Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

02.07.2016. 12:43

»

Nikolajs

Ja Atvērtā pārvaldībā ir jurists Ivars Redisons, tad esiet uzmanīgi un pārbaudiet, vai netiek teikta puspatiesība? Puspatiesība ir ļaunāka par meliem


Pilnīgi pareizi Nikolaj!

Ir cilvēks, kas Tautas Fronti nolaida uz grunti!

Tagad runā par parakstīšanos tad, kad visa e-parakstu sistēma ir salaista grīstē!

Visdamjau var piekrist, bet to, ka šo programmu izveidošanai ir iztērēti miljoni budžeta naudas nav piedodami!!!

Par to mēs prasam tādām iestādēm, kā policijai, prokuraturai, KNABam......

Man liekas, ka Ivars Redisons sekmīgi pilda Poltbiroja norādījumus un runā puspatiesībās!

Atbildēt

IT mežonis

02.07.2016. 02:42

Ja raksta autoriem būtu vairāk intelekta, tad viņi zinātu ka Latvija.lv var autorizēties un arī balsot ne tikai ar internetbanku palīdzību.

Atbildēt

Balts etniskais

01.07.2016. 04:44

Satversmes 2. pants! Varu Latvijas tautai neviens neiedeva! Šo pantu pieņēma Latvijas tauta! Tālāk: Palasiet lūdzu, kādas ir "Pamatiedzīvotāju tiesību deklarācija Apvienoto Nāciju Organizācijā" un tad runājiet par okupantiem, kam ir iedota Latvijas pilsonība! Ja viņi to neievēro, dzimis Latvijā vai Citā valstī, viņi to var zaudēt, tad pilsonību var zaudēt. Tas ir, ja nav lojāls pret Pamatiedzīvotājiem! ANO deklarācijā ir skaidri un gaiši pateikts ar visiem paragrāfiem un pantiem! Nerunājot nemaz par ievēlētiem deputātiem, kuri ir zvērējuši uzticību Latvijai, bet nodarbojās ar pretvalstiskām izdarībām! Kā piemērs, sabiedriskās vietās nerunā Pamatiedzīvotāju valodā, draud ar kaimiņvalsts Krievijas okupāciju un tt.
Un par balsošanu: Šajā jomā tiek darīts viss iespējamais, lai Pamatiedzīvotāji netiktu pie uzstēšnās TV, reklamēties Laikrakstos. Spēlē tādus nezinīšus, vientiesīšus! Uzvedās kā Mafija!

Atbildēt

smieklīgais

30.06.2016. 22:07

Kur tad bija Atvērtā pārvaldība ar Radisona un Co bazūnēm kad likumu pieņēma? Kāda jēga skriet pakaļ aizbraukušam vilcienam?

Atbildēt

Nikolajs

30.06.2016. 00:09

Ja Atvērtā pārvaldībā ir jurists Ivars Redisons, tad esiet uzmanīgi un pārbaudiet, vai netiek teikta puspatiesība? Puspatiesība ir ļaunāka par meliem.

Atbildēt

Pilsonis

29.06.2016. 11:17

»

Panamas papīrs

Labi saprotu, par kāda likuma grozījumiem ir runa. Mēģina spekulatīvi mainīt balsu skaitu, kas nepieciešamas, lai rosinātu jaunas likumu iniciatīvas no tautas. Tautai pašlaik tas liegts. Tas tiesa. Tiesa gan, ierobežotas Satversmes 2. pantā dotās tiesības tautai...


Tad varbūt būtu arī lietderīgi tevi pieķēdēt kā suni tualetē, mazums hibrīdkara apstākļos iziesi uz ielas un tur tevi kāds kremļa aģents nohipnotizēs veikt pretvalstisku darbību?

Atbildēt

Panamas papīrs

29.06.2016. 09:56

»

Funbot

Šis ir tas likums, kuru vēlas atcelt raksta autori - http://likumi.lv/doc.php?id=252963 . Tur ir daudz dažādi grozījumi. Kas no tā tieši nepatīk? Vai šis likums nebija taisīts, lai palielinātu parakstu skaitu referenduma rīkošanai


Labi saprotu, par kāda likuma grozījumiem ir runa. Mēģina spekulatīvi mainīt balsu skaitu, kas nepieciešamas, lai rosinātu jaunas likumu iniciatīvas no tautas. Tautai pašlaik tas liegts. Tas tiesa. Tiesa gan, ierobežotas Satversmes 2. pantā dotās tiesības tautai.

Bet Saeima to savulaik darījusi saprātīgi S.Āboltiņas vadīõbā, ierobežojot tautas tiesības – Latvijas tautas, nevis latviešu tautas. Patiesi, nav iespējams savākt tik daudz balsu, lai rosinātu likumu izmaiņas. Latvijas tauta, jo, ja tā to spētu, tad nav garantijas, ka tā to realizētu par Kremļa naudu hibrīdkara apstākļos. Piemēram, aicinot mainīt Satversmes preambulu vai pantu, kas noteic Latvijas vienotu teritoriju, izslēdzot federācijas principu, neļaujot Latgalei atdalīties ar Latgolas Saeimas krievu iniciatīvām demokrātijas apstākļos.

Šoreiz nav skaidrs, kas finansē slepeni šo manabalss.lv projektu. Izsklausās pēc Kremļa kurantu skaņām.

Atbildēt

Funbot

29.06.2016. 09:42

Šis ir tas likums, kuru vēlas atcelt raksta autori - http://likumi.lv/doc.php?id=252963 . Tur ir daudz dažādi grozījumi. Kas no tā tieši nepatīk? Vai šis likums nebija taisīts, lai palielinātu parakstu skaitu referenduma rīkošanai?

Atbildēt

no Jūrmalas

29.06.2016. 09:40

Projekta autorus vajadzētu pārbaudīt psihiatram

Atbildēt

HA

29.06.2016. 08:54

Kontrolēt tautu caur bankām ir atsevišķu darboņu radīts projekts.(tieši banku karšu izmantošana uz to norāda)
Pēc savas būtības bankas ir privātas institūcijas, taču sadarbībā ar valsts amatpersonu piesegšanu tiek radīts instruments, kurš padara iespēju pataisīt tautu par paklausīgu vergu grupiņu.
Tieši tiesu vara tiek izmantota šī projekta īstenošanai.
Mazs piemērs - pamēģiniet tiesā norēķināties ar oficiālu ES maksāšanas līdzekli EIRO BANKNOTI. Tas nav iespējams. Līdz ar to pati tieslietu sistēma rada Latvijā nopietnu cilvektiesību normu pārkāpumu.

Atbildēt

Panamas papīrs

29.06.2016. 08:07

Tavu tiesību atjaunošana dos drošību un aizsardzību Tev, ģimenei, veidos Latvijā labas pārvaldības vidi, un , īstenojot Satversmes Preambulu, ir pamats arī ekonomiskās politikas maiņai sabiedrības uzplaukumam un Tavās interesēs.
------------------------------------------------------------------

LR Satversmes 2. pants joprojām ir spēkā. Rakstā nav izskaidrots, ar ko gan būtu ierobežotas mūsu un Tavas tiesības, kas nostiprinātas Satversmes 2. pantā. Tādēļ man un ikvienam nav saprotams, kādēļ būtu jātērē Tava un mana nauda kaut kāda neizprotama likuma - OBLIGĀTO likumprojekta ierosināšanas organizēšanai par manu un Tavu naudu.

Raksta autori ir anonīmi un lobē ES atbalstīto manabalss.lv, kas ir privāts biznesa projekts.

Raksta autori, papildus maldinot lasītāju, lasītājam pretēji Satversmes 90. pantā nostiprinātajām tiesībām - Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības, apzināti noklusē, ka patiesībā visa nākotnes LV suverenitātes politiskās tiesības, neņemot vērā ne Tavas, ne manas tiesības saskaņā ar LR Satversmes 2. pantā nostiprinātām mūsu tiesībām vai kādu citu autoru piedāvāto – iespējamo „mistisko likumu”, OBLIGĀTO likumprojektu, jau ir galēji un negrozāmi ierobežotas aizdevumu slepenajos tautai ilgtermiņā līgumu nosacījumos starp LV centrālo valdību un SVF/PB. Kopš V.Zatlers ar I.Godmani noziedzīgi glāba ar LV kases naudu (pensiju fonda, sociāla budžeta) 20 ārvalstu bankas un Parex banku, V.Dombrovskis politiskā pēctecībā LV ieveda parādu spirālē, kuru attīstīja A.Bērziņš un L.Straujuma, pašlaik to turpina attīstīt VP R.Vējonis un MP M.Kučinskis, D.Reizniece-Ozola, kas nule, turpinot aizņemties, aizņēmušies 1.6 miljardu euro, Latvijas tautai nav un nevar būt citu politisko tiesību, vien tikai tās, kas nostiprinātas kā ierobežotas ar slepenajiem, minētajiem aizdevumu līgumu nosacījumiem. Kamēr nav atslepenoti šie slepenie tautai līgumu nosacījumi, ir absurdi spriest par tiesībām vispār, kas būtu ārpus šo līgumu saistību tiesībām, maldinot lasītāju, noziedzīgi mēģinot tam izkrāpt naudu, mēģinot tam radīt morālos un materiālos zaudējumus.

Ar minētajiem slepenajiem naudas aizdevumu līgumu nosacījumiem patiesībā jau ir ierobežotas Tavas un manas tiesības lemts par LV suverenitātes, kura ir atkarīga no LV pieejamiem naudas līdzekļiem, jebkādām nākotnes perspektīvām.

Atbildēt

lauķis

29.06.2016. 04:57

»

Edge

"Galdiņ, klājies!" - Latviešu tautas pasakas 2016.g. versija jaunā e-izpildījumā


Tik traki jau nav , varnešiem būs vieglāk apkopot neapmierināto sarkstus.

Atbildēt

lauķis

29.06.2016. 04:56

Ja nu cilvēkam nav bankas konta , ko tad?Tāpat kā valsts kase ir , bet kases nav , un nav jau arī pašas valsts.

Atbildēt

Edge

29.06.2016. 00:00

"Galdiņ, klājies!" - Latviešu tautas pasakas 2016.g. versija jaunā e-izpildījumā.

Atbildēt

he

28.06.2016. 23:45

A es domāju ka varēšu neizejot no mājas atjaunot šofera tiesības!

Atbildēt

gaidu armagedonu

28.06.2016. 22:47

latvija.lv ir viens super štruntīgs portāls. Kurš tur nacionālpatriots atbildīgais par e-vides uzlabošanu? Apkapāt nederīgās rociņas! Ieviesiet tādu iniciatīvu ;)

Saeimu kontrolēt un "visu varu padomēm", protams, varētu atbalstīt, ja nebūtu viens "bet".. nav vēlmes kontrolēt kleptokrātu pārvaldītu saeimu, valsts pārvaldi un da jebko.. piedalīties demokrātiskā procesā, žvadzināt pannas un kastroļus, diskutēt, muldēt, nosist laiku - nav vairs vēlmes. Nekādas.

Atbildēt

Nuuuu..

28.06.2016. 22:10

Tiesības kontrolēt, jauki... bet runa jau nav par šitamo 4.maija monstru (daži gan dēvē to par "valsti"), vai ne, jūs tak nedomājat to nopietni?!:DD

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...