Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

N

08.02.2018. 07:27

»

re kā

Aizgāju uz sociem lai piereģistrētos atkārtoti kā pensionēts mazturīgais.Izrādījas ka jābrauc uz banku izņemt izziņu par pensijas konta stāvokli.Ka ilggadīgs neārstējams un neārstēts arodivalīds un sirdslimnieks no cita novada Vida saņēmu uzaicinājumu tur ierasties un deklarēties lai saņemtu kādus visai...


Šis komentārs nav ar roku uz papīra rakstīts. Ir Jums internets - pieslēdzaties EDS un piespiediet automātisku datu pielasīšanu gada deklarācijā - būs Jums pārmaksas atmaksa. Civilizētie cilvēki jau kādus gadus 3 uz VID telpām vispār nevelkas.

Atbildēt

Paldies Jelgavas VID Artai!

05.02.2018. 12:53

Man paveicās- biju Jelgavas VID. Netrāpīju darba laikā, taču satiku kādu gaišmatainu darbinieci, kura man uzsmaidīja, pieņēma dokumentus, palīdzēja tos aizpildīt. Nezinu, kā viņu sauc, bet dzirdēju, ka kolēģe viņu nosauca par Artu. Liels paldies Artas kundzei!

Atbildēt

re kā

04.02.2018. 19:50

»

Lauķis

Jautājums jau ir palicis neatbildēts


Aizgāju uz sociem lai piereģistrētos atkārtoti kā pensionēts mazturīgais.Izrādījas ka jābrauc uz banku izņemt izziņu par pensijas konta stāvokli.Ka ilggadīgs neārstējams un neārstēts arodivalīds un sirdslimnieks no cita novada Vida saņēmu uzaicinājumu tur ierasties un deklarēties lai saņemtu kādus visai nesaprotamus nodokļu bonusus.Domāju ka tie ceļa izdevumus neatmaksās.Kaloborantuadministrācijas mazturīgo un pensionēto arodslimnieku politikas sauklis-kad jūs beidzot nosprāgsiet gnīdas!

Atbildēt

Mirstigais

04.02.2018. 10:53

»

Anatomija

"Pirmkārt, no sirds atvainojamies.." Kā no sirds atvainoties var tas, kam nav sirds


Nirgajas par tautu lauku rajonos, par kadu sirdi Cirule gvelz pati,ir braukusi ar autobusu, vilcienu, tramvaju un galu gala stavejusi Talejas iela ar visiem rinda kad pret tevi ka ar sudu runa un pedejo naudinu atnem....

Atbildēt

Riebjas

04.02.2018. 10:03

»

!

cirule turpina zagt


Tā jēra seja. Pretīga vecene, nekompetenta lauku vecene. Bet kādas ambīcijas, kad trūkst argumentu, tad viss iet pa gaisu. Vecene nav spējīga patstāvīgi atbildēt par kompetences jautājumiem. Pasauciet uz interviju bez padomdevējiem un redzēsiet, cik maz tur zināšanu. Sekla purva bridēja. Kā arhitekte var vadīt tādu iestādi? Dana Aivar pamosties. Pietiek eksperimentu ar valsti.

Atbildēt

Juri Srancāns

04.02.2018. 09:17

Lai brauc uz Talejas ielu, te vid ļaužu pa pilnam

Atbildēt

drugi jākonsultē par caurumiem

04.02.2018. 08:46

likumos

Atbildēt

Cik

04.02.2018. 08:20

CIk lielas puemaksas ir Cīrulei? Papildus aldzińai? Nav par Treknu?

Atbildēt

Pajautājiet

04.02.2018. 08:14

Cik VID ierēdni sanem piemaksas par personisko ieguldījumu. Tautai jāzin arī tas. Jo katru mēnesi pie algas tiek piemaksāti 30% loti lielam ierēdnu baram. Runā, ka 30% no štata šādas piemaksas sanem. Par ko? Tad kādas beigās ir tās viena ierēdna uzturēšanas izmaksas LV. VID armijai prēmiju apjoms rauj nost jumtu... kāpēc tas netiek atklāts sabiedrībai? Un konkrēti kāds ir šo 30% personiskais ieguldījums????

Atbildēt

Jautājums

04.02.2018. 07:31

Interesanti, kā igauņiem izdodas sasniegt piecreiz labākus rezultātus ar trīs reizes mazāku darbinieku skaitu???

Atbildēt

tiešām stulbums

04.02.2018. 03:15

Ja jau to apmeklētāju palicis mazāk. Ierēdņi tātad nedēļā cik tur dienas (divas vai trīs) pieņems tos apmeklētājus, bet pārējās nedēļas dienās skaitīs naudu un dokumentus. Bet KAS TRAUCĒ viņiem pieņemt pa kādam apmeklētājam (nenāk jau masveidā, no atbildes saprotams, ka klientu paliek maz, tātad, pāris cilvēku ienāktu kantorī un saņemtu konsultāciju vai ko nu vajadzēja) arī pārējā nedēļā?! (Bet varbūt tās pārējās nedēļas dienas, atvainojos par tādu ķecerīgu domu, bet tomēr, varbūt tur tie ierēdņi paši nemaz neatrodas? Sēž mājās pie internet un skaita, apkopu datus tajā e-veidā, ko tā ieteic darīt arī iedzīvotājiem? Bet ja birojā ienāks vietējie cilvēki un pamanīs, ka tur vispār neviena nav, kantoris tukšgaitā ? Nejauki sanāks, vai ne?

Atbildēt

Nošaut!!

04.02.2018. 01:39

Vecam cilvekam, kurš aiz veiksmes stāsta pārdeva savu zemīti, lai barētu sanaksāt par medicīnu, nācās divas reizes braukt no ogres uz Rīgu, divas dienas tupēt tai smirdošà iestādē, lai deklarētu naudas saņemšanu(nekas liels, kādas kazekas 4 algas), tad veljapierada, ka zeme iegadata bija likumigi, un vel uzlika panatigu soda naudu par to, ka neatnaca un nedeklareja paša darījuma noslegßanas brīdi

Atbildēt

interesanti..

03.02.2018. 22:24

tekstā: reģionālajos klientu apkalpošanas centros tendence samazināties apmeklētāju skaitam bija vērojama jau vairākus gadus. Tas neizbēgami sadārdzināja nodokļu administrācijas izmaksas.
TATAD-pēc VIDa vārdiem Klienti maksājuši par apmeklējumu, bet tiko samazinās to skaits ta neizdevīgi strādāt, kā veikalā ar pircējiem..:)

Atbildēt

Anatomija

03.02.2018. 21:52

"Pirmkārt, no sirds atvainojamies.." Kā no sirds atvainoties var tas, kam nav sirds?

Atbildēt

kā vienmēr

03.02.2018. 21:07

ne tikai vid ir šāda attieksme pret klientiem, arī pārējās iestādes neatpaliek ne par mata tiesu! netraucējiet mūs, kad mums vajadzēs, mēs jūs atradīsim, biežāk lai nosodītu.

Atbildēt

Brexit

03.02.2018. 20:30

Neviens no būtiskajiem jautājumiem nav atbildēts. Turklāt ir samelots par izmaksu palielināšanos. Samazinoties apmeklējumu skaitam, kopējās izmaksas palielināties nevar, drīzāk tām jāsamazinās, jo būtu jāsamazinās ierēdņu skaitam, līdz ar to ar ierēdņiem saistītajām izmaksām. Var palielināties tikai vidējā klienta apkalpošanas īpatnējās izmaksas, kas ir tīrs izmantotās statistikas metodes rezultāts, nevis naudas apjoma rādītājs. Viss VID skaidrojums nozīmē vienu - VIDam mūu intereses un cilvēks kā tāds ir pie vienas vietas, zināms-kuras

Atbildēt

Alfis

03.02.2018. 19:04

Pēc vārda “naudiņa” lietošanas VID vēstuli tālāk lasīt nav vērts: attieksme pret iedzīvotājiem skaidra.

Atbildēt

!!

03.02.2018. 17:00

»

!

cirule turpina zagt


Cirule, ieliktene sarga tos kuri zog! Pretiga vecene, Bez smadzenem, kalpo saviem saimniekiem!

Atbildēt

!

03.02.2018. 16:48

cirule turpina zagt !

Atbildēt

Lauķis

03.02.2018. 16:05

Atvainokos. Jautājums bija - vai VID-am ir jāpagriežas ar seju pret nodokļu makštāju, vai nē?

Atbildēt

Lauķis

03.02.2018. 16:03

Jautājums jau ir palicis neatbildēts!
Vai VID-am ir jāpagriež
Bet citādi tāda tukša vāvuļošana no Cīrules puses vien ir sanākusi,

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...