Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 16:47


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

kāda tur krievu partija

06.10.2011. 14:36

bomžu bars.
KAS DOS DROŠĪBĀS SAJŪTU LATVIEŠIEM, JA PAT NEATVAINOJAS PAR IZVEŠANU VERDZĪBĀ?????????????????????????????????????????

Atbildēt

haralds

[R] 05.10.2011. 02:50

kāda šķirba - kaunīgi melo vai kaunīgi melo!

Atbildēt

haralds

[R] 05.10.2011. 02:42

kāda šķirba - kaunīgi melo vai kaunīgi melo!

Atbildēt

Stalinam

05.10.2011. 01:19

Grantiņš vienkārši ir slims, agresīvs psihopāts, kuru moca skaudība, ka citi ir kaut ko sasnieguši, bet viņš ir izšķiedis savu dzīvi pa tukšo - aiz viņa paliks meli, naids un ķengas.

Atbildēt

stalins

05.10.2011. 00:05

Linards Grantins ir revolucionaaraa tribunaala piekritejs.Un tiesaajamo un shaujamo sarakstos ir mineeti dazhaadi uzvaardi.Jautaajums-vai L.Grantinja rokas ir tiiras( un sirdsapzinja)Man liekas ,ka nav.Manupraat shis"tautas tribunaals" ir skataams kontekstaa ar aarvalstu struktuuru darbiibu.Un L.Grantinja darbiiba arii.protams janjem veeraa specifiskaas metodes ,ko aarzemju struktuuras pielieto.

Atbildēt

REX -paijiņai

04.10.2011. 19:21

Tu smaržo,kā ex-lēdija ,vai ne?

Atbildēt

Kirhenšteins

04.10.2011. 12:10

Lapsa pats iet sviestā, tādēļ ņem talkā jau pieredzējusā šizofrēniķa vārsmas.

Atbildēt

Aivars

04.10.2011. 08:04

Kā var šo publicēt? Viszemākā, visprastākā zurnalistika ur brēcošu, dzeltenu virsrakstu. Kauns!

Atbildēt

Tālavs

03.10.2011. 21:52

Konstantīns Pupurs un virkne Grantiņa aovainoto cilvēku ir zināmi gan ar savu dabrb;ibu Atmodas laikā, gan pēc tam, dodot konkrētu ieguldījumu Latvijas neakarības atjaunošanā.
Ir jūtama tāda slimīga skaudība pret Pupuru, Rožkalnu, Juri Rubeni, brāļiem Brūveriem un virkni citiem, kurus sabiedrībā ciena. Grantiņam tā visa nav un tāpēc viņš lej žulti un nemitīgi apmelo cilvēkus.
Es nezinu, kas ir Gardneres k-dze, bet saprotams, ka tā ir ļoti augsta ASV amatpersona. Cerams, ka viņa pratīs "novērtēt" Grantiņa darbības likumīgo pusi un šī netīrā vietne tiks aizvērta.

Atbildēt

diplomātija

03.10.2011. 18:58

Nupat plānprātiņš nācis klajā ar jauniem paziņojumiem :
- ASV vēstnieci Džūditi Gārberi nosaucis gan par Cionistu noziedzīgo mērķu īstenotāju Latvijā,
- gan par Cionistu “priekšpostenis”, jo Džūdita Gārbere (ASV vēstniece Latvijā, tautība- žīdiete), - žīdu izcelsmes ASV vēstniece Latvijā Dž. Gārbere ir rupji iejaukusies Latvijas iekšējās lietās. Dž. Gārbere sadarbojas ar LR naidīgajiem elementiem.
- Pēc visiem starptautiskajiem likumiem viņa ir izraidāma no Latvijas
- LRTT pieprasa: LR draudzīgajām valstīm izdarīt spiedienu uz ASV un cionistu organizācijām, izbeigt teroristisko iejaukšanos LR iekšējās lietās....
****
tas ir arī Pietiek.com viedoklis? Neredzu citu iemeslu, kāpēc Jūs popularizējiet šī cilvēka viedokli.

Atbildēt

paija>Markuss

03.10.2011. 17:47

Vai tad ši SAeima ar jau jaatlaiž? Varbūt uzreiz ierosinat likumprojektu,ka SaeimaS vēlēšanas notiek ik pēc 6 mēnesiem ,jo tāpat visi nevar būt apmierinati

Atbildēt

dullais

03.10.2011. 17:10

>Somijai krievi ir atņēmuši 15 % teritorijas , bet somi negaudo , bet slauc krievus

Khm... nupat bija krievu raidījumā "Post scriptum" par to kas notiek Somijā. Somijas pierobežā izvēršas "krievu grautiņi". Tas ir arī somiem sāk nepatikt krievu pārākuma apziņas uzspiešana un tiek demolētas viņu mājas. Jā krievus noslauc, kad tie būvē mājas Somijas pierobežā, bet ar to jau neapstājas, pēc tam jau krievs sāk "kačāt pravas". Nu nav miera un nebūs tām tautām, kam blakus Krievija.

Atbildēt

lasītājs

03.10.2011. 13:35

Grantiņš nosauc šeit, kā arī savā melīgajā lapā virkni godājamu cilvēku, kurus apsaukā pēdējiem vārdiem un aizvaino tikai tāpēc, ka viņi neizpaužas līdzīgi.
Katram ir iespēja novērtēt - ko cienīt, ko uzklausīt. Lasot Grantiņu, var tikai pabrīnīties, ka šis cilvēks joprojām sevi sauc par latvieti. Kauns par viņu citu priekšā.

Atbildēt

Voldemārs Kārlis Markuss

03.10.2011. 13:26

Cienijamie Pietiek .com lasītāji labi būtu domāt kā tagad palīdzēt Latvijai,neradīsim prieku mūsu ienaidniekiem,es ja esmu kādu nepatiesi apvainojis lai piedod man.Aicinu Jūs arī mēģināt darīt tāpat.Turēsimies kopā,darīsim kopā un kopdarbā arī izzudīs savstarpējie aizvainojumi,kad izdosies referendumā atlaist šo Saeimu.Ar laiku aizies šis nodevības murgs vēsturē.Pret šīs Saeimas atlaišanu Zatleram-Kirhenšteinam nepalīdzē pat TANKI.Ierosinu visur viņu saukt arī Saeimā tikai par Kirhenšteinu.Tā būs nodevēja pirmā alga.

Atbildēt

Kallis

03.10.2011. 13:23

Man no visa nepalika skaidrs, vai ir visi no ZRP parakstījuši to nolādēto dokumentu par koalīcijas veidošanu ar SC, vai nē.
Pēc būtības cilvēkiem tas jāzina, lai nesāktos veltīgas apsaukāšanās.
Ja viņi to nedrīkst teikt, tad ir bijuši parakstīt vēl vienu dokumentu par informācijas neizpaušanu.

Atbildēt

L. Grantiņš LRTT

03.10.2011. 13:21

Konstantīna Pupura komentāri, kuri rakstīti ar sekojošām IP adresēm. 195.122.24.208 /91.188.36.237 / 81.198.119.85 /195.122.24.208 /78.84.213.93 Niki, ar kuriem viņš piesārņo LRTT I-Vietni www.tautastribunāls.eu *** /dzimtā valoda/psihiatrs/Letiņš/dentists… Par šo Kremļa savervēto krievu militārista „dēliņu“ variet lasīt šeit:-- http://tautastribunals.eu/?p=1327-- VVF atteicās šim KGB okšķerim piešķirt Triju Zvaigžņu ordeni. Šodien šis okšķeris ir VL! rindās. Bija arī iefiltrējies LRTT. Par narkotiku lietošanu un alkoholismu tika padzīts… .DP ar varu uzspieda šo ziņotāju VL!. Arī otru stukaču Ē. Jēkabsonu, kā padomnieku… . Šodienas Latvijā viss ir zem bijušo čekistu kontroles… .Palīdzēsim VL! atbrīvoties no šiem neliešiem.. .K.P. raksta arī savas jēlības komentāros, kur iet runa par Parādnieku.. .“Disidenti“, kuri sadarbojušiess ar VDK, neizdveš ne zilbītes pret šodienas Latvijas izzadzējiem. Vai Pupurs,Rožkalns, Cālītis, Vēveris, Rubenis, Brūveris…ir protestējuši un nosaukuši vārdos neliešus, protams, ka nē. Toties visi atklāti, ar KGB pakļautībā esošo presi, aprej Grantiņu un LRTT…. Šajā rakstā nospiedošais vārākums komentāru tiek rakstīti ar Konstantīna Jevgeņjeviča roku… .

Atbildēt

SAPRĀTA BALSS

03.10.2011. 12:16

Koalīcija jāveido no vismaz 4 partijām: ZRP +SC +V + VL

Lai etniskās partijas ABAS ir valdībā un strīdās tur, nevis ved cilvēkus uz ielām!

Pretējā gadījumā mūs atkal gaida neauglīgi referendumi!

Zatlera kļūda ir tā, ka viņš neatstāj durvis nacionāļiem vaļā, nevis tas, ka aicina Saskaņu!

Tuvojoties pasaules krīzei - visiem ir jāsaliedējas

Atbildēt

Morāle

03.10.2011. 12:05

vai pietiek.com vajadzetu popularizet saitu, kas nemiti kurina naidu, aicina fiziski iznīcināt čigānus, žīdus un krievus, sludina vardarbībs idejas pret Latvijā pazīstamiem cilvēkiem, nemitīgi tos apmelojot, izplatot melīgas ziņas par latvijas varas iestādēm?
Jebkuru amatpersonu var un vajag kritizēt par tās rīcību, taču ja Grantiņš nesodīti gadiem ilgi var sludināt, ka Latvijas Republikas Drosības policijas vadītājs Jānis Reiniks ir organizējis un izdarījis virkni slepkavību, un uz to nav nekādas varas reakcijas - kas notiek? Līdzīgi apgalvojumi regulāri tiek izplatīti par citāmpersonām.
Kāpēc tiek pieļauta tāda patvaļa? Tikai tāpēc, ka šī persona savā laikā ir aizbēgusi no Latvijas un dzīvo kaut kur ārzemēs? Neizprotami.
Te ir nopietns jautājums portāla Pietiek.com veidotājiem - lūdzu paužiet savu pozīciju un attieksmi pret šo!

Atbildēt

vērotaja

03.10.2011. 11:54

es tiešām nesaprotu, kāpēc kaut kas tāds ir jāpublicē portālā, kas tomēr pretendē uz medija nosaukumu.

Atbildēt

Angrietai

03.10.2011. 11:53

Luterāņiem ir mācītājs Rinalds Grants. Šaubos, vai raksta autoram ar viņu ir kāds sakars.

Atbildēt

Angrieta

03.10.2011. 11:46

Vai tas nav tas Linards Grantiņš,kurš ir luterāņu mācītājs? Sūtīšana uz elli ir liels grēks!!!

Atbildēt

paija

03.10.2011. 10:34

Lapsa jau publicētu arī traķenes galveno Napoleonu,ja tikai no tā teiciena varetu izspiest virsrakstu pret patreiz viņa vajājamo personu

Atbildēt

Guntis

03.10.2011. 10:04

Liepiņa kungs!

Neuztveriet nopietni šī garīgi slimā cilvēka runas!
Pietiek ielūkoties "tautas tribunāla" mājas lapā, lai saprastu, ka perverss naids pret visiem citādi domājošiem šim cilvēkam ir atņēmis pēdējās veselā saprāta paliekas.

Atbildēt

edvins

03.10.2011. 09:27

Nu Juus vienkarshi visi esiet slimi! Ziniet kuraa virzienaa ir strenchi, es paluugtu to vecos aazhus, tos veestures murgotaajus aatraak tur augshaa, lai jaunie var taalaak straadaat.... tas jau paliek smiekliigi un pietiek.com aarprac, ko kaut ko taadu publicee

Atbildēt

Runcis

03.10.2011. 09:07

Nu redziet, Liepiņš jau ir arī parakstījis dokumentus. Tagad vairs neko noliegt nevarēs.. par elli bija labi teikts.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenītei

03.10.2011. 06:40

Jā, man tiešām ir kategoriska nepatika pret "tautu gēnu" un līdzīgu lietu aizskaršanu vienkārši aizvainošanas labad (varbūt pēc dienesta padomju armijā, kur arī par latviešu gēniem daudz ko dzirdēju), - to daļiņu tad arī izsvītrojām. Nez vai Jūs arī varētu teikt, ka šī daļiņa bija kādā sakarā ar raksta kopējo tēmu.
Ar cieņu,
LL

Atbildēt

.COM

03.10.2011. 05:47

Nekā personīga, bet sarakste izklausās pēc kautkādas senilu seksuālo minoritāšu nelaimīgās mīlas probēmu risināšanas.

Atbildēt

Berta

03.10.2011. 02:54

Un tomēr: Ja kas, Valdis Liepiņš PILNĪBĀ PIEKRITA Zatleram un 2. oktobra vakarā pašrocīgi kļuva par jūdu. Man neviens neistāstīs, ka kādam var likt kaut ko parakstīt PRET viņa paša gribu.
Ja Zatlers kārtējo reizi nemelo, tad ir kā visi 22 deputāti ir parakstījušies par sadarbību ar SC. Tiesa gan, - 18 tiešām parakstījuši, bet 4 devuši telefonisku ziņu, ka to darīs.
Tā ka Grantiņam taisnība.

Atbildēt

aptauja

03.10.2011. 02:52

Katrs, kurš vēlas var ieiet un nobalsot portālā "atjaunotne" par vēlamo valdība modeli - kurām partijām tajā ir jābūt!

šeit saite:

http://www.atjaunotne.lv/

Atbildēt

asko

03.10.2011. 02:39

> reti nepieklājīgi apgājies ar cienījamu cilvēku.
Cienījamu cilvēku? Jūs rakstu vispār izlasījāt? Tur runa ir par Valdi Liepiņu. To, kurš piekritis koalīcijai ar SC:
http://www.delfi.lv/news/national/politics/visi-zrp-saeimas-deputati-apliecina-piekrisanu-valdes-lemumam-aicinat-valdiba-sc.d?id=40952783

Atbildēt

ttt

03.10.2011. 01:58

Grantiņš reti nepieklājīgi apgājies ar cienījamu cilvēku. Kaut kāda psihopātija tā ir!

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

03.10.2011. 01:49

***********************************
... par redakcijas piezīmi ... svitrotās teutibas nosaukums "žīds" ... svītrotā garidznieka nosaukums'- "rabīns" ... a, KAS ir svītrotie mediju nosaukumi ??? - "Kremļa iesūtītais "Trojas zirgs" SC". "Putins", "Kargins" vai "Soross" ... skat!- cik "pietiek" puritāniski svētulīgs ...tīri vai nelabi sametas ...

Atbildēt

tas

03.10.2011. 01:46

ir tas pats Valdis Liepiņš kurš parakstīja ZRP Valdes lēmumu un atbalstīja SC ņemšanu valdībā? Jeb tas ir cits Valdis Liepiņš

Atbildēt

Helsinki

03.10.2011. 01:44

vai tiešām šo psihiski slimo, kurš gadiem draud ar fizisku izrēķināšanos, apmelo Latvijas cilvēkus, zākā latviešus un raksta tikai nesakarīgus murgus vajag publicēt? Viņa vienīgā vajadzība- taisīt skandālus un pievērst sev uzmanību.
Tas saitam godu nedara.

Atbildēt

L. Grantiņš LRTT

03.10.2011. 00:41

Izlasiet orģionālu: http://tautastribunals.eu/?p=7095 --Konstantīns Pupurs arī šo portālu apgādā ar 50% saviem komentāriem... .

Atbildēt

Edgars

02.10.2011. 23:58

Lindards Grantiņš varbūt arī dažbrīd lieto pārāk stiprus izteicienus, taču ideja jau no tā nemainās.
Vai tad viņš uzrakstījis kaut ko, kas neatbilst patiesībai?
Gan par Zatleru, gan par naivo [cerams, ka tikai naivo] Valdi Liepiņu, kurš ir palīdzējis ZRP savākt 22 vietas parlamentā. Es domāju apmēram tāpat kā Grantiņš.

Atbildēt

ALLA

02.10.2011. 23:54

Āboltiņas

Atbildēt

ALLA->vilibalds

02.10.2011. 23:52

Jāpublicē ir tāpēc, ka Latvijā nav neatkarīgas žurnālistikas. Piemēram, visi TV "analītiskie" raidījumi visiem spēkiem cenšas notušēt sestdienas rīta Āboliņas kundzes paziņojumu (bb.Burkovskis, Jaunalksne, Geste), turklāt b.Jaunalksne tiešraidē nekaunīgi melo, ka "Vienotība tagad ir apjukusi". Patiesībā gluži apjukušas ir pavisam citas aprindas

Atbildēt

haralds

[R] 02.10.2011. 23:12

klau, jaunieši, ja vien visus citētos tekstus Linards Grantiņš nav pats sacerējis, tak tomēr saliekās, ka raksta virsrakstā citētajā vienkāršajā maz, pavisam maz, tikai ar apzīmētāju paplašinātajā teikumā pausta patiesība - vai arī «Zatlers» vietā jālasa «Liepiņš» un tad nu točna!

Atbildēt

vilibalds

02.10.2011. 23:10

Lapsas kungs, var jau daudz ko publicēt, un ārštata autori mēdz būt vairāk vai mazāk inteliģenti, gudri utt. Bet kāpēc jāpublicē šis plānprātīgais psihopāts, kuram vieta traķenē? Jums vairs nav ko publicēt?

Atbildēt

Guntis

02.10.2011. 22:37

Apmeeram shaadi izskatiisies Latvijas uzneemumu 'lokomotiives', SC esot koaliicijaa:

http://www.delfi.lv/news/national/politics/raidijums-dienesta-auto-reibuma-sasitusais-deputats-iekartots-rigas-namu-parvaldnieka.d?id=40950235

Atbildēt

stalins

02.10.2011. 22:19

Nu jaa Grantinja viedoklis bez cenzeeshanas nav pat publiceejams.Taatad necenzeejamaa daljaa ir kautkas iipashs?
verbaala pljutka.

Atbildēt

Guntis

02.10.2011. 22:09

...svītrojot tikai konkrētu mediju nosaukumus, kā arī tajā pieminētās tautības un garīdzniekus.

ha, haa, labais!

Atbildēt

paija- Pietiek

02.10.2011. 21:49

Tātad rakstu jūs cenzējat un nekadu īsto Grantiņa viedokli mēs neuzzinajām. Bet tas,ka Grantiņš nav bez cenzūras publicējams, arī ir iemesls ,kāpēc viņa psihopatiskas runas vispar nebūtu publicējamas

Atbildēt

...

02.10.2011. 21:47

Ak kungs, kāds idiots. Piekrītu tiem, kas prasa - cik lielam muļķim jābūt, lai uzrakstītu šādu tekstu??

Izklausās, ka šis Grantiņš ir bēdīgi slavenā maniaka tuvs radinieks.

Atbildēt

lasītājiem

02.10.2011. 21:40

Cilvēks iesūtīja rakstu, - raksts savdabīgs, bet pietiekami interesants. To, kas bija galīgi nepieņemams, izsvītrojām (skat. redakcijas piebildi, bet citādi - lai kāds arī būtu Grantiņa k-gs, arī viņam ir tiesības paust viedokli, un lai viņš viņu pauž. Kā redzat, arī Valdis Liepiņš šo viedokli ir uztvēris kā jau viedokli, - iesakām Jums to pašu.
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

ir jau, kam patīk ( vai kā ? ) ,

02.10.2011. 21:40

bet ir, kam šitie rēgojošies xibicionisti-asturbatori apriebušies jebkādā variantā !

Atbildēt

Paija

02.10.2011. 21:39

Katram latvietim ir tiesības uz savu taisnību, viedokli.

Ja Liepiņam nepatīk Grantiņa apzīmējumi, lai pieaicina filologus un sniedz tiesā, bet tur nekas daudz netiks panākts. Tiesas procesi Latvijā jāgaida 5-6 gadus un 2-3 gadi kamēr tiesāsies ar visām pārsūdzībām, tā, lūk.Deviņi gadi zaudēta laika...

Atbildēt

!

02.10.2011. 21:24

Linard Grantiņ, cik lielam muļķim ir jābūt , lai uzrakstītu šādu tekstu "..Tu esi viens no pretīgākajiem jūdasiem… lai velns tevi parauj uz Elli…"?

Lato Lapsa, cik zemai pašcieņai ir jāpiemīt, lai kaut ko tādu publicētu?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...