Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pilsonis

23.11.2020. 19:54

»

Noziedznieki Satversmes tiesā

Satversmes tiesā strādā noziedznieki, kas veic valsts apvērsumu un sagatavo augsni tautas iznīcināšanai. Satversmes tiesu savulaik nodibināja tādi paši noziedznieki savu interešu aizstāvībai. Satversmā šādas institūcijas nav. Rezultātā šī noziedznieku banda- satversmes tiesas tiesneši ir uzurpējuši ...


Satversmes tiesai galvena funkcija ir aizstavet satversmi jeb musu konstituciju. Ja vina to kroplo, vina nekavejosi ir jaatlaiz. Tikai tas nekad nenotiks. Latvija viss ir tik talu izkroplots, ka izmainas ir maz ticamas.

Atbildēt

toledo

23.11.2020. 19:43

»

Aicinājums uz geja

Bet tas ir aizdomīgi - kur ir Latvijas bērnu tiesību aizsardzības organizācijas - Dardedze u.c., ka netiek protestēts pret šo Satversmes tiesas spriedumu. Ar ko vardarbība pret bērnu bērnudārzā vai alkoholiķu ģimenē atšķiras no bērna neatgriezeniskas traumēšanas viendzimuma "ģimenēs"? Abos gadījumos...


Luk seit jau ari redzams latviesu niecigus. Vai tiesam nav musu vidu cienigu cilveku, kurs varetu but prezidents. Bet, valdosie, jau nepielaus tautas veletu prezidentu. Labak, jau sads tads, ar kuru var manipulet.

Atbildēt

toledo

23.11.2020. 19:27

»

varaviksnes karogi asv vestniecibu logos

asv vestniecibas nostaja saja jautajuma ir svarigaka par kaut kadu tur aborigenu satversmes tiesu


Mes laizijam pakalas visiem, zviedriem, vaciesiem, krieviem. Tagad to daram amerikaniem un ES. Latviesi ir un paliks pakalpinu tauta. Latvijai nav un nebus nakotnes, tas beidzot ir jasaprot, jo tada ir latviesu mentalitate.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

20.11.2020. 06:40

>Demokrātijā tās ir vairākuma tiesības

1. Nē, demokrātija ir
vairākuma tiesības ar
mazākuma interešu ievērošanu.

2. Var padziļināti izanalizēt
ST spriedumu.
Varbūt tas, ka valsts aizsargā,
nenozīmē, ka veicina,
piem. valsts aizsargā
cietumnieku un HIV slimo intereses, bet
tas nenozīmē, ka
valsts palielina to izplatību.

Atbildēt

Vai Satversmes 5. rindkopa ir ņemta vērā, taisot spriedumu?

19.11.2020. 15:34

Vai Satversmes 5. rindkopa ir ņemta vērā, taisot spriedumu? Proti, vai kristīgās vērtības, kas ir Satversmes pamats,- ir saskaņā ar spriedumu?? Un vēl, cilvēktiesības nav absolūtas, - tās ir ierobežojamas, proti, Satversmes 116. pants. - lai aizsargātu citu cilvēku tiesības un Demokrātijā tās ir vairākuma tiesības. Manuprāt šis spriedums ir pakarināms uz naglas mazmājiņā.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētmeža

19.11.2020. 12:01

Aizvadītajā dižvakarā mēs nosvinējām Latvijas Republikas dibināšanas gadadienu. Mūsu mīļajai Latvijai palika 102.gadi. Kaut gan Valsts svētki ir beigušies, tomēr saglabāsim cieņu, mīlestību un prieku arī pēc Valsts svētkiem. Latvija ir burvīga valsts! Godāsim savu Tēvzemi ne tikai svētku reizēs, bet arī ikdienā. Nedzīvosim aizvainojumā. Piedosim mūsu valdošo – politiķu, ierēdņu un alkatīgo uzņēmēju – kļūdas un noziegumus pret savu tautu. Piedosim mūsu valdībai tās kļūdas un noziegumus pret savu tautu. Lūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi palīdz mūsu valdībai apjēgt, pieņemt un izlabot pieļautās kļūdas. Kamēr mēs esam dzīvi, viss ir iespējams. Pateiksimies visvarenajiem Latvju Dieviem par sniegto mums dzīvību! Mēs esam Dievu bērni, svešiem kungiem mums nav jākalpo! Mēs esam brīvi! Būsim atbildīgi saimnieki savā zemē. Lai Latvju Dievi mums palīdz stiprināt sevi un savu valsti! Lai Latvju Dievi svēta mūsu sapņus un darbus! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt!!!
Ar Dabas Mātes viedumu, Skolnieciņš no svētmeža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
#Latvija #Tēvzeme #gribasspēks #degsme #brīvība #pagāni #DievuBērni

Atbildēt

dsfhnh

19.11.2020. 10:00

Varēja tak tā satversmes tiesa rīkoties ar skatu nākotnē - reiz tak nāksies pieņemt arī zoofilus kā modernas sabiedrības locekļus. Kā izklausītos valsts apmaksāts bērna kopšanas atvaļinājums sunim, kazai vai ēzelim?

Atbildēt

Solī

19.11.2020. 07:23

Laiks ieviest bezbērnu nodokli.

Atbildēt

...

19.11.2020. 07:03

»

viņi

Viņi visi dzeltenie ir izblamējušies


Taisnība,tie vairāk nav cilvēki.

Atbildēt

viņi

19.11.2020. 06:42

Viņi visi dzeltenie ir izblamējušies......

Atbildēt

tikai mieru

19.11.2020. 06:20

Acīmredzot, šis Satversmes tiesas sastāvs atlaižams, kā politiski angažēts un juridiski nekompetents. Maināmi kritēriji, pēc kuriem vadoties, ieceļami ST tiesneši. Tie nedrīkstētu būt pēdējo 5 gadu laikā bijuši kādas politiskas partijas biedri, kur nu vēl, Saeimas deputāti.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

19.11.2020. 02:12

1. Satversmes tiesas darbība ir
noteikta Satversmes tiesas likumā.

2. Šinī lietā Satversmes tiesa
noteica, kas ir ģimene Latvijā.
Ja kādam tas nepatīk,
ir jāmaina Satversmes 110. panta teksts, kurš
jau ir ticis mainīts.

3. Satversmes tiesas darbību varētu raksturot
ar citātu par ASV Augstāko tiesu -

It's not laws or constitutional theory
that rule the High Court,
argues this absorbing group profile, but
quirky men and women
guided by political intuition.

Bija aprakstīts, ka vispārīgi
tiesa ievieš (apstiprina)
modernās tendences.

4. ST sprieduma atziņas ir
analizējamas un kritizējamas,
piem. ST pielīdzina
heteroseksuālu vīrieti gejam un
heteroseksuālu sievieti lezbietei,

rakstot par interesi par
[tā paša dzimuma personu]!

Atbildēt

✔️ Iesaisties!

19.11.2020. 01:32

✔️ Iesaisties! Atbalsti tradicionālās ģimenes.
Vairāk par iniciatīvu: https://www.facebook.com/AsociacijaGimene/photos/a.706377086124096/3383911228370655/?type 3&theater

Atbildēt

Nepamanījāt?

19.11.2020. 00:28

»

Vai pamanījāt?

Mediji iet roku rokā ar satversmes tiesu. Vēl pirms šī sprieduma NRA portālā bija raksts, ka kašeram un viņa partnerim esot ģimenes pieaugums, jo iegādāts suns. Tātad, ja kašers un partners sev vēl pakaļas kašāšanai iegādājas suni, tad tā jau ir "ģimene" ar "bērnu


Satversmes tiesa, apspriežot Darba likuma pantu, kurā atļauts, noteikt atvaļinājumu 10 dienas bērna tēvam vai C I T A I P E R S O N A I, apskata: "Viens no personas privātās dzīves elementiem ir tās dzimumuzvedība. Personas dzimumuzvedības brīvība ir aizsargājama neatkarīgi no tā, kādā formā tā izpaužas vai kāda ir personas seksuālā orientācija. Privātās dzīves ietvaros cilvēkam tiek nodrošināta iespēja nodibināt dažāda rakstura attiecības, tostarp arī seksuālas. Dzimumuzvedības brīvība nodrošina cilvēka kā bioloģiskas būtnes izpausmi, kā arī cilvēka personības dabisku attīstību (sk.: Danovskis E., Ruķers M., Lībiņa-Egnere I. 96. panta komentārs. Grām.: Balodis R. (zin. red.) Latvijas Republikas Satversmes komentāri. VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības. Rīga: Latvijas Vēstnesis, 2011, 255. lpp.) + citāta no sprieduma beigas. Pajautājiet Satversmes tiesas "varoņiem", slavenākajiem cilvēktiesību juristiem, kuri zelē viendzimuma tiesības. Kāds te sakars atvaļinājumam ar "DZIMUMUZVEDĪBAS BRĪVĪBU", ar "seksuālo orientāciju", neatkarīgi no tā, kādā formā tā izpaužas?! Tiesneši nojūgušies vai, noskrējuši no sliedēm, kriša pošla? Tātad te grupveida brīvība, arī ar dzīvniekiem utt, neuzskaitīsim - pie atvaļinājuma tiesībām?

Atbildēt

Vai pamanījāt?

18.11.2020. 23:51

Mediji iet roku rokā ar satversmes tiesu. Vēl pirms šī sprieduma NRA portālā bija raksts, ka kašeram un viņa partnerim esot ģimenes pieaugums, jo iegādāts suns. Tātad, ja kašers un partners sev vēl pakaļas kašāšanai iegādājas suni, tad tā jau ir "ģimene" ar "bērnu"!

Atbildēt

murgs

18.11.2020. 22:08

Izrādās, ka no laizīšanas arī rodas bērni. Nākošās paaudzes bērniem tagad tiks pasniegtas 3 versijas- kāposti, stārķi un laizītājas.

Atbildēt

interesanti

18.11.2020. 21:47

Kas tas par radījumu "partnere" un kā tas tiks pierādīts, ka atvaļinājuma prasītāja nav vienkārši istabas biedrene vai partnere kopējā uzņēmumā?

Atzīt Darba likuma 155. panta pirmo daļu, ciktāl tā neparedz aizsardzību un atbalstu bērna mātes partnerei sakarā ar bērna piedzimšanu, par neatbilstošu

Atbildēt

Latvietis

18.11.2020. 21:08

Kauns par ST tiesnešiem. Skaitās it kā augsti kvalificēti juristi, bet ar šo spriedumu viņi parāda savu zemo kvalifikāciju. Nav juridiska pamatojuma, analīzes spriedumā. Ir tikai nesaprotams lietojums, kas ir pretrunā ar Satversmi. ST tiesai nav tiesības nonicināt Satversmē ierakstītās vērtības. Šāds ST spriedums pats neatbilst Satversmei. Nedrīkst pieļaut, ka ST tiešsneši, kuriem būtu jāaizstāv Satversmē, sāk to mīdīt kājām.

Atbildēt

Aicinājums uz geja

18.11.2020. 20:28

»

Pilsonis

Manā skatījumā Osipovas un Co spriedums mazu bērnu tiesības izaugt normālā divu dzimumu cilvēku laulībā neaizstāv un neaizsargā. Tieši otrādi, spriedums laikam mēģina padarīt par “normālu” mazu puisīšu izmantošanu divu pediņu ģimenēs un mazu meitenīšu traumēšanu divu lezbu ģimenēs. Kundzītes pretenzijas...


Bet tas ir aizdomīgi - kur ir Latvijas bērnu tiesību aizsardzības organizācijas - Dardedze u.c., ka netiek protestēts pret šo Satversmes tiesas spriedumu. Ar ko vardarbība pret bērnu bērnudārzā vai alkoholiķu ģimenē atšķiras no bērna neatgriezeniskas traumēšanas viendzimuma "ģimenēs"? Abos gadījumos bērna psihe cieš vienādi, bet Galvenais Žīdinātājs vēl uzdrīkstas izpirst žīdainu repliku, ka "kādi ir, tādi ir" bērna vecāki. Galvenā Žīdinātāja okultajā izpratnē bērns laikam ir dzīvnieks.

Atbildēt

kas drīkst paplašināt Satversmi

18.11.2020. 19:48

Paplašināt Satversmi var tikai tautas referendumā.
Vārdu ekvilibristika ar "skaidrojuma paplašināšanu" nelīdz noslēpt āža kāju: tā ir tieša Satversmes satura mainīšana, ko veikuši "Satversmses tiesas" tiesneši. Tas ir krimināli sodāms noziegums divkārt- pārkāptas pilnvaras un pārkāpta Satversme.

Atbildēt

ar pipeti

18.11.2020. 19:37

»

...

Bērnus neiepūš svētais gars.Vai turpināt


jo neviens vīrietis neiet pat tuvumā................

Atbildēt

Satversmes tiesa ir nelikumīga

18.11.2020. 19:33

Satversmes tiesa ir nelikumīga un visādi tur tās spriedumi nav jāņem vērā. Satversmes izvarotāji (nevis tiesneši) lai atpūšas un kratās kaut kur prom. Lai viņu vecāki kaunās, ka nav bērniem devuši līdzi godaprātu. Lai viņu bērni kaunās no saviem vecākiem - "satversmes tiesas tiesnešiem", kas savā augstprātībā ( kas ir lielākais grēks) ir pārkāpuši Satversmi. Nekas nav likumīgāķs par Satversmi un skaidrojumi tai nav vajadzīgi, Ja kāds kaut ko tur nesaprot, tad tur ir personības attīstības problēmas. Juristi, kas ir stulbi vai apzināti kaitnieki, nav mums vajadzīgi. Izskatās, ka tādas protblēmas ir arī tā saucamās Satversmes tiesas darboņiem. Un nav nekādas Satversmes tiesas - ir konkŗēti cilvēki ar konkŗētiem uzvārdiem - tiem par valsts pastāvēšanas graušanu arī pienāksies attiecīgs sods.

Atbildēt

Pilsonis

18.11.2020. 19:25

»

Aicinājums uz geja

Interesanti, ka Satversmes tiesa, Levits utt. visi kā viens aizstāv geju, lezbiešu, transpersonu cilvēktiesības. Bet tai pat laikā - kur paliek bērna cilvēktiesības dzīvot normālā ģimenē ar tēvu un māti? Bērnam cilvēktiesību Latvijā acīmredzot nav, viņam ir bez ierunām jāpakļaujas, un jāpieņem viss ...


Manā skatījumā Osipovas un Co spriedums mazu bērnu tiesības izaugt normālā divu dzimumu cilvēku laulībā neaizstāv un neaizsargā. Tieši otrādi, spriedums laikam mēģina padarīt par “normālu” mazu puisīšu izmantošanu divu pediņu ģimenēs un mazu meitenīšu traumēšanu divu lezbu ģimenēs. Kundzītes pretenzijas uz Satversmes grozīšanu deputātu viets arī lien kā āža kāja laukā. Kāds kauns un negods tiem, kas šādas madāmas virzīja uz Satversmes tiesu.

Atbildēt

Likvidēt bandītu dibināto tiesu!

18.11.2020. 19:23

Valdība 1993. gadā uzsāka izstrādāt Satversmes tiesas likuma projektu un 1994. gada pavasarī iesniedza to Saeimai. Tajā pašā gadā Saeima pieņēma grozījumus likumā “Par tiesu varu”, paredzot izveidot neatkarīgu Satversmes tiesu, kuras darbību regulē Satversmes tiesas likums. Šāds likums kopā ar grozījumiem Satversmes 85. pantā tika pieņemts 1996. gada 5. jūnijā.

Kas šajos gados bija vadošie politiskie spēki? Tie visi faktiski bija bandītu godmaniešu, šķēlistu utt. - Latvijas izlaupītāju kriminālnoziedznieku bandītiskie grupējumi, kas nodibināja Satversmes tiesu, kurai nav nekāda sakara ar neatkarīgu Latvijas valsti un Satversmi, kura kļuvuši par pārlaicīgu un pārvalstisku neleģitīmu dažu cilvēku privātu bodi. Satversmes tiesa ir nekavējoties jālikvidē kā pretvalstiska, prettautiska un nelikumīga institūcija.

Atbildēt

Jan

18.11.2020. 19:23

Protams, ka nav.

Visas diletantu interpretācijas un sedziņu vilkšanas un svu pusi ir apsurdas, nepamatotas un rupji runājot "debīlas".

Sāciet beidzot domāt racionāli, nevis stagnējiet 100-200 gadu vecā pagātnē.

Atbildēt

Noziedznieki Satversmes tiesā

18.11.2020. 19:14

Satversmes tiesā strādā noziedznieki, kas veic valsts apvērsumu un sagatavo augsni tautas iznīcināšanai. Satversmes tiesu savulaik nodibināja tādi paši noziedznieki savu interešu aizstāvībai. Satversmā šādas institūcijas nav. Rezultātā šī noziedznieku banda- satversmes tiesas tiesneši ir uzurpējuši tautas varu, stāv pāri Saeimai, Satversmei un visiem. Nelikumīgais kriminālnoziedznieku veidojums ir iznīcināms kā pretvalstisks un to var izdarīt ļoti vienkārši: kā šo kriminālo institīciju nodibināja, tā to arī var likvidēt ar Saeimas lēmumu. Tieši šis ir aktuālākais Saeimas uzdevums šodien - atgriezties pie Satversmē noteiktās Latvijas valsts institūciju struktūras. Ja Saeima nelikvidēs šo velna iestādi - tad Saeimas deputāti paši ir uzskatāmi par Satversmes pārkāpējiem un noziedzniekiem.

Atbildēt

Aicinājums uz geja

18.11.2020. 19:05

Interesanti, ka Satversmes tiesa, Levits utt. visi kā viens aizstāv geju, lezbiešu, transpersonu cilvēktiesības. Bet tai pat laikā - kur paliek bērna cilvēktiesības dzīvot normālā ģimenē ar tēvu un māti? Bērnam cilvēktiesību Latvijā acīmredzot nav, viņam ir bez ierunām jāpakļaujas, un jāpieņem viss nenormālais kā norma! Un, kā redzat, tagad kad ir Satversmes tiesas spriedums - iedots mazais pirkstiņš geju, lezbiešu, transpersonu kopienai, tā jau vēlas paņemt visu roku - prasa "ģimenes" statusu! Bet tad, kad viņiem būs ģimenes statuss, tad ģimenes statusu prasīs arī zoofili. Ģimene būs kāds, kas ņemās ar dzīvnieku, un bērns, kuram to visu jāpieņem kā normālu parādību!

Atbildēt

18.11.2020. 18:48

»

izlasiet Neatkarīgajā levita skaidrojumu

Izlasiet Neatkarīgās rakstu: "Egils Levits: Katra reforma "jāpiegriež" reālajai dzīvei" - raksta nobeigumā ir levita izcila vārdiska laipošana par šo St spriedumu, kurā viņš nepasaka neko


Levits šajā intervijā grib pateikt,ka ST rūp bērnu intereses,jo "bērns neizvēlas vecākus,kādi ir,tādi ir",bet nepasaka,ka tieši tālab,ka bērns nevar izvēlēties vecākus,šādām "ģimenēm" nedrīkst ļaut adoptēt bērnus.Bērns neizvēlētos tādu ģimeni.Arī prasības iesniedzēja jau ir nomainījusi vienu partneri,kurai ir bērns pret otru partneri,kurai arī nesen piedzimis bērns un dēvē to par savu ģimeni.Šī persona ir partijas Par biedre,kura netika ievēlēta Saeimā.Interesanti,vai ST tiesneši arī ir politisko partiju biedri?Lēmums ir tīri politisks.

Atbildēt

...

18.11.2020. 18:43

»

?

Ja ''svētais gars'' ir anonīms un nav zināms


Vispirms laulība,tad svētais gars.

Atbildēt

?

18.11.2020. 18:31

»

...

Bērnus neiepūš svētais gars.Vai turpināt


Ja ''svētais gars'' ir anonīms un nav zināms?

Atbildēt

Kaatad

18.11.2020. 18:25

Likumu svētums ir vien fikcija, kura darbojas, ja to piestutē ar rungu rokā. Kam runga, tam arī taisnība, lai kas tur papīrīšos sadriķēts. Pavisam nesen uzlika mīksto mediķu algu celšanai.Pašas Saeimas likums tika nolaists podā vēsi, un neviens par to pat netaisās atbildēt. Tā kā, lai regulētu likumus, uzpasētu to ievērošanu, vajadzīga "runga", kaut vai pilsoņu protestu veidā.

Atbildēt

bet , ja neder normālai ģimenes dzīvei

18.11.2020. 18:23

visi/visas atraida.............

Atbildēt

Bet

18.11.2020. 18:22

»

Pilnīgi pohuj

Valsts izdrāž pilnīgi visus


Annālie drāzēji ir izņēmums. Tos vajag iekļaut pēc pilnas programmas- nodokļu samaksaipēc progresīvās likmes.

Atbildēt

zose

18.11.2020. 18:18

Satversmes tiesa nevar mainīt Satversmi. Pie tam Satversmes tiesas likums ir parasts likums, kas apstiprināts ar 50% balsīm. Tādējādi nevar aplinkus mainīt Satversmi, kuras mainīšanai vajag 2/3 balsu.

Atbildēt

?

18.11.2020. 18:15

»

Lai visiem labi

Es nesaprotu, kādas ģimeniskās vērtības tiek sagrautas? Sargiet un godājiet savu ģimeni, tad neviens tās nesagraus. Šī gauduļošana izklausās lielulīga, ja vien padomāju, kāda ir valsts attieksme pret daudzbērnu ģimenēm. Un nu pēkšņi visiem tik dikti liels ļaunums ir cilvēki, kuri arī ir pelnījuši laimi...


Kas tad ir tā "mātes partnere"? Tas kur ir definēts? Ko darīt ar vientuļās jaunās mātes atbalstošām personām, kurām ir savas ģimenes? Kā būs ar jaunās vienuļās mātes labāko draudzeni, kura nav precējusies, atbalsta viņu bet nav "partnere"?

Atbildēt

Lai visiem labi

18.11.2020. 17:58

Es nesaprotu, kādas ģimeniskās vērtības tiek sagrautas? Sargiet un godājiet savu ģimeni, tad neviens tās nesagraus. Šī gauduļošana izklausās lielulīga, ja vien padomāju, kāda ir valsts attieksme pret daudzbērnu ģimenēm. Un nu pēkšņi visiem tik dikti liels ļaunums ir cilvēki, kuri arī ir pelnījuši laimi un sapratni. Lai viņiem veicas! Pieņemsim citādo, nekur nav teikts, ka tas pēkšņi var ienākt jebkurā ģimenē.

Atbildēt

izlasiet Neatkarīgajā levita skaidrojumu

18.11.2020. 17:37

Izlasiet Neatkarīgās rakstu: "Egils Levits: Katra reforma "jāpiegriež" reālajai dzīvei" - raksta nobeigumā ir levita izcila vārdiska laipošana par šo St spriedumu, kurā viņš nepasaka neko.

Atbildēt

Vai ANO ģimenes rezolūcija ir ņemta vērā?

18.11.2020. 17:08

Nolādētie tiesneši!! Spriedumā ir ņemta vērā Apvienoto Nāciju Organizācijas Konvencija par bērna tiesībām, bet 2015. Gada ANO ģimenes rezolūcija par ģimeni ir pazudusi no sprieduma! Nolādētie divkoši!!!

Atbildēt

Pilnīgi pohuj

18.11.2020. 17:05

Valsts izdrāž pilnīgi visus.

Atbildēt

Kā var nesaprast

18.11.2020. 16:51

»

Juris

Satversmes tiesas aplamais spriedums ir "dāvana" Latvijas valsts proklamēšanas 102.gadadienai? Uzmanīgi izlasot šo Satversmes 110.panta 1. teikumu manīsi, ka tajā vārds ģimene” ir cieši saistīts ar laulības jēdzienu: “Valsts aizsargā un atbalsta laulību — savienību starp vīrieti un sievieti, ģimeni, ...


Satversmē teikts, ka valsts aizsargā un atbalsta laulību .... un uzskaita to, kas rodas saistībā ar laulību - savienība starp vīrieti un sievieti, viņu ģimeni, kas no šīs savienības izveidota - ģimene, bērni un vecāki. Punkts. Bet ST un "auna galvas" kā "jaunajos seksbrīvības vārtos" sasituši galvu, iztaisa paradoksu.

ST - atvainojieties tautai tāpat kā to izdarīja Pūce, ka sablefojāt par daudz.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

21

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

FotoRedzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši ar ministra demisijas pieprasījumu. Tālis Linkaits sen vairs nav ministrs. Diemžēl, iedziļinoties problēmās. regulāri nākoties atdurties pret Linkaita ministrēšanas laika neizdarībām vai varbūt pat "ļaundarībām".
Lasīt visu...

21

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

FotoBet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas, visi tik iekļāvušies kroplībā, kas pasaulē valda šobrīd, bet drīz pāries, nevieni vienacainie ilgi nevar ķeipt. Un tie mūsu pusbērni, tās sniegpārslas, iekļauj katru kroplību, grib iekļauties lielā, lielā cancelēšanā, nav svarīgi, kurā, ka tik kancelēt.
Lasīt visu...

12

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

FotoPolitiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas notiek, ja publiska komunikācija ar iedzīvotājiem, skaidrojot konkrētu lēmumu, nepastāv, to slēpj, izvairās vai noslepeno ar birku “valsts noslēpums”? Pēdējais vispār LEGĀLI piesedz ļoti lielu korupcijas apmēru valsts iestādēs un politiķu darbībā, lai tos nevarētu tiesāt pēc likuma, jo šobrīd likums NEstāv pāri noziedzīgu un korumpētu ierēdņu, iestāžu un politiķu darbībām. Tikmēr mūs, parastos, met “būrī” par vienu nočieptu makaronu paku, jo gribējās ēst.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...