Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Valdības krišana – mākslīgi radīta?

Atis Lejiņš, 12. Saeimas deputāts
09.12.2015.
Komentāri (23)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mežavecis

13.12.2015. 10:44

Lejiņa kungs mums varētu uzrakstīt arī par to, kā partijas finansē ASV, cik % no ASV federālā budžeta atvēl partijām.

Atbildēt

kl

13.12.2015. 02:31

kartejai lisana amerikai viena vieta , a kapec piemeram no brazilijas neperkam?

Atbildēt

west

12.12.2015. 18:16

»

es

Atis Lejiņš kopā ar Saeimas deputātiem Ojāru Ēriku Kalniņu (V), Rihardu Kolu (NA) un Arti Rasmani (ZZS) - šo ASV paklausīgo zēnu vārdus nevajadzētu aizmirst


Nav jau , varbūt, tik svarīgi, ka no ASV. Bet, ka šie rietumu ''lettiņu'' darboņi (nejēgas - muldońas) ''labi iekārtojās'', tas gan...

Atbildēt

Kauns!

12.12.2015. 06:32

Pat Lejiņš, šķiet audzis brīvā pasaulē, saglabājis kalpa domāšanu un Klanoties sagumušo muguru "...par tādu mazo Latviju". Vai tiešām viņš domā, ka ASV visās ziņās reizi dienā informē par gāzes tirgus problēmām Latvijā?! Viņam laikam nabija ienācis prātā, ka to kāzu ğenerāļu, ar kuriem viņi tikās, palīgi vienkārši labi sagatavo informāciju par izskatāmo jautājumu. Vispār jau tas brauciens, "kompānija" un apraksts man atgādina Ķenča un Pāvula braucienu pie mērniekcienīgtēva.

Atbildēt

Nekā

11.12.2015. 11:51

Bēdīgi. Pat Lejiņš izvairās, baidās, nezina vēl kas runāt par lietas būtību. Varas sistēmas pamatīga nomaiņa ir vienīgais, kas varbūt vēl var saglābt šo valsti. Rakstā minētais ir tikai tāda grābāšanās ap sekām nevis ķeršanās pie bēdas cēloņiem.

Atbildēt

Annele no laukiem

10.12.2015. 20:44

Ja Latvija maksā par cauruļu izīrēšanu un gāzes transportēšanu pa šim caurulēm, saskaņā ar līgumu par piegādēm, tad kurš stulbenis var iedomāties, ka neuzceļot jaunu gāzes transporta ceļu vispār var tikt izveidots brīvais tirgus? Un kam tā gāze tik lielos kvantumos ir maz vajadzīga, ja to vajag tikai TEC monopolajām gāzes iekārtām un ja iedzīvotāji masveidā atteiksies no gāzes?
Ja ir līgums ar krieviju, tad tas ir japilda, nevis man te jābāž batoni ausīs par „neatkarību” un vēl kaut kādām „jūtām” pret preču piegādātāju. Biznesā nav nekādu embargo pret preču ražotāju, ka tikai prece ir vajadzīga un lētāk nopērkama. Man gāze nav vajadzīga, jo pietiek ar elektrību!!!

Atbildēt

SĪKA VIENĪBA

10.12.2015. 20:43

citāts: „Un tomēr Latvija kā tāds narkomāns nu ir „norāvusies”...Tas pat vairs nav tikai PSRS mantojums....
sīka piebilde: tieši tā, Latvija ir Eiropas Savienības ieguvums un pakalpiņš uz mūžu!
citāts: „..ja runājām par Eiropas enerģētikas politiku un attiecībām ar Krieviju; ASV ir gatava dažādi atbalstīt gāzes avotu dažādošanu Eiropā,lai lauztu Krievijas monopol tiesības.”
sīka piebilde: man taču tā gāze virtuvē nav vajadzīga, jo varu izvēlēties vienu siltumenerģijas veidu – elektrību, lai ar elektrisko tējkannu uzkarsētu ūdeni kafijai, bet ar elektrisko multikatlu sagatavotu citu maltīti. Es jau esmu tas nabadzīgais pensionārs un mana politika ir turpmāk atteikties no jebkādas gāzes lietošanas dēļ abonēšanas maksas, jo tas ir uzspiests 12 mēnešu maksājums arī tad, ja gāzi nelieto. Bet valsts politika ir nodrošināt ar gāzi Latvenergo monopolās gāzes iekārtas, kas atrodas TEC-1 un TEC-2 ražošanas telpās, kas KOĢENERĒ dubultdārgo TEC-u elektrību ar PIEVIENOTO VĒRTĪBU, kas saucās OIK un siltumu no lētās kaimiņu gāzes, kas tiek nodrošināta ar krievijai piederošajām caurulēm.

Atbildēt

Klips

10.12.2015. 15:42

Izskatās, ka te notiek troļļu saiets, atvainojiet, bet neiedalīšos.

Atbildēt

es

10.12.2015. 15:41

Atis Lejiņš kopā ar Saeimas deputātiem Ojāru Ēriku Kalniņu (V), Rihardu Kolu (NA) un Arti Rasmani (ZZS) - šo ASV paklausīgo zēnu vārdus nevajadzētu aizmirst.

Atbildēt

lata

09.12.2015. 22:16

Jaa, transatlantisko liigumu ar Eiropu noteikti vajag pabiidiit uz priekshu, citaadi mees te bez hormonvistaam badu ciesham. Un vispaar - viena no briesmiigaakajaam LV jaunvalsts kljuudaam bija visu to aarzemju ekslatvieshu shvalju iesaistiishana likumdoshanaa utt. Kaut vai tas pats aarpraatiigais denacionalizaacijas likums, kas kaa izkapts patiesiibaa nopljaava lielu dalju muusu cilveeku. Un citi.

Atbildēt

Moaytr

09.12.2015. 21:26

Es saprotu, ka nepatīkamākais bija tas, ka, nezinot, ka valdība tūlīt kritīs, džekiņam neizdevās pirmajam noskaidrot pie ASV maizes tēviem, kuram ir jābūt nākošajam premjerministram (lasi - " koloniālās administrācijas augstākajam pārstāvim")

Atbildēt

Troll

09.12.2015. 21:23

Ja Atis Lejiņš paskatītos atpakaļ vēsturē, tad tieši tāds pats liktenis bija Satversmes noteikts visām pirmskara partijām līdz K. Ulmanim - desmit gados vienpadsmit valdības. K. Ulmanis to spturēja, lai rakstītu jaunu, bet līdz karam nepaguva. To solīja arī 4. maija deklarācija, bet...

Tagad vecā Satversme vēl ir joprojām. Un vecās nelaimes tāpat.

Visa vaina ir kādreizējo sociāldemokrātu (sociķu) pārmēra ietekmei Satversmes rakstīšanā 1922.g., mehāniski pārrakstot to no pirmshitlera vāciešiem (vācu sociķiem!), necenšoties to piemērot Latvijas apstākļiem.

Arī pats Lejiņš, vienmēr (arī dzīvojot ārzemēs) ir bijis sociāldemokrāts. Latvijā sociķu (kreiso!) izredzes ir tuvu nullei, tādēļ L. pārgāja liberālajā (labējā!) Vienotībā, pretēji savai politiskajai pārliecībai.

Atbildēt

tauta

09.12.2015. 20:13

imigrantiem (piemeram, lejiņam un abu meri ) nav jabut saeimā. tagadējā saeima jāatlaiž. Imigranti nav jāvēl. Lai viņi iet strādāt!

Atbildēt

:-)

09.12.2015. 18:37

...var izrādīties, ka mēs te Saeimā esam vispār bez kādas teikšanas valstī, bet visur galvenais ir tikai nauda no privātām kabatām.
=====================
Tā jau laikam arī ir,par šādu atklāsmi tauta vēl vairāk nievās deputātus.Taču šajā saeimā, piedodiet par atklātību, ciema muļķīšu ir vairāk kā parasti!

Atbildēt

as

09.12.2015. 18:11

Delegācijas uz štatiem bez telefoniem sūta?

Atbildēt

Kuilis

09.12.2015. 16:35

Amerikāņiem te nav uz ko balstīties. Vārguļi un nejēgas vien ir te.Tāpēc viņi ir spiesti balstīties uz tādiem emigrācijā savervētiem latviešu atkritumiem kā Lejiņš, Kalniņš, kurš ir pilnīgs muļķis.

Atbildēt

Šķiet

09.12.2015. 15:38

Šķiet ka lejiņš ir aškinazs.......

Atbildēt

U.U.

09.12.2015. 15:35

Amerikāņu dibelaizītāja memuāri par savu nacionālā nodevēja darbību. Grantiņam ir taisnība - visus likvidēt un punkts.

Atbildēt

bnf

09.12.2015. 15:30

lejins atbilstosi savam statusam - (ASV)ietekmes agents bija aizbraucis pec jaunam instrukcijam un kas jadara, lai vienam energijas gigantam(gazprom) nonemtu pelnu LV un atdotu citam kadam ASV.
Lejin, kada starpiba zem kada monopolista atrodamies, bet starpiba laikam ir kad Lejinam psit uz pleca un saka good Ati good!
Ko lai saka tads pats kangars ka citi, kas uz KF strada!

Atbildēt

$$$

09.12.2015. 15:02

ja jau amerikāņi tik ieinteresēti, tad kur viņiem problēma ir atrast pāris ļimakus un piemest LV gāzes tirgus liberalizētājiem, lai tie būtu neatkarīgi no LV vietējiem miljonāriem, par kuriem Lejiņš škrobīgs.

Atbildēt

Vārds

09.12.2015. 14:29

Pretīgais kangars

Atbildēt

Tomass

09.12.2015. 11:58

Tādā atbildīgā brīdī braukt,pat uz vasingtonu,gan nevajadzēja.Vajadzēja gana aizstāvēt 80 miljonu nodošanu medicīnai un izglītībā,sorosa instrukcijas var saņemt arī šeit,nav ko laist LATJU sūri pelnīto naudiņu vējā.

Atbildēt

Jambo

09.12.2015. 11:46

Lejiņa kungs, nu nav "... pārsteidzoši, cik detalizēti viena Amerika, kurai darīšana ar 200 pasaules valstīm, patiesībā zina par tādu mazo Latviju – bija jau zināms viss, kas notiek pie mums gāzes tirgū, ar Latvijas Gāzi, arī par Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras apšaubāmajām rekomendācijām atlikt LG sadalīšanu un Administratīvās tiesas lēmumu par labu LG." Acīmredzot, ASV attiecīgie dienesti un vēstniecības nopietni strādā informācijas ieguves un analīzes ziņā, kā arī rūpīgi gatavojas sarunām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...