Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Realitāte

13.03.2021. 22:22

Bet kas notiks ar prokuroru, kurš 12 gadus uzturēja apsūdzību safabricētā lietā??? Ar policistiem, kas safabricēja??? Viņš nevarēja neredzēt, ka lieta safabricēta!!!
Šīs lietas sāks pamazām beigties tikai tad, ja aiz restēm sēdinās šādus policistus un prokurorus, vai valstij kompensācijās uzliks maksāt miljonus, kura tad tos meginād piedzīt no šiem te!
Ātrāk nekas nebeigsies! Policija ir un būs pasūtījuma galds, kuru vajadzīgajā brīdī piesegs arī prokurors!!!

Atbildēt

Čoms

13.03.2021. 01:50

Viltus patriots kaut ko jauc. Tas, ka notiesājoša sprieduma taisīšanai ir trūkuši pārliecinoši pierādījumi, nenozīmē, ka šis viltus patriots tomēr ir negausīgs rausējs. Turklāt ar neeksistējošu godaprātu. Gan jau pienāks arī fīrera laiks.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

13.03.2021. 01:35

Šamais ir nevis vīrs un vārds, bet vīrs- melis un vīrs- liekulis. Savas kabatas vergs. Vēl atļaujas nācijas lielzagli aizstāvēt. Atradies intelekta etalons, ka JKP noirš. Lai salīdzina to pašu izglītības līmeni JKP un NA pašlabuma meklētāju klubiņam. Laikam mīze, ka par NA tuparilām vairs neviens nebalsos.

Atbildēt

Tā tiešām ir reāla VDK baznīca Ogrē

12.03.2021. 00:03

»

!

67 gadus veco vīru šis viltus patriots piesauc ne velti – viņš savu politisko “karjeru” sāka tieši Zemnieku Savienības sarkanajās rindās, un tad “pārkrāsojās” par nacionāli. Bet pats absurdākais šajā rakstā un raksta titulbildē ir tas, ka šī raksta autors pats 90.gadu sākumā ir uzbrucis cilvēkiem Prokuratūras...


https://www.russkije.lv/lv/lib/read/hram-v-ogre.html

2005. gadā sv. Nikolaja Brīnumdara dievnamā tika veikti iekšsienu un griestu apgleznošanas darbi — divu diennakšu laikposmā baznīcas interjers pārveidojās, kļūstot daudz greznāks. Interjera atjaunošanas idejas autors bija holdinga kompānijas Felix līdzdibinātājs Aivars Ločmelis. Viņš piešķīris naudas līdzekļus un atradis meistarus, kuri visu paveica ne tikai ātri, bet arī kvalitatīvi.

Bet saglabātā kopijā no lapā nacionalisti.lv esošā raksta Austrumi, Rietumi un Oligarhi

Kustība Par labu Latviju patiesībā apvieno divus Latvijas politekonomiskos grupējumus, kas izveidojās no bijušajiem kompartijas un VDK darbiniekiem. Pirmajā grupējumā sapulcināti ar kādreiz vareno partiju „Latvijas ceļš" saistītie politiķi un uzņēmēji, kas jau sākotnējā posmā ielika Latvijas valstij pilnīgi greizus pamatus. Otrais grupējums ir ap bijušo AVE LAT impēriju (tagad - Nordic Partners ārzonas u.c.) pulcētie politiķi un uzņēmēji, kas vēlāk dibināja Tautas partiju. Abus strāvojumus kopā satur vēl PSRS laikos veidojušies kontakti (kompartija, VDK, vēlāk arī „Pārdaugavas grupējums"), kā arī kopēja dalība dažādās pretlikumīgās „prihvatizācijas" shēmās.

Sajūtot apdraudējumu no Rietumu kontrolē nonākušajām tiesībsargājošām iestādēm, pašlaik izveidota kopēja fronte cīņai pret privatizācijas izmeklēšanu. Informatīvo atbalstu nodrošina LNT televīzija un TVNET portāls, kurus kontrolē saistītu uzņēmēju grupa ar digitālajā afērā apsūdzēto Andreju Ēķi priekšgalā. Oligarhu kontrolē nonācis kādreizējais oligarhu apkarotājs - laikraksts „Diena", ko iegādājies senais Šlesera biznesa partneris Viesturs Koziols. PLL valdē ir arī Aleksandrs Šeiņins, kura īpašumā esošā SIA „Petits" izdod krievvalodīgo laikrakstu „Čas".

Izveidotās kustības valde ir vairāk kā daiļrunīga. Tajā ir Putina kolēģis no izlūkošanas laikiem Juris Savickis (Parex akcionārs un netiešs Latvijas gāzes īpašnieks), VDK virsnieku izveidotās Skonto grupas pārstāvis Guntis Rāvis, cits VDK virsnieks no metāla importētāju vidus - Aivars Ločmelis, kompartijas sekretārs Atis Sausnītis (Šķēles līdzdalībnieks AVE LAT veidošanā), kā arī paši odiozie AŠ2 - Ainārs Šlesers un Andris Šķēle. Arī finansētāju vidū var atrast daudzus Latvijas miljonāru saraksta pārstāvjus, neiztrūkstot arī Leonīdam Esterkinam (tas pats, kas finansē arī Saskaņas centru) un digitālās televīzijas lietā apsūdzētajam Šķēles partnerim Andrejam Lozem.

Atbildēt

Helmaņa bijušais čoms

11.03.2021. 12:42

BŪTU LABĀK PAKLUSĒJIS - CIK CILVEKUS UZMETIS, CIK NAUDU KONVERTĀ SAŅĒMIS.....UN TURPINA PARATIZĒT UZ SABIEDRĪBAS RĒĶINA....UZ ZONU VIŅU VAJAG, NEVIS PUBLICĒT VIŅA SAVĀRSTĪJUMUS

Atbildēt

Gatavojieties ļaunākajam

11.03.2021. 10:39

Valsts teroru, šantāžu, izspiešanu ar pēdējiem janajiem likumgrozījumiem “senlietu kontekstā”pilnībā legalizēts policijas izmeklētāju un prokuroru bandītisms.

Tā, piemēram - lai politiski vai koruptīvi (pēc nedraugu pasūtījuma) ar “prokurora pārliecību”, kas nostiprināta likumdošanā, tagad jau drīkst safabricēt pret personu kriminālprocesu, uz aizdomu pamata - dzīvo vecā mājā, pieder metālmeklētājs - metāldetektors (baumu līmenī), pieder seni priekšmeti, ir koekcionārs, veic kratīšanu, atrod aizliegtu - senu priekšmetu, vai to kratīšanā piemet, un kriminālprocesu turpina desmit gadus, kas nav aizliegts, regulāri aicina uz pratināšanu, kas nev aizliegts, publicē faktu, ka persona ir figurants krimināllietā utt, sagrauj personas reputāciju .. utt.

Lieki teikt, ka sods prokuroriem, izmeklētājiem, “operativņņikiem” kāds bija jurašs, nav paredzēts par kriminālprocesu safabricēšanu, personas spīdzināšanu ar pratināšanām un nomelnošanu masu medijos.

Haha! No 13/03/20 LV ar ebreju dzīvnieka VP E. Levita akceptu ANO paziņots, ka LV atsakās ievērot cilvēktiesības Latvijā (pagaidām, uz pandēmijas laiku), kas velns zin, kad vēl nebeigsies!

Cilvēktiesības ir arī tiesības uz īpašumu, īpašumtiesības.

No 1917. gada līdz 1921. gadam ir atrodamas fotogrāfijas bez cilvēkiem Patrogradas ielās. Kur viņi palikuši?

Boļševiki, žīdu “Kominternes” sakūdīti, izšāva un nodūra petrogradiešus veselām ģimenēm, ielauzušies mājokļos un dzīvokļus izlaupīja, Petrogradu apjozuši trīs kordoniem. Noskrandušie boļševiki ielauzās mājokļos un apšāva turīgos iedzīvotājus, tūkstošiem līķu sameta Ņevā. Dzīvokļi palika izsistiem logiem. Pa ielām klīda daži izdzīvojušie, pārģērbušies skrandās, lai neatšķirtos no “proletariāta”.

Pabrīdinātie laicīgi ar visu mantību pajūgos šķērsoja visus trīs kordonus, katrā maksājot ar sudrabu un zeltu.

Pēc 1921. gada boļševiki no laukiem saplūda Petrogradā, ko pārdēvēja par Ļeņingradu un daudzi noziedznieki paņēma sev nogalināto petrogradiešu dokumentus. Zeltu Ļeņins izsūtīja uz ASV tonnām.

Tādi pat boļševiki valdīja Latvijā pēc 1940. gada un līdz mūsdienām kā gorbunovi, maizīši, viltvārži leviti...

Liecības:

https://youtu.be/8CQtgmYlaxo


Tagad redzam, ka boļševiki, komunisti, čekisti izsaimniekojuši valsts budžetu, iedzinuši tautu un valsti parādos, ar jaunajiem likumgrozījumiem legalizē prokuroru un policijas izmeklētāju bandītismu valsts labā un savā - īpašumu kratīšanās parasti vērtīgas zelta lietas, zelta un sudraba monētas nozūd un neparādās dokumentos. Tagad laupītājiem dota iespēja ķertes pie vērtslietām.

Zelts pieaug cenā, daudzi to atlikuši nedienām. Tas ir pēdējais, ko vēl var atņemt ar likumu. 2022. gadā stājas spēkā Bāzele-2 līgums, reālam zeltam banku aktīvos kļūstot par maksāšanas līdzekli.

Faktiskie priekšmeti, par kuriem likumgrozījumu publiskajos skaidrojumos noklusē Tieslietu ministrija, faktiski rakstā melojot tikai par senlietām, uz kuriem arī attiecas likumgrozījumi, ir arī citi:

“ arheoloģiskās senlietas ar datējumu līdz 17. gadsimtam, vairāk nekā 100 gadu veci no kultūras priekšmeta atdalīti fragmenti, kas ir neatņemama mākslas, vēstures vai reliģiska pieminekļa daļa;
- inkunābulas un par 100 gadiem vecāki rokraksti, ieskaitot ģeogrāfijas kartes un mūzikas partitūras;
- dažādu veidu arhīvi, kuros ir par 100 gadiem vecāki eksemplāri;
- grāmatas, kas ir vecākas par 100 gadiem;
- transportlīdzekļi, kas ir vecāki par 75 gadiem;
- kolekcijas, kurām ir vēsturiska, paleontoloģiska, etnogrāfiska vai numismātiska vērtība;
- par 100 gadiem vecāki mākslas un antikvārie priekšmeti;
- gleznas un zīmējumi, kas darināti ar roku uz jebkura materiāla un ar jebkuru paņēmienu;
- gravīru, estampu, serigrāfiju un litogrāfiju oriģināli, kā arī attiecīgās plāksnes un plakātu oriģināli;
- skulptūru un statuešu oriģināli; fotogrāfijas, filmas un to negatīvi; stikla izstrādājumi; zeltkaļu un sudrabkaļu izstrādājumi;
- mēbeles;
- optiskās ierīces un aparāti, fotoaparāti, kinoaparāti un ierīces;
- mūzikas instrumenti; pulksteņi un to daļas;
- koka izstrādājumi, keramika, gobelēni, paklāji, tekstilijas, tapetes, ieroči.
Savukārt likums “Par kultūras pieminekļu aizsardzību” uzskaita šādus senos priekšmetus, kuri var būt valsts aizsardzībā: arheoloģiskie atradumi, senlietas, nekustamo pieminekļu elementi, vēsturiskas relikvijas, mākslas darbi, rokraksti, reti iespieddarbi, kinodokumenti, fotodokumenti un videodokumenti, skaņu ieraksti.
Lakoniski par policejiskām iespējām tikt galā ar senlietu vācējiem un kolekcionāriem īsi pirms senlietu glabāšanas kriminalizēšanas portālā lvportāls.lv izteicies Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes 2. nodaļas galvenais inspektors Māris Žilinskis: “Ja pirms grozījumu pieņemšanas izmeklēšanai bija nepieciešams konstatēt un pierādīt tieši senkapu postīšanas un izlaupīšanas faktu, tad šobrīd pie kriminālatbildības varēs saukt, jau pierādot senlietu glabāšanas faktu.””

Atbildēt

Dobermanis

11.03.2021. 10:10

Nevajag te asaras liet.

Kuram tad ir šaubas, ka 67 gadus vecais vīrs ir pelnījis to, ko saņēma?

Kuram ir šaubas, ka Kaimiņš ir pelnījis to, ko saņēmis?

Man nav šaubu, ka Helmanis saņēma to, ko pelnījis.

Atbildēt

to Helmanim

11.03.2021. 08:56

Par kādām sarkanām līnijām tu runā??? Tas sen ir strīķu, jurašu un sparanu bizness un visss.

Atbildēt

Gamzems

11.03.2021. 08:12

Vai varēja būt tā, ka Latvijas varenākais un dārgākais advokāts Helmaņa lietu sakārtoja tā, lai apelācijas lēmums būtu attaisnojošs un prokuratūra to nepārsūdzētu? Vai varēja būt tā, ka 2 tiesnešu un viena prokurora materiālā labklājība izmainījās līdz nepazīšanai, bet amatpersonu deklarācijās viss pa vecam? Vai varēja būt tā, ka nedeklarētā iespējamā miljonāra Helmaņa budžets samazinājās par skaitli „x”, kuram galā 5 nulles? Varbūt kāds zina atbildes?

Atbildēt

Redziet, kopš 1971. g. kad FRS noņēma zelta bremzi usd

11.03.2021. 06:46

»

pavasara lapsene

Vai gandrīz trīsdesmit gadu farss Lemberga lietā neparāda totālo korupciju prokuratūrā un tiesā? Kā ar tām lietām kuras izbeigtas uz pilnīgi absurdiem lēmumiem? Kā tas iespējams, ka korupcijas gadījumi ar Daimler busiem vai Laval-Latvenergo vēl nav iztiesāti pirmajā instancē, kamēr Eiropas iesaistītie...


sākās valstu specdienestu kartelus ar kontiem ofšoros. Arī Lembergs rebes taisīja ofšoros ar Meroni, reāli izmantoja amatu domē un interešu konfliktā guva ienākumus ofšorā.

Tās daļas arī par viņa politiskajiem stipendiātiem LV lietā izbeigtas. Arī LV specdienesti, prokuratūra pakļauti CIP, Mossad un 24. ASV finanšu izlūkošanas irganizācijām, faktiski FRS ebreju cionistiem, kuriem visi parādā.

No sākta gala Lembergs faktiski realizēja cionistu plānus - naudu turēja ofšoris- neieguldīja LV ekonomikas stiprināšanai, ar stipendiātiem grāva politisko vidi utt. Cionisti pa laikam upurē savējos “tautas nomiefināšanI”. Tad izpestī. Utt.

No Izraēlas Zālamana projekta ebreju cionistu impērijas rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas profesore, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts finanšu korporāciju, bet izliekas par “ļoti norūpējušos mammu”, “Gudro stratēģija un taktika”.

“Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes.”

“Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja te-ro-ra formā.”

“Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts.”Atbildēt

Paldies

11.03.2021. 06:35

»

!

67 gadus veco vīru šis viltus patriots piesauc ne velti – viņš savu politisko “karjeru” sāka tieši Zemnieku Savienības sarkanajās rindās, un tad “pārkrāsojās” par nacionāli. Bet pats absurdākais šajā rakstā un raksta titulbildē ir tas, ka šī raksta autors pats 90.gadu sākumā ir uzbrucis cilvēkiem Prokuratūras...


par informāciju, ne velti intuīcija man teica, lai arī ir attaisnojošs Helmani spriedums, kaut kas tur ir visai netīrs.. Tomēr tādas situācijas nedrīst būt ar safabricētiem kriminālprocesiem. Pēc būtības Helmanis saaudzis ar prokuratūru un bij. VDK un krievu mafiju, neticu, ka tur nav un nebūtu ko rakt korupcijas laukā pret Helmani. Pēc visa spriežot - Helmanis daudz pelnu uz savas galvas sev pats sakaisījis. Tas nozīmē, ka lietas ārpus prokuratūras vēl ir apritē un mēs vēl dzirdēsim par lielo Helmani!

Atbildēt

fakts

11.03.2021. 06:35

»

R

šai monētai ir arī otra puse- kad par noziegumiem netiek ierosinātas lietas, jo policija vienkārši atsaka un prokuratūra arī atmet atpakaļ. Tieši tāpēc valsts amatpersonas, zog, shēmo, klaji pārkāpj likumus, jo ļoti labi zina, ka sodīti netiks


Visaugstākais līmenis ir tad, kad par noziegumiem tiek ierosināta lieta, bet tā tiek noairēta uz attaisnojošu spriedumu un tad jau noziedznieks var plēst kreklu un vicināties ar šo spriedumu.

Atbildēt

Cionistu varas triki

11.03.2021. 06:22

»

Esiet vērīgi

Kaut kā šī raksta dažos komentāros no konteksta izlec daži naidīgi izlēcieni pret latviešiem, tai pat laikā aizstāvot dižo nacionālistu Helmani. Par to, ka NA/Visu Latvijai patiesībā ir NŽA/Visu Izraēlai, laikam nevienam latvietim pēc tagadējā preža iebīdīšanas amatā vairs nav šaubu. Taču, ja kāds vēl...


Arī Skumjais Bruņinieks kritizēja varas personāžus, vienlaikus paziņojot, ka Latvija ir brīva valsts. Man jau labu laiku kāds teic, ka, iespējams, Skumjais Bruņinieks ir no Nekropoles.lv - bij. VDK virsnieks- cionists Aivars Borovkovs.

Atbildēt

Piem.

11.03.2021. 06:18

»

R

šai monētai ir arī otra puse- kad par noziegumiem netiek ierosinātas lietas, jo policija vienkārši atsaka un prokuratūra arī atmet atpakaļ. Tieši tāpēc valsts amatpersonas, zog, shēmo, klaji pārkāpj likumus, jo ļoti labi zina, ka sodīti netiks


Jau 8 gadus esmu divos krimprocesos kā cietušais. Materiālie zaudējumi katrā pa 50-60 €. Varbūt trijos. Vairs neatceros. Tos sen varēja izbeigt. Bet nekādu ziņu no policijas. Tā viņi saka publiski - izmeklētāji apkrauti darbiem, kvalitāte zūd.

Man gan izskatās, ka neizbeidz citu iemeslu dēļ - lai var kontrolēt manu un citu korespondenci it kā manis paša labad.. vai citādi, piem. atrast pamatu krimprocesa safabricēšanai. Vienā no šo krimprocesu kontekstiem mani sašāva ar jaudīgu pneimatisko ieroci, bet kriminālprocesu neierosināja, jo vainīgajam draugi policijā. Tiesa gan - tūlīt Saeima pieņēma likumgroz. par stngrāku jaudīgo pneim. ieroču kontroli.

Pēc šādas pieredzes esmu nonācis pie atziņas, ka vieglāk pašam sodīt vainīgos un ar rezultātiem. Ir tādi, kas saprot tikai tādu valodu. Man pat nebūtu nekas pret sašaut vai nošaut policistu, ja tas reaģētu neadekvāti pret likumu un manām tiesībām. Un bez sirdsapziņas mokām. Uz šo valsti tiesiski nepaļaujos.

Atbildēt

R

11.03.2021. 01:52

»

Žulis

Nav iespējams fabricēt kriminālprocesus, ja tiesas un prokuratūra nav korumpētas. Tāpēc šeit ir nevis jāaicina tos "vājos un zemiskos cilvēkus" tā nedarīt, bet gan jārunā par mūsu tiesu sistēmu, kas dod iespējas viņiem tā darīt


šai monētai ir arī otra puse- kad par noziegumiem netiek ierosinātas lietas, jo policija vienkārši atsaka un prokuratūra arī atmet atpakaļ. Tieši tāpēc valsts amatpersonas, zog, shēmo, klaji pārkāpj likumus, jo ļoti labi zina, ka sodīti netiks.

Atbildēt

Esiet vērīgi

11.03.2021. 00:24

Kaut kā šī raksta dažos komentāros no konteksta izlec daži naidīgi izlēcieni pret latviešiem, tai pat laikā aizstāvot dižo nacionālistu Helmani. Par to, ka NA/Visu Latvijai patiesībā ir NŽA/Visu Izraēlai, laikam nevienam latvietim pēc tagadējā preža iebīdīšanas amatā vairs nav šaubu. Taču, ja kāds vēl šaubās, ieteiktu paskatīties uzmanīgi uz Helmaņa bildēm, un salīdzināt tās ar Netanjahu bildēm. Tad daudziem vairs nebūs jāšaubās.

Atbildēt

Visi viņi sūda brāļi !

10.03.2021. 23:43

Nacionālie atkritumi ir vadījuši tieslietas daudzus gadus. Varbūt tas ir attaisnojoša sprieduma pamats ?

Atbildēt

Jakudza

10.03.2021. 22:46

šeit tomēr vajadzēja nosaukt galveno lomu izpildītājus - izmeklētājus, prokurorus, tiesnešus.

Tie ir beidzot janosauc vārdā!

Te ir jābūt kriminālprocesam. Arī pret to "žurnālisti" , kura apkalpoja šo pasūtījumu galdu un taisīja pasūtījumu sižetus. Arī viņai ir vārds un uzvārds.

Atbildēt

!

10.03.2021. 22:40

67 gadus veco vīru šis viltus patriots piesauc ne velti – viņš savu politisko “karjeru” sāka tieši Zemnieku Savienības sarkanajās rindās, un tad “pārkrāsojās” par nacionāli. Bet pats absurdākais šajā rakstā un raksta titulbildē ir tas, ka šī raksta autors pats 90.gadu sākumā ir uzbrucis cilvēkiem Prokuratūras uzdevumā. Var redzēt, ka viņam pirms gaidāmajām vēlēšanām pēcpuse svilst trakāk, nekā jebkuram agrākajam Ogres “politiķim”, tāpēc vietējais portāls Ogrenet, kas nevienam netraucēja 20 gadus, pirms pāris nedēļām ir likvidēts, un tā vietā radīts jauns – tikai ar pozitīvajām ziņām un bez komentēšanas iespējas nereģistrētiem lietotājiem – tas tādā Putina/Lukašenko stilā. Šis viltus patriots Ogrē ir izdarījis tik daudz ļauna, ka tas portāls jau vārījās no viņu atmaskojošas informācijas. Jā, un tagad viņš vēl izmanto pašvaldības resursus, lai spodrinātu savu tēlu pirms vēlēšanām arī oficiālajā Ogres pašvaldības youtube saitē – mazgājas balts no žurnālista Kupča ziņām par shēmoto auto iepirkumu.
Nu vārdu sakot, tai Ogrenet portālā bija komentāros ziņas, ka šis viltus patriots ar vēl 9 līdzīgajiem 90.gadu sākumā ir veikuši uzbrukumu kādam cilvēkam Kurzemē, būdami Ogres zemessargi un bruņojušies ar ieročiem. Par to uzbrukumu raksts ir bijis arī “Dienā”, rakstā arī sacīts, ka šie 10 uzbrucēji pat pretojušies vietējiem zemessargiem un policijai. Viņi esot tolaik tā kā “apkalpojuši” Ogres prokuratūru naudas “atgūšanas” lietās. To 10 zemessargu grupā bijis vēl viens elements, kas pēc tam Ogres pašvaldībā ieņēmis amatu jau ntos gadus un dara to arī šobrīd, kā arī vēl viens, kas pēc tam pabijis deputāts Ogres domē. Visi viņi par to uzbrukumu tika patriekti no Zemessardzes ar rīkojumu, be nesaprotamā veidā netraucēti varēja un var darboties Ogres pašvaldībā un domē.
Tāpat arī tajos komentāros bija ziņas, ka šis viltus patriots ar savu darbību domē apkalpo vietējo Ogres miljonāru – krievu, kas no padlaiku skrodera pēkšņi kļuva stāvus bagāts un prihvatizēja pusi Ogres, un ļaudis ir izteikušies, ka aiz tā krieva stāv Krievijas nauda, tātad, iespējams, ka visi tā krieva objekti Ogrē patiesībā būtu apliekami ar ES sankcijām. Kārkliņš, pret ko šis viltus patriots tiesājās, tam krievam traucēja uzturēt pārtikas un alko monopolu Ogres centrā, tāpēc viņi ēda nost Kārkliņu, lai visloģiskākajā vietā Ogrē uz Kārkliņa zemes netiktu uzcelts Rimi, bet tai vietā Ogres centrā būtu tikai viena krieva pārtikas veikals, LA portālā ir pat nesens raksts, ka tieši šī viltus patriota paraksts ir viens no pirmajiem uz papīra, ar kuru viņi nevēlējās pieļaut Rimi celtniecību Ogres centrā! Tādā pašā veidā šis viltus patriots ar parakstiem panāca Ogres estrādes slēgšanu, jo tās troksnis viņam traucējot, un estrāde nu ir prihvatizēta un pieder…tam pašam krievam – Ogres miljonāram, kuru šis viltus patriots apkalpo!
Kaut kad agrāk vienā no PIETIEK komentāriem kādis bija izteicies, ka šis viltus patriots pats izskatās saistīts ar VDK, jo savas cīņas prasmes slīpējis Krievijā pie VDK darboņiem. Bet ir vēl kaut kas pavisam prātam neaptverams un apmātajiem auseklīšu un lāpu gājienu faniem līdz šim nepamanīts šī viltus patriota būtībā, ko nudien PIETIEKam būtu vērts izpētīt. Formāli viņš apmeklē baptistu draudzi, bet reāli - vai viņa dvēsele pieder Dievam, vai drīzāk ir pārdota kaut kam pavisam nelāgam, Latvijai un latviešiem naidīgam? Dīvainā kārtā, iespējams, kā pateicībā par 90.gadu sākumā ieguldīto “darbu” Ogres prokuratūrā gan šis viltus patriots, gan viņa kompanjons no Ogres Zemessardzes patriektajiem 10 uzbrucējiem abi ir tikuši pie zemes turpat pie Ogres prokuratūras, tikai dažādās vietās. Šis viltus patriots zemi pie Ogres upes savādā veidā ieguva un māju uzcēla agrākās paša vadītās sporta organizācijas “Duksis” šķūnīša vietā līdz tam neviena neaizskartajā vēsturiskajā Mīlestības kalnā pretī Luterāņu baznīcai, un interesantākais, ka viņa sporta organizācijas “Duksis” vecajam šķūnītim un tagadējai mājai tieši blakus 90.gados pirmā tika uzcelta…nu kā jūs domājat, kas? Vai Ogres latviešu biedrība? Ogres latviešu teātris? Ogres latviešu skautu un gaidu nams? Pareizi, PAREIZTICĪGO BAZNĪCA! Un saitē https://www.russkije.lv/lv/lib/read/hram-v-ogre.html par to ir teikts, ka tās celtniecība tika uzsākta BEZ PROJEKTA, tātad – ar varu! Nu vai jūs esat kaut kur Latvijā vēl saskārušies ar kaut ko TIK ārkārtēji nacionāli nelatvisku, slēpti prokrievisku, kas tiek maskēts ar patriotismu un lāpu gājieniem? Vai kāds zina kaut ko vairāk par šīs svētās VDK filiāles kluso “ienākšanu” Ogrē komplektā ar šo viltus patriotu?

Atbildēt

Likuma vara

10.03.2021. 22:38

Uzreiz pēc neatkarības atjaunošanas bija veikli zēni, kuri bija gatavi pārmaiņām. To var attiecināt uz 90.gadiem. Bizness tika būvēts uz trakās naudas trako plūsmu no Austrumiem. Tiem tajā bija bija tik daudz, ka pat nieki, kas atleca Latvijai, bija vērā ņemami. Zēni palika turīgi, kaut kas notika arī valstī un tā varēja atsperties.

Ap Mileniumu kādi citi, kuri bija nokavējuši starta uzrāvienu, zsāka veidot pirmo pārdales procecu ar attiecīgas citas valsts vēstniecības atbalstu. Uz skatuves uzsoļoja kāds Einārs ar savu Ļauno laiku, kurš joprojām transormējas un peld virspusē dažādās konfigurācijās.
Viss šodien notiekošais ir tieši šī spēka veidots un sagrauts.
Jaunajiem nevajag šeit ne rūpniecību, ne bankas, ne tranzītu. Latvija ir buferzona ar kara bāzēm un poligonu. Protams, ar lielveikalu tīklu.

Aizliegtais paņēmiens nupat dikti sūkstījās, ka Ventspilī dramatiski kritušās kravas apjomi visās jomās. Lai kā kombinētu, tas nav Lembja pirksts. Viņa sākotnējie līdzzinātāji arī varētu nebūt priecīgi, jo cerēja vadoni norakt un turpināt šifeverēt. Pārrēķinājās.

Helmaņa raksts ir labs, bet uzplēš tikai mazu pumpiņu uz augoņu un vēža saēsta organisma.

Pārējie visi nikni uz visiem un, sevi žēlojot, novēl, lai kaimiņam nosprāgst govs, lai viņam pašam izdur vienu aci un kas vēl tur bija par nenovīdīgiem latviešiem.

Nu kaut kā tā.

Atbildēt

pavasara lapsene

10.03.2021. 22:34

Vai gandrīz trīsdesmit gadu farss Lemberga lietā neparāda totālo korupciju prokuratūrā un tiesā? Kā ar tām lietām kuras izbeigtas uz pilnīgi absurdiem lēmumiem? Kā tas iespējams, ka korupcijas gadījumi ar Daimler busiem vai Laval-Latvenergo vēl nav iztiesāti pirmajā instancē, kamēr Eiropas iesaistītie darboņi savās mītnes zemēs jau izsēdējuši 5-7 gadu termiņus? Vai nav tā, ka tas ir iespējams tikai ar korupcijas palīdzību stiept gumiju? Kāpēc nav sodīts NEVIENS tiesnesis no Rīgas apgabaltiesas vai Augstākās tiesas senāta, kas pieņēmuši klaji pretlikumīgus, prettiesiskus spriedumus vai lēmumus? Kāpēc tie vispār netiek izvērtēti? Vēl vairāk - tiek piešķirti goda tituli! Nonsenss! Vai tā nav korupcija? Un šajā gadījumā - kāpēc nav sodīts tas, kurš apzināti maldinājis tiesu? Kāpēc nav atbildības par falšu, uz neesošiem faktiem vai dokumentiem ierosinātu tiesas procesu? Par kādu taisnību var runāt tiesā, ja viena puse kopā ar advokatiem prasību tiesā balsta uz falsificētiem vai neesošiem datiem? Kā tas iespējams ka Latvijas tiesa pieņem spriedumu uz "viena tante teica", nevis pierādījumiem, faktiem vai ekspertizēm lietā?

Atbildēt

Nirnberga2

10.03.2021. 22:21

»

ASV protektorāts Latvija

JKP priekš Latvijas iedzīvotājiem nav sasniegusi pilnīgi neko, ja par sasniegumiem neuzskata JKP vadoņu personīgā materiālā labuma kāpumu


Puzes sarkanais baronelis vien ir ko vērts, tikai nedrīkst atslābt, jo tādu augoņu uz valsts miesas vēl ir tūkstošiem un viņu atbalstītāji desmitos tūkstoši.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

10.03.2021. 21:50

»

jaajaa

...nu ja jau autors tā pārdzīvo par tiesiskumu, tad viņam vajadzētu priecāties par JKP sasniegto (cik nu vispār tiesiskumu var ietekmēt TM)...nu attaisnoja taču beidzot, ne tā kā 12 gadus, kamēr TM kūrēja NA


JKP priekš Latvijas iedzīvotājiem nav sasniegusi pilnīgi neko, ja par sasniegumiem neuzskata JKP vadoņu personīgā materiālā labuma kāpumu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

10.03.2021. 21:48

Visam rakstā piekrītu, bet neticu, ka Stukāna laikā kaut kas mainīsies. Parasti cilvēki kā agrāk saņems atpiskas uz saviem iesniegumiem, bet prokurori, lai izkalpotos, kā agrāk pildīs pasūtījumus.

Atbildēt

jaajaa

10.03.2021. 21:47

...nu ja jau autors tā pārdzīvo par tiesiskumu, tad viņam vajadzētu priecāties par JKP sasniegto (cik nu vispār tiesiskumu var ietekmēt TM)...nu attaisnoja taču beidzot, ne tā kā 12 gadus, kamēr TM kūrēja NA...:)

Atbildēt

Fakts

10.03.2021. 21:06

»

Tā tik ir neizdevusies valsts

kur augstākās varas pārstāvjiem, jaunavas izsūkā smadzenes caur burkānu


Pastalijaa populaara ir pederastija.Eiropas veertiiba.

Atbildēt

ha-ha

10.03.2021. 20:50

Zirnēkļu cīņu par naudu nevajag jaukt ar politiku.Ne jau velti tiek piesaukts milzīgs zirneklis,kurš arī esot politieslodzītais bezmaz vai disidents,tā apzināti pielīdzinot sevi Astram,Saharovam,Mandeilam,Grantiņam.Nav šo kungu dievēklis zelta teļš,kā milzīgajām zirnēklim ar visu zirnēkļu saimi.

Atbildēt

Zinošais

10.03.2021. 20:28

Nav jau pirmais gadījums kad paši pie varas bijušie vai esošie klūst par pašu veidotās sistēmas "upuriem" naivi iedomājoties ka viņie nekad tā nebūs jāizbauda!
Pilnībā pievienojos LL viedoklim ka Lembergs ir kluvis par paša veidotās un atbalstītās sistēmas "upuri" !

Atbildēt

Pastalnieku pēctecis

10.03.2021. 20:17

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Pastalniekiem beidzot ir tiesiska valsts,un tagad tie var tiesaaties


Par tiesisku valsti varēsim runāt tad, kad okupētājvalsts civiliedzīvotāji stāvēs ar čemodāniem uz perona, bet okupanti dosies uz Nirnbergu.

Atbildēt

Ja godīgi,

10.03.2021. 20:14

tad, sekojot publiskā telpā krimināllietai par apsūdzībām Helmanim, man joprojām saglabājusies dziļa pārliecība, ka Helmanis tiešām bija nodarbojies ar izspiešanu. Tāpēc jautājums - vai šis taksts nav “fake news”?

Ja nu tiešām nav “fake news”, vai pret apsūdzības uzturētājiem ir vai būs izvirzītas apsūdzības ar kriminālatbildību par kriminālprocesa safabricēšanu pret Helmani? Par 12 gadus ilgušo kriminālvajāšanu ar personas reputācijas graušanu masu medijos un apzinātu neslavas celšanu.

Vai Helmanis nebaidās no jauniem safabricētiem kriminālprocesiem pret viņu, vai tomēr baidās?

Ja godīgi, es neticu, ka Helmanis tomēr nav nodarbojies ar izspiešanu, neskatoties uz tiesas spriedumu, tik dziļu pārliecību man radījuši masu mediji, kas ilgstoši un sīki aprakstīja izspiešanas detaļas.

Atbildēt

Jautājums

10.03.2021. 20:11

»

Pro

Tikai uz priekšu Egil, es Tevi nepazīstu, bet skaidrs, ka esi neērts un skarbs vecis, tāds arī paliec, lai izdodas noturēt taisnu mugurkaulu un skaidru valodu


Helmaņa kungs taču pārstāv NA, vai ne? Bet kura partija gadiem ilgi bija pie stūres Tieslietu ministrijā? Tieši kuras partijas pārstāvji atbalstīja nepiemērotu, bezprincipiālu cilvēku nonākšanu tiesu varas spicē? Galu galā, kur partija radīja visu šo kroplo tiesu sistēmu, kurā viss tas, ko Helmaņa kungs apraksta, ir iespējams?

Atbildēt

Tā tik ir neizdevusies valsts

10.03.2021. 20:10

»

Latvija - neizdevusies valsts

Mēs esam kaut ko salaiduši greizi Latvijā, un kaut kas ir jāmaina


kur augstākās varas pārstāvjiem, jaunavas izsūkā smadzenes caur burkānu.
https://youtu.be/H9ILyhnORFY

Atbildēt

Ha-ha-ha-ha!

10.03.2021. 20:00

No Izraēlas Zālamana projekta ebreju cionistu impērijas rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. K., politoloģijas profesore, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts finanšu korporāciju, bet izliekas par “ļoti norūpējušos mammu”, “Gudro stratēģija un taktika”.

“Tautai akli jāuzticas drukātam vārdam un ar viņu saistītām maldu mācībām. Gandrīz visa prese atrodas mūsu varā un tā nodrošinās enerģisku atbalstu. Tautai jātic, ka varturi valstij kaitē ar augstāku mērķi un nolūku, ka tie aizstāv strādnieku šķiru un pasaules saimnieciskos principus”.

“Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja te-ro-ra formā.”

“Spēkam (augstiem amatiem) jāizkaro uzvara tiesiskos jautājumos, lai vestu uz liekulību (pie kukuļošanas, krāpšanas, nodevības). Tauta jāpieradina pie nelikumības.”

Atbildēt

Notiesātais

10.03.2021. 19:55

»

Allas sola

Runa ka Bordaniesi risina jautajumus tiesas


Un kā vēl...

Atbildēt

Bezkompromisa beztiesiskums

10.03.2021. 19:47

Īstenībā jau Tieslietu minisriju ilgstoši un vairākkārt dažādās secībās ir vadījuši EH partaigenosse no naciķiem: Fantomass, Bordiots, Rabarberu Džo un naša Baiba.

Atbildēt

Allas sola

10.03.2021. 19:24

Runa ka Bordaniesi risina jautajumus tiesas.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.03.2021. 19:17

»

verbalis kanalis

Var dažādi attiekties pret Helmaņa pieninētajiem gadījumiem, bet tas jau nav viss. Pret pašu Helmani bija vēl izbeigti procesi. Pret Truksni izbeidza veselus divus. Esot bijuši pat 12 procesi pret Saeimas deputātiem, kuri arī izbeigti (!!!!)! U.t.t...


Ja Helmanim par nepatiesajām liecībām ir taisnība, viņam ir jābūt normālā valstī visām iespējām meli iesēdināt. Ja šī valsts tāda nav, tas ir arī viņa paša pārstāvētās NA nopelns, tā kā viņa raudāšanās seit ir pilnīgi nevietā. Bimbāt internetā nav malku cirst.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.03.2021. 19:13

Mēs esam kaut ko salaiduši greizi Latvijā, un kaut kas ir jāmaina.

Un šo raksta cilvēks no Nacionālās apvienības, kura atrodas Saeimas valdošajā koalīcijā ar visām iespējām mainīt likumus un situāciju valstī? Stulbi un smieklīgi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....