Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Anna

27.08.2020. 11:48

Skumīgi. Šodien medicīna ir bizness, bet ne cilvēku ārstēšana. Pati uz sevis esmu to izbaudījusi. Lai to aprakstītu, sanāktu romāns. Gruntmaņa kungs ir malacis. Uzrakstīja visu kā ir. Viņam nav ko zaudēt. Savā komentārā pieminēja ārstu Pīrāga kungu. Cepuri nost šī ārsta priekšā. Pirms vairākiem gadiem pēc "paviesošanās" Austrumu slimnīcā biju pie viņa konsultācijā. Viņš mani izmeklēja ļoti rūpīgi. Un secinājums - slimnīcā bijusi noteikta nepareiza diagnoze. Un viņam izrādījās taisniba.

Atbildēt

Patriots

25.08.2020. 13:07

»

Prof.Ludis Kātiņš-Zajebovskis

Viss ir pareizi! Gan par med-oligarhu ērgli, gan sasmirdušo viņķeli, kur spēj radīt riebumu pret sevi ļoti īsā laikā. Valsts veselības aprūpes sistēmas sabrukums ir jāveicina, jo, pretējā gadījumā, zagšana turpināsies gadiem un šļupsteklis ērglis turpinās raust miljonus. Lai visu pārņem privātā medicīna...


Alkatība, mantkārība un citas ne pārāk labas rakstura īpašības vada atsevišķus Latvijas pilsoņus, kas ieņem augstus amatus. Veca patiesība, ka attīstība ir no vienām bērēm līdz nākamajām - kamēr neiznes ar kājām pa priekšu... Skumji, ka tas ir piemums. Attīstītajās valstīs tā nu gluži nav. Profesori vecāki par 50 g.v. netiek laisti pie vadības. Mums ir tikai viens viedoklis un vieni un tie paši kadri, kas runā gadiem vienu un to pašu. Tikai skaidri redzams, ka vadot jau daudzus gadus, viņiem nav izdevies neko sakārtot.

Atbildēt

Latvietis...

25.08.2020. 12:42

Personīgi nepazīstu Gruntmani, bet ļoti labi zinu valsts pārvaldes specifiku, ir ļoti maz zinošu profesionāļu savā jomā, kuri sēž savā vietā. Mums lielākajā daļā sēž viduvējības, kurus var bīdīt, kā vajag, kuriem nav sava viedokļa, un kuri klusi dara visu ko liek, tas ir NOŽĒLOJAMI... Bet tie ir Latvieši, kuri klusi sēž un klusē, jo, lai uzteiktu savu viedokli, jau laikus ir jāuzraksta atlūgums un tikai tad izteikt savu viedokli. Lai mums veicās....

Atbildēt

Interešu konflikts

24.08.2020. 22:57

Hipokrāta zvērests konfliktē ar direktora atbildību par nodokļu maksātāju naudas likumīgu izlietošanu. Gāja garām ministrs un slimnīcas direktors Hipokrāta zvēresta vadīts uzreiz bez rindas sāka ārstēt ministra ausi, aizmirstot direktora pienākumus.

Atbildēt

ūja

24.08.2020. 22:21

»

A.Žīgurs pateicībā par

sekmīgu OIK afēras īstenošanu Andim piešķīra Latvenergo goda veterāna nosaukumu, kaut arī viņš nebija nostrādājis pilnus 20 gadus


veterānam vēl bija 70000 jevro dāvaniņā...tagad noderīgais jebkurnozares meistars ķersies pie rakusa demontēšanas...katrai pudelei pa fizmata korķim :)))

Atbildēt

ioop

24.08.2020. 22:13

jenoti ir 100 reiz sliktaki par sadamu un un lukasu.

Atbildēt

...

24.08.2020. 17:27

»

Ojārs

Vai kāds var precizēt - kurš ir domāts ar "alkānu Robčiku


Robčiks Ķīlis,Viņkeles piegulētājs.

Atbildēt

nu

24.08.2020. 17:11

Ērglim atkal iemesls pazviegt )

Atbildēt

Ojārs

24.08.2020. 17:01

»

vēlētājs

slimnīcās vadībā un vadošie speciālisti ir apzināti ielikti vāji vai arī tādi, kuriem ļauj veikt klīniskos pētījumus ar nosacījumu ka par visu pārējo klusēs. Nožēlojami


Te ir Latvija! Arī ministriju u.c. iestāžu vadībā ir salikti tieši tādi pat "speciālisti".
Tāpēc brauciet prom, atpakaļ neskatoties!

Atbildēt

A.Žīgurs pateicībā par

24.08.2020. 16:57

»

Hi hi

un tādēļ tika no valdes padzīts


sekmīgu OIK afēras īstenošanu Andim piešķīra Latvenergo goda veterāna nosaukumu, kaut arī viņš nebija nostrādājis pilnus 20 gadus.
Tagad pārējie lietotāji, arī Hi hi, apmaksā nabadziņa elektrības rēķina 1000kWh.

Atbildēt

Klusā daba "Ļeņins un truši"

24.08.2020. 16:48

»

Skumjais Bruņinieks

VDK un KP izveidotā valsts nozagšanas sistēma, kur 30 gadus viss balstās uz zagšanu, kukuļošanu, otkatiem un partejiskās piederības principa, izspļāva naivo Gruntmani laukā no sava sapuvušā organisma, kā tādu kaitīgu vīrusu...


No Viņķeles kundzes sagaidīt reformas nav iespējams, tāpat kā no alkāna Robčika, kurš apskaidrības mirkļos nemitīgi muldēja, bet nekad neko nedarīja.

Atbildēt

priapisma skārtais

24.08.2020. 16:21

»

man nepatīk ārtsti

kas praksē nespējīgi, bet grib vadīt. punkts


Vecīt,ir ārsta talants un vadītāja talants.Stipri atšķirīgas lietas!Un vēl atskaišu rakstīšanas spējas!

Atbildēt

millers

24.08.2020. 16:20

salauz sev kājas,puņķele

Atbildēt

zaļivai cik gribi

24.08.2020. 16:20

»

Zaljie

Gruntmanis butu ministrs ,kas sava varda cienigs


Kur sagādāt viņam cienīgus ierēdņus?

Atbildēt

it kā veselais

24.08.2020. 16:18

Profesoru mafija un farmas iebarotā mafija tik viegli nevar padoties,par to mēs varam būt lepni.

Atbildēt

OIK vecmeistars A. Pinkulis domā savādāk

24.08.2020. 16:12

»

Doks

RAKUS vadības stils un kompetence ir vienkārši katostrofāli


“Mans mērķis ir sekmēt, lai slimnīcas pacientiem, viņu tuviniekiem, darbiniekiem un valsts kapitāla daļu turētājam tiek stiprināta pārliecība, ka ārstniecības pakalpojumi mūsu slimnīcā būs pieejami tad, kad tie visvairāk nepieciešami un to kvalitāte atbilst visaugstākajiem nozares standartiem. Turklāt esmu pārliecināts, ka pakalpojuma efektivitāti iespējams uzlabot izmantojot priekšrocības un iespējas, kuras nodrošina pašreizējais tehnoloģiju un digitalizācijas laikmets.”

Atbildēt

doks

24.08.2020. 15:28

Vinkele veselības aprūpē ir kā Lukasenko Baltkrievijā

Atbildēt

viesis

24.08.2020. 14:52

Nevaru daudz spriest par šo lietu, bet vispārīgi runājot par Latviju, varu tikai piekrist, ka šeit reālas reformas un uzlabojumus, ja neesi valdošajā pulciņā, ieviest nav iespējams......

Atbildēt

vērotājs

24.08.2020. 14:28

»

Ķieģelis

Apriebies tas Gruntmanis. Nav un nav viņam miera. Ja tik gudrs un talantīgs, lai taču sēž savā Amerikā un pelna tur lielo naudu. Laikam tomēr tik gudrs nemaz nav, tāpēc gribēja uzvārīties uz naivo latvju bāleliņu rēķina. Bet nesanāca vis! Paldies Viņķelei


Centieni no Latvijas bērndārzniekiem taisīt bezdzimuma būtnes, bija jābūt pēdējam, ko tā nelietīgā maita pastrādājusi savā dzīvē. Atgādināšu tev, kuces bērnam, ka Gruntmaņa kungs ir latvietis ir gribētu strādāt Latvijā, bet Viņķele, lai dodas pie sava radītāja uz elli.

Atbildēt

jaajaa

24.08.2020. 14:14

»

anna

Gruntmanim jābūt nākamam Veselības ministram


..."Esmu 17 gadus bijis pasaules pirmā desmitnieka universitātes slimnīcas profesors, ārsts, klīnikas vadītājs, 10 gadus no tiem esmu vadījis rezidentūru. Rezidentūra ir otrā lielākā ASV, ar 186 ārstiem un 7 ofisa darbiniekiem."...nav viņam pienākuma šajā dzīvē tērēt savu laiku par Latvijas Veselības ministru...paldies autoram par rakstu...:)

Atbildēt

Zaljie

24.08.2020. 13:27

Gruntmanis butu ministrs ,kas sava varda cienigs.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

24.08.2020. 13:10

VDK un KP izveidotā valsts nozagšanas sistēma, kur 30 gadus viss balstās uz zagšanu, kukuļošanu, otkatiem un partejiskās piederības principa, izspļāva naivo Gruntmani laukā no sava sapuvušā organisma, kā tādu kaitīgu vīrusu.
Neba mūsu politiskie oligarhi kopā ar atsevišķu nozaru mazajiem oligarhiem tā pūlējās visus šos gadus, noregulējot valsts slaukšanas un atsevišķu izredzēto bagātināšanās mehānismu, lai pieļautu, ka atbrauc viens no rietumiem, sāktu mācīt un skatīties viņiem uz rokām.
Ironiskā veidā prof. Gruntmaņa piemērs ir līdzīgs Viņķeles drauga, krietnā anarhista Ķīļa gadījumam, kad tas arī gribēja reorganizēt sapuvušo izglītības nozari.
Iznākums visiem, kuri gribēs ar mēslu dakšām iztīrīt sistēmas staļļus, būs viens - patriekšana ar kaunu.
Kādas reformas var gaidīt no Viņķeles un viņas ilgstoši pārstāvētās Vienotības, ja tās visus šos gadus ir pielikušas pūles, lai reformas nenotiktu.
Viņķeli, ja kas, viņas darbā iekartošanas kantora Att/Par vēlētāji izsvilpa..iedeva "vilka pasi" - kurvīti.
Kādas morālās tiesības viņai ir atrasties ministres amatos un citus mācīt?
Viņķele, kas Vienotības sastāvā ar saviem varenajiem pupiem gandrīz nosmacēja izglītības sistēmu, labi pārzin to varžu dīķi, kurā iekundējusies par ministri - galvenais nedarīt neko tādu, kas varētu atņemt trekno kumosu valsts un nozares oligarhiem.
Gruntmaņa attainotā situācija veselības sistēmā ir raksturīga visām nozarēm un nāve tam speciālistam, tam politiķim, tai partijai, kas uzdrīkstēsies to sistēmu mainīt!

Atbildēt

P.

24.08.2020. 12:57

Pasaulē "optimizācija" nozīmē "panākt iespējami daudz rezultāta vienību par vienu resursa vienību".
Latvijā "optimizācija" nozīmē "centralizēt, lai ērtāk laupīt".

Taisnība vien ir par to "kultūras kontekstu".

Atbildēt

Secinājums

24.08.2020. 12:55

Viņķelei tiek gatavots pēctecis,Gruntmanis.Šī sāga stipri atgādina Belēviča sāgu,pirms vēlēsanām dziedāja kā lakstīgala,fināls visiem zināms.Īsa atmiņa aitām un kāmīšiem.

Atbildēt

Spoks

24.08.2020. 12:42

»

43

Sapuvusi sistēma .....Ar naudu tiek aizbāztas visas mutes utt. Kā visā LV pārvaldē - gudri un drosmīgi cilvēki tur nav vajadzīgi. Gudri un drosmīgi cilvēki ir BĪSTAMI pelekajai LV ierēdņu masai.... P.S. - kā no Saeimas izbalsots cilveks , nebūdams mediķis, var būt veselības ministrs ?????? Kaut kāds...


Tā nav murgu zeme, tā ir Baltkrievija2 ar lielāku kapitālisma cinisku spēju nomaskēt savus īstos mērķus ar demagoģiskām runām par vārda brīvību un lielo demokrātismu 0 iespējām parunāt par visu ko, bet ne par valsts attīstību un mūsu bērnu nākotni šajā bezgala ekonomiski atpalikušajā valstī- līmenis vienāds ar Rumāniju un Bulgāriju.
Ne tik sen pavadīju vienu izoperēto onkoloģisko slimnieku uz Onkoloģisko poliklīniku. Vairums krēslu Uzņemšanas nodaļā bija ar pārvilktām dzeltenām lentām un onkoloģiskajiem pacientiem bija jāstāv gaidot savu numuru stutējoties gar brīvajām sienām. Pielikt papildus krēslus TE NEVIENAM NEPIETIKA SMADZEŅU, jo pacients jau ir tikai trauceklis.

Atbildēt

Prof.Ludis Kātiņš-Zajebovskis

24.08.2020. 12:04

Viss ir pareizi! Gan par med-oligarhu ērgli, gan sasmirdušo viņķeli, kur spēj radīt riebumu pret sevi ļoti īsā laikā. Valsts veselības aprūpes sistēmas sabrukums ir jāveicina, jo, pretējā gadījumā, zagšana turpināsies gadiem un šļupsteklis ērglis turpinās raust miljonus. Lai visu pārņem privātā medicīna un valsts pērk no tās pakalpojumus. Konkurence iznīdēs stentotāju bandu un citus medicīniskos valsts apzadzējus. viņķele kopā savu alkašu robčiku varētu turpināt savu profesionālo karjeru Rīgas satiksmē kā biļešu kontrolieri. Ieraugot šo duetiņu, biļetes pirktu visi. Viņiem tik vien kā vajadzētu sēdēt kādā pieturas vietā un strēbt alko kokčikus.

Atbildēt

krūms

24.08.2020. 12:00

ērglis un naudas organizēšana- tie taču sinonīmi. Īpašas stratēģiskās grupas, komisijas, fondi.... kas gan labāks par to var būt. Ir ta;cu arīu eiropas naudas projekti un pareizi supermenedžeri lietu sakārtošanai sev un atvasēm

Atbildēt

skaidrojums

24.08.2020. 11:59

»

Ķieģelis

Apriebies tas Gruntmanis. Nav un nav viņam miera. Ja tik gudrs un talantīgs, lai taču sēž savā Amerikā un pelna tur lielo naudu. Laikam tomēr tik gudrs nemaz nav, tāpēc gribēja uzvārīties uz naivo latvju bāleliņu rēķina. Bet nesanāca vis! Paldies Viņķelei


Šitas gudrelis nav pat Dr. aizstāvējis un visu laiku melo par profesora grādu. Tas ir nosaukums uz laiku ievēlētā amatā. Un varbūt arī tikai asistents, jo full prof. ASV nedod bez Dr. Un par tām pirmā 10 univ. ir samurgojis. Ir oficiāls reitings, tur tās nav. Tāds pats viltvārdis kā Levits.

Atbildēt

Ķieģelis

24.08.2020. 11:33

Apriebies tas Gruntmanis. Nav un nav viņam miera. Ja tik gudrs un talantīgs, lai taču sēž savā Amerikā un pelna tur lielo naudu. Laikam tomēr tik gudrs nemaz nav, tāpēc gribēja uzvārīties uz naivo latvju bāleliņu rēķina. Bet nesanāca vis! Paldies Viņķelei!

Atbildēt

ar firmu apmaksātām

24.08.2020. 11:29

lietām uzmanīgi, BET , ja apmaksā izglītību, asociācijas, profesorus, IT medicīnai................LEMIET PAŠI
kauns valcīties eksursijās, bet uz ārstu kongresiem???????????????????????????????????

Atbildēt

Vinķelei reformas veikt neļauj

24.08.2020. 11:26

to taču visi zin. Katram č savu slimnīcu!!!!!!!!!!!!!!
Bet finansē jau ne bļāvēji, bet tie, kas klusi rukā pa 16 st dienā, jo gribas to savu valsti, slimīgi gribas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

man nepatīk ārtsti

24.08.2020. 11:24

kas praksē nespējīgi, bet grib vadīt. punkts.
Tāpēc med. iestādes, kuras nevada praksē spējīgs ārsts , vienmēr klibo.

Atbildēt

Pesimists

24.08.2020. 11:03

»

Patiesību no I. Viņķeles var vienīgi noskaidrot “ar karstu gludekli” vai lodāmaru, jo Viņķeles noziegumi pret valsti un tautu ir - karantizācija ar cilvēktiesību ierobežojumiem “C19 pandēmijas apstākļos”, sabiedrībai liedzot piekļuvi valsts veselības aprūpei, valsts parāda palielināšana “viltus C19 ...


Tā viņš ir, tikai nevajag absolutizēt konkrētu personāžu vainu, jo "viltus pandēmija" ir globāla mēroga parādība un tāda veida destrukcijas mēģina realizēt visur. Mēs Latvijā vēl samērā viegli tikām cauri. Bet ja par tēmu, tad pēc visa spriežot tas ir labi, ka tas amerikānis aizbrauca atpakaļ, jo nevar zināt ko viņš mums te ievazātu, ja tam ļautu izvērsties.

Atbildēt

24.08.2020. 10:51

»

Pesimists

Nekādā ziņā neatbalstu Viņķeli, bet šī autora frāze pasaka visu: "Plānā demonstrēju, kā endokrinoloģijas centrs var slimnīcai kļūt pelnošāks" - izskatās pēc kārtējā iedomīgā ārzemju latvieša, kurš sacerējās par baisu piķi mežoņus pamācīt, bet kad neizdabāja viņa iegribām, pacēla asti un aidā prom...


Patiesību no I. Viņķeles var vienīgi noskaidrot “ar karstu gludekli” vai lodāmaru, jo Viņķeles noziegumi pret valsti un tautu ir - karantizācija ar cilvēktiesību ierobežojumiem “C19 pandēmijas apstākļos”, sabiedrībai liedzot piekļuvi valsts veselības aprūpei, valsts parāda palielināšana “viltus C19 pandēmijas” apstākļos, valsts iedzīvotāju slepkavības, liedzot plānotās operācijas un liedzot ģimenes ārstu palīdzību

Atbildēt

Pesimists

24.08.2020. 10:32

Nekādā ziņā neatbalstu Viņķeli, bet šī autora frāze pasaka visu: "Plānā demonstrēju, kā endokrinoloģijas centrs var slimnīcai kļūt pelnošāks" - izskatās pēc kārtējā iedomīgā ārzemju latvieša, kurš sacerējās par baisu piķi mežoņus pamācīt, bet kad neizdabāja viņa iegribām, pacēla asti un aidā prom.

Bet pelnošā medicīna visā savā "spožumā" tagad sevi parāda ASV, kad daudzi ārsti peļņas nolūkos maksimāli cenšas palielināt COVID slimnieku skaitu, jo par tiem maksā baisu naudu. Lai nu kas, bet ASV veselības aizsardzības jomā pilnīgi noteikti nav nekāds pozitīvs paraugs.

Atbildēt

43

24.08.2020. 10:32

Sapuvusi sistēma .....Ar naudu tiek aizbāztas visas mutes utt. Kā visā LV pārvaldē - gudri un drosmīgi cilvēki tur nav vajadzīgi. Gudri un drosmīgi cilvēki ir BĪSTAMI pelekajai LV ierēdņu masai.... P.S. - kā no Saeimas izbalsots cilveks , nebūdams mediķis, var būt veselības ministrs ?????? Kaut kāds murgs. Dzīvojam murgu zemē LV..

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

24.08.2020. 10:12

Ja kādam no politiķiem es neticu, tad pirmajā vietā ir Vinķele- plaša profila speciāliste makaronu karināšanā uz ausīm tautai.

Atbildēt

Q

24.08.2020. 10:08

Veselības ministrijas paspārnē Stentu kompānija izvērtusi savu biznesu, bāžot stentus visiem vajag, vai nevajag, jo par katra stenta ievietošanu saņem vairāk kā 2000 eiro no valsts , plus pacienta piemaksas! Vajag saprast vienkāršu lietu, ārstniecība nav biznesa konveijers, kur strādā pēc gabaldarba, tā var tikai sačakarēt cilvēku veselību naudas pelnīšanas dēļ!

Atbildēt

anna

24.08.2020. 10:05

Gruntmanim jābūt nākamam Veselības ministram

Atbildēt

Doks

24.08.2020. 09:48

RAKUS vadības stils un kompetence ir vienkārši katostrofāli.

Atbildēt

Vēlētāja

24.08.2020. 09:44

Tādai viņķelei ticēt - sevi necienīt - izsvītrotajam ieliktenim VM amatā, kuras darbība LM bija līdzvērtīga O. Veiksmi cienījamam profesoram U.Gruntmanim turpmāk, jo šeit esot, Jūs būtu tikai zaudētājs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

12

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

FotoNesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas saistīti ar Covid19. Citiem vārdiem sakot, Toms uzsāka nodarboties ar ļoti ienesīgu un šodien ļoti populāru darbību - baznīcas vajāšanu.
Lasīt visu...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...