Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Valdības krišana – mākslīgi radīta?

Atis Lejiņš, 12. Saeimas deputāts
09.12.2015.
Komentāri (23)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mežavecis

13.12.2015. 10:44

Lejiņa kungs mums varētu uzrakstīt arī par to, kā partijas finansē ASV, cik % no ASV federālā budžeta atvēl partijām.

Atbildēt

kl

13.12.2015. 02:31

kartejai lisana amerikai viena vieta , a kapec piemeram no brazilijas neperkam?

Atbildēt

west

12.12.2015. 18:16

»

es

Atis Lejiņš kopā ar Saeimas deputātiem Ojāru Ēriku Kalniņu (V), Rihardu Kolu (NA) un Arti Rasmani (ZZS) - šo ASV paklausīgo zēnu vārdus nevajadzētu aizmirst


Nav jau , varbūt, tik svarīgi, ka no ASV. Bet, ka šie rietumu ''lettiņu'' darboņi (nejēgas - muldońas) ''labi iekārtojās'', tas gan...

Atbildēt

Kauns!

12.12.2015. 06:32

Pat Lejiņš, šķiet audzis brīvā pasaulē, saglabājis kalpa domāšanu un Klanoties sagumušo muguru "...par tādu mazo Latviju". Vai tiešām viņš domā, ka ASV visās ziņās reizi dienā informē par gāzes tirgus problēmām Latvijā?! Viņam laikam nabija ienācis prātā, ka to kāzu ğenerāļu, ar kuriem viņi tikās, palīgi vienkārši labi sagatavo informāciju par izskatāmo jautājumu. Vispār jau tas brauciens, "kompānija" un apraksts man atgādina Ķenča un Pāvula braucienu pie mērniekcienīgtēva.

Atbildēt

Nekā

11.12.2015. 11:51

Bēdīgi. Pat Lejiņš izvairās, baidās, nezina vēl kas runāt par lietas būtību. Varas sistēmas pamatīga nomaiņa ir vienīgais, kas varbūt vēl var saglābt šo valsti. Rakstā minētais ir tikai tāda grābāšanās ap sekām nevis ķeršanās pie bēdas cēloņiem.

Atbildēt

Annele no laukiem

10.12.2015. 20:44

Ja Latvija maksā par cauruļu izīrēšanu un gāzes transportēšanu pa šim caurulēm, saskaņā ar līgumu par piegādēm, tad kurš stulbenis var iedomāties, ka neuzceļot jaunu gāzes transporta ceļu vispār var tikt izveidots brīvais tirgus? Un kam tā gāze tik lielos kvantumos ir maz vajadzīga, ja to vajag tikai TEC monopolajām gāzes iekārtām un ja iedzīvotāji masveidā atteiksies no gāzes?
Ja ir līgums ar krieviju, tad tas ir japilda, nevis man te jābāž batoni ausīs par „neatkarību” un vēl kaut kādām „jūtām” pret preču piegādātāju. Biznesā nav nekādu embargo pret preču ražotāju, ka tikai prece ir vajadzīga un lētāk nopērkama. Man gāze nav vajadzīga, jo pietiek ar elektrību!!!

Atbildēt

SĪKA VIENĪBA

10.12.2015. 20:43

citāts: „Un tomēr Latvija kā tāds narkomāns nu ir „norāvusies”...Tas pat vairs nav tikai PSRS mantojums....
sīka piebilde: tieši tā, Latvija ir Eiropas Savienības ieguvums un pakalpiņš uz mūžu!
citāts: „..ja runājām par Eiropas enerģētikas politiku un attiecībām ar Krieviju; ASV ir gatava dažādi atbalstīt gāzes avotu dažādošanu Eiropā,lai lauztu Krievijas monopol tiesības.”
sīka piebilde: man taču tā gāze virtuvē nav vajadzīga, jo varu izvēlēties vienu siltumenerģijas veidu – elektrību, lai ar elektrisko tējkannu uzkarsētu ūdeni kafijai, bet ar elektrisko multikatlu sagatavotu citu maltīti. Es jau esmu tas nabadzīgais pensionārs un mana politika ir turpmāk atteikties no jebkādas gāzes lietošanas dēļ abonēšanas maksas, jo tas ir uzspiests 12 mēnešu maksājums arī tad, ja gāzi nelieto. Bet valsts politika ir nodrošināt ar gāzi Latvenergo monopolās gāzes iekārtas, kas atrodas TEC-1 un TEC-2 ražošanas telpās, kas KOĢENERĒ dubultdārgo TEC-u elektrību ar PIEVIENOTO VĒRTĪBU, kas saucās OIK un siltumu no lētās kaimiņu gāzes, kas tiek nodrošināta ar krievijai piederošajām caurulēm.

Atbildēt

Klips

10.12.2015. 15:42

Izskatās, ka te notiek troļļu saiets, atvainojiet, bet neiedalīšos.

Atbildēt

es

10.12.2015. 15:41

Atis Lejiņš kopā ar Saeimas deputātiem Ojāru Ēriku Kalniņu (V), Rihardu Kolu (NA) un Arti Rasmani (ZZS) - šo ASV paklausīgo zēnu vārdus nevajadzētu aizmirst.

Atbildēt

lata

09.12.2015. 22:16

Jaa, transatlantisko liigumu ar Eiropu noteikti vajag pabiidiit uz priekshu, citaadi mees te bez hormonvistaam badu ciesham. Un vispaar - viena no briesmiigaakajaam LV jaunvalsts kljuudaam bija visu to aarzemju ekslatvieshu shvalju iesaistiishana likumdoshanaa utt. Kaut vai tas pats aarpraatiigais denacionalizaacijas likums, kas kaa izkapts patiesiibaa nopljaava lielu dalju muusu cilveeku. Un citi.

Atbildēt

Moaytr

09.12.2015. 21:26

Es saprotu, ka nepatīkamākais bija tas, ka, nezinot, ka valdība tūlīt kritīs, džekiņam neizdevās pirmajam noskaidrot pie ASV maizes tēviem, kuram ir jābūt nākošajam premjerministram (lasi - " koloniālās administrācijas augstākajam pārstāvim")

Atbildēt

Troll

09.12.2015. 21:23

Ja Atis Lejiņš paskatītos atpakaļ vēsturē, tad tieši tāds pats liktenis bija Satversmes noteikts visām pirmskara partijām līdz K. Ulmanim - desmit gados vienpadsmit valdības. K. Ulmanis to spturēja, lai rakstītu jaunu, bet līdz karam nepaguva. To solīja arī 4. maija deklarācija, bet...

Tagad vecā Satversme vēl ir joprojām. Un vecās nelaimes tāpat.

Visa vaina ir kādreizējo sociāldemokrātu (sociķu) pārmēra ietekmei Satversmes rakstīšanā 1922.g., mehāniski pārrakstot to no pirmshitlera vāciešiem (vācu sociķiem!), necenšoties to piemērot Latvijas apstākļiem.

Arī pats Lejiņš, vienmēr (arī dzīvojot ārzemēs) ir bijis sociāldemokrāts. Latvijā sociķu (kreiso!) izredzes ir tuvu nullei, tādēļ L. pārgāja liberālajā (labējā!) Vienotībā, pretēji savai politiskajai pārliecībai.

Atbildēt

tauta

09.12.2015. 20:13

imigrantiem (piemeram, lejiņam un abu meri ) nav jabut saeimā. tagadējā saeima jāatlaiž. Imigranti nav jāvēl. Lai viņi iet strādāt!

Atbildēt

:-)

09.12.2015. 18:37

...var izrādīties, ka mēs te Saeimā esam vispār bez kādas teikšanas valstī, bet visur galvenais ir tikai nauda no privātām kabatām.
=====================
Tā jau laikam arī ir,par šādu atklāsmi tauta vēl vairāk nievās deputātus.Taču šajā saeimā, piedodiet par atklātību, ciema muļķīšu ir vairāk kā parasti!

Atbildēt

as

09.12.2015. 18:11

Delegācijas uz štatiem bez telefoniem sūta?

Atbildēt

Kuilis

09.12.2015. 16:35

Amerikāņiem te nav uz ko balstīties. Vārguļi un nejēgas vien ir te.Tāpēc viņi ir spiesti balstīties uz tādiem emigrācijā savervētiem latviešu atkritumiem kā Lejiņš, Kalniņš, kurš ir pilnīgs muļķis.

Atbildēt

Šķiet

09.12.2015. 15:38

Šķiet ka lejiņš ir aškinazs.......

Atbildēt

U.U.

09.12.2015. 15:35

Amerikāņu dibelaizītāja memuāri par savu nacionālā nodevēja darbību. Grantiņam ir taisnība - visus likvidēt un punkts.

Atbildēt

bnf

09.12.2015. 15:30

lejins atbilstosi savam statusam - (ASV)ietekmes agents bija aizbraucis pec jaunam instrukcijam un kas jadara, lai vienam energijas gigantam(gazprom) nonemtu pelnu LV un atdotu citam kadam ASV.
Lejin, kada starpiba zem kada monopolista atrodamies, bet starpiba laikam ir kad Lejinam psit uz pleca un saka good Ati good!
Ko lai saka tads pats kangars ka citi, kas uz KF strada!

Atbildēt

$$$

09.12.2015. 15:02

ja jau amerikāņi tik ieinteresēti, tad kur viņiem problēma ir atrast pāris ļimakus un piemest LV gāzes tirgus liberalizētājiem, lai tie būtu neatkarīgi no LV vietējiem miljonāriem, par kuriem Lejiņš škrobīgs.

Atbildēt

Vārds

09.12.2015. 14:29

Pretīgais kangars

Atbildēt

Tomass

09.12.2015. 11:58

Tādā atbildīgā brīdī braukt,pat uz vasingtonu,gan nevajadzēja.Vajadzēja gana aizstāvēt 80 miljonu nodošanu medicīnai un izglītībā,sorosa instrukcijas var saņemt arī šeit,nav ko laist LATJU sūri pelnīto naudiņu vējā.

Atbildēt

Jambo

09.12.2015. 11:46

Lejiņa kungs, nu nav "... pārsteidzoši, cik detalizēti viena Amerika, kurai darīšana ar 200 pasaules valstīm, patiesībā zina par tādu mazo Latviju – bija jau zināms viss, kas notiek pie mums gāzes tirgū, ar Latvijas Gāzi, arī par Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras apšaubāmajām rekomendācijām atlikt LG sadalīšanu un Administratīvās tiesas lēmumu par labu LG." Acīmredzot, ASV attiecīgie dienesti un vēstniecības nopietni strādā informācijas ieguves un analīzes ziņā, kā arī rūpīgi gatavojas sarunām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Ticība rituāla spēkam

Foto«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un visi Jeruzālemes iedzīvotāji, tie atklāti atzina savus grēkus, un viņš tos kristīja Jordānas upē.
Lasīt visu...

10

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

Foto29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas vicemēru – Druvi Kleinu.
Lasīt visu...

21

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

FotoRietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu civilizācijas likteni līdz pat šobaltdienai. Arī uz Latvijas un latviešu likteni. Tajā skaitā uz “kultūrtautas” jaunāko emocionālo orkānu - pirms piecām minūtēm pašu ievēlētās 13.Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...