Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kādas algas-tāds rezultāts

22.10.2014. 22:53

Ko gan var gribēt no darbiniekiem, tostarp policistiem, maksājot grašus normālas algas vietā ? Skaidrs, ka kompetents un gudrs kadrs atradīs vismaz 3X raženāk atalgotu darbu. Situācija nožēlojama - policija, prokuratūra vnk mēģina iet vienkāršāko ceļu, faktiski atstājot visu kā ir - ja jaunais īpašnieks "ieperinājies" īpašumā, bet vecais staigā rinķī, savas mantas diedelēdams, tad tā tam būs būt. Ja būtu otrādi - visdrīzāk policijas rīcība būtu tāda pati - atstāt situāciju tādu, kāda viņa ir de facto, neiedziļinoties, kura pusē patioesībā ir likums, jo tā patiešām ir "ērtāk".

Atbildēt

merdukts

14.10.2014. 07:27

drošibas policija ir kompitenta jo pateica ka zaķis nav daudz balsis pircis tāpēc tas ir pieļaujams ...

tāpēc nav tā ka visa policija būtu dumja ģeopolitākā un nesaprastu drēbi ...

Atbildēt

Arājs

13.10.2014. 12:24

Tikko noskatījos ļoti labu un pamācošu amerikņu filmu "Paslēpušies mežā"....Ar ko ta ir tik laba..??? Nu, tur bija parādīts kā policajus ver neitralizēt izmantojot motorzaģi... kā tie policaji tad kviec un brēc....un piesauc dievu un lūdzās... Interesanti, vao latvijas policaji ari gudos dievlūdzēju psalmu par dieva svētību latvijai kad viņiem veiks ekspertīzi ar Hustwarnu.... vai tad būs tikpat visuvareni un iedomīgi sava iedzimtajā debīlismā un varaskārē...??? Kurs no viņiem man atbildēs uz šiem jautajumiem..?????!!!!

Atbildēt

Ēdelweiss

13.10.2014. 12:08

Visupirms jau vajaga izprast to nosaukumu : Policijas iekšējās drošības dienests ..... Tas nozīmē, ka Valsts Policijā ir izveidots savs iekšējās drošības dienests.... Kas var apdraudēt Valsts Policijas drošību..??? Tikai pasu valsts policijas darbinieku noziegumu atklāšana un publiskošana, tikai valsts policijas darbinieku noziedzīgās bezdarbības atklāšana un publiskošana...!!!!!!!!! Lūk, tāēc arī tika izveidots šads dienests, lai veiksmīgi palīdzētu debīlajiem ierindniekiem slēpt to noziegumus un bezdarbību....

Atbildēt

Gvido

13.10.2014. 08:55

Dažus gadus atpakaļ manam paziņam Rīgas Ziemeļu Iecirkņa policajs kautkāds tur šurgullis Nauris Rudzītis sastadīja administratīvā pārkāpuma protokolu publiski pieejama vieta-Rimi veikala Pūlkvež Brieža ielā pa to ka mans paziņa dzīvoot bez deklarētās dzīves vietas latvijā. Kaut gan mans paziņa nemaz nedzīvo latvija un ieradies bija lai atvestu dēlam uzturlīdzkļus.... Iemesls bia tāds,ka mans paziņa noraīja uz to, ka policijas darbinieks pārkāpj normatīvo aktu prasības... Protams,ka Ziemeļu rajna administratīvā komisija, kura sēdēja viens VP pārstavis un arī RPP šucmņu parstavis Lūkass, uzlika administratīvo sodu, kurun atcela RD administratīvā komisija sakara ar to, ka nebija admin istratīva parkāpuma... Bet, cilvēkam nēcas tērēt savun aliku un resursus ,lai reabileitētu sevi cīņa ar šo LATVISKO DEBILOĪDU varaskāri un patvaļu...

Atbildēt

Ēdelweiss

13.10.2014. 08:45

»

zigis

Loti vienkārši, ir kustamā manta un nekustamais īpašums...


Vai tad VP iet strādat tie,kuri spēj loģiski domāt, iemacīties izlasīt un izprast normatīvos aktus ????? latvijas valsts Policijā tiek uzņemti tiaki garīgi atpalikusi un sirgstošie ar noziedzīvas sindromu un varaskāri ....!!!!!!!! Un, vēl Latcijas Valsts Policijas darboni izmanto to, ka viņi var nesodīti falsificēt jebkuru faktu, un, [ar tosastādīt administratīva pārkapuma protokolu.... It īpasi to akceptē deģeneratolisimuss Ints Ķuzis : ja kādam policajam privatersona pārak uzmacīgi npieprasa veikt tā tiesos pienākumus, tad obligati jāsastada administratīvais protokols lai tada veida verētu diskriminēt šo personu ka likumpārkāpēju,m ko tad arī vēlak izmanto tiesā .... Šī ir ta senā NKVD izstrādatā sistema kuruntik lieliski uztur un atbalsta Ints Ķuzis, jo, tieši viņa pienākumos ietilpst personīgi VP darba organizacija un vadīsana... Bet,ņemot vēra to faktu, ka Ints Ķuzis , vēl budams RGP KP darbonis, 2003 gada veiksmīgi piesedz policaju reketu, tad kaut ko realu personu tiesībiu aizsardzībā no šitās LVP nav cerību sagaidīt...

Atbildēt

vecais spekulants

13.10.2014. 08:32

Bijusa ipasnieka kluda ir ta ka vins emociju parnemts gribeja so lietu parverst kriminalu. Bet vajadzeja runat ar tiesu izpilditaju vai jauno ipasnieku. Vai ja nesanak , tad griezties prokuratura. Policija sis lietas neparzina.

Atbildēt

апк

13.10.2014. 03:57

»


Atkal uz nakti saspamojies?
Kas ar tevi VSV notiek?
Kāpēc nesaturi?

Atbildēt

zigis

12.10.2014. 22:08

Loti vienkārši, ir kustamā manta un nekustamais īpašums!
Izsolē nonāca un īpašumtiesības mainīja nekustamais īpašums.
Kustamā manta pieder vecajam saimniekam, joprojām.
Vai tad policijas akadēmijā mentiem šitos pamatus neviens nav mācijis? Kā daudzi krīzes laikā savas superdārgās mājas/dzīvokļus atdeva bankām - visu izplēsa, izrāva, ko vien varēja no sava nenomaksātā n/ī iznest .... un neviena tiesvedība par to pat nav dzirdēta!

Atbildēt

Saskaņa

12.10.2014. 18:56

Kārtība būs tikai tad, ja kāds pārtrauks Kuža radīdo sistēmu VP.

Atbildēt

muris

12.10.2014. 18:30

Līdz šim uzskatīju, ka mantiskos strīdus risina tiesā.Šeit izskatās, ka vecais īpašnieks ar septiņiem iesniegumiem un jaunais īpašnieks ar pieciem iesniegumiem tiesas funkcijas grib piešķirt policija. Vienīgi nesaprotu kādi tam iemesli? Policija tiesu nespriež. Vienlaicīgi policijai un prokuratūrai tikusi "vainīgā" loma citu neveiksmēs. Laikam tā kādam ērtāk.
Žēl tikai, ka raksta autoriem nav licies svarīgi noskaidrot kādu jautājumu. Kāpēc vecais īpašnieks nav savācis savu mantību pirms izsoles? Ja jau īpašums nonācis izsolē, skaidrs ka tas tiks zaudēts. Būtu laicīgi savācis mantas, visas šīs epopejas nemaz nebūtu.

Atbildēt

Xxxu

12.10.2014. 17:21

Pieredze rāda, ka nav nekādas jēgas tādos gadījmos strīdēties ar tiem degradantiem. Tālāk tādā pat stilā atrakstīsies arī Ģenerālprokuratūra. Nelīdzēs ne norādes uz analoģisku gadījumu tiesas spriedumiem, ne jau esoši Tiesībsarga lēmumi-tas policijai un prokuratūrai neliekas saistoši, to vienkārši noignorēs. Tikai ECT un ļoti retos gadījumos otrā instance kaut ko saprātīgu atrskstīs. Tāda nu ir šīs valsts policija un prokuratūra. IDB vispār pierādījumus pazaudēs, noslēps, pateiks ka tie nav pierādījumi-respektīvi darīs visu, lai tikai policijas darbinieku nekad nekur nebūtu vainīgi.

Atbildēt

pilsonis

12.10.2014. 16:47

Pirms pāris gadiem Tiesībsargs uzaicināja policijas pārstāvi tieši šādā jautājumā un policijas darbinieks izrādīja absolūtu nekompetenci vai izlikās par muļķi. Līdzīgās lietās sūdzības ir iesniegtas ES tiesā. Zaudējumus vajadzētu piedzīt no konkrētie policijas un prokuratūras darbiniekiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...