Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hi hi

30.07.2019. 20:27

brūnais lainis reiniks pēc pasūtijuma šoreiz labais raksts,izbrīna.

Atbildēt

kaķa smiekli

27.07.2019. 18:20

Tad nu gan jaunumu atklāja :D Piemirsu, kā sauca to muitas priekšnieku, kuru nošāva ar DD ziņu un pat ar kkādu tur zināmu ieroci, kaut kā tā. Un viss noklusa, nekas netika līdz galam atklāts, laikam kkādu pārmijnieku sodīja, vairs neatceros. Pa 20 gadiem sistēma tikai nostiprināta vēl vairāk, par ko tāds izbrīns ?

Atbildēt

3b2nod

27.07.2019. 16:52

»

Janis

700gadus Vergojam Vaciesiem un jaturpina EU


Ka Ciganam _Krupenicam beidzas Knab tiesa vai atpirkas un maksa Strikei.Cigaresu degvielas spirta un Muitas kontrabandas piesegsana.
Dunduru 11 Daugavpili ir privat policu vilkacu un Vid darbinieku privat benzintaks.
/pazemes/ ar pistoli bez uzkaites Zala kladite.

Atbildēt

Janis

27.07.2019. 16:46

»

pirms turpat 30 gadiem

Pilsoņu Kongress ierosināja korupcijas un izzadzēju...


700gadus Vergojam Vaciesiem un jaturpina EU.
Cigans rule ar DP suneliem.Dunduru 11 pakal aploksnem iebrauc

Atbildēt

Joske

26.07.2019. 18:23

Demokrātiju veidoja,komuunisti čekisti un kriminālie elementi,Kalnmejieris,Bičkovičs,Maizītis,godmanis,savickis,visiem ir iespējami sakari ar krievijas specdienestiem.Tāpēc Latvijā pieaug noziegumi,slepkavības un cilvēku bezvēsts pazušana.

Atbildēt

Valdis Kalnozols

26.07.2019. 06:14

Paldies, Mežvieta kungs, par Jūsu atbildi, kurā paužat, ka manā iesniegumā minētās personas nav saistītas ar LR drošības dienestiem. Kā visiem zināms, tad mūsdienās ir populāri tiesas spriedumi, par to, ka VDK aģents nav VDK aģents.
Jau kādu laiku atpakaļ, DP sniedza man atbildi, ka Juris Dimitris nav saistīts ar PSRS drošības dienestiem. Taču uz šodienu šī informācija, pēc čekas maisu atvēršanas un Kangera komisijas pētījumiem, ir kvalificējama kā nepatiesa. Ko arī apliecina paša subjekta vārdi publiskajā telpā ( https://jauns.lv/…/339606-specdienestu-krustugunis-latvieti… ). Faktiski šis raksts apliecina, to ka man tomēr ir taisnība, ka bērni ir nolaupīti ar mūsu drošības dienestu ziņu, ka Larisa Pomeščikova ir savervēta un iesūtīta ASV, lai iefiltrētos Kalifornijas krievu kopienā. Ka mani bērni ir tikai aizsegs spiegu spēlēm.
Drošības policija (DP), pretēji savām funkcijām, neizrādīja nekādu interesi, kad PSRS drošības dienestu darbinieks Juris Dimitris organizēja LR 12. saeimas tautas priekšstāvja bērnu nolaupīšanu, neslavas celšanu, nepatiesu liecību sniegšanu, lai ierosinātu krimināllietu un naudas izkrāpšanu. Pēc jūsu iestādes darbinieka vārdiem, liecību sniegšanas laikā, J. Dimitris ir apstiprinājis, ka ir ņēmis naudu no manis. Kad jautāju, vai tiks veiktas tālākas rīcības par naudas izkrāpšanu, jo pēc likuma ir jāziņo citām atbildīgām iestādēm par notikušu noziegumu, DP darbinieks teica, ka šādas darbības netiks veiktas.
Kāpēc? Tāpēc, ka mana sniegtā informācija ir patiesa, par to ka Juris Dimitris ir bijis DP analītiskas nodaļas darbinieks un joprojām tiek piesegtas bijušo darbinieku nelikumības?
Vai tiešām persona- Heino Jankovskis, kurš gadiem regulāri apmeklē dažādu politisko partiju pasākumus, nav saistīts ar LR drošības dienestiem??? Kāpēc jums šāda persona un tās darbības neizrāda nekādu interesi??? Svarīgi piebilst, ka DP darbinieks apstiprināja, DP rīcībā esošo informācija, ka no Heino Jankovska epasta ir organizēta neslavas celšana.
Rodas jautājumi, kāpēc arī pārvaldot šo informāciju, DP un tagad VDD neveic nekādas darbības, kas būtu jādara tiesībsargājošai iestādei uzzinot, par pretlikumīgām darbībām???
Jau vairākkārtīgi norādīju, ka Juris Dimitris ir sadarbojies ar SAB amatpersonu, naudas izkrapšanā arī no cita LR pilsoņa, diemžēl arī šī situācija jums šķiet normāla, ka drošības struktūru darbinieki nodarbojas ar naudas izkrāpšanu no uzņēmējiem un neizraisa nekādu interesi, it kā tā būtu normāla ikdienišķa parādība mūsu valstī. Pie kam, grupā sadarbojas tieši tās pašas personas- Heino Jankovskis, Jānis Začests, Juris Dimitris un vārda nenosaukta persona no SAB puses. Tikpat normāli (vienaldzīgi) tika uztverta informācija par VDD darbinieku saistību ar kontrabandas piesegšanu Latgales pusē.
Kārtējās personas- Ēvalds Saušs, kurš sevi dēvē par bijušo drošības dienestu darbinieku arī izplata baumas ceļot neslavu- turpina “iestaigāto taciņu”. Kaspars Gaveika, kurš centās sazināties ar politiķi Artusu Kaimiņu, lai tas palīdz celt neslavu “iznīcināt mani” arī saka sekojošo, citēju – “rados man ir militāri cilvēki galvenie, kas ir slepeni Latvija. Bet viņiem ir savādāki uzvārdi un diez vai tādas kartītes viņiem pastāv. “ Tie ir tikai tie cilvēki, par kuriem man ir rakstiskas liecības, par viņu darbībām.
Jāņa Maizīša, Normunda Mežvieta, Ērika Kalnmeijera kungi, nav kaut kā par daudz šo ar drošības dienestiem saistīto cilvēku, ap manu necilo personu!? Tas jums neliek aizdomāties un uzskatīt, ka īsti, kaut kas nav ar mūsu drošības dienestiem kārtībā, ka par daudz tos izmanto personisko attiecību kārtošanā!?
Kā arī joprojām nav atbildes, vai valsts izzagšana simtu miljonu apjomā nav valsts drošības jautājums, PSRS laikā tas bija valsts drošības apdraudējums, kas šodien ir mainījies? Tad tas ir jautājums par nekompetenci vai noziedzīgu darījumu piesegšanu, ko veic faktiski vāji atalgoti drošības dienestu darbinieki, izmantojot dienestu stāvokli piepelnoties un iestāžu vadība piever acis šim darbībām, jo atrast LR drošības dienestu darbiniekus ir grūti un tā rezultātā priekšniecība skatās caur pirkstiem uz notiekošo!?
Aicinu Māri Kučinski, Juri Rancēnu, un Sandi Ģirģenu iesaistīties, lai mūsu drošības dienestu darbinieki, neizmantotu dienestu stāvokli personisku lietu kārtošanā!

P.S. VDD darbinieki, tautas priekšstāvji, ministri, žurnālisti, tauta- ja mēs turpināsim vienaldzīgi , neticīgi, ka varam ko mainīt, noskatīties uz notiekošo mūsu dzimtajā zemē- Latvijā, mūsu tauta izmirs un valsts bankrotēs!
- ik gadu par aptuveni 20 tūkstošiem samazinās LR iedzīvotāju skaits ( 3 LR novadi),
- ik gadu neprasmīgas valsts pārvaldes dēļ, palielinās valsts parāds; sarūk nodokļu maksātāju skaits, samazinās valsts tautsaimniecība, valsts gūst miljardos eiro mērāmus zaudējumus;
- “Atmodas” laikā radītai valsts pārvaldes sistēmai primārais nav valsts un iedzīvotāju labklājība, bet ārējo spēku ģeopolitiskās intereses.

Atbildēt

VDD izcilnieku skarbie dzīves stāsti

26.07.2019. 04:52

Jānis Reiniks dzimis 1960. gada 23. jūnijā Rēzeknes rajonā daudzbērnu ģimenē. Mācījies Rēzeknes internātskolā, vēlāk Višķu lauksaimniecības tehnikumā, kura mehanizācijas nodaļu beidzis 1979. gadā. 1979. — 1981. gadā dienējis Padomju armijā. Pēc dienesta Reiniks iestājies darbā milicijā: vispirms Rīgas rajona Iekšlietu pārvaldes ārpusresoru apsardzes nodaļā, vēlāk, no 1982. līdz 1988. gadam, bijis Salaspils milicijas nodaļas iecirkņa inspektors, vecākais inspektors un priekšnieka vietnieks. 1985. gadā beidzis Rīgas Speciālo milicijas skolu.
No 1989. līdz 1992. gadam viņš strādā Baložu nodaļā par priekšnieka vietnieku un vēlāk par tās priekšnieku.

Atbildēt

pirms turpat 30 gadiem

25.07.2019. 22:58

»

JKP protesti JL Vienotībai neder?

Tieslietu ministra, visu JKP ministru protesti valsts varai, Jaunā laika (jaunās Vienotības , Vecišķās Vienotības, tas pats - Smirdošā Jauna laika) pemjeram neder, jo savi kadri ir derīgi, kuri strādā Jaunā ,VECĀ laika satvarā un pilda mafijas un OIKu pasūtījumus "tumbočas" vai bij, ministra, OIK taisītāja...


Pilsoņu Kongress ierosināja korupcijas un izzadzēju
apkarošanai lūgt palīdzību ar kadriem no toreizējās
Vācijas federatīvās republikas...
Ierosinājums tika zibenīgi "norakts", sak, mums pašiem ir savi kadri...
Tie tad nu tagad gadu desmitiem arī šiverē....

Bez vāciešu likumpaklausības un punktīguma nekāda kārtība Latvijā tuvākajos 1 000 gados "nespīd" !

Atbildēt

Fakts uz sejas

25.07.2019. 20:55

Centrāltirgū joprojām tirgo *sigareti* !

Atbildēt

Keksim

25.07.2019. 18:25

»

kekss

vajag ar Likumu noteikt, ka pensionētie drošībnieki drīkst dzīvot Tikai un Vienīgi zaru būdās


Likumi nosaka, ka izbeidzoties okupācijai ir jāveic deokupācija, Ženēvas konvencijā noteiktajā kārtībā, bet nekas tāds nenotiek !!!
Neleģitīmai varai visi likumi pie d..sas un tiesiskums ir tikai vārdos, galvenā nodarbe tiem savu kabatu piestūķēšana ar latviešu tautai nozagto un sazagtā slēpšana.

Atbildēt

Neesošā valsts

25.07.2019. 18:18

Gribot negribot jāpiekrīt sarkanajiem kapitālistiem no SC .... kas faktiski vienīgie runā patiesību (runāt jau nav grūti) un mērķis tam tikai viens - par katru cenu dabūt tos valdībā. Pie tā ieinteresēti ir ļoti daudzi, rietumu liberāļus, okupantu integretājus un visādus AAA apzagušos švaļus ar savām bandām ieskaitot.

Atbildēt

kekss

25.07.2019. 17:25

vajag ar Likumu noteikt, ka pensionētie drošībnieki drīkst dzīvot Tikai un Vienīgi zaru būdās!

Atbildēt

neapstrīdams fakts ir tas,

25.07.2019. 15:18

ka vilciena sastāvs iet uzdotajā virzienā neatkarīgi no tā vai to lokomotīve velk vai stumj un svarīgs vienmēr ir tas....vai no aizmugures stumjot sastāvu var redzēt ceļu-pa kuru jāvirzās.
Visi to labi zin....bet izliekas nesaprotam par ko jāceļ tracis ja sastāvs nonāk galapunktā

Atbildēt

JKP protesti JL Vienotībai neder?

25.07.2019. 15:13

Tieslietu ministra, visu JKP ministru protesti valsts varai, Jaunā laika (jaunās Vienotības , Vecišķās Vienotības, tas pats - Smirdošā Jauna laika) pemjeram neder, jo savi kadri ir derīgi, kuri strādā Jaunā ,VECĀ laika satvarā un pilda mafijas un OIKu pasūtījumus "tumbočas" vai bij, ministra, OIK taisītāja Arta Kampara, Vecās - Jaunā laika (atvainojoa Vecās Vienotības šefa) - gensekretāra vadībā - Krišjānis Kariņš turpina sargāt savus kadrus "mežvietus". ģenprokurorus, bičkovičus un citus.Mafija ir mūžīga, iedzimta.
T'apat - p'arsauc komunistus par "Saskanu", par sociāļdemokrātiem vai citādi, bet .. suns spalvu met, bet paradumus nemaina! Tāpat Jaunais Laiks (JL) jaun'as, vecās VIENOTĪBAS kažoka - " es tā neesmu, tas nav mans kažoks, kurā esmu ieģērbusies!

Atbildēt

fakts

25.07.2019. 13:25

VDD viss tieši tāpat kā politbirojā,domāta Saeima.

Atbildēt

U.U.

25.07.2019. 12:08

"VDD iekšējās kontroles dienests jebšu pretizlūki" nav viens un tas pats īstā valstī!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

12

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

FotoPirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību izrādījās negaidīti auglīga. Tiesa, nedaudz īpatnējā veidā. Tā ārkārtīgi tieši un nesaudzīgi atsedza tās problēmas sabiedriskajos medijos, kuras līdz šim bija sekmīgi apslēptas.
Lasīt visu...

21

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

Foto“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem asu kritiku, ka nevar brīvi turpināt, krievināt Latvijas mediju vidi. Šo pozīciju atbalstījusi arī Latvijas televīzija un virkne “pilnīgi neatkarīgo un analītisko” žurnālistu.
Lasīt visu...

12

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

FotoPirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs varas atzari: likumdevējs, izpildvara un tiesu vara. Tā kā mūsu Satversme neskata medijus kā ceturto varu, tad žurnālistiem un mediju redaktoriem nevajadzētu izturēties tā, it kā viņi oficiāli valdītu, vēl vairāk – ka neviens nedrīkstētu viņus kritizēt par sliktu darbu, piemēram, par pārāk vienpusēju un tendenciozu nostāju notikumu, procesu un personu atainojumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...

Foto

Latvijas Pastu ved uz maksātnespēju

Latvijas Pasta pašreizējā valde (Beate Krauze-Čebotare, Andris Puriņš, Jānis Kūliņš un Pēteris Lauriņš) mērķtiecīgi gremdē Latvijas Pastu....

Foto

Donalds Tramps, Ādolfs Hitlers un dzīve uz muļķu kuģa

2016. gadā, pēc referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības un Donalda Trampa uzvaras ASV prezidenta velēšanās...

Foto

Cik nopietnas ir Latvijas spējas pretoties Krievijas agresijai?

Nesenais Nacionālo bruņoto spēku (NBS) paziņojums, ka “Latvijā drošības situācija ir tikpat stabila un līdzvērtīga tai, kāda ir...

Foto

Vai sabiedrība pieprasīja “cūkskandālu” un Gunāra Astras izsmiešanu?

Kļūdījos, domādama, ka Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) ir jelkādas iespējas teikt savu “biezo vārdu”, vērtējot sabiedrisko...

Foto

Pēc kulturālas spermas nolaišanas uz krūtīm* progresīvā kultūras ministre ir atradusi jaunu kultūras aktualitāti – iesaistīšanos kultūrā balstītas klimata rīcības draugu grupā

Valdība 19. marta sēdē...

Foto

Aivars Lembergs nekādus Kremļa naratīvus nav izplatījis, toties LSM darbojas Kremļa interesēs

Šī gada 19. martā portāla lsm.lv publikācijā "Lembergs vaino Latvijas valdību "Krievijas provocēšanā"; viņa...

Foto

Uzmācīgie IRši

Pagājušas vien dažas dienas, kopš rakstīju par dažādiem “ķīmiskajiem elementiem”, kas pavada „Jauno vienotību”, un kā vecajā latviešu parunā: “Kā velnu piemin, velns klāt!”...

Foto

Tas, ka cilvēks par nopelnīto naudu var atļauties nogalināt sava prieka pēc, ir tikai apsveicami!

Pazīstu Jāzepu Šnepstu (attēlā) personīgi. Jā, viņš ir kaislīgs mednieks. Dara...

Foto

Vai esi gatavs pievienoties MeriDemokrātiem?

Ļoti skumji, nē - sāpīgi redzēt, kā pasaule jūk prātā. Burtiski! Romas pāvests sludina politisku vājprātu, psihopātu kliķe okupējusi Kremli Krievijā,...

Foto

Krūšturis, spiegi un ietekmes aģenti

Kārtīgam padomju produktam ir pazīstamas anekdotes par padomju spiegu Štirlicu, kuru, pastaigājoties pa bulvāri Unter Den Linden zem Berlīnes liepām, nodod pie krūts...

Foto

Sistēmiskā "pareizuma" vieta atbrīvojas

Pēdējo mēnešu mediju refleksijas uz notikumiem politikā veido dīvainu dežavū sajūtu. Lai kā negribētos būt klišejiski banālam, jāteic, ka vēsturei ir cikliskuma...

Foto

Partnerības regulējums stāsies spēkā, tad arī korupcija noteikti mazināsies

Šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā uzklausījām Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) un Sabiedrības par atklātību...

Foto

Man izteiktās apsūdzības piesegšanā ir meli

Patiesi sāpīgi bija lasīt, ka Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) padome izsaka man neuzticību un prasa atkāpšanos. Īpaši sāpīgi –...

Foto

Tā nauda pati iekrita aploksnēs, un tā nebija mūsu nauda, un par aploksnēm mēs neko nezinām, un mūsu darbinieki bija priecīgi saņemt tik mazas algas, kā oficiāli deklarēts!

Reaģējot uz partijas Vienotība biroja bijušā darbinieka Normunda Orleāna pārmetumiem partijai, kas publicēti Latvijas medijos, Vienotība uzsver – partijā nekad nav maksātas aplokšņu algas, un tā stingri iestājas pret...

Foto

Aicinu Saeimas deputātu Smiltēnu pārcelties dzīvot uz Latgali

„Apvienotā saraksta” mēģinājums "uzkačāt" savu reitingu pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām izskatās vienkārši nožēlojami. Neiedziļinoties nedz manu vārdu būtībā,...

Foto

Krievijas apdraudējuma veidi Latvijai 2024. gadā

Pēdējā laikā saasinājusies diskusija par to, kādi militāri riski pastāv vai nepastāv Latvijai. Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir izplatījuši paziņojumu,...

Foto

„Sabiedriskā” medija paustais, ka akadēmijas vadība par kādiem pasniedzējiem ir saņēmusi sūdzības gadiem ilgi, neatbilst patiesībai

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) ar vislielāko nopietnību attiecas...

Foto

Vai Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās izraisīs būtiskas pārmaiņas sabiedrisko mediju politikā?

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) locekles Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās norādīja uz divām lietām. Pirmā –...

Foto

„Rail Baltica” projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās

Rail Baltica projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās. Vispirms izveidojam tematisko komisiju, kur gudri parunāt un pašausmināties....

Foto

Es atkāpjos principu dēļ

Šodien, 2024. gada 5. martā esmu iesniegusi Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) paziņojumu par amata atstāšanu pēc pašas vēlēšanās. Saskaņā ar...

Foto

Nacionālā apvienība rosina attaisnoto izdevumu slieksni palielināt līdz 1000 eiro

Nacionālā apvienība (NA) rosina palielināt gada ienākumu deklarācijā iekļaujamo attaisnoto izdevumu limitu no esošajiem 600 eiro...

Foto

Mūsu modeļa krīze

20.gadsimtā pasaule pārdzīvoja vairākas modeļu krīzes – 1917.gada revolūcija bija konservatīvisma krīze (turklāt ne tikai Krievijā), Lielā depresija bija liberālisma krīze, Aukstā kara beigas...

Foto

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

Uzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā...

Foto

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

Latvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova,...

Foto

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

Jau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās...

Foto

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

Drīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad,...

Foto

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

Portālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo...