudi savas mātes uzņēmumā. Tajā pāris mēnešu laikā paviesojies arī Valsts ieņēmumu dienests, Valsts darba inspekcija, Pārtikas un veterinārais dienests. "Iesūtīti čigāni (atvainojos, romi), kuriem liekas - kotlete ir saindēta," raksta Ģirģens.

Pārbaude, pēc Ģirģenam zināmās informācijas, bijusi par "AKKA/LAA" licenci. Politiķis nesaprot, vai licences esamību policija nebūtu varējusi uzzināt no pašas autortiesību organizācijas.

Viņš arī raksta, ka Jēkabpils policijas iecirknī viņa māte pratināta un izmeklētājs uzdevis jautājumus par totalizatoru likmēm. "Kāds sakars ar totalizatoriem mazai kafejnīcai?" savu sašutumu pauž Ģirģens.

Ģirģens vēršas arī pie "provokāciju organizatoriem": "Ziņa Jums... Mani tas nebiedē... Arī mana mamma ir stiprs cilvēks. Es pabeigšu savu misiju... izravēšu Jūs ar saknēm... Visam savs laiks."

Atbildēt

Yess

26.04.2021. 00:48

Jā, šis ministrs ir medusmaize Latvijai. Varam tikai iedomāties, kāda prokrieviska, latviešiem bīstama mēslu bedre ir Valsts policija, ja pat iekšlietu ministrs saistīts ar Putina aprindu cilvēkiem, pie kuriem gribi vai negribi pieder arī tie, kas organizēja indēšanas Anglijā un rūpnīcu spridzināšanas Čehijā. Vnk ideāls zaļais cilvēciņš ministra krēslā!

Atbildēt

mazāk dirs

26.04.2021. 00:39

»

aldis

sakiet ko gribiet, bet tikai šī ministra laikā notiek pozitīvas izmaiņas. Pat Ķuzi nometa. Ķuza vienotības laikā vispār bija bezpridzels. Tagad sākas izmaiņas


tagad sākas tādas "pozitīvas" izmaiņas, kādas ķeza laikā vēl bija retums, jo nomainot vienu ķezi, pārējie noziedznieki tajā iestādē nemainās. paskaties ziņas - tukumā notikušais ir ticis organizēts caur policiju...

Atbildēt

es zinu

25.04.2021. 23:51

Gribam atzīt vai nē, bet šis ir īsts iekšlietu ministrs. Tikai man viņš atgādina veco labo Itāļu seriālu Astoņkājis “Sprud” par izmeklētāju “Katani” . Viens pret mafiju. Puisis viens pret sapuvušo sistemu. Ceru, ka vinš iztures

Atbildēt

Traktors

25.04.2021. 21:26

Pēc politiskās "zvaigznes" Kozlovska, jebkurš cits ministrs būtu lielu lietu darītājs. Mentene pati ir cieši saaugusi ar kriminālo pasauli, pat formastērpu iepirkumu nespēj organizēt bez korupcijas skandāla ar 3x kārtīgu sadārdzinājumu.

Atbildēt

vina un Bondara faberzee

25.04.2021. 21:13

neviens neaiztiks,....zilas un reliktaS

Atbildēt

zane

25.04.2021. 21:00

Uzreiz teicu - meklējiet visu par mašīnu, daudz kas atradīsies

Atbildēt

aldis

25.04.2021. 20:55

sakiet ko gribiet, bet tikai šī ministra laikā notiek pozitīvas izmaiņas. Pat Ķuzi nometa. Ķuza vienotības laikā vispār bija bezpridzels. Tagad sākas izmaiņas.

Atbildēt

Derdz

25.04.2021. 20:49

»

Drošuma Polūcija

Par ko te iet runa? Kas atgadījies? Kas ir Ģirģens


Varbūt Holivuda vai verka serdučka

Atbildēt

Svētais Vazelīns

25.04.2021. 20:46

»

mjaa

Girgens sāka karot pret organizēto noziedzību sportā. Līdz tam totalizators zēla un plauka. Malacis ministrs. Vairāk tādu godīgu cilvēku. Tagad bandjugāni taisa melno PR. Nožēlojami


Taisnība! Tā ir bandītu atriebība KPV.LV par OIK shēmas, būvnieku, medikamentu tirgotāju un citu karteļu likvidēšanu. Par visu pirmsvēlēšanu solījumu un programmas sekmīgu izpildīšanu. Beidzot Latvija ir vismaz viena partija kas ir pelnījusi tai veltīta pieminekļa uzstādīšanu! Un zinu, ka KPV/PCL uzvarēs nākamajās Saeimas un visās citās vēlēšanās un pārliecinoši pārsvaru varēs valdīt visā mūsu plašajā dzimtenē.

Atbildēt

ģiirgens

25.04.2021. 20:17

Sapinies ar krievu mafiju! Labi neuzvedīsies... sekosi bezzobainajam pa pēdām....

Atbildēt

Kāpē

25.04.2021. 19:56

no kpvlv salašņāmīsti neviens personāžs nevieš uzticību

Atbildēt

pūkainis

25.04.2021. 19:36

Sajūtu Ģirģenā kaut ko labu arī bez nelaba.

Atbildēt

mjaa

25.04.2021. 19:13

Girgens sāka karot pret organizēto noziedzību sportā. Līdz tam totalizators zēla un plauka. Malacis ministrs. Vairāk tādu godīgu cilvēku. Tagad bandjugāni taisa melno PR. Nožēlojami

Atbildēt

Drošuma Polūcija

25.04.2021. 19:08

Par ko te iet runa? Kas atgadījies? Kas ir Ģirģens?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Hermaņa kungs, sanāks, ka jūs gļēvi publiski melojat un vēl apmelojat jaunos aktierus

FotoDailes teātris ir virsotne! Es esmu gandarīts, ka Dailes teātris ir paveicis tik grandiozu darbu, ka jaunie aktieri savu izaugsmes perspektīvu saskata tieši mūsu teātrī.
Lasīt visu...

6

Šis „pārprastais” ģenerālprokurors

FotoLatvijas Republikas ģenerālprokurors Juris Stukāns publiski ir pārmetis Jēkabpilī nogalinātās sievietes advokātei nepietiekamu uzstājību, cenošoties nokļūt pieņemšanā pie ģenerālprokurora. Pēc tam, kad šis J.Stukāna izteikums izraisīja sašutumu, viņš sasauca preses konferenci un teica, ka esot pārprasts un "nekādas glupības nav sarunājis".
Lasīt visu...

20

Dzemdējot milzīgu, spīdīgu plastmasas putekļsūcēju, dzejniece Agnese Krivade izrādē izvēdina un izdezinficē Rīgas cirka telpas no ieskābušiem aizspriedumiem

Foto„Jauna sieviete matiem sārtiem Pāri plūstošā nevainībā Noliecas pāri gaišmatei Un zemā, liegā balsī saka tai:
Lasīt visu...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...