Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

labvēlis

11.07.2020. 15:11

Jāuztaisa kārtējā partiju un pietuvināto barotne!

Atbildēt

Liepājas uzņēmējs

10.07.2020. 21:36

LSEZ jau no pašiem pirmsākumiem tikai apgrūtinājas ostas uzņēmumu darbu. Neko nav piesaistījuši visas darbības laikā .... Varbūt pāris firmas. Biznesa parks radās bez LSEZ dalības. Toties maksat sev algas 3000 un sevi lielīt visos medijos - to viņi labi māk pa 20 gadiem.....ar Sesku priekšgalā. Valsts Kontrole taču pāris gadus atpakaļ pateica - NEKAS NAV IZDARĪTS NO SOLĪTĀ !

Atbildēt

Krievu okupantus Latvijas teritorijā atstāja

10.07.2020. 14:22

»

Nemuldies

Viņu pašu mērķis un nopelns arī ir kad Latvija pilna ar krievu okupantiem. Ja kāds ieminējās par tiesisku okupācijas izbeigšanu un deokupāciju, tad tādus ātri apklusināja vai aizraidīja uz viņsauli. Palika vien viņu pašu kontrolētie kliedzēji, kam vairāk par kliegšanu nekas nav atļauts...


cionisti, lai uzturētu sašķeltu sabiedrību. Kā ASV uzur rasismu. Sašķelta sabiedrība, “atniskais šo inisms” utt.

Pašvaldības ir tikai pārraudzībā Reģionālai ministrijai. Izdod savus noteikumus, kuri nedrīkst būt pretrunā ar Satversmi un likumiem. Valsts stāv pāri pašvaldībām. Noteicošie ir valsts lēmumi, ko nostiprina ar MK noteikumiem, ko izdod MK, ja vajag, groza likumus.

Anakonda ir Pentagona plāns nošņugt Krieviju pa perimetru. Kremlis žņaugs iedzīvotājus no iekšpuses. Ieguvēji būs nožņaugtās Krievijas sadalītāji. Ja vien miljardus nenošpricēs ar vakcīnām, vai citādi nelikvidēs.

Atbildēt

Nemuldies

10.07.2020. 13:45

»

Anakonda

Valsts noslēpumi liedz runāt par pārmaiņām LSEZ. Tāpēc nerunā...


Viņu pašu mērķis un nopelns arī ir kad Latvija pilna ar krievu okupantiem. Ja kāds ieminējās par tiesisku okupācijas izbeigšanu un deokupāciju, tad tādus ātri apklusināja vai aizraidīja uz viņsauli. Palika vien viņu pašu kontrolētie kliedzēji, kam vairāk par kliegšanu nekas nav atļauts.

Atbildēt

Vilnis

10.07.2020. 13:11

Pašvaldības taču arī ir valsts struktūra. Un tieši samazinot pašvaldību skaitu, katram reģionam Kurzemei, Zemgalei, Vidzemei un Latgalei dot daudz lielāku ekonomisko pašnoteikšanos, izmantojot šai teritorijā esošās izejvielas, resursus, darba spēku, lai tās savā starpā varētu konkurēt un uzlabot savas teritorijas iedzīvotāju dzīves līmeni. No Rīgas tā cūka nebarojās, bet barojās tikai politiski ekonomiskie grupējumi.

Atbildēt

Anakonda

10.07.2020. 09:33

Valsts noslēpumi liedz runāt par pārmaiņām LSEZ. Tāpēc nerunā.

Pašvaldība turpinās kontrolēt aizsardzību pret piesārņojumu, atkritumu apsaimniekošanu ostā, veikt komercdarbības kontroli, u.c.

LSEZ daļēji atrodas Karostas teritorijā, kur plāno iebraukt NATO un ASV bāzes karakuģi. Nevar SEZ atrasties naidīgās Krievijas komercsabiedrības, kuras var veikt spiegošanu.

Karosta, Liepāja un Latvija pilna palikušajām Krievijas militārpersonām, kas var veikt spiegošanas un diversijas aktus.

Atbildēt

Zagļu banda valdībā

10.07.2020. 08:54

Esošā valdība sagrauj visu, ko vien var sagraut! Šis jau izksatās pēc klaja zagšanas mēģinājuma.

Atbildēt

Elementāri

10.07.2020. 08:37

Ja lēmums pieņemts, kāpēc tērēt laiku konsultācijām?
Ja sponsoriem apsolīta privatizācija, tad solījums jāpilda!

Suņi rej, bet Linkaits dodas uz priekšu.

Atbildēt

MI

10.07.2020. 06:44

Nu re.
Uzrakstīts, argumentēts, saprotami.

Nu laiks Kariņam ar to slēgto, gribu kuģīti, ministru likt pretīm un bez tiem blā, blā, blā.

Bet lai gan no paša sākuma viņiem visiem (iesaistītajiem/atbildīgajiem) kopā vajadzēja analizēt, domāt, kas uzlabojams, kas der un neder, utt.
Nevajag, tā pa slēgtie stūriem, sev zināmu personu lokā, utt. Kāpēc tā nevajag, vai tiešām jāskaidro?

Atbildēt

uz papīra skaisti

10.07.2020. 06:00

rezultātus neredzam

Atbildēt

definīcija

10.07.2020. 05:15

Pārmaiņas pastāvošās sistēmas ietvaros nav iespējamas.

Atbildēt

Vilks

10.07.2020. 04:33

Par visu vari ir jāsagrauj tas ,kas veiksmīgi attīstas un darbojas.Liepāja sekos Ventspilij.

Atbildēt

Pārmaiņas

09.07.2020. 22:11

Blefs, neviens mani negrib ne redzēt ne dzirdēt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...