Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Loģika

16.07.2021. 10:28

Pārbūvēt trasi pa 6.7 miljoniem un turpināt mocīt apkartējos vai pa to pašu naudu, vai zemāku uzbūvēt, tur kur tā netraucētu. Protams, ka labāk ir iztērēt vairāk naudu demontāžas darbiem, lai naudu vairāk varētu atmazgāt. ja tik dārgi ir uzturēt, ka abāk ir tērēt miljonus, tad atdodat iespēju cilvēkiem īret gabaliņus kā to izdarīja pie Barona ielas. Cilvēki paši aprūpē, iesaistās brīvprātīgi ainavu arhitekti. Ir cilvēki, kam rūp nevis savs maks, bet sava pilsēta un citu cilvēku labklājība.

Atbildēt

Pilsētplānotājs

16.07.2021. 10:23

Vairums kvalitatīvākās pašvaldības, piemēram Cēsis, ir izveidojušas apbūves noteikumos punktus ka auto un moto trases drīkst atrasties tikai ārpus pilsētas teritorijas. Pilsets ir veidotas cilvēkiem nevis transportam. Trasēm nav nepieciešamība pēc maksimāli tuvākiem centralizetajiem tīkliem, kā tas ir dzīvojamām mājām. Ja tik ļoti mīli ar savu vai svešu auto/moto līdzekli trakāk pārvietoties, patērē tikpat daudz laika kā kājāmgājējs, lai aizietu līdz tuvākajam parkam, bet tu līdz ārpuspilsētas trases.

Atbildēt

Kandavnieks

16.07.2021. 10:19

»

Ir

Jautājums autoram. Kas bija pirmais trase vai māja? Otrs jautājums ko ir vieglāk pārcelt uz citu vietu trasi vai iedzīvotāju kam traucē trases troksnis? Sabiedrība un iedzīvotāji nav tikai tie kas dzīvo pie trases bet arī tie kas pa to brauc. Pats dzīvoju netālu no biķernieku trases un dzirdu moto trokšņus...


Piemēram par Kandavas trasi, vairāk kā puse no trases malā esošajām mājām bija pirms trases. Pirms trases pārbūves iedzīvotājiem dienās, kad nenotika sacensības bija iespējams izmantot trasi- bērniem droši braukāties pa asfaltu. Sacensības 2-3 reizes sezona bija kā svētki bērniem, kuriem neinteresēja kartingu braukšana, bet varēja savādākā vietā nopirkt saldējumu,jo mazie tirgotāji varēja teltīs pārdot savu produkciju.

Atbildēt

Q

21.06.2021. 16:13

Satiksmes ministrijai nav līdzekļi, lai Latvijas valsts ceļi varētu nopirktu ES sertificētus vidēja ātruma kontroles sistēmas radarus.
Taču savos informatīvajos ziņojumos raksta, ka VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” paredz Sporta bāzes attīstības projekta ietvaros veikt būvprojektu izstrādi un realizāciju līdz 2024.gadam, kopumā paredzot finansējumu līdz EUR 6,7 milj.euro apmērā.
Šī projekta realizāciju plānots finansēt kā investīciju projektu, izmantojot VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” finansējumu, jo jau ieguldīto līdzekļu izmantošanas efektivitāte ir zema. Ja tiks kavēta efektīva sporta bāzes darbība, sporta bāzes apsaimniekotājiem var iestāties dažāda veida atbildība un tāpēc Satiksmes ministrija.

Atbildēt

!!!

21.06.2021. 15:46

TVNET 2001.gada 9.novembrī publicēts raksts ”Nagļa atbrīvošana no amata ir ļoti tuvu”, kurā rakstīts: ”... Šodien Privatizācijas aģentūras padomes sēdes darba kārtībā citu jautājumu vidū ekonomikas ministrs Aigars Kalvītis ierosinājis iekļaut arī jautājumu par PA ģenerāldirektora Jāņa Nagļa atbrīvošanu no amata. Ekonomikas ministrija jau vakar iesniegusi valdībā rīkojuma projektu par Nagļa atbrīvošanu no amata. Ar Ministru kabineta rīkojumu Nr.556 2001.gada 16.novembra (prot. Nr.55, 31.§) Par J.Nagli - 1. Saskaņā ar likuma “Par valsts un pašvaldību īpašuma objektu privatizāciju” 9.pantu, kā arī ievērojot valsts pilnvarnieka — ministra, kurš pārrauga valsts īpašuma privatizāciju, — ieteikumu, 2001.gada 13.decembrī atbrīvot Jāni Nagli no bezpeļņas organizācijas valsts akciju sabiedrības “Privatizācijas aģentūra” ģenerāldirektora un valdes priekšsēdētāja amata. Kā informēja ekonomikas ministra Aigara Kalvīša preses sekretāre Evita Timofejeva, rīkojuma projekts par PA ģenerāldirektora Jāņa Nagļa atbrīvošanu no amata uz valdības sēdi virzīts ierastajā kārtībā. Kalvītis, kurš ir arī PA padomes priekšsēdētājs un valsts pilnvarnieks, ierosina atbrīvot Nagli no amata, jo viņš nav regulāri un precīzi informējis ne Ministru prezidenta vadīto darba grupu, ne PA valsts pilnvarnieku par maksājumiem Latvijas valsts tiesvedībā ar "Lattelekom" līdzīpašnieku "Tilts Communications". Tāpat atbrīvot Nagli ministrs rosina, ņemot vērā to, ka Naglim jau ir izteikta piezīme par "Latvijas kuģniecības" pārraudzības procesa nepilnībām. Naglis ir brīdināts par darba līguma izbeigšanu no 2001.gada 10.decembra.”
Publiski pieejama informācija liecina, ka Jānis Naglis pēc VAS ”Privatizācijas aģentūra” ģenerāldirektora amata zaudēšanas pievērsās auto sportam.
Bijušais Privatizācijas aģentūras vadītājs Jānis Naglis 2010.gadā kļuva par Automobiļu federācijas prezidentu.

Atbildēt

???

21.06.2021. 15:40

Pašlaik īpaši ”aktīvi” Biķernieku trasēs veiktās uzņēmējdarbības atbalstīšanā ar VAS CSDD līdzekļiem publiski pauž viedokli Rīgas motormuzeja direktors Aivars Aksenoks (bijušais Tieslietu ministrs).
Interneta vietnē Vikipēdija par viņu tiek sniegta šāda informācija:
”Aivars Aksenoks (dzimis 1961. gada 24. maijā) ir Latvijas politiķis, pašlaik, Nacionālās apvienības biedrs. Bijušais Latvijas tieslietu ministrs un Rīgas domes priekšsēdētājs (pārstāvot partiju "Jaunais laiks").
...Padomju gados bijis Komunistiskās partijas biedrs. Lai gan Aksenoks uzskata, ka ir beidzis darbību partijā jau 1989. gadā, jo beidza maksāt biedra naudu, oficiālu iesniegumu par izstāšanos iesniedzis 1991. gadā.[2] Bija CSDD Rīgas nodaļas priekšnieks. Līdztekus studēja Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē, ko absolvēja 2003. gadā.
...No 2002. līdz 2004. gadam bija tieslietu ministrs E. Repšes valdībā. Kopš 2005. gada — Rīgas domes priekšsēdētājs un Rīgas brīvostas pārvaldes valdes loceklis. Pirmoreiz Rīgas domes vēsturē 2007. gadā atlaists no domes priekšsēdētāja amata. 2008. gada sākumā izstājās no JL, bet tā paša gada 1. decembrī pievienojās TB/LNNK.
Kopš 2009. gada oktobra Aksenoks ir Rīgas Motormuzeja direktors, 2018. gadā kļuva par CSDD valdes locekli”
Internetā ir publiski pieejams raksts ”Tieslietu ministram pārmet tiesiskuma ignorēšanu” (Dienas bizness, 2003.gada 05.jūnijs, kurā minēts: ”...šķiet nepieņemama tieslietu ministra Aivara Aksenoka rīcība, bankas akciju izsoles kontekstā zvanot Ventspils tiesas priekšsēdētājai Maijai Carai.”

Atbildēt

Ziņnesis

20.06.2021. 22:03

Dzīvojam demokrātiskā valstī bet neviens nedzird TAUTU! Iedzīvotājiem traucē tas jūsu trases!!!!!!
tikai Augulitis un pārējie shvitini ir svarīgi.

Atbildēt

Janis

20.06.2021. 22:02

»

Es

Ļoti labi, ka nodarbojas ar sportu. Atbalstu


Vai tad kāds aizliedz sportu?
Sportojiet cik uziet bet rēķināties arī ar apkārtējiem iedzīvotājiem..
Viegli jau ir teikt 'sportisti' atbrauc, 20min pasportot un aizbrauc bet tā vietā nāk nākamais un tā visu dienu sportojam!

Atbildēt

pilsētniece

20.06.2021. 15:26

Kad beidzot šo lietu sakārtos, mēs dzīvojam it kā Eiropā, bet daudziem domāšana saglabājusies postpadomijas. Pilsētās kartinga/moto trasēm nav jāatrodas. Sen jau varēja izveidot jaunu, modernu, mūsdienām atbilstošu trasi ārpus pilsētas!!!

Atbildēt

Vietējais

20.06.2021. 11:45

Kā te jau kāds bija atzīmējis - jādara būtu tas, kas ir vieglāk. Un kas tad ir vieglāk? Pārcelt mājas no trases prom, vai tomēr trasi ierīkot citur, kur tā dzīvotājus netraucē. Faktiski tāds ir jautājums.
Manuprāt, tomēr pareizāk būtu trases pārvākt citur - un būtu miers. JO, lai kas dzīvotu tajās mājās - troksnis maču un treniņu laikā tur ir un būs, un piegriezīsies jebkuram tuvumā dzīvojošajam, tas ir tikai laika jautājums. Un te nu Elzai ir taisnība.
Valsts iestādes, kā vienmēr, kuļ tukšus salmus, atrakstās, vai tēlo "izmisīgu" darbību bez rezultāta, jo tur strādājošajiem ir pilnīgs pofig, vai tur kādu tas troksnis traumē, vai nē! Tieši tāpat kā tas ir arī citās mūsu sadzīves jomās. Rads rada galā, vai tad var iedrīkstēties kādu rada biznesu traucēt. Kas vēl nebūs????
Tad tā arī dzīvojam ...

Atbildēt

Es

20.06.2021. 09:05

Tak auto-moto tehnikai pie izpūtēja gala mēra troksni pie noteiktiem apgriezieniem tehniskās komisijas laikā, pirms laišanas trasē. Varbūt kāds var paaicināt Kundzi uz praktisku izzinošu semināru un nodemonstrēt kā tas notiek un kādi rādītāji parādās. Mašīnā sēžot ir ap 70db, braucot ar 90 km/h pa koplietošanas ceļiem. Izpūtēji ir ražotāja sertificēti un ar CE marķējumiem. Satiksmes ministrija tak varētu noorganizēt prezentāciju/ ierosināt CSDD rīkot semināru telpās pie trases, pastāstīt interesentiem visu kas ar to saistīts, mērījumiem utt. un vairot izpratni/ sapratni sabiedrībā. Vai arī neviens nevēlas iepazīties ne ar kādu informāciju un turpināt rakstīt palagus, par 135db un citas aplamības? Būtu tomēr jāanalizē teksts pirms tā publicēšanas, lai nemaldinātu sabiedrību.

Atbildēt

Secinājums

20.06.2021. 04:32

Patērētāju sabiedrībai destrukcijas un perversijas ir saprotamākas un pieņemamākas kā radīšana un harmonija,tādas lietas tiem svešas.

Atbildēt

rais

20.06.2021. 00:04

Kandavā kartingi brauca un turpina braukt morāli, psihiski traumējot pie kartingu tases dzīvojošos iedzīvotājus Kad tas beigsies?

Atbildēt

Zeze

19.06.2021. 23:02

Padomājiet, kuru interesē vai ir reāli interesējusi jūsu veselība. Jūsu veselība ir tikai jūsu pašu rokās.

Atbildēt

Gopņiki tie nevis sportisti

19.06.2021. 16:50

Neviens neprotestētu, ja sacensības būtu vienreiz vai divreiz gadā, bet ja katru sestdienu un svētdienu kauc motori, bet vakaros dzīro ar skaļu mūziku un petardes šauj, tad tas vienkārši padara traku.

Atbildēt

Lasma

19.06.2021. 11:50

Riebjas tie motobraucēji, atļaujas visu un visur, pa lauku ceļu mierīgi pastaigājies un ne no kurienes brauc liela ātruma nocis, ar ratiņiem lec kaut vai krūmos!!!
Cik nožēlojami ka valsts negrib un nevar sakārtot šo likumdošanu.
Brauciet tur kur jūs citiem netraucējiet.

Atbildēt

Noris

19.06.2021. 11:32

Atkal jau kaucošā Elza aktivizējusies! Vispirms jāaizliedz lidmašīnu lidojumi, salūts, dzelzsceļa satiksme un tie Harley veči! Autosporta sacensībās trokšņa līmenis ir ierobežots un tiek mērīts.Minētie 135 db ir nesasniedzams lielums, bet traktortehnikā ir 85 db un ārpusē pat 106 db. Vai būtu jāaizliedz traktori? Nē, lietojiet individuālās aizsardzības līdzekļus. Ja Elza sola vairs nekasīties un nesūdzēties, es apņemos viņai tādus sarūpēt.

Atbildēt

Ir

19.06.2021. 10:54

Jautājums autoram. Kas bija pirmais trase vai māja? Otrs jautājums ko ir vieglāk pārcelt uz citu vietu trasi vai iedzīvotāju kam traucē trases troksnis? Sabiedrība un iedzīvotāji nav tikai tie kas dzīvo pie trases bet arī tie kas pa to brauc. Pats dzīvoju netālu no biķernieku trases un dzirdu moto trokšņus dažreiz, bet zinu ka man ar bērniem būs iespēja droši braukt pa asfaltētu trasi ar velosipēdiem tad kad tur nenotiek moto braukšana. Ja nebūs to motobraucēju kas par to trases uzturēšanu maksās man nebūs iespēja pa to braukt bez maksas. Ieteikums autoram pārvākties, jo gan Rīgā gan citur ir daudz vietas kur nav nevēlamu trokšņu. Protams ja autora mērķis ir iespēja dzīvot klusumā nevis iegūt teritoriju sava biznesa attīstīšanai.

Atbildēt

Kurp ejam

19.06.2021. 09:35

Vai kāds šos "kaucošos" murgus līdz galam izlasīt ir spējīgs?
Es nē...

Atbildēt

sanitārs

19.06.2021. 08:17

Jūnijs izlaidumu laiks. Arī Tvaika ielā.

Atbildēt

Alex

19.06.2021. 07:52

Šīs trases vēsturiski ir izveidotas pilsētas nomalēs , lai pilsētas iedzīvotāji samērā viegli un ātri varētu nokļūt un vērot sacensības . Tie kas izvēlas dzīvot netālu no trases - tā ir viņu izvēle . Nepatīk dzīvot pilsētā ? Vienmēr ir izvēle .

Atbildēt

Baložu Marija(47) par Elzu parūpējās

19.06.2021. 04:21

No 2. līdz 7. augustam Rīgā norisināsies Baltijas reģiona lielākais un redzamākais cilvēktiesību notikums – "Baltic Pride", kura vadošā tēma šogad ir līdztiesība un iekļaujošas sabiedrības veidošana ar galveno lozungu "līdz visi būsim vienlīdzīgi!". Pasākuma ietvaros norisināsies vairāki desmiti nozīmīgu pasākumu, kurus interesentiem, ņemot vērā ierobežojumus, būs iespējams apmeklēt klātienē, kā arī lielākā daļa pasākumu tiks translēti tiešsaistē.

Atbildēt

lapsa

18.06.2021. 23:09

plusiņi nelec!

Atbildēt

Balto galdautu pēcnācēji

18.06.2021. 21:00

Kur tad lai izklaidējas par tautai nozagto. Daudzi ar grūtībām sagrabina zālpļāvējam, kamēr pirmie dedzina riepas un bencīnu tonnām.

Atbildēt

Fēlis

18.06.2021. 21:00

Da ej tu vienreiz...! Domāju ka skaidrs kur. Visu iznīcināja, bet tagad kaut kāda frigīdā grib sevi paeksponēt. Ej tak tu...

Atbildēt

.

18.06.2021. 20:47

Ventspils pilsētā pie kapiem moči gonko pa nelegālu mototrasi

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

18

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

FotoLatvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot grozījumus Pievienotās vērtības nodokļa likumā par pazemināto nodokļa likmi 5% apmērā no 2022.gada 1.janvāra, piemērojot to drukātajām grāmatām un periodiskajiem izdevumiem.
Lasīt visu...

21

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

Foto2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadībā nolēma atbalstīt virkni Veselības ministrijas sagatavotos ieteikumus Covid19 izplatības ierobežošanā. Šajā sakarā vēlamies paziņot:
Lasīt visu...

6

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

FotoCīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....