Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Realitāte

13.03.2021. 22:22

Bet kas notiks ar prokuroru, kurš 12 gadus uzturēja apsūdzību safabricētā lietā??? Ar policistiem, kas safabricēja??? Viņš nevarēja neredzēt, ka lieta safabricēta!!!
Šīs lietas sāks pamazām beigties tikai tad, ja aiz restēm sēdinās šādus policistus un prokurorus, vai valstij kompensācijās uzliks maksāt miljonus, kura tad tos meginād piedzīt no šiem te!
Ātrāk nekas nebeigsies! Policija ir un būs pasūtījuma galds, kuru vajadzīgajā brīdī piesegs arī prokurors!!!

Atbildēt

Čoms

13.03.2021. 01:50

Viltus patriots kaut ko jauc. Tas, ka notiesājoša sprieduma taisīšanai ir trūkuši pārliecinoši pierādījumi, nenozīmē, ka šis viltus patriots tomēr ir negausīgs rausējs. Turklāt ar neeksistējošu godaprātu. Gan jau pienāks arī fīrera laiks.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

13.03.2021. 01:35

Šamais ir nevis vīrs un vārds, bet vīrs- melis un vīrs- liekulis. Savas kabatas vergs. Vēl atļaujas nācijas lielzagli aizstāvēt. Atradies intelekta etalons, ka JKP noirš. Lai salīdzina to pašu izglītības līmeni JKP un NA pašlabuma meklētāju klubiņam. Laikam mīze, ka par NA tuparilām vairs neviens nebalsos.

Atbildēt

Tā tiešām ir reāla VDK baznīca Ogrē

12.03.2021. 00:03

»

!

67 gadus veco vīru šis viltus patriots piesauc ne velti – viņš savu politisko “karjeru” sāka tieši Zemnieku Savienības sarkanajās rindās, un tad “pārkrāsojās” par nacionāli. Bet pats absurdākais šajā rakstā un raksta titulbildē ir tas, ka šī raksta autors pats 90.gadu sākumā ir uzbrucis cilvēkiem Prokuratūras...


https://www.russkije.lv/lv/lib/read/hram-v-ogre.html

2005. gadā sv. Nikolaja Brīnumdara dievnamā tika veikti iekšsienu un griestu apgleznošanas darbi — divu diennakšu laikposmā baznīcas interjers pārveidojās, kļūstot daudz greznāks. Interjera atjaunošanas idejas autors bija holdinga kompānijas Felix līdzdibinātājs Aivars Ločmelis. Viņš piešķīris naudas līdzekļus un atradis meistarus, kuri visu paveica ne tikai ātri, bet arī kvalitatīvi.

Bet saglabātā kopijā no lapā nacionalisti.lv esošā raksta Austrumi, Rietumi un Oligarhi

Kustība Par labu Latviju patiesībā apvieno divus Latvijas politekonomiskos grupējumus, kas izveidojās no bijušajiem kompartijas un VDK darbiniekiem. Pirmajā grupējumā sapulcināti ar kādreiz vareno partiju „Latvijas ceļš" saistītie politiķi un uzņēmēji, kas jau sākotnējā posmā ielika Latvijas valstij pilnīgi greizus pamatus. Otrais grupējums ir ap bijušo AVE LAT impēriju (tagad - Nordic Partners ārzonas u.c.) pulcētie politiķi un uzņēmēji, kas vēlāk dibināja Tautas partiju. Abus strāvojumus kopā satur vēl PSRS laikos veidojušies kontakti (kompartija, VDK, vēlāk arī „Pārdaugavas grupējums"), kā arī kopēja dalība dažādās pretlikumīgās „prihvatizācijas" shēmās.

Sajūtot apdraudējumu no Rietumu kontrolē nonākušajām tiesībsargājošām iestādēm, pašlaik izveidota kopēja fronte cīņai pret privatizācijas izmeklēšanu. Informatīvo atbalstu nodrošina LNT televīzija un TVNET portāls, kurus kontrolē saistītu uzņēmēju grupa ar digitālajā afērā apsūdzēto Andreju Ēķi priekšgalā. Oligarhu kontrolē nonācis kādreizējais oligarhu apkarotājs - laikraksts „Diena", ko iegādājies senais Šlesera biznesa partneris Viesturs Koziols. PLL valdē ir arī Aleksandrs Šeiņins, kura īpašumā esošā SIA „Petits" izdod krievvalodīgo laikrakstu „Čas".

Izveidotās kustības valde ir vairāk kā daiļrunīga. Tajā ir Putina kolēģis no izlūkošanas laikiem Juris Savickis (Parex akcionārs un netiešs Latvijas gāzes īpašnieks), VDK virsnieku izveidotās Skonto grupas pārstāvis Guntis Rāvis, cits VDK virsnieks no metāla importētāju vidus - Aivars Ločmelis, kompartijas sekretārs Atis Sausnītis (Šķēles līdzdalībnieks AVE LAT veidošanā), kā arī paši odiozie AŠ2 - Ainārs Šlesers un Andris Šķēle. Arī finansētāju vidū var atrast daudzus Latvijas miljonāru saraksta pārstāvjus, neiztrūkstot arī Leonīdam Esterkinam (tas pats, kas finansē arī Saskaņas centru) un digitālās televīzijas lietā apsūdzētajam Šķēles partnerim Andrejam Lozem.

Atbildēt

Helmaņa bijušais čoms

11.03.2021. 12:42

BŪTU LABĀK PAKLUSĒJIS - CIK CILVEKUS UZMETIS, CIK NAUDU KONVERTĀ SAŅĒMIS.....UN TURPINA PARATIZĒT UZ SABIEDRĪBAS RĒĶINA....UZ ZONU VIŅU VAJAG, NEVIS PUBLICĒT VIŅA SAVĀRSTĪJUMUS

Atbildēt

Gatavojieties ļaunākajam

11.03.2021. 10:39

Valsts teroru, šantāžu, izspiešanu ar pēdējiem janajiem likumgrozījumiem “senlietu kontekstā”pilnībā legalizēts policijas izmeklētāju un prokuroru bandītisms.

Tā, piemēram - lai politiski vai koruptīvi (pēc nedraugu pasūtījuma) ar “prokurora pārliecību”, kas nostiprināta likumdošanā, tagad jau drīkst safabricēt pret personu kriminālprocesu, uz aizdomu pamata - dzīvo vecā mājā, pieder metālmeklētājs - metāldetektors (baumu līmenī), pieder seni priekšmeti, ir koekcionārs, veic kratīšanu, atrod aizliegtu - senu priekšmetu, vai to kratīšanā piemet, un kriminālprocesu turpina desmit gadus, kas nav aizliegts, regulāri aicina uz pratināšanu, kas nev aizliegts, publicē faktu, ka persona ir figurants krimināllietā utt, sagrauj personas reputāciju .. utt.

Lieki teikt, ka sods prokuroriem, izmeklētājiem, “operativņņikiem” kāds bija jurašs, nav paredzēts par kriminālprocesu safabricēšanu, personas spīdzināšanu ar pratināšanām un nomelnošanu masu medijos.

Haha! No 13/03/20 LV ar ebreju dzīvnieka VP E. Levita akceptu ANO paziņots, ka LV atsakās ievērot cilvēktiesības Latvijā (pagaidām, uz pandēmijas laiku), kas velns zin, kad vēl nebeigsies!

Cilvēktiesības ir arī tiesības uz īpašumu, īpašumtiesības.

No 1917. gada līdz 1921. gadam ir atrodamas fotogrāfijas bez cilvēkiem Patrogradas ielās. Kur viņi palikuši?

Boļševiki, žīdu “Kominternes” sakūdīti, izšāva un nodūra petrogradiešus veselām ģimenēm, ielauzušies mājokļos un dzīvokļus izlaupīja, Petrogradu apjozuši trīs kordoniem. Noskrandušie boļševiki ielauzās mājokļos un apšāva turīgos iedzīvotājus, tūkstošiem līķu sameta Ņevā. Dzīvokļi palika izsistiem logiem. Pa ielām klīda daži izdzīvojušie, pārģērbušies skrandās, lai neatšķirtos no “proletariāta”.

Pabrīdinātie laicīgi ar visu mantību pajūgos šķērsoja visus trīs kordonus, katrā maksājot ar sudrabu un zeltu.

Pēc 1921. gada boļševiki no laukiem saplūda Petrogradā, ko pārdēvēja par Ļeņingradu un daudzi noziedznieki paņēma sev nogalināto petrogradiešu dokumentus. Zeltu Ļeņins izsūtīja uz ASV tonnām.

Tādi pat boļševiki valdīja Latvijā pēc 1940. gada un līdz mūsdienām kā gorbunovi, maizīši, viltvārži leviti...

Liecības:

https://youtu.be/8CQtgmYlaxo


Tagad redzam, ka boļševiki, komunisti, čekisti izsaimniekojuši valsts budžetu, iedzinuši tautu un valsti parādos, ar jaunajiem likumgrozījumiem legalizē prokuroru un policijas izmeklētāju bandītismu valsts labā un savā - īpašumu kratīšanās parasti vērtīgas zelta lietas, zelta un sudraba monētas nozūd un neparādās dokumentos. Tagad laupītājiem dota iespēja ķertes pie vērtslietām.

Zelts pieaug cenā, daudzi to atlikuši nedienām. Tas ir pēdējais, ko vēl var atņemt ar likumu. 2022. gadā stājas spēkā Bāzele-2 līgums, reālam zeltam banku aktīvos kļūstot par maksāšanas līdzekli.

Faktiskie priekšmeti, par kuriem likumgrozījumu publiskajos skaidrojumos noklusē Tieslietu ministrija, faktiski rakstā melojot tikai par senlietām, uz kuriem arī attiecas likumgrozījumi, ir arī citi:

“ arheoloģiskās senlietas ar datējumu līdz 17. gadsimtam, vairāk nekā 100 gadu veci no kultūras priekšmeta atdalīti fragmenti, kas ir neatņemama mākslas, vēstures vai reliģiska pieminekļa daļa;
- inkunābulas un par 100 gadiem vecāki rokraksti, ieskaitot ģeogrāfijas kartes un mūzikas partitūras;
- dažādu veidu arhīvi, kuros ir par 100 gadiem vecāki eksemplāri;
- grāmatas, kas ir vecākas par 100 gadiem;
- transportlīdzekļi, kas ir vecāki par 75 gadiem;
- kolekcijas, kurām ir vēsturiska, paleontoloģiska, etnogrāfiska vai numismātiska vērtība;
- par 100 gadiem vecāki mākslas un antikvārie priekšmeti;
- gleznas un zīmējumi, kas darināti ar roku uz jebkura materiāla un ar jebkuru paņēmienu;
- gravīru, estampu, serigrāfiju un litogrāfiju oriģināli, kā arī attiecīgās plāksnes un plakātu oriģināli;
- skulptūru un statuešu oriģināli; fotogrāfijas, filmas un to negatīvi; stikla izstrādājumi; zeltkaļu un sudrabkaļu izstrādājumi;
- mēbeles;
- optiskās ierīces un aparāti, fotoaparāti, kinoaparāti un ierīces;
- mūzikas instrumenti; pulksteņi un to daļas;
- koka izstrādājumi, keramika, gobelēni, paklāji, tekstilijas, tapetes, ieroči.
Savukārt likums “Par kultūras pieminekļu aizsardzību” uzskaita šādus senos priekšmetus, kuri var būt valsts aizsardzībā: arheoloģiskie atradumi, senlietas, nekustamo pieminekļu elementi, vēsturiskas relikvijas, mākslas darbi, rokraksti, reti iespieddarbi, kinodokumenti, fotodokumenti un videodokumenti, skaņu ieraksti.
Lakoniski par policejiskām iespējām tikt galā ar senlietu vācējiem un kolekcionāriem īsi pirms senlietu glabāšanas kriminalizēšanas portālā lvportāls.lv izteicies Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes 2. nodaļas galvenais inspektors Māris Žilinskis: “Ja pirms grozījumu pieņemšanas izmeklēšanai bija nepieciešams konstatēt un pierādīt tieši senkapu postīšanas un izlaupīšanas faktu, tad šobrīd pie kriminālatbildības varēs saukt, jau pierādot senlietu glabāšanas faktu.””

Atbildēt

Dobermanis

11.03.2021. 10:10

Nevajag te asaras liet.

Kuram tad ir šaubas, ka 67 gadus vecais vīrs ir pelnījis to, ko saņēma?

Kuram ir šaubas, ka Kaimiņš ir pelnījis to, ko saņēmis?

Man nav šaubu, ka Helmanis saņēma to, ko pelnījis.

Atbildēt

to Helmanim

11.03.2021. 08:56

Par kādām sarkanām līnijām tu runā??? Tas sen ir strīķu, jurašu un sparanu bizness un visss.

Atbildēt

Gamzems

11.03.2021. 08:12

Vai varēja būt tā, ka Latvijas varenākais un dārgākais advokāts Helmaņa lietu sakārtoja tā, lai apelācijas lēmums būtu attaisnojošs un prokuratūra to nepārsūdzētu? Vai varēja būt tā, ka 2 tiesnešu un viena prokurora materiālā labklājība izmainījās līdz nepazīšanai, bet amatpersonu deklarācijās viss pa vecam? Vai varēja būt tā, ka nedeklarētā iespējamā miljonāra Helmaņa budžets samazinājās par skaitli „x”, kuram galā 5 nulles? Varbūt kāds zina atbildes?

Atbildēt

Redziet, kopš 1971. g. kad FRS noņēma zelta bremzi usd

11.03.2021. 06:46

»

pavasara lapsene

Vai gandrīz trīsdesmit gadu farss Lemberga lietā neparāda totālo korupciju prokuratūrā un tiesā? Kā ar tām lietām kuras izbeigtas uz pilnīgi absurdiem lēmumiem? Kā tas iespējams, ka korupcijas gadījumi ar Daimler busiem vai Laval-Latvenergo vēl nav iztiesāti pirmajā instancē, kamēr Eiropas iesaistītie...


sākās valstu specdienestu kartelus ar kontiem ofšoros. Arī Lembergs rebes taisīja ofšoros ar Meroni, reāli izmantoja amatu domē un interešu konfliktā guva ienākumus ofšorā.

Tās daļas arī par viņa politiskajiem stipendiātiem LV lietā izbeigtas. Arī LV specdienesti, prokuratūra pakļauti CIP, Mossad un 24. ASV finanšu izlūkošanas irganizācijām, faktiski FRS ebreju cionistiem, kuriem visi parādā.

No sākta gala Lembergs faktiski realizēja cionistu plānus - naudu turēja ofšoris- neieguldīja LV ekonomikas stiprināšanai, ar stipendiātiem grāva politisko vidi utt. Cionisti pa laikam upurē savējos “tautas nomiefināšanI”. Tad izpestī. Utt.

No Izraēlas Zālamana projekta ebreju cionistu impērijas rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas profesore, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts finanšu korporāciju, bet izliekas par “ļoti norūpējušos mammu”, “Gudro stratēģija un taktika”.

“Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes.”

“Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja te-ro-ra formā.”

“Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts.”Atbildēt

Paldies

11.03.2021. 06:35

»

!

67 gadus veco vīru šis viltus patriots piesauc ne velti – viņš savu politisko “karjeru” sāka tieši Zemnieku Savienības sarkanajās rindās, un tad “pārkrāsojās” par nacionāli. Bet pats absurdākais šajā rakstā un raksta titulbildē ir tas, ka šī raksta autors pats 90.gadu sākumā ir uzbrucis cilvēkiem Prokuratūras...


par informāciju, ne velti intuīcija man teica, lai arī ir attaisnojošs Helmani spriedums, kaut kas tur ir visai netīrs.. Tomēr tādas situācijas nedrīst būt ar safabricētiem kriminālprocesiem. Pēc būtības Helmanis saaudzis ar prokuratūru un bij. VDK un krievu mafiju, neticu, ka tur nav un nebūtu ko rakt korupcijas laukā pret Helmani. Pēc visa spriežot - Helmanis daudz pelnu uz savas galvas sev pats sakaisījis. Tas nozīmē, ka lietas ārpus prokuratūras vēl ir apritē un mēs vēl dzirdēsim par lielo Helmani!

Atbildēt

fakts

11.03.2021. 06:35

»

R

šai monētai ir arī otra puse- kad par noziegumiem netiek ierosinātas lietas, jo policija vienkārši atsaka un prokuratūra arī atmet atpakaļ. Tieši tāpēc valsts amatpersonas, zog, shēmo, klaji pārkāpj likumus, jo ļoti labi zina, ka sodīti netiks


Visaugstākais līmenis ir tad, kad par noziegumiem tiek ierosināta lieta, bet tā tiek noairēta uz attaisnojošu spriedumu un tad jau noziedznieks var plēst kreklu un vicināties ar šo spriedumu.

Atbildēt

Cionistu varas triki

11.03.2021. 06:22

»

Esiet vērīgi

Kaut kā šī raksta dažos komentāros no konteksta izlec daži naidīgi izlēcieni pret latviešiem, tai pat laikā aizstāvot dižo nacionālistu Helmani. Par to, ka NA/Visu Latvijai patiesībā ir NŽA/Visu Izraēlai, laikam nevienam latvietim pēc tagadējā preža iebīdīšanas amatā vairs nav šaubu. Taču, ja kāds vēl...


Arī Skumjais Bruņinieks kritizēja varas personāžus, vienlaikus paziņojot, ka Latvija ir brīva valsts. Man jau labu laiku kāds teic, ka, iespējams, Skumjais Bruņinieks ir no Nekropoles.lv - bij. VDK virsnieks- cionists Aivars Borovkovs.

Atbildēt

Piem.

11.03.2021. 06:18

»

R

šai monētai ir arī otra puse- kad par noziegumiem netiek ierosinātas lietas, jo policija vienkārši atsaka un prokuratūra arī atmet atpakaļ. Tieši tāpēc valsts amatpersonas, zog, shēmo, klaji pārkāpj likumus, jo ļoti labi zina, ka sodīti netiks


Jau 8 gadus esmu divos krimprocesos kā cietušais. Materiālie zaudējumi katrā pa 50-60 €. Varbūt trijos. Vairs neatceros. Tos sen varēja izbeigt. Bet nekādu ziņu no policijas. Tā viņi saka publiski - izmeklētāji apkrauti darbiem, kvalitāte zūd.

Man gan izskatās, ka neizbeidz citu iemeslu dēļ - lai var kontrolēt manu un citu korespondenci it kā manis paša labad.. vai citādi, piem. atrast pamatu krimprocesa safabricēšanai. Vienā no šo krimprocesu kontekstiem mani sašāva ar jaudīgu pneimatisko ieroci, bet kriminālprocesu neierosināja, jo vainīgajam draugi policijā. Tiesa gan - tūlīt Saeima pieņēma likumgroz. par stngrāku jaudīgo pneim. ieroču kontroli.

Pēc šādas pieredzes esmu nonācis pie atziņas, ka vieglāk pašam sodīt vainīgos un ar rezultātiem. Ir tādi, kas saprot tikai tādu valodu. Man pat nebūtu nekas pret sašaut vai nošaut policistu, ja tas reaģētu neadekvāti pret likumu un manām tiesībām. Un bez sirdsapziņas mokām. Uz šo valsti tiesiski nepaļaujos.

Atbildēt

R

11.03.2021. 01:52

»

Žulis

Nav iespējams fabricēt kriminālprocesus, ja tiesas un prokuratūra nav korumpētas. Tāpēc šeit ir nevis jāaicina tos "vājos un zemiskos cilvēkus" tā nedarīt, bet gan jārunā par mūsu tiesu sistēmu, kas dod iespējas viņiem tā darīt


šai monētai ir arī otra puse- kad par noziegumiem netiek ierosinātas lietas, jo policija vienkārši atsaka un prokuratūra arī atmet atpakaļ. Tieši tāpēc valsts amatpersonas, zog, shēmo, klaji pārkāpj likumus, jo ļoti labi zina, ka sodīti netiks.

Atbildēt

Esiet vērīgi

11.03.2021. 00:24

Kaut kā šī raksta dažos komentāros no konteksta izlec daži naidīgi izlēcieni pret latviešiem, tai pat laikā aizstāvot dižo nacionālistu Helmani. Par to, ka NA/Visu Latvijai patiesībā ir NŽA/Visu Izraēlai, laikam nevienam latvietim pēc tagadējā preža iebīdīšanas amatā vairs nav šaubu. Taču, ja kāds vēl šaubās, ieteiktu paskatīties uzmanīgi uz Helmaņa bildēm, un salīdzināt tās ar Netanjahu bildēm. Tad daudziem vairs nebūs jāšaubās.

Atbildēt

Visi viņi sūda brāļi !

10.03.2021. 23:43

Nacionālie atkritumi ir vadījuši tieslietas daudzus gadus. Varbūt tas ir attaisnojoša sprieduma pamats ?

Atbildēt

Jakudza

10.03.2021. 22:46

šeit tomēr vajadzēja nosaukt galveno lomu izpildītājus - izmeklētājus, prokurorus, tiesnešus.

Tie ir beidzot janosauc vārdā!

Te ir jābūt kriminālprocesam. Arī pret to "žurnālisti" , kura apkalpoja šo pasūtījumu galdu un taisīja pasūtījumu sižetus. Arī viņai ir vārds un uzvārds.

Atbildēt

!

10.03.2021. 22:40

67 gadus veco vīru šis viltus patriots piesauc ne velti – viņš savu politisko “karjeru” sāka tieši Zemnieku Savienības sarkanajās rindās, un tad “pārkrāsojās” par nacionāli. Bet pats absurdākais šajā rakstā un raksta titulbildē ir tas, ka šī raksta autors pats 90.gadu sākumā ir uzbrucis cilvēkiem Prokuratūras uzdevumā. Var redzēt, ka viņam pirms gaidāmajām vēlēšanām pēcpuse svilst trakāk, nekā jebkuram agrākajam Ogres “politiķim”, tāpēc vietējais portāls Ogrenet, kas nevienam netraucēja 20 gadus, pirms pāris nedēļām ir likvidēts, un tā vietā radīts jauns – tikai ar pozitīvajām ziņām un bez komentēšanas iespējas nereģistrētiem lietotājiem – tas tādā Putina/Lukašenko stilā. Šis viltus patriots Ogrē ir izdarījis tik daudz ļauna, ka tas portāls jau vārījās no viņu atmaskojošas informācijas. Jā, un tagad viņš vēl izmanto pašvaldības resursus, lai spodrinātu savu tēlu pirms vēlēšanām arī oficiālajā Ogres pašvaldības youtube saitē – mazgājas balts no žurnālista Kupča ziņām par shēmoto auto iepirkumu.
Nu vārdu sakot, tai Ogrenet portālā bija komentāros ziņas, ka šis viltus patriots ar vēl 9 līdzīgajiem 90.gadu sākumā ir veikuši uzbrukumu kādam cilvēkam Kurzemē, būdami Ogres zemessargi un bruņojušies ar ieročiem. Par to uzbrukumu raksts ir bijis arī “Dienā”, rakstā arī sacīts, ka šie 10 uzbrucēji pat pretojušies vietējiem zemessargiem un policijai. Viņi esot tolaik tā kā “apkalpojuši” Ogres prokuratūru naudas “atgūšanas” lietās. To 10 zemessargu grupā bijis vēl viens elements, kas pēc tam Ogres pašvaldībā ieņēmis amatu jau ntos gadus un dara to arī šobrīd, kā arī vēl viens, kas pēc tam pabijis deputāts Ogres domē. Visi viņi par to uzbrukumu tika patriekti no Zemessardzes ar rīkojumu, be nesaprotamā veidā netraucēti varēja un var darboties Ogres pašvaldībā un domē.
Tāpat arī tajos komentāros bija ziņas, ka šis viltus patriots ar savu darbību domē apkalpo vietējo Ogres miljonāru – krievu, kas no padlaiku skrodera pēkšņi kļuva stāvus bagāts un prihvatizēja pusi Ogres, un ļaudis ir izteikušies, ka aiz tā krieva stāv Krievijas nauda, tātad, iespējams, ka visi tā krieva objekti Ogrē patiesībā būtu apliekami ar ES sankcijām. Kārkliņš, pret ko šis viltus patriots tiesājās, tam krievam traucēja uzturēt pārtikas un alko monopolu Ogres centrā, tāpēc viņi ēda nost Kārkliņu, lai visloģiskākajā vietā Ogrē uz Kārkliņa zemes netiktu uzcelts Rimi, bet tai vietā Ogres centrā būtu tikai viena krieva pārtikas veikals, LA portālā ir pat nesens raksts, ka tieši šī viltus patriota paraksts ir viens no pirmajiem uz papīra, ar kuru viņi nevēlējās pieļaut Rimi celtniecību Ogres centrā! Tādā pašā veidā šis viltus patriots ar parakstiem panāca Ogres estrādes slēgšanu, jo tās troksnis viņam traucējot, un estrāde nu ir prihvatizēta un pieder…tam pašam krievam – Ogres miljonāram, kuru šis viltus patriots apkalpo!
Kaut kad agrāk vienā no PIETIEK komentāriem kādis bija izteicies, ka šis viltus patriots pats izskatās saistīts ar VDK, jo savas cīņas prasmes slīpējis Krievijā pie VDK darboņiem. Bet ir vēl kaut kas pavisam prātam neaptverams un apmātajiem auseklīšu un lāpu gājienu faniem līdz šim nepamanīts šī viltus patriota būtībā, ko nudien PIETIEKam būtu vērts izpētīt. Formāli viņš apmeklē baptistu draudzi, bet reāli - vai viņa dvēsele pieder Dievam, vai drīzāk ir pārdota kaut kam pavisam nelāgam, Latvijai un latviešiem naidīgam? Dīvainā kārtā, iespējams, kā pateicībā par 90.gadu sākumā ieguldīto “darbu” Ogres prokuratūrā gan šis viltus patriots, gan viņa kompanjons no Ogres Zemessardzes patriektajiem 10 uzbrucējiem abi ir tikuši pie zemes turpat pie Ogres prokuratūras, tikai dažādās vietās. Šis viltus patriots zemi pie Ogres upes savādā veidā ieguva un māju uzcēla agrākās paša vadītās sporta organizācijas “Duksis” šķūnīša vietā līdz tam neviena neaizskartajā vēsturiskajā Mīlestības kalnā pretī Luterāņu baznīcai, un interesantākais, ka viņa sporta organizācijas “Duksis” vecajam šķūnītim un tagadējai mājai tieši blakus 90.gados pirmā tika uzcelta…nu kā jūs domājat, kas? Vai Ogres latviešu biedrība? Ogres latviešu teātris? Ogres latviešu skautu un gaidu nams? Pareizi, PAREIZTICĪGO BAZNĪCA! Un saitē https://www.russkije.lv/lv/lib/read/hram-v-ogre.html par to ir teikts, ka tās celtniecība tika uzsākta BEZ PROJEKTA, tātad – ar varu! Nu vai jūs esat kaut kur Latvijā vēl saskārušies ar kaut ko TIK ārkārtēji nacionāli nelatvisku, slēpti prokrievisku, kas tiek maskēts ar patriotismu un lāpu gājieniem? Vai kāds zina kaut ko vairāk par šīs svētās VDK filiāles kluso “ienākšanu” Ogrē komplektā ar šo viltus patriotu?

Atbildēt

Likuma vara

10.03.2021. 22:38

Uzreiz pēc neatkarības atjaunošanas bija veikli zēni, kuri bija gatavi pārmaiņām. To var attiecināt uz 90.gadiem. Bizness tika būvēts uz trakās naudas trako plūsmu no Austrumiem. Tiem tajā bija bija tik daudz, ka pat nieki, kas atleca Latvijai, bija vērā ņemami. Zēni palika turīgi, kaut kas notika arī valstī un tā varēja atsperties.

Ap Mileniumu kādi citi, kuri bija nokavējuši starta uzrāvienu, zsāka veidot pirmo pārdales procecu ar attiecīgas citas valsts vēstniecības atbalstu. Uz skatuves uzsoļoja kāds Einārs ar savu Ļauno laiku, kurš joprojām transormējas un peld virspusē dažādās konfigurācijās.
Viss šodien notiekošais ir tieši šī spēka veidots un sagrauts.
Jaunajiem nevajag šeit ne rūpniecību, ne bankas, ne tranzītu. Latvija ir buferzona ar kara bāzēm un poligonu. Protams, ar lielveikalu tīklu.

Aizliegtais paņēmiens nupat dikti sūkstījās, ka Ventspilī dramatiski kritušās kravas apjomi visās jomās. Lai kā kombinētu, tas nav Lembja pirksts. Viņa sākotnējie līdzzinātāji arī varētu nebūt priecīgi, jo cerēja vadoni norakt un turpināt šifeverēt. Pārrēķinājās.

Helmaņa raksts ir labs, bet uzplēš tikai mazu pumpiņu uz augoņu un vēža saēsta organisma.

Pārējie visi nikni uz visiem un, sevi žēlojot, novēl, lai kaimiņam nosprāgst govs, lai viņam pašam izdur vienu aci un kas vēl tur bija par nenovīdīgiem latviešiem.

Nu kaut kā tā.

Atbildēt

pavasara lapsene

10.03.2021. 22:34

Vai gandrīz trīsdesmit gadu farss Lemberga lietā neparāda totālo korupciju prokuratūrā un tiesā? Kā ar tām lietām kuras izbeigtas uz pilnīgi absurdiem lēmumiem? Kā tas iespējams, ka korupcijas gadījumi ar Daimler busiem vai Laval-Latvenergo vēl nav iztiesāti pirmajā instancē, kamēr Eiropas iesaistītie darboņi savās mītnes zemēs jau izsēdējuši 5-7 gadu termiņus? Vai nav tā, ka tas ir iespējams tikai ar korupcijas palīdzību stiept gumiju? Kāpēc nav sodīts NEVIENS tiesnesis no Rīgas apgabaltiesas vai Augstākās tiesas senāta, kas pieņēmuši klaji pretlikumīgus, prettiesiskus spriedumus vai lēmumus? Kāpēc tie vispār netiek izvērtēti? Vēl vairāk - tiek piešķirti goda tituli! Nonsenss! Vai tā nav korupcija? Un šajā gadījumā - kāpēc nav sodīts tas, kurš apzināti maldinājis tiesu? Kāpēc nav atbildības par falšu, uz neesošiem faktiem vai dokumentiem ierosinātu tiesas procesu? Par kādu taisnību var runāt tiesā, ja viena puse kopā ar advokatiem prasību tiesā balsta uz falsificētiem vai neesošiem datiem? Kā tas iespējams ka Latvijas tiesa pieņem spriedumu uz "viena tante teica", nevis pierādījumiem, faktiem vai ekspertizēm lietā?

Atbildēt

Nirnberga2

10.03.2021. 22:21

»

ASV protektorāts Latvija

JKP priekš Latvijas iedzīvotājiem nav sasniegusi pilnīgi neko, ja par sasniegumiem neuzskata JKP vadoņu personīgā materiālā labuma kāpumu


Puzes sarkanais baronelis vien ir ko vērts, tikai nedrīkst atslābt, jo tādu augoņu uz valsts miesas vēl ir tūkstošiem un viņu atbalstītāji desmitos tūkstoši.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

10.03.2021. 21:50

»

jaajaa

...nu ja jau autors tā pārdzīvo par tiesiskumu, tad viņam vajadzētu priecāties par JKP sasniegto (cik nu vispār tiesiskumu var ietekmēt TM)...nu attaisnoja taču beidzot, ne tā kā 12 gadus, kamēr TM kūrēja NA


JKP priekš Latvijas iedzīvotājiem nav sasniegusi pilnīgi neko, ja par sasniegumiem neuzskata JKP vadoņu personīgā materiālā labuma kāpumu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

10.03.2021. 21:48

Visam rakstā piekrītu, bet neticu, ka Stukāna laikā kaut kas mainīsies. Parasti cilvēki kā agrāk saņems atpiskas uz saviem iesniegumiem, bet prokurori, lai izkalpotos, kā agrāk pildīs pasūtījumus.

Atbildēt

jaajaa

10.03.2021. 21:47

...nu ja jau autors tā pārdzīvo par tiesiskumu, tad viņam vajadzētu priecāties par JKP sasniegto (cik nu vispār tiesiskumu var ietekmēt TM)...nu attaisnoja taču beidzot, ne tā kā 12 gadus, kamēr TM kūrēja NA...:)

Atbildēt

Fakts

10.03.2021. 21:06

»

Tā tik ir neizdevusies valsts

kur augstākās varas pārstāvjiem, jaunavas izsūkā smadzenes caur burkānu


Pastalijaa populaara ir pederastija.Eiropas veertiiba.

Atbildēt

ha-ha

10.03.2021. 20:50

Zirnēkļu cīņu par naudu nevajag jaukt ar politiku.Ne jau velti tiek piesaukts milzīgs zirneklis,kurš arī esot politieslodzītais bezmaz vai disidents,tā apzināti pielīdzinot sevi Astram,Saharovam,Mandeilam,Grantiņam.Nav šo kungu dievēklis zelta teļš,kā milzīgajām zirnēklim ar visu zirnēkļu saimi.

Atbildēt

Zinošais

10.03.2021. 20:28

Nav jau pirmais gadījums kad paši pie varas bijušie vai esošie klūst par pašu veidotās sistēmas "upuriem" naivi iedomājoties ka viņie nekad tā nebūs jāizbauda!
Pilnībā pievienojos LL viedoklim ka Lembergs ir kluvis par paša veidotās un atbalstītās sistēmas "upuri" !

Atbildēt

Pastalnieku pēctecis

10.03.2021. 20:17

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Pastalniekiem beidzot ir tiesiska valsts,un tagad tie var tiesaaties


Par tiesisku valsti varēsim runāt tad, kad okupētājvalsts civiliedzīvotāji stāvēs ar čemodāniem uz perona, bet okupanti dosies uz Nirnbergu.

Atbildēt

Ja godīgi,

10.03.2021. 20:14

tad, sekojot publiskā telpā krimināllietai par apsūdzībām Helmanim, man joprojām saglabājusies dziļa pārliecība, ka Helmanis tiešām bija nodarbojies ar izspiešanu. Tāpēc jautājums - vai šis taksts nav “fake news”?

Ja nu tiešām nav “fake news”, vai pret apsūdzības uzturētājiem ir vai būs izvirzītas apsūdzības ar kriminālatbildību par kriminālprocesa safabricēšanu pret Helmani? Par 12 gadus ilgušo kriminālvajāšanu ar personas reputācijas graušanu masu medijos un apzinātu neslavas celšanu.

Vai Helmanis nebaidās no jauniem safabricētiem kriminālprocesiem pret viņu, vai tomēr baidās?

Ja godīgi, es neticu, ka Helmanis tomēr nav nodarbojies ar izspiešanu, neskatoties uz tiesas spriedumu, tik dziļu pārliecību man radījuši masu mediji, kas ilgstoši un sīki aprakstīja izspiešanas detaļas.

Atbildēt

Jautājums

10.03.2021. 20:11

»

Pro

Tikai uz priekšu Egil, es Tevi nepazīstu, bet skaidrs, ka esi neērts un skarbs vecis, tāds arī paliec, lai izdodas noturēt taisnu mugurkaulu un skaidru valodu


Helmaņa kungs taču pārstāv NA, vai ne? Bet kura partija gadiem ilgi bija pie stūres Tieslietu ministrijā? Tieši kuras partijas pārstāvji atbalstīja nepiemērotu, bezprincipiālu cilvēku nonākšanu tiesu varas spicē? Galu galā, kur partija radīja visu šo kroplo tiesu sistēmu, kurā viss tas, ko Helmaņa kungs apraksta, ir iespējams?

Atbildēt

Tā tik ir neizdevusies valsts

10.03.2021. 20:10

»

Latvija - neizdevusies valsts

Mēs esam kaut ko salaiduši greizi Latvijā, un kaut kas ir jāmaina


kur augstākās varas pārstāvjiem, jaunavas izsūkā smadzenes caur burkānu.
https://youtu.be/H9ILyhnORFY

Atbildēt

Ha-ha-ha-ha!

10.03.2021. 20:00

No Izraēlas Zālamana projekta ebreju cionistu impērijas rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. K., politoloģijas profesore, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts finanšu korporāciju, bet izliekas par “ļoti norūpējušos mammu”, “Gudro stratēģija un taktika”.

“Tautai akli jāuzticas drukātam vārdam un ar viņu saistītām maldu mācībām. Gandrīz visa prese atrodas mūsu varā un tā nodrošinās enerģisku atbalstu. Tautai jātic, ka varturi valstij kaitē ar augstāku mērķi un nolūku, ka tie aizstāv strādnieku šķiru un pasaules saimnieciskos principus”.

“Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja te-ro-ra formā.”

“Spēkam (augstiem amatiem) jāizkaro uzvara tiesiskos jautājumos, lai vestu uz liekulību (pie kukuļošanas, krāpšanas, nodevības). Tauta jāpieradina pie nelikumības.”

Atbildēt

Notiesātais

10.03.2021. 19:55

»

Allas sola

Runa ka Bordaniesi risina jautajumus tiesas


Un kā vēl...

Atbildēt

Bezkompromisa beztiesiskums

10.03.2021. 19:47

Īstenībā jau Tieslietu minisriju ilgstoši un vairākkārt dažādās secībās ir vadījuši EH partaigenosse no naciķiem: Fantomass, Bordiots, Rabarberu Džo un naša Baiba.

Atbildēt

Allas sola

10.03.2021. 19:24

Runa ka Bordaniesi risina jautajumus tiesas.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.03.2021. 19:17

»

verbalis kanalis

Var dažādi attiekties pret Helmaņa pieninētajiem gadījumiem, bet tas jau nav viss. Pret pašu Helmani bija vēl izbeigti procesi. Pret Truksni izbeidza veselus divus. Esot bijuši pat 12 procesi pret Saeimas deputātiem, kuri arī izbeigti (!!!!)! U.t.t...


Ja Helmanim par nepatiesajām liecībām ir taisnība, viņam ir jābūt normālā valstī visām iespējām meli iesēdināt. Ja šī valsts tāda nav, tas ir arī viņa paša pārstāvētās NA nopelns, tā kā viņa raudāšanās seit ir pilnīgi nevietā. Bimbāt internetā nav malku cirst.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.03.2021. 19:13

Mēs esam kaut ko salaiduši greizi Latvijā, un kaut kas ir jāmaina.

Un šo raksta cilvēks no Nacionālās apvienības, kura atrodas Saeimas valdošajā koalīcijā ar visām iespējām mainīt likumus un situāciju valstī? Stulbi un smieklīgi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Uzklausiet tikai mūsu pareizo propagandu, nevis citu, nepareizo propagandu!

FotoLaikā, kad pasaulē straujos tempos izplatās Covid-19 vīrusa delta variants, Latvijas Zinātņu akadēmija vēršas pie visiem Latvijas iedzīvotājiem ar aicinājumu nepakļauties pseidozinātniskiem skaidrojumiem par vakcīnu drošību un efektivitāti, bet ieklausīties pierādījumos balstītās zinātnes atziņās.
Lasīt visu...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....