Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 16:47


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

kāda tur krievu partija

06.10.2011. 14:36

bomžu bars.
KAS DOS DROŠĪBĀS SAJŪTU LATVIEŠIEM, JA PAT NEATVAINOJAS PAR IZVEŠANU VERDZĪBĀ?????????????????????????????????????????

Atbildēt

haralds

[R] 05.10.2011. 02:50

kāda šķirba - kaunīgi melo vai kaunīgi melo!

Atbildēt

haralds

[R] 05.10.2011. 02:42

kāda šķirba - kaunīgi melo vai kaunīgi melo!

Atbildēt

Stalinam

05.10.2011. 01:19

Grantiņš vienkārši ir slims, agresīvs psihopāts, kuru moca skaudība, ka citi ir kaut ko sasnieguši, bet viņš ir izšķiedis savu dzīvi pa tukšo - aiz viņa paliks meli, naids un ķengas.

Atbildēt

stalins

05.10.2011. 00:05

Linards Grantins ir revolucionaaraa tribunaala piekritejs.Un tiesaajamo un shaujamo sarakstos ir mineeti dazhaadi uzvaardi.Jautaajums-vai L.Grantinja rokas ir tiiras( un sirdsapzinja)Man liekas ,ka nav.Manupraat shis"tautas tribunaals" ir skataams kontekstaa ar aarvalstu struktuuru darbiibu.Un L.Grantinja darbiiba arii.protams janjem veeraa specifiskaas metodes ,ko aarzemju struktuuras pielieto.

Atbildēt

REX -paijiņai

04.10.2011. 19:21

Tu smaržo,kā ex-lēdija ,vai ne?

Atbildēt

Kirhenšteins

04.10.2011. 12:10

Lapsa pats iet sviestā, tādēļ ņem talkā jau pieredzējusā šizofrēniķa vārsmas.

Atbildēt

Aivars

04.10.2011. 08:04

Kā var šo publicēt? Viszemākā, visprastākā zurnalistika ur brēcošu, dzeltenu virsrakstu. Kauns!

Atbildēt

Tālavs

03.10.2011. 21:52

Konstantīns Pupurs un virkne Grantiņa aovainoto cilvēku ir zināmi gan ar savu dabrb;ibu Atmodas laikā, gan pēc tam, dodot konkrētu ieguldījumu Latvijas neakarības atjaunošanā.
Ir jūtama tāda slimīga skaudība pret Pupuru, Rožkalnu, Juri Rubeni, brāļiem Brūveriem un virkni citiem, kurus sabiedrībā ciena. Grantiņam tā visa nav un tāpēc viņš lej žulti un nemitīgi apmelo cilvēkus.
Es nezinu, kas ir Gardneres k-dze, bet saprotams, ka tā ir ļoti augsta ASV amatpersona. Cerams, ka viņa pratīs "novērtēt" Grantiņa darbības likumīgo pusi un šī netīrā vietne tiks aizvērta.

Atbildēt

diplomātija

03.10.2011. 18:58

Nupat plānprātiņš nācis klajā ar jauniem paziņojumiem :
- ASV vēstnieci Džūditi Gārberi nosaucis gan par Cionistu noziedzīgo mērķu īstenotāju Latvijā,
- gan par Cionistu “priekšpostenis”, jo Džūdita Gārbere (ASV vēstniece Latvijā, tautība- žīdiete), - žīdu izcelsmes ASV vēstniece Latvijā Dž. Gārbere ir rupji iejaukusies Latvijas iekšējās lietās. Dž. Gārbere sadarbojas ar LR naidīgajiem elementiem.
- Pēc visiem starptautiskajiem likumiem viņa ir izraidāma no Latvijas
- LRTT pieprasa: LR draudzīgajām valstīm izdarīt spiedienu uz ASV un cionistu organizācijām, izbeigt teroristisko iejaukšanos LR iekšējās lietās....
****
tas ir arī Pietiek.com viedoklis? Neredzu citu iemeslu, kāpēc Jūs popularizējiet šī cilvēka viedokli.

Atbildēt

paija>Markuss

03.10.2011. 17:47

Vai tad ši SAeima ar jau jaatlaiž? Varbūt uzreiz ierosinat likumprojektu,ka SaeimaS vēlēšanas notiek ik pēc 6 mēnesiem ,jo tāpat visi nevar būt apmierinati

Atbildēt

dullais

03.10.2011. 17:10

>Somijai krievi ir atņēmuši 15 % teritorijas , bet somi negaudo , bet slauc krievus

Khm... nupat bija krievu raidījumā "Post scriptum" par to kas notiek Somijā. Somijas pierobežā izvēršas "krievu grautiņi". Tas ir arī somiem sāk nepatikt krievu pārākuma apziņas uzspiešana un tiek demolētas viņu mājas. Jā krievus noslauc, kad tie būvē mājas Somijas pierobežā, bet ar to jau neapstājas, pēc tam jau krievs sāk "kačāt pravas". Nu nav miera un nebūs tām tautām, kam blakus Krievija.

Atbildēt

lasītājs

03.10.2011. 13:35

Grantiņš nosauc šeit, kā arī savā melīgajā lapā virkni godājamu cilvēku, kurus apsaukā pēdējiem vārdiem un aizvaino tikai tāpēc, ka viņi neizpaužas līdzīgi.
Katram ir iespēja novērtēt - ko cienīt, ko uzklausīt. Lasot Grantiņu, var tikai pabrīnīties, ka šis cilvēks joprojām sevi sauc par latvieti. Kauns par viņu citu priekšā.

Atbildēt

Voldemārs Kārlis Markuss

03.10.2011. 13:26

Cienijamie Pietiek .com lasītāji labi būtu domāt kā tagad palīdzēt Latvijai,neradīsim prieku mūsu ienaidniekiem,es ja esmu kādu nepatiesi apvainojis lai piedod man.Aicinu Jūs arī mēģināt darīt tāpat.Turēsimies kopā,darīsim kopā un kopdarbā arī izzudīs savstarpējie aizvainojumi,kad izdosies referendumā atlaist šo Saeimu.Ar laiku aizies šis nodevības murgs vēsturē.Pret šīs Saeimas atlaišanu Zatleram-Kirhenšteinam nepalīdzē pat TANKI.Ierosinu visur viņu saukt arī Saeimā tikai par Kirhenšteinu.Tā būs nodevēja pirmā alga.

Atbildēt

Kallis

03.10.2011. 13:23

Man no visa nepalika skaidrs, vai ir visi no ZRP parakstījuši to nolādēto dokumentu par koalīcijas veidošanu ar SC, vai nē.
Pēc būtības cilvēkiem tas jāzina, lai nesāktos veltīgas apsaukāšanās.
Ja viņi to nedrīkst teikt, tad ir bijuši parakstīt vēl vienu dokumentu par informācijas neizpaušanu.

Atbildēt

L. Grantiņš LRTT

03.10.2011. 13:21

Konstantīna Pupura komentāri, kuri rakstīti ar sekojošām IP adresēm. 195.122.24.208 /91.188.36.237 / 81.198.119.85 /195.122.24.208 /78.84.213.93 Niki, ar kuriem viņš piesārņo LRTT I-Vietni www.tautastribunāls.eu *** /dzimtā valoda/psihiatrs/Letiņš/dentists… Par šo Kremļa savervēto krievu militārista „dēliņu“ variet lasīt šeit:-- http://tautastribunals.eu/?p=1327-- VVF atteicās šim KGB okšķerim piešķirt Triju Zvaigžņu ordeni. Šodien šis okšķeris ir VL! rindās. Bija arī iefiltrējies LRTT. Par narkotiku lietošanu un alkoholismu tika padzīts… .DP ar varu uzspieda šo ziņotāju VL!. Arī otru stukaču Ē. Jēkabsonu, kā padomnieku… . Šodienas Latvijā viss ir zem bijušo čekistu kontroles… .Palīdzēsim VL! atbrīvoties no šiem neliešiem.. .K.P. raksta arī savas jēlības komentāros, kur iet runa par Parādnieku.. .“Disidenti“, kuri sadarbojušiess ar VDK, neizdveš ne zilbītes pret šodienas Latvijas izzadzējiem. Vai Pupurs,Rožkalns, Cālītis, Vēveris, Rubenis, Brūveris…ir protestējuši un nosaukuši vārdos neliešus, protams, ka nē. Toties visi atklāti, ar KGB pakļautībā esošo presi, aprej Grantiņu un LRTT…. Šajā rakstā nospiedošais vārākums komentāru tiek rakstīti ar Konstantīna Jevgeņjeviča roku… .

Atbildēt

SAPRĀTA BALSS

03.10.2011. 12:16

Koalīcija jāveido no vismaz 4 partijām: ZRP +SC +V + VL

Lai etniskās partijas ABAS ir valdībā un strīdās tur, nevis ved cilvēkus uz ielām!

Pretējā gadījumā mūs atkal gaida neauglīgi referendumi!

Zatlera kļūda ir tā, ka viņš neatstāj durvis nacionāļiem vaļā, nevis tas, ka aicina Saskaņu!

Tuvojoties pasaules krīzei - visiem ir jāsaliedējas

Atbildēt

Morāle

03.10.2011. 12:05

vai pietiek.com vajadzetu popularizet saitu, kas nemiti kurina naidu, aicina fiziski iznīcināt čigānus, žīdus un krievus, sludina vardarbībs idejas pret Latvijā pazīstamiem cilvēkiem, nemitīgi tos apmelojot, izplatot melīgas ziņas par latvijas varas iestādēm?
Jebkuru amatpersonu var un vajag kritizēt par tās rīcību, taču ja Grantiņš nesodīti gadiem ilgi var sludināt, ka Latvijas Republikas Drosības policijas vadītājs Jānis Reiniks ir organizējis un izdarījis virkni slepkavību, un uz to nav nekādas varas reakcijas - kas notiek? Līdzīgi apgalvojumi regulāri tiek izplatīti par citāmpersonām.
Kāpēc tiek pieļauta tāda patvaļa? Tikai tāpēc, ka šī persona savā laikā ir aizbēgusi no Latvijas un dzīvo kaut kur ārzemēs? Neizprotami.
Te ir nopietns jautājums portāla Pietiek.com veidotājiem - lūdzu paužiet savu pozīciju un attieksmi pret šo!

Atbildēt

vērotaja

03.10.2011. 11:54

es tiešām nesaprotu, kāpēc kaut kas tāds ir jāpublicē portālā, kas tomēr pretendē uz medija nosaukumu.

Atbildēt

Angrietai

03.10.2011. 11:53

Luterāņiem ir mācītājs Rinalds Grants. Šaubos, vai raksta autoram ar viņu ir kāds sakars.

Atbildēt

Angrieta

03.10.2011. 11:46

Vai tas nav tas Linards Grantiņš,kurš ir luterāņu mācītājs? Sūtīšana uz elli ir liels grēks!!!

Atbildēt

paija

03.10.2011. 10:34

Lapsa jau publicētu arī traķenes galveno Napoleonu,ja tikai no tā teiciena varetu izspiest virsrakstu pret patreiz viņa vajājamo personu

Atbildēt

Guntis

03.10.2011. 10:04

Liepiņa kungs!

Neuztveriet nopietni šī garīgi slimā cilvēka runas!
Pietiek ielūkoties "tautas tribunāla" mājas lapā, lai saprastu, ka perverss naids pret visiem citādi domājošiem šim cilvēkam ir atņēmis pēdējās veselā saprāta paliekas.

Atbildēt

edvins

03.10.2011. 09:27

Nu Juus vienkarshi visi esiet slimi! Ziniet kuraa virzienaa ir strenchi, es paluugtu to vecos aazhus, tos veestures murgotaajus aatraak tur augshaa, lai jaunie var taalaak straadaat.... tas jau paliek smiekliigi un pietiek.com aarprac, ko kaut ko taadu publicee

Atbildēt

Runcis

03.10.2011. 09:07

Nu redziet, Liepiņš jau ir arī parakstījis dokumentus. Tagad vairs neko noliegt nevarēs.. par elli bija labi teikts.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenītei

03.10.2011. 06:40

Jā, man tiešām ir kategoriska nepatika pret "tautu gēnu" un līdzīgu lietu aizskaršanu vienkārši aizvainošanas labad (varbūt pēc dienesta padomju armijā, kur arī par latviešu gēniem daudz ko dzirdēju), - to daļiņu tad arī izsvītrojām. Nez vai Jūs arī varētu teikt, ka šī daļiņa bija kādā sakarā ar raksta kopējo tēmu.
Ar cieņu,
LL

Atbildēt

.COM

03.10.2011. 05:47

Nekā personīga, bet sarakste izklausās pēc kautkādas senilu seksuālo minoritāšu nelaimīgās mīlas probēmu risināšanas.

Atbildēt

Berta

03.10.2011. 02:54

Un tomēr: Ja kas, Valdis Liepiņš PILNĪBĀ PIEKRITA Zatleram un 2. oktobra vakarā pašrocīgi kļuva par jūdu. Man neviens neistāstīs, ka kādam var likt kaut ko parakstīt PRET viņa paša gribu.
Ja Zatlers kārtējo reizi nemelo, tad ir kā visi 22 deputāti ir parakstījušies par sadarbību ar SC. Tiesa gan, - 18 tiešām parakstījuši, bet 4 devuši telefonisku ziņu, ka to darīs.
Tā ka Grantiņam taisnība.

Atbildēt

aptauja

03.10.2011. 02:52

Katrs, kurš vēlas var ieiet un nobalsot portālā "atjaunotne" par vēlamo valdība modeli - kurām partijām tajā ir jābūt!

šeit saite:

http://www.atjaunotne.lv/

Atbildēt

asko

03.10.2011. 02:39

> reti nepieklājīgi apgājies ar cienījamu cilvēku.
Cienījamu cilvēku? Jūs rakstu vispār izlasījāt? Tur runa ir par Valdi Liepiņu. To, kurš piekritis koalīcijai ar SC:
http://www.delfi.lv/news/national/politics/visi-zrp-saeimas-deputati-apliecina-piekrisanu-valdes-lemumam-aicinat-valdiba-sc.d?id=40952783

Atbildēt

ttt

03.10.2011. 01:58

Grantiņš reti nepieklājīgi apgājies ar cienījamu cilvēku. Kaut kāda psihopātija tā ir!

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

03.10.2011. 01:49

***********************************
... par redakcijas piezīmi ... svitrotās teutibas nosaukums "žīds" ... svītrotā garidznieka nosaukums'- "rabīns" ... a, KAS ir svītrotie mediju nosaukumi ??? - "Kremļa iesūtītais "Trojas zirgs" SC". "Putins", "Kargins" vai "Soross" ... skat!- cik "pietiek" puritāniski svētulīgs ...tīri vai nelabi sametas ...

Atbildēt

tas

03.10.2011. 01:46

ir tas pats Valdis Liepiņš kurš parakstīja ZRP Valdes lēmumu un atbalstīja SC ņemšanu valdībā? Jeb tas ir cits Valdis Liepiņš

Atbildēt

Helsinki

03.10.2011. 01:44

vai tiešām šo psihiski slimo, kurš gadiem draud ar fizisku izrēķināšanos, apmelo Latvijas cilvēkus, zākā latviešus un raksta tikai nesakarīgus murgus vajag publicēt? Viņa vienīgā vajadzība- taisīt skandālus un pievērst sev uzmanību.
Tas saitam godu nedara.

Atbildēt

L. Grantiņš LRTT

03.10.2011. 00:41

Izlasiet orģionālu: http://tautastribunals.eu/?p=7095 --Konstantīns Pupurs arī šo portālu apgādā ar 50% saviem komentāriem... .

Atbildēt

Edgars

02.10.2011. 23:58

Lindards Grantiņš varbūt arī dažbrīd lieto pārāk stiprus izteicienus, taču ideja jau no tā nemainās.
Vai tad viņš uzrakstījis kaut ko, kas neatbilst patiesībai?
Gan par Zatleru, gan par naivo [cerams, ka tikai naivo] Valdi Liepiņu, kurš ir palīdzējis ZRP savākt 22 vietas parlamentā. Es domāju apmēram tāpat kā Grantiņš.

Atbildēt

ALLA

02.10.2011. 23:54

Āboltiņas

Atbildēt

ALLA->vilibalds

02.10.2011. 23:52

Jāpublicē ir tāpēc, ka Latvijā nav neatkarīgas žurnālistikas. Piemēram, visi TV "analītiskie" raidījumi visiem spēkiem cenšas notušēt sestdienas rīta Āboliņas kundzes paziņojumu (bb.Burkovskis, Jaunalksne, Geste), turklāt b.Jaunalksne tiešraidē nekaunīgi melo, ka "Vienotība tagad ir apjukusi". Patiesībā gluži apjukušas ir pavisam citas aprindas

Atbildēt

haralds

[R] 02.10.2011. 23:12

klau, jaunieši, ja vien visus citētos tekstus Linards Grantiņš nav pats sacerējis, tak tomēr saliekās, ka raksta virsrakstā citētajā vienkāršajā maz, pavisam maz, tikai ar apzīmētāju paplašinātajā teikumā pausta patiesība - vai arī «Zatlers» vietā jālasa «Liepiņš» un tad nu točna!

Atbildēt

vilibalds

02.10.2011. 23:10

Lapsas kungs, var jau daudz ko publicēt, un ārštata autori mēdz būt vairāk vai mazāk inteliģenti, gudri utt. Bet kāpēc jāpublicē šis plānprātīgais psihopāts, kuram vieta traķenē? Jums vairs nav ko publicēt?

Atbildēt

Guntis

02.10.2011. 22:37

Apmeeram shaadi izskatiisies Latvijas uzneemumu 'lokomotiives', SC esot koaliicijaa:

http://www.delfi.lv/news/national/politics/raidijums-dienesta-auto-reibuma-sasitusais-deputats-iekartots-rigas-namu-parvaldnieka.d?id=40950235

Atbildēt

stalins

02.10.2011. 22:19

Nu jaa Grantinja viedoklis bez cenzeeshanas nav pat publiceejams.Taatad necenzeejamaa daljaa ir kautkas iipashs?
verbaala pljutka.

Atbildēt

Guntis

02.10.2011. 22:09

...svītrojot tikai konkrētu mediju nosaukumus, kā arī tajā pieminētās tautības un garīdzniekus.

ha, haa, labais!

Atbildēt

paija- Pietiek

02.10.2011. 21:49

Tātad rakstu jūs cenzējat un nekadu īsto Grantiņa viedokli mēs neuzzinajām. Bet tas,ka Grantiņš nav bez cenzūras publicējams, arī ir iemesls ,kāpēc viņa psihopatiskas runas vispar nebūtu publicējamas

Atbildēt

...

02.10.2011. 21:47

Ak kungs, kāds idiots. Piekrītu tiem, kas prasa - cik lielam muļķim jābūt, lai uzrakstītu šādu tekstu??

Izklausās, ka šis Grantiņš ir bēdīgi slavenā maniaka tuvs radinieks.

Atbildēt

lasītājiem

02.10.2011. 21:40

Cilvēks iesūtīja rakstu, - raksts savdabīgs, bet pietiekami interesants. To, kas bija galīgi nepieņemams, izsvītrojām (skat. redakcijas piebildi, bet citādi - lai kāds arī būtu Grantiņa k-gs, arī viņam ir tiesības paust viedokli, un lai viņš viņu pauž. Kā redzat, arī Valdis Liepiņš šo viedokli ir uztvēris kā jau viedokli, - iesakām Jums to pašu.
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

ir jau, kam patīk ( vai kā ? ) ,

02.10.2011. 21:40

bet ir, kam šitie rēgojošies xibicionisti-asturbatori apriebušies jebkādā variantā !

Atbildēt

Paija

02.10.2011. 21:39

Katram latvietim ir tiesības uz savu taisnību, viedokli.

Ja Liepiņam nepatīk Grantiņa apzīmējumi, lai pieaicina filologus un sniedz tiesā, bet tur nekas daudz netiks panākts. Tiesas procesi Latvijā jāgaida 5-6 gadus un 2-3 gadi kamēr tiesāsies ar visām pārsūdzībām, tā, lūk.Deviņi gadi zaudēta laika...

Atbildēt

!

02.10.2011. 21:24

Linard Grantiņ, cik lielam muļķim ir jābūt , lai uzrakstītu šādu tekstu "..Tu esi viens no pretīgākajiem jūdasiem… lai velns tevi parauj uz Elli…"?

Lato Lapsa, cik zemai pašcieņai ir jāpiemīt, lai kaut ko tādu publicētu?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...