Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Niknais

28.05.2019. 22:28

Resnais, smirdīgais Cēsu konfekšonkulis perfekti pelnījis Mīzīša nosaukumu. Viegli manipulējams, bezrakstura dārzenis

Atbildēt

Arestēt maizīti un Kokinu

28.05.2019. 16:14

Kur ir tāds Latvijai lojāls militārs grupējums, kas varētu arestēt Maizīti, nesakaņojot to ar pašu Maizīti? Maizītis, viens no Latvijas lielākajiem ienaidniekiem un nodevējiem faktiski stāv pāri Saeimai.Karalis, ķeizars, imperators!!!! Kurš no deputātiem, kas zvērējis būt uzticīgs Latvijai no kanceles, ir tik drosmīgs, lai aicinātu izsvēpēt to SAB, Maizīti arestēt un izveidot speciālu komisiju Maizīša noziegumu izmeklēšanai? Un vai vajag lielu drosmi, lai pieporasītu atlaist no darba visādus čekistus kokinus un viņa darba biedrus, kas tieši un atklāti kalpo Krievijas specdienestiem maitājot gaisu ar sev turklāt nepiederošu, bet valsts televīziju? Ikviens deputāts, kurš rīt, šodien, parīt neierosinās šos jautājumus no Saeimas tribīnes, ir noziedznieks un lai vēlāk mums te nestāsta, kā kalpojis Latvijas interesēm 4 gadus. Tās būs blēņas, ja nevar izdarīt to, kas jāizdara pāris minūtēs. Ikviens deputāts jau
tagad ir noziedznieks, jo pietiekami ilgi jau apmeklē Saeimu un neko no viņiem neviens nav sagaidījis, kā tikai murmulēšanu. Vienotības atraugas jau sen ir sevi identificējuši kā kriminālu mafiju, bet ko tie jaunie "spēki", ko Bordāns - vai nu muļķi, vai meļi vai paši noziedznieki.
Visas drošības iestādes Latvijā ir noziedznieku perēkļi, kas ikdienā nodod valsts intereses. Kas tās apturēs graut LR? ja neatlaidīs kalnmeijieru un Bičkoviču un kārtīgi neiztīrīs viņu kantorus, tad ikviens deputāts- gan tie, kas kaut ko pļurina no kanceles, gan tie, kas tiek sakņupuši krēslos un klusē - visi būs noziedznieki, jo bezdarbība, kas rada būtisku kaitējumu valstij, arī ir noziegums.

Atbildēt

TTT

27.05.2019. 14:49

»

vērotājs

Gudri skaldīt malku Ottto nav māklsa. Pats, būdams aptumsuma māts piedalījies kremlā šova un lieliski nospēlēji lomu....nožēlojams Tu esi


Vērotājs ir smalkā vārdā vojeirsts. Lūriķis - latviski runājot. Krieviski - dročitājs.

Atbildēt

GGG

27.05.2019. 14:48

»

vērotājs

Gudri skaldīt malku Ottto nav māklsa. Pats, būdams aptumsuma māts piedalījies kremlā šova un lieliski nospēlēji lomu....nožēlojams Tu esi


Klau, nožēlojamais āksts, vai tas jelkādi dot atbildi uz jautājumu, kāpēc Latvijas SAb kontrolē putina GRUšņiki? Kāpēc resnais Maizītis un Artis Kampars apkalpo Krievijas specdienestus? Kāpēc Jānis Reirs atstrādā sava komjauniešu pensiju, bet Krišjānis Kariņš kā impotents noraugās šajā farsā un skatās, ka tiek nosmacēta tauta, kurai svēti ticēja viņa vecāki?

Atbildēt

vērotājs

27.05.2019. 14:29

Gudri skaldīt malku Ottto nav māklsa. Pats, būdams aptumsuma māts piedalījies kremlā šova un lieliski nospēlēji lomu....nožēlojams Tu esi.

Atbildēt

Pilsonis

27.05.2019. 13:49

»

Pilsonis

Kādi tad ir tie jautājumi? Kāpēc Latvijas valdība nemaina SAB vadītāju...


Deviņās dienās 12,1 miljoni skatījumi

Atbildēt

Pilsonis

27.05.2019. 13:45

»

:(

Tai vietā, lai stāstītu rupju anekdoti, labāk būtu mēģinājis vismaz hipotētiski rast atbildes uz Ozola uzdotajiem jautājumiem


Kādi tad ir tie jautājumi? Kāpēc Latvijas valdība nemaina SAB vadītāju?
Tā itkā valdībai ir teikšana par tik nozīmīgu amatu.

Rekur vācu blogeris "iznīcina" Merkeles un viņas partijas melīgo politiku attiecībā uz ASV. Vācieši šo sauc par 2019. gada labāko video. Vairākās vietās ir ievietoti video no Vācijas ārlietu ministrijas preses konferencēm, kur viņiem uzdod jautājumus par ASV.
Es jums iesaku atrast tās vairākas vietas kur ārlietu ministrijas ierēdņi mēģina atbildēt uz nepatīkamiem jautājumiem par ASV. Ja Vācijas ierēdņi ir pakalpiņi, kādi tad vēl var būt jautājumi par mūsu varoņiem?

tiem kas saprot vāciski
https://youtu.be/4Y1lZQsyuSQ

te iztulkots krieviski
https://youtu.be/GSda-UsiyBk

Atbildēt

tak skaidrs

27.05.2019. 10:52

Tāpēc, ka sab vada čekists.

Atbildēt

?

27.05.2019. 09:02

»

Laila

Caurkritis politiķis


Vai viņš jelkad ir bijis politiķis?
Un tieši kāds viņam sakars ar to, ka Latvijā oficiāli EK līmenī atzīta par vājāko, trūcīgāko valstī Baltijas valstīs ar dārgāko dzīvi iedzīvotājiem?

Vai caurkrituši nav tie Vienotības politiķi, kuri par to atbildīgi?

Atbildēt

Laila

27.05.2019. 08:18

Caurkritis politiķis.

Atbildēt

Edgars A

27.05.2019. 05:58

Pietiek vajadzeetu ieviest kaadu komentaaru trollinga koeficientu. Tas paraadiitu raksta aktualitaati.

Atbildēt

hihi

26.05.2019. 21:22

ozols vaikāviņutursauc joprojām nespēj aizmirst savu izgāšanos Krievijas propagandas kanālā, kad viņam itin drīz izbeidzās visi argumenti un nekas cits neatlika , kā klātesošajiem krievu propagandistiem sasolīt pa muti )))

Atbildēt

Tiesnesis >>> Vīruss

26.05.2019. 20:06

Nevis FDD, bet VDD

Atbildēt

formula

26.05.2019. 19:58

Falšais ottiņš uzmeties par lēmēju,ko mēs skatīsimies,ko ne. Internetu slēgs? Radio glušīs?

Atbildēt

Vīruss

26.05.2019. 17:29

SAB, KNAB un FDD ir formālai algas atsēdēšanai, skata pēc, izveidoti kantori. Ne tie spēj novest līdz galam skaidri pierādītu lietu par fiktīviem darbiniekiem, ne notvert ko vairāk par pārmijniekiem.
Kā pierāda daļēji iztukšotie čekas maisi, par Latvijas drošību atbild POHUJISTI.

Atbildēt

Aga

26.05.2019. 16:27

Parakstos zem katra vārda! Tiešām SAB un DP apkalpo tikai paši sevi.

Atbildēt

Bijušais zemessargs

26.05.2019. 14:33

Pie mums taču nav neviena spiega, izņemot viens dzelzceļa pārmijnieks. Interesanti, ka Igaunijā un Lietuvā ķer un sēdina aiz restēm.

Atbildēt

K

26.05.2019. 14:12

Ozola pamatdarba vieta ir Izcilnieku centrs?

Atbildēt

šarikovus inīcinās skaudība

26.05.2019. 14:00

pašiem tikai puzas un netīras hrušcovkas...tad nu rejas.................cik ilgi dirnēsiet mēslos un skaudīsiet, sigaretkas?

Atbildēt

>12.14

26.05.2019. 13:58

ilgi dzer??????????????????????????

Atbildēt

Potapovs

26.05.2019. 12:14

Bauru kolonijās specdiesti ir pakļauti "stratēģiskajiem sabiedrotajiem". Un to vēstniecība, nevis uzdod jautājumus, bet dod pavēles. Un tā ir bijis vienmēr, arī piecsimts gadus atpakaļ.
Un pats galvenais - tiek pieminēta izmeklēšana ASV par iejaukšanos vēlēšanās. Tas ko šis itkā Otto Ozols nepiemin, ir - tā izmeklēšana ASV netikai beigusies, bet ar secinājumiem, ka nekādas Krievijas iejaukšanās pat tuvumā nebija. Vēl vairāk, tagad jau sākušās izmeklēšanas pret tiem, kuri aktīvi veicināja šo izmeklēšanu, pēc ļoti smagiem patiem, jeb tā izmeklēšana tika sākta, dēļ šo personu noziegumiem un meliem. https://youtu.be/opmrky-jhFw
Kā pats Tramps teica, tā bija nevis izmeklēšana, bet valsts apvērsuma mēģinājums, kurš ir izgāzies.
https://youtu.be/bWzIimTw_wQ
Klauns

Atbildēt

kurmis

26.05.2019. 11:04

Neatkarību izcīnīja,lai cik smieklīgi izklausās,okupantu vietvalži.Praktiski notika varas uzdāvināšana ar nosacījumiem,ar kuriem arī izskaidrojas autorprāt dīvainās lietas un ietilpst nosacījumu izpildē.Tautā vēl ir dzīvas ar represijam,kuras modificēti turpinas,iedzītās bailes,kuras pat NATO karaspēku liek uzskatīt par tautai bīstamu spēku.

Atbildēt

Dauka

26.05.2019. 10:48

Šķiet, Otto, tik otro daļu no triloģijas ir pieveicis, tur paustā doma gandrīz 1:1 ir uztverta un tālākpausta

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

26.05.2019. 10:37

Otto Ozols ir lielākais stulbenis LV žurnālistikā, kuru man nācies lasīt. Ja lasot, piemēram Klimoviču, ir pilnīgi skaidrs, ka puikam Saimnieks maksā par kara bungu rībināšanu, tad Ozolam pat no tostermaizes Putins pretī raugās. Bet zem gultas bērnības briesmoņu vietā Otiņam Putins pat nav viens, viņu tur ir vesels bars 8-)
Šeit vietā veca anekdote: sieva palūdz psihiatru, lai viņas vīru pakonsultē - viņam visur p!dari rādās. Atnāk vīrs, ārsts atver bērnu grāmatiņu, rāda bildi, kur bērni divās rindās stāv - ko redzi? P!darus! Kā? Nu, kā, viens otram dir$ā skatās. Pāršķir nākamo lapu, tur dzērvju kāsis lido, ko redzi? P!darus - viens otram dir$ā skatās! Doks dusmīgs aizver grāmatu, prasa, varbūt tu mani arī par p!daru uzskati?! Kā tad - tu man te visādas P!daru bildes rādi!!!

Atbildēt

Kaatad

26.05.2019. 09:41

Tauta vadoņu acīs ir neuzticams bars, kuram nedrīkst dot plintes kā Šveicē, nedrīkst mācīt visādas militārās gudrības. Labāk apgūt kaudzēm naudas čubinot dekoratīvu armijiņu, vienlaikus nespējot nodrošināt pat normālu LRadio uztveršanu pierobežā.Otto kungs gan ar uzskata sabiedrību par pamuļķiem, kuriem jadozē, ko klausīsies, ko skatīsies, paši spriest nespēj.. abet kādēļ pie šprices aizvien komuņaku čekisti- jautājums vietā.

Atbildēt

Q

26.05.2019. 09:30

Latvijas politiskai elitei, jeb tautas nodevējiem nav savu nacionālo interešu, viņi faktiski ir kā mazi nomīzušies vaukšķi, uz kuru saimnieki uzrīda, uz to arī rej!

Atbildēt

ha-ha

26.05.2019. 09:28

CIP pasūtījuma raksts?

Atbildēt

cik var?!

26.05.2019. 08:46

"Nav šaubu, ka Krievija aktīvi cenšas ietekmēt politiskos procesus ārvalstīs, kur vien tas ir iespējams." Un citas valstis to nedara?! Lielbritānija. Saūdu Arābija. Pat Ukraina. Un tie ir tikai acīmredzamie un pilnīgi pierādītie gadījumi. Nu cik var murgot par šo tēmu?!

Atbildēt

JC9395

26.05.2019. 08:32

Kurš iedeva pielaidi Maizītim?

Atbildēt

apzināti

26.05.2019. 07:47

bet kāpēc???????????????? kāpēc nedarbojas prokuratūra? kad paklausies Ukrainu, šis tas skaidrojas

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

15

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

FotoŠis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk. Sākot jau no “paldies Gobzemam, ka tika piekauts kurjers”. Jūs jau sevi un savu vājumu izgaismojat, vienlaikus arī manu spēku. Jūs neesat pamanījuši, mani nelabvēļi, ka nekas no Jūsu paustā neķer mani? Tā ir muļķība to nepamanīt. Un, jo tālāk Jūs ejat, jo lielāks apsmiekls par Jums pašiem. Iziesim pa punktiem.
Lasīt visu...

21

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

FotoLatvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija "Imunitāte pret Covid-19". Raidījums radīja plašu rezonansi sabiedrībā, Veselības ministrija un tās pakļautībā esošās iestādes pieprasīja atsaukt raidījumā izskanējušo informāciju, norādot, ka tā "ir ne tikai maldinoša, bet arī zinātniski nepamatota un vienlaikus sabiedrības veselību apdraudoša".
Lasīt visu...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

21

Nacionālais jautājums

FotoKas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro siržu, Kurām ticam piedodam?
Lasīt visu...

12

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

FotoTātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts sods. 100 eur vai 1 cents – to mēs nezinām. Sapriecājāmies? Ha.
Lasīt visu...

12

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

FotoValsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....