Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Priecīgus Līgo svētkus!
Foto

Valsts gals un tautas sākums

Arturs Priedītis
23.04.2016.
Komentāri (55)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

dreebe

28.04.2016. 02:35

1939.gadā tieši maznodrošinātakā un neaizsargātā sabiedrības daļa bija tā, kas atvēra durvis okupācijas spēkiem, apzinoties, ka sliktāk tāpat jau nebūs. Lūk, kur jāpievērš galvenā vērība, domājot par valsts aizsardzību. To jāsāk būvēt no iekšienes, militārā budžeta vietā izveidojot taisnīgu nodokļu sadalījumu, labu medicīnas sistēmu, skolas, izglītības sistēmu, labi apmaksātus glābējdienestus, palīdzošu, saprotošu un pretimnākošu policiju, lai cilvēkiem rodas drošības sajūta un pazūd raizes par to, vai rītdien viņi spēs samaksāt par savu dzīvesvietu.

Atbildēt

dreebe

28.04.2016. 02:34

Valsts tērē tautai nodīrāto nodokļu miljardus militārā budžeta stiprināšanai un norakstītas bruņutehnikas iepirkšanai, ar ko aizsargāties no pašpasludinātiem ārējiem apdraudējumiem, aizmirstot vecum vecās Nikolo Makiavelli atziņas, ka neviens nekad neuzbruks valstij, kurā tās pilsoņi jūtas droši par savu un savu bērnu rītdienu. Tādā valstī iedzīvotāji ar prieku savilks jostas, maksās nodokļus un vajadzības gadījumā cīnīsies līdz pēdējam, lai sargājot savu mieru un labklājību, neielaistu ienaidnieku vai vājinātu tā militāro potenciālu jebkuriem iespējamiem līdzekļiem.

Savukārt, valstī, kuras iedzīvotāji par vecu vienistabas dzīvokli pilsētas nomalē maksā lielāku nekustamā īpašuma nodokli kā Vācijas vai Austrijas lielpilsētā jāmaksā par veselu māju vecpilsētas centrā, kur bērniem pusgadu jāgaida rindā uz "bezmaksas" medicīnu, kur par mazāko pārkāpumu, neuzmanības kļūdu, neapdomību vai pat aizdomām par kādu nelikumīgu nodarījumu valsts pilsonis tiek pakļauts nežēlīgai publiskai un ilgstošai kriminālvajāšanai sagraujot visu viņa un bērnu dzīves, kur valsts pārvalde pieņem militāri totalitāras huntas apveidus, spiežot savus pilsoņus pat sirmā vecumā emigrēt un meklēt mājvietas ārzemēs, nekad nebūs pietiekami līdzekļu aizsardzībai.

Atbildēt

Arturs Priedītis

27.04.2016. 13:20

Spānijas piemērs nāca pašā laikā: "Izgāžoties pēdējam mēģinājumam atdzīvināt sarunas par koalīcijas veidošanu, Spānijas karalis Felipe VI otrdienas vakarā paziņojis par abu parlamenta palātu atlaišanu un ārkārtas vēlēšanu izsludināšanu.
Pēc sarunām ar dažādu politisko partiju līderiem karalis secinājis, ka nav neviena iespējamā kandidāta uz premjerministra amatu, kas varētu izturēt uzticības balsojumu, un tāpēc viņš izlēmis ķerties pie konstitūcijā paredzētajām pilnvarām jaunu vēlēšanu izsludināšanai.
Iepriekšējās vēlēšanas notika pagājušā gada decembrī, taču tajās neviena partija nespēja izcīnīt vairākumu, kas ļautu kādai no tām veidot valdību bez koalīcijas partneru pieaicināšanas.
Visi mēģinājumi izveidot koalīciju, kam būtu vairākums parlamentā, arī izrādījās neveiksmīgi." Pie mums bija tas pats. Valsts prezidents-lupata izrādījās nekompetents lupata: neatlaida Saeimu, kad tās mēsli nenosauca premjera kandidātu. Vai latvieši ir spējīgi vadīt valsti? Atkal esam guvuši salīdzinājmu, ka tas ir retorisks jautājums. Skaidrs, ka nav spējīgi pārvaldīt valsti.

Atbildēt

Soņa

26.04.2016. 23:44

»

kkk

Atkal publicē debīlā deģenerāta priedīša murgus


Valsti masveidā izlaupa. Otto Ozols rakstīja precīzi Delfos, laikam, korupcija, nodokļu nemaksāšana, aplokšņu algas ir varas ierocis, kā izlaupīt valsti, bet šādus psihiskus murgus, kā raksta Priedīti, tas jau par mēra sajūtu. Tā var rakstīt tikai psihiski slims cilvēks.

Pilnīgi pievienojos "ķkk".

Atbildēt

latvietis

26.04.2016. 09:58

https://www.facebook.com/LatvijasHumors/photos/a.591896897500099.1073741826.591824417507347/1103370976352686/?type=3

Atbildēt

latvietis

26.04.2016. 09:57

https://youtu.be/dQTLbExQrd0

Atbildēt

latvietis

26.04.2016. 09:26

»

Gatis H.

No ebrejiem var visu mācīties. Tikai nedrīkst mācīties vienmēr pielist stiprākajiem. Ebreji tagad pielien amerikāņiem bez sāls un ziepēm


Tapat ka latviesi valdiba laiza dirsas ASV. Tauta varbut neieredz to ASV bet valdiba laiza dirsas ASV itka tauta mil tos kroplu ASV. Es piemeram neieredzu debilos ASV kas mil pertikjus un atbalsta lezbietes un gejus. Uzvemju ASV.

Atbildēt

atkārkts ķērciens

26.04.2016. 04:24

Priedīša spazme - tas ir atkārkts ķērciens (sēciens)

Atbildēt

Edge

25.04.2016. 19:03

Valsts gals un antivalsts sākums. Pašlaik ir 21.gs. - globalizācijas/amerikanizācijas apstākļos jau neatkārtosies notikušais ar ebrejiem.

Atbildēt

Gatis H.

25.04.2016. 17:53

No ebrejiem var visu mācīties. Tikai nedrīkst mācīties vienmēr pielist stiprākajiem. Ebreji tagad pielien amerikāņiem bez sāls un ziepēm.

Atbildēt

D.D.

25.04.2016. 17:52

»

kkk

Atkal publicē debīlā deģenerāta priedīša murgus


Priedītis pareizi dara, ka latviešus parāda īstajā gaismā. Tu tam esi labs piemērs. Tikai galīgs kroplis var kritizēt tādu rakstu un tādu autoru. Latviešiem ir kropļu jūra. Priedītim taisnība.

Atbildēt

gudrais

25.04.2016. 17:00

Valsts tiek vadīta pēcromānu rakstīsanas principa visu nosaka iekšējā pārliēcība nevis ekonomiskās intereses.Tika izvilkts no vēstures mafiozais sapuvušais oligarku kapitālisma un pasniēlts miētpilsoņiem kā demokrātija.

Atbildēt

kkk

25.04.2016. 14:42

Atkal publicē debīlā deģenerāta priedīša murgus!
"Dzīvojot starp īstām tautām un īstās valstīs, latvieši var ātrāk kļūt īsta tauta." - kuras tad ir tās "īstās" tautas?
Vemt gribas no šā svešzemju pakaļļaižas "domu pērlēm"!

Atbildēt

un

25.04.2016. 14:12

kad pēc A.P. teorijas izceļojošie (un caurumus galvā aizlāpījušie) kādreiz atgriezīsies, te būs priekšā palestīna.

Atbildēt

Version

25.04.2016. 10:43

Piekrītu. Atbalstu. Izprotu.
Šāda ideja filozofiskās domas apritē jau kādu laiku ir aktuāla.

Atbildēt

Žulītis

25.04.2016. 09:56

»

nez

kas ir tas virs bilde


Tas ir Žulis, latviešu komentāru ģēnijs un patentēts latviešu viszinis, pēc cauruma aizlāpīšanas, lai viņš varētu izstiepties lielā unikālā rakstā kā Dabas bērns, Felis, edge, Paija utt.

Atbildēt

patiess

25.04.2016. 09:36

Baltkriēvija ražo traktorus,liēlākos pašizkrāvējus pasaulē,tramvajus ,autobusus,troleibusus,nesen Šveces firma uzcēla vagonu rūpnīcu kur ražos 120 vagonu gadā,

Atbildēt

patiess

25.04.2016. 09:17

Visu nosaka idelogija Kur piēvaras tika liberasti sakās valstu degrādācija ,kā Latvijā,Krievijā,Ukrainā kur pie varas palika komunisti sākās strauja attīstība.

Atbildēt

nez

24.04.2016. 23:03

kas ir tas virs bilde

Atbildēt

latvietis

24.04.2016. 21:17

»

Antūns

Vienreiz laikam jāpiekrīt visam, izņemot pēdējās rindkopas, kas laikam ir nodeva lai Priedīti te visi nelamātu par Krievijas trolli. Nu nebūs nekad latvieši ar tām īpašībām kas ebreji apveltīti. Nu to gan lai kam nevajag sacerēties. Attiecīgi iznākums tāpat skaidrs


tavs vārds atbilst tavam latvāņa intelektam, riktīgs antūns - runāt par īpašībām ir nevietā, jo starp aprobežoto latvāni un ebreju ir bezdibenis smadzeņu darbībā

Atbildēt

Antūns

24.04.2016. 19:50

Vienreiz laikam jāpiekrīt visam, izņemot pēdējās rindkopas, kas laikam ir nodeva lai Priedīti te visi nelamātu par Krievijas trolli. Nu nebūs nekad latvieši ar tām īpašībām kas ebreji apveltīti. Nu to gan lai kam nevajag sacerēties. Attiecīgi iznākums tāpat skaidrs.

Atbildēt

kaža

24.04.2016. 19:42

»

Muļķis

Atkal tas muļķis ir klāt un visu zina. Kāds riebīgs latvietis ir Žulis.Bet komentos jau tikai ir latviešu mēsli


Pēc latvieša mēsla gan drīzāk izklausas Žuļa gānītājs,pēc 5.kolonas kolaboracionista mēsla!

Atbildēt

ilze

24.04.2016. 19:31

»

Priedītis ir pirdonīga plēsoņa

un dibenkaka, dibenkaka, dibenkaka


Tu laikam nesen iemàcījies staigàt,tikai to vien proti par ko raksti.

Atbildēt

Ints

24.04.2016. 16:30

»

Ints

Es neticu koncepcijai. Tas ir oriģināli, bet nereāli. Emigrācijā latvieši nebija izmainījušies nekādā veidā. Daudzi Rietumu latvieši man likās vēl nepatīkamāki nekā vietējie. Tādi paši mantkārīgi, negodīgi, pamuļķi. Tas varbūt tāpēc, ka Rietumos bija neilgi dzīvots. Varbūt 1000 gadu laikā var latvieti...


Vēl es gribu teikt, ka Rietumu latvieši arī kalpo Maskavai. Visvairāk par to esmu lasījis sakarā ar Vairas Vīķes-Freibergas kalpošanu. Kalpo arī citi, jo mūsējie brauca viņus savervēt priekš VDK. Rakstnieki, zinātnieki bija lielākie emigrantu vervētāji priekš VDK. To es gribu uzsvērt.Tie, kurus izlaida no LPSR, bija vervētāji. Peters, Ziedonis, Stradiņš, Hausmanis. Humanitārie vervēja.

Atbildēt

Ints

24.04.2016. 16:26

Es neticu koncepcijai. Tas ir oriģināli, bet nereāli. Emigrācijā latvieši nebija izmainījušies nekādā veidā. Daudzi Rietumu latvieši man likās vēl nepatīkamāki nekā vietējie. Tādi paši mantkārīgi, negodīgi, pamuļķi. Tas varbūt tāpēc, ka Rietumos bija neilgi dzīvots. Varbūt 1000 gadu laikā var latvieti pārtaisīt par cilvēku. Arī tam neticu. Domāju, ka latvietis vienmēr paliks latvietis ar savu latvisko aprobežotību.

Atbildēt

Re re

24.04.2016. 14:35

Latviešu jebkuras formācijas (kolektīvā veidojuma) Zelta Likums: Visi kā viens viens par otru pelēkāki! Latviešu jebkurā formācijā var būt tikai pelēki indivīdi. Latviešu jebkurā formācijā personībām nav vietas. Vieta ir tikai pelēcībām. Latviešu jebkuras formācijas priekšstāvis arī ir pelēks indivīds. Viņš savā formācijā uzņem tikai tādus pašus pelēkus indīvīdus. Ar lielāko prieku uzņem par sevi vēl pelēkākus indivīdus, kuri nespēj apdraudēt viņa priekšstāvja statusu formācijā. Zelta Likums tiek konsekventi ievērots. Pat izņēmumi nav sastopami. Pēcpadomju laikā noteikti nav sastopami izņēmumi. Padomju laikā varēja būt izņēmumi, jo tolaik dzīves procesus lielā mērā nosacīja cittautieši, bet ne tikai latvieši. Tagad dzīves procesus nosaka latvieši, un viņi konsekventi ievēro Zelta Likumu. Naivi ir censties saskatīt izņēmumus. Zelta Likums ir likums, kuru latvieši ievēro visprecīzāk savā dzīvē. Zelta Likuma konsekvento ievērošu sekmē latviešu mentalitātē sastopamās instinktīvās alkas pēc cilvēciskās pelēcības. Latviešos tas ir viens no aktīvākajiem instinktiem. Šis instinkts ir sava veida pašaizsardzības mehānisms un eksistenciālās konkurences mehānisms, latviešu pelēcībām garantējot uzvaru un personību nepielaišanu eksistenciālajā konkurencē.

Atbildēt

Govs

24.04.2016. 13:44

»

Žulis

Kārtējais raksts, kur "mušas sajauktas ar kotletēm" un raksta autors, acīm redzot, cer, ka lasītājs priecājoties par kotletēm, apēdīs arī mušas...


Tieši nacionālā valstī šis cilvēku sociālais trulums izpaužas vismazāk, jo cilvēki apzinās savu nacionālo kopību un to, ka tā ir VIŅU valsts. Pareizi Žuli! Savā valstī latvietis jūtas drošs, ka var zagt netraucēti. Krievi bija slikti, jo neļāva latviešiem zagt. Žuli, tu esi latviešu muļķu šķiras vadonis, līderis, ģēnijs, ģenerālsekretārs, prezidents, ģenerāldirektors. Tu esi labākais muļķis latviešu muļķu šķirā. Vai gāji skolā jeb specskolā Stiklos?

Atbildēt

komunists

24.04.2016. 12:31

»

Haris

Šodien visi mediji atkal izvēršās par Piebalgu. Viņu grib padarīt par stulbo latviešu jauno elku. Tas ir labi izdomāts. Stulbā tauta nezina, ka Piebalgs ir daudz dumjāks nekā Āboltiņa. Stulbā tauta ir aizmirsusi, ka viņš izglītības ministrijā padzina labus specus un rektoros ielika dzēŗājus. Stulbā ...


Tātad FDD ir ieslēdzis visus aģentus Piebalga popularizēšanai. FDD vēlas saglabāt vienotību, jo tā zina daudz un labi kalpo.Piebalds patīk lētticīgajiem vēlētājiem tāpat kā kādreiz patika Gorbunova frizūra. Gorbunovu pazīstu kā gudru kadru. Piebalgs nav gudrs, taču pietiekami gudrs, lai FDD uz viņu liktu kārtis.

Atbildēt

latvietis

24.04.2016. 11:21

»

kaktuss

Mūsu politiķi pilda kāda mums nezināma spēka uzdevumu iztīrīt Latviju no pamatiedzīvotājiem un liels darbs jau padarīts.Patiesībā no 1991.gada Latvija reāli ir zaudējusi 50% iedzīvotāju,tas viss 25 gados


Valdibas uzdevums ir iznicinat pasa tautu laij Latvija ir loligons ASV valdibaij bet musu esosa valdiba aizbrauks pa visu pasauli jau nopirktajos ipasumos uz esoso latviesu tautas likju nodokliem.

Atbildēt

latvietis

24.04.2016. 11:18

»

lauķis

Un kam tad pieder tas ārējais kapitāls , kas drukā naudu,kam pieder 80% pasaules resursu


To visu finanse ASV un SAROS visur lien miljardieris. Vinam driz kapa jaiet bet censas visu un visur visus nopirkt un padarit par vergiem. Mus taisas indet nost jo viss ir valdibas limeni vienojusies bet tauta kluse. Muss liks pie sienas un atkal tauta kluses. Latvietis var tikait muldet un muldet un cikstet bet neko vairak nedara. Kad bija PSRS dzive bija 100 reizes labaka neka tagad bet mums vajadzeja brivibu un dabujam brivibu bet tagad atkal jobana valdiba mums sak atnemt brivibu jo aizlied izteikt savu viedokli. Taka sedesim klusi un iesim pie sienas laij muss sauj nost.

Atbildēt

lauķis

24.04.2016. 10:45

»

Fēlis

Kāpēc uzreiz cionisti. Vēnkārši ārējais kapitāls, vai arī nauda nāk no kāda iekšēja grupējuma, kuram neļāva pienācīgi kliņģerī iekosties


Un kam tad pieder tas ārējais kapitāls , kas drukā naudu,kam pieder 80% pasaules resursu?

Atbildēt

Haris

24.04.2016. 10:08

Šodien visi mediji atkal izvēršās par Piebalgu. Viņu grib padarīt par stulbo latviešu jauno elku. Tas ir labi izdomāts. Stulbā tauta nezina, ka Piebalgs ir daudz dumjāks nekā Āboltiņa. Stulbā tauta ir aizmirsusi, ka viņš izglītības ministrijā padzina labus specus un rektoros ielika dzēŗājus. Stulbā tauta ir aizmirsusi bankas "Baltija" afēru, pie kā roku pielika Piebalgs. Un pats par sevi, ka vienotībā var būt tikai dumji vīrieši - olgalvas. Piebalgs nekādi neatgādina gudru vīrieti.

Atbildēt

kaktuss

24.04.2016. 09:32

Mūsu politiķi pilda kāda mums nezināma spēka uzdevumu iztīrīt Latviju no pamatiedzīvotājiem un liels darbs jau padarīts.Patiesībā no 1991.gada Latvija reāli ir zaudējusi 50% iedzīvotāju,tas viss 25 gados....

Atbildēt

Fēlis

24.04.2016. 09:23

»

lauķis

Nekur un nekad neviena tauta nav nekādas revolūcijas taisījusi , aiz katras revolūcijas ir cionisti


Kāpēc uzreiz cionisti. Vēnkārši ārējais kapitāls, vai arī nauda nāk no kāda iekšēja grupējuma, kuram neļāva pienācīgi kliņģerī iekosties.

Atbildēt

teorētiski

24.04.2016. 09:23

Ir vēl tāda lieta kā naturālā saimniecība - pēc iespējas apgādāt sevi pašiem ar visu vajadzīgo. Ir tādas reliģiskās kopienas...Bet tas nepatiktu finansistiem...

Atbildēt

Fēlis

24.04.2016. 09:21

/Iespējami arī citi sociālā truluma komponenti. Piemēram, nepiedalīšanās vietējās garīgās kultūras pasākumos, ideoloģiskajos pasākumos, reliģiskajos pasākumos, vietējo masu komunikācijas līdzekļu neizmantošana/. Vai autors nebaidās, ka krievi uz viņu var apvainoties? mums jau pa virsotnēm gozējās "īstajās valstīs" dzīvojušie latvieši un viena no viņiem pat uzrāpās Olimpā Rezultāts? Pretēji visām etiķetēm uzkāpa pa trapu saimnieka lidmašīnā pakaļu noskūpstīt un atlaida valodu grožus, atļaujot krievu valodas dominanci, jo amerikāņiem vajadēja kaut ko krieviem iespeķot uz mūsu rēķina. Ak jā- vēl bija Valdmanis, kurš nemazgājās un uz saeimu gāja šortos. Kaut kā vairāk nekas no importa latviešiem prātā nav palicis. Ak jā- Kažociņš par tukšmuldēšanu bietē dabūja.

Atbildēt

Muļķis

24.04.2016. 07:10

»

Žulis

Kārtējais raksts, kur "mušas sajauktas ar kotletēm" un raksta autors, acīm redzot, cer, ka lasītājs priecājoties par kotletēm, apēdīs arī mušas...


Atkal tas muļķis ir klāt un visu zina. Kāds riebīgs latvietis ir Žulis.Bet komentos jau tikai ir latviešu mēsli.

Atbildēt

latvietis

24.04.2016. 00:22

»

Neiedziļinoties detaļās

Gadījumā tu nēesi zaļā pūķa varā...


Es neesmu zala pukja vara. Un man nevajag varu. Es gribu laij Latvija pienaktu tas par ko mes atguvam brivibu 25 gadus atpakal. Esosa valdiba un visi Latvijas zagli ir jatiesa. Latvija nav nekadas armijas un tapec varu panemt tautas rokas grutibas nesagadas. Cik vel tautaj jacies laij saktu normali dzivot!!!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

23.04.2016. 22:39

»

latvietis

Nu tad turpini stavet uz celiem un sit ar galvu brugi musu deputatus godini Dieva vieta. Es uzskatu visiem Deputatiem vajadzetu staties tiesas prieksa par novesto valsti tik talu ka tauta bez darba bez naudas un neklausa tautu un pertikjus sak vest valsti pret tautas gribu. Jeb Tu suka deputatu delins...


Gadījumā tu nēesi zaļā pūķa varā?
Baur, tu vispār apjēdz cik daudz procesu, darbību ir jāpaveic revolūcijā lai beigās tu iegūtu vajadzīgo rezultātu.
Baur, tu vispār apjēdz cik daudz un dažādu resursu ir vajadzīgs?
Maidanā mēnešiem stāveja. Cilvēkiem kautkas jāēd arī. Pluss ar pliku stāvēsanu nekad nekas netiks panāktsTu esi kārtēja liecība par bauriem.
Tu vispār esi papētījis kad vēsturē ir bijusi kaut viena revolūcija kas beigtos ar rezultātiem par labu tautai?

Atbildēt

latvietis

23.04.2016. 21:56

»

lauķis

Nekur un nekad neviena tauta nav nekādas revolūcijas taisījusi , aiz katras revolūcijas ir cionisti


Nu tad turpini stavet uz celiem un sit ar galvu brugi musu deputatus godini Dieva vieta. Es uzskatu visiem Deputatiem vajadzetu staties tiesas prieksa par novesto valsti tik talu ka tauta bez darba bez naudas un neklausa tautu un pertikjus sak vest valsti pret tautas gribu. Jeb Tu suka deputatu delins jeb radinieks????????????????????????????????????????????????????? Tad es saku jataisa Latvija Revolucija un janem valsts tautas rokas un visus batatniekus cietuma ieksa uz muza ieslodzijumu un mantas konfiskacijam pat no gimenes locekliem jo viss ir nozagta un no tautas nodokliem sacelts.

Atbildēt

Žulis

23.04.2016. 21:49

Kārtējais raksts, kur "mušas sajauktas ar kotletēm" un raksta autors, acīm redzot, cer, ka lasītājs priecājoties par kotletēm, apēdīs arī mušas.
„Ar laiku valsts kļuva etnosu ambīcijas izpausme. Katrs etnoss godkāri tiecās izveidot savu valsti.”
Tātad autoraprāt, tikai latviešu godkāre un ambīcijas 1918. radīja nacionālo Latvijas valsti un 1940. gadā Padomju savienība šo „kļūdu” izlaboja likvidējot nacionālo Latviju un nodibinot šeit to „pareizo”, internacionālo Latvijas PSR???
„Nacionālās valsts izveidošana automātiski neizmaina cilvēku attieksmi pret valsti kā kopdzīves sociāli politisko formātu.....Nacionālajā valstī var izpausties tas, ko drīkst saukt par cilvēku sociālo trulumu.”
Galīgas muļķības! Tieši nacionālā valstī šis cilvēku sociālais trulums izpaužas vismazāk, jo cilvēki apzinās savu nacionālo kopību un to, ka tā ir VIŅU valsts. Cilvēki apzinās, ka no VIŅU valsts labklājības ir atkarīga arī viņu personīgā labklājība. Tieši nacionālā valstī cilvēki ir visvairāk motivēti ņemt dalību valsts politiskajā dzīvē, sākot ar dalību dažādās nacionāli patriotiskās organizācijās un beidzot ar rūpīgu deputātu izvēli pirms kārtējām vēlēšanām. Sociālais trulums cilvēkus pārņem internacionālās un globalizētās valstīs – tādās, kāda šodien ir Latvija. Un tas notiek tādēļ, ka cilvēks skaidri redz, ka šī valsts vara ir viņam sveša un naidīga. Un viņam nav pilnīgi nekādu iespēju šeit kaut ko ietekmēt ne balsojot par partiju izvirzītajiem deputātu kandidātiem, ne pašam dibinot jaunu partiju, ne piketējot un protestējot, ne ejot ar mēslu dakšām uz Saeimu. Šādā situācijā apgalvot ka „Elektorāts nepietiekami uzrauga tautas deleģēto politisko priekšstāvju cilvēcisko un profesionālo kvalitāti. Tāpēc sabiedrībai nav nekādas tiesības žēloties par politiskās varas neģēlībām, kuras beigu beigās valsti ir novedušas līdz kraham. Sabiedrībai ir paškritiski jāuzņemas vaina par valsts krahu.” - ir ne tikai smieklīgi, bet nelietīgi un zemiski! Nekāda tauta šos „priekšstāvjus” nav deleģējusi! Šos „priekšstāvjus” ir deleģējušas varu sagrābušā, pārkrāsotā padomju režīma izveidotās varas partijas! Tā paša režīma, kurš kādreiz visiem lika iet un balsot par paša sastādīto kompartijas un bezpartejiskā bloka kandidātu sarakstiem. Šodien ir mainījušies paņēmieni ar kuriem cilvēkus piespiedu-brīvprātīgi aizdzen pie urnām, bet „vēlēšanu” būtība ir palikusi tā pati. Šodien mums ir tik pat „demokrātiskas” vēlēšanas, kā sociālisma laikos. Un arī deputāti tik pat lielā mērā ir „tautas deleģēti”. Tikai tam visam ar nacionālu valsti nav NEKĀDA sakara!

Atbildēt

Domāju

23.04.2016. 21:18

Domāju, ka partiju laikam būtu jāpieliek punkts. Jāvēl deputāti no vēlēšanu apgabaliem, kur katrs ievēlētais atskaitītos par savu darbu, ja izdara nedarbu, tad var tikt atsaukts un ievēlēts cits. Tas deputātus discipliņētu, kaut daļēji. Un vēlētāji arī savējos zinātu un pazītu, nevis kā tagad, ievēl cilvēkus, kurus pat redzējis neesi.

Atbildēt

lauķis

23.04.2016. 20:33

»

Georgs Jurģis Juruss

latvanu blēdību un vai LATVJU taisnīguma un tiesiskuma izpratni parādīs tuvākās pašvaldību vēlēšanas,cerams, ka laiks cilvēkbūtnei sākt domāt un mainīties,nevis turpināt "gremot" ko kāds "iesaka


Jā , laiks atcerēties ka tādas ,,pareizās,, partijas neeksistē , nav ne pozīcijas ne opozīcijas , ir vienota politmafija ar klaniem.

Atbildēt

latvietis

23.04.2016. 18:22

Mes varam runat visu bet kadus tautiesus liks cietuma par to ka vini uzraksta ka nav apmierinati ar valdibu. Bet tautaij jaiet uz SAEIMU un jagaz. Visur pasaule ir bijusas revolucijas. Mums ari jataisa revolucija. Jeb gaidisim kad musu Latvija sadzis pilnu Latviju ar pertikiem??? Pertikji saks varot musu sievas un bernus. Jataisa revolucija un ja pret tautu saks saut tad musu SAEIMAIJ jataisa asins pirti. Pietiek tautaij ciest. Cik ilgi vel cietis musu tauta. 1992 Gada atceros teica ka bus 10 gruti gadi bet jau pagaja 24 gruti gadi un ka nekas uz labu tautaij nemainat ta nemainas bet tikait uz sliktu iet. REVOLUCIJU un viss.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzspēlēsim konkursu

FotoMaija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru darbus. Konkurss paredz arī naudas balvas.
Lasīt visu...

21

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

FotoŠis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku rīcībai. Tas attiecas uz jēdzienu “logoss”. Uzdrošinos šo jēdzienu attiecināt uz postcilvēkiem, lai viņu pazīmes kompleksi asociētu vienā vārdā.
Lasīt visu...

21

Līgo svētkus gaidot

FotoLatvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā – ka piedzimt par latvieti esot tas pats, kas izvilkt lielo laimestu loterijā, bet trešajai par savu tautību mainās atkarībā no viņu emocionālā stāvokļa.
Lasīt visu...

15

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

FotoSaprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms gada kāda oligarha ilgstoši uzturēts laikraksts īsteni ziemļkorejiskā veidā jūsmoja, drukājot savā avīzē ar trekniem burtiem: “Tieši smaids Kariņu padara līdzīgu eņģelim.” Jā, tā nav rūgta ironija vai sarkasms, katrs, kurš māk lietot meklētājprogrammu “google”, ātri atradīs lielā Latvijas medijā šo trulo propagandas piemēru.
Lasīt visu...

12

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

FotoKāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā uz bērnu jautājumiem un nekādā, ne vismazākajā mērā nerisina tās lietas, par kurām vairākkārt jau esmu rakstījusi.
Lasīt visu...

18

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

FotoSaskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām, četri saskaņieši atšķēlušies un izveidojuši savu “treniņbikšu” frakciju, vairākums zaudēts! Vai latviskā opozīcija beidzot gāzīs korupcijas režīmu, un kādi ir iespējamie scenāriji?
Lasīt visu...

21

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

FotoPēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas atlīdzinājuma likumdošanas iniciatīva, ko reizēm publiski sauc arī par "restitūcijas atlīdzinājumu ebreju kopienai". Diskusija izraisa dažādus komentārus, nereti asus, retu reizi arī tādus, kurus nevajadzētu pagodināt ar uzmanību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...