Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Niknais

28.05.2019. 22:28

Resnais, smirdīgais Cēsu konfekšonkulis perfekti pelnījis Mīzīša nosaukumu. Viegli manipulējams, bezrakstura dārzenis

Atbildēt

Arestēt maizīti un Kokinu

28.05.2019. 16:14

Kur ir tāds Latvijai lojāls militārs grupējums, kas varētu arestēt Maizīti, nesakaņojot to ar pašu Maizīti? Maizītis, viens no Latvijas lielākajiem ienaidniekiem un nodevējiem faktiski stāv pāri Saeimai.Karalis, ķeizars, imperators!!!! Kurš no deputātiem, kas zvērējis būt uzticīgs Latvijai no kanceles, ir tik drosmīgs, lai aicinātu izsvēpēt to SAB, Maizīti arestēt un izveidot speciālu komisiju Maizīša noziegumu izmeklēšanai? Un vai vajag lielu drosmi, lai pieporasītu atlaist no darba visādus čekistus kokinus un viņa darba biedrus, kas tieši un atklāti kalpo Krievijas specdienestiem maitājot gaisu ar sev turklāt nepiederošu, bet valsts televīziju? Ikviens deputāts, kurš rīt, šodien, parīt neierosinās šos jautājumus no Saeimas tribīnes, ir noziedznieks un lai vēlāk mums te nestāsta, kā kalpojis Latvijas interesēm 4 gadus. Tās būs blēņas, ja nevar izdarīt to, kas jāizdara pāris minūtēs. Ikviens deputāts jau
tagad ir noziedznieks, jo pietiekami ilgi jau apmeklē Saeimu un neko no viņiem neviens nav sagaidījis, kā tikai murmulēšanu. Vienotības atraugas jau sen ir sevi identificējuši kā kriminālu mafiju, bet ko tie jaunie "spēki", ko Bordāns - vai nu muļķi, vai meļi vai paši noziedznieki.
Visas drošības iestādes Latvijā ir noziedznieku perēkļi, kas ikdienā nodod valsts intereses. Kas tās apturēs graut LR? ja neatlaidīs kalnmeijieru un Bičkoviču un kārtīgi neiztīrīs viņu kantorus, tad ikviens deputāts- gan tie, kas kaut ko pļurina no kanceles, gan tie, kas tiek sakņupuši krēslos un klusē - visi būs noziedznieki, jo bezdarbība, kas rada būtisku kaitējumu valstij, arī ir noziegums.

Atbildēt

TTT

27.05.2019. 14:49

»

vērotājs

Gudri skaldīt malku Ottto nav māklsa. Pats, būdams aptumsuma māts piedalījies kremlā šova un lieliski nospēlēji lomu....nožēlojams Tu esi


Vērotājs ir smalkā vārdā vojeirsts. Lūriķis - latviski runājot. Krieviski - dročitājs.

Atbildēt

GGG

27.05.2019. 14:48

»

vērotājs

Gudri skaldīt malku Ottto nav māklsa. Pats, būdams aptumsuma māts piedalījies kremlā šova un lieliski nospēlēji lomu....nožēlojams Tu esi


Klau, nožēlojamais āksts, vai tas jelkādi dot atbildi uz jautājumu, kāpēc Latvijas SAb kontrolē putina GRUšņiki? Kāpēc resnais Maizītis un Artis Kampars apkalpo Krievijas specdienestus? Kāpēc Jānis Reirs atstrādā sava komjauniešu pensiju, bet Krišjānis Kariņš kā impotents noraugās šajā farsā un skatās, ka tiek nosmacēta tauta, kurai svēti ticēja viņa vecāki?

Atbildēt

vērotājs

27.05.2019. 14:29

Gudri skaldīt malku Ottto nav māklsa. Pats, būdams aptumsuma māts piedalījies kremlā šova un lieliski nospēlēji lomu....nožēlojams Tu esi.

Atbildēt

Pilsonis

27.05.2019. 13:49

»

Pilsonis

Kādi tad ir tie jautājumi? Kāpēc Latvijas valdība nemaina SAB vadītāju...


Deviņās dienās 12,1 miljoni skatījumi

Atbildēt

Pilsonis

27.05.2019. 13:45

»

:(

Tai vietā, lai stāstītu rupju anekdoti, labāk būtu mēģinājis vismaz hipotētiski rast atbildes uz Ozola uzdotajiem jautājumiem


Kādi tad ir tie jautājumi? Kāpēc Latvijas valdība nemaina SAB vadītāju?
Tā itkā valdībai ir teikšana par tik nozīmīgu amatu.

Rekur vācu blogeris "iznīcina" Merkeles un viņas partijas melīgo politiku attiecībā uz ASV. Vācieši šo sauc par 2019. gada labāko video. Vairākās vietās ir ievietoti video no Vācijas ārlietu ministrijas preses konferencēm, kur viņiem uzdod jautājumus par ASV.
Es jums iesaku atrast tās vairākas vietas kur ārlietu ministrijas ierēdņi mēģina atbildēt uz nepatīkamiem jautājumiem par ASV. Ja Vācijas ierēdņi ir pakalpiņi, kādi tad vēl var būt jautājumi par mūsu varoņiem?

tiem kas saprot vāciski
https://youtu.be/4Y1lZQsyuSQ

te iztulkots krieviski
https://youtu.be/GSda-UsiyBk

Atbildēt

tak skaidrs

27.05.2019. 10:52

Tāpēc, ka sab vada čekists.

Atbildēt

?

27.05.2019. 09:02

»

Laila

Caurkritis politiķis


Vai viņš jelkad ir bijis politiķis?
Un tieši kāds viņam sakars ar to, ka Latvijā oficiāli EK līmenī atzīta par vājāko, trūcīgāko valstī Baltijas valstīs ar dārgāko dzīvi iedzīvotājiem?

Vai caurkrituši nav tie Vienotības politiķi, kuri par to atbildīgi?

Atbildēt

Laila

27.05.2019. 08:18

Caurkritis politiķis.

Atbildēt

Edgars A

27.05.2019. 05:58

Pietiek vajadzeetu ieviest kaadu komentaaru trollinga koeficientu. Tas paraadiitu raksta aktualitaati.

Atbildēt

hihi

26.05.2019. 21:22

ozols vaikāviņutursauc joprojām nespēj aizmirst savu izgāšanos Krievijas propagandas kanālā, kad viņam itin drīz izbeidzās visi argumenti un nekas cits neatlika , kā klātesošajiem krievu propagandistiem sasolīt pa muti )))

Atbildēt

Tiesnesis >>> Vīruss

26.05.2019. 20:06

Nevis FDD, bet VDD

Atbildēt

formula

26.05.2019. 19:58

Falšais ottiņš uzmeties par lēmēju,ko mēs skatīsimies,ko ne. Internetu slēgs? Radio glušīs?

Atbildēt

Vīruss

26.05.2019. 17:29

SAB, KNAB un FDD ir formālai algas atsēdēšanai, skata pēc, izveidoti kantori. Ne tie spēj novest līdz galam skaidri pierādītu lietu par fiktīviem darbiniekiem, ne notvert ko vairāk par pārmijniekiem.
Kā pierāda daļēji iztukšotie čekas maisi, par Latvijas drošību atbild POHUJISTI.

Atbildēt

Aga

26.05.2019. 16:27

Parakstos zem katra vārda! Tiešām SAB un DP apkalpo tikai paši sevi.

Atbildēt

Bijušais zemessargs

26.05.2019. 14:33

Pie mums taču nav neviena spiega, izņemot viens dzelzceļa pārmijnieks. Interesanti, ka Igaunijā un Lietuvā ķer un sēdina aiz restēm.

Atbildēt

K

26.05.2019. 14:12

Ozola pamatdarba vieta ir Izcilnieku centrs?

Atbildēt

šarikovus inīcinās skaudība

26.05.2019. 14:00

pašiem tikai puzas un netīras hrušcovkas...tad nu rejas.................cik ilgi dirnēsiet mēslos un skaudīsiet, sigaretkas?

Atbildēt

>12.14

26.05.2019. 13:58

ilgi dzer??????????????????????????

Atbildēt

Potapovs

26.05.2019. 12:14

Bauru kolonijās specdiesti ir pakļauti "stratēģiskajiem sabiedrotajiem". Un to vēstniecība, nevis uzdod jautājumus, bet dod pavēles. Un tā ir bijis vienmēr, arī piecsimts gadus atpakaļ.
Un pats galvenais - tiek pieminēta izmeklēšana ASV par iejaukšanos vēlēšanās. Tas ko šis itkā Otto Ozols nepiemin, ir - tā izmeklēšana ASV netikai beigusies, bet ar secinājumiem, ka nekādas Krievijas iejaukšanās pat tuvumā nebija. Vēl vairāk, tagad jau sākušās izmeklēšanas pret tiem, kuri aktīvi veicināja šo izmeklēšanu, pēc ļoti smagiem patiem, jeb tā izmeklēšana tika sākta, dēļ šo personu noziegumiem un meliem. https://youtu.be/opmrky-jhFw
Kā pats Tramps teica, tā bija nevis izmeklēšana, bet valsts apvērsuma mēģinājums, kurš ir izgāzies.
https://youtu.be/bWzIimTw_wQ
Klauns

Atbildēt

kurmis

26.05.2019. 11:04

Neatkarību izcīnīja,lai cik smieklīgi izklausās,okupantu vietvalži.Praktiski notika varas uzdāvināšana ar nosacījumiem,ar kuriem arī izskaidrojas autorprāt dīvainās lietas un ietilpst nosacījumu izpildē.Tautā vēl ir dzīvas ar represijam,kuras modificēti turpinas,iedzītās bailes,kuras pat NATO karaspēku liek uzskatīt par tautai bīstamu spēku.

Atbildēt

Dauka

26.05.2019. 10:48

Šķiet, Otto, tik otro daļu no triloģijas ir pieveicis, tur paustā doma gandrīz 1:1 ir uztverta un tālākpausta

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

26.05.2019. 10:37

Otto Ozols ir lielākais stulbenis LV žurnālistikā, kuru man nācies lasīt. Ja lasot, piemēram Klimoviču, ir pilnīgi skaidrs, ka puikam Saimnieks maksā par kara bungu rībināšanu, tad Ozolam pat no tostermaizes Putins pretī raugās. Bet zem gultas bērnības briesmoņu vietā Otiņam Putins pat nav viens, viņu tur ir vesels bars 8-)
Šeit vietā veca anekdote: sieva palūdz psihiatru, lai viņas vīru pakonsultē - viņam visur p!dari rādās. Atnāk vīrs, ārsts atver bērnu grāmatiņu, rāda bildi, kur bērni divās rindās stāv - ko redzi? P!darus! Kā? Nu, kā, viens otram dir$ā skatās. Pāršķir nākamo lapu, tur dzērvju kāsis lido, ko redzi? P!darus - viens otram dir$ā skatās! Doks dusmīgs aizver grāmatu, prasa, varbūt tu mani arī par p!daru uzskati?! Kā tad - tu man te visādas P!daru bildes rādi!!!

Atbildēt

Kaatad

26.05.2019. 09:41

Tauta vadoņu acīs ir neuzticams bars, kuram nedrīkst dot plintes kā Šveicē, nedrīkst mācīt visādas militārās gudrības. Labāk apgūt kaudzēm naudas čubinot dekoratīvu armijiņu, vienlaikus nespējot nodrošināt pat normālu LRadio uztveršanu pierobežā.Otto kungs gan ar uzskata sabiedrību par pamuļķiem, kuriem jadozē, ko klausīsies, ko skatīsies, paši spriest nespēj.. abet kādēļ pie šprices aizvien komuņaku čekisti- jautājums vietā.

Atbildēt

Q

26.05.2019. 09:30

Latvijas politiskai elitei, jeb tautas nodevējiem nav savu nacionālo interešu, viņi faktiski ir kā mazi nomīzušies vaukšķi, uz kuru saimnieki uzrīda, uz to arī rej!

Atbildēt

ha-ha

26.05.2019. 09:28

CIP pasūtījuma raksts?

Atbildēt

cik var?!

26.05.2019. 08:46

"Nav šaubu, ka Krievija aktīvi cenšas ietekmēt politiskos procesus ārvalstīs, kur vien tas ir iespējams." Un citas valstis to nedara?! Lielbritānija. Saūdu Arābija. Pat Ukraina. Un tie ir tikai acīmredzamie un pilnīgi pierādītie gadījumi. Nu cik var murgot par šo tēmu?!

Atbildēt

JC9395

26.05.2019. 08:32

Kurš iedeva pielaidi Maizītim?

Atbildēt

apzināti

26.05.2019. 07:47

bet kāpēc???????????????? kāpēc nedarbojas prokuratūra? kad paklausies Ukrainu, šis tas skaidrojas

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....