Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Anna

27.08.2020. 10:48

Skumīgi. Šodien medicīna ir bizness, bet ne cilvēku ārstēšana. Pati uz sevis esmu to izbaudījusi. Lai to aprakstītu, sanāktu romāns. Gruntmaņa kungs ir malacis. Uzrakstīja visu kā ir. Viņam nav ko zaudēt. Savā komentārā pieminēja ārstu Pīrāga kungu. Cepuri nost šī ārsta priekšā. Pirms vairākiem gadiem pēc "paviesošanās" Austrumu slimnīcā biju pie viņa konsultācijā. Viņš mani izmeklēja ļoti rūpīgi. Un secinājums - slimnīcā bijusi noteikta nepareiza diagnoze. Un viņam izrādījās taisniba.

Atbildēt

Patriots

25.08.2020. 12:07

»

Prof.Ludis Kātiņš-Zajebovskis

Viss ir pareizi! Gan par med-oligarhu ērgli, gan sasmirdušo viņķeli, kur spēj radīt riebumu pret sevi ļoti īsā laikā. Valsts veselības aprūpes sistēmas sabrukums ir jāveicina, jo, pretējā gadījumā, zagšana turpināsies gadiem un šļupsteklis ērglis turpinās raust miljonus. Lai visu pārņem privātā medicīna...


Alkatība, mantkārība un citas ne pārāk labas rakstura īpašības vada atsevišķus Latvijas pilsoņus, kas ieņem augstus amatus. Veca patiesība, ka attīstība ir no vienām bērēm līdz nākamajām - kamēr neiznes ar kājām pa priekšu... Skumji, ka tas ir piemums. Attīstītajās valstīs tā nu gluži nav. Profesori vecāki par 50 g.v. netiek laisti pie vadības. Mums ir tikai viens viedoklis un vieni un tie paši kadri, kas runā gadiem vienu un to pašu. Tikai skaidri redzams, ka vadot jau daudzus gadus, viņiem nav izdevies neko sakārtot.

Atbildēt

Latvietis...

25.08.2020. 11:42

Personīgi nepazīstu Gruntmani, bet ļoti labi zinu valsts pārvaldes specifiku, ir ļoti maz zinošu profesionāļu savā jomā, kuri sēž savā vietā. Mums lielākajā daļā sēž viduvējības, kurus var bīdīt, kā vajag, kuriem nav sava viedokļa, un kuri klusi dara visu ko liek, tas ir NOŽĒLOJAMI... Bet tie ir Latvieši, kuri klusi sēž un klusē, jo, lai uzteiktu savu viedokli, jau laikus ir jāuzraksta atlūgums un tikai tad izteikt savu viedokli. Lai mums veicās....

Atbildēt

Interešu konflikts

24.08.2020. 21:57

Hipokrāta zvērests konfliktē ar direktora atbildību par nodokļu maksātāju naudas likumīgu izlietošanu. Gāja garām ministrs un slimnīcas direktors Hipokrāta zvēresta vadīts uzreiz bez rindas sāka ārstēt ministra ausi, aizmirstot direktora pienākumus.

Atbildēt

ūja

24.08.2020. 21:21

»

A.Žīgurs pateicībā par

sekmīgu OIK afēras īstenošanu Andim piešķīra Latvenergo goda veterāna nosaukumu, kaut arī viņš nebija nostrādājis pilnus 20 gadus


veterānam vēl bija 70000 jevro dāvaniņā...tagad noderīgais jebkurnozares meistars ķersies pie rakusa demontēšanas...katrai pudelei pa fizmata korķim :)))

Atbildēt

ioop

24.08.2020. 21:13

jenoti ir 100 reiz sliktaki par sadamu un un lukasu.

Atbildēt

...

24.08.2020. 16:27

»

Ojārs

Vai kāds var precizēt - kurš ir domāts ar "alkānu Robčiku


Robčiks Ķīlis,Viņkeles piegulētājs.

Atbildēt

nu

24.08.2020. 16:11

Ērglim atkal iemesls pazviegt )

Atbildēt

Ojārs

24.08.2020. 16:01

»

vēlētājs

slimnīcās vadībā un vadošie speciālisti ir apzināti ielikti vāji vai arī tādi, kuriem ļauj veikt klīniskos pētījumus ar nosacījumu ka par visu pārējo klusēs. Nožēlojami


Te ir Latvija! Arī ministriju u.c. iestāžu vadībā ir salikti tieši tādi pat "speciālisti".
Tāpēc brauciet prom, atpakaļ neskatoties!

Atbildēt

A.Žīgurs pateicībā par

24.08.2020. 15:57

»

Hi hi

un tādēļ tika no valdes padzīts


sekmīgu OIK afēras īstenošanu Andim piešķīra Latvenergo goda veterāna nosaukumu, kaut arī viņš nebija nostrādājis pilnus 20 gadus.
Tagad pārējie lietotāji, arī Hi hi, apmaksā nabadziņa elektrības rēķina 1000kWh.

Atbildēt

Klusā daba "Ļeņins un truši"

24.08.2020. 15:48

»

Skumjais Bruņinieks

VDK un KP izveidotā valsts nozagšanas sistēma, kur 30 gadus viss balstās uz zagšanu, kukuļošanu, otkatiem un partejiskās piederības principa, izspļāva naivo Gruntmani laukā no sava sapuvušā organisma, kā tādu kaitīgu vīrusu...


No Viņķeles kundzes sagaidīt reformas nav iespējams, tāpat kā no alkāna Robčika, kurš apskaidrības mirkļos nemitīgi muldēja, bet nekad neko nedarīja.

Atbildēt

priapisma skārtais

24.08.2020. 15:21

»

man nepatīk ārtsti

kas praksē nespējīgi, bet grib vadīt. punkts


Vecīt,ir ārsta talants un vadītāja talants.Stipri atšķirīgas lietas!Un vēl atskaišu rakstīšanas spējas!

Atbildēt

millers

24.08.2020. 15:20

salauz sev kājas,puņķele

Atbildēt

zaļivai cik gribi

24.08.2020. 15:20

»

Zaljie

Gruntmanis butu ministrs ,kas sava varda cienigs


Kur sagādāt viņam cienīgus ierēdņus?

Atbildēt

it kā veselais

24.08.2020. 15:18

Profesoru mafija un farmas iebarotā mafija tik viegli nevar padoties,par to mēs varam būt lepni.

Atbildēt

OIK vecmeistars A. Pinkulis domā savādāk

24.08.2020. 15:12

»

Doks

RAKUS vadības stils un kompetence ir vienkārši katostrofāli


“Mans mērķis ir sekmēt, lai slimnīcas pacientiem, viņu tuviniekiem, darbiniekiem un valsts kapitāla daļu turētājam tiek stiprināta pārliecība, ka ārstniecības pakalpojumi mūsu slimnīcā būs pieejami tad, kad tie visvairāk nepieciešami un to kvalitāte atbilst visaugstākajiem nozares standartiem. Turklāt esmu pārliecināts, ka pakalpojuma efektivitāti iespējams uzlabot izmantojot priekšrocības un iespējas, kuras nodrošina pašreizējais tehnoloģiju un digitalizācijas laikmets.”

Atbildēt

doks

24.08.2020. 14:28

Vinkele veselības aprūpē ir kā Lukasenko Baltkrievijā

Atbildēt

viesis

24.08.2020. 13:52

Nevaru daudz spriest par šo lietu, bet vispārīgi runājot par Latviju, varu tikai piekrist, ka šeit reālas reformas un uzlabojumus, ja neesi valdošajā pulciņā, ieviest nav iespējams......

Atbildēt

vērotājs

24.08.2020. 13:28

»

Ķieģelis

Apriebies tas Gruntmanis. Nav un nav viņam miera. Ja tik gudrs un talantīgs, lai taču sēž savā Amerikā un pelna tur lielo naudu. Laikam tomēr tik gudrs nemaz nav, tāpēc gribēja uzvārīties uz naivo latvju bāleliņu rēķina. Bet nesanāca vis! Paldies Viņķelei


Centieni no Latvijas bērndārzniekiem taisīt bezdzimuma būtnes, bija jābūt pēdējam, ko tā nelietīgā maita pastrādājusi savā dzīvē. Atgādināšu tev, kuces bērnam, ka Gruntmaņa kungs ir latvietis ir gribētu strādāt Latvijā, bet Viņķele, lai dodas pie sava radītāja uz elli.

Atbildēt

jaajaa

24.08.2020. 13:14

»

anna

Gruntmanim jābūt nākamam Veselības ministram


..."Esmu 17 gadus bijis pasaules pirmā desmitnieka universitātes slimnīcas profesors, ārsts, klīnikas vadītājs, 10 gadus no tiem esmu vadījis rezidentūru. Rezidentūra ir otrā lielākā ASV, ar 186 ārstiem un 7 ofisa darbiniekiem."...nav viņam pienākuma šajā dzīvē tērēt savu laiku par Latvijas Veselības ministru...paldies autoram par rakstu...:)

Atbildēt

Zaljie

24.08.2020. 12:27

Gruntmanis butu ministrs ,kas sava varda cienigs.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

24.08.2020. 12:10

VDK un KP izveidotā valsts nozagšanas sistēma, kur 30 gadus viss balstās uz zagšanu, kukuļošanu, otkatiem un partejiskās piederības principa, izspļāva naivo Gruntmani laukā no sava sapuvušā organisma, kā tādu kaitīgu vīrusu.
Neba mūsu politiskie oligarhi kopā ar atsevišķu nozaru mazajiem oligarhiem tā pūlējās visus šos gadus, noregulējot valsts slaukšanas un atsevišķu izredzēto bagātināšanās mehānismu, lai pieļautu, ka atbrauc viens no rietumiem, sāktu mācīt un skatīties viņiem uz rokām.
Ironiskā veidā prof. Gruntmaņa piemērs ir līdzīgs Viņķeles drauga, krietnā anarhista Ķīļa gadījumam, kad tas arī gribēja reorganizēt sapuvušo izglītības nozari.
Iznākums visiem, kuri gribēs ar mēslu dakšām iztīrīt sistēmas staļļus, būs viens - patriekšana ar kaunu.
Kādas reformas var gaidīt no Viņķeles un viņas ilgstoši pārstāvētās Vienotības, ja tās visus šos gadus ir pielikušas pūles, lai reformas nenotiktu.
Viņķeli, ja kas, viņas darbā iekartošanas kantora Att/Par vēlētāji izsvilpa..iedeva "vilka pasi" - kurvīti.
Kādas morālās tiesības viņai ir atrasties ministres amatos un citus mācīt?
Viņķele, kas Vienotības sastāvā ar saviem varenajiem pupiem gandrīz nosmacēja izglītības sistēmu, labi pārzin to varžu dīķi, kurā iekundējusies par ministri - galvenais nedarīt neko tādu, kas varētu atņemt trekno kumosu valsts un nozares oligarhiem.
Gruntmaņa attainotā situācija veselības sistēmā ir raksturīga visām nozarēm un nāve tam speciālistam, tam politiķim, tai partijai, kas uzdrīkstēsies to sistēmu mainīt!

Atbildēt

P.

24.08.2020. 11:57

Pasaulē "optimizācija" nozīmē "panākt iespējami daudz rezultāta vienību par vienu resursa vienību".
Latvijā "optimizācija" nozīmē "centralizēt, lai ērtāk laupīt".

Taisnība vien ir par to "kultūras kontekstu".

Atbildēt

Secinājums

24.08.2020. 11:55

Viņķelei tiek gatavots pēctecis,Gruntmanis.Šī sāga stipri atgādina Belēviča sāgu,pirms vēlēsanām dziedāja kā lakstīgala,fināls visiem zināms.Īsa atmiņa aitām un kāmīšiem.

Atbildēt

Spoks

24.08.2020. 11:42

»

43

Sapuvusi sistēma .....Ar naudu tiek aizbāztas visas mutes utt. Kā visā LV pārvaldē - gudri un drosmīgi cilvēki tur nav vajadzīgi. Gudri un drosmīgi cilvēki ir BĪSTAMI pelekajai LV ierēdņu masai.... P.S. - kā no Saeimas izbalsots cilveks , nebūdams mediķis, var būt veselības ministrs ?????? Kaut kāds...


Tā nav murgu zeme, tā ir Baltkrievija2 ar lielāku kapitālisma cinisku spēju nomaskēt savus īstos mērķus ar demagoģiskām runām par vārda brīvību un lielo demokrātismu 0 iespējām parunāt par visu ko, bet ne par valsts attīstību un mūsu bērnu nākotni šajā bezgala ekonomiski atpalikušajā valstī- līmenis vienāds ar Rumāniju un Bulgāriju.
Ne tik sen pavadīju vienu izoperēto onkoloģisko slimnieku uz Onkoloģisko poliklīniku. Vairums krēslu Uzņemšanas nodaļā bija ar pārvilktām dzeltenām lentām un onkoloģiskajiem pacientiem bija jāstāv gaidot savu numuru stutējoties gar brīvajām sienām. Pielikt papildus krēslus TE NEVIENAM NEPIETIKA SMADZEŅU, jo pacients jau ir tikai trauceklis.

Atbildēt

Prof.Ludis Kātiņš-Zajebovskis

24.08.2020. 11:04

Viss ir pareizi! Gan par med-oligarhu ērgli, gan sasmirdušo viņķeli, kur spēj radīt riebumu pret sevi ļoti īsā laikā. Valsts veselības aprūpes sistēmas sabrukums ir jāveicina, jo, pretējā gadījumā, zagšana turpināsies gadiem un šļupsteklis ērglis turpinās raust miljonus. Lai visu pārņem privātā medicīna un valsts pērk no tās pakalpojumus. Konkurence iznīdēs stentotāju bandu un citus medicīniskos valsts apzadzējus. viņķele kopā savu alkašu robčiku varētu turpināt savu profesionālo karjeru Rīgas satiksmē kā biļešu kontrolieri. Ieraugot šo duetiņu, biļetes pirktu visi. Viņiem tik vien kā vajadzētu sēdēt kādā pieturas vietā un strēbt alko kokčikus.

Atbildēt

krūms

24.08.2020. 11:00

ērglis un naudas organizēšana- tie taču sinonīmi. Īpašas stratēģiskās grupas, komisijas, fondi.... kas gan labāks par to var būt. Ir ta;cu arīu eiropas naudas projekti un pareizi supermenedžeri lietu sakārtošanai sev un atvasēm

Atbildēt

skaidrojums

24.08.2020. 10:59

»

Ķieģelis

Apriebies tas Gruntmanis. Nav un nav viņam miera. Ja tik gudrs un talantīgs, lai taču sēž savā Amerikā un pelna tur lielo naudu. Laikam tomēr tik gudrs nemaz nav, tāpēc gribēja uzvārīties uz naivo latvju bāleliņu rēķina. Bet nesanāca vis! Paldies Viņķelei


Šitas gudrelis nav pat Dr. aizstāvējis un visu laiku melo par profesora grādu. Tas ir nosaukums uz laiku ievēlētā amatā. Un varbūt arī tikai asistents, jo full prof. ASV nedod bez Dr. Un par tām pirmā 10 univ. ir samurgojis. Ir oficiāls reitings, tur tās nav. Tāds pats viltvārdis kā Levits.

Atbildēt

Ķieģelis

24.08.2020. 10:33

Apriebies tas Gruntmanis. Nav un nav viņam miera. Ja tik gudrs un talantīgs, lai taču sēž savā Amerikā un pelna tur lielo naudu. Laikam tomēr tik gudrs nemaz nav, tāpēc gribēja uzvārīties uz naivo latvju bāleliņu rēķina. Bet nesanāca vis! Paldies Viņķelei!

Atbildēt

ar firmu apmaksātām

24.08.2020. 10:29

lietām uzmanīgi, BET , ja apmaksā izglītību, asociācijas, profesorus, IT medicīnai................LEMIET PAŠI
kauns valcīties eksursijās, bet uz ārstu kongresiem???????????????????????????????????

Atbildēt

Vinķelei reformas veikt neļauj

24.08.2020. 10:26

to taču visi zin. Katram č savu slimnīcu!!!!!!!!!!!!!!
Bet finansē jau ne bļāvēji, bet tie, kas klusi rukā pa 16 st dienā, jo gribas to savu valsti, slimīgi gribas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

man nepatīk ārtsti

24.08.2020. 10:24

kas praksē nespējīgi, bet grib vadīt. punkts.
Tāpēc med. iestādes, kuras nevada praksē spējīgs ārsts , vienmēr klibo.

Atbildēt

Pesimists

24.08.2020. 10:03

»

Patiesību no I. Viņķeles var vienīgi noskaidrot “ar karstu gludekli” vai lodāmaru, jo Viņķeles noziegumi pret valsti un tautu ir - karantizācija ar cilvēktiesību ierobežojumiem “C19 pandēmijas apstākļos”, sabiedrībai liedzot piekļuvi valsts veselības aprūpei, valsts parāda palielināšana “viltus C19 ...


Tā viņš ir, tikai nevajag absolutizēt konkrētu personāžu vainu, jo "viltus pandēmija" ir globāla mēroga parādība un tāda veida destrukcijas mēģina realizēt visur. Mēs Latvijā vēl samērā viegli tikām cauri. Bet ja par tēmu, tad pēc visa spriežot tas ir labi, ka tas amerikānis aizbrauca atpakaļ, jo nevar zināt ko viņš mums te ievazātu, ja tam ļautu izvērsties.

Atbildēt

24.08.2020. 09:51

»

Pesimists

Nekādā ziņā neatbalstu Viņķeli, bet šī autora frāze pasaka visu: "Plānā demonstrēju, kā endokrinoloģijas centrs var slimnīcai kļūt pelnošāks" - izskatās pēc kārtējā iedomīgā ārzemju latvieša, kurš sacerējās par baisu piķi mežoņus pamācīt, bet kad neizdabāja viņa iegribām, pacēla asti un aidā prom...


Patiesību no I. Viņķeles var vienīgi noskaidrot “ar karstu gludekli” vai lodāmaru, jo Viņķeles noziegumi pret valsti un tautu ir - karantizācija ar cilvēktiesību ierobežojumiem “C19 pandēmijas apstākļos”, sabiedrībai liedzot piekļuvi valsts veselības aprūpei, valsts parāda palielināšana “viltus C19 pandēmijas” apstākļos, valsts iedzīvotāju slepkavības, liedzot plānotās operācijas un liedzot ģimenes ārstu palīdzību

Atbildēt

Pesimists

24.08.2020. 09:32

Nekādā ziņā neatbalstu Viņķeli, bet šī autora frāze pasaka visu: "Plānā demonstrēju, kā endokrinoloģijas centrs var slimnīcai kļūt pelnošāks" - izskatās pēc kārtējā iedomīgā ārzemju latvieša, kurš sacerējās par baisu piķi mežoņus pamācīt, bet kad neizdabāja viņa iegribām, pacēla asti un aidā prom.

Bet pelnošā medicīna visā savā "spožumā" tagad sevi parāda ASV, kad daudzi ārsti peļņas nolūkos maksimāli cenšas palielināt COVID slimnieku skaitu, jo par tiem maksā baisu naudu. Lai nu kas, bet ASV veselības aizsardzības jomā pilnīgi noteikti nav nekāds pozitīvs paraugs.

Atbildēt

43

24.08.2020. 09:32

Sapuvusi sistēma .....Ar naudu tiek aizbāztas visas mutes utt. Kā visā LV pārvaldē - gudri un drosmīgi cilvēki tur nav vajadzīgi. Gudri un drosmīgi cilvēki ir BĪSTAMI pelekajai LV ierēdņu masai.... P.S. - kā no Saeimas izbalsots cilveks , nebūdams mediķis, var būt veselības ministrs ?????? Kaut kāds murgs. Dzīvojam murgu zemē LV..

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

24.08.2020. 09:12

Ja kādam no politiķiem es neticu, tad pirmajā vietā ir Vinķele- plaša profila speciāliste makaronu karināšanā uz ausīm tautai.

Atbildēt

Q

24.08.2020. 09:08

Veselības ministrijas paspārnē Stentu kompānija izvērtusi savu biznesu, bāžot stentus visiem vajag, vai nevajag, jo par katra stenta ievietošanu saņem vairāk kā 2000 eiro no valsts , plus pacienta piemaksas! Vajag saprast vienkāršu lietu, ārstniecība nav biznesa konveijers, kur strādā pēc gabaldarba, tā var tikai sačakarēt cilvēku veselību naudas pelnīšanas dēļ!

Atbildēt

anna

24.08.2020. 09:05

Gruntmanim jābūt nākamam Veselības ministram

Atbildēt

Doks

24.08.2020. 08:48

RAKUS vadības stils un kompetence ir vienkārši katostrofāli.

Atbildēt

Vēlētāja

24.08.2020. 08:44

Tādai viņķelei ticēt - sevi necienīt - izsvītrotajam ieliktenim VM amatā, kuras darbība LM bija līdzvērtīga O. Veiksmi cienījamam profesoram U.Gruntmanim turpmāk, jo šeit esot, Jūs būtu tikai zaudētājs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...